انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 10th, 2009, 17:24   #1606
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
همین انقلاب ما که همه ناراضی هستیم و نیازمند تغییر داره نتیجه شعور جمعی در 30 سال پیشه، من به جاهای دیگه دنیا کاری ندارم ولی اینجا شعور جمعی کار نمی کنه.

در مورد موج سبز، من با چند نفر از این موج سبزی ها صحبت کردم، جز اینکه شب بیان شلوغ کنند چیز دیگه ای دستگیرم نشد، یه عده که فقط ظاهراً اومدن توی خیابون باشند و خوش بگذرونند و مزاحم مردم بشوند بدون اینکه بدونند کاندیدای مورد نظرشون چی داره می گه، چه برنامه ای داره، چی کار می خواد بکنه ، همین که مد شده ، همین که مخالف احمدی نژاده راه افتادند توی خیابون، پس من این موج که از روی هوا و هوس راه افتاده رو قبول ندارم (هرچند که کلاً با موسوی و صحبتهایی که می کنه و کارهایی هم که در گذشته کرده مخالفم).

در مورد امضای من ، امضای خیلی های دیگه هم هست که داره به من توهین می کنه، مثل امضای سابق خود شما که بدلیل اون تاپیک برداشتید یا خیلی از امضاها و آواتارهای دیگه که به طرفداری از موسوی و کروبی هست، پس امضای من اشکالی نداره.

در مورد اینکه می فرمائید من به شما گیر دادم، من همون تاپیک که بسته شد بحث من هم تموم شد ولی شما صفحات قبل (مثل پست جناب بهروز) ببینید که بقیه خرخره من رو ول نمی کنند، بقیه نمی ذارن، می گن من باید جواب بدم، بعد از این پست کسی به من گیر نده من هم همین جا قول می دم چیزی نگم.

من در اجتماع زندگی می کنم، بقیه باید به من احترام بذارن تا من هم به بقیه احترام بذارم، احترام یک چیز متقابله نه یک طرفه، دوست من این رو همیشه به یاد داشته باش.

"دکتر سروش و عمادالیدن باقی کرباسچی"، در مورد این افراد نمی خوام صحبت کنم، ولی شما نام کسانی رو بیارید که زندان دادگاه نرفته باشند و صد جور تهمت رو یدک نکشند، راجع به بقیه بزرگان نمی دونم.

در مورد تاپیک آینده چون متاسفانه اینجا کسی تحمل شنیدن انتقاد رو نداره بنظر من ایجاد چنین تاپیکی هم جز ایجاد بحث و جنگ و دلخوری چیز دیگه ای نداره، پس ایجادشم زیاد ضروری نیست.
جناب لست نایت دکتر سروش کجا بعد از انقلاب زندان رفته است؟ عمادالدین باقی یکی از نمایندگان حقوق بشر در ایران است و عامل زندانی شدنش پاسداری از آزادی بیان و حقوق بشر می باشد شما انگار کمی در مورد گذشته کم میدانید..........
قديمي June 10th, 2009, 17:25   #1607
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله viper نمايش نوشته ها
مسیحیان مومن در آن زمان پشتوانه کلیسا بودند.به تدریج زمانی که مردم این حمایت را قطع کردند کلیسا هم از قدرت ساقط شد.

کفار را می گرفتند و برای اینکه گناهانشان آمرزیده شود در یکی از انواع مجازات سیخی به دهانشان فرو می کردند و از طرف دیگر خارج و زنده زنده روی آتش کبابشان می کردند و به خیال خود در حق این اشخاص لطف می کردند چون به این طریق تطهیر می شدند و از شعله های جاودان جهنم در امان می ماندند.مردم هم مثل یک مراسم اجتماعی دور این صحنه جمع می شده اند و به محکوم ناسزا گفته و سنگ پرت می کردند.

یک عکسی دیدم چند وقت پیش که در یکی از میادین اعدام ایران پدری کودکش را روی شانه گذاشته و پای چوبه دار به تماشای تلو تلو خوردن و جان کندن قربانی مشغول بود.انگار که بچه را برده شهر بازی.آیا در این صحنه با منظره قبلی شباهتی نمی بینید؟

اکثریت مردم آلمان پشتوانه قدرت هیتلر و نازیسم بودند.آیا خرد جمعی مردم آلمان نبود؟ مهم نیست که دنیا فکر دیگری می کرد.ولی در آلمان خرد جمعی همین بود.

هیچ تشکیلات دینی یا حکومتی بدون پشتوانه اکثریت مردم دوام نمی آورد.

حرف من این است که تعداد طرفداران یک ایده ربطی به درست یا غلط بودن آن ندارد. لزوما اقلیت هم درست نمی گویند.حقیقت ربطی به تعداد ندارد.
سلام جناب وایپر
بنده هم از درست یا غلط بودن سخنی به میان نیاوردم.بنده گفتم که چه درست چه غلط باید به شعور جمعی احترام گذاشت.
برخی از دوستان علنا دارن توهین میکنن بعد یه قرت و نیمشونم باقیه که حق ما داره پایمال میشه.
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي June 10th, 2009, 17:31   #1608
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

راستش من معنی احترام را دقیقا نمی فهمم.

یک انسان معمولی در جامعه که قدرتی اجتماعی، نظامی یا سیاسی ندارد که احترام گذاشتن یا نگذاشتنش تفاوتی ایجاد بکند.

اگر فرد قدرتی داشته باشد احترام او به رای اکثریت عدم استفاده از آن قدرت برای سرکوب اکثریت است.

اما در مورد شهروندان معمولی وقتی فردی با یک ایده مخالف است و مخالفتش را ابراز می کند فکر نمی کنم بی احترامی باشه.

به فرض که به اکثریت توهین و بی احترامی هم بکند باز هم فکر نمی کنم مشکلی ایجاد بشه :

اگر اکثریت درست فکر می کند با توهین آن فرد هم باز درست فکر می کند و چیزی ازش کم نمیشه.

اگر غلط فکر می کند شاید لا بلای آن توهین ها یک نکته درستی باشه و به اکثریت کمک کنه.

به نظر من بحث و گفتگو حتی با توهین به همدیگر مفیدتر از سکوت و بی تفاوتی است.بالاخره آدم موجودی احساساتیه و همیشه مقداری احساساتش باعث میشه از ادب ظاهری کمی دور بشه.

البته چه بهتر که توهین نکنیم و صرفا عقیده خود را بگوییم.

آخرین ويرايش توسط viper در June 10th, 2009 و ساعت 17:40
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از viper:
قديمي June 10th, 2009, 17:39   #1609
بهزاد اقبالی

بهزاد اقبالی's Avatar

بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
همین انقلاب ما که همه ناراضی هستیم و نیازمند تغییر داره نتیجه شعور جمعی در 30 سال پیشه، من به جاهای دیگه دنیا کاری ندارم ولی اینجا شعور جمعی کار نمی کنه.

در مورد موج سبز، من با چند نفر از این موج سبزی ها صحبت کردم، جز اینکه شب بیان شلوغ کنند چیز دیگه ای دستگیرم نشد، یه عده که فقط ظاهراً اومدن توی خیابون باشند و خوش بگذرونند و مزاحم مردم بشوند بدون اینکه بدونند کاندیدای مورد نظرشون چی داره می گه، چه برنامه ای داره، چی کار می خواد بکنه ، همین که مد شده ، همین که مخالف احمدی نژاده راه افتادند توی خیابون، پس من این موج که از روی هوا و هوس راه افتاده رو قبول ندارم (هرچند که کلاً با موسوی و صحبتهایی که می کنه و کارهایی هم که در گذشته کرده مخالفم).

در مورد امضای من ، امضای خیلی های دیگه هم هست که داره به من توهین می کنه، مثل امضای سابق خود شما که بدلیل اون تاپیک برداشتید یا خیلی از امضاها و آواتارهای دیگه که به طرفداری از موسوی و کروبی هست، پس امضای من اشکالی نداره.

در مورد اینکه می فرمائید من به شما گیر دادم، من همون تاپیک که بسته شد بحث من هم تموم شد ولی شما صفحات قبل (مثل پست جناب بهروز) ببینید که بقیه خرخره من رو ول نمی کنند، بقیه نمی ذارن، می گن من باید جواب بدم، بعد از این پست کسی به من گیر نده من هم همین جا قول می دم چیزی نگم.

من در اجتماع زندگی می کنم، بقیه باید به من احترام بذارن تا من هم به بقیه احترام بذارم، احترام یک چیز متقابله نه یک طرفه، دوست من این رو همیشه به یاد داشته باش.

"دکتر سروش و عمادالیدن باقی کرباسچی"، در مورد این افراد نمی خوام صحبت کنم، ولی شما نام کسانی رو بیارید که زندان دادگاه نرفته باشند و صد جور تهمت رو یدک نکشند، راجع به بقیه بزرگان نمی دونم.

در مورد تاپیک آینده چون متاسفانه اینجا کسی تحمل شنیدن انتقاد رو نداره بنظر من ایجاد چنین تاپیکی هم جز ایجاد بحث و جنگ و دلخوری چیز دیگه ای نداره، پس ایجادشم زیاد ضروری نیست.
اقای البرز هیچ کس توی امضای خودش به کس دیگری توهین نکرده.
امضای من عقیده خودم بود.این که من از کروبی حمایت کنم به شما توهین شده؟؟؟؟یا اینکه شما بیای تو امضات اون مسایل رو بنویسی؟؟؟؟؟؟
شما توجیحت اینه که چون من دارم رای میدم پس دارم حق شمایی که رای نمیدی رو پایمال میکنم.خودتون قضاوت کنید.بنابراین باید گفت تمام کسانی که دارن رای میدن دارن حق البرز خان رو ضایع میکنن.همه اشتباه میکنند و شما نه؟؟؟؟

کرباسچی به کنار اما دیگه هر کسی سروش و عمادالدین باقی رو همه مشناسن.باقی حداقل اونقدر شخصیت بزرگی داره که به خاطر حرفاش زندان کشید.من راه تغییر و رسیدن به دموکراسی رو با توجه به شرایط فعلی حمایت از یک شخص خاص میدونم.حالا شما در رای ندادن و نظاره گر بودن...
من اساسا با اندیشه شما مشکلی ندارم.شما هر طوری که دوست داری فکر کن.ولی حق نداری بهم توهین کنی.و عقاید من رو به باد تمسخر بگیری.حرف من اینه
9 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي June 10th, 2009, 17:42   #1610
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

جناب وایپر منظور بنده ابدا این نبود که شما بی احترامی نموده اید اما منظور من دقیقا از احترام در آن نوشته چیزی نبود که ذکر کردم

اگر ما همه در یک صف هستیم "صف مخالفت" و در این صف عده ای اعتقاد به فعالیت های اجتماعی و عده ای دیگر معتقد به خروج از آن هستند به جای اینکه عقاید یکدیگر را تمسخر کنیم و انرژی خود را در این رابطه بگذاریم باید به نقد قدرت بپردازیم . حالا چطور؟بدون حاشیه -بدون وروود به سیاست

و جناب اقبالی با کلام علم قصد این کار را داشت که دوستان گرچه در صف مخالفت هستند اما ناخودآگاه به جبهه قدرت می پیوندند و این همان بی احترامیست چرا که عقاید ما بیشتر نزدیک به کسیست که خواستار فعالیتست نه آنکه در ستایش قدرت می گوید.درست می گویم؟
قديمي June 10th, 2009, 17:56   #1611
بهزاد اقبالی

بهزاد اقبالی's Avatar

0

نقل قول:
راستش من معنی احترام را دقیقا نمی فهمم.

یک انسان معمولی در جامعه که قدرتی اجتماعی، نظامی یا سیاسی ندارد که احترام گذاشتن یا نگذاشتنش تفاوتی ایجاد بکند.

اگر فرد قدرتی داشته باشد احترام او به رای اکثریت عدم استفاده از آن قدرت برای سرکوب اکثریت است.

اما در مورد شهروندان معمولی وقتی فردی با یک ایده مخالف است و مخالفتش را ابراز می کند فکر نمی کنم بی احترامی باشه.

به فرض که به اکثریت توهین و بی احترامی هم بکند باز هم فکر نمی کنم مشکلی ایجاد بشه :

اگر اکثریت درست فکر می کند با توهین آن فرد هم باز درست فکر می کند و چیزی ازش کم نمیشه.

اگر غلط فکر می کند شاید لا بلای آن توهین ها یک نکته درستی باشه و به اکثریت کمک کنه.

به نظر من بحث و گفتگو حتی با توهین به همدیگر مفیدتر از سکوت و بی تفاوتی است.بالاخره آدم موجودی احساساتیه و همیشه مقداری احساساتش باعث میشه از ادب ظاهری کمی دور بشه.

البته چه بهتر که توهین نکنیم و صرفا عقیده خود را بگوییم.
این دیگه از اون حرفا بودا.
تا حالا خدایی یه همچین استدلالی نشنیده بودم وایپر جان.
اگر اینطوریه پس منم باید هر چی تیکه هست بار اقای البرز کنم؟؟
من حرف اقای البرز رو به طور کلی قبول دارم و ایشون هم نظرات خودشون رو قبلا توی فیس بوک نوشتن.اما نوع نگاه ما دو نفر به قضیه متفاوته.مسئله ما اصلا این نیست.مسئله اینه که بنده از همه تقاضا کردم که اقا اجازه بدید من حرفامو بزنم بعد پست بزنید و حداقل احترام رو نگه دارید.اما لحن گزنده ایشون باعث شد که کل سایت تحریک بشه.
نمونه اش رو مثال بزنم.من از دست کلاید ناراحت بودم.ایشون یه پستی زد که شدیدا ناراحت شدم.اومدم یه مطالبی رو که خصوصی بود نوشتم و اقای کلاید هم ناراحت شد و اومد جواب منو داد.خوب وقتی که اشتباه از من بوده و به نوعی توهینی به ایشون صورت گرفته من ایا باید بگم کارم درست بوده و باز بحث رو کشش بدم.با یک معذرت خواهی دیگه بحث ما تموم شد.اما وقتی اقای البرز ما هر چی بهش میگیم که لطفا احترام بزارید باز میاد تو پست بعدیش تیکه میندازه دیگه چی کار میشه کرد.
وایپر عزیز عقاید من برام محترمه و از اینکه کسی توهین بکنه بهش طبیعیه که ناراحت بشم.خواهش میکنم شما خودتون رو جای من بزارید خداییش ناراحت نمیشید.
من اصلا بحثم سایت نیست چون برخی از دوستان منو بهونه کردن که بگن مشکل ما با سایته.بعد که جوابشون رو در مورد سایت میگیرن باز میان به منو امثال من گیر میدن که مشکل ما با شماهاست.

من بر خلاف شما فکر نمیکنم که بی احترامی دردی رو دوا کنه.و بدتر بنزین روی اتیش ریختنه همونطور که موجب شد در اون تاپیک کلا بحث عوض بشه.

بنده دیگر در این بحث شرکت نخواهم کرد.اگر کسی از دوستان ناراحت شد عذر خواهی میکنم.ممکنه احساساتی بشم یه چیزی بگم.جوونیم دیگه.به بزرگی خودتون ببخشید.
3 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي June 10th, 2009, 17:58   #1612
viper

viper's Avatar

viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

نقل قول:
و جناب اقبالی با کلام علم قصد این کار را داشت که دوستان گرچه در صف مخالفت هستند اما ناخودآگاه به جبهه قدرت می پیوندند و این همان بی احترامیست چرا که عقاید ما بیشتر نزدیک به کسیست که خواستار فعالیتست نه آنکه در ستایش قدرت می گوید.درست می گویم؟[
من موافق تاپیک جناب اقبالی بودم و به نظرم سیاسی نبود چون قصد داشتند بصورت علمی کار کنند.

به فرض اینکه بخاطر هواداری از کاندیدای خاصی هم باشد تا جاییکه بحث علمی است کار عالی خواهد بود.ما چه کار داریم که انگیزه فردی از کاری چیست؟

نتایج اعمالش مهم است که نشان می داد فردی در حاکمیت به این وقاحت دروغ می گوید.

پس فردا شاید همین نقد بر کروبی یا هر کس دیگری باشد و جناب اقبالی مجددا آمار را نقد کنند چه اشکالی دارد؟

من فکر می کنم هر چه افراد بیشتر عقایدشان را بروز دهند و بحث کنند حرکت بسوی جلو سریع تر می شود.

اما بهایی دارد: نقد و حتی توهین افرادی که مخالف عقیده فرد هستند.باید از توهین ها عبور کرد و به نقد ها پاسخ داد.

اما ایراد دوستان بر این بود که بحث سیاسی است و مطرح کردنش ممنوع.در این مورد اظهار نظر با مدیران سایت است و من نظری ندارم.

آخرین ويرايش توسط viper در June 10th, 2009 و ساعت 18:02
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از viper:
قديمي June 10th, 2009, 18:09   #1613
viper

viper's Avatar

0

یکم از این رییس جمهور محبوب یاد بگیرید !!!

هر چی بش می گن روحیه اش رو حفظ می کنه و عصبانی نمیشه

واقعا روحیه جالبی داره.اعتماد به نفس رو از رو برده

سخت نگیرید دوستان

فکر کنم انتخابات که بگذره همه چی آروم تر بشه و جناب اقبالی هم بتونند تاپیکشون رو شروع کنند.
قديمي June 10th, 2009, 18:15   #1614
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
من موافق تاپیک جناب اقبالی بودم و به نظرم سیاسی نبود چون قصد داشتند بصورت علمی کار کنند.

به فرض اینکه بخاطر هواداری از کاندیدای خاصی هم باشد تا جاییکه بحث علمی است کار عالی خواهد بود.ما چه کار داریم که انگیزه فردی از کاری چیست؟

نتایج اعمالش مهم است که نشان می داد فردی در حاکمیت به این وقاحت دروغ می گوید.

پس فردا شاید همین نقد بر کروبی یا هر کس دیگری باشد و جناب اقبالی مجددا آمار را نقد کنند چه اشکالی دارد؟

من فکر می کنم هر چه افراد بیشتر عقایدشان را بروز دهند و بحث کنند حرکت بسوی جلو سریع تر می شود.

اما بهایی دارد: نقد و حتی توهین افرادی که مخالف عقیده فرد هستند.باید از توهین ها عبور کرد و به نقد ها پاسخ داد.

اما ایراد دوستان بر این بود که بحث سیاسی است و مطرح کردنش ممنوع.در این مورد اظهار نظر با مدیران سایت است و من نظری ندارم.
جناب وایپر نگاه کنید ما با چند پست در یک نقطه هم داستان شدیم و کاملا این پستتان به حقست و خیلی از دوستان نیز در این داستان با ما مشترکند اما چند پست انحرافی بهانه ایست که بدست عده ای می افتد که تاپیک را از مسیرش خارج کنند؟

از این نوشته لذت بردم و این اشتراک با چند بحث ساده بدست آمد
قديمي June 10th, 2009, 18:20   #1615
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
یکم از این رییس جمهور محبوب یاد بگیرید !!!

هر چی بش می گن روحیه اش رو حفظ می کنه و عصبانی نمیشه

واقعا روحیه جالبی داره.اعتماد به نفس رو از رو برده

سخت نگیرید دوستان

فکر کنم انتخابات که بگذره همه چی آروم تر بشه و جناب اقبالی هم بتونند تاپیکشون رو شروع کنند.
نقل قول:

با عرض سلام و احترام
فکر میکنم مشکل از همینجا ایجاد میشود که جناب وایپر فرمودند.برای همین اغلب دوستان نمیتوانند منظور خود را درست بیان کنند ، بعد از آن اختلاف نظر ها پیش می آید ، اختلاف نظرها شدت میگیرد و به توهین و حرف های تند منجر میشود.
شاید اگر تمام دوستان در یک اتاق و بصورت زنده با هم صحبت میکردند ، در اغلب مواقع نظر یکدیگر را تایید و یا متعادل میکردند.
شاد و سلامت باشید
قديمي June 10th, 2009, 18:44   #1616
united
Senior Member

united's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 2,237 بار در 506 پست
united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)
0

نقل قول:
همه این موارد از اونجا شروع میشه که اظهار نظر سیاسی ممنوع میشه و افراد حاظر در سایت مجبور میشن برای نشان دادن نظر سیاسی خودشون از روشهای دیگه ای از جمله امضا و آواتار و... بپردازند و نتیجش این میشه که این بحثها نا خوداگاه به تاپیکهای تخصصی هم کشیده میشه و البته کاریش هم نمیشه کرد چون این طبیعت انسانه
وقتی افراد زیادی صبح تا شب با هم سرو کار دارن بالاخره مایلند نظرشونو بگن و نظرات دیگران رو هم بدونن
قديمي June 10th, 2009, 19:49   #1617
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

بنده هم صبح امضام رو تبلیغاتی کردم اما کمی که فکر کردم دیدم که شایسته نیست.

چند تا سایت رو هم چک کردم و دیدم که تمام مظاهر تبلیغات رو بخاطر احترام متقابل اعضا و دوستانشون حذف کردن.

آقا البرز، به خاطر احترام به دوستانتون هم که شده، امضاتون رو حذف کنید.

متشکرم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي June 10th, 2009, 21:53   #1618
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

.............

آخرین ويرايش توسط lastnight19 در June 10th, 2009 و ساعت 22:05
lastnight19 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 10th, 2009, 22:03   #1619
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام

بنده هم صبح امضام رو تبلیغاتی کردم اما کمی که فکر کردم دیدم که شایسته نیست.

چند تا سایت رو هم چک کردم و دیدم که تمام مظاهر تبلیغات رو بخاطر احترام متقابل اعضا و دوستانشون حذف کردن.

آقا البرز، به خاطر احترام به دوستانتون هم که شده، امضاتون رو حذف کنید.

متشکرم
من واقعاً شرمنده هستم ولی تا وقتی یک امضاء و یا یک آواتار تبلیغاتی هست من رو از این امر معاف کنید.

من شرمنده همه دوستان هستم.
قديمي June 10th, 2009, 22:05   #1620
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
اقای البرز هیچ کس توی امضای خودش به کس دیگری توهین نکرده.
امضای من عقیده خودم بود.این که من از کروبی حمایت کنم به شما توهین شده؟؟؟؟یا اینکه شما بیای تو امضات اون مسایل رو بنویسی؟؟؟؟؟؟
شما توجیحت اینه که چون من دارم رای میدم پس دارم حق شمایی که رای نمیدی رو پایمال میکنم.خودتون قضاوت کنید.بنابراین باید گفت تمام کسانی که دارن رای میدن دارن حق البرز خان رو ضایع میکنن.همه اشتباه میکنند و شما نه؟؟؟؟

کرباسچی به کنار اما دیگه هر کسی سروش و عمادالدین باقی رو همه مشناسن.باقی حداقل اونقدر شخصیت بزرگی داره که به خاطر حرفاش زندان کشید.من راه تغییر و رسیدن به دموکراسی رو با توجه به شرایط فعلی حمایت از یک شخص خاص میدونم.حالا شما در رای ندادن و نظاره گر بودن...
من اساسا با اندیشه شما مشکلی ندارم.شما هر طوری که دوست داری فکر کن.ولی حق نداری بهم توهین کنی.و عقاید من رو به باد تمسخر بگیری.حرف من اینه
جناب اقبالی ببین خودت داری آتش بس رو می شکنی، خودت احترام خودت رو داری زیر پا می ذاری، شما گفتی این البرز هی گیر میده، من رو ول نمی کنه من هم قول دادم کسی به من چیزی نگه من هم ساکت بشم و هرکی هرچی گفت چیزی نگم، خودت داری شروع میکنی.

من واقعاً الان باید جواب بدم؟ بعد از اونهمه پست و توضیح مکررات که دادم باید جواب بدم؟ شما که ظاهراً هیچ کدوم از پستهای من رو نخوندی!!!!!! بعد می گی من به شما توهین می کنم، واقعاً جالبه.

در مورد عقیده اگر فردی عقیده داشت که هر روز با آجر بزنه توی سر بقیه بنظر شما باید بهش احترام گذاشت؟ خوب این هم یه عقیده است دیگه، اگر باید احترام گذاشت بگید تا من بدونم با چه کسانی طرف هستم.
هر 4 کاندیدا رو یک گروه و یک نفر در نهایت تائید کرده، که هم من و هم شما ناراضی هستیم (نگفتم 80% چون بهروز خان گفتند که از کجا می دونی این عده ناراضی هستند دیدم ایشون راست می گه من که امار نگرفتم ولی ایشون حتماً گرفته و من فهمیدم که فقط شما و من از این دولت ناراضی هستیم و یه تعداد خیلی معدود دیگه)، خوب من که در طی این 30 سال عمرم فقط توی این کشور عذاب کشیدم و حقم خورده شده، خانواده و فامیل و دوستانم هم از این الطاف کم و بیش بی نصیب نبوده اند (حالا اونهایی که جناب بهروزخان گفتند که راضی هستند و حال کردند رو نمی گم) من، خانواده ام و اکثریت دوستانم (غیر از کسانی که اینجا می شناسم و همه راضی هستند) از این وضع ناراضی هستیم. شما با رای دادنتون دارید همین نظام که ما توش داریم عذاب می کشیم رو تائید می کنید و با رای خودتتون اظهار می کنید که بازهم ادامه بده، بازهم پدر این البرز رو در بیار بازهم اذیت کن، بازهم آبروی اون ناراضی ها رو ببر.

من چه جوری می تونم ساکت باشم وقتی که شما دارید چنین کاری رو با من می کنید؟ رای شما بزرگترین توهین به من و خوانده ام است، چرا من چیزی نگم؟ داریم به موسوی رای می دیم نه . . . یا هرگروه مخالف جمهوری اسلامی یا حداقل کسی که توی ایران زندگی کنه، مخالف باشه و صلاحیتش توسط شورای نگهبان رد شده باشه، شما چه جوری انتظاری داری من ساکت باشم و چیزی نگم؟

در مورد امضاء هم همین بس که هر تبلیغی برای من از صد تا فحش و ناسزا بدتره.

اون افرادی رو هم که فرمودید اگر توی جمهوری اسلامی تائید شده و کاره ای هستند و به زندان نمی روند مطمئن باشید دستشون با بقیه توی یک کاسه است، هر فرد و یا روزنامه یا سایتی که بوده یا به زندان افتاده یا تعطیل شده یا فیلتر شده، پس اونها هم از همون دست هستند.

اگر می خواهید من پست نزنم، پستهایی نزنید که خطاب مستقیمش به من باشه، اگر پست می زنید مطلب جدید عنوان کنید.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 00:35 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.