انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 21st, 2010, 18:21   #91
Ahmad-Ali
Senior Member

Ahmad-Ali's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
محل سكونت: Iran-Tabriz
تشکر از ايشان: 562 بار در 315 پست
Ahmad-Ali (سطح 1)Ahmad-Ali (سطح 1)
0

سلام.
یک خواهشی هم من دارم.
یک نفر هست با مثلا 3000تا پست که یکی از یکی با ارزش تر است.خود من هم حدود 400 تا پست دارم که به هیچ دردی نمیخوره..خوب حالا میخواهیم به اون دوست عزیزی که پست های با ارزش دارد مثلا سه بار پشت سر هم اعتبار بدهیم.اما روبوت سایت میفرمایند باید اول به افراد دیگری اعتبار بدهید.خوب بابا من از این فرد میخواهم تشکر کنم نه از دیگری.(البته خدای نکرده سوتفاهم پیش نیاد.اولا همه رو دوست دارم.دوم هم اینکه همه اعتبار بالایی دارند)

خلاصه حلش بکنین خیلی خوب میشود.
ارادتمندتان احمد

آخرین ويرايش توسط Ahmad-Ali در January 21st, 2010 و ساعت 18:24
Ahmad-Ali آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 22nd, 2010, 00:34   #92
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ahmad-Ali نمايش نوشته ها
سلام.
یک خواهشی هم من دارم.
یک نفر هست با مثلا 3000تا پست که یکی از یکی با ارزش تر است.خود من هم حدود 400 تا پست دارم که به هیچ دردی نمیخوره..خوب حالا میخواهیم به اون دوست عزیزی که پست های با ارزش دارد مثلا سه بار پشت سر هم اعتبار بدهیم.اما روبوت سایت میفرمایند باید اول به افراد دیگری اعتبار بدهید.خوب بابا من از این فرد میخواهم تشکر کنم نه از دیگری.(البته خدای نکرده سوتفاهم پیش نیاد.اولا همه رو دوست دارم.دوم هم اینکه همه اعتبار بالایی دارند)

خلاصه حلش بکنین خیلی خوب میشود.
ارادتمندتان احمد

با سلام

این محدودیت بصورت پیش فرض در vBulletin قرار داده شده و مطمئن باشید که طراحان این نرم افزار، برای قرار دادن هر یک از شرایط و محدودیت ها دلایل محکمی داشته اند.

در این مورد هم با بررسی دقیق تر به این نتیجه می رسیم که بودن این شرایط بهتر از حذف آن است. اگر موافق نیستید یک PM به من بزنید تا بیشتر توضیح بدهم.

موفق باشید
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 22nd, 2010, 00:50   #93
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

این محدودیت بصورت پیش فرض در vBulletin قرار داده شده و مطمئن باشید که طراحان این نرم افزار، برای قرار دادن هر یک از شرایط و محدودیت ها دلایل محکمی داشته اند.

در این مورد هم با بررسی دقیق تر به این نتیجه می رسیم که بودن این شرایط بهتر از حذف آن است. اگر موافق نیستید یک PM به من بزنید تا بیشتر توضیح بدهم.

موفق باشید
موافقم.ممکن است بعضی از این اعتبار دهیها بخاطر دوستیها و رفاقتهای بین چند نفر باشد. مثلا ممکن است چند نفر که دوست صمیمی

هستند مداوم بدون توجه به ارزش پستها به یکدیگر اعتبار بدهند که در انصورت این ابزار از هدف اصلی خودش دور میشود.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از albertini:
قديمي January 22nd, 2010, 09:16   #94
Ahmad-Ali
Senior Member

Ahmad-Ali's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
محل سكونت: Iran-Tabriz
تشکر از ايشان: 562 بار در 315 پست
Ahmad-Ali (سطح 1)Ahmad-Ali (سطح 1)
0

سلام و صبح بخیر.درست است که از نظر من اکثر پستهای بعضی افراد، باارزش هستند ولی فرمایش آلبرتینی عزیز دلیل محکم تر به نظر میرسد.برآیند کلی همین پیش فرض میشود.ارادتمند دوستان عزیز
قديمي January 25th, 2010, 21:55   #95
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله AmirBabak نمايش نوشته ها
با سلام به آقا رضا و سایر دوستان

پیشنهادی داشتم، تا تصمیم مدیریت و جمع چه باشد:

پیشنهاد میکنم تاپیکهایی که در تالار "سیگنال ها" ایجاد می شود، در صفحه اول سایت(VbAdvanced) نمایش داده نشود. مانند تالار آگهی ها.

دلایل:
1- اکثر این تاپیکها نیمه کاره رها می شود.
2- اکثر این تاپیکها از نظر تعداد پست، به یک صفحه هم نمیرسند و اصولاً چندان مورد توجه سایرین نیست.
3- تعدادی قابل توجهی از این تاپیکها به حاشیه کشیده می شوند.
4- این تاپیکها باعث می شوند، به تدریج تاپیکهای جدید التاسیس بعضاً مفید از لیست صفحه اول سایت خارج شوند.

موفق باشید.

پ.ن:
بنده قصد توهین و خدای ناکرده جسارت به هیچ کدام از دوستان باز کننده این تاپیکها را ندارم، کما اینکه خود من هم قبلاً تاپیک "سیگنالهای نیمه مکانیکال" را ایجاد و نیمه کاره رها کرده ام.(البته ورزن 2 آنرا در آینده ای نزدیک تقدیم میکنم)
با سلام

پیشنهاد جناب امیربابک اجرائی گردید.

با تشکر
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 27th, 2010, 11:38   #96
Mehrdad-FX
Senior Member

Mehrdad-FX's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2009
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 4,271 بار در 808 پست
Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)
شخصیت کاذب

0

با درود فراوان

به نظر من مشکل اساسی سایت پست های بی ارزشی است که بعضی از دوستان به خاطر سیستم عنوان دهی سایت تشویق به ایجاد اونها میشن تا مثلا تعداد پستهاشون هر چه زودتر از مرز 100 پست بگذره و یک عنوان شیک بگیرن و بتونن سری تو سرها در بیارن. شخصیت کاذبی که در دنیای واقعی احتمالا هیچوقت بهش دست پیدا نمیکنن.
ارتقای عنوان یک آی دی بر اساس تعداد پستهای اون در دنیای مجازی یعنی شخصیت قائل شدن برای یک نفر بر اساس مقدار حرفی که میزنه(بدون توجه به محتوی) در دنیای واقعی و این یعنی فاجعه. یعنی ارزش یک پست پر مغز رو که دنیائی تجربه و انگیزه انتقال تجربه پشتشه رو با یک پست مثلا " آقا دمت گرم " یکی کنیم.
این شیوه تعیین عنوان شاید برای سایتهای جدید که میخوان فقط تعداد کاربراشون رو بالا ببرن خوب باشه ولی برای این سایت مخربه و تاپیکها رو پرحجم و کم محتوی میکنه و دسترسی به پستهای با ارزش رو هم سخت میکنه.

موفق باشید
قديمي January 27th, 2010, 20:13   #97
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام ، در تائيد صحبتهاي Mehrdad-FX عزيز به استحضار مي رسانم كه همانطور كه قبلاً هم عرض كردم كه يكي از علتهاي زياد شدن پستهاي كم محتوا يا اصلاٌ بي محتوا ، شايد اين نوشته اي باشد كه اگر مدتي پست نزنيم در بالاي هر صفحه براي ما به نمايش در مي آيد ( با اين مضمون كه كاربر گرامي ، شما مدتي است پست نزده ايد يا مدتي است كه فعاليتي نداشته ايد ... ) و ممكن است باعث شود كه كاربري كه از ديدن نوشته فوق راضي نيست ، به اجبار پستي بزند حتي با محتواي : بابا دمت گرم ...
در بعضي از سايتهاي تخصصي ( مخصوصاً در تاپيكهاي فني و تخصصي شان ) اگر پستهاي كم محتوا يا بي محتوا درج شود ، ممكن است كه ارسال كننده آن پست از طرف مدير آن تالار ( يا مدير فروم ) اخطار بگيرد در صورتي كه ظاهراً تا الان اينكار در فروم سرمايه اجرايي نشده است ...
اصلاً موافقيد نظر جمع را بدانيم كه آيا موافقيد كه ارسال كننده پستهاي كم محتوا يا بي محتوا از طرف مدير تالار ( يا مدير فروم ) اخطار بگيرد يا خير ؟
اگر موافقيد ( و براي جلوگيري از شلوغ شدن اين تاپيك ) فقط كليد تشكر را بزنيد ...
با احترام و تشكر : Honda

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 5th, 2010, 07:27   #98
فرشاد صارمی فر
مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله

فرشاد صارمی فر's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 21,485 بار در 1,703 پست
فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرشاد صارمی فر
0

انتقاد اصلیه من اینه که چرا نمیشه موضوع جدیدی زد؟ شاید سوال من تو هیچ پستی نباشه؟؟؟
اصلا شاید یه چیزی دارم که می خوام با همه share کنم. ....

عذر می خوام خیلی قسمت های این سایت بی دلیل بسته شده.
فروم یعنی جایی آزاد که تبادل نظر داره و مدیر مسئول منظم کردن فروم رو داره تا در صورتی که یک موضوع در جایه نا مناسبه اون بفرسته جای دیگه.
خیلی ایراد ها داره اینجا بخاطر همین هیچوقت اینجا پست نزدم.
امروز می خواستم مطلب بسیار جالبی که داشتم با بچه ها تقسیم کنم که دیدم هنوز همون پیغام مسخره که اجازه موضوع جدید رو نمیده بهم میده
منم رفتم در سایت دیگری اینکارو کردم. شاید هزاران عضو دیگه هم مثل من اینجوری شده باشن/
نمره سیستم تشکر و سیستم اعتبار سنجی زیر صفره.
این سایت بصورتی اصلا فروم نیست بلکه مثل یک رژیم ....

واقعا جای ابهام هست که یعنی در این سایت ملاک فقط تعداد پست هاست؟؟؟؟
من از فردا شروع می کنم و یک پست آقا دمت گرم مرسی تو همه تایپیک ها میزنم.چرا یکی تو هر کدوم 100 تا . تا تعداد پست منم بره بالا
من تاحالا پست نزده بودم چون سوال خاصی پیش نیامده بود واسم . می تونین تاریخ عضویت رو ببینین.فردا تعداد پست هام میشه 1000تا D:

اولیش همینجا
آقای مدیر دمت گرم که جای انتقاد هم گذاشتین
فرشاد صارمی فر آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از فرشاد صارمی فر:
قديمي February 5th, 2010, 12:26   #99
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farshad1366 نمايش نوشته ها
انتقاد اصلیه من اینه که چرا نمیشه موضوع جدیدی زد؟ شاید سوال من تو هیچ پستی نباشه؟؟؟
اصلا شاید یه چیزی دارم که می خوام با همه share کنم. ....

عذر می خوام خیلی قسمت های این سایت بی دلیل بسته شده.
فروم یعنی جایی آزاد که تبادل نظر داره و مدیر مسئول منظم کردن فروم رو داره تا در صورتی که یک موضوع در جایه نا مناسبه اون بفرسته جای دیگه.
خیلی ایراد ها داره اینجا بخاطر همین هیچوقت اینجا پست نزدم.
امروز می خواستم مطلب بسیار جالبی که داشتم با بچه ها تقسیم کنم که دیدم هنوز همون پیغام مسخره که اجازه موضوع جدید رو نمیده بهم میده
منم رفتم در سایت دیگری اینکارو کردم. شاید هزاران عضو دیگه هم مثل من اینجوری شده باشن/
نمره سیستم تشکر و سیستم اعتبار سنجی زیر صفره.
این سایت بصورتی اصلا فروم نیست بلکه مثل یک رژیم ....

واقعا جای ابهام هست که یعنی در این سایت ملاک فقط تعداد پست هاست؟؟؟؟
من از فردا شروع می کنم و یک پست آقا دمت گرم مرسی تو همه تایپیک ها میزنم.چرا یکی تو هر کدوم 100 تا . تا تعداد پست منم بره بالا
من تاحالا پست نزده بودم چون سوال خاصی پیش نیامده بود واسم . می تونین تاریخ عضویت رو ببینین.فردا تعداد پست هام میشه 1000تا D:

اولیش همینجا
آقای مدیر دمت گرم که جای انتقاد هم گذاشتین
با سلام

- از انتقادات شما تشکر می کنم. لطفا اگر فروم معتبری سراغ دارید که از سیستم اعتبار دهی یا سیستم تشکر مناسبی استفاده می کند، از طریق پیام خصوصی به من اعلام کنید تا بررسی کنم.

- اگر قصد طرح موضوع مفیدی را دارید که تاپیک مشابه آن وجود ندارد، در پیام خصوصی به من اعلام کنید تا دسترسی شما را برای ایجاد تاپیک تنظیم کنم. لطفا از درج پستهای متعدد و کوتاه اکیدا خودداری کنید. پستهای شما ادغام شدند.

موفق باشید
تشکر کننده از Reza:
قديمي February 10th, 2010, 00:55   #100
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

سلام آقا رضا
پیشنهاد میکنم قانونی وضع کنید که عکسها در خود سایت آپلود شود.
بعضی وقت ها صفحات خیلی سنگین میشه و سیستم هنگ میکنه.
گاهی وقت ها هم چند تا پست کافیه تا خودش یه صفحه رو پر کنه.
سایتهای رایگان آپلود عکس هم اطمینان ندارند و در صورت بسته شدن اونها تعداد بسیار زیادی از پست ها عملا بدون کاربرد میشن. مطمئنا این اتفاق در آینده برای بسیاری از پست ها خواهد افتاد.
تعداد بیشتری پست در یک صفحه بسیار کاربردی تر و زیباتر خواهد بود و الکی تعداد صفحات تاپیک ها زیاد نمیشه.
بعضی وقت ها میخوام برگردم و پست بخصوصی رو پیدا کنم ، اونقدر لود شدن صفحات طول میکشه و تعدادشون زیاده که واقعا آدم خسته میشه .
در مونیتورهایی که رزولوشون مونیتور اونها پایینه (مثل بسیاری از لپ تاپ ها) این مشکلات حاد تره.

ارادتمند
قديمي February 16th, 2010, 02:37   #101
mohsen ghobadi
Junior Member

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 23 بار در 9 پست
mohsen ghobadi (سطح 0)
0

نظرتون درباره ايجاد تالار بورس چيه؟
mohsen ghobadi آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 16th, 2010, 10:39   #102
شاهرودي
Senior Member

شاهرودي's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2004
تشکر از ايشان: 3,643 بار در 312 پست
شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohsen ghobadi نمايش نوشته ها
نظرتون درباره ايجاد تالار بورس چيه؟
خدمت شما:
تالار سهام و CFD

تالار بورس تهران:

موفق باشید.
شاهرودي آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 3rd, 2010, 12:27   #103
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

ممکنه این تاپیک جوک رو باز کنید؟

من واقعاً فکر نمی کنم که روزی چندتا جوک گفتن (اونم با رعایت اصول و قواعد سایت) جز اینکه باعث روحیه گرفتن و شاد شدن ما توی این شرایط وِیژه بشه ضرر دیگری داشته باشه.

درهر صورت تصمیم گیرنده شما هستید و ما مطیع اوامر شما ولی من خواهش می کنم که این تاپیک رو قفل نکنید.
قديمي March 3rd, 2010, 13:57   #104
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

سلام

از مدیریت سایت تقاضایی داشتم

اگر امکان داره اون محدودیت 30 پست رو برای تاپیک پرایم و تاپیکهای امثال اون قرار بدید. تا آی دیهای تازه وارد که اکثرا هم برای ایجاد تشنج آی دی میسازند، نتوانند به این تاپیکها دسترسی داشته باشند.

عاقبت خاک گل کوزه‏گران خواهیم شد...
isar آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از isar:
قديمي March 3rd, 2010, 14:21   #105
Mehrdad-FX
Senior Member

Mehrdad-FX's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2009
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 4,271 بار در 808 پست
Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)
تاپیکهای موازی

0

با درود فراوان

همونطور که همه دوستان مستحضر هستند چنانچه کسی با یک تاپیک همراه نباشه و بعد از مدتی که از آغاز به کار تاپیک گذشته بخواهد موضوع رو پیگیری کند اغلب مواجه با یک تاپیک چند ده صفحه ای میشه که بسیاری از پستهاش مربوط به مسائل فنی و هدف تاپیک نمیشه و صرفاٌ تشکر و بعضاٌ مربوط به مشاجرات و . . . هستند. اینگونه پستها که اغلب با نقل قولهای طولانی هم همراه هستند عمده فضای تاپیکها رو اشغال کرده اند بطوریکه با توجه به کندی اینترنت بررسی یک تاپیک یک مقدار قدیمی رو بسیار طاقت فرسا کرده است.
پیشنهاد میکنم برای تاپیکهائی که مثلاٌ از ده صفحه بیشتر میشوند یک تاپیک موازی تشکیل بشه که در پریودهای زمانی مثلاٌ هفتگی توسط مدیران پاکسازی و کلیه پستهای غیر مرتبط به اون تاپیک موازی منتقل بشن.

موفق باشید
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کیفیت, پیشنهاد, مطالب, ارائه, ارتقاء, راهکار, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 01:51 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.