انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 8th, 2008, 05:46   #106
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

وحید جان خودت میدونی خیلی دوست دارم و احترام خاصی هم برات قائل هستم.
از بچه های بسیار زحمتکش سایت هستی.
از صمیم قلب امیدوارم حال پدرت هر چه زودتر خوب بشه. چون خیلی خوب میدونم وقتی پدر یا مادر خانواده مریض هستن آدم چه حالی پیدا میکنه.
امیدوارم هر چه زودتر حال ایشون خوب بشه.
ارادتمند
قديمي September 8th, 2008, 06:41   #107
Alifar
Senior Member

Alifar's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: http://fxcompetitions.com
تشکر از ايشان: 8,694 بار در 3,200 پست
Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alifar
0

با سلام
وحید خان من پستهاتونو تا اخر خوندم فکر کنم 10-20سالی ازتون بزرگتر باشم
تجربه ای داشتم که چه بسا دردناک و جانسوز اما شاید بتوان پایان انرا برای نتیجه گیری برا آنچه بر شما گذشته و انتظاری که دارید موثر دانست
سال 81 تویه دبیرستان تدریس میکردم هفته ای 3روز و بقیشو هم تو کار ساخت و ساز بودم خلاصه مدیری که داشتیم با 20 سال مدیریت باز نشست شد و قرار بود با انتخابات مدیر تعیین بشه !یکی از دوستان اومد سراغم و ازم خواست پا پیش بزارم اولش جدی نگرفتم ولی مدام رفت و اومد تا ما رو مجاب کرد که وارد صحنه بشیم اتفاقا با اکثریت ارائ هم انتخاب شدیم برای اینکه بتونم بیشتر به کارای مدرسه برسم ساختمون سازی رو تعطیل کردم و افتادم تو خط خدمت در جهت رضای خدا
برای مدرسه ای که سنتی اداره میشد ازمایشگاه احداث و تجهیز کردم اطاق ای تی رو دعوا و درگیری گرفتم ابخوری بهداشتی احداث کردم کار امتحانات رو با خرید یک دستگاه رایانه و اسکنر و چاپگر از سیستم مومی به کلاسیک تغییر دادم(همین کار من سایر مدارس را هم متحول کرد)خلاصه یه پا شدیم چهار سالمون که تموم شد همون همکاری که براش گروه تشویقی هم گرفته بودم تو جلسه ای با حضور رئیس اداره معترض بوده که چرا مدیر جدید تعیین نمیکنید !!!؟/((که اقا بتونه یه گروه دیگه از این مدیر بگیره))
خلاصه دو سال دیگه هم بدون تغییر موندیم دو سال قبل هم با توجه به نبود سالن و باند بازی اداره که مدرسه ما جزو سالنهای در خواستی قرار نداشت در خواست احداث سالن با کمکهای مردمی رو کردم که اداره کل جواب مثبت رو منوط به جمع 150000000ریال کمک مردمی دونست در کمتر از 3روز این مبلغ رو با کمک فرد خیری از تهران جور کردم بگذریم که با کارشکنی عواملی از اداره هنوز تو مرحله فونداسیون قرار داره(اونم به خاطر اینکه تو زمان من تکمیل نشه-تفکر رو ببین ....حال کن)
سال قبل معاونی داشتم که وسط سال رفت رئیس اداره یکی از مناطق شد 40روز بدون معاون مدرسه رو گردوندم و ر معاونی معرفی میکردم بهونه میاوردند بالاخره قضیه جور شد منتهی بیشترین ضربه روحی رو پارسال کشیدم تابستون به فکر استعفا بودم اما هنوز در خواست نداده بودم اوایل تابستون بود که یکی از همکارامون سراغم اومد و عنوان کرد مگر استعفا داده ای گفتم چطور ؟گفت:بهم پیشنهاد داده اند رئیس مدرسه شوم منم گفتم من استعفا ندادم ولی شما میتونید پیشنهادشو قبول کنید
ایشون رفتند وهمانروز هم پیشنهادشو رد کردند چند روز بعد یکی دیگه که نسبتی هم باهاش داشتیم اومد وهمون مطالب قبلی رد و بدل شد منتهی حرف ایشون کمی فرق داشت(اگه من قبول نکنم یکی دیگه قبول میکنه!!)بعدا مشخص شد که قبول کرده خلاصه دیگه داریم از زحمت خودمونو راحت میکنیم (عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد)بگذریم از اینکه چرا؟؟/
عوامل زیادی وجود داشت :سهامدار بودن یکی از عوامل بالا دست ....در مدرسه غیر انتفاعی و تخته شدن مدرسه وی با وجود تلاش شبانه روزی من در مدرسه(هر ساله سیل دانش آموزان از غیر انتفاعی به مدرسه ما بیشتر میشد و این یعنی بهره نبردن مادی ایشون و ....
امسال اومدیم از کاندیدای بومی خودمون حمایت کردیم و القصه اونم با اندک رای نتونست بره مجلس و حالا طرف مقابل که تو اداره هم دستی دارند دارند حامیان اونو قلع و قمع میکنند.....
بگذریم سرتونو درد اوردم ولی جایی باید اینارو میگفتم تا خالی بشم
از هدف دور نشیم
به 6 سال گذشته که نگاه میکنم باید به خاطر کارائی که کرده بودم خیلی امتیاز میگرفتم اما دریغ از....
اما هیچگونه افسوس نمیخورم چون:من حرکتی رو شروع کردم که تو منطقه خودم تحول ایجاد کرد و دوم اینکه کاری که برای خدا باشه افسوس خوردن و چشمداشت داشتن توش معنی ندارهچرا که این دنیا تموم میشه و انچه ماند اجر اخروی است

پس جناب درزی خان قلبت با خدا باشه و قطعا کاری که در راه خدمت به خدا و خلق خدا کردی بی اجر نخواهد بود
والسلام
Alifar آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 08:18   #108
candletrader
مدیر سابق تالار "تحلیل تکنیکال"

candletrader's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: نه جائیکه دلم میخواد
تشکر از ايشان: 7,608 بار در 1,780 پست
candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)
0

سلام و صبح همگی بخیر
ابتدا من برای سلامتی همه دوستان و خصوصا پدر آقا وحید عزیز دعا گو هستم.
ولی از دیدن این تاپیک دلگیر شدم. فکر میکنم وقت برای گلایه همیشه هست ولی زمان عذر خواهی سریع تموم میشه.
آقا وحید شما بدلایل خاصی که من احتمالا قادر به تشخیص آنها نیستم زودرنج شده اید . و لی از شما تقاضا دارم صبر و متانت بیشتری بخرج داده و مسائل را از بالا و با دید مثبت نگاه کنید. به احتمال زیاد بخاط نارسائیهای محیط مجازی در انتقال احساسات نویسنده و برداشتهای متفاوت از نوشته ها باعث ایجاد سو تفاهم شده است. که این میتواند دلیل خوبی باشد که هم من و شما و هم دیگران در هنگام نوشتن و یا جواب دادن پستها و انتخاب کلمات دقت بیشتری بکنیم.
شادی دوستان آرزوی من است
قديمي September 8th, 2008, 09:22   #109
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

جناب درزی شاید بهتر باشه یه بازنگری در رفتار و نوشته ها و پستهایی که می زنید انجام بدید، شاید مشکل از شما باشه، شاید پافشاری بیش از حد شما روی سیستمی غلط باعث شده شما اینقدر منتقد پیدا کنید. شما حتی برای اثبات خودتون و سیستم خودتون حاضر نشدید با سیستم اصلی که دارید در مسابقه شرکت کنید.

شما اینقدر روی بعضی مسائل پافشاری می کنید و پست می زنید و تاپیک می زنید که بعضی وقتها اینطور برداشت می شه که دارید با دیگران لج می کنید.

البته من نمی گم که صد در صد اینطور بوده و من به هیچ عنوان مشکلی با نوشته های شما ندارم و همیشه هم از خواندن مطالب شما لذت بردم و استفاده کردم ولی دیگران ظاهراً با من و شما هم عقیده نبوده اند و بهتره شما یه مقدار توی نوشته هاتون و عقایدتون تجدید نظر کنید و یه بازنگری در رفتارتون انجام بدید.

همیشه اونطور که شما فکر می کنید و انتظار دارید شرایط پیش نمی ره .
قديمي September 8th, 2008, 09:27   #110
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام

جناب Lastnight ما بخاطر احترام به انتقاد شما در تالار های عمومی کلی تغییرات ایجاد کردیم. دقت کنید که اعتراض تنها یک نفر باعث شد که تغییرات زیادی انجام بشه. این نشان دهنده اهمیت نظرات کاربران هست.

همانطور که میدانید در یک گروه یا سازمان، هر تصمیمی گرفته بشه باعث شادی گروهی و ناراحتی تعدادی دیگر خواهد شد. پس ما هم سعی کردیم تا تحت قوانین سایت سرمایه، هم به انتقاد شما اهمیت بدیم و هم احترام برای کسانی قائل شویم که از اینگونه تاپیک ها استقبال میکردند.

پس مطمئن باشید که به انتقاد ها و پیشنهاد ها اهمیت داده میشه و آقا رضا هم سایت سرمایه رو به همراه کاربران سایت می خواهند.

ارادتمندم
جناب حامدخان از اینکه به نظر من اهمیت دادید من بسیار سپاسگذار هستم، ولی تاپیک های مذهبی همچنان به قوت خود باقی هستند.

من کاملاً از سیستم مدیریت سایت راضی هستم و به هیچ عنوان مشکلی ندارم و درک می کنم که چون ما هنوز بعد از گذشت 30 سال در شرایط انقلاب و بحران هستیم بعضی مسائل ناخواسته به ما تحمیل می شه که به مدیریت سایت ارتباطی نداره.
قديمي September 8th, 2008, 13:15   #111
farzaddd
Member

farzaddd's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
محل سكونت: تبریز
تشکر از ايشان: 384 بار در 98 پست
farzaddd (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به farzaddd
0

راستش من هم به نوع برخورد مدیران با اعضا معترضم و اینجا رو مناسب دیدم تا نظرمو بگم . این سایت افراد با ارزش زیادی رو از دست داده . من وقتی با چند نفرشون حرف می زدم دل پری داشتن ولی بخاطر نون و نمکی که خورده بودند ساکت و بی سر و صدا تالار ترک کرده بودند .افرادی که واقعا برا هر فروم فارکسی نعمت هستند . دیسیپلین خشک این سایت و بعضی وقتها گیر دادن های زیاد این سایت باعث شده دیگه اون رونق همیشگی بر قرار نباشه.همه میان سر می زنند و میرند و مطلبی نمی نویسند . این هم نظر من بود
قديمي September 8th, 2008, 13:20   #112
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

به ياد وهاب قهرماني و فلاني و فلاني وفلاني
hoseintaheri آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از hoseintaheri:
قديمي September 8th, 2008, 15:33   #113
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب درزی شاید بهتر باشه یه بازنگری در رفتار و نوشته ها و پستهایی که می زنید انجام بدید، شاید مشکل از شما باشه، شاید پافشاری بیش از حد شما روی سیستمی غلط باعث شده شما اینقدر منتقد پیدا کنید. شما حتی برای اثبات خودتون و سیستم خودتون حاضر نشدید با سیستم اصلی که دارید در مسابقه شرکت کنید.

شما اینقدر روی بعضی مسائل پافشاری می کنید و پست می زنید و تاپیک می زنید که بعضی وقتها اینطور برداشت می شه که دارید با دیگران لج می کنید.

البته من نمی گم که صد در صد اینطور بوده و من به هیچ عنوان مشکلی با نوشته های شما ندارم و همیشه هم از خواندن مطالب شما لذت بردم و استفاده کردم ولی دیگران ظاهراً با من و شما هم عقیده نبوده اند و بهتره شما یه مقدار توی نوشته هاتون و عقایدتون تجدید نظر کنید و یه بازنگری در رفتارتون انجام بدید.

همیشه اونطور که شما فکر می کنید و انتظار دارید شرایط پیش نمی ره .
سلام ، من دو ماه است که پست تحلیل و آموزشی و ... نمی زنم . چطور است که باز این همه دشمن دارم ؟؟؟؟ شما بهتر است روی حرفهای نصیحت گونه تان بیشتر دقت کنید . در ضمن یادم رفت روش کاری شما چیست ؟؟؟
قديمي September 8th, 2008, 15:34   #114
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
0

از همه دوستان که اظهار لطف کردند و یا همدردی و همفکری ممنونم .
اما
پاسخ من چه شد ؟؟
چرا مدیر سایت جوابی نداد ؟؟
قديمي September 8th, 2008, 15:41   #115
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
سلام ، من دو ماه است که پست تحلیل و آموزشی و ... نمی زنم . چطور است که باز این همه دشمن دارم ؟؟؟؟ شما بهتر است روی حرفهای نصیحت گونه تان بیشتر دقت کنید . در ضمن یادم رفت روش کاری شما چیست ؟؟؟
من نمی گم شما مشکل دارید یا دارید اشتباه می کنید، قبلاً هم گفتم از دید من شما فرد قابل احترامی هستید که زحماتی که می کشید واقعاً جای تقدیر داره، ولی ظاهراً دیگران با من و شما در مورد شما هم عقیده نیستند.

روش کاری من هم تشکیل شده از یک خط روند و یک موینگ. درست مثل شما روشی کاملاً ساده.
قديمي September 8th, 2008, 15:42   #116
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Thumbs down

0

قرار شد مدیر سایت پاسخگوی اعتراض من و 6 نفر دیگر که کلید تشکر را زده اند یاشند :
دو راه وجود دارد 1- یا من باید بن شوم 2- یا مدیر سایت باید توجیهات و دلایلش را برای همه در مورد موارد ذکر شده ارائه دهد
راهی نیست که همه چیز همین طوری تمام شود ، در پست اول گفتم اهل قهر کردن نیستم ، پاسخ می خواهم .

تاکید می کنم دوستان من روی سخن من شما نیستید .

من که قربانی شدم :
نوبت قربانی شدن شما هم می شود دوست عزیزی که الان در تاپیکت داری به دیگران خدمت می کنی .

و مدیر سایت که : شانه بالا زدنش را بی قید ، که مهم نیست زیاد و تکان دادن سر و ...

اعتباری که از دست رفت

و تصویری که از من به جا ماند

و کسی پاسخگو نیست ...

سرخوردگی و تحقیر

شتری است که در خانه شما نیز در این سایت خواهد خوابید

ببینید کی بهتان گفتم

نتایجی که دوستان از این اتفاقات گرفتند :
من می خواستم مدیر بشم نشدم دیوونه شدم .
من دوست دارم ازم تشکر بشه ، دوست دارم همش قربون صدقم برن ، چون نرفتن یه دفعه دیوونه شدم .
من کارم خیلی درسته و نمیشه از من انتقاد کرد ، انتقاد کردن یه دفعه دیوونه شدم .
پول منو تو رستوران کسی نداد یه دفعه دیوونه شدم .
من فحش شنیدن رو و تحقیر شدن رو دوست نداشتم در حالی که خیلی ها می گن فحش مثل انقاد می مونه پس یه دفعه دیوونه شدم .

قديمي September 8th, 2008, 16:04   #117
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه دوستان

متاسفانه بدلیل درگذشت پدر یکی از دوستانم و مشغله های دیگر، این امکان فراهم نشد که زودتر به این تاپیک رسیدگی کنم.

از جناب درزی درخواست می کنم سوال و انتقاد خود را به همراه پیشنهاد مشخص بطور مختصر و مفید مطرح کنند تا پاسخ بدهم.
البته صفحات قبل تاپیک را مطالعه کردم، اما به نظر من انتظار شما از سایت سرمایه و مدیران آن شفاف نیست.

با احترام
رضا
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 16:07   #118
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه دوستان

متاسفانه بدلیل درگذشت پدر یکی از دوستانم و مشغله های دیگر، این امکان فراهم نشد که زودتر به این تاپیک رسیدگی کنم.

از جناب درزی درخواست می کنم سوال و انتقاد خود را به همراه پیشنهاد مشخص بطور مختصر و مفید مطرح کنند تا پاسخ بدهم.
البته صفحات قبل تاپیک را مطالعه کردم، اما به نظر من انتظار شما از سایت سرمایه و مدیران آن شفاف نیست.

با احترام
رضا
سلام ، با عرض تسلیت و آرزوی سلامتی برای شما
20 دقیقه وقت می خوام تا در یک پست ، کاملا ماجرا را شرح دهم و در خواستهایم را اعلام نمایم .
با تشکر از حضور شما.
قديمي September 8th, 2008, 16:20   #119
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Thumbs up

0

آقا رضا و دوستان محترم سایت سرمایه
قسمت اول :
سایت سرمایه تشکیل شده است از چند دسته افراد : مدیران سایت ، کاربران تریدر ، کاربران تازه وارد ، خوانندگان گذری .
هرکدام از این دسته افراد اهدافی را دنبال می کنند که مجموع این اهداف منتج شد به آبرو و اعتبار کنونی سایت سرمایه . اما می دانیم که محیط مجازیست و شخصیت افراد تشکیل شده است از آواتار ، امضاء و پستهایشان . و می دانیم که سایت سرمایه سایتیست تخصصی درباره بازار های مالی و مخصوصا فارکس . پس این دسته از افراد که ذکر شد در این سایت چه می خواهند ؟؟؟ هدف مشترکشان کسب اطلاعات می باشد و هدفهای خاصشان بدین ترتیب است :
مدیران سایت : کسب اعتبار بیشتر و کسب درآمد به متعاقب آن از راههای گوناگون
کاربران تریدر : به اشتراک گذاری اطلاعات برای ادای دین و مرور بیشتر اطلاعات و کسب اطلاعات بیشتر
کاربران تازه وارد : کسب معلومات لازم برای حرفه ای شدن و ترید کردن
خوانندگان گذری : صرف وقت در اینترنت و کسب اطلاعات عمومی

خوب این دسته از افراد چه ارتباطی به هم دارند ؟؟؟
به نظر من و خیلی های دیگر رساندن امکانات و ارائه سرویس لازم باید از طرف مدیران سایت باشد و تغذیه فکری و اطلاعاتی از طرف کاربران تریدر باشد که باعث شود کاربران تازه وارد که به مراتب تعدادشان بسیار زیاد است این محیط را محیط امنی برای کسب معلومات در نظر بگیرند .

پس می توان کل این مجموعه را به سان یک لشکر یزرگ در نظر گرفت که مدیران سایت به مانند رهبران لشگر هستند و در چادرهایشان دستور فراهم آوردن امکاناتن را می دهند و عده ای ژنرال که مسوول آن همه لشگر و افرادی هستند که منتظر دریافت اطلاعات و دستور لازم و تکنیک های معتبر برای دفاع از خود می باشند .

حال به نظر شما یک فرمانده هوشمند همیشه در حفظ چه کسانی تلاش خواهد کرد ؟؟؟

ادامه دارد ... لطفا کسی پست نزند ، ممنونم .
قديمي September 8th, 2008, 16:25   #120
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Thumbs up

0

و حالا اولین سوال من :
قسمت دوم :

آقا رضا شما چرا برای حفظ ژنرال های سایت سرمایه تلاشی نکردی و نمی کنی ؟؟؟
و چرا تصمیمهای شما به مراتب به ضرر ژنرال هاست تا به سودشان ؟؟
چرا به جای حمایت از کسی که زحمت زیادی در سایت شما کشیده او را به حاشیه کشانده و بی تفاوت از او می گذرید ؟؟؟
چرا تمام فکرتان به این است که امکانات بیشتری به سایت اضافه کنید ولی به این فکر نمی کنید که امکانات قبلی را بهینه کنید ؟؟؟
چرا مدیران تالارها معمولا نمی توانند جلوی ایجاد حواشی را بگیرند و معمولا به کمک خود شما از روی حاشیه با پاک کردن پستها و ... عبور می کنند ؟؟؟
چرا افراد زیادی از جمله کسانی که در اطلاعاتشان شکی نبود و نیست از سایت شما دلخورن ولی افراد تازه وارد و جدید همیشه از سایت راضی هستند ؟؟؟

ادامه دارد .... لطفا کسی پست نزند ، ممنونم .
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
نحوه, من, معترضم, این, اداره, سایت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است