انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي February 6th, 2009, 04:47   #241
arman1548
Member

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 127 بار در 49 پست
arman1548 (سطح 0)
0

سلام دوستان،

فقط یکبار درست به چارت نگاه کردم و حس کردم که جفت ارز پوند /ین دوباره صعود کنه و طبق حدسی که میزدم
تارگت خودمو روی 1200 پیپ بالاتر گذاشته بودم . قبلا با 15 یا 20 پیپ تونسته بودم سرمایه خودمو به 1260 برسونم
خیلی آهسته در جدول بالا میرفتم ولی جالبه که هر بار پس از پایان معامله خودم چند پله ای صعود میکردم.اما وقتی فاصله خودمو با بالای جدول میدیدم حس میکردم وقتی اونی که اون بالاست اینقدر رشد داشته من با این روند رشدم چطوری میتونم بهش برسم؟ اما از یک چیزی غافل بودم و اون این بود که هر بار جای بالایی ها عوض میشد.وارد بازی شدم و احساسی معامله کردم و سرمایه اولیه من رسید به 400 دلار بنابراین پول چندانی برام نموند که بخوام دوباره ادامه بدم اما یک چیزی جالب توی همون ارزی که منو بیچاره کرد دیدم و فقط برای امتحان خودم و نه برای مسابقه یک پوزیشن باز کردم و همانطور که گفتم هدفم فقط رسیدن به 1200 پیپ بود هنگامی که به حدود 700 پیپ رسید با توجه به چارت حس کردم که روند دوباره برگرده با این حال صبر کردم فقط نظاره گر باشم و همینطور هم شد و قیمتها در یک محدوده کوچک نوسان میکرد اما چیزی که جالب بود این بود که این روند رفته رفته جمع میشد و تشکیل یک مثلث میداد برای همین حس کردم که به زودی هدف من محقق میشه و همینطور هم شد و به تارگت رسید. در تمام معاملاتی که انجام دادم برای اولین بار بود که دقت خودمو روی چارت بیشتر کردم و دومین چیزی که اتفاق افتاد این بود که بدون توجه به اینکه چه اتفاقی میافته معامله خودمو باز کردم و خورد به هدف اون هم 1200 پیپ. حالا که به پایان مسابقه دیگه چیزی نمونده جا داره که از همه دست اندر کاران برگزاری مسابقه تشکر کنم مخصوصا آقا رضا که زحمات زیادی کشیدند.برای من به عنوان اولین تجربه ، تجربه خوبی بود.هر چند بعید میدونم که هنوز درسهایی رو برای کنترل هیجانات خودم گرفته باشم اما از این نظر که فهمیدم حرکت آهسته ولی پیوسته مهمتره و آدمی که سریع میخواد به نوک قله برسه احتمال سقوطش بیشتره و اینو بارها صدر جدول نشون داد.کاش راهی هم پیدا میکردم برای کنترل احساسات خودم که این بدترین دشمن منه و فکر کنم برای بقیه هم باشه.چونکه داشتن هیجان
باعث میشه که درست نبینی و درست فکر نکنی .

با آرزوی توفیق برای همه عزیزان
arman1548 آفلاين است
4 تشکر کننده از arman1548:
قديمي February 6th, 2009, 13:23   #242
mohammad211800
Senior Member

mohammad211800's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: گرگان
تشکر از ايشان: 211 بار در 71 پست
mohammad211800 (سطح 1)mohammad211800 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله arman1548 نمايش نوشته ها
سلام دوستان،

فقط یکبار درست به چارت نگاه کردم و حس کردم که جفت ارز پوند /ین دوباره صعود کنه و طبق حدسی که میزدم
تارگت خودمو روی 1200 پیپ بالاتر گذاشته بودم . قبلا با 15 یا 20 پیپ تونسته بودم سرمایه خودمو به 1260 برسونم
خیلی آهسته در جدول بالا میرفتم ولی جالبه که هر بار پس از پایان معامله خودم چند پله ای صعود میکردم.اما وقتی فاصله خودمو با بالای جدول میدیدم حس میکردم وقتی اونی که اون بالاست اینقدر رشد داشته من با این روند رشدم چطوری میتونم بهش برسم؟ اما از یک چیزی غافل بودم و اون این بود که هر بار جای بالایی ها عوض میشد.وارد بازی شدم و احساسی معامله کردم و سرمایه اولیه من رسید به 400 دلار بنابراین پول چندانی برام نموند که بخوام دوباره ادامه بدم اما یک چیزی جالب توی همون ارزی که منو بیچاره کرد دیدم و فقط برای امتحان خودم و نه برای مسابقه یک پوزیشن باز کردم و همانطور که گفتم هدفم فقط رسیدن به 1200 پیپ بود هنگامی که به حدود 700 پیپ رسید با توجه به چارت حس کردم که روند دوباره برگرده با این حال صبر کردم فقط نظاره گر باشم و همینطور هم شد و قیمتها در یک محدوده کوچک نوسان میکرد اما چیزی که جالب بود این بود که این روند رفته رفته جمع میشد و تشکیل یک مثلث میداد برای همین حس کردم که به زودی هدف من محقق میشه و همینطور هم شد و به تارگت رسید. در تمام معاملاتی که انجام دادم برای اولین بار بود که دقت خودمو روی چارت بیشتر کردم و دومین چیزی که اتفاق افتاد این بود که بدون توجه به اینکه چه اتفاقی میافته معامله خودمو باز کردم و خورد به هدف اون هم 1200 پیپ. حالا که به پایان مسابقه دیگه چیزی نمونده جا داره که از همه دست اندر کاران برگزاری مسابقه تشکر کنم مخصوصا آقا رضا که زحمات زیادی کشیدند.برای من به عنوان اولین تجربه ، تجربه خوبی بود.هر چند بعید میدونم که هنوز درسهایی رو برای کنترل هیجانات خودم گرفته باشم اما از این نظر که فهمیدم حرکت آهسته ولی پیوسته مهمتره و آدمی که سریع میخواد به نوک قله برسه احتمال سقوطش بیشتره و اینو بارها صدر جدول نشون داد.کاش راهی هم پیدا میکردم برای کنترل احساسات خودم که این بدترین دشمن منه و فکر کنم برای بقیه هم باشه.چونکه داشتن هیجان
باعث میشه که درست نبینی و درست فکر نکنی .

با آرزوی توفیق برای همه عزیزان
سلام

ارمان جان حال کردم با حرفات

موفق باشی جیگر
mohammad211800 آفلاين است
تشکر کننده از mohammad211800:
قديمي February 6th, 2009, 20:14   #243
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

دوستان بروکر مسابقه دقیقا چه ساعتی می بندد؟

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در February 6th, 2009 و ساعت 20:24
blue_dream_1983 آفلاين است
قديمي February 6th, 2009, 21:55   #244
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
0

خوب خداروشکر کسی نیست جواب مارو بده
قديمي February 6th, 2009, 22:00   #245
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
خوب خداروشکر کسی نیست جواب مارو بده
ساعت کاری از روز دوشنبه ساعت 00:00 به وقت GMT تا روز جمعه ساعت 20:30 به وقت GMT است. (از دوشنبه ساعت 03:30 تا جمعه ساعت 23:59 به وقت تهران)
قديمي February 6th, 2009, 22:09   #246
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

نقل قول:
ساعت کاری از روز دوشنبه ساعت 00:00 به وقت GMT تا روز جمعه ساعت 20:30 به وقت GMT است. (از دوشنبه ساعت 03:30 تا جمعه ساعت 23:59 به وقت تهران)
مرسی .
قديمي February 7th, 2009, 01:25   #247
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

نتایج چرا اعلام نمیشه؟
قديمي February 7th, 2009, 02:01   #248
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 714 بار در 237 پست
kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kurosh_lava
امیدوارم بلوا بپا نشه با این پستم

0

falconbird اگه می شه خودتو معرفی کن !
این سایت با این همه استاد ... و حالا نفر اول تا اینجا کسی هست که 2 ماه هست عضو سایت شده و فقط 3 پست داره ببخشید ولی گوشش بازه
سر کار بودین بابا

آخرین ويرايش توسط kurosh_lava در February 7th, 2009 و ساعت 02:03
kurosh_lava آفلاين است
قديمي February 7th, 2009, 03:49   #249
gabo
Senior Member

gabo's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
تشکر از ايشان: 231 بار در 104 پست
gabo (سطح 2)gabo (سطح 2)gabo (سطح 2)gabo (سطح 2)gabo (سطح 2)gabo (سطح 2)gabo (سطح 2)gabo (سطح 2)gabo (سطح 2)
0

4 نفر بالای 2هزار
خیلی خوبه تبریک میگم
همگی موفق باشید

http://fxgabo.blogfa.com
gabo آفلاين است
قديمي February 7th, 2009, 08:15   #250
Falconbird
Junior Member

تاريخ عضويت: Dec 2008
تشکر از ايشان: 36 بار در 3 پست
Falconbird (سطح 1)Falconbird (سطح 1)
سلام به کوروش و همه اساتید سایت سرمایه

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kurosh_lava نمايش نوشته ها
falconbird اگه می شه خودتو معرفی کن !
این سایت با این همه استاد ... و حالا نفر اول تا اینجا کسی هست که 2 ماه هست عضو سایت شده و فقط 3 پست داره ببخشید ولی گوشش بازه :laugh:
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: سر کار بودین بابا :laugh:

نیما ضیایی ، متولد 1356

اواخر سال 82 با این علم آشنا شدم و متاسفانه چون معرف (IB) از دوستان در بورس اوراق بهادار بود و مدعی اینکه با یک دوره کار رو یاد گرفته و همه گروه را به سود خواهد رساند من و دیگر دوستان هرآنچه در بورس سود کرده بودیم رو از دست دادیم. هم بروکر خیلی بدجنس بود و هم IB به فکر کمیسیون خودش. ما هم هیچ چیزی از این علم نمیدونستم. حداقل معامله 0.5 لات بود و با حسابهای 5000 دلاری به بالا. اسپرد 5 پیپ و 4 پیپ هم کمیسیون برای IB . یعنی تا Break even point شما 9 پیپ میخواستید که یه کلاهبرداری محض بود.

خیلی برام گرون تموم شد . به این خاطر شروع به مطالعه و ترید با demo کردم تا به یک نتیجه برسم. زبان انگلیسی کمک شایانی کرد. فکر کنم هنوز نصف راه طی شده باشه و تا یک تریدر حرفه ای شدن خیلی راه مونده. ولی خوب خوبه که نیمه دوم یک کم راحت تره.

من توی این 4 هفته خیلی دچار احساسات شدم و اشتباهات زیادی کردم. ولی سعی کردم با اینکه 0.1 طلا میگرفتم به مدیریت سرمایه هم توجه کنم که در این کار خیلی هم موفق نبودم. حالا ریز معاملات را که آقا رضا مدیر محترم سایت ( که جا داره اینجا از ایشون و همکاران محترمشون هم بابت زحمات تشکر کنم ) بزنند و اگه علاقمند به بررسی اون باشید خودتون خواهید دید.

زیاد به کار گروهی اعتقاد ندارم ، سعی میکنم تنها و بدور از نظرات دیگران ترید کنم چون به نظرم هیچ دو نفری نمی تونند مثل هم کار نمی کنند. توی یه جزوه روانشناسی نوشته بود که هر وقت برای ترید احتیاج به نظر دیگران داشتی هنوز صلاحیت این کار رو پیدا نکردی ، چون حتمآ سیستم معاملاتی شما هنور دچار ضعف و ایراد است.
پس بهترین کار ، ادامه کسب تجربه و مطالعه بیشتر است. در ارتباط بودن با افراد ، نظراتشون و سیگنال ها باعث تداخل با نظرات شخصی میشه و درصد خطا رو بالا میبره.

به هر حال من شاگرد همه دوستان این سایت هستم.

جا داره از دوست خوبم آرتین بابت گوشزد های بجا که در اشتباهاتم بهم میکرد تشکر کنم.

ارادتمند همه دوستان سرمایه ای
Falconbird آفلاين است
قديمي February 7th, 2009, 09:59   #251
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
تشکر از ايشان: 714 بار در 237 پست
kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kurosh_lava
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Falconbird نمايش نوشته ها
نیما ضیایی ، متولد 1356

اواخر سال 82 با این علم آشنا شدم و متاسفانه چون معرف (IB) از دوستان در بورس اوراق بهادار بود و مدعی اینکه با یک دوره کار رو یاد گرفته و همه گروه را به سود خواهد رساند من و دیگر دوستان هرآنچه در بورس سود کرده بودیم رو از دست دادیم. هم بروکر خیلی بدجنس بود و هم IB به فکر کمیسیون خودش. ما هم هیچ چیزی از این علم نمیدونستم. حداقل معامله 0.5 لات بود و با حسابهای 5000 دلاری به بالا. اسپرد 5 پیپ و 4 پیپ هم کمیسیون برای IB . یعنی تا Break even point شما 9 پیپ میخواستید که یه کلاهبرداری محض بود.

خیلی برام گرون تموم شد . به این خاطر شروع به مطالعه و ترید با demo کردم تا به یک نتیجه برسم. زبان انگلیسی کمک شایانی کرد. فکر کنم هنوز نصف راه طی شده باشه و تا یک تریدر حرفه ای شدن خیلی راه مونده. ولی خوب خوبه که نیمه دوم یک کم راحت تره.

من توی این 4 هفته خیلی دچار احساسات شدم و اشتباهات زیادی کردم. ولی سعی کردم با اینکه 0.1 طلا میگرفتم به مدیریت سرمایه هم توجه کنم که در این کار خیلی هم موفق نبودم. حالا ریز معاملات را که آقا رضا مدیر محترم سایت ( که جا داره اینجا از ایشون و همکاران محترمشون هم بابت زحمات تشکر کنم ) بزنند و اگه علاقمند به بررسی اون باشید خودتون خواهید دید.

زیاد به کار گروهی اعتقاد ندارم ، سعی میکنم تنها و بدور از نظرات دیگران ترید کنم چون به نظرم هیچ دو نفری نمی تونند مثل هم کار نمی کنند. توی یه جزوه روانشناسی نوشته بود که هر وقت برای ترید احتیاج به نظر دیگران داشتی هنوز صلاحیت این کار رو پیدا نکردی ، چون حتمآ سیستم معاملاتی شما هنور دچار ضعف و ایراد است.
پس بهترین کار ، ادامه کسب تجربه و مطالعه بیشتر است. در ارتباط بودن با افراد ، نظراتشون و سیگنال ها باعث تداخل با نظرات شخصی میشه و درصد خطا رو بالا میبره.

به هر حال من شاگرد همه دوستان این سایت هستم.

جا داره از دوست خوبم آرتین بابت گوشزد های بجا که در اشتباهاتم بهم میکرد تشکر کنم.

ارادتمند همه دوستان سرمایه ای
سلام آقا نیما عزیز
اول از همه تبریک می گم برای موفقیت شما و این که منتظر فعالیت شما در سایت هستیم .
قديمي February 7th, 2009, 12:32   #252
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

با درود خدمت دوستان خوب و با معرفت سرمایه
ابتدا به سه دوست عزیز یعنی آقای نیما ضیایی و جناب Leprechaun و آقا محمد صمیمانه تبریک عرض می کنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی مانند این مسابقه موفق باشند.
از آقا رضا و همچنین شرکت ایمانی که مسولیت برگزاری و پشتیبانی مالی این مسابقه رو بر عهده داشتند نیز سپاسگزاری می کنم.
این مسابقه درسهای زیادی برای من داشت ؛ یک اینکه لوریج زیاد همیشه منتهی به پول زیاد نمی شه و با لوریج کم هم می توانیم ترید کنیم و هیچ مشکلی پیش نمی یاد و حتی می توانیم حساب رو بعد از یک ماه یک و نیم برابر کنیم همانند آقای ضیایی .
دو اینکه بر پوزیشن های غلط خودمون نباید اصرار کنیم ( در پوند دلار درست همین بلا سر من اومد به جای اینکه اجازه بدهم که استاپم بخوره مرتب اونو جابه جا می کردم به امید بازگشت قیمت و کاری از همه بدتر اینکه مرتب بر لات معامله اضافه می کردم به امید جبران ضرر )
سه اینکه یک تریدر خوب بایستی نظم و مقررات رو به طور کامل رعایت کنه . و بر طبق یک برنامه و روال کاری منظم پیش بره تا در ذهن و فکرش بلوا و آشوب به پا نشه و نظم فکریش به هم نخوره.
و در پایان هم به قول دوست و استاد خوبم جناب آقای اقبالی بیشتر وقتتون رو صرف مطالعه کنید و کمترین وقت رو به کلیک کردن روی Sell و Buy بگذرونید تا هم آمار کال شده ها بیاد پائین و هم قشر فارکس کار ایران زمین جزء فرهیخته ترین اقشار این جامعه و از همه مهمتر جزء با اخلاق ترین طبقه این جامعه باشند.( البته دوستان خوب این انجمن اینها را با رفتارشون که در پستهاشون متجلی هستش ثابت کرده اند )
با آرزوی بهروزی و سعادت برای همه دوستان سرمایه
قديمي February 7th, 2009, 14:10   #253
amin_ar
Member

amin_ar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 207 بار در 56 پست
amin_ar (سطح 1)amin_ar (سطح 1)amin_ar (سطح 1)
0

با عرض سلام و خستته نباشید خدمت همه دوستان و عرض تبریک به نفرات اول تا سوم
همچنین عرض تشکر از تمامی کسانی که برای مسابقات زحمت کشیدند.مخصوصا سایت دوست داشتنی سرمایه
بگذارید یه کم از خاطرات خودم بگم و در نهایت هم چند نکته رو یاد اور بشوم مخصوصا به stanford گرامی
.واقعیت این هست که روز اولی که مسابقات شروع شد اصلا میل زیادی نداشتم برای شرکت کردن در مسابقات.....به خودم گفتم اه چه مسخره! چرا برای لورج محدودیت گذاشتند! چند پیپ سود نهایت اش میشه چند دلار! پس مسابقات رو بیخیال!
یه 10 روزی گذشت و دوباره به سرم زد مسابقات رو ادامه بدم...استفاده از لورج کم در ابتدا سخت بود........خلاصه ماجرا رو در نهایت میگم: طی مدت مسابقات دیدگاه من نسبت به فارکس کاملا تغییر کرد! حالا حس خیلی بهتری به لورج کم تر دارم!
اکثر تازه کارها فکر میکنند موفقیت در فارکس یعنی:
ترید در تایم پایین تر+ لورج بیشتر
ولی به نظر من نهایت موفقیت در فارکس اینه:
ترید در تایم بالاتر+ لورج کمتر
.
اما در نهایت هم از stanford درخواست میکنم توضیح بده که چرا در روز اخر مسابقات over trade کرد؟در حالی که میتونست بین 3 نفر اول باشه؟
قديمي February 7th, 2009, 16:28   #254
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

سلام
ممنونم از لطف مدیریت و برگزار کنندگان مسابقه.
هم در این مسابقه و هم در مسابقه قبلی ، افراد زیادی اعلام کردند که تجربیات خوبی کسب کردند.بخواهیم واقع بین باشیم ، جدا از بحث رقابت ،این مسابقات ، یک تست یکماهه دمو بود بر روی توانایی ها و روش ما و ...
واقعیت اینه که ارزش تست های منظم دمو معمولا نا دیده گرفته میشود ، اما تجربه چنین مسابقاتی نشان می دهد که چنین تست هایی تا چه اندازه مفید هستند.
با توجه به وجود پارامتر های بسیار زیاد موجود در تحلیل ها و روانشناسی و مدیریت سرمایه ، میتوان هر ماه در کنار حساب اصلی ، یک یا چند (حداکثر 3 ) حساب دمو افتتاح کرد و در آن تنها یک پارامتر را بررسی کرد.مثلا جناب عماد دهنوی قبلا در [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]حساب برای تست استاپ گذاشتن و نگذاشتن ، افتتاح کرده بودند.
موارد فراوانی برای تست وجود دارد که صرفا مربوط به روش ترید و تست سیستم نمی باشد.این موارد می تواند برای تقویت یا رد یک دیدگاه به کار برده شود.نمونه های آن میتواند تست لوریج ، تست استاپ لاس ، تست نسبت سود به ضرر ، تست تعداد پوزیشن و ... باشد.
بنده هم باور دارم که تست یک ماهه شاید زمان کم و غیر استانداردی باشد، اما بیش از این باور به این معتقد هستم که همین تستهای یک ماهه هم در صورت انجام ، تاثیر بسیار بسیار خوبی در دیدگاه و نتیجه گیری بلند مدت شما خواهد داشت.
مطلب دیگر اینکه این گونه تست ها زمان زیادی لازم ندارند ، کافیست زمان مشخص اندکی در روز را به آنها اختصاص دهید.یا هنگامی که در حساب اصلی پوزیشن میگیرید ، با تغییر اون پارامتر ، در حساب دمو هم پوزیشن بگیرید.
رسما سخنرانی شد
شاد و سلامت باشید
قديمي February 7th, 2009, 20:45   #255
asg_ros
Junior Member

تاريخ عضويت: Dec 2008
تشکر از ايشان: 25 بار در 4 پست
asg_ros (سطح 0)
آمار نتایج مسابقه

0

تعداد کل شرکت کنندگان در مسابفه : 294 نفر
جمع بالانس اولیه شرکت کنندگان : $ 294000
جمع نهایی بالانس شرکت کنندگان : $ 246379
میانگین بالانس شرکت کنندگان : $ 838
میانگین سود / زیان شرکت کنندگان : $ 162-
---------------------------------------------------------
تعداد افراد دارای بالانس بیش از $ 1000 : 90 نفر ( % 30 )
تعداد افراد دارای بالانس کمتر از $ 1000 : 204 نفر ( % 70 )
70/30 = 2.6 براابر

تعداد افراد دارای بالانس بیش از $ 1500 : 9 نفر ( % 3 )
تعداد افراد دارای بالانس کمتر از $ 500 : 61 نفر ( % 20)
20/3 = 6.6 برابر

نظر دوستان در مورد علت به دست آمدن این نتایج چیه ؟ (اسپرد ؟ لوریج ؟ روش معاملات اکثریت ؟ ...؟)
asg_ros آفلاين است
8 تشکر کننده از asg_ros:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, گفتگو, مسابقات, دومین, دوره, درباره, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید