انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي March 3rd, 2010, 09:40   #1
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
J O K E

0

فکر می کنم اسم تاپیک به اندازه کافی واضح هست که احتیاجی به توضیح بیشتر نداشته باشه.

فقط همون قوانین تکراری و همیشگی رو رعایت کنید (راجع به قومیت و ملیت خاص، راجع به دولتمردان و امور سیاسی و لشگری و کشوری و چندتا مورد دیگه که خودتون بهتر می دونید چیزی ننویسید).

درضمن جهت توجه خودم وگرنه شما که استاد هستید و می دونید، طنز با جوک فرق داره، به این دلیل که قالباً طنز مشکل زا هست اینجا فقط جوکهای جالبی که می شنوید یا می خونید رو قرار بدید.

آخرین ويرايش توسط lastnight19 در March 3rd, 2010 و ساعت 09:42
lastnight19 آفلاين است
7 تشکر کننده از lastnight19:
قديمي March 3rd, 2010, 09:42   #2
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

آشپزی

زنی مشغول درست کردن تخم مرغ برای صبحانه بود.
ناگهان شوهرش سراسیمه وارد آشپزخانه شد و داد زد: مواظب باش، مواظب باش، یه کم بیشتر کره توش بریز..
وای خدای من، خیلی درست کردی ... حالا برش گردون ... زود باش.
باید بیشتر کره بریزی ... وای خدای من از کجا باید کره بیشتر بیاریم؟؟ دارن می‌سوزن. مواظب باش. گفتم مواظب باش! هیچ وقت موقع غذا پختن به حرفهای من گوش نمی‌کنی ... هیچ وقت!! برشون گردون! زود باش! دیوونه شدی؟؟؟؟ عقلتو از دست دادی؟؟؟ یادت رفته بهشون نمک بزنی. نمک بزن... نمک.....

زن به او زل زده و ناگهان گفت: خدای بزرگ چه اتفاقی برات افتاده؟! فکر می‌کنی من بلد نیستم یه تخم مرغ ساده درست کنم؟
شوهر به آرامی گفت : فقط می‌خواستم بدونی وقتی دارم رانندگی می‌کنم، چه احساسی دارم...ـ
قديمي March 3rd, 2010, 10:37   #3
Alireza Ghane
Senior Member

Alireza Ghane's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 2,974 بار در 676 پست
Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alireza Ghane
0

نیروی انت...می اعلام کرد : در سال 88 ده درصد کاهش تلفات جاده ای داشتیم تا سال 89 تلفات جاده ای به صفر خواهد رسید و ان شاالله تا سال 90 در جاده ها زاد و ولد خواهیم داشت!!

یارو میره سمعک بخره، فروشنده میگه: همه جورشو داریم، 1000 تومنی تا 1000000 تومنی.
یارو میگه: 1000 تومنی اش چه جوری کار میکنه؟
فروشنده میگه: این اصلا کار نمیکنه فقط چیزی که هست وقتی مردم اینو میبینن، بلندتر حرف میزنن

نصیحت بنده خدا به پسرش:

پسرم ,هیچ وقت زن نگیر و به پسرت هم بگو زن نگیره !

.....ه ادعای بیغمبری میکرده،رفیقاش بهش میگن: بابا همینجوری که نمیشه! باید بری چهل روز بشینی تو غار، تا از خدا برات وحی بیاد. خلاصه میره، دو روز بعد با دست و پای شکسته و خونی مالی برمیگرده! رفیقاش میپرسن: چی شده؟! ....ه میگه: ما رفتیم تو غار، یهو جبرئیل با قطار اومد!
قديمي March 3rd, 2010, 11:47   #4
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
فکر می کنم اسم تاپیک به اندازه کافی واضح هست که احتیاجی به توضیح بیشتر نداشته باشه.

فقط همون قوانین تکراری و همیشگی رو رعایت کنید (راجع به قومیت و ملیت خاص، راجع به دولتمردان و امور سیاسی و لشگری و کشوری و چندتا مورد دیگه که خودتون بهتر می دونید چیزی ننویسید).

درضمن جهت توجه خودم وگرنه شما که استاد هستید و می دونید، طنز با جوک فرق داره، به این دلیل که قالباً طنز مشکل زا هست اینجا فقط جوکهای جالبی که می شنوید یا می خونید رو قرار بدید.

در راستای رعایت قوانین جوک گفتن. ( مخصوصا قومیتها و ملیتها ) به اطلاعتون میرسونم که حیف نون هنوز زنده و آماده مسئولیت پذیری و ارائه خدمات به شما جوک گوی محترم است
گفتگو قفل شده

Bookmarks

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 22:27 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.