انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 1st, 2010, 18:42   #466
شاهرودي
Senior Member

شاهرودي's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2004
تشکر از ايشان: 3,643 بار در 312 پست
شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)
20 سایت دانلود رایگان کتاب الکترونیکی

2

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق باشید.
شاهرودي آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 1st, 2010, 22:17   #467
.....
Senior Member

.....'s Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
محل سكونت: هر کجا که یک خط adsl مقداری سکوت و مراعات وجود داشته باشد.
تشکر از ايشان: 3,413 بار در 779 پست
..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله MSN به ..... ارسال پيغام بوسیله Yahoo به .....
Thumbs up یک سایت عالی برای پرینت صفحات وب .

1

با کمک این سایت شما قادر خواهید از هر چیز که مایل به پرینت آن نیستید صرف نظر کنید .
فقط کافیه آدرس صفحه مورد نظر رو که میخواهید از روش پرینت بگیرید در کادر آدرس وارد کنید.

این قابلیت برای کسانی که پرینتر جوهری دارند کاربرد شگرفی داره .
قديمي July 1st, 2010, 22:52   #468
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
2

این داستان رو دوستم برام تعریف کرده و قسم میخورد که واقعیه

دوستم تعریف میکرد که یک شب موقع برگشتن از ده پدری تو شمال طرف اردبیل،
جای اینکه از جاده اصلی بیاد، یاد باباش افتاده که می گفت
جاده قدیمی با صفا تره و از وسط جنگل رد میشه!
اینطوری تعریف میکنه:
من احمق حرف بابام رو باور کردم و پیچیدم تو خاکی
20
کیلومتر از جاده دور شده بودم که یهو
ماشینم خاموش شد و هرکاری کردم روشن نمیشد.
وسط جنگل، داره شب میشه، نم بارون هم گرفت.
اومدم بیرون یکمی با موتور ور رفتم دیدم نه میبینم،
نه از موتور ماشین سر در میارم!!
راه افتادم تو دل جنگل، راست جاده خاکی رو کرفتم و مسیرم رو ادامه دادم.
دیگه بارون حسابی تند شده بود.
با یه صدایی برگشتم، دیدم یه ماشین خیلی آرام وبی صدا بغل دستم وایساد.
من هم بی معطلی پریدم توش.
اینقدر خیس شده بودم که به فکر اینکه توی ماشینو نیگا کنم هم نبودم.
وقتی روی صندلی عقب جا گرفتم، سرم رو آوردم بالا واسه تشکر
دیدم هیشکی پشت فرمون و صندلی جلو نیست!!
پشمم ریخت.
داشتم به خودم میومدم که ماشین یهو همونطور بی صدا راه افتاد

هنوز خودم رو جفت و جور نکرده بودم که تو یه نور رعدو برق دیدم
یه پیچ جلومونه!
تمام تنم یخ کرده بود.
نمیتونستم حتی جیغ بکشم
ماشین هم همینطور داشت میرفت طرف دره.
تو لحظه های آخر خودم رو به خدا اینقدر نزدیک دیدم
که بابا بزرگ خدا بیامرزم اومد جلو چشمم.
تو لحظه های آخر، یه دست از بیرون پنجره،
اومد تو و فرمون رو چرخوند به سمت جاده

نفهمیدم چه مدت گذشت تا به خودم اومدم.
ولی هر دفعه که ماشین به سمت دره یا کوه میرفت،
یه دست میومد و فرمون رو میپیچوند.

از دور یه نوری رو دیدم و حتی یک ثانیه هم تردید به خودم راه ندادم.
در رو باز کردم و خودم رو انداختم بیرون.

اینقدر تند میدویدم که هوا کم آورده بودم.
دویدم به سمت آبادی که نور ازش میومد
رفتم توی قهوه خونه و ولو شدم رو زمین
بعد از اینکه به هوش اومدم جریان رو تعریف کردم

وقتی تموم شد، تا چند ثانیه همه ساکت بودند

یهو در قهوه خونه باز شد و دو نفر خیس اومدن تو،

یکیشون داد زد:

ممد نیگا! این همون احمقیه که وقتی ما داشتیم ماشینو هل میدادیم
سوار شده بود
قديمي July 2nd, 2010, 00:55   #469
mahanfx
Senior Member

mahanfx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2009
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 323 بار در 113 پست
mahanfx (سطح 1)mahanfx (سطح 1)mahanfx (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mahanfx
3

مردی مقابل گل فروشی ايستاد. او می خواست دسته گلی برای مادرش که در شهر ديگری بود سفارش دهد تا برايش پست شود.

وقتی از گل فروشی خارج شد٬ دختری را ديد که در کنار درب نشسته بود و گريه می کرد. مرد نزديک دختر رفت و از او پرسيد : دختر خوب چرا گريه می کنی ؟

دختر گفت: می خواستم برای مادرم يک شاخه گل بخرم ولی پولم کم است. مرد لبخندی زد و گفت :با من بيا٬ من برای تو يک دسته گل خيلی قشنگ می خرم تا آن را به مادرت بدهی.

وقتی از گل فروشی خارج می شدند دختر در حالی که دسته گل را در دستش گرفته بود لبخندی حاکی از خوشحالی و رضايت بر لب داشت. مرد به دختر گفت : می خواهی تو را برسانم؟ دختر گفت نه ، تا قبر مادرم راهی نيست!

مرد ديگرنمی توانست چيزی بگويد٬ بغض گلويش را گرفت و دلش شکست. طاقت نياورد٬ به گل فروشی برگشت٬ دسته گل را پس گرفت و ۲۰۰ کيلومتر رانندگی کرد تا خودش آن را به دست مادرش هديه بدهد.

شکسپير می گويد: به جای تاج گل بزرگی که پس از مرگم برای تابوتم می آوری، شاخه ای از آن را همين امروز به من هديه کن!
قديمي July 2nd, 2010, 08:05   #470
YAD-48
Senior Member

YAD-48's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2009
تشکر از ايشان: 1,848 بار در 370 پست
YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)
ایران در «اقتصاد دیجیتال» در میان ۷۰ کشور به مقام ۶۹ رسید

0

بر اساس تازه‌ترین گزارش سالانه از وضعیت «اقتصاد دیجیتال» در بزرگ‌ترین کشورهای دنیا و کاربرد اینترنت در تجارت در این کشورها، جمهوری اسلامی ایران در میان ۷۰ کشور با یک درجه سقوط نسبت به سال گذشته در مقام ۶۹ قرار گرفته است.

سازمان «اکونومیست اینتلی‌جنس یونیت» در گزارشی با عنوان «رتبه‌بندی اقتصاد دیجیتال ۲۰۱۰» اشاره می‌کند که ایران با کسب امتیاز ۳.۲۴ از ۱۰ امتیاز در مقام ۶۹ قرار گرفته است.

رتبه‌بندی اقتصاد دیجیتال توانایی کشورها در جذب تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات و استفاده از آنها در راه رسیدن به منافع اقتصادی و اجتماعی را نشان می‌دهد.

در گزارش سال ۲۰۰۹ این سازمان، ایران با امتیاز ۳.۴۳ از ۱۰ امتیاز در مقام ۶۸ قرار داشت که با این حساب ایران در سال ۲۰۱۰ یک پله سقوط کرده است.

در تازه‌ترین گزارش «اقتصاد دیجیتال» متعلق به سال ۲۰۱۰ تنها یک کشور است که پس از جمهوری اسلامی قرار دارد:‌ آذربایجان با کسب ۳ امتیاز در مقام ۷۰ جدول قرار دارد.

از جمله کشورهایی که در سال ۲۰۱۰ از نظر کاربرد اینترنت در اقتصاد مقامی بهتر از ایران کسب کرده‌اند می‌توان به الجزایر، قزاقستان،‌ پاکستان، سری‌لانکا، ترینیداد و توباگو، رومانی و بلغارستان اشاره کرد.

این گزارش حاکی از آن است که کشورهای پیشرو در زمینه استفاده از تکنولوژی ارتباطات در تجارت دو کشور سوئد و دانمارک هستند: سوئد با نزدیک به هشت و نیم امتیاز در مقام اول و دانمارک با زیر هشت و نیم امتیاز در مقام دوم قرار گرفته است.

به طور کلی، بر اساس تازه‌ترین گزارش از اقتصاد دیجیتال، کشورهای اسکاندیناوی از نظر استفاده از موبایل و اینترنت در تجارت و اقتصاد از بسیاری از کشورهای بزرگ دنیا پیش افتاده‌اند: چهار کشور سوئد، دانمارک، فنلاند و نروژ در میان شش کشور اول دنیا قرار گرفته‌اند.

گروه تحلیل‌گران سازمان « اکونومیست اینتلی‌جنس یونیت» برای ارزیابی هر کشور حاضر در این جدول صد معیار مجزا و مشخص، کمی و کیفی، را در نظر گرفته‌اند که از آن جمله می‌توان به کیفیت پهنای باند اینترنتی و میزان در دسترس بودن تلفن موبایل در کشورها اشاره کرد.

به این ترتیب هر چه میزان کیفیت پهنای باند اینترنت در کشورها بیشتر باشد و تلفن موبایل بیشتر در دسترس باشد، رتبه کشورها بهتر خواهد شد.

این در حالی است که شبکه‌های اینترنت و موبایل در ایران به‌ویژه در سال گذشته و به دنبال آغاز اعتراضات مردم به نتیجه انتخابات با قطعی یا محدودیت شدید مواجه بوده است.

آن طور که در این گزارش سالانه آمده است، «وقتی کشوری از تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات برای انجام هر چه بیشتر فعالیت‌های اقتصادی خود بهره می‌گیرد، اقتصاد آن کشور شفاف‌تر و کاراتر می‌شود».

در گزارش « رتبه‌بندی اقتصاد دیجیتال ۲۰۱۰»، آمریکا رتبه سوم، کانادا یازدهم، بریتانیا چهاردهم، آلمان هجدهم و فرانسه بیستم را دارد.

قديمي July 2nd, 2010, 08:07   #471
YAD-48
Senior Member

YAD-48's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2009
تشکر از ايشان: 1,848 بار در 370 پست
YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)YAD-48 (سطح 3)
دسترسي به اينترنت پرسرعت در فنلاند جزء حقوق شهروندي شد

0

دولت فنلاند اعلام كرد كه از روز پنج‌شنبه، دهم تيرماه، «دسترسي به اينترنت پرسرعت» جزء حقوق قانوني شهروندان اين كشور خواهد بود.

فنلاند اولين كشور در جهان است كه دسترسي به اينترنت پرسرعت را به عنوان يكي از حقوق شهروندي به تصويب مي‌رساند.

به گزارش شبكه خبري سي‌ان‌ان، دولت فنلاند روز پنج‌شنبه، دهم تيرماه، در بيانيه‌اي خاطرنشان كرد كه به موجب اين قانون، اداره مخابرات اين كشور موظف است به ازاي قيمتي قابل قبول اينترنت پرسرعت را در دسترس تمامي شهروندان اين كشور قرار دهد.

سووي ليندن، وزير ارتباطات كشور فنلاند، نيز در اين زمينه گفت: «از هم‌اكنون، برخورداري از خدمات اينترنت پرسرعت با قيمت مناسب، جزء حقوق اوليه تمامي شهروندان فنلاند به حساب خواهد آمد.»

به موجب اين قانون جديد كه از آن تحت عنوان «تعهد خدمات فراگير» ياد مي‌شود، دسترسي به اينترنت پرسرعت در كنار خدمات پستي و تلفن، جزء خدمات اوليه اين كشور محسوب خواهد شد و شهروندان فنلاندي با پرداخت ماهيانه مبلغي در حدود ۳۵ يورو به اين سرويس دسترسي خواهند يافت.

اداره ناظر بر ارتباطات و مخابرات كشور فنلاند به منظور اجراي اين طرح، ۲۶ شركت مخابراتي را در نقاط مختلف كشور مستقر كرده است.

لارا فيكونين، مشاور قانون‌گذاري وزارت ارتباطات اين كشور، در سال ۲۰۰۹ در مصاحبه‌اي با شبكه سي‌ان‌ان اعلام كرده بود كه ۹۵ درصد از شهروندان فنلاندي به اينترنت دسترسي دارند.

بر طبق آمار منتشر شده توسط سازمان توسعه و همكاري اقتصادي در دسامبر ۲۰۰۹، گستردگي اينترنت پرسرعت در فنلاند ۲۶.۷ درصد ارزيابي شده است. اين در حالي است كه گستردگي اينترنت پرسرعت در ايالات متحده ۲۶.۴ درصد گزارش شده و هلند و دانمارك با ۳۷.۱ درصد مقام اول را در اين حوزه دارا هستند.

همچنين بر طبق گزارش اتحاديه اروپا كه در نوامبر گذشته منتشر شد، تا ماه ژوئيه سال گذشته، ۲۴ درصد از ساكنين كشورهاي اتحاديه اروپا به اينترنت دسترسي داشتند.

كشور فنلاند كه بنيان‌گذاري شركت نوكيا را به عنوان يكي از غول‌هاي حوزه مخابرات در پرونده فعاليت‌هاي خود در زمينه ارتباطات دارد، از پيشروترين كشور‌ها در امور مخابراتي محسوب مي‌شود.
قديمي July 2nd, 2010, 12:03   #472
alijandro
Senior Member

alijandro's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2009
محل سكونت: ایران اصفهان
تشکر از ايشان: 267 بار در 106 پست
alijandro (سطح 0)
0

ظهر جمعه دوستان بخیر

یکی از آهنگهای TOP 10 بیلبورد امریکارو گذاشتم که ایشالا خوشتون بیاد

برای تفنن و عوض شدن روحیه خوبه

http://www.megaupload.com/?d=2N5XUTB0
alijandro آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از alijandro:
قديمي July 2nd, 2010, 12:41   #473
4rex
Senior Member

4rex's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,432 بار در 358 پست
4rex (سطح 4)4rex (سطح 4)4rex (سطح 4)4rex (سطح 4)4rex (سطح 4)4rex (سطح 4)4rex (سطح 4)4rex (سطح 4)4rex (سطح 4)4rex (سطح 4)4rex (سطح 4)
1

امروز دیدم سایت investopedia ف ی ل ت ر شده.
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] یکی از بزرگترین دائرة المعارف های آنلاین اقتصادی و علم سرمایه گذاری دنیاست.
با بیش از 1500 مقاله ، 750 صفحه مطلب آموزشی و یک دیکشنری فوق العاده اقتصادی که بیش از 8000 مفهوم را همراه با مقالات مربوطه در خود جای داده است .
تقریباً بدنبال هر مطلبی که بگردید بی جواب نخواهید ماند.
واقعاً متأسف شدم که در کشورمون به نظر مسؤلین ، مطالبی که موجب افزایش سطح سواد و درک اقتصادی و سرمایه گذاری مردم می شود یکی از مصادیق محتوای مجرمانه محسوب می شود.
=================
پ.ن : یادش بخیر ، حدود شش سال پیش که وارد این تجارت شدم ، اولین حساب دمویی که باز کردم نه در متاتریدر یا پلتفرم دیگری بلکه در این سایت بود و بشخصه تا به امروز مطالب زیادی از این سایت یاد گرفتم.
در هر صورت سایت خوبی بود یا شاید هم هست
========
قديمي July 2nd, 2010, 12:44   #474
شاهرودي
Senior Member

شاهرودي's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2004
تشکر از ايشان: 3,643 بار در 312 پست
شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)شاهرودي (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alijandro نمايش نوشته ها
ظهر جمعه دوستان بخیر

یکی از آهنگهای TOP 10 بیلبورد امریکارو گذاشتم که ایشالا خوشتون بیاد

برای تفنن و عوض شدن روحیه خوبه

http://www.megaupload.com/?d=2N5XUTB0
مرسی

اتفاقا داشتم الان دوباره کلیپشو می دیدم...کلیپش اتفاقا خیلی سر و صدا کرد و کانالهای موزیک با سانسور پخشش می کنند.

Don't call my name.
Don't call my name, Alejandro.

I'm not your babe.
I'm not your babe, Fernando.

Don't wanna kiss, don't wanna touch.
Just smoke one cigarette and hush.
Don't call my name.
Don't call my name, Roberto.
شاهرودي آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از شاهرودي:
قديمي July 2nd, 2010, 14:44   #475
alijandro
Senior Member

alijandro's Avatar

alijandro (سطح 0)
0

خوشحالم که مقبول افتاد
تشکر کننده از alijandro:
قديمي July 3rd, 2010, 01:12   #476
alijandro
Senior Member

alijandro's Avatar

alijandro (سطح 0)
0

به
ا فتخار برد هلند
هر چند آرژانتینی هستم ،
اما خوب فینال آرژانتین هلند عجب حالی دهد ،

اینم یک پسر باهوش

4 تشکر کننده از alijandro:
قديمي July 3rd, 2010, 02:07   #477
FARZAD_fa
Senior Member

FARZAD_fa's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: shiraz
تشکر از ايشان: 1,145 بار در 271 پست
FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)
چه میکنه این هلند ومسعود رهجو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

سلام
هم میتونید چیزهای باحال دانلود کنید هم ....
البته اکثرا"آشنائی دارن ولی قسمت دانلودش برای معدودی ممکنه بکارشون بیاد .
ممنون که توجه میکنید.
قديمي July 3rd, 2010, 19:11   #478
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 2,225 بار در 509 پست
ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ehsanshok
0

برا سرگرمی این مطلب هم بخونید:
امان از ما

همين چند هفته پيش بود که يک ايراني داخل بانک در منهتن نيويورک شد و يک شماره از دستگاه گرفت.

وقتي شماره اش از بلندگو اعلام شد بلند شد و پيش کارشناس بانک رفت

و گفت که براي مدت دو هفته قصد سفر تجاري به اروپا را داره و به همين دليل نياز به يک وام فوري بمبلغ 5000 دلار داره

کارشناس نگاهي به تيپ و لباس موجه مرد کرد و گفت که براي اعطاي وام نياز به قدري وثيقه و گارانتي داره..

و مرد هم سريع دستش را کرد توي جيبش و کليد ماشين فراري جديدش را که دقيقا جلوي در بانک پارک کرده بود را به کارشناس داد و رئيس بانک هم پس از تطابق مشخصات مالک خودرو بالاخره با وام آقا موافقت کرد آنهم فقط براي دو هفته

کارمند بانک هم سريع کليد ماشين گرانقيمت را گرفت و ماشين را به پارکينگ بانک در طبقه پائين انتقال داد.

خلاصه مرد بعد از دو هفته همانطور که قرار بود برگشت 5000 دلار + 15.86دلار کارمزد وام رو پرداخت کرد.این خط رو دوباره بخون

کارشناس رو به مرد کرد و از قول رئيس بانک گفت " از اينکه بانک ما رو انتخاب کرديد متشکريم"

و گفت ما چک کرديم ومعلوم شد که شما يک مولتي ميليونر هستيد ولي فقط من يک سوال برام باقي مانده که با اين همه ثروت چرا به خودتون زحمت دادين که 5000 دلار از ما وام گرفتيد؟

ايروني يه نگاهي به کارشناس بيچاره کرد و گفت:
تو فقط به من بگو کجاي نيويورک ميتونم ماشين 250.000 دلاري رو براي 2 هفته با اطمينان خاطر با هزینه فقط 15.86 دلار پارک کنم ؟ ! ! !
قديمي July 3rd, 2010, 22:07   #479
FARZAD_fa
Senior Member

FARZAD_fa's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: shiraz
تشکر از ايشان: 1,145 بار در 271 پست
FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)
0

سلام
اسمتون را بنویسید واز نتیجه لذت ببرید!!!!!!!!!!!!
قديمي July 4th, 2010, 01:01   #480
henriholmz
Senior Member

henriholmz's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: Finland
تشکر از ايشان: 513 بار در 179 پست
henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ehsanshok نمايش نوشته ها
برا سرگرمی این مطلب هم بخونید:
امان از ما

همين چند هفته پيش بود که يک ايراني داخل بانک در منهتن نيويورک شد و يک شماره از دستگاه گرفت.

وقتي شماره اش از بلندگو اعلام شد بلند شد و پيش کارشناس بانک رفت

و گفت که براي مدت دو هفته قصد سفر تجاري به اروپا را داره و به همين دليل نياز به يک وام فوري بمبلغ 5000 دلار داره

کارشناس نگاهي به تيپ و لباس موجه مرد کرد و گفت که براي اعطاي وام نياز به قدري وثيقه و گارانتي داره..

و مرد هم سريع دستش را کرد توي جيبش و کليد ماشين فراري جديدش را که دقيقا جلوي در بانک پارک کرده بود را به کارشناس داد و رئيس بانک هم پس از تطابق مشخصات مالک خودرو بالاخره با وام آقا موافقت کرد آنهم فقط براي دو هفته

کارمند بانک هم سريع کليد ماشين گرانقيمت را گرفت و ماشين را به پارکينگ بانک در طبقه پائين انتقال داد.

خلاصه مرد بعد از دو هفته همانطور که قرار بود برگشت 5000 دلار + 15.86دلار کارمزد وام رو پرداخت کرد.این خط رو دوباره بخون

کارشناس رو به مرد کرد و از قول رئيس بانک گفت " از اينکه بانک ما رو انتخاب کرديد متشکريم"

و گفت ما چک کرديم ومعلوم شد که شما يک مولتي ميليونر هستيد ولي فقط من يک سوال برام باقي مانده که با اين همه ثروت چرا به خودتون زحمت دادين که 5000 دلار از ما وام گرفتيد؟

ايروني يه نگاهي به کارشناس بيچاره کرد و گفت:
تو فقط به من بگو کجاي نيويورک ميتونم ماشين 250.000 دلاري رو براي 2 هفته با اطمينان خاطر با هزینه فقط 15.86 دلار پارک کنم ؟ ! ! !
این ایرانی زرنگ میلیونر !! مگه خونه نداشته که ماشینش را در پارکینگ ان نگه دارد ؟؟؟؟؟؟
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
معرفی, جالب, سایتهای

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است