انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > بورس تهران

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 7th, 2008, 11:22   #46
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 2,493 بار در 702 پست
WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به WISHMASTER
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله younes55 نمايش نوشته ها
دوستان من اگه بخوام يك سهم از شركت سايپا بخرم بايد برم تهران ؟ البته براي خريد و فروش سهم نميخوام .براي سود ساليانه ميخوام .لطفا بقرمائيد چند ريال بايد بپردازم .
سلام
شما می توانید به تالار بورس منطقه ی استان خودتان مراجعه نموده و با در دست داشتن شناسنامه
و کارت ملی توسط کارگزارانی که در محل تالار مستقر می باشند , سهام مورد علاقه خودتان را خریداری نمایید.
قیمت هر سهم سایپا الان حدود 204 تومان می باشد.
چه تعداد می خواهید و می توانید خریداری نمایید ضربدر عدد فوق نمایید.
قديمي June 14th, 2008, 11:27   #47
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
0

سلام دوستان من می خوام به تازگی وارد بازار بورس ایران شم میشه یکم امار بدید بهترین کارگزار و مینی حساب چقدره بعد ایا میشه مثلا من تو قزوین هستم از کارگزار تهران استفاده کنم ؟
HERCOOL آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 14th, 2008, 16:29   #48
nima_azadi
Senior Member

nima_azadi's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 6,092 بار در 621 پست
nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله HERCOOL نمايش نوشته ها
سلام دوستان من می خوام به تازگی وارد بازار بورس ایران شم میشه یکم امار بدید بهترین کارگزار و مینی حساب چقدره بعد ایا میشه مثلا من تو قزوین هستم از کارگزار تهران استفاده کنم ؟
کارگزار زیاد فرقی نداره ، و هر چی جلوتر بریم و این نرم افزار جدید بورس رو راه بندازند کلاً دیگه کارگزار فرقی نمی کنه .

محدودیت حساب نداره یعنی شما میتونید از یک دونه سهم 30 تومانی بخرید تا چندین میلیون سهم ایکس تومانی . اما بیشتر کارگزارها زیر 200-30 هزار تومان کار نمی کنند .

فکر نمی کنم قزوین تالار بورس داشته باشه ، باید با کارگزار تهران کار کنید . البته وقتی خرید و فروشی انجام میدید باید برید فرم پر کنید و امضا کنید .اونم بستگی به آشنایی تون با کارگار داره ، مثلاً اگه رفیق باشید ماهی یک باربرو همه رو امضا کن بیا .
nima_azadi آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از nima_azadi:
قديمي June 15th, 2008, 19:20   #49
pol
Member

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 11 بار در 10 پست
pol (سطح 1-)
می خوام از صفر شروع کنم و برم تو کار بورس کمک کنید

0

سلام دوستان
من قبلا هم تاپیک زده بودم ولی کسی کمک شایانی نکرد به هر حال...
من فردا می خوام برم کارگزاری کد بورسی بگیرم و با 100 تومن به کمک یکی از دوستان اینترنتی می خوام سهام بخرم و ببینم چه جوره بعد شروع به کار کنم اساسی برای شروع کار کد بورسی می خوام که این دوست ما می گه که باید فتوکپی شناسنامه و کارت ملی رو به دفتر کارگزاری ببرم و بگم که کد بورسی می خوام بگیرم و بعد از یک هفته کد بورسی می دن بهم
حالا اینایی که این دوستمون گفتن درسته یا نه؟؟؟بعد اینکه لطفا هر چی دفتر کارگزاری تو شیراز هست رو معرفی کنید و لطفا اگر ممکن هست بگید کدومش بهتره و مسئله دیگه اینکه برای کد بورسی آیا پول هم باید بپردازم و مسئله بعد آیا دفتر کارگزاری هست که من بعدا خرید و فروش سهام رو به صورت اینترنتی انجام بدم؟؟؟

با تشکر
بای
pol آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از pol:
قديمي June 15th, 2008, 21:36   #50
pol
Member

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 11 بار در 10 پست
pol (سطح 1-)
0

سلام دوستان
خوب شد این تاپیک رو دیدم از صفحه 1 خوندم تا این صفحه کل پست بالای من رو بیخیال بشید
سوال داشتم:
من تو بانک پارسیان حساب سپرده دارم به همراه عابربانک می تونم برم بانک و کد بورسی بگیرم؟؟؟نحوه اینترنتی که می گید چه جوری اوراق خرید سهم یا فروش سهم را تحویل می گیرن؟؟؟اصلا آیا بانک پارسیان کارگزاری اینترنتی داره یا نه؟؟؟

با تشکر
بای
pol آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 15th, 2008, 23:51   #51
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

مراحل سهام دار شدن اینتر نتی:
1-رفتن حضوری به دفتر یا نمایندگی یک کارگزار بورس (نمی دانم در شهر شما اصلا کارگزاران بورس هستند یا نه، اگر نباشد باید به نزدیکترین شهر بروید و علاوه بر گرفتن کد بورسی، قرارداد خرید و فروش اینترنتی را امضا کنید. برای انتخاب کارگزاری که امکان خرید و فروش اینترنتی داشته باشد در گوگل به فارسی جستجو بکنید، کارگزاری مفید و کارگزاری بانک اقتصاد نوین را من خودم مطمینم)
2- دریافت کد بورسی
3- قرارداد خرید و فروش اینترنتی
4- هر موقع خواستید سهمی بخرید از حساب بانکی خودتان به حساب بانکی کارگزار پول به اندازه تعداد سهمی را که می خواهید بخرید، واریز کنید (می توانید با گرفتن رمز اینترنتی از بانک خودتان از طریق اینتر نت این پول را انتقال دهید)، بعد با رمزی که کارگزار بورس به شما داده، وارد سایت اون کارگزار بشوید و درخواست خرید سهم رو بدید. سهم که خریداری شد از طریق ایمیل یا چک کردن حساب خودتان در سایت کارگزاری می فهمید که سهم خریداری شده است. هر وقت خواستید اون سهم یا مقداری از اون سهم رو بفروشید همین کارها رو تکرار کنید. کارگزار چون خودش اون سهم رو خریده ، سند اون سهم پیش خودش هست و بدون می تونه سهم شما رو بفروشه.
از این حرفها نتیجه می گیریم که داشتن حساب بانکی به تنهایی نمی تونه کافی باشه و مهم تر از اون قراداد خرید و فروش اینترنتی با کارگزار هست.
موفق باشید
4 تشکر کننده از rasoulg:
قديمي July 1st, 2008, 16:05   #52
mnr2064
Junior Member

mnr2064's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
mnr2064 (سطح 0)
0

سلام

منم می خوام بیام تو گروه شما اگه اجازه بدین
یچی از بازار سر در نمیارم کسی مطلبی داره که بطونه کمکم کنه
کار گذار در کرمان کسی میشناسین شما یا نه لطفا اگه بهم ایمیل بدین دعاتون میکنم
بعد این کار گذار کیه میشه بهش اعتماد کرد یانه بم نخندین لطفا
یه بانک هم بهم معرفی میکنین که خدمات اینترنتی کاملی برای این مسئله داشت باشه

با تشکر

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

آخرین ويرايش توسط mnr2064 در July 1st, 2008 و ساعت 16:08
mnr2064 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 19th, 2008, 09:06   #53
mortezai2004
Junior Member

mortezai2004's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
mortezai2004 (سطح 0)
0

سلام دوستان عزیزم ....از پاسخهائی که در قسمت خرید و فروش اینترنتی دادین بسیار ممنونم...من چند سئوال دارم لطفا در صورت امکان پاسخ اونه را برام بفرست...

من در هند هستم و علاقه زیادی به بورس دارم و تا چند وقت دیگه سفری به ایران خواهم داشت برای دریافت کد و افتتاح یک حساب با یک کارگذار جهت انجام امور با اینترنت می خواستم بدونم این قیمتها که در تابلوها اعلام شده مگه به ریال نیست ؟ پس چطور بعضی از اونها حتی کمتر از قیمت پایه و اصلی هست که کمتر از 100 تومن هست؟
سئوال بعدی این که وقتی نسبت به قیمت سهم ما پول را به حساب کار گزار واریز میکنیم این وسط چه سودی به آنها میرسه ؟

شاید به سئوالات من بخندی ...ولی خب چه کنیم که وارد نیستم

mortezai2004 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 29th, 2008, 17:34   #54
NAKI
Junior Member

تاريخ عضويت: Sep 2008
NAKI (سطح 0)
0

با سلام به همگی .من می خواستم بدونم که سقفی هم واسه خرید سهام از طریق اینترنت به وسیله یک شرکت کارگزاری ( مثلا کارگزاری مفید) هست یا نه .ممنون می شم راهنماییم کنید.
NAKI آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي October 9th, 2008, 16:49   #55
saeedmob
Junior Member

تاريخ عضويت: Oct 2008
saeedmob (سطح 0)
0

سلام

من یک تازه کار هستم ولی چون با اینترنت خیلی ور میرم می خواستم که خرید و فروشم را از همین طریق نجام بدم که برام خیلی راحت تر هست ... آیا در خرید و فروش اینترنتی مشکلی بوجود نمی آید؟
آیا کارگزاری ها در انجام سفارش اینترنتی تاخیر ندارند؟
حداقل بان توسعه صادرات 1 میلیون هست جایی کمتر سراغ دارید؟
آیا به حساب سپرده در نزد این کارگزاری ها ( یعنی پول من برای خرید) سود تعلق می گیرد؟
saeedmob آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي October 12th, 2008, 21:42   #56
babak_hang
Junior Member

تاريخ عضويت: Aug 2008
babak_hang (سطح 0)
0

سلام دوستان
میخواستم نظرتونو راجع به وضعیت خراب بازار و به ویژه آینده مخابرات بدونم ...
ممنون میشم نظرات تخصصیتونو بشنوم ....

ممنون
babak_hang آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي October 29th, 2008, 03:22   #57
khorasani2
Member

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 64 بار در 30 پست
khorasani2 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله saeedmob نمايش نوشته ها
سلام

من یک تازه کار هستم ولی چون با اینترنت خیلی ور میرم می خواستم که خرید و فروشم را از همین طریق نجام بدم که برام خیلی راحت تر هست ... آیا در خرید و فروش اینترنتی مشکلی بوجود نمی آید؟
آیا کارگزاری ها در انجام سفارش اینترنتی تاخیر ندارند؟
حداقل بان توسعه صادرات 1 میلیون هست جایی کمتر سراغ دارید؟
آیا به حساب سپرده در نزد این کارگزاری ها ( یعنی پول من برای خرید) سود تعلق می گیرد؟
مفید خوب است و مشکلی ندارد
هیچ کارگزاری بابت سپرده به شما سود نمی ده همینکه ضرر نکنی باید خدا را شکر کنی بی خیال سود شو
khorasani2 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي October 29th, 2008, 03:23   #58
khorasani2
Member

khorasani2 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله NAKI نمايش نوشته ها
با سلام به همگی .من می خواستم بدونم که سقفی هم واسه خرید سهام از طریق اینترنت به وسیله یک شرکت کارگزاری ( مثلا کارگزاری مفید) هست یا نه .ممنون می شم راهنماییم کنید.
هیچ سقفی ندارد فقط سهام ریل است نه مجازی یعنی باید یک نفر واقعا بخرد یا بفروشد بنابراین در هر زمانی امکان خرید یا فروشمقدور نیست
قديمي October 29th, 2008, 03:26   #59
khorasani2
Member

khorasani2 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mortezai2004 نمايش نوشته ها
سلام دوستان عزیزم ....از پاسخهائی که در قسمت خرید و فروش اینترنتی دادین بسیار ممنونم...من چند سئوال دارم لطفا در صورت امکان پاسخ اونه را برام بفرست...

من در هند هستم و علاقه زیادی به بورس دارم و تا چند وقت دیگه سفری به ایران خواهم داشت برای دریافت کد و افتتاح یک حساب با یک کارگذار جهت انجام امور با اینترنت می خواستم بدونم این قیمتها که در تابلوها اعلام شده مگه به ریال نیست ؟ پس چطور بعضی از اونها حتی کمتر از قیمت پایه و اصلی هست که کمتر از 100 تومن هست؟
سئوال بعدی این که وقتی نسبت به قیمت سهم ما پول را به حساب کار گزار واریز میکنیم این وسط چه سودی به آنها میرسه ؟

شاید به سئوالات من بخندی ...ولی خب چه کنیم که وارد نیستم

خیلی سهم ها زیر قیمت اسمی هستند چیز عجیبی نیست سهم های 20 تومان و 50 تومانی کم نیستند
بابت هر خزید و فروشی در مجموع باید شما 1.6 درصد مبلغ سرمایه ات را باید کارمزد به کارگزاری بدهی
قديمي September 8th, 2009, 19:17   #60
salam123q
Junior Member

تاريخ عضويت: Sep 2009
salam123q (سطح 0)
0

سلام آیا خرید و فروش اینترنتی سهام با مبالغ زیر 100000 امکان پذیر هست ؟
اگر جواب متبت است لطفا کار گزارش را هم معرفی کنید با تشکر
salam123q آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
فروش, اینترنت, خرید, سهام, طریق

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید