انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 19th, 2009, 15:23   #931
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
در برخی فروم های خارجی مانند fxstreet علاوه بر تعداد اعضا تعداد اعضای فعال نیز مشخص است .البته نمیدانم معیار فعال بودن یک

عضو در فروم ها تعریف ثابتی دارد یا نه.مثلا فروم مذکور از 48,129 فقط 2,642 نفر فعال هستند.اگر امکان پذیر است تعداد اعضای فعال نیز مشخص شود.
با سلام

مشکل اصلی همین تعیین ملاک و معیار فعال بودن اعضا است. گزینه مربوطه در vBulletin بصورت زیر است:

Active Members Time Cut-Off
Enter a number of days here that represents a threshold for 'active' members. If a user has visited the board within the past number of days you specify, they are considered 'active'.

به نظر شما چه عددی برای این گزینه مناسب است؟
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي February 19th, 2009, 15:32   #932
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

مثلا 120 روز ؟
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از albertini:
قديمي February 19th, 2009, 15:51   #933
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
مثلا 120 روز ؟
با عدد 120 روز، تعداد کاربران فعال 5,437 می باشد. (بخش آمار مربوط به انجمنها را ببینید.)
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي February 22nd, 2009, 19:48   #934
siamak23
Senior Member

siamak23's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 2,539 بار در 710 پست
siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به siamak23
0

سلام رضا جان

یه پیشنهاد داشتم. من پس از یه مفارقت نصفه نیمه ولی طولانی به این نتیجه رسیدم که سایت سرمایه سایت بسیار ارزشمندی هست. نه فقط از لحاظ تخصصی که در جای خود بسیار قابل توجه هست، بلکه از لحاظ افراد شاخص و نخبه ای که در آن گرد هم جمع شدند و با تلاش آنها این سایت به این درجه از اعتلا و بالندگی رسیده که حتی مدیران سایتهای مشابه هم برای درک لذت حضور به اینجا کوچ کرده اند و خوشبختانه در بارور تر کردن این سایت نقش بازی میکنند.
آنچه اتفاق افتاده پیش از همه مرهون سعهء صدر مدیریت سایت در تحمل اندیشه ها و نیات گوناگون هست.

من قبل از بیان آنچه در دل دارم باز بر ارزش مادی و معنوی این سایت تاکید میکنم و استنباطم هم این هست که خود مدیریت سرمایه هم به ارزش آنچه در دستان اوست واقف هست و میدونه که این سایت دیگه متعلق به ایشان نیست و قلب خیلی ها با آن میطپه

اما

پدیده ای که مدتهاست سایت دچارش شده و باعث شده رنگ و بوی سایت از یک دیدگاه مثل گذشته نباشه و از دیدگاه دیگه در تب و تاب و نوسان باشه؛ خداحافظی پیش کسوتان و بزرگان سایت هست. اگر قرار به اسم یردن باشه لیست بلند بالایی تهیه میشه. استینگ، شاخص، محسن، یاسر، خشایار(هر دو)، فرخ، چیپال، خودت، مانی، حتی وهاب، علیجان، شهرام، شروین، کندل تریدر، حامد، فرهنگ، وایپر، حمید حصارکی عزیز، حاج رضا و....

شاید بعضی از این دوستان خداحافظی نکرده باشن ولی اینقدر کم پست میزنن که گویی نیستند. روند موجود به تدریج سایت سرمایه را به تلی از خاکستر نیمه خاموش تبدیل میکنه که اگر هم به یمن دسته بندی ها و زحمات دوستان در جداسازی مطالب ارزشمند، بشه به مطالب مفید سریع دست یافت ولی بخاطر نبودن نفس گرم این افراد، حرارت و شوق و ذوق و احساس زندگی را آنچنان که باید نمیشه حس کرد.

افرادی هم که هستن دیر یا زود خسته میشن. سهامدار جزء، جناب اقبالی، بابابهزاد... حرف یک روز و دو روز نیست. حرف یکسال و دوساله. هنوز یادم نرفته تلاشهای لحظه به لحظه ء استاد فرخ در آموزش من یا سایر دوستان. اما آخر چقدر؟ چقدر میشه اینجوری ادامه داد.

دلیل این مشکل را من در جو آماتوری حاکم بر سایت میدونم.

ادامه دارد

آخرین ويرايش توسط siamak23 در February 22nd, 2009 و ساعت 19:52
siamak23 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از siamak23:
قديمي February 22nd, 2009, 20:15   #935
siamak23
Senior Member

siamak23's Avatar

siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)siamak23 (سطح 2)
0

وقتی میگم آماتوری منظورم ارزش فنی مطالب نیست بلکه گفتمان حاکم بر سایت هست. اول بدلیل جذابیتهای ترید و دوم بدلیل آسان بودن عضویت در سایت، مدام افراد تازه به سایت جذب میشن که هم مثبت هست و هم منفی.

مثبت از آن جهت که بالاخره این حق طبیعی هر کس هست که پا در این راه بگذاره و هیچ کس با هیچ توجیهی نمیتونه دیگری را منع کنه. سایت در مقابل وظیفه داره ( هم برای مراقبت خودش از پستهای بیهودهء افراد رویا پرداز و هم برای بیداری این افراد) تصویری واقعی از شغل ترید به تازه واردین ارائه بده که به نظر من در این زمینه هنوز موفق نبوده. در حقیقت نکتهء منفی که میخواستم اشاره کنم همین پستهای ضعیف و بحثهای تکراری هست که این افراد ایجاد میکنن. اشتباه نشه وقتی میگم تکراری بهیچوجه نمیخوام جدی بودن این بحثها را زیر سوال ببرم ولی قبول کنید که این سیکل مدام و مدام تکرار میشه و چون پشت تک تک این ID ها آدمهایی هستند که در فرآیند تغییر و تکامل و یا نابودی هستند و هر کدام برای خودشون دارای احساسات جدی و ارزشمند هستند، سایت هم همراه این افراد مدام و مدام این تجربیات را بازگو میکنه. دعوا سر اینکه چرا میگید ترید سخنه، کدوم بروکر معتبره و پول آدم را نمیخوره, چرا چارت این با اون فرق میکنه، کدوم سیستم را انتخاب کنم، راه نهایی موفقیت در ترید، سیستم فوق العاده، تجسم خلاق، بدون استاپ لاس یا با استاپ لاس؟ مارتینگل! سر خبر ...واقعا" کسی از این بازار پول درمیاره؟
که البته خودم هم مستثنا نبودم.

اما آیا سرنوشت سایت به این تجربیات آماتوری گره خورده و هیچ جور نمیشه آنها را از هم جدا کرد؟ نمیشه کاری کرد که این بحثها که در سطح ابتدایی مطرح هست ادامه پیدا نکنه و سایت سرمایه به یک دبیرستان یا دانشگاه شبیه بشه. اینجوری افراد سطح بالاتر هم فضا را برای خودشون تنگ نمیبینند و راه جدایی را انتخاب نمیکنند

ادامه دارد

آخرین ويرايش توسط siamak23 در February 22nd, 2009 و ساعت 20:28
siamak23 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از siamak23:
قديمي February 23rd, 2009, 04:02   #936
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

سلام به همه

مخصوصآ آقا رضای گل

پیشنهاد میکنم محدودیتی برای تعداد تاپیکهایی که هر کاربر میتواند ایجاد کند ، اعمال شود ( حالا یا محدودیت ماهانه یا بر حسب امتیاز یا کلی )

شاید در این صورت کیفیت تاپیکها و موضوعات مطرح شده تا حدودی بالا برود

ارادتمند
قديمي February 23rd, 2009, 15:31   #937
parvizsalimi6
Junior Member

تاريخ عضويت: Feb 2009
تشکر از ايشان: 10 بار در 8 پست
parvizsalimi6 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به parvizsalimi6
0

سلام به همه
اینو بگم که سایت سرمایه سایت خوب و پرباری هست ولی ایرادی هست که اگه رفع بشه خیلی بهتر هم خواهد شد.اونهم تعداد زیاد و گیج کننده تایپیکها ست که باعث شده تا اکثر انها غیر فعال باشند به نظر من مدیریت سایت جهت ارتقا کیفی سایت باید نسبت به تقلیل و ادغام این تایپیکها اقدام کنند.(نظر دوست عزیزمون)
اما موضوع اصلی:چند تایپیک راجع به طلا در سایت هست که این باعث پراکندگی موضوع و کارایی خیلی پایین ان شده.در ایران تعداد کسانی که معاملات طلا انجام میدهندخیلی زیادند ولی تا الان هیچ سایتی بصورت تخصصی مبادرت به راه اندازی تایپیکی در این زمینه ننموده(البته قبلا در سایت اقای وهاب زاده چنین اقدامی صورت گرفته بود که متاسفانه سایت ایشان نمیدانم به چه علت تعطیل شد) و مدیران سایت سرمایه میتوانند با یکپارچه کردن تایپیکهای طلااین قدم را بردارند وتمامی تحلیلهای تکنیکال و حتی فاندامنتال طلا را در ان متمرکز نمایند تا معامله گران طلا در ان جمع شوند و این به پربارتر شدن سایت نیز کمک زیادی خواهد نمود.
بی صبرانه منتظریم.
parvizsalimi6 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از parvizsalimi6:
قديمي February 23rd, 2009, 16:45   #938
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

با درود خدمت دوستان خوب و با معرفت سرمایه
من هم با نظر دوست خوبمون جناب parvizsalimi6 موافقم.
تاپیک جداگانه و کاملن کاربردی برای طلا که هم تحلیل های فاندامنتال و هم تحلیل های تکنیکال در اونجا قرار بگیره واقعن معرکه میشه !
چون می تونه مرجع خوبی برای کسانی باشه که به هر دلیل با دنیای مجازی و ترید از طریق اون مشکل دارند و می توانند تحلیل های جامع رو از اون طریق دریافت کنند و در دنیای واقعی(و صد البته مجازی) به خرید و فروش طلا بپردازند.
تنها موردی که در ایران هیچ گونه محدودیتی برای اون وجود نداره همین خرید و فروش طلاست !
به نظر من هر چه زودتر بایستی تمام تاپیک های موجود در این انجمن که با طلا مرتبط هستند در یک جا جمع بشوند تا اساتیدی که در این زمینه فعالیت می کنند بتوانند تجربه های ارزشمند خودشون رو با بقیه به اشتراک بگذارند!

پ. ن : البته بازار طلای ایران به قیمت های جهانی کند واکنش نشون میده ولی تحلیل های دراز مدت واقعن کاربرد داره !

ارادتمندم
قديمي February 23rd, 2009, 18:01   #939
siamak23
Senior Member

siamak23's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله siamak23 نمايش نوشته ها
وقتی میگم آماتوری منظورم ارزش فنی مطالب نیست بلکه گفتمان حاکم بر سایت هست. اول بدلیل جذابیتهای ترید و دوم بدلیل آسان بودن عضویت در سایت، مدام افراد تازه به سایت جذب میشن که هم مثبت هست و هم منفی.

مثبت از آن جهت که بالاخره این حق طبیعی هر کس هست که پا در این راه بگذاره و هیچ کس با هیچ توجیهی نمیتونه دیگری را منع کنه. سایت در مقابل وظیفه داره ( هم برای مراقبت خودش از پستهای بیهودهء افراد رویا پرداز و هم برای بیداری این افراد) تصویری واقعی از شغل ترید به تازه واردین ارائه بده که به نظر من در این زمینه هنوز موفق نبوده. در حقیقت نکتهء منفی که میخواستم اشاره کنم همین پستهای ضعیف و بحثهای تکراری هست که این افراد ایجاد میکنن. اشتباه نشه وقتی میگم تکراری بهیچوجه نمیخوام جدی بودن این بحثها را زیر سوال ببرم ولی قبول کنید که این سیکل مدام و مدام تکرار میشه و چون پشت تک تک این ID ها آدمهایی هستند که در فرآیند تغییر و تکامل و یا نابودی هستند و هر کدام برای خودشون دارای احساسات جدی و ارزشمند هستند، سایت هم همراه این افراد مدام و مدام این تجربیات را بازگو میکنه. دعوا سر اینکه چرا میگید ترید سخنه، کدوم بروکر معتبره و پول آدم را نمیخوره, چرا چارت این با اون فرق میکنه، کدوم سیستم را انتخاب کنم، راه نهایی موفقیت در ترید، سیستم فوق العاده، تجسم خلاق، بدون استاپ لاس یا با استاپ لاس؟ مارتینگل! سر خبر ...واقعا" کسی از این بازار پول درمیاره؟
که البته خودم هم مستثنا نبودم.

اما آیا سرنوشت سایت به این تجربیات آماتوری گره خورده و هیچ جور نمیشه آنها را از هم جدا کرد؟ نمیشه کاری کرد که این بحثها که در سطح ابتدایی مطرح هست ادامه پیدا نکنه و سایت سرمایه به یک دبیرستان یا دانشگاه شبیه بشه. اینجوری افراد سطح بالاتر هم فضا را برای خودشون تنگ نمیبینند و راه جدایی را انتخاب نمیکنند

ادامه دارد
پیشنهاد من ایجاد سطح دسترسی بالاتر برای کاربران با تجربه هست. (چیزی شبیه کاری که خشایار اینا تو سایتشون کردن البته مال اونا بر اساس حق عضویت هست ولی اینجا میشه مثلا" به کاربرانی که بیش از هزار پست دارن دسترسی بالاتری داد)
در کنار تعریف این سطح دسترسی بالاتر، یک تالار جدید با این سطح دسترسی تعریف بشه تا قدیمی تر ها در یک محیط حرفه ای تر پست بزنن و گفتگو کنند.

در مقابل چیزی که الان به عنوان سایت سرمایه وجود داره با فیلتر و کنترل بیشتری اداره بشه که البته کار ظریفی هست. پیشنهاد من برای این کار این هست که:
- امکان عضویت با ایمیلهای Free مثل یاهو و هاتمیل و... حذف بشه ( شبیه کاری که در [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]عمل میشه)

- به منظور ارائهء تصویر واقعی، تاپیکهایی مثل قبل از شروع فارکس بدانید تقویت بشه و امکان پست زدن افراد با سطح دسترسی پایین تر در آنها حذف بشه
قديمي February 23rd, 2009, 18:10   #940
siamak23
Senior Member

siamak23's Avatar

0

در حقیقت با تعریف سطح دسترسی هدف از پیشنهاد تاپیک اختصاصی به شکل کاملتری مرتفع میشه. از یک طرف پستهای ضعیف صاحب تاپیک را اذیت نمیکنه و از طرف دیگه تعامل در سطح بالا بافی میمونه و امکان رشد مونولوگهای انحرافی حذف میشه.

البته اون چیزی که دربارهء معیار سطح دسترسی گفتم (داشتن هزار پست) کاملا" به عنوان مثال بود و میشه در این باره بیشتر فکر کرد.
قديمي February 24th, 2009, 17:48   #941
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

با سلام

ميخواستم از آقاي رهجو مدير تالار سيستمها و روشهاي معامله درخواست كنم كه سيستمها و روشهاي معامله اي را كه در اين تالار هستند به دو دسته تقسيم بندي كنند به گونه اي كه سيستمهاي بر اساس Break out از سيستمهاي بر اساس Reversal را جدا كنند و در دسته بندي خودش قرار دهند اينطوري انتخاب و مطالعه سيستمها براي كار بران راحت تر ميشود و تالار داراي نظم بيشتري ميشود

با تشكر

موفق و پيروز باشيد
قديمي February 27th, 2009, 03:53   #942
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

با سلام و تشکر از مدیر محترم سایت

اقا رضا بعضا وقتی می خوام به بعضی از دوستان اعتبار بدم با پیام سیستم مبنی بر اینکه شما باید به افراد دیگری اعتبار بدهید تا دوباره بتوانید به این شخص اعتبار بدهید رو برو میشم در حالی که اصلا من بار اولی هست که قصد دارم به این فرد اعتبار بدم(یا مدتی از اعتبار دادن به این فرد گذشته )

بعد هم برای رفع این مشکل به فرد دیگری اعتبار می دهم ولی باز همین پیام رو دریافت می کنم

لطفا راهنمائی کنید
قديمي February 27th, 2009, 12:40   #943
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله oomiidd نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر از مدیر محترم سایت

اقا رضا بعضا وقتی می خوام به بعضی از دوستان اعتبار بدم با پیام سیستم مبنی بر اینکه شما باید به افراد دیگری اعتبار بدهید تا دوباره بتوانید به این شخص اعتبار بدهید رو برو میشم در حالی که اصلا من بار اولی هست که قصد دارم به این فرد اعتبار بدم(یا مدتی از اعتبار دادن به این فرد گذشته )

بعد هم برای رفع این مشکل به فرد دیگری اعتبار می دهم ولی باز همین پیام رو دریافت می کنم

لطفا راهنمائی کنید
با سلام به جناب امید

بر اساس تنظیمات سیستم اعتباردهی، لازم است قبل از اعتبار مجدد به یک کاربر، به ۵ کاربر اعتبار بدهید. دلیل این موضوع جلوگیری از تلاش برای افزایش غیرواقعی اعتبار می باشد.

با تشکر
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي February 27th, 2009, 15:17   #944
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

من این پیشنهاد رو در تاپیک نظر سنجی در مورد تالار تاپیک ها اختصاصی هم دادم.

چرا رای فردی بعنوان مثال بابابهزاد باید با رای فردی که همین دیروز یا فوقش 2 هفته پیش عضو سایت شده برابر باشه؟

اگر برابره پس فرق کسی که از نظر اعتبار در سطح 11 هست با کسی که در سطح 1 هست و تاحالا هیچ اعتباری نگرفته چی هست؟

توی همون تاپیک شاید 5 نفر با داشتن اعتبار بالای 5 رای و گذشت چند ماه (و یا چند سال) و همچنین داشتن بیشتر از 1000 پست رای مخالف داده اند ولی 100 کاربر با داشتن اعتبار زیر 2 و گذشت 1 یا 2 ماه از عضویت و یا حتی کمتر رای مثبت داده اند اونوقت تصمیم گیری براساس رای اون 100 نفر انجام می شه و از اون 100 نفر هم 85 نفرشون 2 ماه دیگه از سایت و فارکس کلاً خداحافظی می کنند و می روند و اون 5 نفر که رای مخالف داده اند هنوز هستند ولی با ناراحتی.

باید افراد با اعتبار و پستهای بیشتری رای بالاتری نسبت به سایر افراد داشته باشند، اگر اینجوری نیست خوب پست گزینه اعتبار دهی رو کلاً حذف کنید که همه کاملاً باهم برابر بشوند.
قديمي February 27th, 2009, 17:33   #945
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
من این پیشنهاد رو در تاپیک نظر سنجی در مورد تالار تاپیک ها اختصاصی هم دادم.

چرا رای فردی بعنوان مثال بابابهزاد باید با رای فردی که همین دیروز یا فوقش 2 هفته پیش عضو سایت شده برابر باشه؟

اگر برابره پس فرق کسی که از نظر اعتبار در سطح 11 هست با کسی که در سطح 1 هست و تاحالا هیچ اعتباری نگرفته چی هست؟

توی همون تاپیک شاید 5 نفر با داشتن اعتبار بالای 5 رای و گذشت چند ماه (و یا چند سال) و همچنین داشتن بیشتر از 1000 پست رای مخالف داده اند ولی 100 کاربر با داشتن اعتبار زیر 2 و گذشت 1 یا 2 ماه از عضویت و یا حتی کمتر رای مثبت داده اند اونوقت تصمیم گیری براساس رای اون 100 نفر انجام می شه و از اون 100 نفر هم 85 نفرشون 2 ماه دیگه از سایت و فارکس کلاً خداحافظی می کنند و می روند و اون 5 نفر که رای مخالف داده اند هنوز هستند ولی با ناراحتی.

باید افراد با اعتبار و پستهای بیشتری رای بالاتری نسبت به سایر افراد داشته باشند، اگر اینجوری نیست خوب پست گزینه اعتبار دهی رو کلاً حذف کنید که همه کاملاً باهم برابر بشوند.
در همان تاپیک هم توضیح دادم:

۱- در vBulletin امکان وزن دهی به رای افراد در نظرسنجی وجود ندارد.

۲- وزن دهی به رای افراد کاری بسیار دشوار است و اختلاف نظرهای فراوانی در نحوه وزن دهی وجود دارد.

۳- این مشکل در رأی گیری های سطح جامعه نیز وجود دارد. به نظر شما رای یک جوان یا نوجوان ۱۸ ساله یا کمتر که از تحصیلات پایینی برخوردار است، با رای یک دانشمند یا استاد دانشگاه، دارای ارزش یکسان است؟ به احتمال زیاد خیر! اما بدلایل گوناگون (از جمله اینکه روشی که مورد اجماع باشد برای وزن دهی به رأی این افراد وجود ندارد)، رای این افراد هم وزن محاسبه می شود.

موفق باشید
6 تشکر کننده از Reza:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 16:37 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.