انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 8th, 2008, 21:12   #166
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
همکاری مدیران با اعضا برای توطئه ؟

0

یک روز یک پشه اومد پشت یک فیل نشست . چند دقیقه ای استراحت کرد و پرید بره .
موقع رفتن گفت جناب فیل ببخشید مزاحم شدم، دارم میرم .

فیل با بی تفاوتی زیر لب گفت . من حتی متوجه اومدنت نشدم ، رفتنت رو هم همینطور .

----------
قديمي September 8th, 2008, 21:15   #167
AbarEnsan
Senior Member

AbarEnsan's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: احتمالا دنیا
تشکر از ايشان: 2,172 بار در 488 پست
AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)
0

ديدن رفتارهاي اينچنيني بين دوستان واقعا ناراحت كننده است.
طي مدت حدودا سه سالي كه خواننده پستهاي اين فروم بوده ام پستهايي كه امروز خواندم تاسف برانگيز ترين پستها بوده است. مشكلات بزرگتر و بحثهاي شديدتري پيش از اين در سرمايه بوده است از قضيه ليبريوم و وهاب ,FX و....تا قصه عليجان و هوشيار و ريحاني و.... هيچكدام هم عاقبت خوبي نداشت. اما خواندن پستهاي هيچ كدام به اندازه امروز باعث تاسف من نشد.

پيشنهادي خدمت دوستاني كه طرفين اين ماجرا هستند دارم.(فقط يك پيشنهاد)
لطفا همين الان مرورگر اينترنت خود را ببنديد و تا يك هفته به سرمايه نياييد. بگذاريد تا همين حد بماند و جلوتر نرود . حتي يك پست. بعد از آن تصميم بگيريد كه آيا ميخواهيد در سرمايه فعاليت داشته باشيد يا نه؟
داستان گرفتن حق به هرقيمتي، چيزي بود كه باعث شد جنگي كه ميشد ظرف سه سال تمام شود هشت سال طول كشيد با هزاران تلفات. گاهي بهتر است حتي اگر حق هم با ماست از آن بگذريم . چيزهايي مهمتر از غرور نيز وجود دارد.
ميشود ننوشت و براي هميشه از سرمايه رفت و پس از مدتي هم همه چيز را فراموش كرد . اما اينگونه نوشتن و ادامه دادن اصلا جالب و در شان هيچيك از طرفين نيست.

اميدوارم با اين پست به جانبداري از كسي متهم نشوم.

هميشه سبز باشيد.

آخرین ويرايش توسط AbarEnsan در September 8th, 2008 و ساعت 21:21
AbarEnsan آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 21:15   #168
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
و حالا اولین سوال من :
قسمت دوم :

۱- آقا رضا شما چرا برای حفظ ژنرال های سایت سرمایه تلاشی نکردی و نمی کنی ؟؟؟
۲- و چرا تصمیمهای شما به مراتب به ضرر ژنرال هاست تا به سودشان ؟؟
۳- چرا به جای حمایت از کسی که زحمت زیادی در سایت شما کشیده او را به حاشیه کشانده و بی تفاوت از او می گذرید ؟؟؟
۴- چرا تمام فکرتان به این است که امکانات بیشتری به سایت اضافه کنید ولی به این فکر نمی کنید که امکانات قبلی را بهینه کنید ؟؟؟
۵- چرا مدیران تالارها معمولا نمی توانند جلوی ایجاد حواشی را بگیرند و معمولا به کمک خود شما از روی حاشیه با پاک کردن پستها و ... عبور می کنند ؟؟؟
۶- چرا افراد زیادی از جمله کسانی که در اطلاعاتشان شکی نبود و نیست از سایت شما دلخورن ولی افراد تازه وارد و جدید همیشه از سایت راضی هستند ؟؟؟

ادامه دارد .... لطفا کسی پست نزند ، ممنونم .
با سلام

البته تقریبا مطمئنم که شما از جوابهای من قانع نمی شوید. زیرا شما در قالب سوال، قضاوت کردید و حکم را هم صادر نمودید. به هر حال سعی می کنم نظراتم را در جملات کوتاه بیان کنم:

۱- البته متوجه نشدم منظور شما از ژنرال چه افرادی است. اما بنده تمام تلاشم را برای حفظ سرمایه های سایت بکار بستم و خواهم بست. اگر اقدامی لازم بوده که انجام ندادم، بطور مشخص عنوان کنید.

۲- تصمیمات من به ضرر چه افرادی است؟ تلاش کردم در تصمیم گیری با سایر مدیران و دوستان مشورت کنم. لطفا نمونه ای ذکر کنید.

۳- اگر اشاره شما به خودتان است، من از شما حمایتهای زیادی انجام دادم. بعنوان نمونه: ایجاد انجمن پیچفورک، قرار دادن لینک مجله در صفحه اول سایت، ارسال PM به تعدادی از کاربران که از شما انتقاد یا . . . داشتند برای حمایت از شما، انجام درخواستهای مکرر شما برای تغییر ID، صرف وقت زیاد برای پاسخ دادن به PM های متعدد شما و . . . لطفا بطور مشخص بفرمائید که در چه زمانی چه اقدامی را باید انجام می دادم که ندادم؟

۴- همواره سعی کردم در کنار استفاده از امکانات موجود، قابلیتهای جدیدی را نیز به سایت اضافه کنم. ممکن است شما یا برخی دوستان، ایده هایی برای بهبود سایت داشته باشید، اما این ایده ها از نظر فنی قابل پیاده سازی نباشد. فراموش نکنیم که سیستم vBulletin در عین حال که قدرتمندترین سیستم ساخت انجمن می باشد، مانند هر سیستم دیگری دارای محدودیتهایی نیز هست.

۵- ابزارهای ما برای جلوگیری از حاشیه، ویرایش پستها، تذکر به کاربران خاطی و در نهایت محدود کردن دسترسی کابرانی که به تذکرات توجه نمی کنند می باشد. در صورت انجام یا عدم انجام هر یک از این اقدامات هم عده ای از دوستان ناراضی خواهند بود. به نظر شما باید پستهای حاشیه ای ویرایش شوند یا خیر؟

۶- تلاش کردیم تمام اقدامات ما بر اساس قوانین سایت باشد. ممکن است یکی از دوستانی که دارای اطلاعات ارزشمندی در زمینه بازارهای مالی می باشد، مطالب سیاسی یا بحثهای مذهبی خطرناک در سایت درج کند و به درخواست ما برای عدم درج اینگونه مطالب توجه نکند و در نهایت از ویرایش پستهای سیاسی دلخور شود. در اینگونه مواقع مدیران سایت مقصر نیستند. تا جایی که به خاطر دارم دلیل دلخوری برخی دوستان، اینگونه موارد بوده است. اگر مورد دیگری هست لطفا اعلام کنید. (بجز مباحث مربوط به تالار آگهی)
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 21:29   #169
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
قسمت سوم :
مسائل شخصی :
۷- چرا هرجا پست می زنم به حاشیه کشیده می شود ؟؟؟؟ دلیلش را باید از شما پرسید ، چون لازم نیست مسائل و پی ام های ضخصی من به شما هم اینجا آورده شود .
۸- چه شد که وقتی قرار نبود برای تالار پیچفورک مدیری باشد به ناگاه 48 ساعته جناب طالبی را با آن متن آن چنانی به مدیریت دعوت کردید ؟؟؟؟
۹- چه شد که طبق وعده خودتان برای همیار برتر ، آن تاپیک الان خاک می خورد و مرا که 5 بار در لیست بوده و 4 بار از طرف دوستان انتخاب شده بودم بی تفاوت از کنارم گذشتید ؟؟؟
۱۰- چرا خطای مدیران در ایجاد حاشیه تنبیهی به دنبال ندارد ؟؟؟

تا اینجا را مو به مو پاسخ گو باشید تا در صورت لزوم باقی ماجرا را هم عرض کنم .
با ارادت
۷- اگر دیگران را در این موضوع مقصر می دانید، متاسفانه باید عرض کنم که این مشکل برطرف نخواهد شد.

۸- فکر نمی کنم از دوستان کسی باشد که انتخاب جناب طالبی را برای مدیریت تالار پیچفورک مناسب نداند.

۹- پس از آغاز نظرسنجی انتخاب کاربر برگزیده، تصمیم گرفته شد که انتخاب همیار برتر متوقف شود. زیرا برگزاری نظرسنجی های متعدد برای تالارهای مختلف امکان پذیر نیست.

۱۰- در ماههای اخیر موضوع مورد اشاره شما اتفاق نیفتاده است. البته تبادل نظر میان مدیران برای اداره بهتر سایت همواره وجود داشته است.
قديمي September 8th, 2008, 21:35   #170
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

آقا رضا بسیار حرفه ای پاسخ دادید ، ممنونم .
خوب تمام شد ، قربون دستت رضا جان داری می ری این آی دی منم یه بن بکن بعد برو . خدا پدرت رو بیامرزه .
قديمي September 8th, 2008, 21:36   #171
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

متاسفانه در این تاپیک و همچنین تاپیک انتقادها و پيشنهادها عبارات نامناسبی توسط برخی افراد مورد استفاده قرار گرفت.

از همه دوستان درخواست می کنم پستهای نامناسب را با استفاده از امکان گزارش کنند تا رسیدگی کنم.

با تشکر
قديمي September 8th, 2008, 21:56   #172
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
متاسفانه در این تاپیک و همچنین تاپیک [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] عبارات نامناسبی توسط برخی افراد مورد استفاده قرار گرفت.

از همه دوستان درخواست می کنم پستهای نامناسب را با استفاده از امکان گزارش کنند تا رسیدگی کنم.

با تشکر
جناب درزی ماشاالله از چنان ادبیاتی برای بیان اعتراضاتشان استفاده کردند که دیگه این دکمه برای بعضی پستهای ایشون کافی نیست.

منهم توی این سایت و جاهای دیگه جامعه به خیلی مسائل معترض هستم و حقم به ناحق خیلی جاها خورده شده ولی هیچ وقت اینجوری که جناب درزی همه چیز رو زیر سئوال بردند اعتراض نکردم.

من واقعاً متاسف هستم که چنین پستهایی رو سایت مورد علاقه ام می خونم.
قديمي September 8th, 2008, 21:59   #173
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
Thumbs up

0

حدس می زدم به نتیجه ای نرسم و نهایتا برای مجازات اقدام شود . من از همان ابتدا آی دی و اعتبارم را آوردم وسط و ترسی نداشتم . راه شما آقا رضا جواب داد و شما پیروز شدید . دوستانی هم که از من حمایت کردند را فراموش نمی کنم . لطفا تهدید نکنید . یادتان هم باشد من سعی کردم که مودب باشم و بودم ولی برخی ها بد جوری تحریک می کنند . در آخر هم که عذر خواهی کردم . جوابهای شما اوج بی رحمی و بی تفاوتی شما را رساند . نامه زیبای شما را به آقای طالبی اول من خواندم . برایم جالب بود . و سپس نامه ای که به من زدید که برو هر جا هستی موفق باشی و اینکه خیلی ها هستند و بر سر من منت نذار . تمام قضایا را به خدا واگذار کردم . من چقدر ساده بودم که فکر می کردم سایت سرمایه بر پایه کاربران آن می گردد و حرکت من در دفاع از کاربران فعال است . اما متاسفانه برخی دوستان با من مخالفت کردند . پست چند نفر از دوستان بسیار تحریک کننده و آتیش بیار معرکه شد ، امیدوارم در پیشگاه خدا پاسخگو باشند .
در ضمن مدیر خاطی منظورم آقا حامد است :
ایشان با برخوردشان در مورد من این شائبه را ایجاد کردند که می خواهم خرجم را گردن کسی بیندازم و برایم حاشیه درست کردند .
از آقای آلبرتینی عذر می خواهم ولی از ایشان شاکی هستم که سعی کردند مرا فردی بی سواد جلوه دهند و با دلایلی تخریب نهائی را در مورد روش کاریم انجام دادند . بدانند هیچ گاه نخواهم بخشیدشان . سر و کارت با خدائی که شنیدم قبولش نداری .
از حامد عزیز که اینقدر مثل هیکلش قلدرانه برخورد می کنه شاکیم چون هرگز نتونست آروم باشه و تمام تلاشش رو کرد .
از وحید سلیمانی هم ممنونم و ازش می خوام سلام من رو به بچه های قیمتها برسونه بگه شرمنده اونجا هم دیگه جای من نیست .
از دوستانی که ناآگاهانه خرابم کردند و پی در پی از مخالفانم حمایت کردند نمی گذرم و تشبیهشان می کنم به جماعت ایرانی که خوب معلوم است هستیم و هستیم و خواهیم بود .
از بهزاد اقبالی وامیر بابک معذرت می خواهم که به حرفشان گوش نکردم .
امیدورام به اهدافم در این تاپیک رسیده باشم . هرچند برایم گران تمام شد .
قديمي September 8th, 2008, 22:01   #174
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب درزی ماشاالله از چنان ادبیاتی برای بیان اعتراضاتشان استفاده کردند که دیگه این دکمه برای بعضی پستهای ایشون کافی نیست.

منهم توی این سایت و جاهای دیگه جامعه به خیلی مسائل معترض هستم و حقم به ناحق خیلی جاها خورده شده ولی هیچ وقت اینجوری که جناب درزی همه چیز رو زیر سئوال بردند اعتراض نکردم.

من واقعاً متاسف هستم که چنین پستهایی رو سایت مورد علاقه ام می خونم.
دلیلش اینه که حقیقت تلخه .
حالا وقتشه دوستان بیان و دونه دونه دوباره شروع کنن در مذمت پستهای من حرف زدن . درسته ؟؟؟؟ این شیوه ماست .
از ماست که بر ماست .
قديمي September 8th, 2008, 22:07   #175
koorosh arian
Junior Member

koorosh arian's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
تشکر از ايشان: 24 بار در 12 پست
koorosh arian (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به koorosh arian
0

بابا صلوات بفرستید.
این حرفا چیه...
ما تازه کارا می بینیم. به خدا بدآموزی داره ها.
قديمي September 8th, 2008, 22:10   #176
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

با سلام
بنده اصلا دوست ندارم در این مباحث شرکت کنم اما چه کنم که جناب درزی بنده را با مطالبش وادار به این کار کرد

جناب درزی قبل از اینکه اقا رضا بخواهند جواب شما را بدهند بنده متن بلند بالایی را برای شما نوشته بودم که متاسفانه به علت قطع برق اون مطالب پاک شد اما خلاصه میکنم تنها کسی که شما را بی اعتبار کرد خود تان بودید شما در اوج با کارهایی که از روی احساسات انجام دادید با رفتار و عجلول بودنتان و بی منطق قضاوت کردن و کاملا احساسی برخورد کردن اعتبار تان را ازدست دادید که واقعا متاسفم
متاسفانه نه شما اهل انتقاد هستید نه حرمت نمک را نگه داشتن بنده جلوی خودم را خیلی گرفتم که از این کلمات استفاده نکنم اما نشد
میگوید به شما اهیمت داده نشده تالار چنگال برای چه ایجاد شد ؟ به درخواست کی ؟
مجله هفتگی را چه کسی در ابتدای سایت برای تشویق و ارزش دادن به کارتان در اول سایت قرار داد
چه کسی یود که گفت که گور پدر فیبو چرا برم رایزنی کنم با فیبو برای جبران کمی از زحمات دوستان همان همیار برتر هست دیگه سنگ مفت گنجشک مفت
چند پیغام خصوصی و علنی در رابطه با تالار چنگال زده شد دال بر ازادی بیش از حد به کاربر برای ایجاد تالار های مشابه و چه کسی جلوی این کار را گرفت
میگوید اصلا قرار نبوده تالار چنگال مدیر داشته باشه و با رفتن شما جناب طالبی مسول شدن از جناب طالبی بپرسید بعد از ایجاد تالار قرار شد چه کسانی مسول این تالار باشند چه کسی قرار بود سر دبیر مجله سایت بشه و و و و
کاش بنده اجازه داستم پیغام های خصوصی و تالار مدیران را به شما نشان دهم که ببنید چه کسی بیشترین حمایت را از شما کرده
جناب وحید درزی عزیز شما زود رنج هستید و طاقت انتقاد را ندارید و هر کسی در این راه قدم بردارد از نظر شما دشمن شماره یک محسوب میشه اما بدانید که شما خودتان بودید که یا این کارهایتان اعتبار تان را از دست دادید و حالا با گام بر داشتن در راه اشتباه و دیگران را مسول این اشتباه قرار دادن در پی اعتبار از دست رفته خود هستید اما مطمین باشید با فحش دادن و بی منطق حرف زدن و دیگران را متهم کردن راه به جایی ختم نخواهد شد شما اون اوایل هم قهر کردید و خدا حافظی کردید و با در خواست دوستان مجددا برگشتید مجددا خداحافظی کردید و باز برگشتید اینبار با متهم کردن دیگران البته میدانم که مرغ یک پا دارد و این حرفها چیزی را عوض نخواهد کرد
اما بدانید که اقا رضا برای شما خیلی ارزش قایل بود نه شما بلکه تمام کاربران و در راه کمک به دیگران از هیچ کاری فروگذار نبوده
بنده نه حقوق بگیر اقا رضا هستم و نه مزایایی دارم که بخواهم از اقا رضا حمایت کنم برای منافع بیشتر اما خوبه همبشه آدم به تمام جوانب نگاه کنه و بعد قضاوت کنه
درد دلی بود خدا حافظ
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از مسعود رهجو:
قديمي September 8th, 2008, 22:25   #177
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
با سلام
بنده اصلا دوست ندارم در این مباحث شرکت کنم اما چه کنم که جناب درزی بنده را با مطالبش وادار به این کار کرد

جناب درزی قبل از اینکه اقا رضا بخواهند جواب شما را بدهند بنده متن بلند بالایی را برای شما نوشته بودم که متاسفانه به علت قطع برق اون مطالب پاک شد اما خلاصه میکنم تنها کسی که شما را بی اعتبار کرد خود تان بودید شما در اوج با کارهایی که از روی احساسات انجام دادید با رفتار و عجلول بودنتان و بی منطق قضاوت کردن و کاملا احساسی برخورد کردن اعتبار تان را ازدست دادید که واقعا متاسفم
متاسفانه نه شما اهل انتقاد هستید نه حرمت نمک را نگه داشتن بنده جلوی خودم را خیلی گرفتم که از این کلمات استفاده نکنم اما نشد
میگوید به شما اهیمت داده نشده تالار چنگال برای چه ایجاد شد ؟ به درخواست کی ؟
مجله هفتگی را چه کسی در ابتدای سایت برای تشویق و ارزش دادن به کارتان در اول سایت قرار داد
چه کسی یود که گفت که گور پدر فیبو چرا برم رایزنی کنم با فیبو برای جبران کمی از زحمات دوستان همان همیار برتر هست دیگه سنگ مفت گنجشک مفت
چند پیغام خصوصی و علنی در رابطه با تالار چنگال زده شد دال بر ازادی بیش از حد به کاربر برای ایجاد تالار های مشابه و چه کسی جلوی این کار را گرفت
میگوید اصلا قرار نبوده تالار چنگال مدیر داشته باشه و با رفتن شما جناب طالبی مسول شدن از جناب طالبی بپرسید بعد از ایجاد تالار قرار شد چه کسانی مسول این تالار باشند چه کسی قرار بود سر دبیر مجله سایت بشه و و و و
کاش بنده اجازه داستم پیغام های خصوصی و تالار مدیران را به شما نشان دهم که ببنید چه کسی بیشترین حمایت را از شما کرده
جناب وحید درزی عزیز شما زود رنج هستید و طاقت انتقاد را ندارید و هر کسی در این راه قدم بردارد از نظر شما دشمن شماره یک محسوب میشه اما بدانید که شما خودتان بودید که یا این کارهایتان اعتبار تان را از دست دادید و حالا با گام بر داشتن در راه اشتباه و دیگران را مسول این اشتباه قرار دادن در پی اعتبار از دست رفته خود هستید اما مطمین باشید با فحش دادن و بی منطق حرف زدن و دیگران را متهم کردن راه به جایی ختم نخواهد شد شما اون اوایل هم قهر کردید و خدا حافظی کردید و با در خواست دوستان مجددا برگشتید مجددا خداحافظی کردید و باز برگشتید اینبار با متهم کردن دیگران البته میدانم که مرغ یک پا دارد و این حرفها چیزی را عوض نخواهد کرد
اما بدانید که اقا رضا برای شما خیلی ارزش قایل بود نه شما بلکه تمام کاربران و در راه کمک به دیگران از هیچ کاری فروگذار نبوده
بنده نه حقوق بگیر اقا رضا هستم و نه مزایایی دارم که بخواهم از اقا رضا حمایت کنم برای منافع بیشتر اما خوبه همبشه آدم به تمام جوانب نگاه کنه و بعد قضاوت کنه
درد دلی بود خدا حافظ
جناب رهجو سلام
کارهائی که شما به پیشنهاد من انجام دادید در جهت بهبود سایت بوده ، پس چه منتی بر سر من است . در ضمن از جائی خبر دارم که پیشنهاد مطلق شما برای مدیریت تالار جناب طالبی بوده است .
با ارادت
قديمي September 8th, 2008, 22:48   #178
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
جناب رهجو سلام
کارهائی که شما به پیشنهاد من انجام دادید در جهت بهبود سایت بوده ، پس چه منتی بر سر من است . در ضمن از جائی خبر دارم که پیشنهاد مطلق شما برای مدیریت تالار جناب طالبی بوده است .
با ارادت
از جناب طالبی خواهش میکنم اون پیغامی که برای ایشان دال بر مدیریت تالار چنگال فرستادم را در این قسمت الصاق کنند در ضمن بنده منت سر کسی نگذاشتم و گفتم که اقا رضا به در خواست های شما اهمیت میداد حالا هر جور دوست دارید میتوانید قضاوت کنید.
برم که فردا کلی کار دارم و این مسابل برام نون و آب نمیشه
بای
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از مسعود رهجو:
قديمي September 9th, 2008, 01:54   #179
nirvana
Senior Member

nirvana's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 7,099 بار در 995 پست
nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nirvana
0

با سلام خدمت دوستان گرامی

اول میخوام از همه دوستان و بروبکس سرمایه تشکر کنم . اما یه جورایی دلم گرفته از این رفتار ها . من مدتهاست که با بچه های فارکس در ارتباطم . اما باور کنید سرد ترین رفتار ها رو در بین دوستان ایرانی خودم دیدم . توروخدا از دستم ناراحت نشید ها ، منظورم شخص خاصی نیست . برخی اندیشمندان با نگاهی به تاریخ صد ساله و تحولات دوره ای ایران به این نتیجه رسیده اند که ایراد اساسی در فرهنگ و رفتار مردم است و تا در این زمینه تغییری صورت نگیرد ، تغییرات کلی ابتر خواهد ماند .

بیاین بجای اینکه منطق خودمون رو در جهت برخورد با دوست ایرانی خودمون بکار ببریم در جهت کمک به خودمون بکار ببریم و قلم زیبای خودمون رو چه با قصد و چه بی قصد استادانه در تخریب کسی حرکت ندیم . این اتفاق ها که خود به خود نمی افته . یکمی هم باید جلوی احساس ها رو گرفت . اگه ما هم دیگر رو حمایت نکنیم ، چه کسی اینکار رو میکنه ؟ غیر از اینه که همین الان توی لیست فروش خیلی از بهترین سیستم ها دنیا اسم کشور ایران نیست . خودموون رو هم باید از همدیگه دریغ کنیم ؟ اگر همه بگن خب من که تریدم رو میکنم و پیپ ها هم که مثل دونه های آب دارن قطره قطره جمع میشن و تا الان نصف دریا پر شده و ... پس انجمن به چه درد میخوره ؟ اما وقتی انجمن هست باید ازش نگهداری کرد . حفظش کرد . بهترش کرد . یه وقت هایی غافل شدن از چیزهای کوچک می تونه اثرات مخربی بجا بذاره . باور کنید این یک هنره . ترید یک هنره . مگر نه این که هنر نزد ایرانیان هم هست . باید از یه چایی بترواد دیگه ؟؟!! از کوزه همان تراود که در اوست .

یه روز که من تازه با فارکس آشنا شدم رفتم و یه جایی یه در خواست دادم . مهم نیست کجا ! یه عمری که گذشت و دیدم خبری نشد . گفتم خب بنده های خدا کار دارند دیگه . بیکار که نیستند . رفتم سراغ دوستان خاجی گفتم بالاخره یکی هم پیدا میشه که یکم بیکار باشه دیگه . ورداشتم اول متنم نوشتم ساری فور مای پور انگلیش ! بعد هم یه چیزایی سر هم کردم و به عنوان یه پست فرستادم . گفتم خب از هموطنام که چیزی نرسید از اینها ت ح ر ی م نشم خوبه !! صفحه رو بستم یه ماه دیگه سر بزنم ، اما شب رفتم یه نگاهی بندازم برقم پرید . باور نمیشد صحنه ای رو که دیدم . برای پیغام فرستاده بودند و .. اما عجیب ترین حالتش این بود که مدیر سایت کاری رو که باید میکردم برام نقاشی کرده بود و فرستاده بود . بگذریم که اینکار رو چقدر تکرار کردند . همین الان من توی فرومی عضو هستم که حتی یک پست هم ندادم و فقط با پیغام خصوصی باهاشون ارتباط دارم . چون از اونجا سر در نمیارم . ولی خدایی اینقدر مرام گذاشتن که دیگه روم نمیشه چیزی بگم . و یه چیز جالبه دیگه ، آخر همه انتقاد هاشون می نویسن در نهایت این نظر شخصی منه و از شما بخاطر روشتون یا مطلبتون تشکر میکنم . فکر کنم بد نیست یه مدت بریم تو جامعه مجازی فرنگی ، اینکه دیگه کارت خدمت و ویزا و ... نمیخواد . هم از روشهاشون یاد بگیریم هم از فرهنگ فرنگیشون . البته قصد بی احترامی و جسارت به هیچ کسی رو ندارم . اما این ها رو دلم مونده بود ، بالاخره باید یه جایی میگفتم . بیاین کمی بیشتر هوای همدیگر رو داشته باشیم و کمی تا قسمتی مهربان تر بنویسیم .

اشرف الدین گیلانی یکصد سال پیش شعر زیر را در توصیف روحیات مردم ایران سروده که نقدیست به رفتار ما ایرانیان

.............. از زهد و تقدس زده صد طعنه با سلمان / داریم جمیعا هوس حوری و غلمان / نه گبر و نه ترسا ، نه یهود و نه مسلمان / نه رومی رومیم و نه هم زنگی زنگی

.................. من در طلب دوست به هر کوچه دویدم / از مرشد و آ خ و ن د دو صد طعنه شنیدم */ اندر همه طهران دو نفر دوست ندیدم / بر جان هم افتاده شب و روز به جنگیم .

صراحت لهجه و زیاده عرضی من رو ببخشید .

از توجه شما سپاسگذارم .
با تشکر نیروانا
بدرود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ . ن : تمام مطالب فوق ، تنها درد دل های یک تریدر مینی اکانت بود و به هیچ شخص و موضوع خاصی اشاره نداشت . موفق و پیروز باشید . نیروانا
nirvana آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 9th, 2008, 03:19   #180
علي فاركس
Senior Member

علي فاركس's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2005
تشکر از ايشان: 1,067 بار در 376 پست
علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)
0

سلام به همگی
وحید جان چند خط به عنوان یک دوست برات مینویسم.
صمیمانه ازت میخوام که قبول کنی.(چه بسا که قبول هم داشته باشی)
اونی که اعتبار میده خداست نه بنده خدا و نه هیچ اسباب دیگری..پس تمامی این تشکرها و ستاره ها و .... همه کشکن.
فکر نکن فقط شما هستی که از تشکر ها یا برخی نوشته ها برداشت بد میکنی.مسلما خیلیها اینطوری هستن.
اما داداش من محیط یک محیط مجازی هست.
یکی از دوستان توی همین تاپیک خیلی قشنگ نوشته بود.
این ابزارها همه خطی اندازه گیری میکنند در حالی که انسان موجودی پیچیده است.
خود من تا حالا چندین بار وارد حاشیه شدم.
آخریش یادمه با جناب حامد صمدی بود.
به خودم نگاه کردم دیدم الکی الکی حامد داره به خاطر یک بحث بی اهمیت تصمیم میگیره دیگه ننویسه.
خوب به جای اینکه بیایم بحث و بصورت عمومی باز کنیم تا همه ببینن و قضاوت کنن خیلی محترمانه در پیام خصوصی با هم حلش کردیم.آخرش که حل شد اومدیم گفتیم آقا تموم شد و دیگه مشکلی نیست.دیگه کسیم حرفی برای گفتن و اظهار نظر نداشت.(خیلی وقتا این اظهار نظرها آشوب به پا میکنه و دقیقا حکم دوستی خاله خرسه را ایفا میکنه(( در حالی که" میان دو کس جنگ چون آتش است سخن چین بدبخت هیزم کش است!")).
اتفاقا چقدر هم باهم دوست شدیم(که من از همین جا هم سلام بهش میرسونم)
بقول آقای بهزاد اقبالی اینجا خانه دوم ماست و ما خانواده ای هستیم که عین آمار 5 روز در هفته با هم هستیم.
کمی متین تر باش .
وحید جان یک چیزیرو بهت بگم.
هیچوقت تصمیم نگیر از انجمن بری!
اولین ضربه رو به خودت میزنی.
اونایی هم که رفتن آی دی جدید ساختن برگشتن اما دیگه ننوشتن.
پس همون بهتر که آدم خودش باشه و ننویسه.
کسی که توی انجمن پست میزنه اعتماد به نفس داره که خیلی ها ندارن!
خودشو میبره زیر ذره بین و این باعث میشه اشتباهات خودش کم بشه!
فقط کافیه یک نفر بیاد یک ایراد کار شمارو بگیره! همون یک دنیا ارزش داره!
در کنار مسائل جانبی از قبیل چیزهایی که بهت گفتم الان عصر ارتباطات هست.
اگه ارتباطاتتو کم کنی جا میمونی.
خیلبی ها اینجا و جاهای دیگه زحمت کشیدن.
فکر میکنی فقط شمایی که از ادامه کار دلسرد میشی؟
آدم وقتی زحمت میکشه توقعش میره بالا.
اما یادمون نره قبل از ما هم کسان دیگری بودن و بعد از ما هم کسان دیگری میان.
گذشت کن.صداشم دیگه در نیار.
ازت خوب حمایت شده منتها زحماتت در سایت توقعت رو برده بالا طوری که حمایتها رو نمیبینی.
ببین خیلیا تو این سایت و سایتهای دیگه هستن که مدیر نیستن اما پستهاشون بیش از یک مدیر ارزش داره.
مدیریت فقط یک اسم هست و یک رنگ و کمی اعتبار که اونم باز دست خداست.
به این تشکر ها و اعتبارها هم خیلی نیگاه میکنی.فرض کن نیستن.
من دیگه حرفی ندارم بزنم.
تصمیم با خودته.
منم دیگه تو این تاپیک پستی نمیزنم.
قربانت علی

Bookmarks

برچسب‌ها
نحوه, من, معترضم, این, اداره, سایت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید