انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي March 3rd, 2008, 23:42   #1
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 2,493 بار در 702 پست
WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به WISHMASTER
نون حلال

0

به نام دوست که آرامشم از اوست

با سلام و احترام خدمت همه دوستان
ـــــــــــــــــــــــــ ـــ
امروز بعد از حدود دوسال آشنایی با فارکس و کلی ماجراجویی ابلهانه و خردمندانه، داشتم خبری رو می خوندم درباره پخش و قاچاق فیلم سنتوری از کارگردان بزرگ ایران داریوش مهرجویی.
از به تاراج رفتن دسترنج و سرمایه ده ها نفر و همچنین کارگردانی که بر روی آثارش تعصب خاصی داشتم ، خیلی ناراحت بودم، این ناراحتی زمانی که به صفحه کامپیوتر خودم نگاه کردم تبدیل به بیماری شد.
یه نگاه کردم دیدم ویندوز ویستا دزدی،آفیس دزدی، آنتی ویروس دزدی، کلی اندیکاتور و اکسپرت دزدی ، کلی pdf زبون اصلی و ترجمه دزدی و خلاصه کلی برنامه های سنگین چند هزار دلاری دزدی .
به قول داداشم اگه امریکا بودی، 100 ٪ حبس ابد بودی.
از شما می پرسم اگه دادگاه خدا بودم مکافاتم چی بود؟
دیدم شوخی شوخی یه پا دزد بودیم خودمون خبر نداشتیم. آخه به ما گفته بودن فقط از دیوار بالا رفتن اسمش دزدیه. غیر از اونو یه جورایی ماست مالی می کردیم. می گفتیم ای بابا ما که کپی رایت و این دردسر ها رو که نداریم.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ
دوستان عزیز
مگه غیر از اینه که همه ما برای رعایت قوانین بازی اینجا هستیم. در قوانین من نون حلال جزء قوانین شخصی ، خانوادگی ، ملی و انسانی و تاریخی منه.
مگه غیر از اینه که با هر مذهبی که داریم کسب حلال و پاک از افتخارات و بدیهیات اون مذهبه.
لطفاٌ خودتونو گول نزنید. و توجیه نکنید. یه زمانی از دیوار مردم بالا رفتن اسمش دزدی بود، الان سال 2008 میلادیه
دیگه کمتر کسی به خودش زحمت میده از دیوار مردم بالا بره. می دونید شکل مناسبات عوض شده،اخلاق و انسانیت چندین هزار ساله که ثابته.
لطفاً به من کمک کنید دوباره خودمو پیدا کنم. می خوام با ابزار پاک ، نون حلال بدست بیارم.
ارادتمند همه دوستان
قديمي March 4th, 2008, 00:02   #2
ashil
Member

ashil's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 507 بار در 144 پست
ashil (سطح 1)ashil (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله St chart trader نمايش نوشته ها
به نام دوست که آرامشم از اوست

با سلام و احترام خدمت همه دوستان
ـــــــــــــــــــــــــ ـــ
امروز بعد از حدود دوسال آشنایی با فارکس و کلی ماجراجویی ابلهانه و خردمندانه، داشتم خبری رو می خوندم درباره پخش و قاچاق فیلم سنتوری از کارگردان بزرگ ایران داریوش مهرجویی.
از به تاراج رفتن دسترنج و سرمایه ده ها نفر و همچنین کارگردانی که بر روی آثارش تعصب خاصی داشتم ، خیلی ناراحت بودم، این ناراحتی زمانی که به صفحه کامپیوتر خودم نگاه کردم تبدیل به بیماری شد.
یه نگاه کردم دیدم ویندوز ویستا دزدی،آفیس دزدی، آنتی ویروس دزدی، کلی اندیکاتور و اکسپرت دزدی ، کلی pdf زبون اصلی و ترجمه دزدی و خلاصه کلی برنامه های سنگین چند هزار دلاری دزدی .
به قول داداشم اگه امریکا بودی، 100 ٪ حبس ابد بودی.
از شما می پرسم اگه دادگاه خدا بودم مکافاتم چی بود؟
دیدم شوخی شوخی یه پا دزد بودیم خودمون خبر نداشتیم. آخه به ما گفته بودن فقط از دیوار بالا رفتن اسمش دزدیه. غیر از اونو یه جورایی ماست مالی می کردیم. می گفتیم ای بابا ما که کپی رایت و این دردسر ها رو که نداریم.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ
دوستان عزیز
مگه غیر از اینه که همه ما برای رعایت قوانین بازی اینجا هستیم. در قوانین من نون حلال جزء قوانین شخصی ، خانوادگی ، ملی و انسانی و تاریخی منه.
مگه غیر از اینه که با هر مذهبی که داریم کسب حلال و پاک از افتخارات و بدیهیات اون مذهبه.
لطفاٌ خودتونو گول نزنید. و توجیه نکنید. یه زمانی از دیوار مردم بالا رفتن اسمش دزدی بود، الان سال 2008 میلادیه
دیگه کمتر کسی به خودش زحمت میده از دیوار مردم بالا بره. می دونید شکل مناسبات عوض شده،اخلاق و انسانیت چندین هزار ساله که ثابته.
لطفاً به من کمک کنید دوباره خودمو پیدا کنم. می خوام با ابزار پاک ، نون حلال بدست بیارم.
ارادتمند همه دوستان
درود

خب اگه یه راه کاملا حلال و شدنی میخواهید اینه که ویندوز رو ببوسید بزارید کنار و یه اوبونتو نصب کنید

یه سیستم عاملل فوق العاده عالی و حرفه ای با کلیه ابزارهای مجانی

اگر دلتون میخواد میتونید تشریف ببرید تو سایتشون یه فرم رو پر کنید پک ارجینال میاد دم در منزلتون ( کاملا مجانی )

روش هم نوشته نصب کن حالشو ببر کپی کن کپیشو به هرکی دلت خواست بده

اما از ابزاراش که نگو و نپرس تقریبا روزی نیست که یه ورژن جدید به ابزاراش اضافه نشه ( ورد اکسل نرم افزاهای طراحی .........)

نرم افزارهای سازگار با ویندوز ( مثل متا ) رو تو سیمولیتورش میتونید اجرا کنید

اینم لینک فروم فارس [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

سایت اصلیشم که ubuntu دات کام هستش

موفق باشید
ashil آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از ashil:
قديمي March 4th, 2008, 00:17   #3
سهامدار جزء
مدیر تالار مدیریت سرمایه - مدیر تالار روان‌شناسی در معامله‌گری

سهامدار جزء's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2004
تشکر از ايشان: 8,045 بار در 1,329 پست
سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به سهامدار جزء
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله St chart trader نمايش نوشته ها
بعضی ها رو میشناسم که با همین مذهب دزدی هاشون رو توجیح میکنن. این توجیه ها رو گوش کنید:
1- نفت ما رو ارزون میخرن، پس ما هم با دزدی از فلان فروشگاه بزرگ جبرانش میکنیم.
2- اینها چون مسلمون نیستن، صاحب مالشون نیستند، پس میشه دزدید (البته اگر در پناه حکومت اسلامی باشند داستان فرق میکنه).
3- مایگروسافت یه شرکت بزرگه با یکی دو تا *** نصب کردن ما طوریش نمیشه!
اینها عین توجیهاتیه که من شنیدم. اولی و دومی خیلی دردناکه بخصوص که تو برای توجیه دزدیت پای دین و خدا و پیامبر رو وسط بکشی . از همون طرف پرسیدم: دوست عزیز شما مالبات میدی؟ گفت در حد امکان نه! گفتم چرا؟ حرومه؟ گفت: باید در حد امکان ندی. گفتم: وقتی همین حکومت فاسق بهت خدمات درمانی رایگان میده یا اضافه مالیات بهت برمیگردونه چرا قبول میکنی؟ این حلاله؟ طرف هم فکر نکنید آدم بیسوادی بود. کسی بود که با هزینه دانشگاه کانادایی فاسق مدرک گرفته و الان هم توی یک شرکت کانادایی داره به واسه حکومت فاسق کار میکنه
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند
یا رب این نودولتان را با خر خودشان نشان
کاین همه ناز از غلام ترک و استر میکنند.

ببخشید بی ربط بود. یاد ناله علی در چاه افتادم از این خوارج....

آخرین ويرايش توسط سهامدار جزء در March 4th, 2008 و ساعت 00:22
سهامدار جزء آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 4th, 2008, 00:42   #4
FXRAMIN
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2007
تشکر از ايشان: 2,463 بار در 921 پست
FXRAMIN (سطح 2)FXRAMIN (سطح 2)FXRAMIN (سطح 2)FXRAMIN (سطح 2)FXRAMIN (سطح 2)FXRAMIN (سطح 2)
0

جملات شما جناب صمدي عالي بود خيلي هم ربط داشت خوب است كمي فكر كنيم ولي ايا راه حل داريم جز اينها اگر هست براي هر موردي لطفا بگيد ....
در عمل بايد كار كرد تيوري را بريزيد دور ....

بصورت عملي ايا مواردي كه جناب ST CHART TRADER گفتند راه حل دارد يا .....؟؟؟؟.....

موفق باشيد
يا حق
FXRAMIN آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از FXRAMIN:
قديمي March 4th, 2008, 01:01   #5
esfandiyar
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2007
تشکر از ايشان: 770 بار در 293 پست
esfandiyar (سطح 0)
0

اين ميخانه اگر ساقي صاحب نظري داشت
ميخواري و بدمستي ما رسم دگري داشت
قديمي March 4th, 2008, 01:11   #6
ashil
Member

ashil's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 507 بار در 144 پست
ashil (سطح 1)ashil (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله FXRAMIN نمايش نوشته ها
جملات شما جناب صمدي عالي بود خيلي هم ربط داشت خوب است كمي فكر كنيم ولي ايا راه حل داريم جز اينها اگر هست براي هر موردي لطفا بگيد ....
در عمل بايد كار كرد تيوري را بريزيد دور ....

بصورت عملي ايا مواردي كه جناب ST CHART TRADER گفتند راه حل دارد يا .....؟؟؟؟.....

موفق باشيد
يا حق
درود

جناب اف ایکس رامین ( مستر آف تنکس )

من پیشنهاد میکنم فریاد وا مسیبتا سر داده جامه بدریم و سر به کوه و بیابان بگذاریم

ناراحت دزدی از بزرگترین دزد تاریخ هستید

هزاران مطلب میتونید در این رابطه تو نت پیدا کنید

روزی که ماکروسافت اولین نگارش ویندوز خود رو از روی سیستم اپل کپی کرد و اپل هم نتونست هیچ جور حق خودشو بگیره کجا بودید تازه این اولینش نبود

قبلش هم کلی از کدهای ناول را برای سیستم داس خودش به امانت گرفته بود

موضوع به اینجا هم ختم نشد یه لیست جناب بامداد دشتبان داشت از سیستمهائی که این شرکت محترم از دوستانشان اقتباس فرموده بودند که میتونید تو امضا ایشون به این مطلب دسترسی پیدا کنید

حالا ما بیائیم این یکی رو سوهان روهمون کنیم بعد هم به این نتیجه برسیم من برای اینکه ویندوزم اورجینال نیست برکت تو کارم نیست

خوب حالا حساب دو دو تا است اگر پولش رو دارید و دلتون میخواد نگارش اصلی بخرید ناز شستتون

و اگر نمیخواهید اینکار رو بکنید اوبونتو یه طرح چند میلیارد دلاریه که وحشتناک دارند روش خرج میکنند به امید دادار جان آفرین به زودی شر میکروسافت رو از سر جامعه انفورماتیک جهان کم میکنند

ببخشید که من جواب دادم ولی پیش خودم فکر کردم که الان این مبحث با مطالب ماورا الطبیعه گره میخوره و خر بیارو باقالی بار کن

موفق باشید
ashil آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از ashil:
قديمي March 4th, 2008, 01:22   #7
Afinance
Junior Member

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 54 بار در 25 پست
Afinance (سطح 0)
0

کاری به درست یا نادرست بودن اینکار

ندارم و شخصا اصلا دوست ندارم دسترنج

یک نفر دیگه رو مجانی بدست بیارم اما

یه نگاه به اسرائیل بکنید مثل گوسفند

فلسطینی ها رو می کشه نه تنها پشیمون

نیست بلکه مرودمش روهم توجیح میکنه

تازه می خواد کروه ادم سوزی هم بزنه چون

المانهای نازی کوره ادم سوزی داشتند اینور

دنیا فلسطینی های رو غارت کنه

نتیجه :توی این دنیا هر کس زور داشت

هر کاری دلش خواست می کنه بقیه هم ازش

دفاع می کنند و کلا این حرفها دست کم برای

کشورهای پیشرفته طبیعی شده و هر چی

می خوان جلوشو بگیرن نمی تونن پس نگاه کن

ببین جزو کدوم دسته هستی:

۱-خوب

۲ بد
Afinance آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Afinance:
قديمي March 4th, 2008, 01:29   #8
arman_fxkar
Senior Member

arman_fxkar's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 247 بار در 79 پست
arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)
0

با سلام

بنده میخواستم بگم که شما هم باید درآمد ماهیانه یه ایرانی رو که بطور متوسط 300 دلار هستش و شاید هم پایین تر در نظر بگیرید در حالی که خط فقر رو 600 دلار بر آورد کردن حالا با این وضع چند درصد این امت شهید پرور ننه مرده میتونن برن و ویندوز حلال و اورجینال که قیمت اون 400_500 دلار ناقابل هستش رو بخرن.

در حالی که یه آمر یکایی که درآمد متوسط اون حدود 5000 دلار هست میتونه یه ویندوز اورجینال و حلال رو بخره و تو اون دنیا به ریش ما ایرونی های دزد بخنده......

شما باید اینو در نظر داشته باشی که همه چیز تو این مملکت بر اساس دروغ و شعار بنا شده

موقعی که . . . شما باید حساب همه چی دستت بیاد و این قصه رو تا آخر بخونی
arman_fxkar آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 4th, 2008, 01:54   #9
Afinance
Junior Member

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 54 بار در 25 پست
Afinance (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Afinance نمايش نوشته ها

کاری به درست یا نادرست بودن اینکار

ندارم و شخصا اصلا دوست ندارم دسترنج

یک نفر دیگه رو مجانی بدست بیارم اما

یه نگاه به اسرائیل بکنید مثل گوسفند

فلسطینی ها رو می کشه نه تنها پشیمون

نیست بلکه مرودمش روهم توجیح میکنه

تازه می خواد کروه ادم سوزی هم بزنه چون

المانهای نازی کوره ادم سوزی داشتند اینور

دنیا فلسطینی های رو غارت کنه

نتیجه :توی این دنیا هر کس زور داشت

هر کاری دلش خواست می کنه بقیه هم ازش

دفاع می کنند و کلا این حرفها دست کم برای

کشورهای پیشرفته طبیعی شده و هر چی

می خوان جلوشو بگیرن نمی تونن پس نگاه کن

ببین جزو کدوم دسته هستی:

۱-خوب

۲ بد

این نتیجه دیگه رو هم به این متن اضافه کنید:

اگه یک روزی به قدرت رسیدی که هر کار دلت

خواست انجام بدی کسی هم بهت چیزی نگه

سعی کنید به هیچ وجه من الوجود به کسی

زور نگی چون با مخ میخوری زمین میگی نه

امتحان کن
Afinance آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Afinance:
قديمي March 4th, 2008, 01:58   #10
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 1,981 بار در 807 پست
fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
0

.............
قديمي March 4th, 2008, 02:07   #11
علي فاركس
Senior Member

علي فاركس's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2005
تشکر از ايشان: 1,067 بار در 376 پست
علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)
0

من خیلی فکر کردم.
نتیجه:
رفقا من فکر کنم چاره ای جز این نداریم متاسفانه...
ببینید اونا خودشون راه ها رو بستن!!
الان DT5 رابرت ماینرو ببینید.1700دلار هزینشه. واقعا شوخی نیست یک تیم تماما حرفه ای رو این نرم افزار کارکردن و واقعا به نظر من 2000 دلار و شایدم بیشتر ارزش داره.اما خوب من کاربر ساده که همه راهها رو برای ارتباط با اونا بستن چی کار میتونم بکنم؟
منی که میخوام پیشرفت کنم باید چیکار کنم؟
منکه حاضرم هزینه کنم ولی راهها بروم بسته هست چیکار باد کنم؟
میگم بیاید کلا سیستمهامونو خاموش کنیم تا از این تحریم لعنتی در بیایم؟
آخرین سوال
آیا فکر میکنید آمریکاییها و سایرین اینقدر شریف هستن که اگر همین شرایط برای اونها بود مثل ما عمل نمیکردن؟
جدا این سوالات همیشه توی ذهن من هست و برآیند فکری من رو به صفر میرسونه.
یعنی متقاعد میشم که استفاده از یک نرم افزار ک ر ک شده در شرایط ناچاری درسته اما ک ر ک کردن یک نرم افزار در شرایط ناچاری دزدی محض هست.
نظر شما چیه؟
قديمي March 4th, 2008, 02:32   #12
mehrdad_rp
Senior Member

mehrdad_rp's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,192 بار در 362 پست
mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mehrdad_rp
0

با سلام خدمت دوستان

در مورد نرم افزارهای خارجی که عملا ما هیچ راهی برای ارتباط با اونها نداریم و همه جوره تحریمیم

وقتی یک شرکت نرم افزاری تو ایران یک سی دی آموزشی مثلا برای بچه ها میزنه و اندازه یه دیسکت توش اطلاعات میزاره و میخواد اون رو به قیمت 6000 تومان بفروشه ، با این سطح درآمد ، خوب معلومه از روی اون سی دی کپی میشه
حالا نرم افزار خارجی که جای خود داره

در مورد Ubuntu هم ، من درخواست دادم یک نسخه اوریجینالش به صورت رایگان برام ارسال شد البته هنوز فرصت نکردم نصبش کنم

آخرین ويرايش توسط mehrdad_rp در March 4th, 2008 و ساعت 02:44
mehrdad_rp آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از mehrdad_rp:
قديمي March 4th, 2008, 03:18   #13
saba1515
Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 174 بار در 80 پست
saba1515 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله arman_fxkar نمايش نوشته ها
با سلام

بنده میخواستم بگم که شما هم باید درآمد ماهیانه یه ایرانی رو که بطور متوسط 300 دلار هستش و شاید هم پایین تر در نظر بگیرید در حالی که خط فقر رو 600 دلار بر آورد کردن حالا با این وضع چند درصد این امت شهید پرور ننه مرده میتونن برن و ویندوز حلال و اورجینال که قیمت اون 400_500 دلار ناقابل هستش رو بخرن.

در حالی که یه آمر یکایی که درآمد متوسط اون حدود 5000 دلار هست میتونه یه ویندوز اورجینال و حلال رو بخره و تو اون دنیا به ریش ما ایرونی های دزد بخنده......

شما باید اینو در نظر داشته باشی که همه چیز تو این مملکت بر اساس دروغ و شعار بنا شده

موقعی که شخص اول مملکت نظارت بین المللی بر انتخابات رو مترادف با خیانت میدونه شما باید حساب همه چی دستت بیاد و این قصه رو تا آخر بخونی
با سلام
به نظر من اینکه من یا شما زیر خط فقر هستیم یا بالای خط فقر ، صرفا یه جور توجیح هستش و از تناقض قضیه و نادرست بودنش چیزی کم نمی کنه.

پانوشت :
1-بنده هم مثل شما از ویندوز ک ر ک شده استفاده می کنم.
2-قیمت ویندوز XP تا اونجایی که حافظه من یاری می کنه 150$ هستش.
saba1515 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از saba1515:
قديمي March 4th, 2008, 04:09   #14
پولدوستک
Member

پولدوستک's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 193 بار در 59 پست
پولدوستک (سطح 1)پولدوستک (سطح 1)
0

درود

ما مردم کشوری با تمدن 2500 ساله ، مهد زرتشت و داریوش و کوروش حافظ و سعدی و فردوسی و ابن سینا و زکریا و دیگر بزرگان تاریخ هستیم .... دیگه چه فرقی میکنه زیر خط فقر ، روی خط فقر ، بالای خط فقر.

همگی اایرانی هستیم و اسم مارو گذاشتن ت----- .

پیروز و مسرور باشید.
قديمي March 4th, 2008, 08:21   #15
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله پولدوستک نمايش نوشته ها
...............

همگی اایرانی هستیم و اسم مارو گذاشتن ت----- .

پیروز و مسرور باشید.
مگه غیر از اینه؟

مملکتی که از روز اول که پایه ریزی شد همش از محو کردن این و آن صحبت کرده است. همش صحبت مرگ بر ..... است. همش از دشمن حرف میزند. همه را بد و فقط خود را خوب و از بهشتیان می داند...

درست است. شاید شما بگویید که ما اینچنین نیستیم و این حرف ها فقط صحبت عده ای خاص است. ولی همین صحبت هاست که در سطح جهان مطرح میشود و آنها نمایندگان ما هستند. خوب حالا با این همه صحبت باید هم به ما بگویند ترو ...

نمونش انرژی هسته ای که با اصرار مسئولان و تائید مردم (....حق مسلم ماست) همچنان در دستور کار است (غنی سازی) و دور جدیدی از تحریم ها را به دنبال داشت.

-----------------------------------------------------------------------

دوستانی هم که واقعا از کپی برداری احساس خوبی ندارن و به قول معروف وجدانشون آسوده نیست، میتونن خیلی از نرم افزارها رو اورجینالش رو تهیه کنن. بسیاری از اونها در بازار هست. آنهایی هم که نیست و راه را برویتان بسته اند کسانی هستند که خرید رو برای شما انجام دهند، با استفاده از امکاناتی که در اختیارشون است. کافی است یه سرچ بزنید و دنبالش بگردید.

اینکه کسی میاد و میگه من واقعا ناراحتم ولی راه ها رو بستن داره کار خودش رو توجیه میکنه. کافیه بخواین. اشخاص و سایت هایی هستند که خرید سفارشی شما رو انجام میدن.

ارداتمند تمامی برو بچز باحال و با وجدان سرمایه
6 تشکر کننده از I.N.D.E.X:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
نون, حلال

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید