انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي November 24th, 2008, 10:59   #556
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام
تبریک
.
.
.
زود باشین مسابقه بعدی رو بذارین... زود باشین دیگه!!!
قديمي November 24th, 2008, 13:05   #557
hossein_fx
Junior Member

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 6 بار در 5 پست
hossein_fx (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hossein_fx
0

salam be hameye dostan
manam khedmate nafarate bartar tabrik migam
man chaharom shodam har chand ekhtelafam ba nafare sevom nachiz bood
inshala dar mosabeghe bad jobran mikonam
hossein_fx آفلاين است
قديمي November 24th, 2008, 13:24   #558
hossein_fx
Junior Member

تشکر از ايشان: 6 بار در 5 پست
hossein_fx (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hossein_fx
0

in ham az detailede man
عكس ضميمه
نوع فايل: gif DetailedStatement.gif‏ (4.8 کیلوبایت, 35 نمایش)
hossein_fx آفلاين است
قديمي November 24th, 2008, 16:43   #559
mohammad rostami
Senior Member

mohammad rostami's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: یـــزد سیتـــی
تشکر از ايشان: 2,500 بار در 796 پست
mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)
0

سلام دوستان

بنده هم به نوبه ی خودم از زحمات آقا رضا و از اسپانسر این مسابقات , شرکت ایمانی تشکر میکنم.

از تک تک دوستان هم که به بنده لطف داشتند و بهم تبریک گفتند تشکر میکنم و امیدوارم که این مسابقات باعث ارتقاء سطح آموزشی ما بشه .

انصافا این رتبه جایگاه دوستانی مثل آلبرتینی , javadsmo ,amir biz , mdavodi ,younes55 ,farhad-5 , بود که به بنده رسید.

تنها ترفند من برای اینجور مسابقات استفاده از معاملات با ریسک به ریوارد حداقل 1:2 و ریسک بین 5 تا 15 درصد برای هر پوزیشن هست که مورد دوم فقط و فقط برای این جور مسابقات هستش. جالبه بدونید من کلا 40 پوزیشن گرفتم که 20 پوزیشن من یا استاپ خورد یا در منفی به صورت دستی بستمش و 2 یا 3 تا از پوزیشن من بعد از بریک ایون کردن استاپ خورد ولی ما بقی پوزیشن ها جبران پوزیشن های منفی رو کرد و بالانسم رو به جایی که الان میبینید رسوند. ( با تشکر از استاد شاخص که به بنده عینا ثابت کرد با بهره گیری از معاملات با ریسک و ریوارد حداقل 1به 2و احتمال برد تقریبا 50 % و داشتن دسیپلین می توان در این بازار دوام آورد ) .
نکته بعدی اینکه تمام پوزیشن های بنده داری استاپ ثبت شده بوده و هست و ترس از ضرر باعث نمیشه که بنده از استاپ استفاده نکنم.

موفق و سر افراز باشید

یا علی
اینم از استیمنت بنده
فايل ضميمه
نوع فايل: htm Rostami.htm‏ (28.6 کیلوبایت, 137 نمایش)
قديمي November 24th, 2008, 23:07   #560
jalali
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2006
تشکر از ايشان: 425 بار در 154 پست
jalali (سطح 1)jalali (سطح 1)jalali (سطح 1)
0

من هم به آقاي رستمي تبريك ميگم
دوسوال داشتم اگر زحمت جوابو بكشند
اول اينكه توي چه تايم فريمي كارميكردند
دوم اينكه از چه انديكاتوري بيشتر استفاده ميكنند
jalali آفلاين است
تشکر کننده از jalali:
قديمي November 25th, 2008, 00:20   #561
mohammad rostami
Senior Member

mohammad rostami's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: یـــزد سیتـــی
تشکر از ايشان: 2,500 بار در 796 پست
mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله jalali نمايش نوشته ها
من هم به آقاي رستمي تبريك ميگم
دوسوال داشتم اگر زحمت جوابو بكشند
اول اينكه توي چه تايم فريمي كارميكردند
دوم اينكه از چه انديكاتوري بيشتر استفاده ميكنند
سلام دوست عزیز

اساس ترید بنده مولتی تایم هست و از چند تایم استفاده میکنم ولی پایین ترین تایمی که پوزیشن میگیریم h1 هست.

فرکتال . AO برای تشخیص واگرایی
قديمي November 25th, 2008, 09:41   #562
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

وقتی می گین "به عدد آدمهای روی زمین راه هست برای ..." پس خواهش می کنم نگین که نگذاشتن استاپ لاس بخاطر ترس از ضرره!
تشکر کننده از pari.ebrahimi:
قديمي November 25th, 2008, 10:21   #563
soldure117
Senior Member

soldure117's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: بیدخت
تشکر از ايشان: 115 بار در 52 پست
soldure117 (سطح 0)
0

با سلام :
خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشین ؟؟
آقای رستمی خیلی خوشحالم از موفقیتتون .
درسی رو که باید بگیرم از استیتمنت شما گرفتم .مرسی

آخرین ويرايش توسط soldure117 در November 25th, 2008 و ساعت 10:24
soldure117 آفلاين است
2 تشکر کننده از soldure117:
قديمي November 25th, 2008, 12:10   #564
mdavodi
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: محمودآباد
تشکر از ايشان: 757 بار در 167 پست
mdavodi (سطح 1)mdavodi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله MSN به mdavodi
Cool استاپ داشتن یا نداشتن مسئله کال نشدن است!!!

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
وقتی می گین "به عدد آدمهای روی زمین راه هست برای ..." پس خواهش می کنم نگین که نگذاشتن استاپ لاس بخاطر ترس از ضرره!
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله soldure117 نمايش نوشته ها
با سلام :
خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشین ؟؟
آقای رستمی خیلی خوشحالم از موفقیتتون .
درسی رو که باید بگیرم از استیتمنت شما گرفتم .مرسی
با سلام مجدد
تو این هفته اخیر بین بچه ها بحثی بر سر گذاشتن استاپ یا نذاشتن اون بوجود اومد. تو مدت برگزاری مسابقه من سعی کردم از وارد شدن به این مباحث خودداری کردم با اجازه دوستان می خوام نظر خودمو بگم.

راستش من خودم با استاپ مخالفم البته با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه. اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست. چون من با همین روش کال نشدم. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.
اینکه ایشون کال شدن بر میگرده به گرفتن پوزیشن با لات غیر مجاز.
یکی از دلایلی که تریدرهای بدون استاپ رو کال می کنه عدم حضور پای چارت هستش.
من به شخصه ترید رو تا مقصد نهایی همراهی می کنم اگر دیدم جهت مارکت عوض شده ترید رو می بندم اینجا بعضی از تریدرها به امید برگشتن قیمت از بستن ترید خودداری می کنن. امید داشتن در زندگی خیلی خوبه ولی برای یک تریدر در دنیای ترید مثل سیانور هستش.
من استاپ نمی زارم چون می خوام از دست استاپ هانتر بروکر ها فرار کنم و هم از دست نوسان شدید بازار. ولی وقتی پوزیشنم میره تو سود با تریلینگ اونو همراهی می کنم و خودم میرم سراغ کارام.
البته ناگفته نمونه دلیل اینکه %DD من 65 شد این بود که یه پوزیشن رو که خیلی کم تو سود رفته بود رو به امید اینکه تریلینگ شامل حالش میشه رو ولش کردم رفتم دنبال کارام پوزیشنم تارگت خورد ولی %DD من اومد پایین.
به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم.
به امید موفقیت همه بچه های ایرانی تو مارکت
mdavodi آفلاين است
7 تشکر کننده از mdavodi:
قديمي November 25th, 2008, 15:06   #565
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
Exclamation

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mdavodi نمايش نوشته ها
با سلام مجدد
تو این هفته اخیر بین بچه ها بحثی بر سر گذاشتن استاپ یا نذاشتن اون بوجود اومد. تو مدت برگزاری مسابقه من سعی کردم از وارد شدن به این مباحث خودداری کردم با اجازه دوستان می خوام نظر خودمو بگم.

راستش من خودم با استاپ مخالفم البته با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه. اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست. چون من با همین روش کال نشدم. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.
اینکه ایشون کال شدن بر میگرده به گرفتن پوزیشن با لات غیر مجاز.
یکی از دلایلی که تریدرهای بدون استاپ رو کال می کنه عدم حضور پای چارت هستش.
من به شخصه ترید رو تا مقصد نهایی همراهی می کنم اگر دیدم جهت مارکت عوض شده ترید رو می بندم اینجا بعضی از تریدرها به امید برگشتن قیمت از بستن ترید خودداری می کنن. امید داشتن در زندگی خیلی خوبه ولی برای یک تریدر در دنیای ترید مثل سیانور هستش.
من استاپ نمی زارم چون می خوام از دست استاپ هانتر بروکر ها فرار کنم و هم از دست نوسان شدید بازار. ولی وقتی پوزیشنم میره تو سود با تریلینگ اونو همراهی می کنم و خودم میرم سراغ کارام.
البته ناگفته نمونه دلیل اینکه %DD من 65 شد این بود که یه پوزیشن رو که خیلی کم تو سود رفته بود رو به امید اینکه تریلینگ شامل حالش میشه رو ولش کردم رفتم دنبال کارام پوزیشنم تارگت خورد ولی %DD من اومد پایین.
به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم.
به امید موفقیت همه بچه های ایرانی تو مارکت
سلام اقای mdavodi عزیز
من بر عکس شما فکر می کنم ما نمی تونیم هر چقدر هم که تریدر خوبی باشیم بازار رو پیش بینی کنیم پس ما همیشه می ایم همه چیز رو در نظرمیگیریم و بعد وارد بازار می شیم و با روند بازار حرکت می کنیم تا بتونیم به سود برسیم ولی بعضی مواقع هست که بازار یکدفه بر خلاف روندی که ما پیش بینی کردیم حرکت می کنه وتمام خط های
مهم رو می شکنه و اون وقته که اگر ما استاپ نداشته باشیم تمام سودی رو که یکهفته یا چند ماه جمع کردیم رو به باد می ده وحتی این امکان هم وجود داره که منجر به سقوط ازاد مون بشه و کال مارجین بشیم
این در حالی است که ما زیاد همچین موردی رو در اطراف مون می بینیم و کسانی بودن که با همین روشی که شما می گین سقوط ازاد کردن

ضمنا شما گفتین که باید تا اخرین لحظه خروج , پوزیشن رو دنبال کرد به نظر شما رفتن برق یا قطعی اینترنت وخیلی از مسائل دیگه باعثه این نمی شه که ما یه استاپ لاس مطمئن رو در پوزیشن مون مد نظر قرار بدیم ؟؟؟؟؟؟

موفق باشید
power4400 آفلاين است
3 تشکر کننده از power4400:
قديمي November 25th, 2008, 16:06   #566
mdavodi
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله power4400 نمايش نوشته ها
سلام اقای mdavodi عزیز
من بر عکس شما فکر می کنم ما نمی تونیم هر چقدر هم که تریدر خوبی باشیم بازار رو پیش بینی کنیم پس ما همیشه می ایم همه چیز رو در نظرمیگیریم و بعد وارد بازار می شیم و با روند بازار حرکت می کنیم تا بتونیم به سود برسیم ولی بعضی مواقع هست که بازار یکدفه بر خلاف روندی که ما پیش بینی کردیم حرکت می کنه وتمام خط های
مهم رو می شکنه و اون وقته که اگر ما استاپ نداشته باشیم تمام سودی رو که یکهفته یا چند ماه جمع کردیم رو به باد می ده وحتی این امکان هم وجود داره که منجر به سقوط ازاد مون بشه و کال مارجین بشیم
این در حالی است که ما زیاد همچین موردی رو در اطراف مون می بینیم و کسانی بودن که با همین روشی که شما می گین سقوط ازاد کردن

ضمنا شما گفتین که باید تا اخرین لحظه خروج , پوزیشن رو دنبال کرد به نظر شما رفتن برق یا قطعی اینترنت وخیلی از مسائل دیگه باعثه این نمی شه که ما یه استاپ لاس مطمئن رو در پوزیشن مون مد نظر قرار بدیم ؟؟؟؟؟؟

موفق باشید
به به power4400 عزیز
چگونه ممکنه با یک ترید تموم سود یک هفته رو از دست بدیم؟؟؟ جواب: در صورتی که با لات بیش از حد مجاز به ترید بپردازیم. هیچ خبری یی هویی 300 پیپ نمی پره بالا و کسی هم که مدیریت سرمایه رو در نظر بگیره با همچین لاتی ترید نمی کنه. در ضمن من با ترید سر خبر مخالفم. نکته دیگه اینکه من سود هر هفته رو از حسابم خارج می کنم. اینم یه روش مدیریت سرمایه هستش .

البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند.
من نمیگم استاپ بده من میگم از اردر معکوس به جای استاپ استفاده کرد.

فکر می کنم این جملات من بود: "به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم."
راستش ما اینجا ژنراتور داریم برق فقط 10 ثانیه قطع میشه منم با لپ تاپم کار می کنم واسه سرور هم ups داریم. در نهایت با بوجود اومدن هر مشکلی از طریق یه سرور دیگه اقدام می کنم. اگه بازم نتونم خیالم راحته چون می دونم ضرر زیادی نمی کنم چون لات انتخابی من پایینه.
در کل نمی گم استاپ نداشته باشید. استاپ رو در نظر می گیرم ولی تو ترید نمی ذارم به جاش یا خودم می شینم پای چارت یا اردر معکوس می ذارم یا ....
mdavodi آفلاين است
تشکر کننده از mdavodi:
قديمي November 25th, 2008, 16:18   #567
szh.1367
Senior Member

szh.1367's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 1,600 بار در 554 پست
szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)
0

محمد جان پیروزی شما رو تبریک عرض می کنم و برای بقیه دوستان هم ارزوی موفقیت می کنم

جا داره که از زحمات بی نهایت اقا رضا مدیر سایت هم تقدیر و تشکر بکنم
szh.1367 آفلاين است
تشکر کننده از szh.1367:
قديمي November 25th, 2008, 16:19   #568
Shervin_Nikzad
Senior Member

Shervin_Nikzad's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: در قلب تو...
تشکر از ايشان: 1,188 بار در 542 پست
Shervin_Nikzad (سطح 3)Shervin_Nikzad (سطح 3)Shervin_Nikzad (سطح 3)Shervin_Nikzad (سطح 3)Shervin_Nikzad (سطح 3)Shervin_Nikzad (سطح 3)Shervin_Nikzad (سطح 3)Shervin_Nikzad (سطح 3)Shervin_Nikzad (سطح 3)Shervin_Nikzad (سطح 3)Shervin_Nikzad (سطح 3)
0

به تمامی دوستان تبریک می گویم

موفق و پیروز باشید
قديمي November 25th, 2008, 16:57   #569
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mdavodi نمايش نوشته ها
به به power4400 عزیز
چگونه ممکنه با یک ترید تموم سود یک هفته رو از دست بدیم؟؟؟ جواب: در صورتی که با لات بیش از حد مجاز به ترید بپردازیم. هیچ خبری یی هویی 300 پیپ نمی پره بالا و کسی هم که مدیریت سرمایه رو در نظر بگیره با همچین لاتی ترید نمی کنه. در ضمن من با ترید سر خبر مخالفم. نکته دیگه اینکه من سود هر هفته رو از حسابم خارج می کنم. اینم یه روش مدیریت سرمایه هستش .

البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند.

فکر می کنم این جملات من بود: "به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم."
راستش ما اینجا ژنراتور داریم برق فقط 10 ثانیه قطع میشه منم با لپ تاپم کار می کنم واسه سرور هم ups داریم. در نهایت با بوجود اومدن هر مشکلی از طریق یه سرور دیگه اقدام می کنم. اگه بازم نتونم خیالم راحته چون می دونم ضرر زیادی نمی کنم چون لات انتخابی من پایینه.
در کل نمی گم استاپ نداشته باشید. استاپ رو در نظر می گیرم ولی تو ترید نمی ذارم به جاش یا خودم می شینم پای چارت یا اردر معکوس می ذارم یا ....
متشکرم mdavodi عزیز از پاسخ روشنتون
ولی من بیشتر صحبتهام کلی بود در مورد استاپ لاس اون هم در بین تریدر های عزیز
شما هر چقدر که سودتون بالا تر می ره مقداره لات پوزیشنهاتون هم بالا می ره
پس امکان از بین رفتن سودها بازم هست اون هم با یه پزیشن بدون استاپ لاس

# راستش من خودم با استاپ مخالفم البته با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه. اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست. چون من با همین روش کال نشدم. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.

# البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند.

می شه در مورد این دوتا مورد توضیح بدین

در ضمن در مورد خبرها : باید بگم که بارها شده با اینکه هیچ خبری وجود نداشته ولی بازار مهمترین ساپورتها و رزیستنسها رو شکسته , اون هم با این بحران اقتصادی که در امریکا واروپا به وجود امده
ضمنا من نمی دونستم شما ... , با این تجهیزاتی که شما بیان کردید فکر نمی کنم کماندوهای
واقعی در جنگ ها , این همه تجهیزات همراهشون باشه ...
موفق باشید

آخرین ويرايش توسط power4400 در November 25th, 2008 و ساعت 17:33
power4400 آفلاين است
تشکر کننده از power4400:
قديمي November 25th, 2008, 18:40   #570
mdavodi
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله power4400 نمايش نوشته ها
متشکرم mdavodi عزیز از پاسخ روشنتون
ولی من بیشتر صحبتهام کلی بود در مورد استاپ لاس اون هم در بین تریدر های عزیز
شما هر چقدر که سودتون بالا تر می ره مقداره لات پوزیشنهاتون هم بالا می ره
پس امکان از بین رفتن سودها بازم هست اون هم با یه پزیشن بدون استاپ لاس

# راستش من خودم با استاپ مخالفم البته با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه. اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست. چون من با همین روش کال نشدم. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.

# البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند.

می شه در مورد این دوتا مورد توضیح بدین

در ضمن در مورد خبرها : باید بگم که بارها شده با اینکه هیچ خبری وجود نداشته ولی بازار مهمترین ساپورتها و رزیستنسها رو شکسته , اون هم با این بحران اقتصادی که در امریکا واروپا به وجود امده
ضمنا من نمی دونستم شما ... , با این تجهیزاتی که شما بیان کردید فکر نمی کنم کماندوهای
واقعی در جنگ ها , این همه تجهیزات همراهشون باشه ...
موفق باشید
دوست عزیز منظور بنده هم کلی بود خانم ابراهیمی من و یا هر کس دیگه روش خودشو داره . راستش بچه ها طوری علیه استاپ جبهه گرفتند که انگار هیچ راهی بجز گذاشتن استاپ وجود نداره .
احساس کردم الان تو زمان گالیله هستیم و خانم ابراهیمی هم گالیله هستش که میگه بدون استاپ هم میشه ترید کرد. بچه ها هم میگفتن نه سطح مارکت صافه گرد نیست

خیلی راحته اگه بای کردم مثلا 30 پیپ پایینتر یه سل اردر میزارم. یه چیزی تو همین مایه ها.
حالا آخر شب میام باهات کل کل در مورد قوانین هم یه نظراتی دارم.

آخرین ويرايش توسط mdavodi در November 25th, 2008 و ساعت 18:43
mdavodi آفلاين است
4 تشکر کننده از mdavodi:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربران, مسابقه, دمو, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید