انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 29th, 2009, 02:01   #901
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: فرديس ( بهشت برین )
تشکر از ايشان: 3,028 بار در 1,003 پست
Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hpanahi
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله szh.1367 نمايش نوشته ها
با سلام خدمت مدیر محترم سایت

یه درخواست داشتم

چند وقتی هست که موضوع حلال ، حرام ، مقایسه فارکس باشرکت ها هرمی و ... در سایت سرمایه باب شده

تقاضایی که از شما دارم اینکه یه تاپیک جامع ایجاد و موضوع را به صورت کامل توضیح دهید و پرونده حلال و حرام بودن فارکس و ... را ببندید

استفتاء اقای ... میگه حلال بعد همون شخص چند وقت دیگه میگه حرام ، دیگه خسته شدیم از بس در این مورد صحبت شد
از دید من هر چی این مدلی تاپیک هست باید بسته یا پاک بشه تا ذهن بچه ها رو بیشتر خراب نکنه

در این مورد زیاد تاپیک زده شده و آخرش هم مسخره بازی ختم شده چیزی جز حاشیه نداره همه بحث ها شده و رفته از دید من
3 تشکر کننده از Hpanahi:
قديمي February 5th, 2009, 19:13   #902
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

سلام.
وقتتون بخیر
من متاسفانه نمی تونم خیلی از عکسهایی که در سایت تهران سر گذاشته میشه ببینم. بعضی از دوستان هم که سایت تاینی را نمی توانند ببینند .
دوستان عزیز لطفا بعد از قرار دادن عکس در قسمت قرار دادن تصاویر لینک آن را هم قرار دهید یا اینکه از سایتهای آپلودی که خیلی شناخته شده نیستند استفاده کنید. جناب رهجو این سایت را معرفی کردند به نظرم امتحانش خالی از لطف نباشه
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
یک فکری باید برای این مشکل کرد.
مرسی.
قديمي February 5th, 2009, 20:22   #903
shahroodi
Senior Member

shahroodi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 3,192 بار در 617 پست
shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
سلام.
وقتتون بخیر
من متاسفانه نمی تونم خیلی از عکسهایی که در سایت تهران سر گذاشته میشه ببینم. بعضی از دوستان هم که سایت تاینی را نمی توانند ببینند .
دوستان عزیز لطفا بعد از قرار دادن عکس در قسمت قرار دادن تصاویر لینک آن را هم قرار دهید یا اینکه از سایتهای آپلودی که خیلی شناخته شده نیستند استفاده کنید. جناب رهجو این سایت را معرفی کردند به نظرم امتحانش خالی از لطف نباشه
یک فکری باید برای این مشکل کرد.
مرسی.
با سلام
از این سایت هم می تونید استفاده کنید:

موفق باشید.
shahroodi آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از shahroodi:
قديمي February 10th, 2009, 12:39   #904
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

یه مدت سر تاپیک مذهبی بحث بود بالاخره به تفاهم رسیدیم، دیدیم که بالاخره دین و مذهب چیزی جدای از زندگی روزمره ما نیست هر چند که خلاف قوانین سایت باشه.

ولی من می خوام بدونم تاپیک های سیاسی چطور؟ اگر بحث سیاسی مخالف قوانین سایت هست پس این تاپیک هایی که مربوط به جناب خاتمی هست چیه؟

و اگر این گونه تاپیک ها زده می شه حداقل اجازه بدید سایر افراد هم نظارتشون رو عنوان کنند. پستهای سایر افراد رو دیگه سانسور نکنید.

من می گم اینجا افراد به دو دسته تقسیم می شوند بعضی ها می گویند خیر همه برابرند، بله همه انسانها برابر هستند ولی ظاهراً یک عده برابرتر هستند.

من شدیداً مخالف هرگونه تاپیک سیاسی هستم واقعاً اینگونه تاپیک ها فضای سایت رو آلوده کرده.
قديمي February 10th, 2009, 13:09   #905
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb

0

حقیر هم با نظر جناب لست نایت موافقم اما :
پس لطفا تاپیکهای ، بدون شرح ، طنز ، اخبار و حوادث و ... که غیر مستقیم سیاسی هستند و تا به حال فعالیت زیادی در آن شده است را نیز ببندید ، وگرنه اگر هست ، همه نوعش باید باشه و اگر قرار نیست باشه بهتره همه نوعش بسته بشه ، وگرنه تبعیض می شه ، یا علی
قديمي February 10th, 2009, 13:12   #906
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

جناب البرز خان

شما خودتون تو تمام بحث ها شرکت میکنید و بعد انتقاد میکنید که چرا چنین تاپیک هایی وجود داره؟!!

حرکت شما باید این باشه که در ابتدای شکل گیری چنین تاپیک هایی، وجود تاپیک رو گزارش کنید نه اینکه باعث درگیری شوید.

روی صحبتم فقط با شما نیست و مطلب رو کلی عرض کردم.

ارادت
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي February 10th, 2009, 14:53   #907
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

سلام.
جناب حامد شاهد بودیم که تاپیک اول منتقل شد تاپیک دوم هم با اولی ادغام شد این یعنی از همان دقایق اول مدیریت از وجود این تاپیک ها با خبر شدند و بعد هم که جریان تاپیک عکسها این که می گویید گزارش شود را به شخصه درک نکردم چون کاملا مشخص بود که مدیران اطلاع دارند.
این را هم بگویم که این انتقادات با دانستن اینکه اینجا یک سایت شخصی است مدیر سایت هر طور که بخواهند عمل می کنند انجام می شود.

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در February 10th, 2009 و ساعت 14:55
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 10th, 2009, 14:54   #908
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
جناب البرز خان

شما خودتون تو تمام بحث ها شرکت میکنید و بعد انتقاد میکنید که چرا چنین تاپیک هایی وجود داره؟!!

حرکت شما باید این باشه که در ابتدای شکل گیری چنین تاپیک هایی، وجود تاپیک رو گزارش کنید نه اینکه باعث درگیری شوید.

روی صحبتم فقط با شما نیست و مطلب رو کلی عرض کردم.

ارادت
سلام حامد جان

میتونم بپرسم چرا با شخصی که برخلاف قوانین سایت همچین تاپیکی رو ایجاد میکنه و باعث شروع این تنش میشه

برخورد نمی کنید؟

بنده منظورم تمامی اشخاصی است که با علم به اینکه قوانینی وجود داره تخلف میکنند.آیا مطابق قوانین سایت

نباید با این افراد برخورد بشه؟

اگر منظور اعلام خبره که سایت سرمایه تاپیکهای بسیاری با اسم اخبار داره.اگر قرار دادن عکسه که ایضاً مثل قبلی

بنده قصدم از زدن این پست جسارت به مدیریت سایت نیست.ولی به نظر میرسه شما برنامه مشخصی در برخورد

با اینگونه موارد ندارید.پس پیشنهادم رو خیلی واضح به مدیریت مینویسم:

چون تمامی کابرانی که عضو میشوند قوانین سایت را مطالعه و امضا میکنند. و متعهد میشوند که در راستای

اهداف سایت فعالیت کنند.و تمامی ما میدانیم که مطالب سیاسی و مذهبی در راستای اهداف تشکیل این فروم

نیست.پس باید با کسی که از این قوانین تخلف میکند برخورد شود.حال این برخورد میتواند از اخطار جدی مدیریت

که فکر میکنم از خواص سیستم vbulletin هست که دیگر کاربران هم ببینند.باشد تا بن شدن.

ارادتمند

پ.ن:حامد جان بنده با شما رفاقت قدیمی دارم ولی این روالی که شما در این موارد در پیش گرفتید رو نوعی تحمل

بیماری میدانم و دقیقاً انتقاد بنده به همین قسمت است.
قديمي February 11th, 2009, 01:25   #909
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
از همان دقایق اول مدیریت از وجود این تاپیک ها با خبر شدند
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid639 نمايش نوشته ها
تمامی ما میدانیم که مطالب سیاسی و مذهبی در راستای اهداف تشکیل این فروم

نیست.پس باید با کسی که از این قوانین تخلف میکند برخورد شود.حال این برخورد میتواند از اخطار جدی مدیریت

که فکر میکنم از خواص سیستم vbulletin هست که دیگر کاربران هم ببینند.باشد تا بن شدن.
سلام
شب خوش

چند نکته توسط دوستان مطرح شد که لازم می دانم توضیحاتی در این خصوص خدمت عزیزان ارائه کنم :

1 . 2 شب پیش زمانی که تاپیک "خاتمی آمد" در قسمت موضوعات عمومی ایجاد شد بنده در سایت حضور داشتم و در اولین قدم تمام مطالب مرتبط با این موضوع را که بصورت پراکنده در تاپیک های مختلف مطرح شده بود یکجا جمع کردم تا با بستن تاپیک ، بحث خاتمه یابد . اما قبل از اینکه اینکار را انجام دهم چند پست از دوستان نظرم را جلب کرد که اصرار داشتند در این تاپیک ها صرفاً اخبار مرتبط با موضوع بیان خواهد شد و بحث های جانبی از اهداف کار نیست (اعم از حمایت یا مخالفت)
به احترام این صحبتهای دوستان فرض را بر این گذاشتیم که اخبار مربوط به انتخابات در این تاپیک مطرح خواهد شد و با حضور آقا حامد نام مناسبتری نیز برای این تاپیک انتخاب خواهند کرد تا اخبار یکجانبه نباشد . اما همانگونه که دیدید در کمتر از 24 ساعت چیزی از هدف مورد نظر باقی نماند و عدم حضور مسئولین نیز باعث شد تا تعیین تکلیف نهایی کمی به تاخیر بیفتد .

2 . پستهایی که از تاپیک مورد نظر حذف شده اند صرفاً مواردی هستند که کلمات نامناسب در آنها مطرح شده بود و پست دیگری در جانبداری از شخص خاصی حذف نشده . اگر موردی را بصورت مشخص در نظر دارید لطفاً مطرح کنید .

3 . گذشته از تمام بحث های پیش آمده تجربه ی خوبی برای همه ی ما شد تا به عینه ببینیم علت ممنوعیت این مباحث در سایت چیست و چرا سعی در اجرای این ممنوعیت داریم . در کمتر از 2 روز 170 پست در این تاپیک خورده و بیش از 3000 نفر از آن بازدید کرده اند . به عبارت دیگر در این مدت این تاپیک تقریباً تمام فعالیت مفید سایت را تحت شعاع قرار داده و ذهن کاربران را (بیهوده) به خود جلب کرده .

4 . شاید حق با آقا وحید باشد اما لطفاً نکته ای را نیز در نظر داشته باشید . تا جایی که حافظه ی بنده در خصوص 3 سال فعالیتم در این سایت یاری می کند هرگز سیاست حذفی در اینجا برقرار نبوده (آنهم بخاطر مسائل بی اهمیتی از این دست که هرکجای دیگر نیز می توان به آنها پرداخت) و همواره سعی شده تا این جمع دوستانه بیشتر دارای جاذبه باشد تا دافعه . اگر قرار بود با کوچکترین تخطی کاربران حذف می شدند شاید امروز نه بنده در خدمت شما بودم و نه شما در اینجا حاضر زیرا با کمی تامل در این خصوص خواهید دید که بیشترین موارد از این دست توسط کاربران فعال و خوب سایت بروز نموده و مدیران سایت نیز این موارد را به حساب کم لطفی آنها گذاشته اند و با تساهل از کنار موضوع گذشته اند . فکر می کنید از بدو تاسیس این سایت تابحال چند نفر در مجموع Ban شده اند (که در صد قابل ملاحظه ای از آنها نیز Spammer بوده اند نه کاربر) ؟!

5 . در مورد این موضوع خاص شاید کوتاهی از جانب بنده نیز بوده که از این بابت از تمام دوستان پوزش می طلبم و سعی خواهیم کرد ازین پس اجازه ی دامنه دار شدن این مباحث را ندهیم و با جدیت بیشتری با موضوع برخورد کنیم .

ارادتمند تمام دوستان سرمایه ای
پیروز و سربلند باشید
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 11th, 2009, 01:56   #910
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

درود به دوستان

عرض کنم که من هنوز نتوانسته ام این قضیه را با خود حل کنم که چرا ما تا میاییم یک قدم مثبت برداریم و هدفی را پر و بال دهیم عادت کرده ایم که مسائلی از قبیل مسائل مذهبی و سیاسی را با آن قاطی کنیم.

ببینید دوستان عزیز سرمایه یک سایت مفید و واقعا سودمند در زمینه بازارهای مالی بنظر بنده وجود دارد آنهم سرمایه است خواهش میکنم با راه اندازی بحثهای بیهوده و بعقیده بنده خطرناک آنرا به سمت زوال و نابودی نکشانیم بخدا سایتهای زیادی در اینگونه زمینه ها ( مذهبی و سیاسی ) هستند که محیطی به مراتب سیاسیتر و مذهبیتر از اینجا دارند چرا آنجا اقدام به اینگونه بحثها نمیکنید؟

لطفا بهانه بدست کسی ندهید!!!!!!!

واقعا این قبیل فعالیتها جز اتلاف وقت گرانبهای شما و سر درگمی کاربران سود دیگری هم دارد؟؟؟؟؟؟

توجه به مطلب آقا رضا بکنید :

در کمتر از 2 روز 170 پست در این تاپیک خورده و بیش از 3000 نفر از آن بازدید کرده اند

سپاس
قديمي February 11th, 2009, 02:13   #911
مالباخته
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: در تبعيدی خودخواسته
تشکر از ايشان: 730 بار در 206 پست
مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)
خاتمی كه گم شد

0

تا اومدم به تاپيك «خاتمی آمد» برسم ديدم يك قفل گنده خورده بالای پيشونيش.

به مسوول تالار عمومی حق می‌دم كه مقتضيات سايت سرمايه رو به عقده‌گشايی بی‌محابای دوستان ترجيح بده اما ايشون هم بايد به همه‌ی ما حق بدن كه در برابر انتخابات رياست جمهوری سال آينده بی‌تفاوت نباشيم. قبول دارم كه بعضی دوستان شورش رو درآوردن و كاسه‌ی صبر آقا حامد رو (كه به اندازه‌‍‌ی يه پاتيله) سرريز كردن اما اين دليل نمی‌شه كه به انتخابات نپردازيم. انتخابات سال آينده ايران علاوه بر تاثيرات داخلی كه زندگی همه‌ی ما رو متاثر می‌كنه می‌تونه حتا بر بازارهای جهانی هم تاثير بذاره (نفت، رابطه با آمريكا، عراق، لبنان، اسراييل و ...) و كار و كاسبی ما معامله‌گرا رو از اين رو به اون رو كنه.

يعنی نمی‌شه از اشارات و ارجاعات مستقيم خودداری كنيم و با جفظ متانت و خويشتن‌داری به بررسی نتايج مثبت و منفی دوره‌ی اخير رياست جمهوری بر زندگی خودمان بپردازيم. نه تخريب كنيم و نه تبليغ و هر كس بياد تجارب مستقيم خودش (چه تلخ و چه شيرين) از اين 4 سالو بگه. نمی‌َشه هيچ كس به ديگری بی حرمتی نكنه. نمی‌شه مسوولان محترم سايت اجازه‌ی طرح اين موضوع رو بدن ولی جلوی انحرافشو بگيرن. همه‌ی ما كه زير تيغ سانسور زندگی می‌گذرانيم بايد بتونيم روی لبه‌ی تيغ راه بريم و حرف‌هامونو با هنرمندی بيان كنيم طوری كه نه ... بسوزه نه ... اين كه در عرض 2-3 روز 170 پست زده می‌شه و 3000 نفر بازديد می‌كنن نشونه‌ی اهميت اين موضوع برای كاربرای فعال اين سايته. فكر نكنين كه با حذف اين موضوع از موضع‌گيری سياسی پرهيز می‌كنين. با اين كار شما هم به طور سلبی يك موضع سياسی رو به نمايش می‌ذارين و در يك طرف اين جبهه‌بندی قرار می‌گيرين. اگر هم از اين خودسانسوری بيمارگونه خلاص نشدين خيالی نيست چون به قول حافظ :

دلی كه غيب‌نمايست و جام جم دارد
ز خاتمی كه دمی گم شود چه غم دارد
قديمي February 11th, 2009, 02:30   #912
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مالباخته نمايش نوشته ها
تا اومدم به تاپيك «خاتمی آمد» برسم ديدم يك قفل گنده خورده بالای پيشونيش.

به مسوول تالار عمومی حق می‌دم كه مقتضيات سايت سرمايه رو به عقده‌گشايی بی‌محابای دوستان ترجيح بده اما ايشون هم بايد به همه‌ی ما حق بدن كه در برابر انتخابات رياست جمهوری سال آينده بی‌تفاوت نباشيم. قبول دارم كه بعضی دوستان شورش رو درآوردن و كاسه‌ی صبر آقا حامد رو (كه به اندازه‌‍‌ی يه پاتيله) سرريز كردن اما اين دليل نمی‌شه كه به انتخابات نپردازيم. انتخابات سال آينده ايران علاوه بر تاثيرات داخلی كه زندگی همه‌ی ما رو متاثر می‌كنه می‌تونه حتا بر بازارهای جهانی هم تاثير بذاره (نفت، رابطه با آمريكا، عراق، لبنان، اسراييل و ...) و كار و كاسبی ما معامله‌گرا رو از اين رو به اون رو كنه.

يعنی نمی‌شه از اشارات و ارجاعات مستقيم خودداری كنيم و با جفظ متانت و خويشتن‌داری به بررسی نتايج مثبت و منفی دوره‌ی اخير رياست جمهوری بر زندگی خودمان بپردازيم. نه تخريب كنيم و نه تبليغ و هر كس بياد تجارب مستقيم خودش (چه تلخ و چه شيرين) از اين 4 سالو بگه. نمی‌َشه هيچ كس به ديگری بی حرمتی نكنه. نمی‌شه مسوولان محترم سايت اجازه‌ی طرح اين موضوع رو بدن ولی جلوی انحرافشو بگيرن. همه‌ی ما كه زير تيغ سانسور زندگی می‌گذرانيم بايد بتونيم روی لبه‌ی تيغ راه بريم و حرف‌هامونو با هنرمندی بيان كنيم طوری كه نه ... بسوزه نه ... اين كه در عرض 2-3 روز 170 پست زده می‌شه و 3000 نفر بازديد می‌كنن نشونه‌ی اهميت اين موضوع برای كاربرای فعال اين سايته. فكر نكنين كه با حذف اين موضوع از موضع‌گيری سياسی پرهيز می‌كنين. با اين كار شما هم به طور سلبی يك موضع سياسی رو به نمايش می‌ذارين و در يك طرف اين جبهه‌بندی قرار می‌گيرين. اگر هم از اين خودسانسوری بيمارگونه خلاص نشدين خيالی نيست چون به قول حافظ :

دلی كه غيب‌نمايست و جام جم دارد
ز خاتمی كه دمی گم شود چه غم دارد
درود جناب مالباخته

ضمن احترامی که برای شما قائل هستم خواهش میکنم از دامن زدن به این بحثها و ارتباط انتخابات ریاست جمهوری به بازارهای جهانی خودداری کنید بنده نه مدیر سایت هستم نه قصد خدای ناکرده امر ونهی به کسی را دارم فقط به جهت منحرف نشدن اهداف اصلی سایت خدمت شما عرض کردم اگر این یک خطی که من و شما به اینگونه بحثها اختصاص میدهیم به یک مطلب مفیدتر اختصاص دهیم مسلما نتایج بهتری نیز خواهیم گرفت .

بقول شاعر که میگوید : " ما خانه بدوشان غم سیلاب نداریم "

سپاس از توجهتون
قديمي February 11th, 2009, 03:10   #913
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

سلام به همه

اصولآ فکر میکنم علاقه به پول وجه مشترک همه انسانهای روی کره زمینه !

و از اونجایی که اینجا سایت "سرمایه " است ، فکر میکنم اعضای اون مجموعه بسیار متنوع و گاهآ متضادی رو شامل میشوند که در یک اشل خیلی کوچکتر میشه گفت نمودی از کل جامعه ما است

( از اساتید دانشگاه تو این سایت داریم تا افراد خیلی کم سواد ، از روحانی و مذهبی تا کمونیست و لائیک و ... )

فکر میکنم یک سری از بحث و جدل ها سر تاپیکی بود که من ایجاد کردم .

اصولآ این رو بگم که به هیچ چیز اعتراضی نداشته و ندارم ولی فکر میکنم اگر قانونی هست باید یکسان اجرا شود .

ولی به نظر میرسد به محض اینکه چند نفری پیدا بشوند که از چیزی خوششان نیاید ، آن مورد خلاف قوانین سایت شناخته میشود !!

اتفاقآ "بحث سیاسی " را کسانی آغاز کردند که بعدآ مدعی شدند که چرا در سایت " بحث سیاسی " میشود !

بنده تاپیکی ایجاد کردم و در آن با صدای بلند گفتم که فقط قصد دارم " عکس های آقای خاتمی " را به نمایش بگذارم .

اما این به مذاق بعضی ها خوش نیامد و با طرح اینکه این موضوع سیاسی است ، مدیریت را برای بستن آن تاپیک تحت فشار گذاشتند ...

( قابل توجه دوستان ، من بعد از ایجاد آن تاپیک بیش ار 20 پیام خصوصی تشکر دریافت کردم )

اگر قرار دادن عکسهای مردی که سابقآ رئیس جمهور ایران بوده و حالا قصد دارد در انتخابات نامزد شود ، مطلب سیاسی شناخته میشود :

- پس چرا قرار دادن عکسهای رئیس جمهور فعلی ! مطلب سیاسی نیست و در خیلی از تاپیک ها دیده میشود ؟؟

- چرا قراردادن عکسهای باراک اوباما چه در دوران نامزدی و چه بعد از ریاست جمهوری و مراسم تحلیف ، مطلب سیاسی به شمار نمیرود ؟؟

- چرا مطالب تندی که در تاپیک " حمایت از برنامه نود " علیه دولت و مسئولان نوشته شد ، سیاسی به حساب نیامد ؟؟

( من شخصآ با هیچکدام از موارد فوق مشکلی ندارم ولی چرا وقتی عده ای تاب دیدن چند قطعه عکس را ندارند ، فورآ در صدد حذف آن بر می آیند ؟ )

آقای خاتمی نه پسر خاله من است و نه قرار است به من پورسانت بدهد .
من فقط دوست داشتم به بهانه مطرح شدن دوباره نام ایشان، مجموعه عکس هایی که از ایشان داشتم را نمایش بدهم .

تا روزی که در فکر حذف نظراتی هستیم که با سلایق ما متفاوت است ، حال و روز بهتری نخواهیم داشت .
قديمي February 11th, 2009, 03:38   #914
dido
Senior Member

dido's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 610 بار در 110 پست
dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
سلام به همه

اصولآ فکر میکنم علاقه به پول وجه مشترک همه انسانهای روی کره زمینه !

و از اونجایی که اینجا سایت "سرمایه " است ، فکر میکنم اعضای اون مجموعه بسیار متنوع و گاهآ متضادی رو شامل میشوند که در یک اشل خیلی کوچکتر میشه گفت نمودی از کل جامعه ما است

( از اساتید دانشگاه تو این سایت داریم تا افراد خیلی کم سواد ، از روحانی و مذهبی تا کمونیست و لائیک و ... )

فکر میکنم یک سری از بحث و جدل ها سر تاپیکی بود که من ایجاد کردم .

اصولآ این رو بگم که به هیچ چیز اعتراضی نداشته و ندارم ولی فکر میکنم اگر قانونی هست باید یکسان اجرا شود .

ولی به نظر میرسد به محض اینکه چند نفری پیدا بشوند که از چیزی خوششان نیاید ، آن مورد خلاف قوانین سایت شناخته میشود !!

اتفاقآ "بحث سیاسی " را کسانی آغاز کردند که بعدآ مدعی شدند که چرا در سایت " بحث سیاسی " میشود !

بنده تاپیکی ایجاد کردم و در آن با صدای بلند گفتم که فقط قصد دارم " عکس های آقای خاتمی " را به نمایش بگذارم .

اما این به مذاق بعضی ها خوش نیامد و با طرح اینکه این موضوع سیاسی است ، مدیریت را برای بستن آن تاپیک تحت فشار گذاشتند ...

( قابل توجه دوستان ، من بعد از ایجاد آن تاپیک بیش ار 20 پیام خصوصی تشکر دریافت کردم )

اگر قرار دادن عکسهای مردی که سابقآ رئیس جمهور ایران بوده و حالا قصد دارد در انتخابات نامزد شود ، مطلب سیاسی شناخته میشود :

- پس چرا قرار دادن عکسهای رئیس جمهور فعلی ! مطلب سیاسی نیست و در خیلی از تاپیک ها دیده میشود ؟؟

- چرا قراردادن عکسهای باراک اوباما چه در دوران نامزدی و چه بعد از ریاست جمهوری و مراسم تحلیف ، مطلب سیاسی به شمار نمیرود ؟؟

- چرا مطالب تندی که در تاپیک " حمایت از برنامه نود " علیه دولت و مسئولان نوشته شد ، سیاسی به حساب نیامد ؟؟

( من شخصآ با هیچکدام از موارد فوق مشکلی ندارم ولی چرا وقتی عده ای تاب دیدن چند قطعه عکس را ندارند ، فورآ در صدد حذف آن بر می آیند ؟ )

آقای خاتمی نه پسر خاله من است و نه قرار است به من پورسانت بدهد .
من فقط دوست داشتم به بهانه مطرح شدن دوباره نام ایشان، مجموعه عکس هایی که از ایشان داشتم را نمایش بدهم .

تا روزی که در فکر حذف نظراتی هستیم که با سلایق ما متفاوت است ، حال و روز بهتری نخواهیم داشت .
راسپوتين جان شما كه زحمت كشيدي عكس خاتمي گذاشتي خوب يه 2 تا دونه هم

عكس پرزيدنت دكتر محمود احمدي نژاد هم بقلش ميزاشتي.مگه اين 2 شخصيت

بسيار برجستهفرقيم ميكنن.هر دو يه....
قديمي February 11th, 2009, 03:50   #915
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

dido جان جواب من چیزی نبود که شما گفتید !

این که هر دو یک .... هستند یا نیستند مهم نیست .

مهم این است که من و شما بتوانیم به نظرات هم احترام بگذاریم .
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 23:47 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.