انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 20th, 2009, 10:40   #1366
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

با سلام

بنده هم نظرم را بدم و غیبت کبری را شروع کنم

آقا رضا همان طور که پارسال خدمت شما عرض کردم و هنوز هم به حرفم ایمان دارم این خلاء ایجاد شده ای را که الان ما می بینیم با تغییر قانون یا عوامل دیگر پر شدنی نیست قانون های فعلی کاملا شفاوف و دقیق هستند خط قرمز های سایت و نظام کاملا مشخص هستند
توهین به مقامات دولتی و شخصیت‌های سیاسی/مذهبی و یا تمسخر بصورت طنز/کاریکاتور ممنوع می‌باشد.
قرار دادن لینک یا فایل تصویری-صوتی-ویدئویی مستهجن/غیراخلاقی/سیاسی ممنوع می‌باشد.
اهانت به مذاهب/ادیان/ملیت‌ها/قومیت‌های مختلف ممنوع می‌باشد.
ارائه نرم‌افزار درخصوص هکر و هک کردن و فیلتـرشکن ممنوع میباشد.

دیگه از این روشن تر فکر نکنم وجود داشته باشد

اما چیزی که وجود ندارد و باعث شده کاربران ناراضی باشند عدم رسیدگی به شکایات خودشان در رابطه با نحوه اجرا قوانین هست

مثلا من از مدیر تالار سیستم ها شکایت دارم که چرا فلان پست من را پاک کرده بنده موازین سایت را کاملا رعایت کردم اما ایشان پست من را بدون دلیل پاک کرده خب آقا رضا من این شکایت را باید به کسی منتقل کنم تا به آن رسیدگی کند در حال حاظر چنین جایی وجود ندارد و اعم نارضایتی کاربران برای این نیست که میخواهند قانون را رعایت نکنند برای این هست که نمیتوانند از حقوق خودشان دفاع کنند

بنابراین بنده پیشنهاد میدهم تالاری را به نام رسیدگی به شکایات کاربران در رابطه با مسایل مدیریتی و کاربران ایجاد کنید و شخصی یا اشخاصی را که بی طرف و با انصاف و قانون شناس باشد به عنوان ناظر سایت برگزینید

متاسفانه ما رده مدیریتی داریم اما رده انظباطی در سایت نداریم اقا من با فلان کاربر به مشکل برخوردم دیگه هی پست بی ربط نیمزنم تا از خودم دفاع کنم سریعا به بخش مربوط گزارش میدهم تا آنها به کارم بر اساس منطق و موازین سایت همچنین کاملا بی طرفانه و با آگاهی کامل بررسی کنند

در پناه حق

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در May 20th, 2009 و ساعت 11:31
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 20th, 2009, 10:41   #1367
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام

در این سایت اکثریت خدا پرست و شیعه هستند.باید به عقاید این اکثریت احترام گزاشت.و به نظر من وجود تاپیکهایی مثل سلام خدا و حکمتهای مولی من علی(ع) و تبریک و تسلیت و مناجات و.... به همین صورتی که هست وجودش برای سایت مشکلی ایجاد نمیکند.بلکه در مواردی با عث ایجاد همدلی بیشتر بین اعضا میشود.بنده هم مخالف ایجاد بحث مذهبی در سایت هستم.

دوست عزیز این آمار که اینجا همه خدا پرست و شیعه هستند رو شما از کجا آوردید؟

شاید اینجا مسیحی، آشوری، کلیمی و یا سنی هم باشند، تکلیف اونها چیه؟ باید یه عده که توی اقلیت هستند عذاب بکشند، چون من و شما شیعه هستیم پس هرچی می گیم بقیه باید گوش کنند؟

یا باید همه بتونند حرف مذهبی بزنند یا اینکه هیچ کس نزنه.

جناب حسین طاهری شما هم قضیه رو داری خیلی پیچیده می کنی، اینهمه تیم ما لازم نداریم ما در نهایت یک تیم 5 نفره لازم داریم با یک مقدار جدیت در اجرای بعضی قوانین.
قديمي May 20th, 2009, 10:54   #1368
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
دوست عزیز این آمار که اینجا همه خدا پرست و شیعه هستند رو شما از کجا آوردید؟

شاید اینجا مسیحی، آشوری، کلیمی و یا سنی هم باشند، تکلیف اونها چیه؟ باید یه عده که توی اقلیت هستند عذاب بکشند، چون من و شما شیعه هستیم پس هرچی می گیم بقیه باید گوش کنند؟

یا باید همه بتونند حرف مذهبی بزنند یا اینکه هیچ کس نزنه.

جناب حسین طاهری شما هم قضیه رو داری خیلی پیچیده می کنی، اینهمه تیم ما لازم نداریم ما در نهایت یک تیم 5 نفره لازم داریم با یک مقدار جدیت در اجرای بعضی قوانین.
سلام
اولا که من نگفتم همه.گفتم اکثریت.
دوما اگر شما توی ایران زندگی میکنید میبینید که اکثریت خداپرست و شیعه هستند.
سوما مطالب اون تا پیکها نه برای برادران سنی و نه برای مسیحیان و نه برای یهودیان باعث ناراحتی نمیشود.
چهارما اگر میخواهید بحث کنید.در پیغام خصوصی لطفا
قديمي May 20th, 2009, 10:55   #1369
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
با سلام

بنده هم نظرم را بدم و غیبت کبری را شروع کنم

آقا رضا همان طور که پارسال خدمت شما عرض کردم و هنوز هم به حرفم ایمان دارم این خلاء ایجاد شده ای را که الان ما می بینیم با تغییر قانون یا عوامل دیگر پر شدنی نیست قانون های فعلی کاملا شفاوف و دقیق هستند خط قرمز های سایت و نظام کاملا مشخص هستند
توهین به مقامات دولتی و شخصیت‌های سیاسی/مذهبی و یا تمسخر بصورت طنز/کاریکاتور ممنوع می‌باشد.
قرار دادن لینک یا فایل تصویری-صوتی-ویدئویی مستهجن/غیراخلاقی/سیاسی ممنوع می‌باشد.
اهانت به مذاهب/ادیان/ملیت‌ها/قومیت‌های مختلف ممنوع می‌باشد.
ارائه نرم‌افزار درخصوص هکر و هک کردن و فیلتـرشکن ممنوع میباشد.

دیگه از این روشن تر فکر نکنم وجود داشته باشد

اما چیزی که وجود ندارد و باعث شده کاربران ناراضی باشند عدم رسیدگی به شکایات خودشان در رابطه با نحوه اجرا قوانین هست

مثلا من از مدیر تالار سیستم ها شکایت دارم که چرا فلان پست من را پاک کرده بنده موازین سایت را کاملا رعایت کردم اما ایشان پست من را بدون دلیل پاک کرده خب آقا رضا من این شکایت را باید به کسی منتقل کنم تا به آن رسیدگی شود در حال حاظر چنین جایی وجود ندارد و اعم نارضایتی کاربران برای این نیست که میخواهند قانون را رعایت نکنند برای این هست که نمیتوانند از حقوق خودشان دفاع کنند

بنابراین بنده پیشنهاد میدهم تالاری را به نام رسیدگی به شکایات کاربران در رابطه با مسایل مدیریتی و کاربران ایجاد کنید و شخصی یا اشخاصی را که بی طرف و با انصاف و قانون شناس باشد به عنوان ناظر سایت برگزینید

متاسفانه ما رده مدیریتی داریم اما رده انظباطی در سایت نداریم اقا من با فلان کاربر به مشکل برخوردم دیگه هی پست بی ربط نیمزنم تا از خودم دفاع کنم سریعا به بخش مربوط گزارش میدهم تا آنها به کارم بر اساس منطق و موازین سایت همچنین کاملا بی طرفانه و با آگاهی کامل بررسی کنند

در پناه حق

آقای رهجو سلام.این خط قرمزها را در قوانین سایت نداشتیم فقط بند 8 که آن هم کلی است و بحث منظور هست .این ها همه یعنی اصلاح.

ارادت.
قديمي May 20th, 2009, 11:10   #1370
مسعود رهجو

مسعود رهجو's Avatar

مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
آقای رهجو سلام.این خط قرمزها را در قوانین سایت نداشتیم فقط بند 8 که آن هم کلی است و بحث منظور هست .این ها همه یعنی اصلاح.

ارادت.
سلام خانم شیخی :
بنده 8 و 9 و 10 به این موارد اشاره کرده
بنده قانون گذار نیستم اما خطوط قرمز را به خوبی میشناسم فعلا حرف من چیز دیگریست هیچ زمان جز نمیتواند به کل بگوید که خط قرمز شما این هست این نیست جز همیشه تابع کل هست چون کل همیشه قدرتمند تر هست زمانی شما میتوانید بگویید من این خط قرمز را قبول ندارم که در کل این پذیرفته شده باشد اگر پذیرفته بشود جز آن را رعایت نکند شما میتوانید شاکی باشید .

بحث من فعلا روی اجرای صحیح قوانین حال حاضر سایت هست نه چیز دیگری

پ ن : دیروز متاسفانه یکی از بزرگ ترین سایت های تخصصی ایران فیلتر شد چون جز زیر بار حرف کل نمیرفت

یا علی
قديمي May 20th, 2009, 11:18   #1371
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
سلام خانم شیخی :
بنده 8 و 9 و 10 به این موارد اشاره کرده
بنده قانون گذار نیستم اما خطوط قرمز را به خوبی میشناسم فعلا حرف من چیز دیگریست هیچ زمان جز نمیتواند به کل بگوید که خط قرمز شما این هست این نیست جز همیشه تابع کل هست چون کل همیشه قدرتمند تر هست زمانی شما میتوانید بگویید من این خط قرمز را قبول ندارم که در کل این پذیرفته شده باشد اگر پذیرفته بشود جز آن را رعایت نکند شما میتوانید شاکی باشید .

بحث من فعلا روی اجرای صحیح قوانین حال حاضر سایت هست نه چیز دیگری

پ ن : دیروز متاسفانه یکی از بزرگ ترین سایت های تخصصی ایران فیلتر شد چون جز زیر بار حرف کل نمیرفت

یا علی
با سلام مجدد.من هم منظورم همین هست وقتی من یا آقای ایکس کاریکاتوری می گذاریم و مدیریت پاک می کنند من به راحتی می توانم شکایت کنم که به کدام بند این کار انجام شده با بند 8 می شود کاریکاتور و عکس یا حتی شعر را پاک کرد؟ تصویری صوتی نوشتاری ادبی ؟

خیلی ارادت.
قديمي May 20th, 2009, 11:24   #1372
مسعود رهجو

مسعود رهجو's Avatar

0

نقل قول:
با سلام مجدد.من هم منظورم همین هست وقتی من یا آقای ایکس کاریکاتوری می گذاریم و مدیریت پاک می کنند من به راحتی می توانم شکایت کنم که به کدام بند این کار انجام شده با بند 8 می شود کاریکاتور و عکس یا حتی شعر را پاک کرد؟ تصویری صوتی نوشتاری ادبی ؟

خیلی ارادت.
بله حرف بنده هم همین هست

اگر شما احساس کنید که قوانین را رعایت کردید و از خط قرمز ها عبور نکردید آن وقت پست شما پاک شود حق باشما هست اما در حال حاضر چنین جایی وجود ندارد که این حق را بررسی و باز ستاند که این امر موجب نارضایتی خیلی ها شده

ما بیشتر
قديمي May 20th, 2009, 12:13   #1373
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

من پیشنهاد می کنم مدیریت از همین ابتدای کار وارد بحث پیشنهادات شوند .اینجوری میشه به نتیجه ی بهتری رسید و این موضوع هم کش پیدا نمی کند تا به فراموشی سپرده شود.
قديمي May 20th, 2009, 12:31   #1374
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

سلام و درود
فكر ميكنم اين را ببينيد مفيد باشد به ماده 7 توجه كنيد

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
ماده7ـ انتشار و نگهداري هر نوع داده اعم از متن، صدا، عكس، تصوير، كارتون، پويانمايي، فيگور، كاريكاتور، فيلم و غيره كه از جمله حاوي مضامين زير و موارد موضوع بندهاي « ت و ث» ماده (1) اين آيين‌نامه باشد، در پايگاه اطلاع‌رساني ممنوع است:
الف ـ مطالب الحادي و نفي يا تضعيف اصول و يا ارزشهاي اسلامي و يا توهين به اسلام و مقدسات آن و اهانت به امام (ره) و يا رهبري.
ب ـ توهين به اديان آسماني و كتب مقدس و انبياء و معصومين و مقدسات.
پ ـ تحريك و تشويق به ارتكاب اعمال عليه امنيت، حيثيت و منافع جمهوري اسلامي ايران.
ت ـ تحريف مطالب امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري مدظله‌العالي، تحريف انقلاب اسلامي ملت ايران و توهين به ارزشهاي آن.
ث ـ هرگونه اقدام عليه قانون اساسي و يا تفرقه افكني و خدشه در وحدت و وفاق ملي و استقلال و تماميت ارضي و يا القاء بدبيني و نااميدي در مردم نسبت به مشروعيت و كارآمدي نظام.
ج ـ توهين به اقوام و اقليتهاي مذهبي.
چ ـ افشاي اسرار و اسناد طبقه‌بندي شده از قبيل نظامي، امنيتي و سياسي دولتي و خصوصي.
ح ـ اشاعه منكرات و ترويج فحشا و مطالب مغاير با عفت و اخلاق عمومي.
خ ـ توهين به اشخاص حقيقي و حقوقي.
د ـ اطلاعات خصوصي و شخصي افراد بدون اخذ اجازه كتبي از آنان.
ذ ـ انجام فعاليتهاي اقتصادي غيرقانوني از قبيل پولشويي، تجارت هرمي و غيره.
ر ـ تبليغ يا آموزش پايگاههاي اطلاع‌رساني غيرمجاز.
ز ـ آموزش و ارائه هر نوع روش مقابله با مسدودسازي پايگاههاي اطلاع‌رساني غيرمجاز (فيلترينگ).
ژـ نشر اكاذيب و افترا.
س ـ برقراري هر نوع پيوند كه مبلغ و مروج پايگاههاي اطلاع‌رساني حاوي مضامين جزء‌هاي فوق‌الذكر باشد.
ش ـ هر نوع اقدام خلاف شرع يا قانوني ديگر يا مخالف ضوابط و مقر

آخرین ويرايش توسط وحید در May 20th, 2009 و ساعت 12:38
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از وحید:
قديمي May 20th, 2009, 12:53   #1375
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

نقل قول:
ذ ـ انجام فعاليتهاي اقتصادي غيرقانوني از قبيل پولشويي، تجارت هرمي و غيره.

این سوال جدی است.
آیا فارکس به عنوان فعالیت قانونی جایی ثبت شده ؟
قديمي May 20th, 2009, 12:53   #1376
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

از همه دوستان درخواست می کنم وارد اظهار نظرهای شخصی در مورد جزئیات نشوند. (مثلا اظهار نظر شخصی در مورد اینکه آیا مواردی از قبلی تبریک عید فطر یا درج دعا و مناجات مجاز باشد یا خیر، در حال حاضر کمکی به پیشرفت بحث نمی کند)

سوال اول: آیا با واگذاری اداره تالارهای غیرتخصصی به اعضای سایت موافقید؟ یا معتقدید مانند گذشته تصویب قوانین و همچنین انتخاب مدیر برای این تالار توسط مدیر سایت انجام شود؟

آیا لازم است در این مورد نظرسنجی برگزار کنیم؟
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Reza:
قديمي May 20th, 2009, 13:00   #1377
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

سوال اول: آیا با واگذاری [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] موافقید؟ یا معتقدید مانند گذشته تصویب قوانین و همچنین انتخاب مدیر برای این تالار توسط مدیر سایت انجام شود؟

نظر من این هست که مدیر تالار که 1. توسط مدیر سایت انتخاب می شود 2. به نظر سنجی گذاشته شود.
قديمي May 20th, 2009, 13:26   #1378
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
این سوال جدی است.
آیا فارکس به عنوان فعالیت قانونی جایی ثبت شده ؟
با سلام
فاركس شامل اين بند نميشود
طبق قانون تا زماني كه بحثي به صراحت در قانون منع نشده انجام ان بلا مانع ميباشد(مورد مجرمانه براي ان در نظر گرفته نشده)
قانون تجارت هم منعي براي ان ندارد
موفق باشيد

آخرین ويرايش توسط وحید در May 20th, 2009 و ساعت 13:28
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از وحید:
قديمي May 20th, 2009, 13:34   #1379
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

مانند گذشته تصویب قوانین و همچنین انتخاب مدیر برای این تالار توسط مدیر سایت انجام شود
قديمي May 20th, 2009, 13:37   #1380
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

از همه دوستان درخواست می کنم وارد اظهار نظرهای شخصی در مورد جزئیات نشوند. (مثلا اظهار نظر شخصی در مورد اینکه آیا مواردی از قبلی تبریک عید فطر یا درج دعا و مناجات مجاز باشد یا خیر، در حال حاضر کمکی به پیشرفت بحث نمی کند)

سوال اول: آیا با واگذاری [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] موافقید؟ یا معتقدید مانند گذشته تصویب قوانین و همچنین انتخاب مدیر برای این تالار توسط مدیر سایت انجام شود؟

با نام و ياد خدا

با سلام و روز به خير خدمت دوستان عزيز خصوصا آقا رضا مديريت محترم سايت

مطمئنا فرايندهايي كه بايد طي بشه خارج از اين 3 فرايند نيستند:

1- قانونگذاري
2- اجراي قانون
3- نظارت بر اجراي قانون

هر سه فرايند فوق مي بايست دموكراتيك باشند تا نظر همه تامين بشه يعني نظرسنجي

به جرات ميشه گفت الان قوانين سايت داراي نقص هستند و كليتي كه در اونها هست باعث ايجاد سوء تفاهم ها ميشه، بعضي از قوانين هم كلا يك طرفه هستند و دست مديران رو براي هرگونه اعمال نظر شخصي باز ميگذارند.

حالا بهتره روي فرايند اول تمركز بشه، بهتره قوانين حال حاضر سايت با قوانين نظام در مورد سايت هاي اينترنتي تركيب بشه و اگر چيز جديدي هست بهش اضافه بشه و به صورت خلاصه و شفاف تنظيم بشه و بعد به راي گذاشته بشه و در همون تاپيك نظرسنجي نظرات براي اصلاح قوانين منظور بشه، اين فرايند خيلي مهمه چون قوانيني رو كه اكثريت تائيد كردند ديگه بهونه اي براي سرپيچي و زيرپا گذاشتنش ندارند

بعد تيم مديريت معرفه بشه و اون هم به نظرسنجي گذاشته بشه و در نهايت قاضي ها و ناظران معرفي بشن تا اختلافات رو حل كنند

از اونجا كه ديگه پست ها بلافاصله حذف نميشن و حذف تاخيري در دستور كار قرار مي گيره ميشه بعضي از پست ها رو اصلاح كرد و به روند تاپيك ها برگردوند

موفق باشيد
يا علي
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 13:29 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.