انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي December 5th, 2007, 11:40   #331
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohsen66 نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر خدمت مدیر سایت
یک پیشنهاد داشتم برای کسانی که تازه عضو سایت می شوند لینک راهنمای سایت را در پست خوش آمد گویی قرار دهید تا همان اول طبق راهنما ی سایت مطالب را دنبال کنند نه اینکه تا چند تا مطلب را خواندند و کمی سرگردان شدند و در قسمت پرسش و پاسخ سوال کنند تا اینکه تازه متوجه بشوند راهنما هم وجود داره .. بله در منوی سایت وجود داره و لی فکر کنم اکثرا فکر میکنند که نحوه ی استفاده و معرفی سایت باشه نه مراحل مطالعه و آموزش گام به گام و مرحله به مرحله.
با تشکر فراوان
با سلام

برای افرادی که عضو سایت می شوند یک PM توسط سیستم ارسال می شود که در آن لینک تاپیک "آموزش گام به گام" و همچنین "قوانین سایت" اعلام می شود.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Reza:
قديمي December 5th, 2007, 11:46   #332
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mehdi_gh نمايش نوشته ها
با سلام خدمت مدیران محترم ...

میخواستم بگم اگه امکان داره یک بخش مجزا در قسمت سیگنال ایجاد کنید تا دوستانی که میخواهند معاملات و نتایج را در سایت قرار دهند بتوانند در آین قسمت تاپیک شخصی بزنند ...

بخشی مثل (( معاملات شخصی ))

با تشکر
سلام

اگر دوستان دیگری نیز با ایجاد تالاری برای "تاپیکهای شخصی" موافق هستند، با زدن دکمه "تشکر" پست شماره 329 همین تاپیک موافقت خود را اعلام کنند. در صورتی که تعداد تشکرها به عدد قابل قبولی برسد تالار مورد نظر ایجاد خواهد شد.

با تشکر
قديمي December 5th, 2007, 11:54   #333
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Chipal نمايش نوشته ها
با سلام

هر از گاهی در مواقع سکون بازار سری به تالارهای مختلف میزنم و به مواردی بر میخورم که واقعا ارزشمند هست و در چند پست , حاصل تجارب طولانی مدت دوستان ( چه از بعد زمانی و چه مالی ) رو یک جا عرضه کرده .

جالب اینجاست که اغلب این موارد رو قبلا هم مطالعه کردم ( بعضی رو چند بار ) , اما هر بار برام تازگی داره و دید تازه تری بهم میده . گویا بار اوله اونها رو میخونم . درست مثل حالتی که مطالب درسی چند سال قبل رو دوباره ورق میزنیم .
واقعا حیفه این مطالب خاک بخوره . پیشنهاد میکنم مشابه کاری که در تالار "روشهای معاملاتی" انجام شده ، در تالارهای دیگه هم ( به خصوص تالار روانشناسی رو عرض میکنم ) انجام بشه و آدرس تاپیکهای ارزشمند در یک تاپیک جمع آوری و پین بشه .
مطمئنا در انسجام مطالب موثر واقع خواهد شد .

ارادتمند
چیپال
سلام

با نظر شما کاملا موافقم. اما برای ایجاد تاپیک مذکور لازم است افرادی داوطلب انجام این کار شوند. دوستانی که مایل به کمک در این زمینه هستند اعلام کنند.

با تشکر
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي December 5th, 2007, 12:13   #334
Chipal
Senior Member

Chipal's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,878 بار در 1,194 پست
Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
سلام

با نظر شما کاملا موافقم. اما برای ایجاد تاپیک مذکور لازم است افرادی داوطلب انجام این کار شوند. دوستانی که مایل به کمک در این زمینه هستند اعلام کنند.

با تشکر
سلام مجدد

بنده در حد توانم در خدمتم .
اگر فاکتورها و شرایط خاصی برای انتخاب این تاپیکها مد نظرتون هست ، اعلام کنید که اقدام کنم .

ارادتمند
چیپال
2 تشکر کننده از Chipal:
قديمي December 6th, 2007, 17:58   #335
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2004
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,510 بار در 578 پست
yaser_rashidi امتياز غيرفعال است
0

سلام

چیپال جان، ضمن تشکر بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد میکنم یک تاپیک در بخش روانشناسی معاملات بزنید و متن مطالبی که بنظرتون ارزش آرشیو شدن رو دارن + اسم نویسنده و لینک تاپیک هر مطلب رو بصورت تک پستهایی در اون تاپیک بزنید. بعنوان نمونه اینجا رو ببینید:

http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2159

اگر دوستان دیگری هم مایل بودن همکاری کنند، که چه بهتر و اگر هم از دست ما کاری بر اومد حتما انجام میدیم. بعد که تاپیک به قوام خوبی رسید، پینش میکنیم بالای تالار مربوطه.

موفق باشید
................................
رشیدی

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
yaser_rashidi آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از yaser_rashidi:
قديمي December 9th, 2007, 19:24   #336
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

با سلام
اگر یکبار فقط وارد صفحه اصلی سایت بشم و اگه تاپیکی رو هم نخونم تمام تاپیکها خونده شده حساب میشه و این کمی مشکل سازه و لیست ارسالهای جدید صفر میشه ....
نمی دونم این قانون سایت هست یا من تنظیمات کنترل پنلم مشکل داره؟
از زحماتتون تشکر می کنم...
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 9th, 2007, 21:11   #337
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf نمايش نوشته ها
با سلام
اگر یکبار فقط وارد صفحه اصلی سایت بشم و اگه تاپیکی رو هم نخونم تمام تاپیکها خونده شده حساب میشه و این کمی مشکل سازه و لیست ارسالهای جدید صفر میشه ....
نمی دونم این قانون سایت هست یا من تنظیمات کنترل پنلم مشکل داره؟
از زحماتتون تشکر می کنم...
سلام

تنظیمات شما مشکلی ندارد و تمام فرومهایی که از سیستم vBulletin (و حتی سایر سیستمها) استفاده می کنند به همین صورت هستند.

برای دیدن آخرین ارسالها می توانید از گزینه "نوشته‌های امروز" در منوی "کلیدهای میانبر" استفاده کنید.

با تشکر
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 25th, 2008, 00:36   #338
mohsen66
Senior Member

mohsen66's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,129 بار در 392 پست
mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)
0

با سلام
اي كاش براي ايجاد كننده ي تاپيك هميشه اين امكان وجود داشت تا پست اول رو ويرايش كنه مثلا يك سيستمي رو معرفي كرده بتونه هميشه اون رو در پست اول اپديت كنه يا مثلا در فروم تبليغات قصد داره به نحو ديگه اي تبليغ رو معرفي كنه يا مثلا يك نظر سنجي داره ميخواد يك مورد ديگه در پست اول اضافه بشه و.... كه همه ي اين ها در صورت عدم ويرايش پست اول براي كاربر مشكل ساز ميشه وبايد از مديز تالار بخواد كه اين كار رو براش انجام بده
ميخواستم پيشنهاد بدم اگه ممكنه شخص ايجاد كننده ي تا پيك هميشه امكان ويرايش پست اولش رو داشته باشه.

ممنونم
mohsen66 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از mohsen66:
قديمي January 25th, 2008, 10:42   #339
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohsen66 نمايش نوشته ها
با سلام
اي كاش براي ايجاد كننده ي تاپيك هميشه اين امكان وجود داشت تا پست اول رو ويرايش كنه مثلا يك سيستمي رو معرفي كرده بتونه هميشه اون رو در پست اول اپديت كنه يا مثلا در فروم تبليغات قصد داره به نحو ديگه اي تبليغ رو معرفي كنه يا مثلا يك نظر سنجي داره ميخواد يك مورد ديگه در پست اول اضافه بشه و.... كه همه ي اين ها در صورت عدم ويرايش پست اول براي كاربر مشكل ساز ميشه وبايد از مديز تالار بخواد كه اين كار رو براش انجام بده
ميخواستم پيشنهاد بدم اگه ممكنه شخص ايجاد كننده ي تا پيك هميشه امكان ويرايش پست اولش رو داشته باشه.

ممنونم
سلام

متاسفانه از نظر فنی این امکان وجود نداره. در صورت لزوم از مدیر انجمن مربوطه یا مدیر سایت کمک بگیرید.

با تشکر
تشکر کننده از Reza:
قديمي January 25th, 2008, 12:58   #340
Alifar
Senior Member

Alifar's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: http://fxcompetitions.com
تشکر از ايشان: 8,694 بار در 3,200 پست
Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alifar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mehdi.gpr نمايش نوشته ها
با سلام خدمت مدیران محترم ...
میخواستم بگم اگه امکان داره یک بخش مجزا در قسمت سیگنال ایجاد کنید تا دوستانی که میخواهند معاملات و نتایج را در سایت قرار دهند بتوانند در آین قسمت تاپیک شخصی بزنند ...
بخشی مثل (( معاملات شخصی ))
با تشکر
با سلام
من هم نظر مشابه اين داشتم به نظر من تكميلترش اينه كه براي تاپيك بشه پسوورد هم داد تا تاپيك شخصيتر بشه چيزي مثل ژورنال براي هر شخص
بعضي وقتا شخص ميخواد نتايج معاملات خودشو قرار بده ولي تا معلوم شدن نتيجه كار از ديد كاربر مخفي بمونه در اين حالت داشتن ژورنال ضرورت پيدا ميكنه
پ ن : امروز صبح تو يكي از سايتها ديدم كه اين كار رو كرده بود
Alifar آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Alifar:
قديمي January 25th, 2008, 13:35   #341
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Alifar نمايش نوشته ها
با سلام
من هم نظر مشابه اين داشتم به نظر من تكميلترش اينه كه براي تاپيك بشه پسوورد هم داد تا تاپيك شخصيتر بشه چيزي مثل ژورنال براي هر شخص
بعضي وقتا شخص ميخواد نتايج معاملات خودشو قرار بده ولي تا معلوم شدن نتيجه كار از ديد كاربر مخفي بمونه در اين حالت داشتن ژورنال ضرورت پيدا ميكنه
پ ن : امروز صبح تو يكي از سايتها ديدم كه اين كار رو كرده بود
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
سلام

اگر دوستان دیگری نیز با ایجاد تالاری برای "تاپیکهای شخصی" موافق هستند، با زدن دکمه "تشکر" پست شماره 329 همین تاپیک موافقت خود را اعلام کنند. در صورتی که تعداد تشکرها به عدد قابل قبولی برسد تالار مورد نظر ایجاد خواهد شد.

با تشکر
با سلام

ظاهرا دوستان کمی از ایجاد این تالار استقبال کردند.
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 31st, 2008, 00:36   #342
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشيد خدمت شما

در سايت www.forexfactory.com در صفحه ي اصلي و بالاي ستون سمت چپ قسمتي وجود دارد كه در عكس زير مي بينيد :

12.jpg

در اين قسمت اگر روي هريك از اسامي بازارها كليك كنيم نشان مي دهد كه بازار آيا باز است يا بسته و يا تا چند ساعت ديگر باز يا بسته مي شود .

با توجه به اينكه سيستم اين سايت هم vBulletin است ، آيا مي توانيم چنين باكسي را در كنار سايت خودمان هم داشته باشيم ؟

ممنون
موفق و شاد باشيد
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Mohsen:
قديمي January 31st, 2008, 15:26   #343
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mohsen نمايش نوشته ها
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشيد خدمت شما

در سايت www.forexfactory.com در صفحه ي اصلي و بالاي ستون سمت چپ قسمتي وجود دارد كه در عكس زير مي بينيد :

ضميمه 31645

در اين قسمت اگر روي هريك از اسامي بازارها كليك كنيم نشان مي دهد كه بازار آيا باز است يا بسته و يا تا چند ساعت ديگر باز يا بسته مي شود .

با توجه به اينكه سيستم اين سايت هم vBulletin است ، آيا مي توانيم چنين باكسي را در كنار سايت خودمان هم داشته باشيم ؟

ممنون
موفق و شاد باشيد
با سلام به دوست عزیزم آقا محسن

این مورد بصورت پیش فرض در vBulletin وجود ندارد. سعی می کنم بررسی کنم که از چه طریقی این کار را انجام داده اند.

با تشکر
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي February 1st, 2008, 20:31   #344
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up در دنیا صد دوست کم و یک دشمن زیاد ، خواه پند گیر خواه ملال

0

بدون شرح!!!

ارسالهای جدید

Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي February 6th, 2008, 18:02   #345
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
با سلام و احترام

0

با سلام و احترام.

بنده یک انتقاد داشتم در مورد برخی دوستان. برخی از دوستان برای یک سوال ایجاد تاپیک میکنند. مثلا سوالی در مورد یک بروکر دارند. می آیند و یک تاپیک ایجاد میکنند که آیا کسی با این بروکر کار کرده؟

بعدش هم یکی دو نفر می یان جواب میدن و این تاپیک در بین انبوهی از تاپیک ها گم میشه. در صورتی که میتوان همون سوال رو در قسمت بروکرها سوال کرد. این فقط یک مثال از دهها مورد بود.

نباید این طوی باشه که یک نفر به خاطر یه پرس و جو در مورد فلان اندیکاتور یه تاپیک ایجاد کنه. شما فکرشو کنید این رویه همین طور ادامه پیدا کنه بعد مدتی واقعا فروم انسجامشو از دست میده. انبوهی از تاپیک های بلا استفاده. در صورتی که اگه در محل خودش پرسیده بشه به مرور زمان این پرسش و پاسخ ها به یک آرشیو با ارزش تبدیل میشه.

من میبینم بعضی از دوستان هفته ای چندین تاپیک آموزشی راه می اندازند و بعد گذشت چند روز دیگه خودشون به اون تاپیک سر نمی زنن و اون تاپیک نیمه کاره و یا بعضا در همون شروع کار متوقف میشه. چندین چند بار در همین روزهای اخیر این را دیده ام و خواستم از اون دوستان انتقاد کنم ولی نکردم. به خاطر اینکه متاسفانه معمولا به مقوله انتقاد در ایران، به دید سازنده نگاه نمیشه و اون رو تخریب فرض میکنن. و گفتم ممکنه باعث دلخوری بشه.

به نظرم مدیران باید به این افراد تذکر بدن و اونها رو راهنمایی کنن. گرچه به نظر من توی یه فروم حرفه ای، اعضا باید حرفه ای عمل کنند و همینگونه هم هست، ولی بعضی از دوستان واقعا این نکته رو مد نظر ندارند و من از این گونه دوستان تعجب میکنم. من خودم توی این مدت به همین تاپیک ها برخورد میکنم که میتونم به اون دوست کمکی کنم و اطلاعاتی در اون زمینه بدم. ولی بدون رودربایستی بگم به خاطر این موضوع پاسخی نمیدم و سکوت میکنم. در صورتی که اگه در جای خودش باشه واقعا لحظه ای دریغ نمی کنم و در حد بضاعت علمی ام پاسخ میدهم.

در پایان از تمامی دوستانم به خاطر جمع دوستانه ای که ایجاد کرده اند تشکر میکنم و به عنوان کوچکترین عضو در این جمع احساس لذت میکنم.

به امید سر افرازی و موفقیت تمامی دوستان خوبم در سرمایه دات کام.
7 تشکر کننده از I.N.D.E.X:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 20:59 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.