انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 8th, 2010, 19:14   #76
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kingnothing نمايش نوشته ها
اگه می خواید هر سایتی که دوست دارین رو ، هرجوری که دوست دارین تغییر بدین این نوشته رو توی آدرس بار مرورگرتون کپی کنید و اینتر بزنید! البته بعد از رفرش کردن بر می گرده سر جاش! این ترفند روی اکثر مرورگرها جواب می ده!
javascript:document.body.contentEditable='true';do cument.designMode='on'; void 0

هیچی نشد
قديمي January 8th, 2010, 22:45   #77
kingnothing
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: WwW.GuilanFX.CoM
تشکر از ايشان: 453 بار در 167 پست
kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kingnothing
0

javascript:document.body.contentEditable="true"; document.designMode="on"; void 0
kingnothing آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 8th, 2010, 23:33   #78
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
0

نقل قول:
javascript:document.body.contentEditable="true"; document.designMode="on"; void 0
ببخشید ولی این تغییرات که save نمیشه تو سایت پس تاثیری نداره
میشه بیشتر در رابطه با کاربرد این ترفند توضیح بدید
قديمي January 9th, 2010, 02:34   #79
kingnothing
Senior Member

kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)
Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله HERCOOL نمايش نوشته ها
ببخشید ولی این تغییرات که save نمیشه تو سایت پس تاثیری نداره
میشه بیشتر در رابطه با کاربرد این ترفند توضیح بدید
درود بر شما
با این کار صفحه به طور کامل قابل ویرایش خواهد شد و زیر خطاهای املایی خط کشیده خواهد شد. با کلیک روی این خطاها می تونید لیست عبارات صحیح رو مشاهده کنید.
Firefox is spell checking a website

در حقیقت این کد تمام صفحه رو در حالت ویرایش قرار میده، در این صورت هست که فایرفاکس و مرورگر های جدید اقدام به یافتن غلط های املایی می کنند.
نکته: برای اینکه این غلط یابی برای فارسی درست کار کنه باید دیکشنری فارسی فایرفاکس رو نصب کنید. [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ].

قديمي January 10th, 2010, 00:25   #80
gheysar
Member

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: shiraz
تشکر از ايشان: 68 بار در 32 پست
gheysar (سطح 1)gheysar (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به gheysar
مراقب باشید

0

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Owner/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Owner/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]
قطعه جديد ذخيره ساز اطلاعات در انتهاي كابل كيبرد نصب ميشود تا كليه كلمات تايپ شده را در خود ذخيره نمايد اين قطعه اكثرا در كافي نت ها نمايشگاهها هتلها و فرودگاهها استفاده ميشود بنابراين كساني كه در اين مكانها اطلاعات حساب بانكي خود را وارد ميكنند يا وارد سايتهاي مهم ديگر ميشوند بايد بيشتر مراقب باشند

پس از اينكه شما اطلاعات حساب بانكي را وارد كرده و كامپيوتر را ترك ميكنيد براحتي ميتوان مجددا حساب شما را باز كرد زيرا تمام كلماتي كه تايپ كرده‌ايد در اين قطعه سياه ذخيره شده است

بنابراينقبل ازاستفاده از كامپيوتر در چنين اماكني پشت كامپيوتر را چك كنيد تا از عدم وجود چنين قطعه‌اي اطمينان حاصل نمائيد
قديمي January 10th, 2010, 00:50   #81
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله gheysar نمايش نوشته ها
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Owner/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Owner/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG] قطعه جديد ذخيره ساز اطلاعات در انتهاي كابل كيبرد نصب ميشود تا كليه كلمات تايپ شده را در خود ذخيره نمايد اين قطعه اكثرا در كافي نت ها نمايشگاهها هتلها و فرودگاهها استفاده ميشود بنابراين كساني كه در اين مكانها اطلاعات حساب بانكي خود را وارد ميكنند يا وارد سايتهاي مهم ديگر ميشوند بايد بيشتر مراقب باشند

پس از اينكه شما اطلاعات حساب بانكي را وارد كرده و كامپيوتر را ترك ميكنيد براحتي ميتوان مجددا حساب شما را باز كرد زيرا تمام كلماتي كه تايپ كرده‌ايد در اين قطعه سياه ذخيره شده است

بنابراينقبل ازاستفاده از كامپيوتر در چنين اماكني پشت كامپيوتر را چك كنيد تا از عدم وجود چنين قطعه‌اي اطمينان حاصل نمائيد

لطفا عکس رو در این سایت آپلود کرده و گزینه آخر رو قرار بدید.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
قديمي January 10th, 2010, 02:57   #82
gheysar
Member

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: shiraz
تشکر از ايشان: 68 بار در 32 پست
gheysar (سطح 1)gheysar (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به gheysar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله gheysar نمايش نوشته ها
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Owner/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Owner/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG] قطعه جديد ذخيره ساز اطلاعات در انتهاي كابل كيبرد نصب ميشود تا كليه كلمات تايپ شده را در خود ذخيره نمايد اين قطعه اكثرا در كافي نت ها نمايشگاهها هتلها و فرودگاهها استفاده ميشود بنابراين كساني كه در اين مكانها اطلاعات حساب بانكي خود را وارد ميكنند يا وارد سايتهاي مهم ديگر ميشوند بايد بيشتر مراقب باشند

حالا شد؟
قديمي January 18th, 2010, 19:11   #83
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 2,225 بار در 509 پست
ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ehsanshok
0

میوزیک آلارم کلاک:
نام یک ساعت زنگ دار حرفه ای نرم افزاری با ویژگی ها و امکانات بالا می باشد که به وسیله آن کاربران می توانند علاوه بر استفاده از ویژگی اصلی نرم افزار که اعلام Music Alarm clockدر زمان های تعیین شده می باشد از ویژگی های دیگر موجود در این نرم افزار نیز استفاده نمایند. از این ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد می توان به توانایی ارسال پیغام های متنی در زمان های تعیین شده به گوشی های تلفن همراه ، پخش فایل های صوتی و تصویری مشخص شده در زمان تعیین شده ، قابلیت ایجاد تکرار ، Fade نمودن و توقف فایل های صوتی و تصویری در حال پخش ، ( از این ویژگی بیشتر می توان برای شنیدن موسیقی قبل از خواب بهره برد تا بعد از مدتی صدای در حال پخش متوقف شود )، باز نمودن برنامه و یا سند های متنی در زمان تعیین شده ، مدیریت بر زمان های تنظیم هشدار از جمله زمان پخش alarm ، تعداد تکرار آن ها در یک روز و یا یک هفته و تاریخ های از پیش تعیین شده ، دارای ابزار هوشمند snooze و ... اشاره نمود. این نرم افزار قدرتمند محصولی از شرکت Josh Hague & Koingo Software می باشد.
قديمي January 20th, 2010, 19:42   #84
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

Active@ Hard Disk Monitor

System Requirements :
* CPU: Pentium III 500MHz and higher or compatible
* RAM: 256 MB
* Disk space: 15 MB
* Windows Vista (32-bit & 64-bit)
* Windows XP (32-bit & 64-bit)
* Windows 2000 Workstation
* Windows Server 2008 (32-bit & 64-bit)
* Windows Server 2003 (32-bit & 64-bit)
* Windows 2000 Server
من شخصا بر روی 7 هم امتحان کردم مشکلی نداشت.

این نرم افزار یک نرم افزار مونیتورینگ هارد است که با استفاده از S.M.A.R.T این کار را انجام میدهد. اسمارت مجموعه ای از تست های داخلی هارد دیسک هاست که هر سازنده هارد آن را در محصولات خود قرار میدهند که با گزارش هر کدام از آن اعداد وضعیت یک قسمت از هارد مشخص میشود. با این نرم افزار میتوان بر این خصوصیات نظارت داشت تا در مرحله ای که احتمالا هارد به پایان عمر خود نزدیک میشود با از دست رفتن اطلاعات مواجه نشویم.

لازم به ذکر است که ویندوز 7 برخلاف نسل قبل خود از این خصوصیات به صورت داخلی پشتیبانی کرده و یک هشدار نشان میدهد که هارد اعلام خرابی میکند. (البته اینکه کدام خطا و از چه قسمتی است را نشان نمیدهد)

نکته : برای استفاده از این برنامه باید HDD S.M.A.R.T Capability را در بایوس کامپیوتر خود فعال کرده باشید.(یا هر اسم دیگه ای که سازنده مادربوردتون براش گذاشته)

اطلاعات بیشتر :
كد:
http://www.disk-monitor.com/features.html
دانلود :
PHP Code:
http://www.disk-monitor.com/download.html 
موفق باشید.

آخرین ويرايش توسط mrm2007 در January 20th, 2010 و ساعت 19:44
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mrm2007:
قديمي January 21st, 2010, 12:46   #85
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

System Restore ابزاری است که شرکت مایکروسافت با عرضه ویندوز ME در سال 2000، آن را رونمایی کرد. ابزار و قابلیتی خوب که در نسل‏های بعدی ویندوز نیز تکرار شده و پیشرفته‏تر نیز شد. با استفاده از System Restore می‏توان ویندوزی را که به دلیل خاصی دچار مشکل و ایراد شده است را به همان حالت خوب گذشته بازگردانی کرد. این ابزار در حقیقت تنظیمات صحیح ویندوز را به خاطر می‏سپارد و آن را در محلی در هارددیسک برای مواقع اضطراری ذخیره می‏نماید. در ویندوز 7 -ویندوز جدید مایکروسافت- نیز شاهد حضور System Restore با مقداری تغییرات هستیم. هسته اصلی System Restore همانی است که در ویندوز XP وجود داشت، اما ساخت یک نقطه بازگردانی (Restore Point) تا حدودی متفاوت از پیش شده است. نقطه بازگردانی زمانی است که ویندوز شما خوب کار می‏کند و شما یک نقطه بازگردانی یا Restore Point می‏سازید که در زمان خرابی ویندوز از آن استفاده کنید. در این ترفند قصد داریم به معرفی نحوه ساخت یک نقطه بازگردانی در ویندوز 7 بپردازیم.

برای این کار:
در صفحه دسکتاپ یا در منوی Start، بر روی Computer راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید.
در پنل سمت چپ بر روی System Protection کلیک نمایید.
حال بر روی دکمه Create در پایین صفحه کلیک کنید.
در پنجره باز شده یک نام دلخواه برای نقطه بازگردانی مورد نظر انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید یک نقطه بازگردانی پیش از نصب از یک برنامه خاص ایجاد کنید، نامی را بنویسید که یادآور این موضوع باشد.
سپس بر روی دکمه Create کلیک کنید.
اکنون اندک زمانی صبر کنید تا نقطه بازگردانی ایجاد شود.
مشاهده پیغام The restore point was created successfully به منزله موفقیت‏آمیز بودن این مرحله است و نقطه بازگردانی ایجاد شده است.

به نقل از ترفندستان
قديمي March 13th, 2010, 17:38   #86
mostafa976
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2009
تشکر از ايشان: 543 بار در 135 پست
mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)
اموزش افزايش امار بازديد كننده ها

0

سلام دوستان
نميدونم اينجا جاي اين پست هست يا خير ولي جاي ديگه هم به ذهنم نرسيد كه سوالم رو مطرح كنم .
چند وقت پيش به طور اتفاقي وارد يك وبلاگ شدم .( البته قبلا هم گاهي به اون سر ميزدم ) بعد ناگهان يك چيز عجيبي حس كنجكاوي من رو بر انگيخت . وبلاگي كه تا چند روز پيش امار بازديدش 40 تا نهايتا 90 تا بازديد در روز بود به طور وحشتناكي امارش بالا بود كه در همون لحظه فقط امار بازديدش 55 انلاين داشت . خوشبختانه براي امارگيرش هم پسورد نزاشته بود و من ديدم كه امارش كاملا صحيح هستش حتي بازديد يك روزش 226000 تا بود كه واقعا تعجب من رو برانگيخت . من اول حدس زدم كه شايد كلكي در كار هستش ولي بعد ديدم كه نه واقعا اي پي هاي مختلف داره و از مكان هاي مختلف دارند به وبلاگش سر ميزنند در حالي كه مطلب خاصي هم در وبلاگش نداره كه جلب توجه كنه .
يك روز ازش پرسيدم چيكار كردي گفت يكي ازم 200 تومان گرفت گفت كاري ميكنم كه امارت بره بالا . بعد يك روز ديگه گفت به 500 تا موتور جستجو معرفي كردم وبلاگم رو . يك روز ديگه گفت سئو كار كردم . و.... هردفعه يك چيز بيخودي به ماميگفت كه من نميدونم كدوم حرفش را باور كنم . خواستم از دوستاني كه تجربه دارند سوال كنم ببينم ايا همچين چيزي امكان داره يا خير . در ضمن افزايش امار اون وبلاگ فقط مدتش 5 روز بيشتر نبود . الان باز به وضعيت سابق برگشته . نميدونم ديگه چطوريه .
ايا دوستان ميدانند چطوري ميشه اين كار را كرد؟‌
ايا برنامه يا اسكريپت خاصي وجود داره كه بشه سيستم هاي امار گيري را دور زد؟
چند وقت پيش سر يك ماجرايي هم يكي از دوستان ميخواست براي بنده اسكريپتي بنويسد كه ادعا داشتند هر دقيقه 4 تا به امارم اضافه ميكند . ميخواستم ببينم ايا كسي همچين چيزي بلد هست يا خير .
ممنون ميشوم دوستان راهنمايي كنند . اگر هم كسي ميتواند بهم ياد بدهد پيام خصوصي بدهد كه خيلي مشتاق يادگيري هستم
mostafa976 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 13th, 2010, 23:17   #87
kingnothing
Senior Member

Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mostafa976 نمايش نوشته ها
ايا برنامه يا اسكريپت خاصي وجود داره كه بشه سيستم هاي امار گيري را دور زد؟
درود
تمام راههایی که دوستتون گفته امکانش وجود داره!
می تونید به راههای بالا ارسال ایمیل تبلیغاتی . تبلیغات توی چت روم ، تبادل لینک با وبلاگ ها و سایتها(چه ایرانی و چه خارجی).ثبت سایت توی سایتهای تبلیغاتی،سیستمهای کلیکی و .. رو هم اضافه کنید که اگه مایل بودید من می تونم در این زمینه کمکتون کنم.
در مورد سوالی که پرسیدید بستگی داره سیستم امار گیری مال کجا باشه.اما چیزی که توی اکثر سیستمهای امار گیری هست و راحتترین کار ممکنه اینکه شمارشگر از یه عدد بالا شروع به شمارش کنه!
موفق باشید
تشکر کننده از kingnothing:
قديمي March 14th, 2010, 00:40   #88
mostafa976
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2009
تشکر از ايشان: 543 بار در 135 پست
mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)
0

نقل قول:
درود
تمام راههایی که دوستتون گفته امکانش وجود داره!
می تونید به راههای بالا ارسال ایمیل تبلیغاتی . تبلیغات توی چت روم ، تبادل لینک با وبلاگ ها و سایتها(چه ایرانی و چه خارجی).ثبت سایت توی سایتهای تبلیغاتی،سیستمهای کلیکی و .. رو هم اضافه کنید که اگه مایل بودید من می تونم در این زمینه کمکتون کنم.
در مورد سوالی که پرسیدید بستگی داره سیستم امار گیری مال کجا باشه.اما چیزی که توی اکثر سیستمهای امار گیری هست و راحتترین کار ممکنه اینکه شمارشگر از یه عدد بالا شروع به شمارش کنه!
موفق باشید
سلام ممنونم از لطفتون
بله كاملا مايل هستم كه كمكم كنيد و ميخواهم بدونم چطوري ميخواهيد كمك كنيد ؟
در مورد اون نوشته پر رنگ هم منظور شما را متوجه نشدم .
مدير محترم سايت يا مسول تالاري كه مدام نوشته ي من رو به اين تاپيك انتقال ميدهيد . شما چرا اين كار را انجام ميدهيد؟ اگر ميخواستم خودم توي اين تاپيك پست ميدادم اين مسئله خيلي براي من مهمه و ميخواهم همه مشاهده كنند ولي وقتي توي تاپيك مثل اينجا مطرح ميشه در صفحات بعدي كسي نميتونه اونو ببينه و به فراموشي سپرده ميشود . واقعا از دستتون عصباني هستم . اخه خودتان عقل.... چي بگم والا قاطي كردم
mostafa976 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 14th, 2010, 02:42   #89
kingnothing
Senior Member

Red face

0

درود
در مورد سوالتون باید عرض کنم به جای اینکه شمارشگر از 0 شروع بشه و در هر بازدید 1 کی اضافه کنه ، از مثلا 10000 شروع بشه!! و یا حتی در هر بازدید 5 تا اضافه کنه!!! اینها بستگی به سرویس شمارشگری داره که استفاده می کنید. البته نرم افزار های کلیک کننده! هم وجود داره که می تونید یه بنر از سایتتون رو بدید و اونها مدام کلیک می کنند!
در مورد کارهای تبلیغاتی من در موارد زیر می تونم کمکتون کنم.اگر که خواستید از طریق پیام خصوصی یا ایمیل مطرح کنید
تبلیغات توی چت روم : متن تعیین شده از طرف شما ، در ساعت ، روز و روم مشخص شده از طرف شما ارسال می شه،متن تبلیغات آی دی های ارسال کننده قابل ایگنور نیستند.هزینه بر حسب ساعت
ارسال ایمیل انبود: ارسال ایمیل به اینباکس بیش از 1.000.000 ایمیل فعال ایرانی. هزینه بر اساس تعداد( در صورت تمایل ایمیل و نرم افزار ارسال تحویل داده خواهد شد)
ثبت سایت در موتورهای جستجو: ثبت سایت در 150 موتور جستجو
ثبت آگهی در سایتهای تبلیغاتی : ثبت تبلیغات شما در بیش از 100 سایت تبلیغاتی فارسی و ایرانی. هزینه بر حسب تعداد سایتها
برقرار باشید
تشکر کننده از kingnothing:
قديمي March 14th, 2010, 14:37   #90
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 2,225 بار در 509 پست
ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ehsanshok
0

سلام.
چند دیقه آنتی ویروسم رو غیر فعال کردم تا یه بازی ****** شده رو نصب کنم. بعد که فعال کردم کلی ویروس تمام هارد رو گرفته بود. خلاصه ویروس ها همه پاک شدن ولی یه مشکل هنوز باقی هست. وقتی میخوام فایل های هیدن هم نمایش بده بعد از اوکی کردن پنجره کنترلش، مجدد میبینم عمل نکرده و باز که پنجره رو میبینم توش تیک خورده که نمایش نده.
بنظرم توی رجیستری یه دستکاری کرده که ویروس نیس بلکه ثبت شده. کسی از عزیزان میدونه کجای رجیستری میشه این مورد رو بر طرف کرد؟
باز تاکید میکنم که ویروس پاک شده. فقط اثرش باقی مونده
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
ویندوز, نکات, ترفندها, ترفند، ویندوز, جالب

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است