انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > بورس تهران
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 8th, 2004, 01:08   #1
بورس باز
Junior Member

تاريخ عضويت: Aug 2004
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
بورس باز (سطح 0)
0

با عرض سلام
مي خوام امروز چند نكته رو به شما بگم.
اولا: به قول اين غربي هاي نمك نشناس كه گاز و نفتشون رو از ما ميخرن اقتصاد ايران فلجه.
يعني فقط ما ها كه بخصوص سرمايدار جز چزي نيستيم بايد به فكر سرمايگذاري بلند مدت باشيم نه كوتاه.
جاي دوري هم نمي رم همين خودمو ميگم بزرگترين اشتبا هم اين بود كه به حرف يكي گوش دادم و رفتم خمهر خريدم البته زياد نيست چيزي حول و حوش ۱۰۰۰۰تا سهم.
من بفكر سود كم و زمان كم ميگشتم كه بخشي از سرمايه ام كه شايد ۳۰٪ باشه رو به خمهر گذاشتم.
پس شما مثل من حرف اين يا اون رو هر چه قدر كه ماهر باشه گوش نكنيد چون طرف بي اطلاع از پشت پرده و مياد مهندس بازي در بياره.

دوما:به نظر بنده خريد سهام با قيمت ارزون ريسك پايين مياره البته نمي خوام فكرم رو تحميل كنم ولي تو اين چند سالي كه تو بورسم (۵سال) اين تفكر خيلي كمكم كرده.

سوما:شايد اين حرفم زياد مرتبط نباشه اما جالبه كه اقا عجب دوره و زمونه اي شده من يه پسر بچه ميشناسم كه در روز دو تا روزنامه اقتصادي يه سه چهار تا هم سياسي مي خونه چون وضع انقدر بد شده كه به فكر اينه كه مثل بقيه الا خون بالا خون نشه.اقا اينا به فكر تحصيل نيستن ميدونن كه دكتر ومهندسي داريم كه زياد وضعيت مناسبي ندارن.

البته در اخر هم اين مديراي سايت رو تشويق ميكنم كه واقعا فكرشون گرفته واستقبال ميشه واقا اين جونا چه كارهايي ميكنن.ولي جون هستن و عصباني
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg nok_3650.jpg‏ (20.2 کیلوبایت, 11 نمایش)

Bookmarks

برچسب‌ها
نكته, چند

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است