انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي June 29th, 2010, 13:50   #76
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
-5

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ehsandinho نمايش نوشته ها
منم با این سیستم با کمی تغییر موافقم .. اجازه نمیده هر کسی هر پستی که بدون محتواست بزنه و یا محتوایی که به نفعه هدف سو استفاده اشخاص هست پاک میشه ... امثال سبوکی رو هم شما از این سایت فراری دادید و الانم داره سیگنال میده توی ام اس ان برای خارجیها ... نمیدونم ایشون چکار کردن یا چی شده ولی به گردن خیلیها حق داشتن ... منم موافقم که پستهایی که به این سادگی و راحتی و بدون مدرک و دلیل اسم یه نفر رو میارن و هر چی دوست دارن میگن پاک شه تا شاید اون چند نفری هم که واقعا توی این سایت کار میکنن و برای بقیه کمک فرار نکنن .. اقای اقبالی هم سر همین مسائل کمرنگ شدن و انداختن گردن کار زیاد ولی همه اونایی که توی کلاسها بودن بهتر میدونن قضیه چی بده ... دوست عزیز بجای خاله زنک بازی برو جایی که راحتی و میزارن پست بدی این سایت بد و انگلسی رو چرا رها نمیکنی ؟؟؟؟؟
شما از مرحله پرتی دادش

این پیام خصوصی یکی از دوستان هست که همین الان بهم زد

قديمي June 29th, 2010, 13:55   #77
persian_sky
Member

تاريخ عضويت: Jul 2009
تشکر از ايشان: 137 بار در 49 پست
persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)
-5

آقای روحانی شما از سایت بالاترین که زیر نظر صهیونیست ها اداره میشه هم دیدن می کنین؟
persian_sky آفلاين است
قديمي June 29th, 2010, 13:56   #78
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blacktiger نمايش نوشته ها
87 خدمت بودین
الان 89 و حدود یک ساله خودتون میفرمایید روحانی هستین و ملبس شدین. یعنی حدود 88
مدارج در حوزه علمیه به چه صورته و بعد از چه مدت طلبگی لباس میدن؟( اینو جدی نمیدونم و دارم ازتون سوال میکنم به فال بد نگیری)
بستگی داره چقدر استعداد داشته باشی و قبلش چقدر خونده باشی و چقدر پارتی داشته باشی . بسته به اینکه از موارد فوق چقدر بهره مند باشی پله ها رو چهار - پنج تا یکی میتونی بری بالا الان هم حوزه رو ول کردم دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب بدون لباس مهندسی برق میخونم .
قديمي June 29th, 2010, 13:57   #79
ehsandinho
Member

ehsandinho's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 153 بار در 45 پست
ehsandinho (سطح 1)ehsandinho (سطح 1)ehsandinho (سطح 1)ehsandinho (سطح 1)
-6

خوب که چی ؟؟ حالا بحث رو کشوندی به چی مثلا من که گفتم کاری ندارم به کسی.... 2 روز نیست اولا ایشون 6 ئشاث قخ هم اس ان داره کار قبلیشو میکنه و تا اونجایی هم که باهاش صحبت کردم چون میخواستم سیگنالهاشو بگیرم با ایرانیها دیگه کاری نداره ... منم الان تو پیام خصوصی میزنم ارتش بد 400000000 دلار حساب منو ورداشت و رفت بعدم میام میگم اون همه پست رو ول کنید پیام منو بچسبید ملت
ehsandinho آفلاين است
قديمي June 29th, 2010, 13:58   #80
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

-6

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله persian_sky نمايش نوشته ها
آقای روحانی شما از سایت بالاترین که زیر نظر صهیونیست ها اداره میشه هم دیدن می کنین؟
بنده خودم اونجا ایدی داشتم که بعلت عدم رعایت قوانین سایت بالاترین خیلی زود منو انداختن بیرون

ببینم الان تیم مدیران سایت دارند به پستهای من منفی میدند دیگه ؟ خوبه بزار منم تیم خودم رو درست کنم اونوقت میبینید
قديمي June 29th, 2010, 14:04   #81
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

-6

اقا جان هرکی دوست داری بزارید ما جزوه ی ریاضی 2 کرمی رو تموم کنیم . هنوز تو انتگرالهای قطبی و دکارتی ام گرین و استوک و سیلندری و . . . هنوز نخوندم .
فعلا بای

عصری نیام ببینم سایت آتیش گرفته ها. . .
قديمي June 29th, 2010, 14:09   #82
forexier
Senior Member

forexier's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2009
تشکر از ايشان: 1,672 بار در 454 پست
forexier (سطح 1)forexier (سطح 1)forexier (سطح 1)
دلایل منطقی

4

دوستان سروران عزیزان
فکر کنم از اصل موضوع و ارائه دلایل منطقی مبنی بر مفید بودن یا نبودن اینکار داریم دور میشیم
خب بیان عقاید آزاده فقط اگر دلیل محکم و منطقی باشه همه میپذیرند در غیر اینصورت نپذیرفتن دلیل منطقی توهین به عقل و منطق خود فرد محسوب میشه
حالا چیکار داریم یکی پول بالا کشیده ، یا کی مثلا کجا خدمت بوده ،یا از مرحله پرته ، چند صفحه اول دلایل مطرح میشد حالا مثبت یا منفی ،الان بیشتر تسویه حساب شده
بیایید با دلیل ثابت کنیم این سیستم بدرد میخوره یا نه اگر نخورد که خوب جمع میشه (آزمایشی یعنی همین دیگه) اگر هم بدرد خورد که همه به عقاید جمع احترام بگدارند بالای همین تاپیک یک نظر سنجی بگذارید اسمها هم که معلوم میشه کی رای مثبت داده یا منفی
در نهایت مثلا طی یک ماه رای گیری متوقف و درصد هرکدوم بیشتر بود اجرا میشه
آقا بد میگم با دلیل بفرمایید اشتباه میکنم

من اینجا بس دلم تنگ است
forexier آفلاين است
3 تشکر کننده از forexier:
قديمي June 29th, 2010, 14:13   #83
Shahrouz
Senior Member

Shahrouz's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: Tehran - Paris
تشکر از ايشان: 669 بار در 76 پست
Shahrouz (سطح 4)Shahrouz (سطح 4)Shahrouz (سطح 4)Shahrouz (سطح 4)Shahrouz (سطح 4)Shahrouz (سطح 4)Shahrouz (سطح 4)Shahrouz (سطح 4)Shahrouz (سطح 4)Shahrouz (سطح 4)Shahrouz (سطح 4)
3

با سلام

نسبت به مکان نمایش این امتیاز دهی، پیشنهاد می کنم، این بخش را در پایین پست ها، بالای قسمت تشکر کننده ها قرار دهید. در حال حاضر نمایش جالب نیست، و تمامی پست ها با عبارت "(فقط به پستهای نامناسب، حاشیه ساز و مغایر با قوانین سایت امتیاز منفی بدهید)" شروع شده، که برای یک خواننده هم مطلوب نیست.
در صورتی که فقط نیاز بود، دکمه های + و - مشخص باشند ( و جمله کنار آنها حذف شد ) می توان این دکمه ها را در کنار شماره ی پست ( بالا سمت چپ ) قرار داد.
3 تشکر کننده از Shahrouz:
قديمي June 29th, 2010, 14:18   #84
farari
Senior Member

farari's Avatar

محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
-2

این امتیاز دادن یک کار بسیار حرفه ای از جناب رضا بود ....به چه دلیل؟

اول--به اسم مخالفت سایر اعضا هر پستی را تمایل داشته باشند پاک می کنند و "با توجیه مخالفت دیگران" خود دست به حذف می زنند
دوم-در ثانیه ای معترضین و کسانی که حرفی متفات داشته باشند به جنگ نابرابری باید بروند..جنگ یک یا چند رای در مقابل صدها رای مدیر سایت
سوم-مدیر سایت دیگر نیاز نیست برای پست هایی که قرار است حذف شود توضیح دهد یعنی در واقع در ظاهر اعضا را روبروی اعضا قرار می دهد......

نتیجه:کاملامشخص است که جناب رضا از این کار هدف خاصی را پیگیری می کنند آنهم حذف پست هایی که به دلایل مختلف نمی خواهد علنا حذف کنند اگر جناب رضا اهل کارهای گروهی بودند دو بار نظر خواهی گذاشتند که هر دوبار دقیقا برعکس نظرخواهی عمل کردند... یک بار برای تغییر قوانین سایت بود بار دیگر هم جهت عدم برگزاری مسابقه بود که باز هم برعکس اکثریت آرا به میل خود عمل کردند

نکته مهم--گلادیاتورها بتازید بر جرس و پنج امتیار منفی به این پست بدهید
قديمي June 29th, 2010, 14:44   #85
iman368
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 216 بار در 104 پست
iman368 (سطح 1)iman368 (سطح 1)
5

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
این امتیاز دادن یک کار بسیار حرفه ای از جناب رضا بود ....به چه دلیل؟

اول--به اسم مخالفت سایر اعضا هر پستی را تمایل داشته باشند پاک می کنند و "با توجیه مخالفت دیگران" خود دست به حذف می زنند
دوم-در ثانیه ای معترضین و کسانی که حرفی متفات داشته باشند به جنگ نابرابری باید بروند..جنگ یک یا چند رای در مقابل صدها رای مدیر سایت
سوم-مدیر سایت دیگر نیاز نیست برای پست هایی که قرار است حذف شود توضیح دهد یعنی در واقع در ظاهر اعضا را روبروی اعضا قرار می دهد......

نتیجه:کاملامشخص است که جناب رضا از این کار هدف خاصی را پیگیری می کنند آنهم حذف پست هایی که به دلایل مختلف نمی خواهد علنا حذف کنند اگر جناب رضا اهل کارهای گروهی بودند دو بار نظر خواهی گذاشتند که هر دوبار دقیقا برعکس نظرخواهی عمل کردند... یک بار برای تغییر قوانین سایت بود بار دیگر هم جهت عدم برگزاری مسابقه بود که باز هم برعکس اکثریت آرا به میل خود عمل کردند

نکته مهم--گلادیاتورها بتازید بر جرس و پنج امتیار منفی به این پست بدهید
دقیقا داریم میبینیم که پست هایی که در مخالفت با مدیران زده میشوند، یکی پس از دیگری توسط اعضا!، پاک شده اند.
اگر این طرح بخواهد اجرا شود، باید حتما مشخص شود که چه کسانی رای منفی داده اند چون من به مدیران به هیچ وجه اعتماد ندارم و رفتار آنها را بسیار غیر عادلانه میبینم.
امیدوارم این پست من هم خیلی زود توسط اعضای طرفدار (...) مدیریت! پاک نشود اما همینکه چند نفر آن را بخوانند کافی است
iman368 آفلاين است
4 تشکر کننده از iman368:
قديمي June 29th, 2010, 14:50   #86
vahhab
Senior Member

vahhab's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2010
محل سكونت: همین دور و بر
تشکر از ايشان: 1,877 بار در 475 پست
vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahhab نمايش نوشته ها
سلام اقا رضا خسته نباشيد،
راجع به اين كارتون بايد بگم كه من تجربه خوبي نسبت به اين كار ندارم، در يك فروم ديگه كه صرفا فقط امتياز مثبت و منفي مطرح بود (البته اينجا اصلا اينطوري نيست و گزينه تشكر هم هست ولي بازم...) باعث جبهه گيري شديد كاربرها در مقابل هم شد. حتي در بعضي مواقع اونقدر از نظر رواني كاربر تحت تاثير قرار مي گرفت كه در پست بعد به صورت علني مي يومد و مي گفت "چرا بهم راي منفي داديد، من فقط نظرم رو گفتم."
به نظر من اين كار باعث ميشه كه اولا يه جور جبهه گيري بين كاربرها بوجود بياد و ثانيا افراد از اظهار نظر اصليشون به خاطر اين كه نكنه پستشون حذف بشه، جلوگيري مي كنن كه بعذا همون اظهار نظرشون با اينكه شايد جنجالي باشه، مي تونه كمي به روشن شدن برخي موضوعات كمك كنه.
اين كار تا حدودي باعث پيش داوري بعضي از كاربرها از هم ديگه مي شه كه به جو تشنج بيشتر كمك مي كنه.
البته اين فقط نظر و تجربه من هست.
موفق و پيرزو باشيد.
دوستان،
من از اول بنا به تجربه كمم گفتم كه اين كار بيشتر به متشنج كردن جو كمك مي كنه. البته بايد خيلي فيلتر گذاشت تا سيگنال درست رو از نادرست تشخيص داد!
اينكه دوستان پيشنهاداتي مي دن براي بهبود اين سيستم، خوب هست ولي بازم به نظر من، راه به جايي كه همه راضي باشن نخواهد برد.
اگر بحث اعتبار دهي به پست ها هست، همين گزينه اعتبار رو مي شه نمايش داد كه يك پست علاوه بر تعداد تشكر ها، چقدر اعتبار كسب كرده.
هنوز كه مدت كمي از استفاده از اين سيستم مي گذره، به نوعي با مضمون اين جمله مواجه شديم: "چرا بهم راي منفي داديد، من فقط نظرم رو گفتم."
كلا من اين سيستم رو به اين صورتي كه هست، راهي به سوي بهبود كار سايت نمي بينم و بيشتر احساس مي كنم كه باعث فراري داد خيلي از كاربرها از اين سايت بشه مگر اينكه تعداد فيلترهايي كه براي اين اعتبار دهي صورت مي گيره رو زياد كرد.
بازهم مي گم كه اين فقط نظر من و تجربه كم من هست.
موفق و پيروز و سربلند باشيد.
قديمي June 29th, 2010, 14:53   #87
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
6

اینجوری که پیش می ره ما بعد از یه مدت فقط تعدادی پست بدون نوشته داریم.
قديمي June 29th, 2010, 14:55   #88
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
2

من پیشنهاد می دم هرکس می تونه یک گروه تشکیل بده تا پستهایی که مطابق میلشون نیست رو پاک کنند و یا اینکه پستهایی که می زنند رو از دست گروههای مقابل و رقیب حفظ کنند.
قديمي June 29th, 2010, 15:04   #89
farari
Senior Member

farari's Avatar

محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
-3

دوستان توجه داشته باشید درتاپیک "راهکار برای ارتقاء...." بنده برای جناب رضا بدون انکه نام شخصی را ببرم گفتم یکی از مدیران تاپیک بدون پیروی از قوانین مشغول تبلیغ برای سایت خود هستند لطفا برخورد کنید.نه نامی بردم نه به شخص خاصی توهین کردم منتها پست بنده را خود اقا رضا پاک کردند حالا فردا دیگر این پست و امثال آن را اقا رضا پاک نمی کنند بلکه اعضا!! زحمتش را می کشند......

نکته مهم:گلادیاتورها خوابتون نبره انتظار بیشتری برای منفی دادن ازتون میره
قديمي June 29th, 2010, 15:05   #90
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
5

منم پیشنهاد میدم حذف پستها حداقل 1 ساعت بعد از درج اون اعمال بشه چون ممکنه بعضیها گروه واکنش سریع تشکیل بدند و پستها

فرصت کافی برای در معرض قضاوت قرار گرفتن پیدا نکنند.
albertini آفلاين است
2 تشکر کننده از albertini:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
پستها, آزمایشی, اندازی, امتیازدهی, راه, سیستم

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 17:24 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.