انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 18th, 2009, 19:51   #1261
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

(آقا رضا جسارت بنده رو ببخشید، بنده شکی در بزرگواری شما ندارم چرا که از نزدیک شما رو زیارت کرده ام، این رو برای کسانی میگم که کوچکترین شناختی از شما ندارند و در پس یک آیدی مجازی نشسته اند و ناجوانمردانه بر شخصیت شما میتازند)

آقای باباخو

کسی از صحبت های شما اشتباه برداشت نکرده که آقا رضا آی بی بوده و یا هست. توی حرفهاتون ضد و نقیض زیاد دارید و این هم بخاطر روده درازیتون هست که خودتون هم بارها بخاطرش معذرت خواهی کردید. شما گفتید که دوستانشون کارهایی کردند و تاپیک هایی قفل شده. در نتیجه روی سخنتون به سمت آقا رضا هست. ماشاالله هوش افراد این سایت خوب هست و نیازی به توضیح و تفسیر ندارند.

بر فرض اینکه اثبات کردید دوستان آقا رضا کارهایی کرده بودند و کسانی هم افرادی رو که به این جریانات متصل بوده رو بن کردند و یا تاپیک هایی رو قفل کردند، آیا مشکل تالار های غیر تخصصی ! سایت تخصصی سرمایه حل میشه؟!!!!!
کسانی که میخواستن پولشون رو دست اشخاص دیگری بدهند، عقل داشتند و میتونستن تحقیق کنن. چرا من و شما پولمون رو دست کسی ندادیم؟!

چرا موضوعات رو با هم قاطی میکنید؟ تخطئه افکار میکنید؟ موضوع رو برای چی عوض میکنید و به یک شخصی تهمت (هرچند درست) میزنید؟

بار دیگر تکرار میکنم، قوانین سایت سرمایه رو تابحال خوندید؟ قانون شماره 10 رو دیدید؟

بیایید بی جنبه بازی و بچه بازی رو کنار بگذاریم و اگر پیشنهاد خاصی داریم، مطرح کنیم و اگر پیشنهاد خاصی برای این موضوعات نداریم، خاموش باشیم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي May 18th, 2009, 20:00   #1262
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید نمايش نوشته ها
جناب بابا خو
اين جمله يعني:اقا رضا دوستاني داشتند كه مديريت سرمايه ميكردند يعني پول ديگران را مديريت ميكردند
يا:اقا رضا دوستاني داشتند كه در سايت سرمايه مديريت ميكردند؟
در اولين نگاه منظور شما جمله اول به نظر ميرسد كه در ان صورت تمام اتهام شما متوجه اقا رضا شده و انصافا تهمت بزرگي است
در صورتي كه منظور شما جمله دوم است مسعله فرق ميكند و جريان چيز ديگريست
ببخشيد كه در بحثي كه مربوط به بنده نيست مداخله كردم اما ديدم شايد سو تفاهمي باشد و ....
موفق باشيد
جناب وحید عزیز ، بنده اگر منظورم شخص ایشان بود ، نمی گفتم دوستان ایشان ، ولی اتفاقی افتاد توسط زیر مجموعه ایشان ، در همچین مواقعی از مدیر سایت انتظار می رود که طرفدار حق و عدالت باشد نه اینکه چیزی نگوید و اعمال یک طرفه حذف و ... را با سکوتش تایید کند !
این موضوع اینقدر بدیهی است که کسانی که در جریان اند می دانند شخص آقا رضا مدیریت سرمایه نکرده ولی شخص ایشان سکوت معنا داری کردند !

به قول دکتر شریعتی :
وقتی حسین در کربلا است ، چه دور کعبه به طواف باشی ، چه به می نشسته باشی ، فرقی نمی کند!
قديمي May 18th, 2009, 20:11   #1263
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
حرفی که شنیده نشد

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله babakhoo نمايش نوشته ها
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جناب فراری عزیز

بنده بعد از عنوان شدن بعضی مسایل در پست گذشته ، دوستان رضا خان را خطاب قرار دادم ، و ایشان خیلی سریع بنده را متهم به ناجوانمردی و منصف نبودن کردند .
موضوع مطرح شده موضوع غریبی نیست که اثبات سختی داشته باشد کاربران قدیمی که همه در جریان اند و هزار راه برای اثباتش ، ولی چرا ایشان به خود گرفتند ؟!
مگر من گفته بودم رضا خان IB شده یا ... ، بنده صد در صد سر حرفم هستم که در آن مورد زیر مجموعه ایشان هر کاری خواستند کردند و این را همه می دانند .
رضا خان من با شما خصومتی ندارم ، ولی با روش اداره سایت مخالفم و حق دارم نظرم را بدهم .
قبلا پیشنهاد کرده بودم اگر نمی توانید بنده را تحمل کنید بفرمایید بنده بی سر و صدا زحمت را کم می کنم(بدون پستی و حرفی) ولی آزاد اندیشی شما مخالفت کرد(شاید هم تعارف بود).
اگر هنوز فکر می کنید بنده ناجوانمردم و غیر منصف و سر حرفهایتان در آن پست هستید بفرمایید که اثبات شروع شود و اگر نه مثل آقا وحید اشتباه برداشت فرموده اید ، مثل ایشان بزرگواری خود را نشان دهید و فقط بفرمایید که چرا پست آلبرتینی برنگشت بعد از توضیحاتی که ارایه داد ،تا بنده قوانین شما را با این مثال بهتر متوجه بشوم و اگر باب میل نبود شر ام را بکنم و حضورم باعث به هم خوردن حال کسی نشود .

ارادتمند
در جای جای زندگیمان ما اشخاص زیادی را دیده ایم و خواهیم دید که از جایگاه مردان در قدرت سوء استفاده کرده اند.سن من در سایت به دور دست ها قد نمی دهد که قصد اظهار نظر داشته باشم چه اگر هم قد میداد احتمالا در جایگاهش نبودم.اما در یادداشت های شما هم چیزی جز صداقت ندید ه ام _در آن مواردی که مربوط به بازپس گیری حقوق است - بنده از اینکه بتوانیم با هم سخن بگوییم چه مخالف و چه موافق شاد که می شوم هیچ،بال هم در خواهم آورد.

صد البته در حق آلبرتینی در مورد حذف پستش جفا شد اما در اینکه آلبرتینی چرا بازنگشت بیشتر به ما برمی گردد که به جای طلب حق به سکوت بسنده می کنیم .خاموش می شویم بی انکه بدانیم همین قانون حتی با سخت ترین شرایطش ارزشش را دارد که جاهایی سوی حق از آن استنباط شود و اندکی روی ان چانه بزنیم.من کاری ندارم که به انتقادات بلو ایراد می گیرند و قلمش را تند می دانند و دفاعی هم نمی کنم.اما در هنگام خداحافظی هم نتوانست شاهد این باشد که حقی ضایع شود و جایی سکوت کند.حتی اگر پستش حذف هم گردد ادامه می دهد.این جای خالی کوچ های پیاپی است شاید روشش را دوستان نپسندند اما دست کم روشی دارد روشی بهتر از سکوت.

خطاب من به دوستانم است که ناله می نمایند بر دیکتاتوری؟یکبار از خود بپرسند من چه کردم؟نه اینکه از جان مایه گذارند ابدا منظورم این نیست.مگر نه اینکه گاندی با شاخه گلی هند امروزی را به ارمغان آورد؟چندبار در زندگیمان با کسی که قصد تقدیم شاخه گل را داشت همراه شدیم؟

همین قانونی که موجب کوچ نخبگان ایرانی شد،اما آیا موجب کوچ همه گردید ؟آیا همه سکوت کردند؟ابدا نمی خواهم بحث را سیاسی کنم اما می خواهم بگویم در دل شدیدترین قوانین راهی برای ما باز است خصوصا قانونی که چیزی جز تفسیر نیست.

امیدوارم بحث به سرانجامی رسد سرانجامی که اگر خوش هم نباشد دست کم برای ما به ارمغان بیاورد تحمل مخالف را.

آخرین ويرايش توسط farari در May 18th, 2009 و ساعت 20:13
farari آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از farari:
قديمي May 18th, 2009, 20:18   #1264
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

من هی میخوام اینجا نیام و وارد بحث های الکی نشم ولی ...

جناب باباخو .

من تا امروز با شما مشکلی نداشتم ولی دیگه کلاهمون توی هم رفت .

متاسفم که آخر این دعوا را به تهمت زدن به شخصی مثل آقا رضا کشاندی .

امیدوارم خدا از سر تقصیرات شما بگذرد . پیشنهاد میکنم فعلا توی سایت پست نزن و کمی فکر کن .

ضمنا پست من رو هم جواب نده چون اصلا وقت و حوصله بحث باهات رو ندارم .
قديمي May 18th, 2009, 20:23   #1265
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
در جای جای زندگیمان ما اشخاص زیادی را دیده ایم و خواهیم دید که از جایگاه مردان در قدرت سوء استفاده کرده اند.سن من در سایت به دور دست ها قد نمی دهد که قصد اظهار نظر داشته باشم چه اگر هم قد میداد احتمالا در جایگاهش نبودم.اما در یادداشت های شما هم چیزی جز صداقت ندید ه ام _در آن مواردی که مربوط به بازپس گیری حقوق است - بنده از اینکه بتوانیم با هم سخن بگوییم چه مخالف و چه موافق شاد که می شوم هیچ،بال هم در خواهم آورد.

صد البته در حق آلبرتینی در مورد حذف پستش جفا شد اما در اینکه آلبرتینی چرا بازنگشت بیشتر به ما برمی گردد که به جای طلب حق به سکوت بسنده می کنیم .خاموش می شویم بی انکه بدانیم همین قانون حتی با سخت ترین شرایطش ارزشش را دارد که جاهایی سوی حق از آن استنباط شود و اندکی روی ان چانه بزنیم.من کاری ندارم که به انتقادات بلو ایراد می گیرند و قلمش را تند می دانند و دفاعی هم نمی کنم.اما در هنگام خداحافظی هم نتوانست شاهد این باشد که حقی ضایع شود و جایی سکوت کند.حتی اگر پستش حذف هم گردد ادامه می دهد.این جای خالی کوچ های پیاپی است شاید روشش را دوستان نپسندند اما دست کم روشی دارد روشی بهتر از سکوت.

خطاب من به دوستانم است که ناله می نمایند بر دیکتاتوری؟یکبار از خود بپرسند من چه کردم؟نه اینکه از جان مایه گذارند ابدا منظورم این نیست.مگر نه اینکه گاندی با شاخه گلی هند امروزی را به ارمغان آورد؟چندبار در زندگیمان با کسی که قصد تقدیم شاخه گل را داشت همراه شدیم؟

همین قانونی که موجب کوچ نخبگان ایرانی شد،اما آیا موجب کوچ همه گردید ؟آیا همه سکوت کردند؟ابدا نمی خواهم بحث را سیاسی کنم اما می خواهم بگویم در دل شدیدترین قوانین راهی برای ما باز است خصوصا قانونی که چیزی جز تفسیر نیست.

امیدوارم بحث به سرانجامی رسد سرانجامی که اگر خوش هم نباشد دست کم برای ما به ارمغان بیاورد تحمل مخالف را.
جناب فراری عزیز ...

به خداوندی خدا بنده هم از رفتن جناب آلبرتینی دلرنجم . و مطمئنم قریب به اتفاق دوستان هم همینطور . ایشون واقعا برای سایت وزنه ای بودند و هستند .

اما ... به جای این پستهای تکراری ، آیا راهکاری برای حل موضوع سراغ دارید ؟

لطفا اگر صحبتی هست صریح و واضح باشه و نه تمثیل گونه که احتمال سوء برداشتهای احتمالی هم صفر بشه .

اینطوری فکر میکنم به نتیجه بهتری میرسیم .

مجددا عرض میکنم که شخصا خیلی مشتاق هستم راه حل پیشنهادی شما رو واضح و صریح بدونم .
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي May 18th, 2009, 20:27   #1266
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
من هی میخوام اینجا نیام و وارد بحث های الکی نشم ولی ...

جناب باباخو .

من تا امروز با شما مشکلی نداشتم ولی دیگه کلاهمون توی هم رفت .

متاسفم که آخر این دعوا را به تهمت زدن به شخصی مثل آقا رضا کشاندی .

امیدوارم خدا از سر تقصیرات شما بگذرد . پیشنهاد میکنم فعلا توی سایت پست نزن و کمی فکر کن .

ضمنا پست من رو هم جواب نده چون اصلا وقت و حوصله بحث باهات رو ندارم .
آقای هورزاد اولین پیغام خصوصیم را یادتان هست؟اولین پیغام بعد از آن اتفاقات.
بحثهایم با متخصص از فرنگ امده را یادتان هست؟
خوشم می اید نتیجه ی انتقاداتم در اینده ای نه چندان دور یکی یکی مشخص می شود.
مرسی.
این پست منو فقط جناب هورزاد متوجه می شوند و دیگر هیچ.
اینجا زدم که بعدا برای حرفهای دیگه ام داکیومنت داشته باشمم.
قديمي May 18th, 2009, 20:31   #1267
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام بر دوستان
واقعا زشت است که بعضی عقده و کینه ای را به توهین و تخریب و تهمتی تبدیل میکنند.
تا این جا بحث سیاست و چند پست پاک شده بود و تبادل نظر در مورد قوانین بود.
ولی شما مستقیما به دلایلی شروع به حمله به مدیر سایت کردید.
متاسفم
ولی بدانید ان قدر مدیر این سایت برای اعضای این سایت ارزشمند و مورد احترام هستند.که اعضا جواب بعضی یی ادبان را کف دستشان بگذارند.
واقعا متاسفم که بعضی ها.بعضی را دیکتاتور و خان میخوانند.در حالی که......

بی ادب محروم ماند از لطف رب
قديمي May 18th, 2009, 20:34   #1268
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
Exclamation

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
واقعاً مسخره است!

اینجا شده پلیس بازی و مچ گیری و ...

خانم شیخی، خط آخر پست اول این صفحه رو برای اشخاصی مثل شما عنوان کردم.
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي May 18th, 2009, 20:41   #1269
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
Talking

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
آقای هورزاد اولین پیغام خصوصیم را یادتان هست؟اولین پیغام بعد از آن اتفاقات.
بحثهایم با متخصص از فرنگ امده را یادتان هست؟
خوشم می اید نتیجه ی انتقاداتم در اینده ای نه چندان دور یکی یکی مشخص می شود.
مرسی.

والا من هم هیچی متوجه نشدم

فقط یادمه که آخرین باری که به من پیغام دادید کلی از این باباخو بد و بیراه گفتید

و به خون ایشان تشنه بودید . حالا رفتید در جبهه ایشان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا من اشتباه میکنم ؟؟؟؟؟ (چون پستهای قبلی را نخوندم و نمیدانم کدام طرفی هستید)

اگر درست هست این چند خط تقدیم به شما : اگر نه اصلا نخونشون .

----------------------------------------------------------------

1- شما با یک غوره سردیتان میکند و با یک مویز گرمی ...

شاید هم هر طرف باد بیاد چهار شاخ میزنید ...

2 - شما که از همه خداحافظی کردی رفتی ! چرا دوباره برگشتی ؟؟؟؟

مچکر
قديمي May 18th, 2009, 20:42   #1270
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Sohrab_K نمايش نوشته ها
جناب فراری عزیز ...

به خداوندی خدا بنده هم از رفتن جناب آلبرتینی دلرنجم . و مطمئنم قریب به اتفاق دوستان هم همینطور . ایشون واقعا برای سایت وزنه ای بودند و هستند .

اما ... به جای این پستهای تکراری و هدر دادن وقت و انرژِی خودتان و سایر دوستان ( ببخشید صریح عرض میکنم : بازی با کلمات ... ) ، آیا راهکاری برای حل موضوع سراغ دارید ؟

لطفا اگر صحبتی هست صریح و واضح باشه و نه تمثیل گونه که احتمال سوء برداشتهای احتمالی هم صفر بشه .

اینطوری فکر میکنم به نتیجه بهتری میرسیم .

مجددا عرض میکنم که شخصا خیلی مشتاق هستم راه حل پیشنهادی شما رو واضح و صریح بدونم .
اول راهکار حل موضوع به مدیریت بسته است که به جای بستن تاپیک ها مدیریت آن قسمت ها را گونه ای دیگر اداره نماید .من که گفته بودم هم می پذیرم (ارایه ایده) هم راهکار می دهم.نخواندید؟

دوم ما دو دسته داریم به جز بی طرف ها.یکدسته منتقدان دولت و دسته دوم موافقان دولت.تاپیک مذکور در دست موافقان دولت است بدون شک تمامی این دوستان به تمام قوانین اعمال پست پایبندند و نیازی به حذف پست هایشان نیست راجع به نقل اخبار.اما دسته دیگر منتقدان هستند که بیشترین حذف دامن این گروه را گرفته است مدیریت این تاپیک و اینگونه مطالب بحث برانگیز را به یکی از کسانی که این گروه معرفی می نمایند اعطا کنید و درضمن قوانین بنیادی را رعایت نماید با اغماض کمتر و احساس را کمتر دخیل دهد.و گر مدیریت کم کاری نمود حق اعتراض برای بیش از ده رای باشد.من کامل می توانم توضیح دهم در مورد جزییات.

سوم-اشخاص زیادی هستند که وزن زیادی در سایت دارند که نزدیک به مستقل ها هستند مثل بابا بهزاد.کندل تریدر و خیلی های دیگر و کارهایشان احساسی نیست مقبول هردوطرف هم هستند اگر وقت دارند این پست به آنان واگذار شود که بعید است قبول نمایند.باز هم ایده می شود داد..........

سهراب جان گر قصد بنده بازی با کلمات است بشکند این دست...............
قديمي May 18th, 2009, 20:45   #1271
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
والا من هم هیچی متوجه نشدم

فقط یادمه که آخرین باری که به من پیغام دادید کلی از این باباخو بد و بیراه گفتید

و به خون ایشان تشنه بودید . حالا رفتید در جبهه ایشان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا من اشتباه میکنم ؟؟؟؟؟ (چون پستهای قبلی را نخوندم و نمیدانم کدام طرفی هستید)

اگر درست هست این چند خط تقدیم به شما : اگر نه اصلا نخونشون .

----------------------------------------------------------------

1- شما با یک غوره سردیتان میکند و با یک مویز گرمی ...

شاید هم هر طرف باد بیاد چهار شاخ میزنید ...

2 - شما که از همه خداحافظی کردی رفتی ! چرا دوباره برگشتی ؟؟؟؟

مچکر
شما هم متوجه نشدید پس.تو پیغام گفتم آقا داکیومنت نخواستیم اصلا

آقا حامد اینقدر مشکلات شخصیتون رو نگید اینجا یک بار گفتم بنده با شما بحثی ندارم خصومتی هم ندارم.

خوبه چند تا پست قبلی گفتم حرفهای من و جناب باباخو به هم ارتباطی ندارند.این که بحث ما قاطی شده رو دلیلش رو من نمیدونم.
حرفهای ایشون به من و حرفهای من به ایشون ربطی ندارد.

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در May 18th, 2009 و ساعت 20:54
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي May 18th, 2009, 20:51   #1272
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

آخر و عاقبت این تاپیک چی بشه خدا میدونه
تو فکر این هستم که اگه من بجای مدیر سایت بودم چجوری میتونستم این وضع رو کنترل کنم!!!!!!!!!!
قديمي May 18th, 2009, 20:57   #1273
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
اول راهکار حل موضوع به مدیریت بسته است که به جای بستن تاپیک ها مدیریت آن قسمت ها را گونه ای دیگر اداره نماید .من که گفته بودم هم می پذیرم (ارایه ایده) هم راهکار می دهم.نخواندید؟

دوم (۱)ما دو دسته داریم به جز بی طرف ها.یکدسته منتقدان دولت و دسته دوم موافقان دولت.تاپیک مذکور در دست موافقان دولت است بدون شک تمامی این دوستان به تمام قوانین اعمال پست پایبندند و نیازی به حذف پست هایشان نیست راجع به نقل اخبار.اما دسته دیگر منتقدان هستند که بیشترین حذف دامن این گروه را گرفته است مدیریت این تاپیک و اینگونه مطالب بحث برانگیز را به یکی از کسانی که این گروه معرفی می نمایند اعطا کنید و درضمن قوانین بنیادی را رعایت نماید با اغماض کمتر و احساس را کمتر دخیل دهد.و گر مدیریت کم کاری نمود حق اعتراض برای بیش از ده رای باشد.من کامل می توانم توضیح دهم در مورد جزییات.

(۲)سوم-اشخاص زیادی هستند که وزن زیادی در سایت دارند که نزدیک به مستقل ها هستند مثل بابا بهزاد.کندل تریدر و خیلی های دیگر و کارهایشان احساسی نیست مقبول هردوطرف هم هستند اگر وقت دارند این پست به آنان واگذار شود که بعید است قبول نمایند.باز هم ایده می شود داد..........

سهراب جان گر قصد بنده بازی با کلمات است بشکند این دست...............
با سلام

اگر مشکل اصلی همان است که با شماره (۱) مشخص کردم، راه حل این کار ساده است. شما در انتهای هر روز لینک پستهایی که در حمایت از دولت درج شده را برای من ارسال کنید. تمام آنها را پاک می کنم.

در مورد (۲): یکی از دلایلی که بسیاری از بزرگان از سایت خداحافظی کردند، بر خلاف ادعای برخی افراد سانسور مطالب سیاسی و مذهبی نبوده، بلکه حاکم شدن جو غیر تخصصی و افزایش بحثهای حاشیه ای در مقایسه با مطالب فنی بوده است. متاسفانه این روند هنوز هم ادامه دارد. بطوری که کم کم به این نتیجه می رسم که تنها راه حل قطعی، مسدود کردن تالارهای غیر تخصصی است. اگر تا چند روز آینده به نتیجه مشخصی نرسیم، ناچار به این کار هستم.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 18th, 2009, 21:08   #1274
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

اگر مشکل اصلی همان است که با شماره (۱) مشخص کردم، راه حل این کار ساده است. شما در انتهای هر روز لینک پستهایی که در حمایت از دولت درج شده را برای من ارسال کنید. تمام آنها را پاک می کنم.

در مورد (۲): یکی از دلایلی که بسیاری از بزرگان از سایت خداحافظی کردند، بر خلاف ادعای برخی افراد سانسور مطالب سیاسی و مذهبی نبوده، بلکه حاکم شدن جو غیر تخصصی و افزایش بحثهای حاشیه ای در مقایسه با مطالب فنی بوده است. متاسفانه این روند هنوز هم ادامه دارد. بطوری که کم کم به این نتیجه می رسم که تنها راه حل قطعی، مسدود کردن تالارهای غیر تخصصی است. اگر تا چند روز آینده به نتیجه مشخصی نرسیم، ناچار به این کار هستم.
(۱) خوشم آمد رو دستی خوردم.اتفاقا اگر شما پشتیبان مدیر معرفی شده جدید باشید_همان که گفتم _ دسته موافقان دولت اهل اعتراض نیستند آنها به اشخاص احترام می گذارند واهل جمله های بی ارزشی مانند دموکراسی نیستند.آنها محو شخصیت کاریزمای شما هستند واین موضوع تا حدودی حل می شود.بخدا قسم این جمله توهین نیست

(۲)من دلیل خروج قدیمی ها را نمیدانم اما در آن تاپیک خداحافظی علت دیگری ذکر کرده اند اما بعضی از آن قدیمی ها فقط در تاپیک عمومی چرخ می زنند نام ببرم؟

منم و یک پیشنهاد نخواستید پاره اش کنید اعتراضی نیست......
قديمي May 18th, 2009, 21:08   #1275
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
0

اگر به کسی بی احترامی شده بنده عذر می خواهم امیدوارم اگر بنده عقده ای هستم ، شما بزرگواری کنید و حداقل عذر خواهی این حقیر را بپذیرید .
امیدوارم این مسایل بهانه ای برای قفل کردن تاپیک و حذف پست ها و نهایتا بی نتیجه ماندن این چند روز نشود .
واقعا اینهمه توضیح دادن در رابطه اون مطلب کافی نبود ؟
رضا خان ببخشید قصد جسارت و بی ادبی نبوده و نیست ، انتقادی بود که شما نشنیده بگیرید.
فقط لطفا جواب سئوال بنده را هر طور صلاح می دانید بفرمایید .
من می خواهم تعبیر شما از قوانین را در مورد حذف پست آلبرتینی بدانم ، همین .

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 21:13 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.