انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي October 3rd, 2006, 11:37   #106
MACD&RSI
Senior Member

MACD&RSI's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 133 بار در 61 پست
MACD&RSI (سطح 0)
0

سلام:
من یه فایل با پسوند mdi دارم(microsoft document office) چه جوری باید extension اونو به یکی از صورتهای زیر دربیارم: gif,jpeg,jpg .راستش میخام تو سایت بزارم که اونم mdi قبول نمیکنه .
با right click و انتخابproperties هم با تغییر extensionتوسط open with تنها کاری که انجام میده فقط میاد وعکس shortcut اون فایل رو میذاره نه چند صفحه متن داخل فایل رو .
MACD&RSI آفلاين است
قديمي October 4th, 2006, 01:36   #107
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام
شاید اینطوری بشه : بدون تغییر دادن extension فایل ، ابتدا فایل را باز کن ، سپس از منوی File ، روی save as کلیک کن و در پایین صفحه ای که برای save as ظاهر می شود ، فرمت دلخواه را انتخاب کن ( مثلاً jpg یا ... ).
یا علی ( ع )
Honda آفلاين است
قديمي October 11th, 2006, 11:12   #108
Chipal
Senior Member

Chipal's Avatar

تشکر از ايشان: 2,878 بار در 1,194 پست
Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)
0

سلام دوستان .
بنده تصمیم به ارتقاء سسیتم کامپیوترم دارم .
لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند ، نظرشون رو در مورد قطعات انتخابی من بدند که در صورت نیاز جایگزین کنم .
پیشاپیش سپاسگذارم .
CPU: AMD Athlon 64 Bit 3500
Ram : 1 Giga Byte Gail
HDD : 160 GB SATA II
MB : Giga Byte (در مورد انتخاب مدلش هنوز به نتیجه نرسیدم )
ضمنا اگه از دوستان کسی هست که از سی پی یو های جدید زئون ، دو هسته ای یا 64 بیتی اینتل استفاده میکنه ، ممنون میشم اطلاعاتشون رو در این زمینه ارائه کنند .

بازم ممنون
ارادتمند - چیپال
قديمي October 14th, 2006, 10:03   #109
Persian
Junior Member

تاريخ عضويت: Oct 2006
تشکر از ایشان: یک بار در یک پست
Persian (سطح 0)
0

بر اساس بخشنامه جديد" سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي" وزارت ارتباطات، ارايه اينترنت پر سرعت به‌تمام كاربران كشور با محدوديت مواجه شد.

مدير روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با تاييد اين خبر، روز پنجشنبه به ايرنا گفت: مطابق با اين بخشنامه ، از اين پس ارايه اينترنت پر سرعت با ظرفيت بيش از ‪ ۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه به تمام كاربران اينترنتي ( شخصي و عمومي ) ممنوع خواهد بود.

" حسام‌الدين عرب زاده " افزود: اين بخشنامه به دستور وزارت ارتباطات صادر شده و موقتي است.

به گفته‌وي اين بخشنامه‌تا زمانيكه ضوابط و شرايط جديد براي‌ارايه اينترنت پر سرعت توسط شركت‌هاي ‪ PAP‬مشخص شود، قابل اجرا است.

وي تاكيد كرد: بخشنامه مذكور براي تمام شركت‌هاي‌خصوصي و شركت‌هاي مخابرات كه خطوط ‪ ADSL‬به كاربران ارايه مي‌دهند، ابلاغ شده است.

عرب زاده درباره دلايل ابلاغ بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات مبني بر محدود كردن ارايه اينترنت پر سرعت توضيحي به خبرگزاري ايرنا ارايه نكرد.

اين در حالي است كه هنوز بسياري از مديران و كارشناسان شركت‌هاي ‪ PAP‬از جزييات اين بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات اطلاع چنداني ندارند و برخي از آنها تصور دارند كه اين بخشنامه فقط در مورد كاربران خانگي صادق است.

مدير يكي‌از شركت‌هاي ارايه‌دهنده اينترنت پرسرعت در اصفهان بااظهار شگفتي از ابلاغ چنين بخشنامه‌اي تاكيد كرد: شركت‌هاي ‪ PAP‬با دريافت اين دستور براي ارايه اينترنت پرسرعت به مردم دچار محدوديت شدند.

وي كه خواستار فاش نشدن نام خود بود ، تصريح كرد: بر اساس اين بخشنامه واگذاري اينترنت پرسرعت با پهناي باند بالا ممنوع اعلام شده است.

مدير يكي ديگر از شركت‌هاي ارايه‌دهنده اينترنت پر سرعت نيز در اين مورد به ايرنا گفت: بسياري از مشتريان ما از پهناي باند بيشتر از ‪ ۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه استفاده مي‌كنند و ميزان تقاضا در اين سطح در حال افزايش است.

وي اضافه كرد: با اين بخشنامه جديد اصلا مشخص نيست شركت‌هاي" ندا" چگونه به فعاليت خود ادامه دهند و پاسخگوي نياز مردم باشند.

به گفته‌كارشناسان، طبق تغييرات جديدي كه در نحوه ارايه اينترنت در كشور اعمال شده و مطابق با قوانين جديد از اين پس دولت فقط تامين‌كننده و شركت‌هاي خصوصي فقط توزيع‌كننده اينترنت هستند، اعمال چنين محدوديت‌هايي براي توزيع اينترنت توسط بخش خصوصي جاي تامل دارد.

كارشناسان تاكيد دارند: اين نخستين باري است كه براي سرعت و پهناي باند اينترنت ارايه شده به كاربران، محدوديت اعمال مي‌شود.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

Persian آفلاين است
قديمي October 14th, 2006, 10:19   #110
Persian
Junior Member

تاريخ عضويت: Oct 2006
تشکر از ایشان: یک بار در یک پست
Persian (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Chipal نمايش نوشته ها
سلام دوستان .
بنده تصمیم به ارتقاء سسیتم کامپیوترم دارم .
لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند ، نظرشون رو در مورد قطعات انتخابی من بدند که در صورت نیاز جایگزین کنم .
پیشاپیش سپاسگذارم .
CPU: AMD Athlon 64 Bit 3500
Ram : 1 Giga Byte Gail
HDD : 160 GB SATA II
MB : Giga Byte (در مورد انتخاب مدلش هنوز به نتیجه نرسیدم )
ضمنا اگه از دوستان کسی هست که از سی پی یو های جدید زئون ، دو هسته ای یا 64 بیتی اینتل استفاده میکنه ، ممنون میشم اطلاعاتشون رو در این زمینه ارائه کنند .

بازم ممنون
ارادتمند - چیپال
سلام دوست عزیز

در مورد سی پی یو ها
زئون ها برای سرور ها استفاده میشن و کلا زیاد مورد استفاده کابر خانگی قرار نمیگیرند ضمن اینکه قیمت آنها گران هست

دو هسته ای هم اینتل میتونید بخرید و هم ای امدی
ضمن اینکه سی پی یو 3500 ای که شما اشاره کردین سوکت 939 است و فقط تا باس 400 برای رم ساورت میکند ولی ای ام دی سوکت Am2 خود را نیز وارد بازار کرده که رمهای DDR2 را نیز ساپورت میکنند
قیمت سی پی یو 3500 حدود 90.000 تومان هست
همان سی پی یو با سوکت ای ام 2 حدود 100.000 تومان هست
و حتی میتوانید با مبلغ 140.000 هزار تومان یک سی پی یو دو هسته 3600 Am2 تهیه کنید که البته قیمت این سی پی یو در این یکی دو ماه به دلیل تقاضای زیاد کمی گرون شده است

اینتل هم یک 3400 دو هسته ای ال جی ای رو با حدود 175000 تومان میتونید تهیه کنید

کلا اینتل و ای ام دی از نظر کارایی خیلی بهم نزدیک شده اند ولی خوب در بنچ مارک های مختلف کمی با هم تفاوت دارند

بر فرض مثال 3000 ای امدی در گیم خوب جواب میدهد ولی 3000 اینتل در کارهای 3D بستگی به نوع سی پی یو و نیاز شما میتوان انتخاب های مختلفی داشت

رم Geil هم رم خوبی هست ولی رم های بهتری هم وجود دارند مثل OCZ و کروشیال که اینهم باز بر میگرده به استفاده شما

مین هم نوشتید گیگا , گیگا انواع مختلفی مین دارد لطف کنید مدل آن رو بنویسید تا بتونم اطلاعات کامل تری بشما بدهم

موفق باشید
Persian آفلاين است
قديمي October 15th, 2006, 02:44   #111
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2005
محل سكونت: کهکشان راه شیری
تشکر از ايشان: 794 بار در 377 پست
touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)
0

سلام

من يك سري فيلم كوتاه ونيمه بلند توسط نرم افزار emule دانلود كردم كه با پسوند WMV است كه با هيچ نرم افزاري باز نمي شود با ميديا پليير هم كه پخش نمي كنه و مي گه DRM مي خاد كسي تا حالا به اين مشل بر خورد كرده وچطوري حلش كرده . ميديا پليير من نسخه 10 اش است

باتشكر
قديمي October 15th, 2006, 02:59   #112
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh نمايش نوشته ها
سلام
من يك سري فيلم كوتاه ونيمه بلند توسط نرم افزار emule دانلود كردم كه با پسوند WMV است كه با هيچ نرم افزاري باز نمي شود با ميديا پليير هم كه پخش نمي كنه و مي گه DRM مي خاد كسي تا حالا به اين مشل بر خورد كرده وچطوري حلش كرده . ميديا پليير من نسخه 10 اش است
باتشكر
از QuickTime Player استفاده كرده ايد؟!
غير از كوئيك تايم كه البته فكر مي كنم كه مي تونه مشكلتون را حل كنه مي تونيد سري به لينك هاي زير بزنيد:
--------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------
البته اگر بر روي فايل كليك راست كنيد و بعدش Open With... و بعد يافتن از روي وب (يه همچين چيزيه) را بزنيد به جواب سوالتون ميرسين.
پ.ن:‌كاشكي جاي اين چيزا تريد كردن بلد بودم (البته اگر كه جواب به درد خوري داده باشم...)
ario آفلاين است
قديمي October 15th, 2006, 03:15   #113
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ario نمايش نوشته ها
از QuickTime Player استفاده كرده ايد؟!
غير از كوئيك تايم كه البته فكر مي كنم كه مي تونه مشكلتون را حل كنه مي تونيد سري به لينك هاي زير بزنيد:
-------------------------------------------------------------
البته اگر بر روي فايل كليك راست كنيد و بعدش Open With... و بعد يافتن از روي وب (يه همچين چيزيه) را بزنيد به جواب سوالتون ميرسين.
پ.ن:‌كاشكي جاي اين چيزا تريد كردن بلد بودم (البته اگر كه جواب به درد خوري داده باشم...)
سلام

از پاسخ شما متشكرم از همه موارد گفته شده استفاده كردم حتي خواستم نوع فرمتش رو با برنامه هاي مرتبط تغيير بدم مي گه DRM نمي دونم اين چه مريضيي كه داره حسابي كلافه كرده منو !!
فكر كنم يك نمونه اش رو بزارم اينجا هركي تونست ببينه نام نرمافزارش رو بگه !!! البته فيلماش كانال يك باشن يا 2 رو تضمين نمي كنما !!!!

با تشكر
قديمي October 15th, 2006, 03:26   #114
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2004
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,510 بار در 578 پست
yaser_rashidi امتياز غيرفعال است
0

سلام

wmv مخفف windows media video هست که نسخه تصویری استاندارد مایکروسافت و معادل wma برای صوتی هاست.
احتمالا شما codec مربوطه را ندارید. ابتدا با windows media player آن فایل را باز کنید(وقتی به اینترنت وصل هستید) خودش میگرده و اگر بتونه کودک(منظورم بچه نیست codec ) مربوطه را پیدا کرده و دانلود میکند.

اگر گفت پیدا نشد، کار سخت تره و بهتره بروید یک codec pack مثلا kazaa lite codec pack بگیرید معمولا مشکل حل میشود.

موفق باشید
...............................
رشیدی

yaser_rashidi آفلاين است
قديمي October 15th, 2006, 04:36   #115
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

0

سلام
از توضيحات بسيار خوبتان ممنونم . اگه ميديا پليير نگارش 11 رو نصب كنيم مشكل حل مي شه ؟ !
( مگه ميديا پليير 11 به بازار اومده ! )

يك فايل نمونه هم براتون گذاشتم ببيند با نرم افزار غير ميديا پليير نمايش مي ده ( از درون اين برنامه خبردار نيستما ) در ضمن براي اينكه اين نيمچه فيلم يا شوئ رو بتونم آپلود كنم اون رو زيپ كردم اول بازپ كنيد بعدا با خيال راحت تماشا كنيد

باتشكر
فايل ضميمه
نوع فايل: rar 1.rar‏ (487.9 کیلوبایت, 19 نمایش)

آخرین ويرايش توسط touhidqolizadeh در October 15th, 2006 و ساعت 04:39
touhidqolizadeh آفلاين است
قديمي October 15th, 2006, 12:09   #116
ario
Senior Member

ario's Avatar

0

مطمئني اين فايل درست فشرده شده؟
من با winrar كه بازش مي كنم همش ميشه فايل خراب است و بازش نميكنه!
اگه ميتوني zip كن و دوباره بگذار كه بگيريمش...
ario آفلاين است
قديمي October 16th, 2006, 04:47   #117
fxalireza
Member

fxalireza's Avatar

تشکر از ايشان: 102 بار در 36 پست
fxalireza (سطح 0)
0

سلام.
از دوستان کسی میدونه که پسوند jnlp. با چه نرم افزاری باز میشه؟
ممنون
fxalireza آفلاين است
قديمي October 16th, 2006, 04:53   #118
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

0

سلام

خود فايل رو مستقيم دانلود كردم !!!
فايل ضميمه
نوع فايل: wmv 11.wmv‏ (499.5 کیلوبایت, 14 نمایش)
قديمي October 16th, 2006, 09:35   #119
ghods
Senior Member

ghods's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2004
تشکر از ايشان: 213 بار در 109 پست
ghods (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fxalireza نمايش نوشته ها
سلام.
از دوستان کسی میدونه که پسوند jnlp. با چه نرم افزاری باز میشه؟
ممنون
با سلام

به نظر من بهترين مرجع براي كسب اطلاعات در مورد پسوند فايلها سايت filext.com است .

در مورد سوال شما ، شايد دو لينك زير كمكي بكند :

قديمي October 16th, 2006, 10:51   #120
ario
Senior Member

ario's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh نمايش نوشته ها
سلام
خود فايل رو مستقيم دانلود كردم !!!
خدا بگم چي كارت نكنه تا با مديا پلير 11 اجراش كردم 100 تا صفحه ي تبليغاتي باز كرد!‌
يكيو ميبستم دوباره يكي ديگه باز ميشد!
اين فايل هاي ويدئو يي كم حجم تقريبا مثل ويروس كار ميكنند... البته تبليغ سايت ميكنند!
به نظر من اگه مي خواي فايل ويدئويي بگيري و ADSL داري از LimeWire استفاده كن و فيلم هايي كه حجمشون كمه رو نگير....
در هر صورت با مديا پلير11 كه بازش كردم فقط صفحه ي تبليغاتي!‌ باز كرد و بعد از اون هم DELETE كردمش! شرمنده
ario آفلاين است
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است