انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > بورس تهران
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي October 15th, 2006, 17:38   #76
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2004
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,510 بار در 578 پست
yaser_rashidi امتياز غيرفعال است
0

ستاره شهابسنگ - کالسیمین - هفتگی

untitled.PNG

اثر حجم ! (ردپای بزرگان)

untitled2.PNG

untitled3.PNG

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
yaser_rashidi آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي October 16th, 2006, 23:10   #77
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

0

هپکو

کاهش حجم. نزول ناشی از حرکت رو به پایین کل بازار است. 140 ساپورت خیلی قوی.
تلاشهایی جهت ایست روند نزولی بوجود آمده(شدو کندل یکی به آخر) ولی زورش زیاد نیست(حجم هنوز رو به کاهش است).
خرید حوالی 140 در صورت تائید صعود شاخص کل(صعودی شدن بازار) توصیه میشود.
hepko.PNG

پتروشیمی خارک - هفتگی

نزول با توجه به حجم روی کندل نزولی اول (با شدو بالای بزرگ) محتمل تر است. اولین ساپورت قابل اطمینان 1395 است. درست مثل هپکو(روی چارت روزانه) حجم روی کندلهای با تلاش + کم زور و فعلا تاثیرگذار نیست.
Pet.Khark.PNG

موفق باشید
.......................
رشیدی

قديمي October 17th, 2006, 07:46   #78
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2005
محل سكونت: کهکشان راه شیری
تشکر از ايشان: 794 بار در 377 پست
touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kohzadi نمايش نوشته ها
سلام
اگر دوستانی هستند که فعلا به نرم افزارها دسترسی ندارند یا دسترسی دارند اما می خواهند به سرعت نمودارها را ببینند:
1) به این [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] بروید.
2) در گوشه سمت راست شکلک نمودار را برای سهم مورد نظر بزنید.
3) در صفحه ای که ظاهر می شود امکانات زیادی وجود دارد مثلا می توانید نمودار را به صورت شمعی یا ... ببینید. می توانید تعدادی از اندیکاتورها را روی نمودار یا زیر آن رسم کنید و ... .
این روش سریعتر از دانلود اطلاعات و تبدیل آن به فرمت متا استاک است اما امکانات محدودتری دارد.
یا علی
سلام

به غير از اين مورد جايي ديگه اي نيست كه نرم افزار تحت اينترنت داشته باشه وبتونيم بصورت انلاين نمودار رو داشته باشيم !! و اطلاعات بيشتري در مورد شركتهاي پذيرفته شده در بورس بده

باتشكر
قديمي October 17th, 2006, 11:00   #79
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)
0

سلام

امروز داشتم فكر مي كردم كه چطور مي شه برنامه اي نوشت كه اطلاعاتي كه از سهام و بورس تو ايران مي گيريم رو به درون متاتريدر ايمپورت يا وارد كنيم و چارت سهام مورد نظر رو در متاتريدر 4 ببينيم يادم اومد كه يك برنامه اي قبلا دوستان معرفي كرده بودن بنام Period_Converter_Opt.mq4
كه يك چارت جديد با تايم فريمي كه خودمون دوست داشتيم البته بصورت آف لاين وجود داشت كه مي شه خيلي ايده خوبي ازش گرفت منتها مونده نحوه تغيير اطلا عات و نحوه خوندن اطلاعات !
به نظر شما ايده جالبي نيست
باتشكر
قديمي October 17th, 2006, 14:23   #80
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh نمايش نوشته ها
سلام

امروز داشتم فكر مي كردم كه چطور مي شه برنامه اي نوشت كه اطلاعاتي كه از سهام و بورس تو ايران مي گيريم رو به درون متاتريدر ايمپورت يا وارد كنيم و چارت سهام مورد نظر رو در متاتريدر 4 ببينيم يادم اومد كه يك برنامه اي قبلا دوستان معرفي كرده بودن بنام Period_Converter_Opt.mq4
كه يك چارت جديد با تايم فريمي كه خودمون دوست داشتيم البته بصورت آف لاين وجود داشت كه مي شه خيلي ايده خوبي ازش گرفت منتها مونده نحوه تغيير اطلا عات و نحوه خوندن اطلاعات !
به نظر شما ايده جالبي نيست
باتشكر
سلام

فرمت فايلهاي اطلاعات متاتريدر hst. است كه فرمت استاندارد و قابل باز كردني نيست كه بتوان براحتي آنرا ساخت. مگر اينكه كسي خود متاتريدر را ديكامپايل كنه كه بتونه اينكار رو بكنه. در كل كار راحتي نيست.

موفق باشيد
...............................
رشيدي

قديمي October 17th, 2006, 15:14   #81
ghods
Senior Member

ghods's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2004
تشکر از ايشان: 213 بار در 109 پست
ghods (سطح 0)
0

با سلام

نويسنده اين اينديكتور ادعا ميكنه كه ميتونه فرمت csv را به hst تبديل كنه . من تست نكردم .
فايل ضميمه
نوع فايل: mq4 csv_to_hst.mq4‏ (2.9 کیلوبایت, 23 نمایش)
قديمي October 17th, 2006, 16:35   #82
kohzadi
Senior Member

kohzadi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 1,392 بار در 391 پست
kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)
0

سلام
توحید عزیز، جایی که هم نمودار بدهد و هم اندیکاتور رسم کند فعلا همین را می شناسم. اگر پیدا کردم ، چشم.
قديمي October 17th, 2006, 19:34   #83
amirrh
Senior Member

amirrh's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
محل سكونت: Kish Island
تشکر از ايشان: 189 بار در 99 پست
amirrh (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله AIM به amirrh ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amirrh
0

سلام رفقا. با وجود برنامه هايي كامل مانند متااستاك چه لزومي به متاتريدر؟!
قديمي October 18th, 2006, 02:25   #84
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله yaser_rashidi نمايش نوشته ها
سلام

فرمت فايلهاي اطلاعات متاتريدر hst. است كه فرمت استاندارد و قابل باز كردني نيست كه بتوان براحتي آنرا ساخت. مگر اينكه كسي خود متاتريدر را ديكامپايل كنه كه بتونه اينكار رو بكنه. در كل كار راحتي نيست.

موفق باشيد
...............................
رشيدي
سلام

درسته فرمت فايلهاي اطلاعاتي متا تريدر hst. است ببنيد اگه سورس برنامه Period_Converter_Opt.mq4 رو نگاه كرده باشيد اومده مثلا اطلاعات قبلي رو خونده ( فرض تايم فريم يم ساعتع ) و سپس بر اساس تقاضاي كاربر اون رو به صورت يك چارت و تايم فريم 3 ساعته در مياره و رسم مي كنه يعني يك نو ع فايل هيستوري با تقاضاي مشتري درست مي كنه و اون رو نمايش مي ده . خوب حالا ما هم مي خواهيم همين كار رو بكنيم يعني فايل اكسس يا اكسل رو بعنوان ورودي قبول كنه و خودش تبديل كنه بنظر من اين كار شدني منتها خوب يك برنامه نويسي قوي و بقول معروف آگاه با همه توابع و امكانات متاتريدر مي اد . تو برنامه اي كه گفتم اين دستور رو داره كه خيلي مهم و حياتي است
<include <WinUser32.mqh#

آخرین ويرايش توسط touhidqolizadeh در October 18th, 2006 و ساعت 02:27
touhidqolizadeh آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي October 18th, 2006, 02:33   #85
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ghods نمايش نوشته ها
با سلام

نويسنده اين اينديكتور ادعا ميكنه كه ميتونه فرمت csv را به hst تبديل كنه . من تست نكردم .
سلام

دست شما درد نكنه داره بررسي مي كنم اميدوارم بتونم براي اون چيزي كه ذهن دارم مفيد باشه
قديمي October 18th, 2006, 02:39   #86
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirrh نمايش نوشته ها
سلام رفقا. با وجود برنامه هايي كامل مانند متااستاك چه لزومي به متاتريدر؟!
سلام

من اون طرفي فكر مي كنم يعني مي گم اولا شايد خيلي ها متااستاك و غيره رو نداشته باشن ويا از قيافش خوششون نياد و عاشق متاتريدر باشن و بخوان همه چيزو تو اين جام بلورين متاتريدر ببين تكليف چي مشه
دوما براي يك ايده چيزه خيلي خوبه باعث مي شه كه برنامه نويسي شما بهتر بشه البته اگه اهل برنامه نويسي باشين !
ثالثا ....
قديمي October 18th, 2006, 05:13   #87
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

0

نقل قول:
با سلام

سلام
خوب برنامه رو تستش كردم و ورودي csv رو تبديل به خروجيhst مي كنه منتها فقط يك عيب داره اونم اين است كه نمي دونم چرا متاتريدر اين hst توليدي رو ني شناسه و چارتش رو نمايش نمي ده به نظر مياد خوب برنامه نويسي نشده !
باتشكر
قديمي October 18th, 2006, 08:30   #88
ghods
Senior Member

ghods's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2004
تشکر از ايشان: 213 بار در 109 پست
ghods (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh نمايش نوشته ها
سلام
خوب برنامه رو تستش كردم و ورودي csv رو تبديل به خروجيhst مي كنه منتها فقط يك عيب داره اونم اين است كه نمي دونم چرا متاتريدر اين hst توليدي رو ني شناسه و چارتش رو نمايش نمي ده به نظر مياد خوب برنامه نويسي نشده !
باتشكر
با سلام

كاشكي روال كارتون هم مينوشتيد تا ببينيم مشكل كجاست .

1 - آيا فايل hst را درست ميكنه ؟
2 - آيا در زمان Import كردن در قسمت History Center پيغام خطايي نمايش ميده ؟
3 - آيا بعد از باز كردن چارت از قسمت Offline Chart ، چارت بهم ريخته و ناقص هست ؟

اگر لطف كنيد و روند تست خود را بنويسيد ، شايد بتوان مشكل را حل كرد.
قديمي October 18th, 2006, 10:15   #89
amirrh
Senior Member

amirrh's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
محل سكونت: Kish Island
تشکر از ايشان: 189 بار در 99 پست
amirrh (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله AIM به amirrh ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amirrh
0

دوست ارجمندم لطف کردند و ورژن جدید دانلودر دیتای بورس را ارایه کردند. در این ورژن خوشبختانه دیتای شاخص های بورس و همچنین دیتای لازم برای متااستاک موجود می باشد. با تشکر از ایشان . با مراجعه به لینک زیر استفاده نمایید.

آخرین ويرايش توسط amirrh در October 18th, 2006 و ساعت 10:17
amirrh آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي October 19th, 2006, 06:15   #90
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

0

نقل قول:
با سلام

كاشكي روال كارتون هم مينوشتيد تا ببينيم مشكل كجاست .

1 - آيا فايل hst را درست ميكنه ؟
2 - آيا در زمان Import كردن در قسمت History Center پيغام خطايي نمايش ميده ؟
3 - آيا بعد از باز كردن چارت از قسمت Offline Chart ، چارت بهم ريخته و ناقص هست ؟

اگر لطف كنيد و روند تست خود را بنويسيد ، شايد بتوان مشكل را حل كرد.
سلام
براي اينكه اكسپرت درست عمل كنه و داده ها استاندارد باشند بخاطر همين هيستوري و hst يك شركت مثلاcsco در تايم فريم 30 دقيقه رو كه بروكر اوريون اون رو ارائه مي كنه رو گرفته و به زير شاخه هيستوري متاتريدر فيبو گروپ كپي كردم . واز اون قسمت offline chart متاتريدر فيبو گروپ چارت CSCO30 رو باز كردم

خوب قسمت اول كار درست جواب داد حالا از روي اين چارت CSCO30 من يك فايل اكسل بانام USDCHF1440.csv ذخيره كردم از طريق مسير file >> save as…
اما اينجا بايد چند مورد رو ياددآور بشم اول اينكه اگه سورس برنامه رو باز كرده باشيد مي بينيد كه ورودي و خروجي ( يعني فايل اكسل به عنوان ورودي و خروجي يعني فايل hst ) رو گفته در مسير زير قرار دهيد:
files must be in expert/files directory

منتها چون متاتريدر ما بروز شده وامكانات جديد بهش اضافه شده بطور خودكار برنامه خطا مي ده كه فايل اكسل ورودي رو در مسير " \Program Files\FIBO Group\tester\files" پيدا نمي كنه يعني اينكه ما بايد فايل اكسل ورودي رو در اين مسير قرار دهيم ! تا فايل خروجي رو دراين مسير بريزه !!
دوما اينكه گفته كه فايل خروجي بانام USDCHF1440.csv بايد باشه ( اجباري نيست مي شه بعدا نامش رو تغيير داد منتها چون داشتم برنامه رو تست مي كردم سعي كردم خودم رو به برنامه نزديك كنم و فعلا هيچ چيزي رو تغيير ندم و هر فايل اكسلي كه مي خوام تست كنم فعلا با اين نام باشه )
سوما خروجي رو باز تو همين مسير و بانام TEST.hst مي سازه
چهارما اگه برنامه درست اجرا شده باشه در پايان كار اين عبارت " csv_to_hst OK " در قسمت " دفتر وقايع روزانه " در strategy tester مي نويسه . كه هيمن كارو هم كرد بعد از اينكه من مراحل رو انجام دادم يك فايل TEST.hst درست كرد من هم اين فايل رو تو مسير اصلي هيستوري متاتريدر قرار دادم منتها اين فايل رو نمي شناسه هيچ چارتي براي باز شدن رو نشون نمي ده !
من فقط مي خواستم ببينم چارت TEST.hst و CSCO30 شبيه هم در ميان منتها تو قسمت offline chart فايل TEST وجود نداره . احتمالا يا طريقه تست وامتحانش رو اشتباه كردم يا اينكه بايد در سورس برنامه هم تغييراتي ايجا بشه
الان به يك نكته تو سورس برنامه برخوردم كه ظاهرا بايد فايل اكسلمون رو از چارت فقط روزانه دلار به فرانك سويس تهيه كنيم تا خروجي درست بده فعلا كه تست كردم و باز جواب نداد !

باتشكر

Bookmarks

برچسب‌ها
بازار, بررسی, تكنيكال, تهران, سهام

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است