انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 17th, 2008, 20:03   #601
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

متاسفانه یا خوشبختانه من اون پست رو ندیدم ولی همه خوب یادشونه وقتی مدرسه بودیم و سر کلاس به درس گوش میدادیم همیشه یکی دو نفر بودند که اخلال ایجاد میکردند و بهشون پارازیت می گفتیم.
آخر و عاقبت چی شد؟
اونهایی که سراپا گوش بودند سر از کجا در آوردند و .....
قديمي July 17th, 2008, 20:27   #602
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
0

البته ایشون شخصیت جالبی داشتن ، کاش میشد حضوری ملاقاتشون کرد و دید که منظورشون از بیان این همه خواسته غیرضروری چیه؟ و چرا اینقدر روی اون اصرار می کنن؟ چون راهکارهای رفع اون مشکلات هم در کنار تمام پستها هست.
انشاله که دیدشون عوض بشه و با یه نگاه تازه به جمع سرمایه برگردن.
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 17th, 2008, 23:00   #603
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله abarensan نمايش نوشته ها
واقعا ما براي چه در سرمايه هستيم؟ اگر براي يادگيري تريد است پس باقي بحثها سر چيست؟
ابر انسان جان ، جدا از هر اختلاف نظری که داریم این حرفت خیلی متین و بجاست.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي July 18th, 2008, 19:01   #604
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما

در صفحه ی مربوط به دادن امتاز به نوشته ها ، وقتی پنجره ی مربوط به آخرین نوشته را باز می کنم ، محلی که می توان در ان یک متن نوشت در زیر قسمت تبلیغات رفته و امکان اینکار فراهم نمی شود (شکل پیوست) ممنون می شوم این مشکل را بررسی بفرمایید . البته مرورگر بنده Mozilla 3.0 است .

q1.jpg

ممنون
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Mohsen:
قديمي July 18th, 2008, 20:19   #605
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mohsen نمايش نوشته ها
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما

در صفحه ی مربوط به دادن امتاز به نوشته ها ، وقتی پنجره ی مربوط به آخرین نوشته را باز می کنم ، محلی که می توان در ان یک متن نوشت در زیر قسمت تبلیغات رفته و امکان اینکار فراهم نمی شود (شکل پیوست) ممنون می شوم این مشکل را بررسی بفرمایید . البته مرورگر بنده Mozilla 3.0 است .

ضميمه 41572

ممنون
با سلام به دوست عزیز جناب محسن

ایرادی که عنوان کردید به نحوه طراحی بنر فلش مربوط میشه. به شرکت مذکور اعلام می کنم تا بنر رو اصلاح کنند.

تا زمان اصلاح بنر، برای دادن امتیاز به نوشته آخر هر صفحه می توان با کلیک روی شماره پست (که در سمت چپ بالای هر پست قرار دارد، مثلا #604) وارد صفحه "نمایش پست تنها" شده و با توجه به عدم وجود بنر در این صفحه، به راحتی به پست مورد نظر امتیاز داد.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Reza:
قديمي July 18th, 2008, 21:24   #606
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

با عرض سلام و ارادت

مدیریت محترم سایت
اگر از لحاظ فنی امکان داره، دگمه تشکر را در تاپیک [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] فعال کنید.

از لطف جنابعالی سپاسگزارم.

با احترام
قديمي July 18th, 2008, 21:34   #607
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

آیا امکانش هست یک تاپیک با این مضمون و هدف زده بشه :
جدولی آماری در رابطه با نتایج سیستمهای مطرح شده در تالار سیستمها و روشهای معامله
این کار هم وقت گیره و هم تخصصی و باید چند نفر به صورت گروهی این کار رو انجام بدن و هر دو هفته یک بار آپدیت بشه
چند خصوصیت داره:
نشون میده کدوم سیستم موفق تره
کسانی که سیستم طراحی میکنن بیشتر به این فکر میافتند که سیستمشون رو بهینه کنند
کسانی هم که به فکر تهیه یک سیستم خوب هستند راحت تر میتونند سیستمشون رو انتخاب کنند و از بسیاری سردرگمی ها جلوگیری میشه
و ...
اگر کسی با این پیشنهاد موافقه و وقت لازم رو هم در اختیار داره ، به فکر تهیه جدول و برنامه ریزی باشیم.

ارادتمند
قديمي July 18th, 2008, 23:15   #608
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله I.N.D.E.X نمايش نوشته ها
با عرض سلام و ارادت

مدیریت محترم سایت
اگر از لحاظ فنی امکان داره، دگمه تشکر را در تاپیک صندلی داغ فعال کنید.

از لطف جنابعالی سپاسگزارم.

با احترام
با سلام

متاسفانه از نظر فنی این امکان وجود ندارد. مگر اینکه تاپیک را به تالار دیگری منتقل کنیم.

با تشکر
تشکر کننده از Reza:
قديمي July 18th, 2008, 23:31   #609
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله trendfinder نمايش نوشته ها
جدولی آماری در رابطه با نتایج سیستمهای مطرح شده در تالار سیستمها و روشهای معامله
این کار هم وقت گیره و هم تخصصی و باید چند نفر به صورت گروهی این کار رو انجام بدن و هر دو هفته یک بار آپدیت بشه
چند خصوصیت داره:
کسانی هم که به فکر تهیه یک سیستم خوب هستند راحت تر میتونند سیستمشون رو انتخاب کنند و از بسیاری سردرگمی ها جلوگیری میشه
و ...
اگر کسی با این پیشنهاد موافقه و وقت لازم رو هم در اختیار داره ، به فکر تهیه جدول و برنامه ریزی باشیم.

ارادتمند
ضمن تشکر از شما

یکی از اهداف ایجاد تالار اختصاصی سیستمها و روشهای معامله، چیزی شبیه به همین پیشنهاد شما بود.

فارغ از اینکه تالار اختصاصی مذکور ایجاد شود یا خیر، اجرای این پیشنهاد شما بسیار مفید خواهد بود.

با همفکری جناب رهجو و سایر دوستان در حال یافتن راه حلی برای ایجاد نظم و افزایش کارایی تالار "سیستمها و روشهای معامله" هستیم که امیدوارم تا یکی دو هفته آینده جزئیات آن اعلام و مراحل اجرائی آغاز شود.

با احترام
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي July 19th, 2008, 00:11   #610
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

یک پیشنهاد:

اگر ممکنه به کاربران سایت، سیستم اعتبار دهی به پست های دیگران را توضیح دهید تا به پستهای مفید و مثمر ثمر اعتبار دهند.

مثلاً من خودم نمیدانم این اعتبارها چگونه محاسبه و نمایش داده میشوند! حتی دیده ام درجه بعضی از کاربران بجای سبز حتی قرمز است!
ضمناً هر بار کلیک دوستان چند امتیاز را برای اعتبار در بر دارد؟
لطفاً به این پیشنهاد بذل توجه داشته باشید.

آخرین ويرايش توسط AmirBabak در July 19th, 2008 و ساعت 00:35 دليل: تکمیل سوال
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي July 19th, 2008, 00:15   #611
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله trendfinder نمايش نوشته ها
چند خصوصیت داره:
و ...

ارادتمند

سلام

پیشنهاد مشابه رو بنده هم قبلا دادم ...

ابنجا رو ببینید :

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

و همینطور اینجا :

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

متاسفانه کار گروهی میان ما ایرانی ها خیلی ضعیفه . شاید هم تعریفی که از کار گروهی وجود داره ؛ با تعریفی که آدم تو فرومهای خارجی میبینه متفاوت باشه و این باعث این طرز فکر من میشه .

نگاهی به تاپیکهای تالار معاملات بندازید ... هر جا که باز کننده تاپیک ، از الف تا ی سیستم رو گفته ، اون تاپیک چند صباحی بالا بوده و شاید این چیزی هست ما بهش میگیم کار گروهی !.

اما تاپیکی نیست که با یک کار گروهی واقعی و بالندگی یک ایده ؛ به تکامل رسیده باشه .

شاید تنها استثنا ، تاپیک پالرت جناب فلاحی بود .هر چند که اونم به تاریخ پیوست و به لحاظ منطق سیستم کمی ضعف داشت ، اما کار گروهی انجام شده در اونجا فوق العاده ارزشمند بود .

متاسفانه اغلب ما ( نگران نباشید . خود من هم جزئی از همین "ما"ی بزرگ هستم ! ) ، دنبال هلوی آماده هستیم و جالب اینکه از این موضوع هیچ ابایی هم نداریم . بسیارند پستهایی که از راه نرسیده ، می پرسند : استیمنت حساب ریل با پرفورمنس مثبت چند ماهه دارید ؟

حالا اگر اونم ندارید ، بک تست چند ساله چی ؟ دارید ؟

گویا شخص داره برای خرید سیستم پول میپردازه !

کسی نیست بگه : پدر آمرزیده ! اگر اینها رو داشتم که سیستم اینجا برای بحث و بررسی مطرح نمیشد !

از طرفی وقتی این طرز فکر رو میبینم (جسارتا من اسمش رو میزارم استثمار ) ، به اونایی که موفق هستند و حرفی از سیستمشون نمیزنند ، حق میدم . دلیلی نداره کسی بیاد چیزی رو که مدتها ؛ شاید سالها ... زحمتش رو کشیده ، مفت و مسلم بزاره در اختیار منی که زحمت یک همفکری کوچیک رو به خودم نمیدم . و باز فکر میکنم شاید خودم هم هیچوقت چیزی از موفقیتم ( اگر موفقیتی در کار باشه ) رو نکنم .

ببخشید اگر مطلب زیاد به تاپیک و موضوع ارتباط نداشت . اما موضوعی بود که مدتهاست آزارم میداد و میدونم که هستند از دوستان قدیمی که همین دل آزردگی رو دارند .

قصدم ایجاد موج منفی نیست . سعی کردم مطلبی رو مطرح کنم که شاید اغلب ما کم و بیش بهش واقفیم ، اما از رو کردنش زیاد خوشمون نمیاد . مثل خیلی واقعیتعای دیگه جامعه حقیقیمون ...
اما بعضی از تابو ها ، باید یک جایی بشکنه . شاید بهانه شکستن این تابو من باشم .

بگذریم ... سخن بسیار است و نفس کوتاه

آخرین ويرايش توسط Sohrab_K در July 19th, 2008 و ساعت 00:17
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي July 19th, 2008, 02:03   #612
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

0

به هر حال باید از یه جایی شروع کرد.
امروز
فردا
یک هفته دیگه
دو ماه دیگه
.....
از یه جا شروع میشه

تفکرش شکل گرفته
نیازش هم احساس میشه
پس چه بهتر این کار توسط ما شروع بشه .
لازم نیست از ابتدا فکر همه چیز رو کرد و یک کار گروهی بی نقص رو شکل داد.
یک مثال خیلی ساده اینکه وقتی میخواهیم برای اولین بار یک نامه به یک اداره و یا هر جای دیگری بنویسیم :
اگر بخواهیم از همون اول یک نامه بی نقص بنویسیم که قابل توجه باشه مطمئن باشید گرفتن قلم در دست خیلی مشکله. ولی وقتی یک مینوت خیلی ساده رو تهیه میکنیم و چند بار اون رو میخونیم و اشکالاتش رو میگیریم ، در آخر یک نامه قابل قبول داریم که حتی به فکر تهیه کاغذ با حاشیه مناسب هم میافتیم.
حالا تصورش رو بکنید اگر این نامه رو همه ببینند و کسانی مثل ما که هیچ تجربه ای رو در نامه نگاری نداشتند خیلی خیلی راحت تر میتونند یک الگوی خوب داشته باشند و بسته به منظورشون ویرایشش کنن.

البته منظور من از اون پیشنهاد فقط تهیه جدول اماری در رابطه با نتایج سیستمها بود و هدفم ادامه و یا بهینه کردن یک سیستم نیست.

مشکلی نیست که آسان نشود
مرد آنست که هراسان نشود

ارادتمند

آخرین ويرايش توسط trendfinder در July 19th, 2008 و ساعت 02:06
trendfinder آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 19th, 2008, 02:50   #613
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

0

برای اینکه چنین جدولی شکل بگیره به همکاری ایجاد کننده و یا کسانی که اون تاپیک ها رو اداره میکنند نیازمند هستیم.
یعنی گروهی که برای تهیه این جدول مورد نیازه همین افراد هستند.
کار اولی که به ذهنم میرسه و میتونه خیلی کمک کنه اینه:
این افراد اگر میخواهند آمار نتایج سیستمشون در این جدول قرار بگیره یک حساب دمو باز میکنند و investor password اون رو در اختیار بقیه قرار میدن و معاملاتشون رو در اون انجام میدن.
این معاملات لازم نیست حتماً فقط موقعیت هایی باشه که خودشون تشخیص میدن. بلکه میتونه پیشنهاداتی هم که توسط بقیه ارائه میشه ، پس از بررسی و مطابقت با شرایط سیستم مورد معامله قرار بگیره.
هر دو هفته یک بار (بسته به پیشنهاد بقیه دوستان میتونه این زمان تغییر کنه) با توجه به هیستوری این آمار جمع میشه و داخل جدول قرار میگیره.

میخواستم قبل از اینکه تاپیک ایجاد بشه کارهای مقدماتیش اینجا انجام بشه (از آقا رضا که ما رو تحمل میکنند کمال سپاس و تشکر رو دارم)

اگر گردانندگان این تاپیک ها موافق هستند تا کار رو شروع کنیم و گروه تشکیل بشه (اگر حداقل سه نفر همکاری کنند بقیه دوستان هم به ادامه کار ترغیب میشن)
بنده هم جدول رو تهیه میکنم و پس از تایید بقیه دوستان و جمع آوری پیشنهادات تاپیک رو میزنیم.
از وحید درزی عزیز هم خواهش میکنم یه جایی برای سه سیستم برتر در مجله هفتگی سرمایه در نظر بگیره
ارادتمند همه عزیزان

آخرین ويرايش توسط trendfinder در July 19th, 2008 و ساعت 03:34
تشکر کننده از trendfinder:
قديمي July 19th, 2008, 03:45   #614
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

0

مطلب دیگری که یادم رفت بگم :
این جدول فقط دو هفتگی نیست و جداول ماهیانه ، فصلی ، شش ماهه و سالیانه نیز مد نظر است.

به نظر شما اول تا سوم جدول متعلق به کدوم سیستم هاست ؟

آخرین ويرايش توسط trendfinder در July 19th, 2008 و ساعت 03:48
تشکر کننده از trendfinder:
قديمي July 19th, 2008, 05:46   #615
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
یک پیشنهاد:

اگر ممکنه به کاربران سایت، سیستم اعتبار دهی به پست های دیگران را توضیح دهید تا به پستهای مفید و مثمر ثمر اعتبار دهند.

مثلاً من خودم نمیدانم این اعتبارها چگونه محاسبه و نمایش داده میشوند! حتی دیده ام درجه بعضی از کاربران بجای سبز حتی قرمز است!
ضمناً هر بار کلیک دوستان چند امتیاز را برای اعتبار در بر دارد؟
لطفاً به این پیشنهاد بذل توجه داشته باشید.
با سلام

سیستم اعتبار دهی در دست بررسی کامل هست. این چند وقت بصورت آزمایشی اجرا میشد تا نقاط ضعف و قوتش رو پیدا کنیم. تا حداکثر یکی دو هفته دیگر تمام مطالب آن به صورت مفصل شرح داده میشه.

ارادتمندم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Hamed2420:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 01:07 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.