انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي October 24th, 2010, 02:48   #541
Navid110
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 1,485 بار در 345 پست
Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)
0

رم بالایی هم میخواد بعد اگه واسه کسی فایل فشرده رو فرستادی اون هم با همین برنامه باید از فشرده بودن خارجش کنه سیستمش هم مثل کسی که فشردش کرده قوی باشه بعد جدا از قوی بودن سیستم اینکار زمان زیادی هم میگیره
واسه کم کردن حجم فایل های صوتی تصویری از Video Live mail استفاده کن کیفیتو تاحدودی کم میکنه اما قابل قبوله مخصوصا واسه فایل های صوتی
پیروز باشید
نوید
قديمي October 24th, 2010, 13:12   #542
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله trendfinder نمايش نوشته ها
با نرم افزار [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] میتونید یک گیگ رو بکنید ده مگ.
ولی فکر میکنم نیاز به یک ابر کامپیوتر داشته باشید.چون کار زمانبریه.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Navid110 نمايش نوشته ها
رم بالایی هم میخواد بعد اگه واسه کسی فایل فشرده رو فرستادی اون هم با همین برنامه باید از فشرده بودن خارجش کنه سیستمش هم مثل کسی که فشردش کرده قوی باشه بعد جدا از قوی بودن سیستم اینکار زمان زیادی هم میگیره
واسه کم کردن حجم فایل های صوتی تصویری از Video Live mail استفاده کن کیفیتو تاحدودی کم میکنه اما قابل قبوله مخصوصا واسه فایل های صوتی
پیروز باشید
نوید
سلام خدمت دوستان.

خیلی ممنون از پاسختون.

حقیقت من یه نرم افزار میخوام که بدون تغییر کیفیت فایلهای تصویری (MPG و ...) رو فشرده کنه.

حالا مهم نیست فایل رو پسوندشو عوض میکنه یا یک آرشیو ازش میسازه...

دیروز یه سرچی کردم و یه نرم افزار پیدا کردم ولی هنوز دانلود نکردم.

اگر از دوستان کسی از این نرم افزار TMPGEnc XPress 4.7.7.307 Retail استفاده کرده ممنون میشم نظرش رو بگه که این نرم افزار چجوری هست.
لینک :
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

ارادت - مهدی.
قديمي October 25th, 2010, 01:27   #543
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
1

نرم افزار virtualdub کار کمپرس کردن رو براتون انجام میده.
در لینک زیر نسخه portable این نرم افزار رو به همراه یک فایل ویدیوی آموزشی (7.7 مگابایت ) دانلود کنید.

برای کمپرس کردن نیاز به xvid codec دارید که میتونید از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

توجه داشته باشید که باید قبل از اجرای نرم افزار ، codec رو نصب کنید.
امیدوارم به دردتون بخوره
قديمي October 27th, 2010, 02:00   #544
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله trendfinder نمايش نوشته ها
نرم افزار virtualdub کار کمپرس کردن رو براتون انجام میده.
در لینک زیر نسخه portable این نرم افزار رو به همراه یک فایل ویدیوی آموزشی (7.7 مگابایت ) دانلود کنید.

برای کمپرس کردن نیاز به xvid codec دارید که میتونید از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

توجه داشته باشید که باید قبل از اجرای نرم افزار ، codec رو نصب کنید.
امیدوارم به دردتون بخوره
سلام

آقا بابت نرم افزاری که معرفی کردین ممنون ولی من هنوز تو تبدیل فایلهام مشکل دارم.

فایلی که من میخوام تبدیل کنم پسوندش MPG هست (MPEG-2 Stream)
ولی وقتی این فایل رو تو نرم افزاری که بالا گفتید باز میکنم ارور زیر رو میده :
MPEG Import Filter: invalid pack at position 3: marker bit not set; possibly MPEG-2 stream

با نرم افزارهای دیگه ای که فایل رو تبدیل میکنم مثلا نرم افزار Power Video Converter مشکلات زیر رو دارم :
فایل رو به MPEG1 VCD PAL تبدیل میکنم و در کیفیت صدا و تصویر زیاد تاثیری نمیزاره و حجم رو هم تقریبا نصف میکنه ولی یکی اینکه خیلی زمانبر هست و بعد هم اینکه صدا و تصویر با هم اختلاف دارن (صدا جلوتر از تصویر هست)

تو این چند روز به هر در و دیواری زدم نتونستم هیچ راهی براش پیدا کنم.

ممنون میشم دوستان اساتید فن ویدئویی راهنمایی کنند.

ارادت.
قديمي November 3rd, 2010, 20:44   #545
m.rezaee
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2006
تشکر از ايشان: 5,827 بار در 1,477 پست
m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به m.rezaee
0

لطفا یکی بگه چه مشکلی برای این ایدی من پیش اومده هر وقت کانکت میشم بلافاصله این پیغامو میده ودیسکانکت میشه
m.rezaee آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 4th, 2010, 06:55   #546
tim1340
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 1,722 بار در 298 پست
tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله m.rezaee نمايش نوشته ها
لطفا یکی بگه چه مشکلی برای این ایدی من پیش اومده هر وقت کانکت میشم بلافاصله این پیغامو میده ودیسکانکت میشه
اکانت شما بوسیله ادرس کامپیوترتان و یا اگر موجود باشد توسط ای پی ثابت شما تنظیم شده یعنی هنگام اتصال ابتدا شماره سریال کامپیوترتان و یا ای پی شما را چک میکند و اگر یکی نباشند امکان وصل شدن را نمیدهد.احتمالا رایانه مورد استفاده و یا محل استفاده و یا ای پی خود را تغییر داده اید.در هر صورت بصورت قبل متصل شده و در قسمت تنظیمات یاهو تیک مربوط به استفاده از ای پی و یا شماره سریال و یا شماره شناسنده کامپیوتر را برداشته و بشکل معمولی متصل شوید.گاهی اوقات برخی انتی ویروسها و یا فایروالها نیز چنین تنظیماتی را برایتان انجام میدهند که در اینصورت باید تنظیمات انها را مجددا انجام دهید.بهتر است ابتدا تنظیمات انتی ویروس و فایروال را چک کرده و اگر درست نشد بسراغ دیگر گزینه ها بروید. البته اگر میتوانید وارد تنطیمات یاهو بشوید دیگر نیازی به هیچکدام نخواهد بود و مستقیما میتوان بدلخواه خود تنطیمات را انجام داد.
tim1340 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از tim1340:
قديمي November 4th, 2010, 07:07   #547
tim1340
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 1,722 بار در 298 پست
tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Extacy نمايش نوشته ها
سلام

آقا بابت نرم افزاری که معرفی کردین ممنون ولی من هنوز تو تبدیل فایلهام مشکل دارم.

فایلی که من میخوام تبدیل کنم پسوندش MPG هست (MPEG-2 Stream)
ولی وقتی این فایل رو تو نرم افزاری که بالا گفتید باز میکنم ارور زیر رو میده :
MPEG Import Filter: invalid pack at position 3: marker bit not set; possibly MPEG-2 stream

با نرم افزارهای دیگه ای که فایل رو تبدیل میکنم مثلا نرم افزار Power Video Converter مشکلات زیر رو دارم :
فایل رو به MPEG1 VCD PAL تبدیل میکنم و در کیفیت صدا و تصویر زیاد تاثیری نمیزاره و حجم رو هم تقریبا نصف میکنه ولی یکی اینکه خیلی زمانبر هست و بعد هم اینکه صدا و تصویر با هم اختلاف دارن (صدا جلوتر از تصویر هست)

تو این چند روز به هر در و دیواری زدم نتونستم هیچ راهی براش پیدا کنم.

ممنون میشم دوستان اساتید فن ویدئویی راهنمایی کنند.

ارادت.
از ادرس زیر میتوانید برنامه رایگان فری استودیو را دانلود کنید.این برنامه بیش از 25 عمل مختلف را بر روی فایلهای MPEG-2 انجام میدهد و یکی از کاملترین انواع موجود در بازار است.

tim1340 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از tim1340:
قديمي December 6th, 2010, 17:20   #548
mahyar_bt
Senior Member

mahyar_bt's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2010
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 695 بار در 204 پست
mahyar_bt (سطح 1)mahyar_bt (سطح 1)
0

سلام
دوستان نرم افزاری سراغ دارید که معاملات یک حساب را در دیگر حساب ها هم باز کند؟ نرم افزار یه چندتایی دیدم که پولی بودند....
mahyar_bt آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 10th, 2010, 17:28   #549
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

بنده هم یک مشکل دارم
کامپیوتر بنده هر چند دقیقه یکبار قفل میکند و نه ماوس و نه کیبورد هیچ کدام کار نمی کنند
چند ثانیه بعد خود به خود وضعیت عادی می شود.
سیستم را با آنتی ویروس سیمانتک هم اسکن کردم، ولی مشکل باقی است
متشکرم
قديمي December 10th, 2010, 18:07   #550
nimejun
Senior Member

nimejun's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2010
محل سكونت: بوشهر
تشکر از ايشان: 2,040 بار در 342 پست
nimejun (سطح 2)nimejun (سطح 2)nimejun (سطح 2)nimejun (سطح 2)nimejun (سطح 2)nimejun (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nimejun
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasoulg نمايش نوشته ها
بنده هم یک مشکل دارم
کامپیوتر بنده هر چند دقیقه یکبار قفل میکند و نه ماوس و نه کیبورد هیچ کدام کار نمی کنند
چند ثانیه بعد خود به خود وضعیت عادی می شود.
سیستم را با آنتی ویروس سیمانتک هم اسکن کردم، ولی مشکل باقی است
متشکرم
در TASK MANAGER نگاه کن کدام processes از رم یا cpu زیاد استفاده میکند، آن را end processes کن. در استارت آپ هم میتوانی نگاه کنی چه برنامه ای همراه ویندوز بالا می آید و سیستم را اشغال میکند(در منوی ران تایپ کنید msconfig)
قديمي December 11th, 2010, 01:49   #551
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

ضمن تشکر، در قسمت processes از همه بیشتر همین موزیلا است که 105 هزار کیلو بایت را مصرف میکند
بعد Rtvscan.exe که 48000 مصرف میکند
بعد: plugin-container.exe که 42000 مصرف میکند.
بعد: RTHDCPL.EXE هم 31000 مصرف میکند.
موزیلا را که نمی توانم غیر فعال کنم، آیا این سه مورد را غیر فعال کنم، مشکلی پیش نمی آید؟
در استارت آپ هم یاهو مسنجر را غیر فعال کردم، بقیه را جرات نکردم گفتم شاید باید باقی بمانند.
اما این فایل پدر سوخته RTHDCPL.EXE که در processes هم بود، آنجا هم بود. نمی دانم چه فایلی است و باید غیر فعال بشود یا نه؟

اما مشکل جدید هم این است که این پسر بسیار بازیگوش بنده، اینقدر با کلیدهای کیبورد بازی کرد، تا اینکه در مرورگر موزیلا آن قسمتی که محل نوشتن آدرس ساتهاست ناپدید شده است، و هر چی امتحان کردم، بر نمی گردد،
این را هم راهنمایی کنید، خیلی خیلی ممنون می شوم.
با تشکر
تشکر کننده از rasoulg:
قديمي December 11th, 2010, 02:24   #552
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
ضمن تشکر، در قسمت processes از همه بیشتر همین موزیلا است که 105 هزار کیلو بایت را مصرف میکند
موزیلا را که نمی توانم غیر فعال کنم، آیا این سه مورد را غیر فعال کنم، مشکلی پیش نمی آید؟
در استارت آپ هم یاهو مسنجر را غیر فعال کردم، بقیه را جرات نکردم گفتم شاید باید باقی بمانند.
اما این فایل پدر سوخته RTHDCPL.EXE که در processes هم بود، آنجا هم بود. نمی دانم چه فایلی است و باید غیر فعال بشود یا نه؟

اما مشکل جدید هم این است که این پسر بسیار بازیگوش بنده، اینقدر با کلیدهای کیبورد بازی کرد، تا اینکه در مرورگر موزیلا آن قسمتی که محل نوشتن آدرس ساتهاست ناپدید شده است، و هر چی امتحان کردم، بر نمی گردد،
با تشکر
بالای موزیلا ( اونجایی که ابزارهای File, Edit و ... هستند ) کلیک کنید و Navigation Toolbar رو تیک بزنید.
امیدوارم مشکل موزیلاتون همین باشه.
قديمي December 11th, 2010, 06:45   #553
nimejun
Senior Member

nimejun's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2010
محل سكونت: بوشهر
تشکر از ايشان: 2,040 بار در 342 پست
nimejun (سطح 2)nimejun (سطح 2)nimejun (سطح 2)nimejun (سطح 2)nimejun (سطح 2)nimejun (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nimejun
1

نقل قول:

با تشکر
مشکل از همان plugin-container.exe که یک پلاگین موزیلاست میباشد و باید آن را غیر فعال کنید. برای غیر فعال کردن آن مراحلی که در این آدرس گفته شده را دنبال کنید:
Rtvscan.exe را میتوانید غیر فعال کنید ولی بهتر است RTHDCPL.EXE را غیر فعال نکنید(همان Realtek HD Audio Sound Effect Manager است، نرم افزار کمکی کارت صدا) ولی مشکل از همان پلاگین موزیلاست
قديمي December 23rd, 2010, 02:40   #554
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

0

سلام دوستان.

موقع دانلود از یوتیوب با نرم افزار IDM وقتی شروع دانلود رو میزنم ارور زیر رو میده :

The Server replies that you Don't have permissions to download this file.

Details:
HTTP/1.1 403 Forbidden

قبلا از سایت کیپ-تیوب دانلود میکردم که اونهم به مشکل برخورده و نمیتونم ازش دانلود کنم و مشکلی مشابه همین مشکل نرم افزار بالا رو داره.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ارادت.
قديمي December 26th, 2010, 12:30   #555
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

0

سلام.
مشکل بالا رو تونستم برطرف کنم.
الان یه مشکل دیگه دارم....
من از ویندوز 7 استفاده میکنم و برای ذخیره متون فارسی تو فایل های متنی مشکل دارم .... دو عکس زیر رو ببینید :

عکس اول :

عکس دوم :

تو اولی میتونم متن فارسی در فایل متنی بنویسم و ذخیره کنم ولی وقتی فایل رو ببندم و دوباره باز کنم بصورت عکس دوم در میاد و گاهی هم یه سری اعداد رمزی مینویسه!

کیبورد فارسی هم در قسمت Region & Language نصب کردم و اگر اسم یک فایل فارسی باشه اون مشکلی براش پیش نمیاد و بهم نمیخوره.

ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از کجاست.
ارادت.

Bookmarks

برچسب‌ها
پاسخ, پرسش, نرم, معرفی, افزار, افزاری

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 06:03 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.