انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 17th, 2009, 01:01   #91
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Extacy نمايش نوشته ها
جناب گنجی همین کم چیزی نیست . میتونه با 2-3 تا پوزیشن شما را کال کنه . البته به موجودی حساب هم ربط داره . ولی در کل چیز کمی نیست.

و به نظر من تمام مشکلات حک بین تریدرا از یاهو مسنجر میشه و همون طور که دوستان گفتن برنامه های Key Logger.

من خودم به شخصه چند سال پیش در زمان ایگولد (E-gold) شاهد حک شدن حساب یکی از دوستانم بودم به وسیله همین نرم افزارهای Key logger .
آخ گفتی ایگولد داغم تازه شد من خودم چند سال پیش همین اتفاق برام افتاد و 400 دلارم پرید هرچی هم فریاد زدم حساب ایگولد من رو هک کردن همه گفتن ایگولد رو نمیشه هک کرد
قديمي January 17th, 2009, 01:03   #92
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
شناسایی فایلهای هک

0

چگونه فايل هاي هك را شناسايي كنيم؟ سوالی که بسیاری از کاربران روزانه از خودشان میپرسند. در دنیای ناامن اینترنت ، این سوال یکی از مهم ترین ارکان امنیتی سیستمهای کامپیوتری میباشد. به عنوان مثال در هنگام چت کردن چگونه پی ببریم فایلی که برای ما ارسال شده یک فایل هک است یا خیر؟ در این ترفند قصد داریم روش های شناسایی این فایلهای خطرناک را به شما معرفی کنیم.

وقتي شخصي فايلي را براي شما از طریق یاهو مسنجر ارسال مي كند در پيغامي كه براي شما مبني بر تاييد آن مي آيد نام شخص فرستنده نام فايل حجم آن و همچنين فرمت و از اين قبيل اطلاعات در آن قيد شده است . شما بايد توجه داشته باشيد كه آيا فايلي كه براي شما ارسال شده از لحاظ نوع و فرمت همان فايلي است كه قرار بوده ارسال شود يا خير ؟
در حقيقت مثلا اگر عكسي مي خواهيد دريافت كنيد ايد فايل مربوطه پسوند JPG و يا يكي از پسوندهاي فايلهاي گرافيكي را داشته باشد.
نه اينكه فايلي با پسوند اجرايي Exe و يا Bat براي شما ارسال شود و فرستنده هم مدعي باشد كه اين يك فايل تصويري است.
در واقع فايلهاي هك كه با نرم افزارهای تروجان ساز ساخته مي شوند ، در قسمت پسوند داراي پسوندهايي مثل SCR يا ExE و ... و يا مثل mypic. jpg.scr مي باشند كه نشان دهنده آن است كه فايل فرستاده شده يكي از انواع فايل هاي ساخته شده توسط نرم افزارهای مخرب است كه براي بدست اوردن پسورد شما مي باشد.
بنابراين همواره نوع پسوند فايلهاي دريافتي را زير نظر داشته باشيد و بدانيد كه از اين طريق و قبل از هر چيز (حتي قبل از استفاده از نرم افزارهاي ضد هك و ضد ويروس) مي توانيد تا حد زيادي از كيفيت نوع و چگونگي عملكرد و ماهيت يك فايل اطلاع حاصل كنيد.
فرضأ مطمئن باشيد كه يك فايل ويروسي نباشد ميتواند پس از اجرا بلا هاي ناخواسته برسر سيستم شما بياورد.

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 17th, 2009, 01:03   #93
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: فرديس ( بهشت برین )
تشکر از ايشان: 3,028 بار در 1,003 پست
Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hpanahi
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Fx.JENTELMAN نمايش نوشته ها
به نظر من اسم تاپیک عوض شه و همینجا درمورد راههای مقابله با هک بحث بشه بهتره
جناب پناهی و سبوکی درست میفرمایند که نمیتونن کاری کنن و درامد زایی براشون نداره ولی میتونن حساب رو براحتی کال کنن همین خودش خیلی بده ..
البته شاید کسی با اقا وحید خصومت داشته ولی از کجا معلوم همین مشکل فردا برا من و شما پیش نیاد دوست عزیز ../
سلام

این پست شما کمی من رو به فکر فرو برد

در صفحات قبل خواندم که وقتی استیمنتی از خودتون میذارید شماره حساب رو لاک بگیرید من تا الان در سه سایت استیمنت همراه با نام و شماره حساب قرار دادم چرا این مشکل برای من بوجود نیامده ؟

چرا این مشکل برای یه آیبی که اون طرف مطمئنا خیلی بیشتر میتونه ضربه بزنه به وجود نیومد ؟

یحتمل شخصی که وحید عزیز را هک کرده با ایشان خصومت داشته در ضمن تا به حال ندیده بودم و نه شنیده بودم که کسی بتونه پسورد حساب کسی رو بدزده و روش هم معامله بزنه اگر پسورد رو داشته باشه که ... مرض نداره ترید کنه سریع پول خارج میکنه !

اینها رو گفتم که اینقدر مسئله بحرانی نیستش الان 50 نفر توی این تاپیک هستن این یه بار منفی ایجاد میکنه چند تا از کلاینت ها با من تماس گرفتن آقا فردا اینجوری نشم اونجوری بشم یک کمی بیاییم واقع بین باشیم

شما را به خوابی قشنگ دعوت میکنم

اگر هم دعوا شد خبرم کنید چون دلم تنگ شده باسه دعوا کردن ابرانسان هم باشه ها

پ ن : وحید نوشته که این تاپیک ربطی به فارکس نداره قربون اون شکلت برم اسم تاپیک رو بخون یه بار دیگه هک کردن ، شیوه جدید در آمد زائی در فارکس !!!

شبتون قشنگ

پناهی
2 تشکر کننده از Hpanahi:
قديمي January 17th, 2009, 01:07   #94
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید درزی نمايش نوشته ها
شب همگی خوش . به دلیل اینکه نمی خوام جزءیات رو کامل توضیح بدم تا خدای نکرده شخص مشابهی بخواد همون راه رو بره و اینطوری دچار دردسر بشیم فقط هدفم رو از ایجاد این تاپیک می گم :

یک تریدر باید علاوه بر دانش ترید به موارد دیگری نیز اشراف داشته باشد که از جمله آن امنیت سیستم است . هدف این بود تا هشداری داده شود تا همانند حقیر یک هفته گرفتار نشوید . ضرر مالی فدای سرتان ، اما دردسرش پیرم کرد . قضیه به فارکس ربطی ندارد و امیدوارم کسی اشتباه برداشت نکند و به بیراهه نرود ، ولی حساب فارکسی مورد حمله قرار گرفته ، یعنی بر خلاف نظر دوستان من دلایلی دارم که طرف تریدر بوده است ، بگذریم ، نمی خوام ریز بشم ، این تاپیک هدفش هشدار و اطلاع رسانی بود ، و یک پیام برای دوست تریدر و هکر خودم که برادر برو از تلاشت نون بخور .

مدیران برای هرگونه اقدامی درباره تاپیک مختارن ، یا علی .
و این هم پیام اخر وحید

بنده خدا توی هر صفحه هدفش رو نوشته ولی ببین چند صفحه پست خورده

ممنون وحید جان

همه عزیزان کاسپر اسکای رو داشته باشن بهترین انتی ویروس و آنتی نمیدونم هک و کلا آنتیه دیگه نصب داشته باشید D:
3 تشکر کننده از Hpanahi:
قديمي January 17th, 2009, 01:12   #95
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

نام بهتر برای تاپیک :

هشدارهای امنیتی برای تریدرها
قديمي January 17th, 2009, 01:14   #96
iman368
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 216 بار در 104 پست
iman368 (سطح 1)iman368 (سطح 1)
0

من با نظر جناب پناهی موافقم . شما این مساله را زیادی بزرگ کرده اید . در ضمن اسم تاپیک هیچ مناسبتی با هک شدن شما ندارد . همانطور که دوستان گفتند اگر هم کسی حساب شما را هک کند بر خلاف اسم تاپیک برای آن شخص هیچ در آمدی ندارد . یعنی هیچ پولی نمی تواند از حساب شما خارج کند .
به هر حال هر پدیده ای در علم و تکنولوژی آفت های خاص خود را دارد و اینترنت نیز مستثنا نیست .
خب مسنجر شما هک شده و این برای خیلی ها اتفاق افتاده . حتی سایت پنتاگون هم هک می شود .
بسیا
iman368 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از iman368:
قديمي January 17th, 2009, 01:16   #97
Farzad619
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,552 بار در 366 پست
Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hpanahi نمايش نوشته ها
اگر پسورد رو داشته باشه که ... مرض نداره ترید کنه سریع پول خارج میکنه !

سلام اخه عزیز دل برادر بدون امضا که نمیشه پول خارج کرد

راستی جناب پناهی کجای پستم شما رو به فکر فرو برد؟

Farzad619 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Farzad619:
قديمي January 17th, 2009, 01:16   #98
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله iman368 نمايش نوشته ها
من با نظر جناب پناهی موافقم . شما این مساله را زیادی بزرگ کرده اید . در ضمن اسم تاپیک هیچ مناسبتی با هک شدن شما ندارد . همانطور که دوستان گفتند اگر هم کسی حساب شما را هک کند بر خلاف اسم تاپیک برای آن شخص هیچ در آمدی ندارد . یعنی هیچ پولی نمی تواند از حساب شما خارج کند .
به هر حال هر پدیده ای در علم و تکنولوژی آفت های خاص خود را دارد و اینترنت نیز مستثنا نیست .
خب مسنجر شما هک شده و این برای خیلی ها اتفاق افتاده . حتی سایت پنتاگون هم هک می شود .
بسیا
هدف ما اطلاع رسانی بود ، ولی مثل اینکه داریم به بیراهه می ریم ، آقا برید هر کاری دوست دارید بکنید ، نمی خواد هم مواظب باشید ، هک هم شدید بی خیال ، نوش جانتان ، کار خیر هم نمی شه کرد ، دوباره داره حاشیه درست می شه ، یکی نیست بگه آخه وحید درزی ، تو بیکاری میای خبر می دی که واسه دوستات هم مشکل مشابه پیش نیاد
قديمي January 17th, 2009, 01:18   #99
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
مراقب آرشيو مكاتبات آنلاين باشيد

0

فهرست‌هاي پستي (mailing list) مرجع خوبي براي به دست آوردن هر نوع اطلاعات هستند؛ به ويژه آرشيو اين فهرست‌ها كه به اينترنت پست شده‌اند. پيام‌هايي كه در اين فهرست‌ها بين اعضا رد و بدل مي‌شود، غالباً به صورت آرشيوهاي قابل جستجو در دسترس هستند و جستجوگراني چون گوگل و غيره آن‌ها را پيدا مي‌كنند. با اين كه اين مجموعه مكاتبات نعمت بزرگي براي محققان هستند، اما مي‌توانند پناهگاه ويروس‌ها و ساير خطرات اينترنتي هم باشند.

اگر سرور آرشيوكننده نظارتي بر ويروس‌ها نداشته‌‌باشد و ضمايم نامه‌ها را آزاد بگذارد، ممكن است پيام‌هايي را آرشيو كرده باشد كه حاوي فايل‌هاي آلوده‌كننده هستند. خودتان مي‌توانيد امتحان كنيد. مثلاً در گوگل به جستجوي فايل postcard.pif بپردازيد، يعني فايل آلوده‌اي كه در بسياري از كرم‌هاي سري W32/Netsky به كار رفته‌است. نتيجه جستجو قطعاً پر از لينك‌هايي به پيام‌هايي در آرشيو فهرست‌هاي پستي خواهد بود كه نسخه فعالي از اين ويروس را به عنوان ضميمه دارند. كليك روي يكي از اين ضمايم در آرشيوهاي مزبور، سيستم را بلافاصله آلوده مي‌كند.

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Kambiz_T.A:
قديمي January 17th, 2009, 01:33   #100
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

0

سلام

دوست عزیز میشه برداشت کرد ؛ ( آقای جنتلمن )

لطفا نپرس چطوری که نمیتونم جواب بدم

در مورد این قسمت ها به فکر فرو رفتم البته شاید خوابم میومده :d
"
ولی میتونن حساب رو براحتی کال کنن همین خودش خیلی بده ..
از کجا معلوم همین مشکل فردا برا من و شما پیش نیاد دوست عزیز ../

"

برای من که این اتفاق نیفتاده حتی خیلی وقتا بدون آنتی ویروس بالا میام یا مثلا وقتی میری کافی نت اونجا آنتی ویروس داره ؟

فکرمیکنم به هدف خودمون رسیدیم بهتره بحث رو کش ندیم آقا کامبیز هم داره زحمت میکشه و مطالب خوبی قرار میده

شبتون باز هم قشنگ
2 تشکر کننده از Hpanahi:
قديمي January 17th, 2009, 01:37   #101
gld.signal
Senior Member

gld.signal's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: نيشابور
تشکر از ايشان: 618 بار در 241 پست
gld.signal (سطح 1)gld.signal (سطح 1)gld.signal (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به gld.signal
0

وحید جان برات پیغام خصوصی گذاشتم
3 تشکر کننده از gld.signal:
قديمي January 17th, 2009, 01:40   #102
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hpanahi نمايش نوشته ها
سلام

دوست عزیز میشه برداشت کرد ؛ ( آقای جنتلمن )

لطفا نپرس چطوری که نمیتونم جواب بدم

در مورد این قسمت ها به فکر فرو رفتم البته شاید خوابم میومده :d
"
ولی میتونن حساب رو براحتی کال کنن همین خودش خیلی بده ..
از کجا معلوم همین مشکل فردا برا من و شما پیش نیاد دوست عزیز ../

"

برای من که این اتفاق نیفتاده حتی خیلی وقتا بدون آنتی ویروس بالا میام یا مثلا وقتی میری کافی نت اونجا آنتی ویروس داره ؟

فکرمیکنم به هدف خودمون رسیدیم بهتره بحث رو کش ندیم آقا کامبیز هم داره زحمت میکشه و مطالب خوبی قرار میده

شبتون باز هم قشنگ
این وسط اگه کسی به هدفش رسیده باشه اون جناب هکر هستش .باز یک مشکلی داره روش بحث میشه و جنابان ایبی فقط به فکر

کسب و کار خودشون هستند.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از albertini:
قديمي January 17th, 2009, 01:41   #103
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

0

خب طی عملیات پلیس بازی که من و شهرام اف ایکس عزیز انجام دادیم ( ایشون داشتن با آیدی وحید چت میکردن ) به شهرام گفتم یه جوری طرف رو بیار تو سایت من تا آیپش رو در بیاریم

217.219.137.17

این آیپی اون شخص بود البته میدونم خیلی بدرد نمیخوره

IP AddressCountryRegionCityLatitude/
LongitudeZIP CodeTime Zone 217.219.137.17 IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF--35.672
51.424-+03:30Net SpeedISPDomainDSLBOZORGNET ARYA CO-IDD CodeArea CodeWeather Station98-[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
6 تشکر کننده از Hpanahi:
قديمي January 17th, 2009, 01:44   #104
es-trader
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 195 بار در 101 پست
es-trader (سطح 1)es-trader (سطح 1)es-trader (سطح 1)es-trader (سطح 1)es-trader (سطح 1)
0

به نظر من برای هر کسی ممکنه این اتفاق بیفته.....
پس تاپیک جناب درزی به درد همه میخوره.. ..اگه کسی زیاد چت زیاد وارد نباشه و پسوند فایل ها رو ندونه ممکنه راحت هک بشه.......

این باعث میشه میشه تا دوستان یه مقدار به فکر امنیت سیستم باشن..و یه چیزای از هک یاد بگیرن تا هک نشن ....
es-trader آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از es-trader:
قديمي January 17th, 2009, 01:46   #105
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
این وسط اگه کسی به هدفش رسیده باشه اون جناب هکر هستش .باز یک مشکلی داره روش بحث میشه و جنابان ایبی فقط به فکر

کسب و کار خودشون هستند.
از شما بعید بود این پست

من فقط گفتم این تاپیک الکی داره بزرگ میشه در ضمن انقدر وحید برام ارزش داره که به همراه شهرام دارم پلیس بازی در میارم

در ضمیمه آیپی طرف رو گذاشتم

وحید دیگه مونده به خودت بین میتونی پیداش کنی یا نه بسم الله
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg 1.jpg‏ (21.0 کیلوبایت, 53 نمایش)
5 تشکر کننده از Hpanahi:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, کردن, هک, جدید, درآمد, زائی, شیوه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 13:47 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.