انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي June 29th, 2010, 11:49   #61
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
-4

اولین پست حذف شده هم شد مال من

آقا رضا شمشیر از رو بستی ؟
قديمي June 29th, 2010, 11:50   #62
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
-3

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله arteshbod نمايش نوشته ها
به نظر من هم هدف از اینکار بیشتر فروم بازی هست .
از قدیم گفتند تنوع راز بقاست.
قديمي June 29th, 2010, 12:20   #63
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
-6

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
از قدیم گفتند تنوع راز بقاست.
بله دیگه برای جذب کاربر و بالا بردین رنکینگ سایت و چند تا هدف دیگه خاله بازی راه میندازند .
من به پست تو مثبت میدم تو به پست من منفی میدی با هم بازی میکنیم
قديمي June 29th, 2010, 12:23   #64
johntaylor
Senior Member

johntaylor's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2009
محل سكونت: earth
تشکر از ايشان: 1,316 بار در 236 پست
johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله AIM به johntaylor ارسال پيغام بوسیله Yahoo به johntaylor
7

درود عزیزان

تجربه شخصی من میگه این گزینه به زودی باعث اتفاقات بدی در سایت میشه. جبهه گیری و دسته بندی ها. رو در رو قرار گرفتن اعضا و خیلی چیزای دیگه. یادمون نرفته که سیستم اعتبار بر اساس رای در چه وبسایتی بسیار همه گیر شد که همه میدونیم و اسمشو نمیتونم بیارم و حالا کافیه بخش نظرات زیر هر لینک رو ببینید که چه جبهه گیری میشه. حتی ممکنه پستهای خوب این وسط قربانی همین جبهه گیریها بشه. برای جلوگیری از این مورد میشه برای کسانیکه زیاد از منفی استفاده میکنن یه محدودیتهایی لحاظ بشه. البته کافی که نیست اما یکیش میتونه باشه. و دیگه اینکه رای کسی که بارها ازش تشکر شده نباید یکسان باشه با کسی که تازه وارد شده. اون تازه وارد هم بسیار محترمه اما باید چندین پست بذاره تا با اصول نقد و تحمل نظر مخالف خوب آشنا بشه بعد. لابد بعد هم باید یه سیستم گزارش تخلف منفی زیاد ! بذاریم .. بعد هم یه بنر که تو رو خدا رعایت کنین ! متاسفاهنه این مشکلی هست که در کارهای گروهی سرزمین ما بسیار زیاده و بارها و بارها تست شده و نتیجه شو چه در فارکس و چه در کارهای تخصصی خودمون دیدیم.
منکر این نمیشم که تغییر لازمه به هر حال اما مثلا با راه اندازی یه محیط برای اعلام نظر همه در رابطه با اعتبار دادن مثبت و منفی به پستها اول فضای اون ایجاد میشد و نظرات جمع آوری میشد و از طرفی فضای فکریش هم ناخودآگاه به وجود میومد در ذهن همه بعد اعمال میشد. وگرنه اون جمله پر رنگ یه گوشه ای تو قالب هم همین کار رو میکرد. کارای دیگه ای هم لازمه مثل
یه چیزی شبیه بورد برای تاپیک سیستمها .. توی اون بورد اخرین اخبار یه سیستم و نو آوریهاش و آخرین ورژن ها لینک میشد که برای یه تاپیک ارزشمندی مثل همیار فرشاد عزیز تازه واردا به تاپیک اسیر لینک سیستم نشن ...
در نهایت امیدوارم عزیزان از این گزینه که اگه درست استفاده بشه نفعش بیشتر از ضررش هست خوب وبهینه استفاده کنن. اول از همه خودم امیدوارم درست ازش استفاده کنم که موجب رنجش و تضییع حق کسی نشه. همه میدونیم قضاوت یکی از دشوارترین کارهاست ...

پایدار باشین عزیزان ...
johntaylor آفلاين است
4 تشکر کننده از johntaylor:
قديمي June 29th, 2010, 12:32   #65
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

-6

نقل قول:
بله دیگه برای جذب کاربر و بالا بردین رنکینگ سایت و چند تا هدف دیگه خاله بازی راه میندازند .
من به پست تو مثبت میدم تو به پست من منفی میدی با هم بازی میکنیم
رنکینگ سایت که بره بالا چی میشه ؟ تبلیغات گرون میشه تبلیغات که گرون بشه چی میشه ؟ جیب آقا رضا پر میشه
از یه طرف جلوی کاربرایی مثل من رو میگیره از طرف دیگه تعداد کاربرها میره بالا از طرف دیگه سایت شلوغ میشه . راستی آقا رضا قضیه ی ایدی دومت رو تعریف کردی ؟ میخواهی تعریف کنم ؟
قديمي June 29th, 2010, 12:37   #66
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

-4

اقا رضا خیلی دوست داری تو سیاست ورزی شبیه انگلیسیها باشی ؟ تو لاریجانی هم نیستی
قديمي June 29th, 2010, 12:54   #67
raminkohkan
Senior Member

raminkohkan's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2009
محل سكونت: PERM -Пермь
تشکر از ايشان: 230 بار در 93 پست
raminkohkan (سطح 1)raminkohkan (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به raminkohkan ارسال پيغام بوسیله Yahoo به raminkohkan
-6

البته بنده فکر کنم این سیستم امتیاز دهی یک لا پوشانی باشه واسه مدیر سایت که هر پست را زمانی بر خلاف منافع خود ببینه حذف کنه با دادن امتیاز منفی و به اصطلاح خود را بیطررررررررررررررررررررف نشان بده و این موضوع بروکرها سبب شده تا مدیران بقای
خود را در خطر ببینند و این بساط امتیاز دهی را راه اندازی کردن...تا از اینگونه مسائل که پیش امده بتوانند خودشان را کنار بکشند
تاسف به این نون به نرخ روز خورها
raminkohkan آفلاين است
قديمي June 29th, 2010, 13:11   #68
iman368
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 216 بار در 104 پست
iman368 (سطح 1)iman368 (سطح 1)
iman368 آفلاين است
قديمي June 29th, 2010, 13:14   #69
فرشاد صارمی فر
مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله

فرشاد صارمی فر's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 21,485 بار در 1,703 پست
فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرشاد صارمی فر
10

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله raminkohkan نمايش نوشته ها
البته بنده فکر کنم این سیستم امتیاز دهی یک لا پوشانی باشه واسه مدیر سایت که هر پست را زمانی بر خلاف منافع خود ببینه حذف کنه با دادن امتیاز منفی و به اصطلاح خود را بیطررررررررررررررررررررف نشان بده و این موضوع بروکرها سبب شده تا مدیران بقای
خود را در خطر ببینند و این بساط امتیاز دهی را راه اندازی کردن...تا از اینگونه مسائل که پیش امده بتوانند خودشان را کنار بکشند
تاسف به این نون به نرخ روز خورها
هرچند از نظر ادب خودم را هرگز در سطح شما نمی دانم و از اینکه بخوام هم کلام شما بشم متاسفم ،ولی :
با این تفاسیر چرا شما به سایت سرمایه سر می زنید؟؟

1- این سایت وابسته به ارگان و یا نظام خاصی نیست ، یک سایت شخصی که سالها پیش با هدفی برای داشتن بزرگترین منبع فارکس در ایران وخاورمیانه ساخته شده ،مدیر سایت مالک اصلی است و قوانین را خود ایشون قرار میدن،و کسی هم نمی تونه و حق نداره بخاطر قوانین مالک را زیر سوال ببره ،سایت شخصی هست ، دولت که نیست؟ دوستانی که ناراضی هستند می تونند از سایت های دیگه استفاده کنند!!!

2-این قابلبت که داره بررسی میشه و آزمایشی هست ، در واقع نمادی از احترام آقا رضا به اعضای سایت هست ،و هر کاربر خودش مدیر هست .

3-از جمله مزایای این سیستم این است که می توان پست های مناسب بیشتر و پست های با مضامین و متن های زشت پاک بشه ، اینم دست خود کاربران هست ، و دیگه افراد در حین زدن پست احتیاط بیشتری به خرج می برند

4-تنها کمی تغییر قابلیت در این سیستم باعث میشه سیستم کامل بشه و هر پستی توسط یک گروه خاص که نمونش رو خود شما میدونید از بین نره ،

5-اگر نمی دانید بهتره بدونید که این قابلیت ،احترام به نظر شماست و کاربران به نوعی می تونند در نحوه مدیریت سایت دخالت کنند

6-جز این است که شما از پاک شدن پست خود هراس دارید؟

7-مطمئن باشید با کمی تغییرات در این سیستم ، هر فردی قادر به رای دادن نیست

8-شما نون رو به نرخ چه روزی می خورید؟فعلا اینجا داری مجانی می خوری...

آخرین ويرايش توسط فرشاد صارمی فر در June 29th, 2010 و ساعت 13:25
فرشاد صارمی فر آفلاين است
قديمي June 29th, 2010, 13:15   #70
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

-4

اقا از تو کوچه یه سر و صداهایی میاد اگه یکوقت موتور دم خونمون منفجر شد یا یه رفتگری زیر لباسش کلاش قائم کرده بود ما رو حلال کنید .

از اون پستی که نوشتم و پاک شد خوشم اومد دوباره مینویسم

اقا رضا فکردی سیاستت خیلی شبیه انگلیسیهاست ؟ تو لاریجانی هم نیستی ! چد نفر از اعضا برجسته سایت بخاطر اختلافات با شما سایت رو ترک گفتند .
راستی اسم واقعی امید سبوکی چی بود ؟ من که کارت ملی اش رو سال 87 تو بانک سامان شعبه ی توحید در کرج دیدم . من مامور یگان ویژه بودم نگهبان بانک بودم و میشناختمش ولی اون منو نمیشناخت کارت ملی اش رو دیدم اسمش امید سبوکی نبود . شما اقا رضا میدونستی ؟
قديمي June 29th, 2010, 13:20   #71
MEY$AM
Senior Member

MEY$AM's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 1,457 بار در 316 پست
MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)
6

نقل قول:
اقا از تو کوچه یه سر و صداهایی میاد اگه یکوقت موتور دم خونمون منفجر شد یا یه رفتگری زیر لباسش کلاش قائم کرده بود ما رو حلال کنید .

از اون پستی که نوشتم و پاک شد خوشم اومد دوباره مینویسم

من مامور یگان ویژه بودم نگهبان بانک بودم و...
جناب طاهری شرمنده ولی مگه روحانیون خدمت میرن؟؟
قديمي June 29th, 2010, 13:31   #72
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
7

مشت نمونه خروار ه

توي جامعه دو دستگي رو بوجود آوردن و دارن ح كومت ميكنن

اينجا هم با اين طرح آزمايشي دو دستگي نمود بيشتري پيدا كرد.

اين طرح خيلي ايراد داره. خوبه ها اما بايد خيلي روش فكر كرد.

ارادت
Hamed2420 آفلاين است
3 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي June 29th, 2010, 13:33   #73
ehsandinho
Member

ehsandinho's Avatar

تشکر از ايشان: 153 بار در 45 پست
ehsandinho (سطح 1)ehsandinho (سطح 1)ehsandinho (سطح 1)ehsandinho (سطح 1)
1

منم با این سیستم با کمی تغییر موافقم .. اجازه نمیده هر کسی هر پستی که بدون محتواست بزنه و یا محتوایی که به نفعه هدف سو استفاده اشخاص هست پاک میشه ... امثال سبوکی رو هم شما از این سایت فراری دادید و الانم داره سیگنال میده توی ام اس ان برای خارجیها ... نمیدونم ایشون چکار کردن یا چی شده ولی به گردن خیلیها حق داشتن ... منم موافقم که پستهایی که به این سادگی و راحتی و بدون مدرک و دلیل اسم یه نفر رو میارن و هر چی دوست دارن میگن پاک شه تا شاید اون چند نفری هم که واقعا توی این سایت کار میکنن و برای بقیه کمک فرار نکنن .. اقای اقبالی هم سر همین مسائل کمرنگ شدن و انداختن گردن کار زیاد ولی همه اونایی که توی کلاسها بودن بهتر میدونن قضیه چی بده ... دوست عزیز بجای خاله زنک بازی برو جایی که راحتی و میزارن پست بدی این سایت بد و انگلسی رو چرا رها نمیکنی ؟؟؟؟؟
ehsandinho آفلاين است
3 تشکر کننده از ehsandinho:
قديمي June 29th, 2010, 13:44   #74
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

-1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blacktiger نمايش نوشته ها
جناب طاهری شرمنده ولی مگه روحانیون خدمت میرن؟؟
قبلش بله
قديمي June 29th, 2010, 13:47   #75
MEY$AM
Senior Member

MEY$AM's Avatar

تشکر از ايشان: 1,457 بار در 316 پست
MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)
2

87 خدمت بودین
الان 89 و حدود یک ساله خودتون میفرمایید روحانی هستین و ملبس شدین. یعنی حدود 88
مدارج در حوزه علمیه به چه صورته و بعد از چه مدت طلبگی لباس میدن؟( اینو جدی نمیدونم و دارم ازتون سوال میکنم به فال بد نگیری)

Bookmarks

برچسب‌ها
پستها, آزمایشی, اندازی, امتیازدهی, راه, سیستم

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 20:45 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.