انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي March 20th, 2009, 12:09   #976
rezame
Junior Member

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 95 بار در 31 پست
rezame (سطح 0)
0

سلام،

سال نو مبارک.

امیدوارم سال خوبی‌ برای همگی‌ باشه.
rezame آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 21st, 2009, 13:51   #977
Alifar
Senior Member

Alifar's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: http://fxcompetitions.com
تشکر از ايشان: 8,694 بار در 3,200 پست
Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alifar
0

ضمن تبریک سال نو
با سلام

میخواستم کارکاه سیستم corection's systemرو راه بندازم اما امکان باز کردن تاپیک جدید در اون تالار برای من فراهم نیست از مدیریت سایت خواهشمند است رسیدگی بفرمایند
Alifar آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 22nd, 2009, 13:38   #978
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را به همه دوستان تبریک عرض می کنم و امیدوارم سالی سراسر شادی و موفقیت در پیش داشته باشید.

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
با سلام
امیدوارم در سال نو موفق و موید باشید
پیشنهادی که دارم از این قراره:
هر چند وقت یکبار مثلا هر 8 ماه یا 6 ماه قالب سایت را عوض کنید و با شکل و شمایل جدید .
اگر هم امکان پذیر نیست حد اقل رنگ پس زمینه سایت رو هر از گاهی تغییر بدهید این حالتی که الان داره واقعا تکراری شده حتی فیبو هم قالب سایت شو عوض کرده و در خیلی از سایتها این عمل مرسوم هست . خیلی ازاعضای این سایت حداقل روزی 7-8 ساعت انلاین هستند و این مسئله میتونه براشون اهمیت داشته باشه. مثلا از رنگهایی شبیه کرم روشن یا سبز روشن یا هر رنگ دیگه ای استفاده بشه.
در کل پیشنهاد من اینه که قالب و یا حد اقل رنگ پس زمینه هر از گاهی عوض شود.
با تشکر

قالب فعلی سایت پس از بررسی و تست ده‌ها قالب انتخاب شد و تلاش بر این بود که علاوه بر زیبایی قالب، طراحی و انتخاب رنگها بگونه ای باشد که کمترین فشار و خستگی را به چشم وارد کند.

پس از انتخاب این قالب نیز تغییراتی در جهت تناسب سایز نوشته ها، فاصله سطرها و . . . در قالب انجام شد. به مرور و با اضافه شدن امکانات جدید به vBulletin، قالب نیز بر اساس نسخه های جدید تغییر کرد.

خلاصه اینکه قالب فعلی نتیجه دهها ساعت کار و زحمت می باشد و تعویض کلی آن در شرایط فعلی امکان پذیر نیست. البته تغییر برخی رنگها (مانند رنگ زمینه) امکان پذیر است. اما به نظر من ترکیب فعلی رنگها آرامش بخش و زیباست.

از پیشنهاد شما تشکر می کنم.

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Alifar نمايش نوشته ها
ضمن تبریک سال نو
با سلام

میخواستم کارکاه سیستم corection's systemرو راه بندازم اما امکان باز کردن تاپیک جدید در اون تالار برای من فراهم نیست از مدیریت سایت خواهشمند است رسیدگی بفرمایند
مشکلی از نظر سطح دسترسی برای شما وجود ندارد. لطفا دوباره سعی کنید و اگر مشکل حل نشد اعلام کنید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 28th, 2009, 10:50   #979
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

دور سوم مسابقات رو اجرا نمی کنید؟

اگر حمایت کننده مالی پیدا نمی کنید و توانایی دادن جایزه نقدی رو هم ندارید (که البته من فکر می کنم اگر از شرکت کننده های حق عضویت بگیرید توانائی پرداخت جایزه نقدی رو هم پیدا می کنید)، می تونید تالار تاپیک های اختصاصی رو به عنوان جایزه قرار بدید به این صورت که هر دو ماه یک بار یک مسابقه با مدت زمان 30 روز اجرا کنید و نفرات اول تا 3 حق احداث تاپیک اختصاصی در اون تالار رو داشته باشند، برای داوری و دادن امتیاز هم یک تیم مدیریت که هم کنترل تالار مربوطه و هم کنترل و داوری مسابقات رو به عهده داشته باشند تشکیل بدید.

از مزایای این کار می توان به این مساله اشاره کرد که اولاً فقط کسانی که واقعاً دارای دانش علمی هستند می توانند تاپیک اختصاصی داشته باشند، ثانیاً تمامی افراد قادر به زدن تاپیک در اون تالار نخواهند بود و اینکه چون تعداد افرادی که قادر به احداث تاپیک هستند خیلی محدود هست از شلوغ شدن اون تالار هم جلوگیری خواهد شد و ثالثاً دیگه محتاج اینکه دنبال حمایت کننده مالی بگردیم نخواهیم بود و با توانائی های موجود خودمون می تونیم هر چند مدت زمان یک بار مسابقه برگزار کنیم که جایزه اش هم قابل توجه خواهد بود.
قديمي April 1st, 2009, 09:20   #980
alireza abbasi
Senior Member

alireza abbasi's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 356 بار در 121 پست
alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)
Smile

0

سلام
از ديروز وقتي به تالار سيستم هاي معاملاتي مراجعه ميكنم غير از چند سيستم از بقيه اونها خبري نيست
مديريت محترم سايت اگر امكان داره بررسي كنند
ممنون
قديمي April 2nd, 2009, 12:57   #981
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
دور سوم مسابقات رو اجرا نمی کنید؟

اگر حمایت کننده مالی پیدا نمی کنید و توانایی دادن جایزه نقدی رو هم ندارید (که البته من فکر می کنم اگر از شرکت کننده های حق عضویت بگیرید توانائی پرداخت جایزه نقدی رو هم پیدا می کنید)، می تونید تالار تاپیک های اختصاصی رو به عنوان جایزه قرار بدید به این صورت که هر دو ماه یک بار یک مسابقه با مدت زمان 30 روز اجرا کنید و نفرات اول تا 3 حق احداث تاپیک اختصاصی در اون تالار رو داشته باشند، برای داوری و دادن امتیاز هم یک تیم مدیریت که هم کنترل تالار مربوطه و هم کنترل و داوری مسابقات رو به عهده داشته باشند تشکیل بدید.

از مزایای این کار می توان به این مساله اشاره کرد که اولاً فقط کسانی که واقعاً دارای دانش علمی هستند می توانند تاپیک اختصاصی داشته باشند، ثانیاً تمامی افراد قادر به زدن تاپیک در اون تالار نخواهند بود و اینکه چون تعداد افرادی که قادر به احداث تاپیک هستند خیلی محدود هست از شلوغ شدن اون تالار هم جلوگیری خواهد شد و ثالثاً دیگه محتاج اینکه دنبال حمایت کننده مالی بگردیم نخواهیم بود و با توانائی های موجود خودمون می تونیم هر چند مدت زمان یک بار مسابقه برگزار کنیم که جایزه اش هم قابل توجه خواهد بود.
با سلام

دور سوم مسابقات فارکس سایت سرمابه بزودی آغاز خواهد شد.

موفق باشید
تشکر کننده از Reza:
قديمي April 2nd, 2009, 12:57   #982
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alireza66 نمايش نوشته ها
سلام
از ديروز وقتي به تالار سيستم هاي معاملاتي مراجعه ميكنم غير از چند سيستم از بقيه اونها خبري نيست
مديريت محترم سايت اگر امكان داره بررسي كنند
ممنون
به این لینک مراجعه و اگر مشکل حل نشد اعلام کنید:
http://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=19
قديمي April 2nd, 2009, 13:18   #983
alireza abbasi
Senior Member

alireza abbasi's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 356 بار در 121 پست
alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)
Smile

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
به این لینک مراجعه و اگر مشکل حل نشد اعلام کنید:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
سلام اقا رضا
از طریق لینک هم وارد شدم ولی مشکل حل نشد
نه تو ارشیو و نه تو تالار منتخب به هیچ سیستمی دسترسی ندارم فقط چند تا از سیستمهای در حال تست وجود دارند اونم نه همشون
ممنون میشم اگر بررسی کنید
قديمي April 2nd, 2009, 13:51   #984
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alireza66 نمايش نوشته ها
سلام اقا رضا
از طریق لینک هم وارد شدم ولی مشکل حل نشد
نه تو ارشیو و نه تو تالار منتخب به هیچ سیستمی دسترسی ندارم فقط چند تا از سیستمهای در حال تست وجود دارند اونم نه همشون
ممنون میشم اگر بررسی کنید
شما تنظیمات رو تغییر داده بودید که فقط تاپیکهای امروز نمایش داده شوند. تنظیمات شما را به حالت پیش فرض برگرداندم. اگر مشکلی بود اعلام کنید.
تشکر کننده از Reza:
قديمي April 2nd, 2009, 15:47   #985
ehsantrader
Senior Member

ehsantrader's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: زیر نور ماه
تشکر از ايشان: 1,763 بار در 596 پست
ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)
0

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت

مسئله ای پیش اومده می خواستم اگه ممکنه دلیلش رو به من بگید

من از 30 مارچ تاپیکی دارم به نام سیگنالهای بدرد نخور احسان تریدر و مخصوصا اسمشو گذاشتم بدرد نخور تا وقتی یک روز ترازم منفی میشه ملت نیان یقه منو بگیرن
من از اولش گفتم که بدرد نمی خوره اصلا نمک تاپیک من به همین بود که اون اسم روش باشه
حالا با کمال تعجب می بینم اسم تاپیکم عوض شده و بدرد نخور رو ازش حذف کردن نمیدونم کار کیه ولی خواهشمندم کلمه بدرد نخور رو در نام تاپیک قید کنید یا اگر نمی شود اعلام کنید تا 1 اسم دیگه براش پیدا کنم
با تشکر
13 به در مبارک
قديمي April 2nd, 2009, 20:26   #986
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ehsantrader نمايش نوشته ها
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت

مسئله ای پیش اومده می خواستم اگه ممکنه دلیلش رو به من بگید

من از 30 مارچ تاپیکی دارم به نام سیگنالهای بدرد نخور احسان تریدر و مخصوصا اسمشو گذاشتم بدرد نخور تا وقتی یک روز ترازم منفی میشه ملت نیان یقه منو بگیرن
من از اولش گفتم که بدرد نمی خوره اصلا نمک تاپیک من به همین بود که اون اسم روش باشه
حالا با کمال تعجب می بینم اسم تاپیکم عوض شده و بدرد نخور رو ازش حذف کردن نمیدونم کار کیه ولی خواهشمندم کلمه بدرد نخور رو در نام تاپیک قید کنید یا اگر نمی شود اعلام کنید تا 1 اسم دیگه براش پیدا کنم
با تشکر
13 به در مبارک
با سلام

با توجه به بندهای 7 و 18 از قوانین سایت، عنوان تاپیک شما ویرایش شد.

در صورت تمایل به تغییر عنوان تاپیک، یا وجود سوال و ابهام، از طریق پیام خصوصی اعلام کنید.

موفق باشید
تشکر کننده از Reza:
قديمي April 5th, 2009, 00:39   #987
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
0

سئوالی که مدتهاست من دارم اینه که چرا ما یک تالار اختصاصی با 16 عدد تاپیک فقط در مورد "چنگال اندروز" داریم؟

در صورتی که براساس بند 7 قوانین سایت ما نمی تونیم تاپیک های مشابه ایجاد کنیم :

7. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکها و پستهای مشابه، متعدد یا بی‌محتوا، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع تاپیک مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.

و اگر هم قرار باشه چنین کاری رو انجام بدیم چرا باید در مورد چنگال اندروز این کار رو انجام بدیم و اینهمه تاپیک فقط فقط در مورد یک موضوع و یک استراتژی داشته باشیم.

چرا ما یک تالار در مورد استراتژی هایی که برپایه موینگ اوریج هاست ندارم!!!؟؟؟

من خودم به شخصه تا حالا بیشتر از 15 تا تاپیک فقط در مورد موینگ ها خوندم و یا استراتژی هایی که پایه و اساس اونها موینگ ها هستند و یا از تقاطع موینگ ها بهره می برند.

و یا همینطور خطوط روند و دایورجنس اگر از روی انصاف هم بخواهیم نظر بدیم چنگال اندروز به نوعی زیرشاخه ای از خطوط روند هستند، چرا ما نیامده ایم برای خطوط روند تالار جداگانه بزنیم و چنگال اندروز رو زیرشاخه این تالار قرار بدیم؟؟؟؟؟

بنظر من یا ما باید حداقل برای استراتژیهای برپایه موینگ اوریج و خطوط روند تالارهای مجزا داشته باشیم (بدلیل تعددی که این استراتژی ها دارند) نه روشی مثل چنگال اندروز که اگر آمار بگیریم کمتر کسی از اون استفاده می کنه.

بنظر من کلیه تاپیک های این تالار رو باهم ادغام کنید و تالار رو هم حذف کنید.
قديمي April 5th, 2009, 01:09   #988
علي فاركس
Senior Member

علي فاركس's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2005
تشکر از ايشان: 1,067 بار در 376 پست
علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)
0

عرض ادب خدمت مدیران محترم سرمایه
میخواستم بدونم RSS سایت راه اندزی شده؟
من هر چی گشتم آدرس فید رو پیدا نکردم.
امروز بطور اتفاقی با یکی از دوستان بحث بود به من گفت مدتهاست که سرمایه RSS داره!
ممنون میشم اگه RSS فعال هست آدرس رو اینجا لطف کنید و اگر نیست زودتر راه اندازی کنید.

یا علی
قديمي April 9th, 2009, 11:10   #989
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

نقل قول:
سئوالی که مدتهاست من دارم اینه که چرا ما یک تالار اختصاصی با 16 عدد تاپیک فقط در مورد "چنگال اندروز" داریم؟

7. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکها و پستهای مشابه، متعدد یا بی‌محتوا، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع تاپیک مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.

و اگر هم قرار باشه چنین کاری رو انجام بدیم چرا باید در مورد چنگال اندروز این کار رو انجام بدیم و اینهمه تاپیک فقط فقط در مورد یک موضوع و یک استراتژی داشته باشیم.

من خودم به شخصه تا حالا بیشتر از 15 تا تاپیک فقط در مورد موینگ ها خوندم و یا استراتژی هایی که پایه و اساس اونها موینگ ها هستند و یا از تقاطع موینگ ها بهره می برند.

و یا همینطور خطوط روند و دایورجنس اگر از روی انصاف هم بخواهیم نظر بدیم چنگال اندروز به نوعی زیرشاخه ای از خطوط روند هستند، چرا ما نیامده ایم برای خطوط روند تالار جداگانه بزنیم و چنگال اندروز رو زیرشاخه این تالار قرار بدیم؟؟؟؟؟

بنظر من یا ما باید حداقل برای استراتژیهای برپایه موینگ اوریج و خطوط روند تالارهای مجزا داشته باشیم (بدلیل تعددی که این استراتژی ها دارند) نه روشی مثل چنگال اندروز که اگر آمار بگیریم کمتر کسی از اون استفاده می کنه.

بالاخره چی!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

چرا باید این تالار باشه؟
قديمي April 9th, 2009, 15:07   #990
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:

با سلام

بطور کلی ساختار انجمن ها در حالت ایده آل قرار ندارد و امکان بهبود وجود دارد. لذا لازم است با کمک دوستان سعی کنیم به مرور این ساختار را اصلاح کنیم.

بعنوان نمونه:
چرا تالار عمومی CFD و سهام در زیر مجموعه فارکس قرار دارد؟

چرا بورس تهراندر زیرمجموعه تالار عمومی CFD و سهام قرار دارد؟

اصولا تالار چنگال اندرو باید در زیرمجموعه سیستمها و روشهای معامله قرار گیرد یا در زیرمجموعه تحلیل تکنیکال؟

چرا برای بخش تحلیل بنیادی، کتابخانه تحلیل بنیادی وجود دارد. اما برای بخش تکنیکال کتابخانه وجود ندارد؟

اگر قرار است هر تالاری کتابخانه مستقل داشته باشد، فلسفه وجودی تالار منابع چیست؟

چرا برای عنوان تالار تحلیل بنیادی، عبارت Fundamental به فارسی ترجمه شده، اما برای تالار تحلیل تکنیکال عبارت Technical به فارسی ترجمه نشده؟
اصولا تاپیک های مرتبط با نرم افزار elwave باید در تالار تحلیل الیوت قرار گیرند یا در تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار

. . .

این سوالات و ده ها سوال دیگر در ذهن من نیز مطرح بوده است. ممکن است افراد مختلف در پاسخ به سوالات فوق، نظرات مختلف و متفاوتی داشته باشند. اما در نهایت لازم است تصمیمی اتخاذ و بر مبنای آن عمل شود. ما هم سعی کردیم در مقاطع زمانی مختلف با در نظر گرفتن تمام جوانب، بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

مثلا در مورد تالار چنگال اندرو، با توجه به عواملی از قبیل علاقه تعداد زیادی از اعضای سایت به این موضوع، فعالیت اعضای دارای دانش و تجربه در این زمینه و همچنین علاقه عمومی اعضای سایت، پس از همفکری با مدیران محترم تصمیم به ایجاد تالار گرفتیم.

موفق باشید
تشکر کننده از Reza:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 14:16 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.