انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي November 5th, 2008, 17:43   #766
RESHEH
Junior Member

RESHEH's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 21 بار در 10 پست
RESHEH (سطح 0)
0

سلام با تشکر از تمامی دست اندرکاران سایت من یک پیشنهاد دارم البته اگر ممکن باشد خیلی از مبتدیان در فارکس کار کردن با نرم افزار متا تریدر 4 را بلد نیستند چه خوب می شد اگر اموزش کار کردن با متا تریدر 4 را قدم به قدم در جای از سایت به طور روزانه قرار می دادید خیلی مفید ولازم است [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
RESHEH آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از RESHEH:
قديمي November 5th, 2008, 17:55   #767
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

متاسفانه برخی کاربران فقط از اعتبار منفی استفاده می کردند و حتی به پستها و تاپیکهای مفید و آموزشی هم اعتبار منفی می دادند! این موضوع موجب ایجاد ناراحتی و دلسردی کاربران می شد. لذا ناچار شدیم اعتبار منفی را برای تمام کاربران غیر فعال کنیم.

موفق باشید
سلام

آقا رضا نمیشه این افراد رو که به صورت عمد قصد تخریب دارن رو بن کنید؟

مسلماً کسی که از قصد چنین کاری میکنه، عدم فعالیتش در سایت نه تنها بد نیست بلکه مفید هم هست.

بنده خودم مدتی پیش به مطلب منفی یک نفر اعتبار منفی دادم (با ذکر دلیل برای اعتبار منفی و همچنین ذکر آیدیم)، یکی دو روز بعدش تو تاپیک ورزشی به بنده اعتبار منفی دادن (اسمشون رو هم ذکر نمیکنم که دوباره بهشون بر نخوره). به قول معروف در حال کل کل با دوستان بودیم که ایشون این بحث منطقی یا طنز رو توهین به خودشون تلقی کردن. بنده نظر ایشون برام مهم هست و از اون به بعد (بجز یک مورد) در تاپیک های ورزشی با دوستان هم کلام نشدم که مبادا کسی بهش بر بخوره.

خلاصه کلام اینکه اگر امتیاز مثبتی هست، امتیاز منفی هم باید در مقابلش وجود داشته باشه و اگر کسی طرز استفاده از این قابلیت رو بلد نیست، بهتره که اون شخص حذف بشه نه سیستم به هم بخوره....

ارادتمندم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي November 5th, 2008, 18:01   #768
kondez
Member

kondez's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 122 بار در 53 پست
kondez (سطح 1)kondez (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kondez
0

آقا رضا حدف شما درست ولی اگر یک نفر کار خطایی کرد یا حرف بی مورد در تاپیکی نوشت باید چطور بهش اعتبار منفی داد تا تکرار نکند ؟ یا اینکه اینقدر منفی بگیرد تا دیگه آبروی ماندن در سایت را نداشته باشد

بهتر نیست برای کسانی که بی دلیل از اعتبار منفی استفاده می کنند راه حلی اندیشید تا سیستم ناقص نشود

به نظر من با اینکار که اعتبار منفی در سایت نیست یعنی کلا اعتبار چیز بیهوده شده و همه رو به افزایش اعتبار هستند حالا چه پست های خوب داشته باشند و چه بد
kondez آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از kondez:
قديمي November 5th, 2008, 18:57   #769
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kondez نمايش نوشته ها
آقا رضا حدف شما درست ولی اگر یک نفر کار خطایی کرد یا حرف بی مورد در تاپیکی نوشت باید چطور بهش اعتبار منفی داد تا تکرار نکند ؟ یا اینکه اینقدر منفی بگیرد تا دیگه آبروی ماندن در سایت را نداشته باشد

بهتر نیست برای کسانی که بی دلیل از اعتبار منفی استفاده می کنند راه حلی اندیشید تا سیستم ناقص نشود

به نظر من با اینکار که اعتبار منفی در سایت نیست یعنی کلا اعتبار چیز بیهوده شده و همه رو به افزایش اعتبار هستند حالا چه پست های خوب داشته باشند و چه بد
سلام.
دوست عزیز منظورتون از کار خطا چیست؟ چه حرکت خطایی بالاتر ازاینکه ما بدون نام و نشان و دلیل به تخریب یک شخص بپردازیم ؟
تمام پستها از طرف مدیران و بچه های سرمایه کنترل می شود یا مدیر می بینند یا دوستان اطلاع می دهند پس اینکه کسی کار خطایی کند و ما شخصا تنبیهش کنیم یک فکر غیر منطقی است .
به اندازه تعداد اعضای سایت نظر های مختلف راجع به یک موضوع وجود دارد و اگر هر کس بخواهد به خاطر نظر مخالفش خود دست به کار شود که دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود .
این سیستم اعتبار دهی اگرچه سیستم فوق العاده ایست در سایت اما متاسفانه به شکل درستی از آن استفاده نمی شود.من با این پیشنهاد موافقم و ممنونم از مدیریت.
قديمي November 5th, 2008, 19:59   #770
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: فرديس ( بهشت برین )
تشکر از ايشان: 3,028 بار در 1,003 پست
Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hpanahi
0

سلام
من هم فقط نظرم رو میگم
ببینید این سیستم ایجاد شده و حالا این از عواقب ( ماشاالله ایرانی ها توی همه چیز براشون باید برنامه فرهنگی و آموزش بذاریم حتی بعضی ها از این سیستم برای انتقام گیری استفاده میکنن ) این سیستم میشه باشه حالا که ایجاد شده دیگه نباید گزینه اعتبار منفی رو حذف کنیم بنده خودم از مخالفان این اعتبار بودم اما خب بعدا خودم رو با شرایط وفق دادم

در کل یا نباید ایجاد میشد یا حالا که ایجاد شده نباید اون رو انگولکش کنیم و بحث رو الکی کش بدیم احساس میکنم اگر گزینه اعتبار منفی نباشه این سیستم هم مثل تشکر ها لوس میشه و بهتره کلا حذف بشه

راه حل هم از دید من نوشتن نام آن افرادی هست که اعتبار منفی به صورت الکی میدن میدونم کار سختیه ولی خب هر کسی که احساس میکنه الکی بهش اعتبار منفی دادن به رضا عزیز یا دیگر مدیران محسن عزیز و ... اطلاع بده تا پیگیری بشه و در صورت درست بودن اظهار نظر فرد شکایت کننده اسم اون شخص رو اعلام کنید یا هشدار بدید یا بنش کنید یا اعتبار منفی رو حذف کنید ( اگر بشه البته )
مرسی
پ ن : جمله نویسی من همیشه مشکل داشته این رو هم بذارید رو حساب عجله داشتن d: )

آخرین ويرايش توسط Hpanahi در November 5th, 2008 و ساعت 20:04
Hpanahi آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Hpanahi:
قديمي November 5th, 2008, 20:18   #771
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

متاسفانه برخی کاربران فقط از اعتبار منفی استفاده می کردند و حتی به پستها و تاپیکهای مفید و آموزشی هم اعتبار منفی می دادند! این موضوع موجب ایجاد ناراحتی و دلسردی کاربران می شد. لذا ناچار شدیم اعتبار منفی را برای تمام کاربران غیر فعال کنیم.

موفق باشید
دکمه تشکر که هست، دیگه اعتبار به چه دردی می خوره؟ اینجوری فقط تشکر رو تشکر می شه.

دکمه اعتبار خوبیش این بود که اگر کاربری از پستی ناراضی بود اینجوری اعتراضش رو بدون اینکه بقیه متوجه بشوند و حاشیه و دعوا و بحث مسائلی از این دست درست بشه فقط به گوش نویسنده پست برسونه، وگرنه اگر قرار باشه همش اعتبار مثبت باشه این چه کاربردی داره؟ اصلاً هدف از دادن اعتبار به یک کاربر چی هست؟ با حذف دکمه اعتبار منفی کلاً از هدف اصلی منحرف می شیم.

البته من کوچکتر از اونی هستم که بخوام نظر بدم، ولی بنظر من یا هر دو گزینه منفی و مثبت وجود داشته باشه یا اینکه هر دو رو حذف کنید.

شما هم موفق باشید
قديمي November 5th, 2008, 20:33   #772
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
0

بنظر من اگر قرار تغییر داده بشه، اول به این صورت باشه که معلوم باشه برای چی به یک نفر اعتبار داده شده، مثلاً کسی کل اعتباراتش توی بخش طنز و اخبار و حوادث بوده با کسی که توی بخشهای تکنیکال و فاندامنتال اعتبار داده بنظر شما اعتبارشون برابره؟

یا ماشاالله همه افراد این سایت کافیه ببینن یکی داره سیگنال می ده دیگه تمومه، اون فرد می شه استاد، 4 تا سیگنالش هم که به هدف بخوره دیگه هیچی، اعتبار پشت اعتباره که به اون فرد داده می شه، ولی اگر یک نفر خودش رو بکشه تحلیل، خبر، بررسی نمودار هرچیز دیگه ای که بنویسه چندتا دونه اعتبار اونهم اشتباهی بهش داده می شه.

باید مشخص باشه بکی بابت چی اعتبار داده شده و اینکه اسم فرد اعتبار دهنده هم مشخص باشه وگرنه وقتی اعتبار منفی نباشه، اصلاً اعتبار مثبت چه معنی پیدا می کنه؟
قديمي November 5th, 2008, 23:34   #773
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام و تشکر از نظرات دوستان

اگر پستهای قبلی اینجانب در مورد اعتبار منفی را ببینید، من هم از وجود اعتبار منفی دفاع می کردم و هنوز هم وجود امکان اعتبار منفی را لازم می دانم. اما متاسفانه در هفته های اخیر پیامهای زیادی از دوستان دریافت کردم که به اعتبار منفی خود اعتراض داشتند. پس از بررسی متوجه چند نکته شدم:

۱- برخی دوستان عادت دارند فقط از اعتبار منفی استفاده کنند! مثلا از ۱۰ اعتبار منفی که به کاربران دیگر داده اند، ۹ مورد اعتبار منفی بوده است!

۲- بطور کلی اکثر اعتبارات منفی به کسانی که پستهای غیرمفید درج می کنند یا قوانین سایت را رعایت نمی کنند داده نمی شود. بلکه به پستهایی داده می شود که مطلب طرح شده با سلیقه اعتبار دهنده مطابقت نداشته یا موضوع مطرح شده از نظر خواننده جالب نبوده.
مثلا یکی از دوستان به این تاپیک اعتبار منفی داده و علت را تکراری بودن موضوع تاپیک ذکر کرده: http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4287

۳- بر اساس تنظیمات این سیستم در vBulletin، تاثیر اعتبار منفی در اعتبار یک فرد بسیار کمتر از تاثیر اعتبار مثبت می باشد. به عبارت دیگر اگر کاربر A به کاربر B اعتبار مثبت بدهد، 40 واحد به اعتبار کاربر B اضافه می شود. اما اگر همان کاربر A به کاربر B اعتبار منفی بدهد، 16 واحد از اعتبار کاربر B کم می شود. لذا به نظر می رسد تاثیر منفی روانی مشاهده مربع قرمز بسیار بیشتر از تاثیر آن در اعتبار افراد می باشد.

۴- برخی افراد ناشناس که تقریبا هیچ مطالب مفیدی در سایت ندارند با اهداف مشکوک (رقابت ناسالم و . . .) سعی در دلسرد کردن کاربران فعال و مفید داشتند. بطوری که به مفید ترین مطالب و کاربران اعتبار منفی می دادند.

با توجه به وسعت استفاده نادرست از این سیستم و اعتراض تعداد زیادی از دوستان به اعتبارات منفی خود (که بخش قابل توجهی از این اعتراضات، بجا بود) تصمیم گرفته شد تا تغییری در این سیستم ایجاد شود.

دو راه برای حل مشکل وجود داشت:
الف- امکان مشاهده شخص اعتبار دهنده توسط کاربران
ب- حذف اعتبار منفی

راه حل الف موجب ایجاد کدورت میان اعضاء و همچنین اقدامات تلافی جویانه می شد.
راه حل دوم نیز امکان ابراز نظر مخالف را از کاربران سلب می کرد.

در نهایت با در نظر گرفتن تمام جوانب، این نتیجه حاصل شد که در شرایط فعلی راه حل "ب" دارای معایب کمتری می باشد.

البته این تصمیم نیز مانند هر تصمیم دیگری ایراداتی دارد. اما در شرایط فعلی تصمیم مناسبی به نظر می رسد.

با تشکر
رضا
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 6th, 2008, 00:55   #774
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

ما چند تا تاپیک و استراتژی در تالار سیستمها و روشهای معامله مشابه این روشی که معرفی شده داریم؟ خود شما بفرمائید چندتا استراتژی مثل این تا حالا معرفی شده؟ چندتا تاپیک در مورد شکست خطوط ما داریم؟

وقتی بعد از داشتن این همه تاپیک دوباره فردی بدون اعتنا به سایر تاپیک ها بدون اعتنا به نوشته های دیگران می یاد دوباره همون تاپیک رو می زنه بنظر شما نباید اعتبار منفی بگیره؟ اینقدر تاپیک تکراری زده شده که وقتی می خواهیم دنبال یک تاپیک بدرد بخور بگردیم باید چند صفحه از تالار رو ورق بزنیم تا بتونیم تاپیک مورد نظر رو پیدا کنیم.
چند تا تاپیک تا حالا راجع به شکست خط روند یا شکست خطوط مقاومت زده شده؟ بعنوان نمونه (دقت کنید نمونه) یکی حاج رضا زده "تحلیل خطوط روند" ، یکی هم جناب پناهی "روش HP" و جناب درزی هم که خودتون بهتر در جریان هستید.

بنظر شما وقتی یک چنین تاپیکی دوباره زده می شه نباید اعتبار منفی بگیره؟ کسی که به نوشته های دیگران بی اعتنا هست چه اعتباری باید بگیره؟ اگر پست بر علیه ایشون زده بشه حاشیه سازی می شه، اگر اون علامت قرمزه زده بشه توجه نمی شه، پس چی کار باید کرد؟

من به این یک موردی که شما فرمودید شدیداً اعتراض دارم.
قديمي November 6th, 2008, 15:48   #775
aska
Senior Member

aska's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 2,394 بار در 824 پست
aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)
0

درود
یه پیشنهاد کوچیک ولی خوب برای صفحه پخش زنده دارم
اولا اینکه صفحه بسیار خوب و کارآمدیست
و پیشنهاد اینکه تنظیمش کنید که وقتی روی یه پست جدید که میاد کلیک که می کنیم تو یک صفحه جدید باز بشه تا خود این صفحه همچنان در حال کار کردن بمونه
ممنون
قديمي November 6th, 2008, 15:54   #776
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aska نمايش نوشته ها
درود
یه پیشنهاد کوچیک ولی خوب برای صفحه پخش زنده دارم
اولا اینکه صفحه بسیار خوب و کارآمدیست
و پیشنهاد اینکه تنظیمش کنید که وقتی روی یه پست جدید که میاد کلیک که می کنیم تو یک صفحه جدید باز بشه تا خود این صفحه همچنان در حال کار کردن بمونه
ممنون
سلام
جناب aska راه حل ساده ای که خودم استفاده میکنم اینه که از اینترنت اکسپلورر 7 یا فایرفاکس استفاده میکنم و با کلیک وسط موس روی هر لینک ، صفحه جدید توی یک TAB جدید باز میشه که واقعا کار رو راحت میکنه.امتحان کنید ، مطمئن هستم که این حالت رو به باز شدن در صفحات جدید ترجیح میدید.
قديمي November 6th, 2008, 20:54   #777
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Exclamation

0

انتقادپذيري براي اصلاح و تقويت روح بسيار خوب است

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 8th, 2008, 16:14   #778
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

تکلیف حذف شدن گزینه اعتبار منفی که مثل سایر موارد روشن شد.

حالا من می خواستم بدونم به چه مواردی باید اعتبار مثبت داده بشه و کلاً در سیستم قدیم که اعتبار منفی رو هم شامل می شد چه مواردی جزو اعتبارات منفی برای یک فرد محسوب می شد.
قديمي November 10th, 2008, 22:40   #779
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
0

سلام
میشه یه 100 کارکتری بیشتر به امضا اضافه کنید واقعا 200 کارکتر کمه
اگر این لطف رو بکنید ممنون میشم
به نظر من اعتبار منفی خوبه چرا که بعضی جاها ادم متوجه اشتباهاتش میشه
HERCOOL آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از HERCOOL:
قديمي November 14th, 2008, 19:01   #780
khoda
Junior Member

khoda's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ایشان: 2 بار در يک پست
khoda (سطح 0)
0

سلام به همه ی کسانی که در سایت سرما یه زحمت می کشن
khoda آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از khoda:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 22:28 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.