انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 17th, 2008, 11:46   #1
iraj23
Senior Member

iraj23's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 404 بار در 137 پست
iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)
نصب ویندوز در 5 دقیقه

0

دیشب داشتم ارسالهای جدید سایت رو نگاه میکردم به تاپیک مشکل ویندوز جناب اقبالی برخوردم و اینکه از نصب مداوم ویندوز خسته شده بود یهو این فکر به ذهنم خطور کرد که این روش رو که خودم ازش استفاده میکنم بزارم تا همه دوستان بتونن ازش استفاده کنند
خیلی خلاصه بگم که با استفاده از یه نرم افزار میشه یه بک آپ کامل از ویندوزمون بگیریم و هر وقت دلمون خواست در عرض 5 دقیقه کل ویندوز با تمام نرم افزارهایی که روش ریختیم را نصب کنیم اینو هم اضافه کنم که نرم افزاری که من استفاده میکنم Ghost نیست
در پستهای بعدی بطور کامل توضیح خواهم داد
iraj23 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 17th, 2008, 12:44   #2
iraj23
Senior Member

iraj23's Avatar

iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)
0

خوب قدم اول اینه که باید این نرم افزار رو دانلود کنید که یه خورده زیاده ( 5/118 مگابایت ) البته اگه دوستان خواستند من میتونم خردش کنم و اینجا آپلود کنم
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
بعد از دریافت و نصب نرم افزار از شما یوزر و پسورد میخواد در همون پنجره گوشه سمت راست جایی برای دریافت یوزر و پسورد هست اونو میزنید که میره داخل سایتش و یه فرم هست که پر میکنید فقط ایملی که ازتون میخواد رو حتما درست وارد کنید
بعد از چند دقیقه ( تا 1 ساعت ) ایمیلتونو چک کنید که براتون یوزر و پسورد رو فرستادن دوباره نرم افزار رو اجرا کنید
یوزر و پسورد رو وارد کنید
5 تشکر کننده از iraj23:
قديمي June 17th, 2008, 12:53   #3
rahattar
Senior Member

rahattar's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران - کمی جنوب تر از جنوب شهر
تشکر از ايشان: 301 بار در 125 پست
rahattar (سطح 1)rahattar (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rahattar
0

سلا م دوست عزیز
من هم چند وقتیه از norton ghost استفاده می کنم
خدا وکیلی این برنامه سازند های برای سازنده هاش باقیات الصالحاته منکه خیلی دعاشون می کنم
تشکر کننده از rahattar:
قديمي June 17th, 2008, 13:52   #4
iraj23
Senior Member

iraj23's Avatar

0

آره خدائیش من که خیلی راحت شدم هر وقت ویندوزم دچار کوچکترین مشکلی میشه سه سوته فرمت و ویندوز رو نصب میکنم با همه مخلفاتش
مطلب اصلی که میخواستم بگم اینه که امروز [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] این نرم افزار رو گیر آوردم و دیگه لازم نیست برید سایتش و فرم پر کنید
3 تشکر کننده از iraj23:
قديمي June 17th, 2008, 14:20   #5
hasangolabfx
Member

hasangolabfx's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 391 بار در 69 پست
hasangolabfx (سطح 1)hasangolabfx (سطح 1)hasangolabfx (سطح 1)hasangolabfx (سطح 1)hasangolabfx (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hasangolabfx
0

75 مگابایت
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
توضیحات از زبان تبیان : این برنامه یک فایل ISO می باشد که باید آن را بر روی CD رایت کنید. البته فشرده شده است و باید با استفاده از برنامه WinRAR آن را از حالت فشرده خارج کنید. CD رایت شده یک CD با قابلیت بوت می باشد که با آن می توانید حدود 182 برنامه بسیار کاربری را از طریق بوت و بدون دسترسی به ویندوز اجرا کنید. مثلا می توانید برنامه Partition Magic ‌را اجرا کنید و خرابی پارتیشنها را درست کنید. می توانید هارد را به تناسب مارک آن با نرم افزار مناسب پارتیشن بندی کنید. می توانید با چندین نرم افزار قدرتمند فایلهای پاک شده یا اطلاعات موجود در یک درایو فرمت شده را باز گردانی کنید. چندین نرم افزار برای پشتیبان گیری از اطلاعات قرار داده شده است. در این CD دو آنتی ویروس به روز قرار دارد که می توان با اضافه کردن فایل Update جدید آنها را به روز تر کرد و با آنها از طریق داس اسکن و ویروس کشی را انجام دهید. برنامه هایی برای تست رم و سیستم و هارد قرار دارد. برنامه هایی برای بدست آوردن اطلاعات دقیق از سیستم ، برنامه هایی برای مشاهده عکس ، برنامه هایی برای مشاهده درایوهای NTFS و ... را می توانید در این CD بیابید.
چندین نرم افزار برای بک آپ گیری از ویندوز وجود داره که میتونید با این سی دی در چند دقیقه این کار رو بکنید من تقریبا یک سالی هست که صفحه نصب ویندوز رو ندیدم با این که هر هفته توی پنج دقیقه ویندوز عوض میکنم
قديمي June 17th, 2008, 17:01   #6
iraj23
Senior Member

iraj23's Avatar

0

ضمن تشکر از حسن گلاب عزیز باید بگم که من خودم سی دی هایرن رو دارم و قبلا استفاده میکردم ولی میخواستم اینو بگم که بهترین مزیتی که این نرم افزار داره اینه که میشه علاوه بر ساخت CD/DVD Bootable ،
USB Flash Boot Disk هم ساخت که من خودم از اون استفاده میکنم بگذریم اومدم اینجا که بگم من این نرم افزار رو به 4 قسمت تقسیم کردم و امشب آپلودش میکنم تو راپید و همچنین براتون نرم افزار دانلود با ریسام Resume (فایلهای کمتر از 35 مگابایت) از راپید رو میزارم که بتونید راحت Active@ Boot Disk 3.0.89 رو دانلود کنید
3 تشکر کننده از iraj23:
قديمي June 18th, 2008, 11:47   #7
iraj23
Senior Member

iraj23's Avatar

0

اینم از فایلهای خرد شده Active@ Boot Disk 3.0.89 :
1- [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
2- [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
3- [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
4- [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

نگران دانلودش نباشید تو پست بعدی نرم افزار دانلود از راپیدشر رو میزارم براتون
2 تشکر کننده از iraj23:
قديمي June 18th, 2008, 11:56   #8
iraj23
Senior Member

iraj23's Avatar

دانلود از سایت راپیدشر با قابلیت ریسام

0

اینم نرم افزار دانلود با ریسام از سایت راپید شر البته فقط برای فایلهای کمتر از 35 مگ : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
اگه لینکش مشکل داشت از [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] هم میتونید دانلود کنید
در پست بعدی بطور کامل نحوه کار با این نرم افزار رو توضیح خواهم داد فعلا برای این کار میتونید این فایل تصویری [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] را دانلود و ببینید با تشکر از پدیدآورندش آقای محمد یامینی
تشکر کننده از iraj23:
قديمي June 18th, 2008, 12:03   #9
iraj23
Senior Member

iraj23's Avatar

طریقه‌ی کار با نرم‌افزار filedownloader.net 3.02

0

بعد از اجرای برنامه باید وارد منوی Account و از اونجا Login
در پنجره‌ی باز شده، روی New User کلیک کنید
سپس از شما E-Mail و 2 مرتبه Password می‌خواد
نکته: لازم نیست آدرس ایمیل شما Valid باشه، یعنی واقعاً وجود داشته باشه. همین جوری یه چیزی بزنید مثلاً [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
سپس بعد از تایید اون مرحله صفحه‌ی قبلی باز میشه که همون اطلاعات وارد شده‌ی شما داخل اون نوشته شده
Save رو بزنید و شروع به دانلود کنید.
لازم به ذکر است به ازاء هر User جدیدی که ساخته خواهد شد به شما 35 مگابایت دانلود رایگان اهدا می‌شود.
پس در نتیجه شما قادر نخواهید بود فایل‌های بالای 35 مگابایت را دانلود کنید.
همین هم غنیمتی است.

در صورت خریداری اکانت‌های این سایت شما می‌توانید 75 گیگابایت در ماه دانلود داشته باشید. این نوع اکانت از نوع ماهیانه می‌باشد. اکانت حجمی هم به ازاء هر 1 گیگابایت نیم دلار یا 50 سنت باید بپردازید.

سایت‌هایی که برنامه قادر به دانلود فایل از آنها می‌باشد به شرح زیر است.
Rapidshare.com - Rapidshare.de - Megaupload.com - Depositfiles.com - Megarotic.com
در صورت خرید اکانت از این سایت، این برنامه می‌تونه بیشتر به درد کسانی بخوره که دانلود‌های منظمی ندارند چون به صورت حجمی هم سرویس دهی می‌کنه ولی خود سایت Rapidshare این امکان رو نداره.

لازم به ذکر است این برنامه برای ساختن اکانت رایگان جدید، IP شما را چک خواهد کرد و در صورت تکرار درخواست با یک IP برای 2 بار، اجازه‌ی ساختن اکانت جدید داده نحواهد شد.پس این برنامه بیشتر به درد کسانی می‌خوره که ADSL با IP از نوع داینامیک دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] این شرکت مراجعه نمایید.

منبع : takdownload.ir
3 تشکر کننده از iraj23:
قديمي June 18th, 2008, 13:39   #10
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 506 بار در 129 پست
HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)
0

چه دوران تلخی بود

ویندوز نصب کن یه چندتا نرم افزار نصب کن دنبال کرکش بگرد یرای آپدیت کردن نرم افزارها این در اون در بزن لینک گیر بیار نصب کن تروجان گرفتم ویروس یاب نصب کن و ...... بعد ویندوز کند شده هی کرش میکنه فرمت کن حالا از اول

عجب چرخه ای گیر کرده بودم خوب شد آزاد شدم امیدوارم شما هم زود مسیر آزادی رو پیدا کنید و از این چرخه اعصاب خورد کن خارج بشین
قديمي June 18th, 2008, 14:49   #11
aska
Senior Member

aska's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 2,394 بار در 824 پست
aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله HardyLaity نمايش نوشته ها
چه دوران تلخی بود

ویندوز نصب کن یه چندتا نرم افزار نصب کن دنبال کرکش بگرد یرای آپدیت کردن نرم افزارها این در اون در بزن لینک گیر بیار نصب کن تروجان گرفتم ویروس یاب نصب کن و ...... بعد ویندوز کند شده هی کرش میکنه فرمت کن حالا از اول

عجب چرخه ای گیر کرده بودم خوب شد آزاد شدم امیدوارم شما هم زود مسیر آزادی رو پیدا کنید و از این چرخه اعصاب خورد کن خارج بشین
جناب HardyLaity عزیز
شما چه مدت هست که از دست ویندوز آزاد شدید
و آیا سیستم عامل شما ایران رو ساپورت میکنه یا نه
قديمي June 18th, 2008, 14:59   #12
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 506 بار در 129 پست
HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aska نمايش نوشته ها
جناب HardyLaity عزیز
شما چه مدت هست که از دست ویندوز آزاد شدید
و آیا سیستم عامل شما ایران رو ساپورت میکنه یا نه
حدود ۲ ساله
منظورتون از ساپورت رو متوجه نمیشه اگر منظورتون فارسی نویسیه که مشکلی وجود نداره اگر آپگریده که بازم مشکلی نیست اگر منظورتون لایسنس و از این چیزهاست که اینها اصلا وجود نداره اینجا و سی دی ها و دی وی دیهای ارجینال مجانی براتون ارسال میشه و پکیجها از رو نت دانلود میشن
قديمي June 18th, 2008, 23:40   #13
rahattar
Senior Member

rahattar's Avatar

راهنماي Norton Ghost

0

با سلام
مي توانيد راهنماي برنامه را [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] دريافت كنيد
قديمي June 19th, 2008, 00:11   #14
22fx
Member

22fx's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 567 بار در 123 پست
22fx (سطح 1)22fx (سطح 1)22fx (سطح 1)
0

آقا ایرج اینقدر طولش میدی که همه میان راجع به چیزهایی که دوست دارند پست میزنند
مشتاقانه منتظریم کار با این نرم افزار رو یاد بگیریم
قديمي June 19th, 2008, 00:32   #15
rahattar
Senior Member

rahattar's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله 22fx نمايش نوشته ها
آقا ایرج اینقدر طولش میدی که همه میان راجع به چیزهایی که دوست دارند پست میزنند
مشتاقانه منتظریم کار با این نرم افزار رو یاد بگیریم
اگه لطف كنيد و روي "از اينجا" ي پست 13 كليك كنيد مي توانيد راهنماي استفاده از Norton Ghost رو دريافت كنيد
2 تشکر کننده از rahattar:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
ویندوز, نصب, دقیقه, در

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است