انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 10th, 2009, 11:51   #1591
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب وحید سلیمانی سلام

باز هم از اینکه اینقدر به صحبتهای من برای شما با ارزش و تاثیر گذار بوده که نقل ها و تفسیرها و تحلیل ها در رابطه با اون ارائه میکنید خوشحال هستم.
سلام

هرکسی طرز فکر خودش رو داره یکی مثل شما نظراتش رو تحمیل میکنه بنده هم سعی میکنم در حد توانم نظرات

بقیه رو بشنوم.(البته زمانی که بچه تر بودم مثل دسته تحمیل کنندگان نظر عمل میکردم) الان هم از استدلال های

شما به وجد میام.(مثل:میخواست تبلیغ کنه باید ...)

البته همونطور که قبلاً گفتم نظرات خودم رو در رابطه با فرمایشات شما دارم.امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم.

و سوالهای قبلی رو هم از آقا رضا پرسیدم و فکر میکنم حداقل رنگ آیدی ایشون سیاه بود و یک مقدار اندکی با

آیدی شمافرق داشت.

در رابطه با نوشته ای که در این پست ازتون نقل شد هم این توضیح رو بدم که این حقیر شما رو از نزدیک دیدم به

نظرم آدم فهیمی امدید پس نظراتتون رو میخوندم و بهش اهمیت میدادم حالا که غیر از این دوست دارید چشم

دیگه پستهای شما رو جواب نمیدم تا شائبه دیگری براتون ایجاد نشه.امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشید.

وحیدسلیمانی
قديمي June 10th, 2009, 13:55   #1592
Aamed
Senior Member

Aamed's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,468 بار در 363 پست
Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Aamed
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها
سلام جناب خسروی
دوست عزیز اینکه من چرا یکدفعه و یکدفع پیدام شد شاید بدلایل خصوصی باشه که نخوام که اینجا بیان کنم ولی حالا که می فرمایید در جزیان مسایل من و بهزاد قرار داشتید ،سوال دارم از شما :
1-من کی و چه وقت و کجا در عموم و حتی به شما اعلام کردم که دلایلم از رفتن ناگهانیم از سایت چیه که الان شما برای من تکلیف تعیین میکنید؟؟؟؟
2-من به شما چه تعهدی داده بودم که اسمم رو اعلام کنم یا مگر در قبال انتقال تحربیات بهزاد من بهش قول داده بودم که اسمم رو بگم؟؟؟؟
کمااینکه بارها اینکار رو کرده بودم..مردم بدونید من اسمم کلاید الکاشامونه...اصالتا کلدی...پدرم یهودی..مادرم مسیحی...خودم خدا ناپرست(حالا اینکه چطور میشه یک یهودی و مسیحی میتونن باهم ازدواج کنند رو باید توضیح بدم؟؟؟؟...اگر روابط قبل از ازدواج پدر و مادرم رو بیان کنم مطمئن میشین؟؟؟؟؟.....چیزی دیگه ای هم هست تا بگم تا شما راضی بشید؟؟؟؟؟)
3-بهزاد باید چیزی خاصی از من میدونست تا من براشفته بشم؟؟/؟؟؟...ایا شما وقتی از دست کسی دلخورین(چه به حق چه به ناحق) برای بیان دلخوریتون به خودتون اجازه میدنین به بیان مسایل خصوصی که زمانی بین 2 نفر ردوبدل شده (حالا اعم از هر چیز حتی اگر همش هم خوب بوده باشه) بپردازید؟؟؟؟...ایا خودتون وقتی حتی دشمنتون...دقت کنید حتی دشمنتون (چه برسه به دوستتون) از این روش استفاده کنه روشش رو تقبیح نمیکنید؟؟؟؟؟؟....اصلا گیریم طرف دشمن...طرف شخصیت مجازی...طرف دروغگو...وقتی طرف در مواجه با شما چنین روشی رو بکار نمیبره(و هیچ وقت هم بکار نخواهد برد) ایا شما از این روش استفاده میکنید؟؟؟...اصلا کلا شما استفاده از این روش رو تایید می کنید؟؟؟؟؟...خیلی خوشحال میشم یک جواب ساده اره یا نه بهم بدید
4-شما کجا بودین وقتی سر قوانین سایت بحث شد و این نتیجه گرفته شدکه بحث سیاسی برای سایت خطر داره پس از هر گروه و هر جناح کسی حق بحث سیاسی اعم از هر نوعش نداره؟؟؟؟؟.....من اون پستم برای اعتراض به شکسته شدن این قانون بود...اشتباه نکنید...اعتزاضم به بهزاد اقبالی نبود که چرا این کار رو کرده(هر چند که بنظرم اشتباه کرده ولی همه گاهی اشتباه میکنند و من همینجا تایید میکنم و امضا میدم که من از بهزاد تابحال به اندازه انگشتان یک دت هم اشتباه و تخلف در سایت ندیدم...حنی با اینکه مدیر بود می تونست)...اعتراضم به این بود که وقتی این اشتباه انجام شد نه تنها برخورد مناسب انجام نشد بلکه تشویق هم شد با اینکه اظهر من الشمس بود که این کار سیاسیه(دلایلش رو قبلا گفتم) و منجر به تحریک میشه؟؟؟؟؟...منظورم از برخود این نیست با بهزاد بتندی رفتار می شد بلکه بعلت شخصیت محترمش .... همونکه دوستان فرمودند بعلت سابقش به ایشون گفته می شد این کار رو بعد از انتخابات بکنه...نه تنها اینکار نشد بلکه تایید و تشویق شد...بلکه 53 نفر منجمله شما تاییدش کردید....من اعتراضم به این رویه بود...اعتراضم به این بود:
"واعظان کین جلوه بر محراب و منبر میکنند ,چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند"
واعظان اینجا بهزاد نیست...چون بهزاد هم فردیست که مثل من یک نظر خاص خودش رو داره...به درست یا غلط یک کاری رو برای بیان عقادیش میکنه که مطابق قانون سایت نیست....ولی ولی...من اعتراضم به افرادیست اعتراضم به روندیست که به این بی قانونی دراین مورد صحه میزارند و در جای دیگر و برای فرد دیگر تحمل نمی کنند و بهش می تازند.
5-شما خودتون از کسانی بودید که پای اون نوشته تشکر کردید و تاییدش کردید..بااینکه شرایط رو می دونستید(حداقل اینجور بنظر میاد چون دم از قانون سایت می زنید)...حالا میتونم بپرسم شما خودتون هم که قوانین سایت رو رعایت نمیکنید پس چرا برای دیگران تعیین تکلیف برای موندن یا رفتن می کنید؟؟؟؟......
چرا خودتون قوانین رو رعایت نکردید؟؟؟؟؟
6-شرافت یعنی ....یعنی.......یعنی ......یعنی.....
نمی دونم حالا مفهوم شرافت برای شما چیست و مفهموم طرفداری بدون اندیشه
7-فرمودید که از مسایل من و بهزاد اگاهید.....ولی باید بعضتون برسونم که مساله دادن جزوه ایکه حتی به شما نداد
مال 4 - 5 ماه بعد از اشناییمون هستش...پس احتمالا شما 4-5 ماه دیر از مسایل خبر دار شدید....حالا سوالی از شما دارم...ایا شما از مسایل قبل از اون هم خبر دارید؟؟؟؟؟....ایا می دونید قبل از اینکه بهزاد به من جزوشو بده(که بخاطر اینکار و بخاطر تمام چیزهایی که بهم یاد داده من منت دارش هستم و بدون هیچ تعارف یا چاپلوسی ازش متشکرم) من علت اینکه نمیتونم باهاش نزدیکتر از این درتماس باشم رو گفته بودم؟؟؟؟؟؟.....می دونستید بهزاد می تونست بهم اعتماد نکنه و خیلی راحت وقتی دلایلم رو شنید روابطش رو با من کم کنه؟؟؟؟؟؟.......می دونید بهش گفته بودم وقتی موقعش برسه حتما میام و از نزدیک می بینمش...نه اون بلکه امیر بابک و امیر شاهرودی رو هم خیلی خیلی بیشتر از خودشون مشتاقم که از نزدیک ببینمشون؟؟؟؟؟.....می دونید که دلایلم اینجا گفتنی نیست و به خود بهزاد هم بارها این نکته رو گفته بودم؟؟؟؟؟....می دونستی وقتی همون موقع که دلایلم رو گفتم می تونست روابطش رو کم کنه؟؟؟؟؟...حالا گناه من چیه که شرایط من اینطوره....تصمیم با بهزاد بود....حالا شما با این تفاسیر بازهم به سوال دیگرم جواب بدید:
اگر از این موضوع ها با خبر نبودید چطور میتونید به خودتون حق بدید که به هوای دونستن همه چیز ،درمورد من قضاوت کنید و از من بازخواست؟؟؟
اگر هم با خبر بودید باز با وقوف به شرایط چطور به خودتون اجازه می دید که این حرفا رو بزنید؟؟؟؟؟
8-فرمودید که به بهزاد گفتم به یک شخصیت مجازی اعتماد نکن و جزوتو نده...میشه بپرسم حال اکه اقا بهزاد بمن اعتماد کرده من چه خیانتی به اعتمادش کردم؟؟؟؟...ایا جزوشو پخش کردم؟؟؟؟...ایا بنام خودم زدم دادم بیرون؟؟؟؟؟؟...ایا بعد از گرفتن جزوه اومدم به همه گفتم من سوادم رو در این موضوع از خودم پیدا کردم و بهزاد هیچ نقشی نداشته؟؟؟؟...ایا بارها وبارها زبانا و عملا به همه ثابت نکردم من خیلی چیزها رو از بهزاد یاد گرفتم؟؟؟؟...ایا اصلا من از این جزوه شروع کردم به پول دراوردن از دیگران؟؟؟؟؟؟
کدوم یک از اینکارها رو کردم که به من میگید نمک خورده و نمکدون رو شکسته؟؟؟؟؟؟؟...چکار کردم در این مورد ؟؟؟؟؟
می دونید یکی از بچه های این سایت کتابهایی رو بمن شخصیت مجازی نمکدون شکن داده بدون اینکه حتی حتی یک کلمه ازدهنش شنیده باشید؟؟؟؟..کتابهایی که خود ایبوکش کلی قیمتشه...کتابهایی نه مثل این کتابهای مورفی و الیوت و این حرفا...کتابهای جدی اقتصاد که جز پرفروشترین کتابهای اقتصادی جهان هستند...یکبار شنیدن ادعا کنه و بگه که بمن اینا رو داده؟؟؟/(که اگرم بگه حقشه و من مدیونشم)...اصلا بهزاد تابحال اومده بگه چه چیزهایی بهم داده یا نداده(که اگرم بگه حق داره و من قبول دارم و منت دارش هستم)..حالا شما از چه چیز ناراخت شدین که همه جا جار می فرمایید که به کلاید اینا رو داده بمن نداده؟؟؟؟
اگر از اینکه به شما این جزوه داده نشده ناراحتین باید عرض کنم که بهزاد به یک نفر دیگه هم مطمئنم این جزوه رو داده(حالا اگر خودش خواست میگه)
مرسی
سلام کلاید عزیز
بنده جواب سوال های شما را نمی دهم و وارد بازی شما نمی شوم. استدلال هایی پوچ که اگر به پست های خود چه در دوره گذشته که قهر کردید و رفتید و چه در این دوره نگاه کنید متوجه خواهید شد که جواب سوال های شما چیست و قضاوت خوانندگان چه بوده است.

برای اطلاع می گویم جزوه هایی که برای شما ارسال شد را بنده در اسکن آنها به بهزاد کمک کردم و با اینکه تمامی آن جزوه را خوانده بودم و بهزاد به من هم داده بود اما من به منبع اصلی آن جزوه ها دسترسی داشتم پس نیازی به آن جزوه ها نداشتم.

تعریف شرافت را واگذار کنیم به کسانی که می خوانند شما در مورد شرافت چه گفته اید و من چه گفته ام....
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها
شرافت فقط حرفه و مزاح....اونم در جاییکه شرافت کلمه ایست برای بهره بردای....
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Aamed نمايش نوشته ها
شرافت یعنی حرمت را نگه داشتن. شرافت یعنی احترام قائل شدن برای نظرات دوست و دشمن.
اگر اینجا قانون مشکل دارد، بدانید که تلاش بر این است که قوانین شفاف شود مخصوصا برای افرادی مثل شما که قوانین را زیر پا می گذارند. بهزاد اقبالی در آن پست و تاپیک هیچ بی قانونی انجام نداد. امثال شما به خاطر مشکل داشتن با مدیریت سایت، تاپیک بهزاد را بدون توجه به سابقه دوستیتان پیراهن عثمان کردید تا در جهت تصفیه حساب های شخصی یا اعتراض به مدیریت، افترای سیاست یک بام و دو هوا را نسبت بدهید. با وجودی که این توجیه شما کاملا نادرست است اما بر فرض محال اگر حتی سیاست یک بام و دو هوا اینجا اجرا می شود چه الزامی به ادامه فعالیت شما در اینجا است؟
به جهت اطلاع شما عرض می کنم که من در سال 2004 یکی از مخالفان سیاست های این فروم بودم اما نه موضع گیری شخصی در مقابل کسی داشتم و نه باعث بر هم خوردن جو تخصصی آن دوره شدم. رفتم و زمانی برگشتم که اینجا را فرومی تخصصی برای فارکس دیدم و نه بورس تهران؛ فرومی که اگر از تمام فروم های فارسی زبان فارکسی سرتر نباشد چیزی هم کم ندارد.
شما اینجا چیزی را نمی توانید تغییر دهید چون رای و خواست عمومی و مدیریت فروم سرمایه است که روال فعلی به پیشرفت سایت کمک می کند. بنابراین لطف کنید یا با این قوانین کنار بیایید و یا اگر اعتراضی شخصی دارید آنرا در تاپیک های دوستان و دشمنانتان مطرح نکنید.

آرزومند بهترین آرزوهای شما
3 تشکر کننده از Aamed:
قديمي June 10th, 2009, 14:38   #1593
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
سلام کلاید عزیز
بنده جواب سوال های شما را نمی دهم و وارد بازی شما نمی شوم. استدلال هایی پوچ که اگر به پست های خود چه در دوره گذشته که قهر کردید و رفتید و چه در این دوره نگاه کنید متوجه خواهید شد که جواب سوال های شما چیست و قضاوت خوانندگان چه بوده است.

برای اطلاع می گویم جزوه هایی که برای شما ارسال شد را بنده در اسکن آنها به بهزاد کمک کردم و با اینکه تمامی آن جزوه را خوانده بودم و بهزاد به من هم داده بود اما من به منبع اصلی آن جزوه ها دسترسی داشتم پس نیازی به آن جزوه ها نداشتم.

تعریف شرافت را واگذار کنیم به کسانی که می خوانند شما در مورد شرافت چه گفته اید و من چه گفته ام....

اگر اینجا قانون مشکل دارد، بدانید که تلاش بر این است که قوانین شفاف شود مخصوصا برای افرادی مثل شما که قوانین را زیر پا می گذارند. بهزاد اقبالی در آن پست و تاپیک هیچ بی قانونی انجام نداد. امثال شما به خاطر مشکل داشتن با مدیریت سایت، تاپیک بهزاد را بدون توجه به سابقه دوستیتان پیراهن عثمان کردید تا در جهت تصفیه حساب های شخصی یا اعتراض به مدیریت، افترای سیاست یک بام و دو هوا را نسبت بدهید. با وجودی که این توجیه شما کاملا نادرست است اما بر فرض محال اگر حتی سیاست یک بام و دو هوا اینجا اجرا می شود چه الزامی به ادامه فعالیت شما در اینجا است؟
به جهت اطلاع شما عرض می کنم که من در سال 2004 یکی از مخالفان سیاست های این فروم بودم اما نه موضع گیری شخصی در مقابل کسی داشتم و نه باعث بر هم خوردن جو تخصصی آن دوره شدم. رفتم و زمانی برگشتم که اینجا را فرومی تخصصی برای فارکس دیدم و نه بورس تهران؛ فرومی که اگر از تمام فروم های فارسی زبان فارکسی سرتر نباشد چیزی هم کم ندارد.
شما اینجا چیزی را نمی توانید تغییر دهید چون رای و خواست عمومی و مدیریت فروم سرمایه است که روال فعلی به پیشرفت سایت کمک می کند. بنابراین لطف کنید یا با این قوانین کنار بیایید و یا اگر اعتراضی شخصی دارید آنرا در تاپیک های دوستان و دشمنانتان مطرح نکنید.

سلام مجدد

اگر می دونید که من بازی اغاز کردم...اگر می دونید که من حرف مفت می زنم...اگر می دونید که بحث با من نتیجه ندارد و جر می زنم...پس چرا وارد بحث میشید؟؟؟؟....پس چرا سوالاتی رو می پرسید که با پرسیدنشون قصدی جز تخریب دیگران و بزرگوار نشوندادن خودتون ندارید؟؟؟؟

اصلا شما بزرگوار و من پست...اصلا من بد خواه فو روم و شما خیرخواه....پس چرا خود شما قانون رو رعیات نمی کنید و با ادامه به اصطلاح بازی من حاشیه ایجاد میکنید؟؟؟

ایا غیر از این هستش که شما تا جایی وارد بحث میشید که بتونید پیروز باشید و بتونید با سوالات خودتون طرف رو بکوبید و وقتی با سوالات اساسی مواجه می شید و جوابی ندارید سریعا با گفتن :" وارد بازی شما نمیشم" از بحث خارج میشید؟؟؟؟
مرگ خوبه اما برای همسایه...اره؟؟؟؟
من نگران قضاوت دیگران در مورد خودم نیستم که از میان حرفام و گفتارم و نحوه برخورد با سوالات و نحوه جوابگویی به سوالات به خوبی مشخص هستش که چی هستم......

هر کسی پست قبل من رو (در جواب به شماست ) بخونه می بینه که من به شفافی به سوالات شما جواب دادم....حالا هم از شما جواب شفاف در مورد سوالاتم میخوام....لطفا پشت این عبارت "وارد بازی شما نمیشم" قایم نشید که اگر اهل بازی کردن و بازی پنداشتن این مسایل مهم نبودید هیچگاه وارد نمیشدید

در ضمن من سوالی از بقیه دوستان کردم مبنی بر اینکه روشی که در اون برای مقابله به یک فرد مسایل خصوصی رو رو میکنند درسته یا نه...جوابش یک کلمه است...دوستان لطف کنند جواب بنده رو بدن ...همانطور که گفتم فقط برای روشن شدن خودم میخوام تا ببنیم عقیده ام تا بحال درست بوده یا نه؟؟؟

همچنین با پست اخیر جناب خسروی و نحوه جواب دادن به سوالات یک سوال دیگه هم از همه دوستان دارم:

ایا این نحوه بحث کردن درسته که پشت سرهم از فردی سوال بپرسیم و وقتی جوابمون داده شد و سوالاتی از مون پرسیده شد در جواب بگیم وارد بازی نمیشم؟؟؟...ایا این اسمش بحث کردن یا اسمش انتقاد کردن هستش؟؟؟؟...یا اینکه اسمش کوبیدن طرف مقابل به هر وسیله ای هستش؟؟؟

خواهشا جواب این سوالات من رو بدید....میخوام خودم بفهمم ایا این رویه برخورد با طرف مورد بحث درست و انسانی هستش یا نه؟؟؟؟...ایا میشه دم از قانون مندی و درست کاری زد و در عین حال با این روشها با فرد خاطی،قانون شکن ،مشکل دار و پست برخورد کرد؟؟؟

با احترام

کلاید
قديمي June 10th, 2009, 14:45   #1594
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب وحید سلیمانی سلام

در مورد قسمت توهم زده که فرموده بودید باید خدمتتون عرض کنم خیلی ها امضاهایی دارند که با قوانین مخالفه (از کروبی یا موسوی حمایت کردند)، خیلی ها بر ضد آقای احمدی نژاد پستها می زنند که اکثراً پاک هم نشده، پس ظاهراً می شه قوانین رو در این مورد خاص انتخابات نادیده گرفت.
خیلی ها نظر خودشون در مورد موسوی یا کروبی رو دارند به من تحمیل می کنند من احساس می کنم یک توهین مستقیم به من هست و من چون دلم نمی خواد زیر بار برم نظرم رو می گم، مثل جناب اقبالی که خواست نظرش رو در رابطه با عملکرد احمدی نژاد عنوان کنه (چون الان ایشون کاندیدا هستند پس می شه بحث انتخاباتی).

در مورد قسمت دوم فرمایشات شما، اون موقع که جناب اقبالی اون تاپیک رو ایجاد کردند امضایی داشتند در طرفداری از کروبی، شما این امضاء رو ندیدید و در پستی عنوان کردید که ایشون امضایی در طرفداری از کروبی نداشتند، خوب من هم گفتم چون شما ندیدید دلیل بر نبودن نیست، من جای شما تصمیم نگرفتم و فقط صحبتهای شما رو اصلاح کردم.

باز هم از اینکه اینقدر به صحبتهای من برای شما با ارزش و تاثیر گذار بوده که نقل ها و تفسیرها و تحلیل ها در رابطه با اون ارائه میکنید خوشحال هستم.
شما همه حرفاتو میزنی بعد میگی که بهمن اجازه حرف زدن نمیدن.من امضامو حذف کردم برای اینکه به بقیه احترام بزارم.اسم تاپیک رو هم همینطور.اما شما چی؟یک نگاه به امضای خودتون بیندازید.
اقای کروبی برای من محترمه.دلایل خودم رو هم دارم.اما شما داری با این امضات به من توهین میکنی.کماکان که به بقیه هم همینطور.
اقای البرز مشکل اینجاست که شما خودت رو عقل کل میدونی و نظر خودت رو نظر برتر.
شما افرادی مثل دکتر سروش و عمادالیدن باقی کرباسچی و بقیه بزرگانی رو که از بقیه کاندیداها حمایت کردن رو با این کارت مسخره میکنی.
شما حتی به این موج سبزی که راه افتاده توهین میکنی.اما به یاد داشته باشیم که شعور جمعی در مجموع اشتباه نمیکنه.اگر توهین کردید بنابراین انتظار نداشته باشید اونا قربون صدقه شما بشن.
زمانی که شما در یک اجتماع زندگی میکنی باید به یاد داشته باشی که به عقاید بقیه هم احترام بزاری.
من صد تا جوابیه نوشتم که اقا من غلط کردم ولی باز شما خرخره ما رو ول نمیکنی.
چه کسی خواست عقیده خودش رو تحمیل کنه؟؟؟هیچ کس تو این سایت جرات نمیکنه حداقل به شما یک چیزی رو تحمیل کنه.اتفاقا بر عکس شما من فکر میکنم این شمایی که داری حرفای خودت رو بر ما تحمیل میکنی.

من از مدیریت محترم سایت میخوام که بعد از خوابیدن تب و تاب انتخابات یک تاپیک باز بشه و بشینیم با هم بحث کنیم شاید حداقل زبون شما رو فهمیدیم.
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي June 10th, 2009, 15:00   #1595
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

آقای اقبالی رنگ ها حرف های زیادی یرای گفتن دارند مثل واژه ها مثل کلمات به نظر من شما انتظار نابجایی دارید که همه به یک اندازه بفهمند......

یکی با شعار تغییر بعد از چند سده از قرون وسطی عبور می کند و یکی از تغییر چیزی بیشتر از یک کودکستان به ذهنش نمی آید یکی از رنگ سبز به یاد زندگانی می افتد و دیگری تنها علف را در ذهنش تداعی می کند.

آری ما برای تغییر آمده ایم برای تغییر همین ها و حالا می شود فهمید که چرا در امضای پیشینتان قصد تغییر داشتید.تغییر همین اندک ها هم می تواند تغییر بزرگی باشد........
قديمي June 10th, 2009, 15:07   #1596
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
سلام کلاید عزیز

خوب حالا که ایشون ادعا کردید که اگر کسی به پستهای من نگاهی بندازه جواب سوالات رومیگره بنده اخرین پست قبل از اینکه برای مدتی ازاینجا دور باشم و اولین پست بعد از اومدن براتون میزارم....پستهای قبل از پسا اخر و پست های بعد از پست اولی که اومد رو می تونید از پروفایل من پیدا کنید:

اخرین پست من در December 12th, 2008, 19:44:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

اولین پست من بعد از برگشتن در May 12th, 2009, 12:52

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

اگر جواب سوالاتیکه از ایشون کردم رو پیدا کردید بمن هم بگید وگرنه خودتون قضاوت کنید چه کسی دریمان یک بحث جدی شروع به منحرف کردن بحث و بازی میکنه؟؟؟.....چه کسی دم از قانون میزنه و از طرف پاسخگویی میخواد؟؟؟؟ ولی جواب خودش به سوالات چیه؟؟؟؟
قديمي June 10th, 2009, 16:03   #1597
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

شعور جمعی لزوما درست نیست.مثال زیاد است:

کمونیسم، نازیسم، جنایات مسیحیان قرون وسطی و سایر حکومت های دینی، طالبان، ...

مگر شعور جمعی نبود که تا همین 100 سال پیش سیاهان را مخلوقاتی پست می دانست و زنان را از تمام حقوق اجتماعی محروم و انسان درجه دوم.

مگر همین انقلاب خودمان بر مبنای شعور جمعی نبود.نتیجه چه شد؟

چیزی که به عنوان شعور جمعی از آن یاد می شود غالبا احساسات جمعی است و ره به جایی نمی برد.

شعور جمعی غالبا حقوق افرادی که در آن شریک نیستند نادیده می گیرد.آنان را خفه و یا نابود می کند.

اگر تمام دنیا هم به چیزی اعتقاد داشته باشند در درست یا غلط بودن آن تاثیری ندارد.

سالیان دراز مردم می پنداشتند که زمین مرکز جهان است، که زمین مسطح است، که سنگ سنگین تر از پر است، که مرکز احساسات و عواطف آدمی قلب است نه مغز، ...

خرد مستقل آزاد گوهر کمیابی است.

آخرین ويرايش توسط viper در June 10th, 2009 و ساعت 16:17
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از viper:
قديمي June 10th, 2009, 16:42   #1598
united
Senior Member

united's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 2,237 بار در 506 پست
united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
شما همه حرفاتو میزنی بعد میگی که بهمن اجازه حرف زدن نمیدن.من امضامو حذف کردم برای اینکه به بقیه احترام بزارم.اسم تاپیک رو هم همینطور.اما شما چی؟یک نگاه به امضای خودتون بیندازید.
نقل قول:
تغییر برای ایران
تغییر به کودکستان یا تغییر به علفزار
انتخاب با شماست
جناب اقبالی من از شما تعجب میکنم چرا باید از عقایدمان کوتاه بیایم
همین کوتاه آمدن در برابر . . . باعث شده امروز این وضعو داشته باشیم، چرا باید از ابراز عقایدمان واهمه داشته باشیم که نبادا کسی ناراحت بشه
متاسفانه و شاید خوشبختانه به دلیل قرار دادن یه کاریکاتور از جنبش سبز دسترسی من به بخش آزاد محدود شده و البته دیگه برام مهم هم نیست (تنها یه کاریکاتور بود و اصلا هم توهین آمیز نبود)، ولی خیلیها رو میبینم که همه جور توهین و بحث و نظری هم میدن ولی حتی پستهاشون هم پاک نمیشه

من تا به حال به امضای ایشون دقت نکرده بودم ولی از اونجا که معتقدم جواب هر کس رو به روش خودش باید داد میگم بله ما خواهان تغییریم ولی بعضیها مثل .... که به یه جایی بسته شده فقط دور خودشون میچرخن
قديمي June 10th, 2009, 16:45   #1599
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

جناب وایپر اگر منظورتان از شعور جمعی شعور اکثریت است خوب معلوم می شود مواردی که اشاره کردید صحیح نمی باشد

قرون وسطی:این مسیحیان نبودند که جنایت کردند بلکه کلیسا به همراه امپراتوری بود و این مردم مسیحی فقط تحمل ستم نمودند اما از آن گذشتند.پس مسیحیان آن دوران ربطی به زورگویی مردان قدرتمند ندارد

نازیسم:نازیسم تنها در آلمان با اقبال مواجه شد و روی خوش موسولینی و اقلیتی دیگر .چطور شما نازیسیم را در برابر دنیا دارای اکثریت می دانید؟

و...............

اینکه اکثریت در بعضی مواقع دچار اشتباه می شود شکی نیست اما به صرف اینکه ما بگوییم در دورانی از تاریخ اکثریت دچار اشتباه شده است پس از این به بعدحق با اقلیت است کمی سطحی به نظر می رسد و اگر این مثال ها دستاویزی برای این باشد که ما همیشه شعور جمعی را خطاب قرار دهیم عمل ساده انگارانه ایست .

دموکراسی به معنای پذیرش آرا اکثریت با رعایت حقوق اقلیت است اینکه اقلیت نتواند صاحب کرسی شود چیز دیگریست که به گمانمان شما این مورد را به شعور جمعی تعمیم داده اید.......

صد الته در این شکی نیست که "خرد مستقل آزاد گوهر کمیابی است" اما به این بهانه که خرد مستقل را بر سر خرد جمعی بکوبیم شاید کمی شک برانگیز باشد و دستاوردهای جمع را نادیده انگاشتن به صرف اشتباهات گذشته چنان که باید درخور نیست

آخرین ويرايش توسط farari در June 10th, 2009 و ساعت 16:51
farari آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از farari:
قديمي June 10th, 2009, 16:49   #1600
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله viper نمايش نوشته ها
شعور جمعی لزوما درست نیست.مثال زیاد است:

کمونیسم، نازیسم، جنایات مسیحیان قرون وسطی و سایر حکومت های دینی، طالبان، ...

مگر شعور جمعی نبود که تا همین 100 سال پیش سیاهان را مخلوقاتی پست می دانست و زنان را از تمام حقوق اجتماعی محروم و انسان درجه دوم.

مگر همین انقلاب خودمان بر مبنای شعور جمعی نبود.نتیجه چه شد؟

چیزی که به عنوان شعور جمعی از آن یاد می شود غالبا احساسات جمعی است و ره به جایی نمی برد.

شعور جمعی غالبا حقوق افرادی که در آن شریک نیستند نادیده می گیرد.آنان را خفه و یا نابود می کند.

اگر تمام دنیا هم به چیزی اعتقاد داشته باشند در درست یا غلط بودن آن تاثیری ندارد.

سالیان دراز مردم می پنداشتند که زمین مرکز جهان است، که زمین مسطح است، که سنگ سنگین تر از پر است، که مرکز احساسات و عواطف آدمی قلب است نه مغز، ...

خرد مستقل آزاد گوهر کمیابی است.
سلام
چند سوال دارم
شعور چيست؟
شعور جمعي چيست و چگونه ايجاد و هدايت ميشود ؟
درست چيست؟ چه كسي درست ميگويد ؟ چه زماني مشخص ميشود كه چه چيزي درست بوده؟چه كسي معيارهاي درست بودن چيزي را تعريف ميكند؟چرا اقليت شعور خود را بالاتر از جمع ميبيند؟
ايا تصميم اقليت براي جمع عملي است يا نوعي ديكتاتوري؟
به جاي جمع چه كساني بايد تصميم بگيرند؟ چرا تصميم انها صحيح است ؟چه كسي انها را انتخاب ميكند؟ ميان اقليتها كدام اقليت درست ميگويد؟
چرا اقليت بايد براي اكثريت تصميم بگيرند؟ايا در دنيا چيزي به نام كامل وجود دارد؟
قلب چيست؟ ايا فرايند فكر عاقلانه با فكر احساسي از هم جداست؟ ايا قلب توتن تفكر و تصميم گيري دارد؟ چه نوع فكري عاقلانه و كدام احساسي است ؟ چگونه اندازه گيري ميشود؟
چرا فكر احساسي بايد غلط باشد؟ فكر چيست؟ احساس چيست؟
موفق باشيد
قديمي June 10th, 2009, 16:56   #1601
viper

viper's Avatar

viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

مسیحیان مومن در آن زمان پشتوانه کلیسا بودند.به تدریج زمانی که مردم این حمایت را قطع کردند کلیسا هم از قدرت ساقط شد.

کفار را می گرفتند و برای اینکه گناهانشان آمرزیده شود در یکی از انواع مجازات سیخی به دهانشان فرو می کردند و از طرف دیگر خارج و زنده زنده روی آتش کبابشان می کردند و به خیال خود در حق این اشخاص لطف می کردند چون به این طریق تطهیر می شدند و از شعله های جاودان جهنم در امان می ماندند.مردم هم مثل یک مراسم اجتماعی دور این صحنه جمع می شده اند و به محکوم ناسزا گفته و سنگ پرت می کردند.

یک عکسی دیدم چند وقت پیش که در یکی از میادین اعدام ایران پدری کودکش را روی شانه گذاشته و پای چوبه دار به تماشای تلو تلو خوردن و جان کندن قربانی مشغول بود.انگار که بچه را برده شهر بازی.آیا در این صحنه با منظره قبلی شباهتی نمی بینید؟

اکثریت مردم آلمان پشتوانه قدرت هیتلر و نازیسم بودند.آیا خرد جمعی مردم آلمان نبود؟ مهم نیست که دنیا فکر دیگری می کرد.ولی در آلمان خرد جمعی همین بود.

هیچ تشکیلات دینی یا حکومتی بدون پشتوانه اکثریت مردم دوام نمی آورد.

حرف من این است که تعداد طرفداران یک ایده ربطی به درست یا غلط بودن آن ندارد. لزوما اقلیت هم درست نمی گویند.حقیقت ربطی به تعداد ندارد.

آخرین ويرايش توسط viper در June 10th, 2009 و ساعت 17:14
قديمي June 10th, 2009, 16:57   #1602
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
اقای کروبی برای من محترمه.دلایل خودم رو هم دارم.اما شما داری با این امضات به من توهین میکنی.کماکان که به بقیه هم همینطور.
اقای البرز مشکل اینجاست که شما خودت رو عقل کل میدونی و نظر خودت رو نظر برتر.
شما افرادی مثل دکتر سروش و عمادالیدن باقی کرباسچی و بقیه بزرگانی رو که از بقیه کاندیداها حمایت کردن رو با این کارت مسخره میکنی.
شما حتی به این موج سبزی که راه افتاده توهین میکنی.اما به یاد داشته باشیم که شعور جمعی در مجموع اشتباه نمیکنه.اگر توهین کردید بنابراین انتظار نداشته باشید اونا قربون صدقه شما بشن.
زمانی که شما در یک اجتماع زندگی میکنی باید به یاد داشته باشی که به عقاید بقیه هم احترام بزاری.
من صد تا جوابیه نوشتم که اقا من غلط کردم ولی باز شما خرخره ما رو ول نمیکنی.
چه کسی خواست عقیده خودش رو تحمیل کنه؟؟؟هیچ کس تو این سایت جرات نمیکنه حداقل به شما یک چیزی رو تحمیل کنه.اتفاقا بر عکس شما من فکر میکنم این شمایی که داری حرفای خودت رو بر ما تحمیل میکنی.

من از مدیریت محترم سایت میخوام که بعد از خوابیدن تب و تاب انتخابات یک تاپیک باز بشه و بشینیم با هم بحث کنیم شاید حداقل زبون شما رو فهمیدیم.
همین انقلاب ما که همه ناراضی هستیم و نیازمند تغییر داره نتیجه شعور جمعی در 30 سال پیشه، من به جاهای دیگه دنیا کاری ندارم ولی اینجا شعور جمعی کار نمی کنه.

در مورد موج سبز، من با چند نفر از این موج سبزی ها صحبت کردم، جز اینکه شب بیان شلوغ کنند چیز دیگه ای دستگیرم نشد، یه عده که فقط ظاهراً اومدن توی خیابون باشند و خوش بگذرونند و مزاحم مردم بشوند بدون اینکه بدونند کاندیدای مورد نظرشون چی داره می گه، چه برنامه ای داره، چی کار می خواد بکنه ، همین که مد شده ، همین که مخالف احمدی نژاده راه افتادند توی خیابون، پس من این موج که از روی هوا و هوس راه افتاده رو قبول ندارم (هرچند که کلاً با موسوی و صحبتهایی که می کنه و کارهایی هم که در گذشته کرده مخالفم).

در مورد امضای من ، امضای خیلی های دیگه هم هست که داره به من توهین می کنه، مثل امضای سابق خود شما که بدلیل اون تاپیک برداشتید یا خیلی از امضاها و آواتارهای دیگه که به طرفداری از موسوی و کروبی هست، پس امضای من اشکالی نداره.

در مورد اینکه می فرمائید من به شما گیر دادم، من همون تاپیک که بسته شد بحث من هم تموم شد ولی شما صفحات قبل (مثل پست جناب بهروز) ببینید که بقیه خرخره من رو ول نمی کنند، بقیه نمی ذارن، می گن من باید جواب بدم، بعد از این پست کسی به من گیر نده من هم همین جا قول می دم چیزی نگم.

من در اجتماع زندگی می کنم، بقیه باید به من احترام بذارن تا من هم به بقیه احترام بذارم، احترام یک چیز متقابله نه یک طرفه، دوست من این رو همیشه به یاد داشته باش.

"دکتر سروش و عمادالیدن باقی کرباسچی"، در مورد این افراد نمی خوام صحبت کنم، ولی شما نام کسانی رو بیارید که زندان دادگاه نرفته باشند و صد جور تهمت رو یدک نکشند، راجع به بقیه بزرگان نمی دونم.

در مورد تاپیک آینده چون متاسفانه اینجا کسی تحمل شنیدن انتقاد رو نداره بنظر من ایجاد چنین تاپیکی هم جز ایجاد بحث و جنگ و دلخوری چیز دیگه ای نداره، پس ایجادشم زیاد ضروری نیست.
قديمي June 10th, 2009, 17:08   #1603
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

با سلام
در اين تاپيك ظاهرا ميبايست انتقادات و پيشنهادات در مورد سايت مطرح بشود اما دوستان دارند راجع به مسايل سياسي و مذهبي بحث ميكنند طبق قانون سايت هم اين بحثها ممنوع هست
جناب وايپر عزيز مي خواستم جواب صحبتهاي شمارا بنويسم اما جواب من ميشود همان بحث...
پس اين كه مسئله اي طرح شود بدون جواب از عدالت خارج است در صورتي كه دوستان محبت كنند و كلن اينگونه مباحث را شروع نكنند به عقايد مخالف خود احترام گذاشته و رعايت عدالت را كرده اند
با تشكر
قديمي June 10th, 2009, 17:11   #1604
viper

viper's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید نمايش نوشته ها
سلام
چند سوال دارم
شعور چيست؟
شعور جمعي چيست و چگونه ايجاد و هدايت ميشود ؟
درست چيست؟ چه كسي درست ميگويد ؟ چه زماني مشخص ميشود كه چه چيزي درست بوده؟چه كسي معيارهاي درست بودن چيزي را تعريف ميكند؟چرا اقليت شعور خود را بالاتر از جمع ميبيند؟
ايا تصميم اقليت براي جمع عملي است يا نوعي ديكتاتوري؟
به جاي جمع چه كساني بايد تصميم بگيرند؟ چرا تصميم انها صحيح است ؟چه كسي انها را انتخاب ميكند؟ ميان اقليتها كدام اقليت درست ميگويد؟
چرا اقليت بايد براي اكثريت تصميم بگيرند؟ايا در دنيا چيزي به نام كامل وجود دارد؟
قلب چيست؟ ايا فرايند فكر عاقلانه با فكر احساسي از هم جداست؟ ايا قلب توتن تفكر و تصميم گيري دارد؟ چه نوع فكري عاقلانه و كدام احساسي است ؟ چگونه اندازه گيري ميشود؟
چرا فكر احساسي بايد غلط باشد؟ فكر چيست؟ احساس چيست؟
موفق باشيد
سلام

خیلی دوست دارم جواب سوالات خوبتون رو تا اونجاییکه اطلاعاتم اجازه میده بدم.واقعا سوالات اساسی و مهمی هستند.

ولی از حوصله این تاپیک خارج است.تا حالا هم زیادی نوشتم و ربطی به موضوع تاپیک ندارد.

امیدوارم بعدها که کمی فضا آرام شد و جو سایت آزاد تر شد مجالی باشه برای اینگونه بحث ها.

شاد و سلامت باشید

آخرین ويرايش توسط viper در June 10th, 2009 و ساعت 17:21
قديمي June 10th, 2009, 17:19   #1605
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

جناب وایپر اگر شروع قرون وسطی را برابر با شروع حکومت فرانک ها بگیریم و پایان آن را مصادف با دولت های ملی بدانیم تقریبا سلطه قرون وسطی ده قرن می شود اما باید پرسید مردمی که تنها کمتر از دو قرن با این سلطه موافق بودند آیا در هشت قرن بعدی هم موافق بودند آن دسته را هم که به پشتوانه کلیسا مردم را آزار می دادند اکثریت ندانید آنا اقلیت ماجرا بودند اما به صرف در اختیار داشتن اهرم های قدرت دست به آن اعمال می زدند که معروفترینشان نیز "دومی نیکن"ها بوده اند اما اگر جنبشهایی که دارای اکثریت بودند و در آن دوران شکست خورده اند را اقلیت بدانیم باید بگوییم که تاریخ را نخوانده ایم
جنبش های:قیام سرف ها بر علیه واسال ها در زمان شارل کبیر -اتیل مارسل و ژاکری در فرانسه جان بول و وات تیلور در انگلیس

اینان اکثریت بودند اما به اقلیت باختند و ده قرن بر سر حقوق خود جنگیدند و بر کسی پوشیده نیست .....

تعداد طرفداران ربطی به درست بودن ندارد اما در عصری زندگی می کنیم که به اکثریت احترام بگذاریم مخصوصا آن اکثریتی که اهرم قدرتی در دست ندارد......
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 14:14 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.