انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 13th, 2009, 19:08   #1156
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

حالا که همدیگر رو بدرود گفتید لطفا دیگه ادامه ندید تا سر فرصت به یک راه حل متعادل برسیم .
لطفا بجای صحبتهای اینچنینی راه حل ارائه بدهید.
قديمي May 13th, 2009, 19:15   #1157
Dark knight
Member

Dark knight's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 1,202 بار در 262 پست
Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)
0

من یک چنتا عکس گذاشتم لطفا مرحمت کنید برید ببنید اخه همه ریختن اینجا
Dark knight آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Dark knight:
قديمي May 13th, 2009, 19:20   #1158
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
مشاهدین الکرام!

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
خبری که ارسال کردید ارتباطی با "انتقادات و پیشنهادات" در مورد سایت سرمایه نداشت. اگر اینطور نیست لطفا از طریق PM ارتباطش را برای بنده شرح دهید تا پست شما بازگردانده شود. / با تشکر
قال سرورنا و مولانا آلبرتینی : در بحث موافقان حذف صحبت از مصوبه ها و قوانین دولتی شد .من هم موضع ریس دولت را متذکر شدم .

قال وحید خان اعظم المتعصبین و المقربین فقط نزن ما رو:
در بازی فوتبال هم وقتی داور بیش از اندازه در مقابل خطاهای یک تیم کوتاه می آید احتمال بوجود آمدن تنش و آشوبهای بی دلیل نیز بالا میرود....بنظر شما مقصر کیست؟....

قال فردوسی پور فی النود : البته همانطور که ملاحظه می فرمایید گاهی سوت های اشتباهی داور هم باعث بوجود آمدن تنش می شود !!!
قديمي May 13th, 2009, 22:04   #1159
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

با توجه به نظرات مطرح شده، ظاهرا اکثر دوستان با موارد ذیل موافقت دارند:

- تالارهای غیر تخصصی به فعالیت خود ادامه بدهند.
- طرح مباحث سیاسی و مذهبی و همچنین نقل اخبار سیاسی در این تالارها مجاز نباشد.

در صورتی که نکته ای باقی مانده لطفا اعلام کنید تا ظرف یکی دو روز آینده اجرای این موارد را آغاز کنیم.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 14th, 2009, 15:15   #1160
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

پس راست بود
قصه تلخ سانسور پس راست بود

سلام آقا رضا روی سخنم با شماست
خیلی ها معتقدند در نتایج انتخابات و نظرسنجی ها در سراسر دنیا امکان تقلب وجود دارد اما در اینجا نه تنها نظرسنجی برگزار نشد-حتی بین اعضای قدیمی- بل کار از این مرحله هم فراتر رفت و با چند اشاره تصمیم نهایی گرفته شد.

هنگامی که بین یک گروه کاری، مباحثی خارج از حیطه کار رسمی بیان میشود این بدین معناست که آن گروه در پی راهی هستند که ارتباطات خود را تحکیم بخشند یا دست کم آرا خود را به چالش کشند و ما می دانیم این یک عمل اجتناب ناپذیراست. کافیست شما به خیلی از ارگان هایی که بیان مسایل سیاسی در آنها ممنوع می باشد سری بزنید بی پرده بگویم منتظر زمانی هستند که کار را کنار گذاشته و وارد بحث شوند چه هرچه روابط کاری نزدیک تر باشد بحث ها هم داغتر و چالشی تر و حتی جذاب تر خواهد شد راستش را بخواهید آنها هم می دانند در محل کار باید از بحث پرهیز کنند اما اینجا ایران است و سرشار از قوانین نانوشته.چه گاهی اشخاصی که باید تذکر دهند خود در بحث شرکت می نمایند تا صحه گذارند بر اینکه سیاست و قوانین تعریف دیگر دارد در ایران.

پس این مشکل فراتر از سایت سرمایه است چه در جامعه نمود بارزتری هم دارد اما ایا این دنیای مجازی چیزی جدا از جامعه ماست؟صد البته خیر با این تفاوت که اندکی بر جسارت های ما افزوده می شود و گاهی این جسارت در پی بالندگی ما خواهد بود و گاهی نقابیست بر تمام کاستی ها ی ما.همیشه گفته اند از تیغ های دو لبه نباید ترسید بل خشنود نیز باید شد به شرط استفاده صحیح و مدیریتی با نگاه به آینده ای دورتر..............

از یک بحث ساده و خبرهایی پیشانی سفید که به دید بعضی از دوستان عامل انحطاط سایت را رقم زده است نباید کار به جدایی و رنجش دوستان باشیم.و این موارد در صورتی رخ خواهد داد که مدیریت در قبال تیغ دو لبه از موضع گیری سخت خود داری نماید.این مطالب دست چندم بعید است که به سایت آسیبی رساند اما همیشه باید در خاطر داشت هر گزینه ای عواقبی هم دارد و به صرف پیشگیری حذف گزینه ها کار چندان پسندیده ای نمی باشد.

رنجش خاطر هست و ابایی از آن نیست اما مهم آغوشیست که بعد از این رنجش خاطر باید باز شود.و چه کسی بهتر از شما برای باز کردن آغوشی که خیلی ها را می تواند به شادی وادارد...........
farari آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از farari:
قديمي May 16th, 2009, 18:06   #1161
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام
ببخشید
ایا نشان دادن پستهای تالار موضوعات آزاد را در isp برداشتید؟!
قديمي May 17th, 2009, 10:00   #1162
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

با توجه به نظرات مطرح شده، ظاهرا اکثر دوستان با موارد ذیل موافقت دارند:

- تالارهای غیر تخصصی به فعالیت خود ادامه بدهند.
- طرح مباحث سیاسی و مذهبی و همچنین نقل اخبار سیاسی در این تالارها مجاز نباشد.

در صورتی که نکته ای باقی مانده لطفا اعلام کنید تا ظرف یکی دو روز آینده اجرای این موارد را آغاز کنیم.

با تشکر
سلام آقا رضا

ما همچنان منتظریم که این کار را انجام دهید.

اگر هم قرار هست که این تاپیک ها به فعالیت ادامه بدهند لطف کنید و اعلام کنید تا هر کسی که مایل هست در

این تاپیک ها با رعایت قوانین خبر ارسال کند.

در غیاب دوستانی که تفکرشان با اعضاء در اقلیت ولی زورمند یکی نیست این اعضاء همچنان به فعالیت در تاپیک های

مورد بحث ادامه می دهند و جالب تر اینکه اخبار حوادثی را قرار می دهند که بر طبق نظر غالب اقتصاددانان و دلسوزان

این مرز و بوم مورد سرزنش و نکوهش قرار گرفته است.

پس لطف کنید و تکلیف را مشخص کنید.

یا کلاً بحث خارج از یازارهای مالی ممنوع و یا اینکه ادامه همین روند فعلی.

امیدوارم منظور خود را واضح رسانده باشم چون قلمم به شیوایی قلم جناب مالباخته و فراری نمی باشد.

با تشکر
قديمي May 17th, 2009, 11:57   #1163
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mercury نمايش نوشته ها
سلام آقا رضا

ما همچنان منتظریم که این کار را انجام دهید.

اگر هم قرار هست که این تاپیک ها به فعالیت ادامه بدهند لطف کنید و اعلام کنید تا هر کسی که مایل هست در

این تاپیک ها با رعایت قوانین خبر ارسال کند.

در غیاب دوستانی که تفکرشان با اعضاء در اقلیت ولی زورمند یکی نیست این اعضاء همچنان به فعالیت در تاپیک های

مورد بحث ادامه می دهند و جالب تر اینکه اخبار حوادثی را قرار می دهند که بر طبق نظر غالب اقتصاددانان و دلسوزان

این مرز و بوم مورد سرزنش و نکوهش قرار گرفته است.

پس لطف کنید و تکلیف را مشخص کنید.

یا کلاً بحث خارج از یازارهای مالی ممنوع و یا اینکه ادامه همین روند فعلی.

امیدوارم منظور خود را واضح رسانده باشم چون قلمم به شیوایی قلم جناب مالباخته و فراری نمی باشد.

با تشکر

دوست عزیز من به هیچ عنوان متوجه منظور شما نشدم، اگر امکان داره یک مقدار بیشتر توضیح بدید.
قديمي May 17th, 2009, 12:58   #1164
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
دوست عزیز من به هیچ عنوان متوجه منظور شما نشدم، اگر امکان داره یک مقدار بیشتر توضیح بدید.
منظور mercury عزیز اینست که در غیاب اشخاصی که اخبار اصیل تری را نقل می نمودند ادامه تاپیک مذکور بدین شکل بی فایده می باشد.صد البته خرده گیری mercury به بعضی از اخبار مانند" نتایج درخشان حذف برنامه و بودجه" کاملا به حق است اما باید عنوان نمود مطلب مذکور هرچند که بی ارزش باشد باز به نقل از یک مرجع قانونی عنوان شده و این نمی تواند خطا باشد.

اما mercury جان علت جای دیگریست سبب اینست که فرهیخته ترین اقشار به تلنگری بسته اند و این واژه فرهیختگی موجب خروج زود هنگام آنان خواهد شد.دقیقا اینجا یک مدل کوچک از جامعه است.اگر چه اخبار مذکور خواننده ای ندارد اما مهم در دست داشتن اهرم قدرت است که این اهرم اگر نتواند ایده های درخور را تغییر دهد دست کم موجب خروج طیف کثیری خواهد شد.خیلی از آنها که شبیه شما و من می اندیشیدند دیگر مطلبی نقل نمی نمایند چه تعدادی نیز عطای سرمایه را به لقایش بخشیدند و این بهترین موقع است برای وروود آن اقلیت.سکوت و ناتوانایی ما در استفاده چند گانه از قانون موجب برتری ظاهری آن اقلیت می شود.

هانا آرنت در یادداشتی می گوید هرچند که شما عقاید روشن بینانه ای داشته باشید اما به محض ترک صحنه مهر تاییدی بر پیکر اقلیت ها نهاده اید.اینجاست که مشخص می شود بیش از آنکه آن اخبار مهم باشد نقش اصیل ماست که فراموش گردیده.....

خردمند،خجسته و سرشار از آرزوهای آسمانی باشید
قديمي May 17th, 2009, 13:44   #1165
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام
انگار دوستان فقط پستهای بنده را در ان تاپیک دیده اند و دلخور شده اند که چرا من قوانین را اجرا میکنم و پستهایم پاک نمیشود.
چند برابر پستهای من پست در ان تاپیک هست که حرفهای مخالفین(به قول شما اکثریت) در ان زده شده و پاک نشده اند.
بد نیست آدم تا چند پست از طرف مقابل(به قول شما اقلیت) میبیند این همه طرف را اهرم قدرت و خود را ساکت و ناتوان نخواند.
فقط کافی است تعداد پستهای بنده را با تعداد پستهای بقیه در ان تاپیک مقایسه کنید و بعد بیایید بگویید ناتوانید و ساکت.
قديمي May 17th, 2009, 14:17   #1166
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
انگار دوستان فقط پستهای بنده را در ان تاپیک دیده اند و دلخور شده اند که چرا من قوانین را اجرا میکنم و پستهایم پاک نمیشود.
چند برابر پستهای من پست در ان تاپیک هست که حرفهای مخالفین(به قول شما اکثریت) در ان زده شده و پاک نشده اند.
بد نیست آدم تا چند پست از طرف مقابل(به قول شما اقلیت) میبیند این همه طرف را اهرم قدرت و خود را ساکت و ناتوان نخواند.
فقط کافی است تعداد پستهای بنده را با تعداد پستهای بقیه در ان تاپیک مقایسه کنید و بعد بیایید بگویید ناتوانید و ساکت.
سلام
نکته جالب اینجاست که جماعت چند نفره ی به اصطلاح خودشان اکثریت و دانا و منورالفکر و طرفدار آزادی و حقوق بشر تحمل حتی چند پست با نگرش دیگر را نداشتند و بسرعت صحنه را خالی کردند .و در مذمت فراکسیون اقلیت شعرها سروده و رمان نویسی کرده و قلم فرسایی کردند. و ژستهای مظلومانه اتخاذ نموده اند . بنده هم به نوبه ی خودم بخاطر بسته شدن آن تاپیک ناراحت هستم و آرزو میکنم کاش فراکسیون اکثریت کمی قانون مدار بود.
والسلام
قديمي May 17th, 2009, 14:24   #1167
babakhoo
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
سوء تفاهم

0

درود
دوست عزیز ، فکر نمی کنم موضوع شخصی باشد و دوستان حق شما را مبنی بر ارسال پست نادیده گرفته باشند .
موضوع مطرح شده این بود که کسانی که قبلا پست می زدند نمی دانند تکلیف چیست .
البته خود دوستان بهتر بلدند رفع سوءتفاهم نمایند، برای اینکه تشکر بنده از پست ها ، سوء تفاهم ایجاد نکند گفتم

موفق باشید
قديمي May 17th, 2009, 14:31   #1168
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
سلام
نکته جالب اینجاست که جماعت چند نفره ی به اصطلاح خودشان اکثریت و دانا و منورالفکر و طرفدار آزادی و حقوق بشر تحمل حتی چند پست با نگرش دیگر را نداشتند و بسرعت صحنه را خالی کردند .و در مذمت فراکسیون اقلیت شعرها سروده و رمان نویسی کرده و قلم فرسایی کردند. و ژستهای مظلومانه اتخاذ نموده اند . بنده هم به نوبه ی خودم بخاطر بسته شدن آن تاپیک ناراحت هستم و آرزو میکنم کاش فراکسیون اکثریت کمی قانون مدار بود.
والسلام
قصد من جدال نیست که شرط خرد هم نیست!

آن عده نه مظلوم نمایی کرده اند و نه اهل مظلوم نمایی هستند ستاره هایی هستن که گر روزی هنگامه درخشش داشته باشند بعید می دانم قدرت خیره شدن به آسمان ها را داشته باشید ز فروغ و درخشندگیشان..

فراکسیون اکثریتی نیز در کار نیست که فراکسیون چیزی جز حرکات یک پارچه نیست اتفاقا مشکل از همینجا شروع می شود .آدم های زیادی پیدا شده اند که هم اندیشه اند حتی اگر منور الفکر هم نباشند به تمام قوانین انسانی پایبندند و در این نکته همداستانند که حریم انسانی گرانمایه و محترم است.

اینجا سخن از ژست نیست سخن از حقیقت است که یادمان نرود اولین اعتراض ها را دوستانی شروع کردند که از بسته شدن سایت نگران بودند و حالا می تازند و ما هم که خرده ای نگرفته ایم بل ضعف را از خود می دانیم و نیش نقد را بر خود می کشیم تا شما.

اما شما بتازید چون سربازان اسکندر و درست است که آریو برزن ها جان خواهند باخت اما سورنا نام سردار دلیر ارد بزرگ است همانی که سر از بدن کراسوس رومی جدا نمود تا هیچگاه هیچ حریمی را خدشه دار ننمایند. بتازید اما من صدای فریادهای سورنا را می شنوم شما چطور؟
قديمي May 17th, 2009, 14:52   #1169
مالباخته
Senior Member

محل سكونت: در تبعيدی خودخواسته
تشکر از ايشان: 730 بار در 206 پست
مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
واقعن من هم حوصله ادامه دادن بحث بی فايده را ندارم فقط 2 نكته:

1- برادران معزز
هيچ كجای جهان حمايت از قدرت قاهر سياسی، فرهنگی و اقتصادی كه تمام رسانه‌های مكتوب و سمعی و بصری را در اختيار دارد هنری نيست و در بهترين حالت پاچه‌خواری محسوب می‌شود. اصلن اين اقتدار همه جانبه چه نيازی به اين چند تا پست شما دارد؟ ما كه شب و روز داريم بهترش را می‌بينيم و می‌شنويم.حركت شرافتمندانه نقد قدرت غالب و پذيرفتن و پرداختن هزينه‌های مربوطه است نه كرنش كردن دربرابر درگاه قدرت به اميد صله. (منبع: نهج البلاغه امير مومنان)
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
سلام
نکته جالب اینجاست که جماعت چند نفره ی به اصطلاح خودشان اکثریت و دانا و منورالفکر و طرفدار آزادی و حقوق بشر تحمل حتی چند پست با نگرش دیگر را نداشتند و بسرعت صحنه را خالی کردند .
2- فكر نمی‌كنم تا حالا پستی از شما حذف شده باشد يا اخطاريه گرفته باشيد يا متهم به ايجاد تنش و درگيری شده باشيد. پس در اين ميدان بی‌رقيب خوش بتازيد و هميشه در صحنه بمانيد.
قديمي May 17th, 2009, 14:55   #1170
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
قصد من جدال نیست که شرط خرد هم نیست!

آن عده نه مظلوم نمایی کرده اند و نه اهل مظلوم نمایی هستند ستاره هایی هستن که گر روزی هنگامه درخشش داشته باشند بعید می دانم قدرت خیره شدن به آسمان ها را داشته باشید ز فروغ و درخشندگیشان..

فراکسیون اکثریتی نیز در کار نیست که فراکسیون چیزی جز حرکات یک پارچه نیست اتفاقا مشکل از همینجا شروع می شود .آدم های زیادی پیدا شده اند که هم اندیشه اند حتی اگر منور الفکر هم نباشند به تمام قوانین انسانی پایبندند و در این نکته همداستانند که حریم انسانی گرانمایه و محترم است.

اینجا سخن از ژست نیست سخن از حقیقت است که یادمان نرود اولین اعتراض ها را دوستانی شروع کردند که از بسته شدن سایت نگران بودند و حالا می تازند و ما هم که خرده ای نگرفته ایم بل ضعف را از خود می دانیم و نیش نقد را بر خود می کشیم تا شما.

اما شما بتازید چون سربازان اسکندر و درست است که آریو برزن ها جان خواهند باخت اما سورنا نام سردار دلیر ارد بزرگ است همانی که سر از بدن کراسوس رومی جدا نمود تا هیچگاه هیچ حریمی را خدشه دار ننمایند. بتازید اما من صدای فریادهای سورنا را می شنوم شما چطور؟
اول سلام بعدا کلام
فکر نمیکنید یک مقدار زیادی احساساتی شدید؟
ما برای شما از همچین تمثیلهایی استفاده کرده ایم که شما از این تمثیلهای اهانت بار استفاده میکنید؟
این هم از صفات ستارگان درخشان است؟ وقتی به قوانین ساده یک فروم پایبند نیستند چگونه به قوانین انسانی پایبند هستند؟ نکته سر همین حریم انسانی بود که چرا با اعمال سلیقه ی شخصی و اصرار بر قرار دادن اخبار از سایتهای مشکل داراحتمال مسدود شدن سایت را افزایش داده و به حقوق کسانی که از سایت استفاده تخصصی میکنند بی اعتنایی میکنند.
چقدر انسان دوستانه بود که مار را با سفاکان مقایسه کردید و خودتان را با فرشتگان.
البته چشممان از نور این ستاره ی ادب و احترام کور گردید.
بشخصه این بحث رو ادامه نمیدهم

آخرین ويرايش توسط hoseintaheri در May 17th, 2009 و ساعت 14:59 دليل: اضافه کردن جمله ی پایانی
hoseintaheri آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از hoseintaheri:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 02:42 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.