انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي April 5th, 2009, 15:28   #1
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
ارائه پیشنهاد و راهکار برای ارتقاء کیفیت مطالب در سایت سرمایه

0

اعلام خطر :

کمیت (تعداد اعضاء و تایپیکها و تعداد پستها) در سایت سرمایه بشدت رو به فزونی است .

و متاسفانه کمیت با کیفیت معمولا نسبت معکوس دارد ...

پ . ن : رونوشت به مدیران سایت جهت اطلاع و اقدام !
قديمي April 5th, 2009, 15:33   #2
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoorzad نمايش نوشته ها
اعلام خطر :

کمیت (تعداد اعضاء و تایپیکها و تعداد پستها) در سایت سرمایه بشدت رو به فزونی است .

سلام.راه حل به نظر شما چی هست؟ من خودم 2 تا پست میزنم که بعد ادغام میشه کلی ناراحت میشم که چراااااااااااا پست من حذف شد.انتقاد خوبه اما راه حل چی هست؟
قديمي April 5th, 2009, 16:01   #3
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

نقل قول:
اعلام خطر :

سلام آقا محمد، ارادتمندم

همين الان سايت رو باز كردم و اولين پستي كه ديدم پست شما بود.

كاملا موافقم. متاسفانه موضوعي كه گفتيد حقيقت داره. با اين سيري كه فروم در پيش گرفته، تا چند ماه ديگه پست ها و تاپيك هاي افراد حرفه اي و با تجربه "ناياب" ميشه. در حال حاضر "كمياب"‌ هستش.

بچه هاي قديمي و با تجربه يكي يكي از سايت ميرن و يا اگر هم به سايت سر ميزنن مطلبي نمي نويسند.

البته همين قديمي ها روزي تازه كار و كم تجربه بودند. ممكنه برخي بگن خوب تازه كارها هم روزي با تجربه و حرفه اي ميشن. بله، كاملا درسته، اما چه چيزي باعث پرورش افراد حرفه اي ميشه؟ جواب: "يك محيط كارآمد و پويا". متاسفانه اين روزها كمتر و كمتر اين محيط رو ميبينيم.

اين مسئله رو از اين ديد هم ميشه بيان كرد كه:

"چرا افراد قديمي و با تجربه نمي خواهند كه ديگر مطلب بنويسند و فعاليتي داشته باشند"

اين مسئله هست كه نگران كننده هست و اين مشكل به قضيه اولي كه عرض كردم گره خورده. يعني محيط اونطوري نيست كه افراد قديمي رو به نوشتن سوق بدهد.

و اما در مورد پي نوشتي كه نوشتيد محمد جان:

فكر نمي كنم قضيه به اين سادگيا باشه كه مديران سايت همين الان يه اقدام ضربتي بكنند و چند روز ديگه اوضاع به حالت سابق برگرده. البته سياست اداره فروم مطمئنا در اين مسئله تاثيرگزار بوده و شايد خيلي هم تاثيرگزار بوده.

اينها نظرات بنده بود كه دوست داشتم با ساير دوستان در ميون بزارم.

ارادتمند همگي
قديمي April 5th, 2009, 17:39   #4
cold_fear
Senior Member

cold_fear's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 4,040 بار در 757 پست
cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)
0

نقل قول:
اعلام خطر :

سلام

کاملا تایید میشه

به نظر من مهمترین دلیل نبود نظارت دقیق مدیران سایت هست

منظور هم مدیران و صاحبان اصلی سایت و هم مدیران افتخاری تالارها که اصلا مشخص نیست مدیر بعضی تالارها

چه کسی است

البته دلایل دیگری هم داره که میشه از عدم قدردانی و در بعضی مواقع زیر سوال بردن نظرات افراد باتجربه و برخورد

ناشایسته با آنها

انتظارات بیش از اندازه تازه کارها که بدون مطالعه دقیق و صرف وقت میخوان یکی لقمه بگیره براشون و...
قديمي April 5th, 2009, 21:15   #5
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

از همه دوستان دعوت می کنم پیشنهادات خود برای ارتقاء کیفیت مطالب سایت سرمایه را در این تاپیک مطرح کنند. لطفا به این نکته توجه داشته باشید که تنها پیشنهادات کاربردی و قابل اجرا می تواند ما را به هدف نزدیک کند.

با تشکر

پ.ن: با توجه به اهمیت موضوع، پستها را به تاپیک مستقل منتقل کردم.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 5th, 2009, 22:17   #6
Hex005
Senior Member

Hex005's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2009
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 280 پست
Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)Hex005 (سطح 5)
0

سلام

به نظر بنده یکی از راه حل ها می تواند این باشد که :

وقتی شخصی می خواهد موضوع جدیدی عنوان کند ( تاپیک جدیدی باز کند ) ابتدا باید فرم درخواست ایجاد تاپیک را تکمیل کند و دلایل خودش را برای ارائه موضوع جدید عنوان کند.

مدیر بخش مربوطه پس از بررسی (حداکثر تا 48 ساعت بعد )، درصورتیکه مطلب را برای سایت مفید بداند و مطلب تکراری نباشد ، اجازه این کار را می دهد .

فرم ایجاد تاپیک شامل:
1- مشخصات درخواست دهنده
2- خلاصه مطلب
3- دلایل ارائه آن
4- سوابق کاری
5- تعهدنامه پیگیری
6- ...

مثلا در حال حاضر من یا شما براحتی می توانیم یک تاپیک آموزشی ایجاد کنیم و بعد از 2 روز کارگاه آنرا هم ایجاد کرده و سپس یک تاپیک هم برای خلاصه مطالب و یکی هم برای نتیجه گیری یا تمرینات ایجاد کنم.

اما در شرایط فوق ، باید ابتدا یک درخواست بدهم و مشخصات واقعی خودم را که نزد سایت محرمانه خواهد ماند ، در فرم بنویسم.
سوابق کاری مرتبط ، خلاصه کاری که می خواهم انجام دهم و دلایل نیاز ارائه آن را می نویسم و سپس یک تعهد می دهم مبنی بر اینکه تا حصول نتیجه ادامه خواهم داد و موضوع را نیمه کاره رها نخواهم کرد(در غیر اینصورت وارد لیست سیاه خواهم شد و هرجا که پست جدیدی بزنم یک علامت کنار اسم من خواهد بود - شوخی کردم).
پس از 48 ساعت ، اگر موضوع من تکراری نباشد و یا مطلب جدیدی داشته باشم ،آنوقت اجازه اینکار را خواهم داشت و موضوع توسط مدیر تالار ایجاد شده و در اختیار من قرار خواهد گرفت.

در شرایط فوق، اعتبار شخصی که یک یا چند تاپیک جداگانه دارد ، بسیار بالاتر از شرایط فعلی خواهد بود و مسلما کیفیت مطالب هم به مراتب بالاتر خواهد رفت ( مختصر و مفید خواهد شد).

موفق باشید

آخرین ويرايش توسط Hex005 در April 5th, 2009 و ساعت 22:19 دليل: ویرایش مطلب
Hex005 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 5th, 2009, 23:10   #7
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

از همه دوستان دعوت می کنم پیشنهادات خود برای ارتقاء کیفیت مطالب سایت سرمایه را در این تاپیک مطرح کنند. لطفا به این نکته توجه داشته باشید که تنها پیشنهادات کاربردی و قابل اجرا می تواند ما را به هدف نزدیک کند.

با تشکر

پ.ن: با توجه به اهمیت موضوع، پستها را به تاپیک مستقل منتقل کردم.
با تشکر
من یک نظریه دارم و آن اینست:
"مدیریت قوی ، حاضر و ناظر همیشگی"
قطعاً با حصول این اصل، سایر مشکلات به سرعت حل شدنی است.
بدون هیچ بحثی، باید اذعان داشت مدیر این سایت، یکی از قویترین مدیران حال حاضر فوروم های ایرانی است.اما یکدست صدا ندارد.

لذا چند پیشنهاد دارم:

1- با توجه به گستردگی روزافزون سایت، مدیران ارشد(Moderator) سایت میبایست بیشتر شوند، زیرا که سریعاً میتوانند نظم را بر تالارها حاکم کنند.الان همه فشارها رو دوش شخص آقا رضا مدیریت سایت است.

2-بعضی از مدیران سایت(مثل خود من)، یا اغلب نیستند و یا اصلاً مدیریت نمیکنند و حضور و عدم حضورشان در محدوده مدیریتی تعریف شده شان به چشم نمی آید. (خواهشاً سوء تفاهم پیش نیاید)
به نظر من باید برای مدیران، یک سقف مجاز غیبت و نیز یک پرفورمنس مدیریتی خوب در یک محدوده زمانی مشخص در نظر گرفت.خواهشاً نگویید که رایگان خدمت کردن، شرط و شروط ندارد. اتفاقاً دارد، چون مدیریت بزرگترین فوروم مالی فارسی زبان(در هر سطحی)، وظیفه ای سنگین بوده و کاملاً تاثیر گذار بر مخاطبین سایت است.

3-برخورد جدی با کاربرانی که باعث زیر سوال رفتن اقدامات انتظامی مدیران سایت میشوند.
کاربرانی که با طعنه ها، اعتراضات و فرافکنی قصد دارند واکنش مدیران سایت را در قبال اقداماتشان را برانگیزند.
(هنوز دلیل کنار کشیدن حامد عزیز از مدیریت تالار عمومی ، از ذهن امثال من بیرون نرفته)

البته پیشنهادات دیگری هم دارم که در صورت لزوم ارائه خواهم کرد.
ممنونم
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 5th, 2009, 23:24   #8
kermanforex
Senior Member

kermanforex's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 1,111 بار در 264 پست
kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kermanforex
0

با سلام .
با نظر جناب Cold _ fear موافقم .
بعضی اوقات با افرادی که مثلا مسایل یا استراتژی بیان میکنند جوری برخورد میشه که احترام طرف زیر سوال میره !
بیشتر افراد تازه کار البته جسارت نشود ! چون این افراد توقع دارند زود همه چیز رو یاد بگیرند و فکر میکنند کسی اگر مطالبی رو میگه وظیفه اون شخص است .
مثلا در تاپیکی یکی از دوستان ایجاد کرده است و گفته است یک ماه دیگه استراتژی خود رو اعلام میکنه و دلیل ایجاد تاپیک رو گفته به این دلیل که میخواهد موظف باشد تا یک ماه دیگه کار رو تحویل بده و مطالب رو جمع کند .
همین الان دیدم دوستی به حالت کنایه پست دادند سالی که نکوست از بهارش پیدایست ...
ایا واقعا صاحب این تاپیک این جمله رو ببینه چه حسی بهش دست میده ؟ ایا رمقی واسه وقت گذاشتن میبینه ؟
در جایی دیگر گفتم و الان جناب INDEX اینجا هستند میگم ! ایشون مطالب بسیار بی نظیر و کم یابی در مورد بروکرهای مختلف ! انواع حساب و مسایل مربوط داشتند ولی از بس با بعضی ها در تاپیک های بروکر ها بحث کردند دیگر خیلی وقته مطلبی از ایشون دیده نمیشه !
فکر میکنم با کمی احترام به افراد با تجربه و کسایی که دارن لطف میکنند و در اینجا زحمت میکشند میشه انرژی بیشتری داد تا به کار خودشون ادامه بدهند .
تاپیک های عکس - جک - تفریحی و ..... ثانیه به ثانیه پست داده میشه ولی در تاپیک های دیگه هیچی ! البته این یک پیشنهاد اینجا فروم فارکسی است و میشه به جای وقت اون هم اینقدر زیاد ! هر انچه بلدیم در اختیار همدیگه بزاریم و هر ایده ای و حتی ایدهای کوچک در موردش بحث و تبادل نظر شه ! فروم تخصصی برای همین است فکر میکنم .
اگر نترسیم و ساده ترین ایده خودمون بیان کنیم ! تاپیک های تخصصی و جاهایی که بحث فارکسی داغ شده است بسیار زیاد میشه و در بین همون ها با جمله جمله افراد میشه تجربه کسب کرد ! البته اگر مقداری صبر و احترام برای همدیگه قایل بشیم ! و اگر با چیزی مخالف بودیم سریعا بخواهیم حرف خودمون رو اثبات کنیم هر طور شده ! که در انتها نتیجه ای جز بحث و قفل شدن تاپیک نداره .......

موفق و پایدار باشید و با عرض معذرت اگر زیاد صحبت کردم .
با تشکر.
قديمي April 5th, 2009, 23:33   #9
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kermanforex نمايش نوشته ها
با سلام .
با نظر جناب Cold _ fear موافقم .
بعضی اوقات با افرادی که مثلا مسایل یا استراتژی بیان میکنند جوری برخورد میشه که احترام طرف زیر سوال میره !
بیشتر افراد تازه کار البته جسارت نشود ! چون این افراد توقع دارند زود همه چیز رو یاد بگیرند و فکر میکنند کسی اگر مطالبی رو میگه وظیفه اون شخص است .
مثلا در تاپیکی یکی از دوستان ایجاد کرده است و گفته است یک ماه دیگه استراتژی خود رو اعلام میکنه و دلیل ایجاد تاپیک رو گفته به این دلیل که میخواهد موظف باشد تا یک ماه دیگه کار رو تحویل بده و مطالب رو جمع کند .
همین الان دیدم دوستی به حالت کنایه پست دادند سالی که نکوست از بهارش پیدایست ...
ایا واقعا صاحب این تاپیک این جمله رو ببینه چه حسی بهش دست میده ؟ ایا رمقی واسه وقت گذاشتن میبینه ؟
در جایی دیگر گفتم و الان جناب INDEX اینجا هستند میگم ! ایشون مطالب بسیار بی نظیر و کم یابی در مورد بروکرهای مختلف ! انواع حساب و مسایل مربوط داشتند ولی از بس با بعضی ها در تاپیک های بروکر ها بحث کردند دیگر خیلی وقته مطلبی از ایشون دیده نمیشه !
فکر میکنم با کمی احترام به افراد با تجربه و کسایی که دارن لطف میکنند و در اینجا زحمت میکشند میشه انرژی بیشتری داد تا به کار خودشون ادامه بدهند .
تاپیک های عکس - جک - تفریحی و ..... ثانیه به ثانیه پست داده میشه ولی در تاپیک های دیگه هیچی ! البته این یک پیشنهاد اینجا فروم فارکسی است و میشه به جای وقت اون هم اینقدر زیاد ! هر انچه بلدیم در اختیار همدیگه بزاریم و هر ایده ای و حتی ایدهای کوچک در موردش بحث و تبادل نظر شه ! فروم تخصصی برای همین است فکر میکنم .
اگر نترسیم و ساده ترین ایده خودمون بیان کنیم ! تاپیک های تخصصی و جاهایی که بحث فارکسی داغ شده است بسیار زیاد میشه و در بین همون ها با جمله جمله افراد میشه تجربه کسب کرد ! البته اگر مقداری صبر و احترام برای همدیگه قایل بشیم ! و اگر با چیزی مخالف بودیم سریعا بخواهیم حرف خودمون رو اثبات کنیم هر طور شده ! که در انتها نتیجه ای جز بحث و قفل شدن تاپیک نداره .......

موفق و پایدار باشید و با عرض معذرت اگر زیاد صحبت کردم .
با تشکر.
کاملا موافقم.البته این تاپیک رو آقای هورزاد ایجاد نکردند منتقل شده بعد اون پست من هم اصلا کنایه دار نبود اقای هورزاد من رو میشناسن و بارها با بنده حرف زدند کاملا میدونند که لحن گفتارم چه طور هست.امیدوارم برداشت بد نشه .مرسی.
قديمي April 5th, 2009, 23:55   #10
Alex_y
Senior Member

Alex_y's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 614 پست
Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hex005 نمايش نوشته ها

وقتی شخصی می خواهد موضوع جدیدی عنوان کند ( تاپیک جدیدی باز کند ) ابتدا باید فرم درخواست ایجاد تاپیک را تکمیل کند و دلایل خودش را برای ارائه موضوع جدید عنوان کند.

مدیر بخش مربوطه پس از بررسی (حداکثر تا 48 ساعت بعد )، درصورتیکه مطلب را برای سایت مفید بداند و مطلب تکراری نباشد ، اجازه این کار را می دهد .

فرم ایجاد تاپیک شامل:
1- مشخصات درخواست دهنده
2- خلاصه مطلب
3- دلایل ارائه آن
4- سوابق کاری
5- تعهدنامه پیگیری
6- ...

یک تعهد می دهم مبنی بر اینکه تا حصول نتیجه ادامه خواهم داد و موضوع را نیمه کاره رها نخواهم کرد(در غیر اینصورت وارد لیست سیاه خواهم شد
با سلام.
بشدت موافقم.
قديمي April 6th, 2009, 00:03   #11
kermanforex
Senior Member

kermanforex's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 1,111 بار در 264 پست
kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kermanforex
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
کاملا موافقم.البته این تاپیک رو آقای هورزاد ایجاد نکردند منتقل شده بعد اون پست من هم اصلا کنایه دار نبود اقای هورزاد من رو میشناسن و بارها با بنده حرف زدند کاملا میدونند که لحن گفتارم چه طور هست.امیدوارم برداشت بد نشه .مرسی.
خانم شیخی معذرت میخواهم از شما .
فکر کنم سو تفاهم شده ! شما از کاربران خوب و مورد احترام سایت هستید .
منظور من تاپیک دیگری بود .
دوستی در تاپیک دیگری که مربوط به استراتژی خاصی هست صحبتی کرده بود .

باز هم عذر میخواهم اگر سو تفاهمی پیش اومد .

با تشکر.
3 تشکر کننده از kermanforex:
قديمي April 6th, 2009, 00:30   #12
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

مدتی این قضیه فکر من رو بخودش مشغول کرده چند تا راه حل هم داشتم اما موقعیت رو برای بیانش مناسب ندیدم. چند وقت پیش اقا رضا یک نظر سنجی کردند راجع به اینکه تالار تاپیکهای اختصاصی اعضا درست بشه یا نه . من و خیلی از اعضای دیگه گفتیم نه ایجاد نشه چون سایت رو از اهدافش دور میکنه اما ایشون بنا رو بر نتایج نظر سنجی گذاشتند و گفتند این تالار رو ایجاد میکنیم.اما الان میبینیم کار به جایی رسیده و ما انقدر از اهدافمون دور شدیم که همچین تاپیکی باز میشه (این هم دلیلی بر صحت ادعای بنده در ان تاپیک نظر سنجی) همین تالار اعضا و تالار عمومی به اندازه کافی ما رو از شکل و شمایل یک فروم تخصصی انداخته (خود من از کسانی هستم که تو اون تالار بیشتر پست میزنم) دیگه نیازی به تالار فرعی جدید نداشتیم . به نظر من در تالار های عمومی باید تاپیکهایی از قبیل "معرفی و مقابله با تروجان" یا "کامپیوتر نرم افزار سخت افزار " ایجاد بشه که بطور غیر مستقیم به کار و شغلمون (فارکس) مربوط میشه. من نمیدونم اخه تاپیک" قهوه خانه فارکس" یعنی چی؟ یا تاپیک "نفر قبلیت رو نفرین کن" یعنی چی؟!
نکاتی هم هست که دوستان تو این چند تا پست مطرح کردند.
اما راه حل اصلی(البته به نظر بنده)
اگه بخواهیم یک فروم شکوفا و رو به رشد داشته باشیم باید هزینه کنیم. نمیتونیم تا ابد انتظار داشته باشیم اشخاصی که سالها برای بدست اوردن علم و تجربشون تلاش کردند بیان و رایگان حاصل همه زحماتشون رو برای ما تدریس کنند و بعد بخاطر مطالب این اساتید کاربر سایت زیاد بشه و قیمت تبلیغات هم بره بالا. من نمیگم عضویت تو این سایت پولی بشه چون در اونصورت باز هم از رونق میافته . سایت باید یه هر نحوی خودشو وارد چرخه اقتصاد کنه.
این سایت بزرگترین فروم تخصصی فارکس تو ایرانه خوب بخاطر چی؟ بخاطر اعضای زیادی که داره و این اعضای زیاد باعث میشن قیمت تبلیغات بره بالا و همه ای بی ها بیان اینجا تبلیغ کننداما چند درصد این درامد صرف سایت میشه؟ تازه با روند رو به رشد شهرت فارکس تو ایران این روند به شدت خطوط مقاومت رو میشکنه و میره بالا.
اگر مشکل مدیران ضعیف بخشهای مختلف هست چرا به مدیر حقوق ندیم تا با جون و دل کار کنه؟ تا کی باید توقع داشته باشیم یک نفر بیاد بشه مدیر و روزانه ساعتها وقت صرف انجام وظایفش بکنه و مرتب با این کاربر و اون کاربر جر و بحثش بشه و اعصابش خورد بشه که اخرش چی تشکرهاش زیاد بشه و مربع سبز براق بگیره و تو قرار عمومی همه بگن به به اقای فلانی مشتاق دیدار چقدر شبیه پستهاتون هستید.
بدون پشتوانه اقتصادی قدم از قدم نمیشه برداشت اینجا ماشاالله همه اقتصاد دان هستندهرجا اقتصاد شکوفا بود اونجا رونق گرفت هرجا ادمهاش برای بهشت کار کردند به جهنم رسیدند.
شخصا این سوال رو میپرسم از اقا رضا مدیریت محترم سایت:
درامد حاصل از این سایت در چه بخشهایی هزینه میشود؟ ایا نمیتوان بخشی از این در امد را صرف استخدام اساتید و مدیران کرد؟
در دنیای حرفه ای و بشدت رقابتی امروز نمیتوانیم از اشخاص انتظار کار رایگان داشته باشیم.
اونهایی که تو فرومهای خارجی رایگان مطلب مینویسند از اون طریق دارن تو یک تریبون جهانی خودشونو تبلیغ میکنند اونها هم برای رضای خدا موش نمیگیرند . اشکال کار اینجاست که فکر میکنیم ما هم میتونیم مثل اونها بشیم نه اقا نمیشه چون زبان انها انگلیسی است چون انها تحریم نیستند چون انها شهرت بین المللی دارند. چون انها صاحب فارکس هستند چون اونها صاحب علم و تئوری و اقتصاد هستند. چون اونها صاحب اینترنت هستند.
بازهم فکر میکنید میتونیم بدون هزینه به جایی برسیم؟ اگه این سایت خودش رو وارد چرخه اقتصاد نکنه نابوده برادر نابود.
قديمي April 6th, 2009, 00:56   #13
Alex_y
Senior Member

Alex_y's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 614 پست
Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)Alex_y (سطح 4)
0

با سلام مجدد.
اجازه میدید با بیل بپرم وسط حرف مهندسین؟

وقتش هست چت روم فارکس به سایت اضافه بشه. همون چیزی که تو فکرم بود و نقشه داشتم خودم جداگانه این کار را بکنم.
به هر حال فعلا بیخیالش شدم.

ببخشید که بی ربط بود.

آخرین ويرايش توسط Alex_y در April 6th, 2009 و ساعت 01:33
Alex_y آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 6th, 2009, 00:57   #14
reza4321
Junior Member

reza4321's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 133 بار در 28 پست
reza4321 (سطح 0)
0

کاملا موافقم با این نظر که کمیت داره جای کفیت رو میگیره
مثلا منی که اولهای راه هستم و می خوام واگرایی رو یاد بگیرم بعد از جستجو و پیدا کردن تایپک مربوطه باید 100 یا بیشتر صفحه رو از ابراز محبت و صحبت های الکی بخونم تا تازه یه چیزی یاد بگیرم
اگه این امکان باشه که هر مطلب بدرد بخوری از سایر مطالب توسط مدیران سایت جدا بشه و راهنما و پلنی باشه که هر فرد بتونه به این مطالب که چکیده مباحث هست دسترسی داشته باشه خیلی عالی میشه
البته این کار خیلی سختی هست چون تو یکی دو مورد من خودم مباحث اصلی رو با بحث های حاشیه ای چند موضوع مورد نظرم رو جدا کردم و تو ورد بردم که پدرم دراومد
قديمي April 6th, 2009, 01:00   #15
reza4321
Junior Member

reza4321's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 133 بار در 28 پست
reza4321 (سطح 0)
0

آقا یادم رفت بگم که این مشکلی که برای ما تازه کارها هم وجود داره که مثلا باید تعداد پستهامون از فلان مقدار بالا بره تا کلید تشکر رو داشته باشیم یا باید امتیاز کسب کنی تا بعضی موضوعات رو ببینی خودش مزید بر علت میشه که ما تازه واردها به اجبار سعی کنیم تو تایپک های مختلف فعالیت کنیم تا بلکه ذره ذره امتیاز کسب کنیم پس این خودش باعث که خودمون رو به آب و آتیش بزنیم و هر چرندی رو مثل الان من بنویسیم تا تعداد پستهامون بالابره
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کیفیت, پیشنهاد, مطالب, ارائه, ارتقاء, راهکار, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 01:45 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.