انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي August 18th, 2009, 15:50   #1
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
آخرین تاپیک و آخرین تحلیل راسپوتین

0

خوشبختانه این آخرین تاپیک و آخرین پست من در سایت سرمایه خواهد بود .

سلام به همه

1 سال و سه ماه پیش با ذوق و شوق فراوان عضو سرمایه شدم و امروز تصمیم گرفتم که دیگر در این فضای مجازی حضور نداشته باشم .

ولی لازم دیدم که به عنوان آخرین مطلب ، آخرین نقد و تحلیلم را به خود فضای سایت سرمایه اختصاص بدهم .

امیدوارم دوستان حوصله کنند و کل مطلب را بخوانند .فکر میکنم مفید ترین مطلبم در سایت سرمایه همین باشد .

قبل از هر چیز باید از خیلی ها تشکر کنم . خیلی هایی که دانسته یا ندانسته به من کمک کردند و من از مطالبشان بسیار استفاده کردم .

کسانی که متآسفانه دیگر خیلی هایشان در سایت نیستند یا فعالیتشان خیلی کم شده است

مانی مرادی ، آلبرتینی ، یاسر رشیدی ، شاخص ، دکتر صمدی ، جناب محسن و ... و چند نفر دیگر های دیگر که بدون هیچ تعارفی خودم را مدیونشان میدانم .

به نظرم باید زمانی را که این دوستان و اساتید دیگر در سایت فعال بوند را دوران طلایی سرمایه نامید .
چیزی که با مقایسه محتوای تاپیک های سال های 2006 و 2007 با تاپیک های حال حاضر به راحتی در می یابید .

ولی متآسفانه الآن همه چیز به کلی تغییر کرده و آن بحث های تخصصی و علمی جایشان را به موضوعات تکراری ، بحث های حاشیه ای و مطالب غیر مفید داده اند .
( البته الآن هم تاپیک مفید وجود دارد ولی خیلی خیلی کمتر از قبل )

دلیل این موضوع هم فکر میکنم بر میگردد به تغییر ساختار اعضا
یک زمانی فارکس متعلق بود به علاقمندان علم اقتصاد و ریاضیات بحث های چالشی علمی

ولی کم کم با ورود من و امثال من به این حیطه ، نگاه علمی و موشکافانه به فارکس از بین رفت

ضمنآ من یک عذر خواهی به مدیریت محترم سایت ، آقا رضا بدهکارم .
در تاپیک صندلی داغ و در جواب یکی از دوستان عرض کردم ایشان مدیری موفق و کمی محافظه کار است
( البته موفق که هستند )

ولی الآن وقتی به ساختار سایت و نوع مطالب نگاه میکنیم می بینیم که از هر قشر و گروهی در سایت هستند و این هنر آقا رضا است که توانسته رضایت نسبی همه این اقشار را تآمین نماید .

به نظرم فراوانی اعضا به شکلی شده که به راحتی میتوان همه این گروه ها را در سایت مشاهده کرد :

- علاقمندان به فارکس که صرفآ مجذوب و شیفته ذات این بازار هستند و علاقمند به یاد گیری هستند و از این یاد گیری لذت میبرند .

- علاقمندانی که صرفآ مجذوب امکان درآمد زایی بالای فارکس شده اند و فقط دنبال یافتن روش یا سیستمی برای شروع کسب درآمد هستند .

- اساتید گرانقدری که بدون هیچ چشمداشتی به دیگران کمک میکنند و اطلاعاتشان و امکاناتشان را در اختیار دیگران میگذارند .

- استاد نماهایی که بدون ارائه حتی 1 استیتمنت یا تحلیل یا نکته آموزشی با ارزش و به دلیل ناتوانی در کسب سود از ترید کردن ، به دنبال کسب سود از قبل فروش سیستم و تحلیل و جمع کردن شاگرد هستند

- افرادی که صرفآ برای سرگرمی و گذران اوقات فراغت عضو شده اند

- افرادی که مشکل مالی دارند و به دید حلال مشکلات مالی به فارکس نگاه میکنند

- افرادی که راه سود کردن را میدانند ولی به دلیل نداشتن سرمایه کافی به دنبال جذب سرمایه برای انجام یک تجارت صادقانه هستند

- در مقابل ، سودا گرانی هستند که با وعده سود های بالا ، مدیریت چند حساب را میپذیرند و بعد نصف حساب ها را بای و نصف را سل میکنند و در سود حساب های برنده شریک میشوند و به صاحبان حساب های بازنده میگویند " شرمنده ، رفتار بازار تغییر کرده " !!! ( این موضوع را مستند عرض کردم )

- اعضا برخی بروکر ها که در سود حاصل از ضرر مشتری ها شریک اند و سعی در گمراه کردن تریدر ها دارند .

و چندین و چند گروه دیگر که میشود به این لیست اضافه کرد

اگر کلاهتان را قاضی کنید ، قبول میکنید هر کدام از دسته های فوق در لیست 26 هزار نفری سایت پیدا خواهند شد .

خب هر عقل سلیمی درک میکند که مدیریت فضایی که همه این اقشار را در خود جا داده ، به طوری که اکثریت راضی باشند ، بسیار کاری دشوار و نزدیک به محال است

( کاری که جناب رضا و جناب محسن به خوبی از پس آن برآمده اند )

منتها در چنین حالتی مهمترین مشکلی که ایجاد میشود این است که این فضا دیگر ظرفیت انجام یک کار گروهی – علمی و دوستانه را از دست میدهد و منافع فردی بر منافع جمعی مقدم میشوند .

( به همه دوستان ، مخصوصآ اعضا جدید تر توصیه برادرانه میکنم که حتمآ یک بار قدیمی ترین تاپیک های هر تالار را مطالعه کنند تا تفاوت سطح مطالب را به وضوح ببینند . خواندن تاپیک های قدیمی بسیار بسیار مفید خواهد بود )

به هر حال امیدوارم مدیران و اعضا گرامی بتوانند تدبیری اتخاذ کنند تا انشاا... دوباره این سایت به روز های بهتر و پربار ترش باز گردد .

ادامه دارد ...
rasputin آفلاين است
قديمي August 18th, 2009, 15:54   #2
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

اما قصد دارم مقداری هم به نقد حضور خودم در سایت و توضیح پاره ای از ابهامات بپردازم .

ازروزی که با این سایت آشنا شدم ( تقریبآ 6 ماه قبل از عضویتم ) احساس کردم که به دریای بیکران اطلاعات فارکسی متصل شدم و بی درنگ شروع به مطالعه تمام تاپیک ها و صفحات این سایت کردم .
سوالاتم را میپرسیدم و دوستان خوبی در کمال بزرگواری پاسخ تک تک سوالاتم را میدادند .
( هیچ وقت مانی مرادی را که جواب اولین سوالات مبتدیانه مرا با حوصله میداد فراموش نخواهم کرد . )

کمکم احساس کردم که مطالعاتم در حال ثمر دادن است و سعی کردم به رسم مرسوم سایت ، اگر من هم برای دیگران کمکی از دستم بر می آید دریغ نکنم .

اولین روز هایی که مطالعاتم نتیجه داد و سود های خیلی بزرگ میگرفتم خیلی هیجان زده بودم . فکر میکردم دارم روش های سود گرفتن از بازار را کشف میکنم .

این شد که اولین تاپیکم را با عنوان " ایده های معاملاتی راسپوتین " ایجاد کردم .

در ابتدای تاپیک برای اینکه تازه وارد بودم و کسی مرا نمیشناخت ، برای جلب دوستان به مباحث تاپیک عکس چند تا از پوزیشن هایی را که سود های بزرگ گرفته بودم گذاشتم .

قصد داشتم تمام مراحلی را که تا آن زمان طی کرده بودم قدم به قدم برای دوستان شرح بدهم و با بررسی ایده هایی که برای سود آوری به ذهن دوستان میرسید ، یک بحث فعال فارکسی ایجاد کنم .

به نظرم آن تاپیک تا حدودی به اهدافش رسید ( یا حد اقل به آن سمت متمایل شد ) ولی با ایجاد بحث های حاشیه ای سرعت انتقال مطالب کند شد به طوری که خواننده نمیتوانست بحث ها را به صورت پیوسته دنبال کند .

هرچند در آن مقطع از سوی دوستان متهم شدم که قصد فروش سیستم یا اکسپرت دارم ( من آن موقع اصلآ نمیدانستم اکسپرت یعنی چه ! ) ولی واقعآ هرگز چنین چیزی صحت نداشت .

در هر حال فکر میکنم آن تاپیک میتواند برای دوستان مفید باشد . چون واقعآ از دل و جان مینوشتم و بارها برای زدن یک دو پست شب تا صبح بیدار میماندم .

- در قدم بعدی در تالار موضوعات عمومی به فعالیت در زمینه تخصص اصلی ام ، نجوم و همینطور عکاسی پرداختم .
سعی کردم به واسطه دانش اندکم پاسخگوی برخی سوالات دوستانی که بسیار علاقمند هم بودند باشم . تاپیک آموزش نجوم به نظرم خوب پیش رفت . ولی محدودیت وقت من باعث شد تا نتوانم بحث را آنطور که شایسته بود ادامه بدهم .

اما دو تاپیکی که ظاهرآ به مذاق برخی ها خوش نیامد و اتهامات زیادی وارد کردند :

اول نقد مسئل مربوط به آسترولوژی :

- قصد ندارم دوباره توضیح بدهم که چه تخصصی در این زمینه دارم ولی مطمئنم هر کس دیگری هم جای من بود همین کار را میکرد .

خدا میداند که به محض اینکه شروع به نقد آسترولوژی کردم چندین و چند پیام تشکر از دوستان برایم ارسال شد و همه متفقآ دوست داشتند که برخی مسائل را پی گیری کنم .

دلیلش هم روشن بود . این بحث تا کنون در همه جا به صورت یک طرفه مطرح میشد و چون کسی از دوستان فارکسی غالبآ اطلاعات کافی برای به چالش کشیدن این بحث را نداشت ، این موضوع تداعی روشی ما فوق و برتر از هر روش دیگری را می کرد ( یک چیزی شبیه همان هالی گریل کذایی ! )

بنده قصد داشتم این نکته را هم به خوانندگان و هم احیانآ به اساتیدی که به این امر اشتغال داشتند گوشزد کنم که این مباحث پایه و اساس علمی ندارد . که با واکنش غیر قابل پیش بینی برخی از افراد روبرو شدم .

البته قبول دارم که در آن مورد بنده هم بیش از حد اصرار ورزیدم و هر دو طرف باعث شدند که بحث به جدل تبدیل شود .

البته خیلی ها تصور میکردند بنده منافعی در این قضیه دارم که سعی در رد موضوع دارم .

( شاید بعضی ها فکر میکردند من خودم قصد دارم دکان جدیدی بر پا کنم و علاقمندان آسترولوژی را سمت خودم جمع کنم )

ولی به همه مقدسات عالم اصلآ چنین چیزی صحت نداشت و ندارد .

بعد از شروع این بحث تقریبآ به طور مدام پیام های خصوصی دریافت میکردم که مجبورم میکرد برای دفاع از حقوق برخی از دوستان به این بحث ادامه بدهم .

یکی از همین پیام های خصوصی را که اخیرآ برایم ارسال شده اینجا میگذارم تا به عمق مطلبی که عرض میکنم پی ببرید .

( از دوست گرامی که این متن را فرستاده عذر میخواهم – البته اسم ایشان را حذف میکنم . امیدوارم مرا ببخشد )

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ****
سلام جناب راسپوتین
راستش مدتی میشه که با فارکس آشنا شدم و خیلی به اون امید بستم . چون مشکلات مالی فراوانی دارم و با اینکه سن زیادی ندارم سرپرست خانواده ام هستم .

ولی بعد از ورود به فارکس با اینکه همه روش ها رو تست کردم ولی تا الآن فقط ضرر کردم و دیگه دارم نا امید میشم . از طرفی در سایت دیگری با آسترولوژی آشنا شدم و قصد داشتم که در کلاس های اون ثبت نام کنم . البته تا الآن هم مطالبی در این باره یاد گرفتم ولی خب اصلآ کافی نیست .
ولی حالا دیدم که شما در اینجا به عنوان یک فرد متبحر در نجوم میگید که این قضیه درست نیست و من خیلی سر در گم شدم .

راستش تا الآن آخرین امیدم به این روش بود که الآن با حرف های شما همین امیدم هم به یآس تبدیل شد .
نمیدونم چطور اساتید این روش خیلی محکم به اون اعتقاد دارند و سود میکنند و شما اون رو با نفی میکنید .
تورو خدا اگر به نظرتون ایمان کامل دارید به من بگید که این آخرین باقیمانده سرمایه ام رو هم از دست ندم . چون من از بحث های تخصصی شما با اونها چیزی سر در نمیارم .

خیلی از شما ممنونم

( اگر کسی به صحت این نقل قول شک دارد میتواند از مدیران محترم استعلام نماید )

و البته نمونه های مشابه این پیام بسیار بسیار زیاد بود ...

کسانی که میخواستند آخرین ته مانده های سرمایه شان را روی میز آسترولوژی قمار کنند به این گمان که بلکه از آسمان فرجی بشود !

خلاصه این هم از داستان آسترولوژی که در نهایت به یک بحث فرسایشی تبدیل شد و من هم دیگر اصلآ توان و حوصله سر و کله زدن را نداشتم . فکر میکنم به قدر کفایت و آنچه که در توانم بود وظیفه ام را انجام دادم .

ادامه دارد ...
rasputin آفلاين است
قديمي August 18th, 2009, 15:58   #3
ehsantrader
Senior Member

ehsantrader's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: زیر نور ماه
تشکر از ايشان: 1,763 بار در 596 پست
ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
خوشبختانه این آخرین تاپیک و آخرین پست من در سایت سرمایه خواهد بود .

سلام رفیق

به عنوان یکی از دوستات خیلی ناراحت شدم از این حرفت ولی اصلا نمیتونم ازت بخوام که نری

چون خیلی چیزا رو با چشم خودم دیدم ....

به عنوان یک دوست برات ارزوی موفقیت میکنم

ارادتمند

این روزها حال ما خوب است اما تو باور نکن!

قديمي August 18th, 2009, 16:00   #4
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

0

و اما نقطه عطف حضور من در سایت و لطف دوستان قدیم و دشمنان جدید ! تاپیک " هالی گریل راسپوتین " بود .
بنده یک نصف شبی تاپیک زدم و ادعا کردم که برای خودم یک هالی گریل پیدا کردم که سود های خیلی زیاد و ضرر های در حد چند اسپرد میدهد و قصد هم ندارم آنرا به کسی یاد بدهم و همه این ها را در همان پست اول تاپیک نوشتم .

حالا ببینید چه
اتفاقی افتاد :

عده ای تبریک گفتند ، عده ای تردید داشتند و عده ای هم این ادعا را مردود دانستند .
بعد یکی از دوستان آمد و دلیل آورد که از این گراف ها و برنامه ها زیاد است و با دلایل خودش به دوستان گفت که چنین چیزی واقعیت ندارد .
من هم چون واقعآ قصد اثبات چیزی را نداشتم به ایشان پاسخی ندادم و همه این ماجرا ها تقریبآ یکماه پیش تمام شد .

هفته پیش که مسابقه تمام شد و من بر حسب اتفاق سوم شدم ، دوباره این تاپیک را بالا آوردند و چند نفری لطف کردند و تبریک گفتند .

بعد نمیدانم چطور شد که یکدفعه لطف دوستان شامل حال ما شد و در کلام آنچنان تاختنتد که تاپیک بنده در سایت وزین سرمایه به یکباره یاد آور استادیوم آزادی شد !
( البته ظاهرآ مدیران محترم به موقع سر رسیدند وگرنه نمیدانم چه الفاظ دیگری ممکن بود استفاده شود )

به هر حال این نوع برخورد ( درست یا غلط ) حکایت از یک عصبانیت بسیار زیاد میکند .

ولی چیزی را که نمتوانم درک کنم دلیل این عصبانیت است !

در پست اول ( اگر دوستان میخواندند ) صراحتآ گفته بودم که چنین ادعایی دارم و استثنآ در این تاپیک نه قصد قانع کردن کسی را دارم نه قصد یاد دادن چیزی را ! همیـــن !

مگر چیزی از کسی گرفتم ؟

مگر تبلیغ فروش سیستم یا برگزاری کلاس کردم ؟

مگر تاپیک زدم که مدیریت سرمایه می پذیرم ؟!!

طلبکار چه چیزی از من هستید ؟؟؟

.....

مگه نمیگید دروغه ؟ مگه نمیگید وجود نداره ؟ مگه نمیگید من دچار توهم شدم ؟ ....

پس چرا وقتی پست میزدم ، خودتون جزو اولین بازدید کننده ها بودید ؟؟

پس اصلآ تو اون تاپیکی که اصل مطلبش رو قبول ندارید ، چیکار میکنید ؟؟

• اشتباه نکنید ؛ اگر من با بحث آسترولوژی مخالفت کردم به این دلیل بود که آموزش داده میشد و ممکن بود خیلی ها رو دچار مشکل کنه ( کما اینکه کرد )

ولی وقتی من صرفآ به قول خودتون یک ادعای خشک و خالی کردم و در رفتم این چه ضرری به کی میرسونه که اینطور مدعی شدید ؟؟

حالا من کاری به هیچی ندارم !
ولی این وسط یک موضوعی خیلی جالبه

کسی باورش میشه که همه این حرف ها رو یک نفر گفته باشه

( عینآ نقل قول کردم ها ! )

اول به این هندوانه ها توجه کنید :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ؟؟؟؟i نمايش نوشته ها

از این تاپیک ارزشمند که به قول یکی از بزرگان این سایت پاسخ سوال یک میلیون دلاری را داد.چه موقع بازار رنج است و چه موقع روند دارد؟ اگر این تاپیک توانسته باشد دست کم تا حدودی _همانطور که راسپوتین می گوید _ پاسخ این سوال را داده باشد بهترین تاپیک این سایت است چرا که راسپوتین در اواسط کار از دوستان می خواهد روششان را بگویند که اگر در بازار رنج جواب می دهد و در بازار روند دار مشکل دارد عیب را برطرف نماید وبلعکس.

..

نقل قول:

این تاپیک ارزشش را دارد که همیشه در صدر باشد و بدرخشد دست کم اینست که به جنگ سنت ها رفته است.

..

نقل قول:

پاسخ تمام این سوالات را راسپوتین می تواند بدهد او ماههای زیادی اوقات خویش را با این سیستم گذرانده سیستمی که اگر به موفقیت رسیده باشد راز طلایی تریدرهای ایرانی خواهد بود.

..
و حالا اندکی بعد از به ثمر رسیدن " راز طلایی تریدر های ایرانی " به قول ایشان !

نقل قول:
مثل بازی با کلاماتی که جناب راسپوتین انجام دادند
.
.
می توانست بگوید کمکم کنید می توانست در یک تاپیک درخواست همکاری از بچه ها کند
مثل مثل مثل........................

..

نقل قول:

من در مورد نه این تاپیک بل سایر تاپیک های ایشان نقد دارم تا خیلی از ناگفته ها گفته شود

..

نقل قول:

جناب راسپوتین با اینکه از دیروز چند بار به سایت آمدند از پاسخ دادن مثل همیشه طفره رفتند......این را هم می گذاریم به پای تمام دروغ های عالم........قصد من اما کوبیدن بر طبل صداقت است

..

من از این کاربر فقط یک سوال دارم

شما دقیقآ چند نفرید ؟!!

....

بعدش هم هنوز درک نمیکنم علت این همه عصبانیت چیست ؟

این که یک نفر ادعای موفقیت کرده ( که تازه به قول شما توهم است ) اینقدر برای شما دردناک است ؟؟؟

اگر به شما بگویم که همان هالی گریل توهمی را الآن به سطحی ارتقا دادم که میتواند حتی در تایم m1 هر جفت ارزی ، همه نوساناتی را که از اسپرد بزرگتر باشد ا شکار کند ، آنوقت چقدر عصبانی میشوید ؟؟؟

البته بجز شما که عصبانی میشوید ، خیلی از دوستان هم به جملات بالا میخندند و حق هم دارند چون خودم هم حسابی خندیدم .

ولی متآسفانه واقعیت دارد و به لطف خدا توانستم به هالی گریلی با مشخصات بالا هم دست پیدا کنم .

روشی که اکثر نوساناتی که فقط از اسپرد بزرگتر باشد را در تایم یک دقیقه شکار کند !!

( البته گاهی ضرر های کوچکی به اندازه چند اسپرد میدهد )

اما برای آن دسته از دوستانی که واقعآ میخواهند بدانند هدف من از طرح این ادعا ها چیست عرض میکنم :

من هم مثل خیلی از شما ، همیشه مدت زیادی را صرف یافتن بهترین روش برای خودم میکردم و هیچ وقت هم قانع نمیشدم .
اما چند بار حسابی خسته شدم و شک کردم که آیا مثلآ سیستم مکانیکالی که در دراز مدت سود ده باشد اصلآ وجود دارد یا نه ؟
خیلی دوست داشتم بدانم کسی قبلآ چنین کاری کرده یا نه ؟ ( فقط برای اینکه به ادامه راهم امیدوار بشوم )
یک بار در یکی از تاپیک ها این سوال را از آلبرتینی عزیز( که عده ای موفق به فراری دادن او هم شدند ) پرسیدم .
که در یک سطر کوتاه گفت " بله چنین سیستمی را من قبلآ درست کردم و مشابهش رو هم دست دیگران دیدم "
باور کنید از شنیدن این موضوع خیلی خوشحال شدم و حتی دیگه درباره نوع سیستمش هیچ سوالی نکردم .
چون تمام هدفم این بود که خودم بهش برسم .

و حالا وظیفه خودم دیدم که به اونهایی که سعی کردیم با هم یک مسیری رو طی کنیم بگم که من به اون چیزی که تو ذهنم بود رسیدم . اگر تلاش کنید میرسید .

و در آخر ضمن تشکر از همه مدیران سایت ، از مدیران ارشد جناب رضا و جناب محسن یک تقاضا دارم که امیدوارم روی این برادر کوچکشون رو زمین نندازند

راستش با موضوعات پیش آمده و مطالب اخیری که عرض کردم ، قطعآ این شائبه پیش خواهد آمد که من قصد تبلیغ فروش روش یا اکسپرت یا چیز هایی از این قبیل را دارم ( کما اینکه قبلآ هم گفته شده )

ضمن اینکه اعلام میکنم نه تا الآن و نه بعد از این به هیچ وجه چنین قصدی نداشته و ندارم و نه در پیام عمومی ، نه خصوصی ، نه ایمیل ، نه چت ... به هیچ وجه چنین اعلامی نکرده ام
( البته زیاد بودند افرادی که طی پیام خصوصی درخواست هایی را مطرح میکردند ولی برای اینکه شائبه ای پی نیاید حتی پاسخ این دوستان را هم ندادم )

خواهشی که از مدیران محترم دارم این است که با توجه به دسترسیشان به سوابق پیغام ها و مطالب ، صحت و سقم عرایضم را بررسی کنند و حرف های بنده در این مورد را در همینجا ( ترجیحآ بعد از همین پست ) یا تایید کنند یا تکذیب .

ضمن اینکه هر کدام از دوستانی که به نحوی از انحا تبلیغی از طرف من مشاهده کرده اند ؛ لطفآ همینجا اعلام کنند و بنده را دروغگو خطاب کنند
.

دوستان خوبی که در این سایت پیدا کردم که به آشنایی با آنها افتخار میکنم

مرکوری ، امیربابک ، بهزاد اقبالی ، کورش عزیز ، آلبرتینی ؛ مانی مرادی ، محمد هورزاد و خیلی های دیگری که مرا به خاطر نبردن نامشان خواهند بخشید

زیاده عرضی نیست

ارادتمند

برادر کوچک شما – سید مصطفی امام

خدا نگهدار
rasputin آفلاين است
قديمي August 18th, 2009, 16:06   #5
termes
Senior Member

termes's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: يه جاي پر ستاره
تشکر از ايشان: 5,236 بار در 1,056 پست
termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به termes
0

سید عزیز من نمی دونم با رفتن شما چه مشکلی حل میشه.قبول دارم که گاهی وقتها بحث ها تند میشه و یا حرفی نسنجیده زده میشه .ولی باید قبول داشت که محیط مجازی از این مشکلات داشته و خواهدداشت.ولی حق نیست که جمعی فدای قلیلی شوند.البته منظور من از قلیل دوستان بحث دیشب نیست چون معتقدم اون تنها یک اختلاف فنی بود ووالسلام.حالا جاهای دیگه رو نمی دونم.به هر حال هر کسی مختاره در مورد بودن یا نبودنش تصمیم بگیره ولی حق دوستان رو هم در نظر بگیرید.اگر مسئله صرفا یک کار شخصی و گرفتاریهاست که هیچ وگرنه به تصمیمتون احترام میگذارم ولی نمی پسندم.بمونید و به همون دوستی که براتون پیام داده ودر آینده خواهند بود جواب بدید.این تکلیف اخلاقی شماست.
باقی بقای شما
خدای ناکرده اگر واقعا این آخرین بود باید بهتون بگم که از دنبال کردن بحث هاتون اگر چه گاهی کشدار بود لذت می بردم
هر جا هستید برقرار باشید
قديمي August 18th, 2009, 16:12   #6
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

دو ساعت و نیم پیش به آقا رضا گفتم ورود کاربر فراری را به سایت ممنوع کنید - ایشان گفتند این آخرین راه است - شاید ایشان نقدی منصفانه داشته باشند -

خب نتیجه اش را دیدیم !
قديمي August 18th, 2009, 16:44   #7
aska
Senior Member

aska's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 2,394 بار در 824 پست
aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)aska (سطح 2)
0

درود بر دوستان
ما اینجاییم که به هم کمک کنیم
من اینگونه هستم و فکر می کنم اکثریت بچه ها نیز اینگونه اند
دوستی و فضای صمیمیت سرمایه از ابتدایی که من عضو شدم ودیدم تا اکنون و همیشه باقی خواهد ماند و مدیریت و نیز دوستان خوب همه برای این مهم کمک خواهیم کرد
من هیچکدوم از بچه های سرمایه رو از نزدیک نمیشناسم ولی از نوشته های هر شخص شاید خیلی چیزها رو بشه فهمید از جمله اینکه خوب میشه فهمید هدف کمک به دیگران را دارد یا هر هدف منفی دیگری
راسپوتین عزیز رو دوست دارم و آرزوی پیروزی شادکامی هر جا که هستند برایشان دارم
aska آفلاين است
قديمي August 18th, 2009, 16:59   #8
hamid415
Senior Member

hamid415's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,248 بار در 334 پست
hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamid415
0

الان که یه سری به گذشته زدم دیدم پارسال این موقعها بیشتر وقتم تو تاپیکهای تخصصی می گذشت، و اصلاً سمت تاپیک های حاشیه ای نمی رفتم کما اینکه اونموقع این تاپیک ها کمتر بود، ولی الان ناخودآگاه خوندن این قشر تاپیکها وقته زیادی داره ازم میگیره و مطمئنم خیلی های دیگه هم مثل من هستند که الی رغم میل باطنی دارن تو این تاپیکها وقت می زارن، دوستان اگه یه سری به تاپیکهای فارکسی غیر فارسی زبان بزنید به وضوح می بینید که حاشیه جایی در اونها نداره و فقط مطالب تخصصی رد و بدل میشه، امیدوارم تمام دوستان دست به دست هم بدن و با بی جواب گذاشتن پستهایی که افراد ناشناس و جدید اقدام به بی حرمتی و توهین به افراد شناخته شده سایت می کنند و همچنین نزدن پست در تاپیکهایی که این افراد باز کردن و حتی ترد کردن این افراد در تاپیکهای تخصصی و بی جواب گذاشتن سوالات آنها، باعث بشن سایت از شر این افراد نجات پیدا کنه، فکر کنم مدتی است سرمایه مثل یک درخت دچار افت و انگل شده که باید به یاری هم اون رو سم پاشی کنیم تا مبادا این درختی که چندین سال از نهال کوچکی به یک درخت استوار تبدیل شده کوچکترین صدمه ببینه، به امید روزی که جز پست هایی باارزش در تالارهای تخصصی و پست های زیبای دوستان در تالارهای غیر تخصصی هیچ کدام از اعضا وقت گرانبهاشون رو برای تایپ پستهای حاشیه دار تلف نکنن.
--------------------------
یا حق
hamid415 آفلاين است
10 تشکر کننده از hamid415:
قديمي August 18th, 2009, 17:00   #9
behrad
Senior Member

behrad's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 715 بار در 172 پست
behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)
جرم این است....

0

چندماه پیش خواستم یکخورده بار متا تریدر کم کنم. اندیکاتور ها و تمپلیت ها ...خلاصه اضافت رو دور بریزم.
تمپلیت تارو دیدم. یادمه اقای غیوری بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دوستان گذاشت. کار گروهی شروع شد.
تاپیک ها مدیریت سرمایه و سیستم ها دیگه. فاندامنتال .برداشتهای شخصی . از زاویه دیگه به بازار ومعامله گری نگاه کردنو....خلاصه این موزیلا پر ازtab باز شده بود , من پر از عطش خوندن.. تا اومدم با دوستان مچ بشم .تاپیک کلی جلو رفته بود( امیدوارم که نه مطمئنم ایشان هر جا هستن موفق باشن...حیف که............)
رک و راست بگم (امیدوارم به شخصی بر نخوره) الان فقط سه تاپیک باز از سرمایه دارم (نگاه میکنم) استارت . بیستون.بلومبرگ

اقای امام بنده تا حدودی تاپیک های شما رو مطالعه کردم. از نحوه مطرح شدن مباحث بصورت سوال در ذهن مخاطب لذت بردم. چون کامل نخوندم در مباحث شرکت نداشتم حق اظهار نظر به خودم نیمدم....چه برسه به ن ق د

با این وجود ازروحیه پاک وصداقت شما به سهم خودم سپاسگذارم.( سالن فرهنک سرا ابن سیناو فعالیت خالصانه بی منت شما از خاطرم پاک نمی شه)....

به امید روزی که کار گروهی . در کنار هم زندگی کردن . .... یاد بگیرممممممممممممم

تا یادم نرفته موفقیت کاری از صمیم قلب تبریک میگم....
6 تشکر کننده از behrad:
قديمي August 18th, 2009, 17:21   #10
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 2,493 بار در 702 پست
WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به WISHMASTER
0

سلام به راسپوتین عزیز
در گفتار و عملکرد شما تناقض بسیار دیده میشه. چرا این قدر شلوغش می کنی. اگه قرار بود به هرکس انتقاد کردند بیاد یه تاپیک بزنه که دیگه خیلی لوث میشه سرمایه.
از شما به همان روشی انتقاد شد که یه زمانی به بسیاری دیگر از طرف شما انتقاد شد. در مقایسه با لحن و سبک شما در انتقاد ، اتفاقاً خیلی ملایم داره به شما انتقاد میشه.
شما میفرمایید یه نصف شبی یه تاپیکی زدید و گفتید هالی گریل رو پیدا کردید. سیستم رو معرفی نکردید چون شخصی بوده و به دنبال منفعت شخصی هم نبودید. دوستان هم صرف مطرح شدن داستان هالی گریل و گراف های شما رو نقد کردند. واقعاً هم یه جاهایی جواب ندادید و طفره رفتید.
تا حالا چند بار شده از همون اساتیدی که نام بردی ، بابت معرفی کارهاشون از اونها استیتمنت و کارنامه طلب کنی، که حالا از تازه کارا طلب میکنی.
توی تالار آگهی اگه یه سر برید که حتماً زیاد رفته اید. دیدید که خیلی ها اکسپرت می فروشند خیلی ها سیستم و خیلی هم مشتری برای بروکر همکارشون جذب می کنند و عده ای هم مدیریت سرمایه .
بالای سایت هم مدیریت هشدارهای لازم رو به اعضا دادند. حالا شما وکیل وصی مردمید که به هر مناسبتی به اکسپرت فروش و سیستم فروش و سیگنال فروش حمله می کنید.
حالا اگه یکی تاپیک سیستم یا یک ایده ای رو در تالارهای تخصصی مطرح کرد با رعایت احترام باید جوری نقدش کرد که یا جواب مناسبی داشته باشه یا از ادعای خودش کوتاه بیاد.
در تاپیک های غیر از تاپیک آگهی ها هیچ کس حرفش وحی منزل نیست. جای نقد و به چالش کشیدن ایده هاست.
حتی شما حتی اساتید قدیم حتی اساتید جدید.
حالا شما هم بمون و نوع نگاهت و لحن و بیانت رو عوض کن.
از مدیر سایت هم درخواست می کنم این تاپیک رو حذف کنند.
با تشکر

آخرین ويرايش توسط WISHMASTER در August 18th, 2009 و ساعت 17:25
WISHMASTER آفلاين است
4 تشکر کننده از WISHMASTER:
قديمي August 18th, 2009, 18:33   #11
nirvana
Senior Member

nirvana's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 7,099 بار در 995 پست
nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nirvana
0

با سلام خدمت دوستان گرامی .

جناب راسپوتین امیدوارم که موفق باشید . من با تصمیم شما کاری ندارم و هر طور که راحتید و کاملا هم نظرتون محترمه . اما اینکه دوستانی هستند که دارن پولشون رو ضرر میکنن به شما میگن که یک تاپیک هست که من برم یا نرم و شما هم به صرف چیزهایی که میدونید سعی در عقیم کردن تاپیک دارید ، هر طور که دوست دارید قضاوت کنید اما من نه به شما حق میدم و نه از این مظلوم نمایی دفاع میکنم . بذارید چیزی رو من تعریف کنم . شاید روحیه جوانمردی شما بجوش اومد و کاری کردید :

یک سال و نیم قبل وقتی من شش ماه با فارکس آشنا بودم

با هزار امید و آرزو و البته نگرانی رفتم سراغ سیستمی که اون موقع خیلی هم اتفاقا خوب بود . اما سر اولین پوزیشنی که گرفتم یهو اون رویزش پوند پارسال شروع شد و من دقیقا طبق سیستم کار کردم ، آخرش چی شد کل سرمایم سوخت . تازه بازهم شد و با چند تا سیستم دیگه هم کال مارجین شدم . اما همش برای من باعث تجربه شد .

حالا از شما یه خواهش میکنم ، خواهش میکنم دمار از روزگار صاحبان آن تاپیک ها که من بخاطرشون و با رعایت همه مسائل کال مارجین شدم دربیارید تا درس عبرتی بشه برای افراد تازه وارد و کم بودجه . چرا که کال مارجین رو شاخشونه . اگر دوست دارید اسم تاپیک ها رو هم بدم .

حقیقتش اصلا اهل بحث کردن با شما نیستم بخاطر اینکه انسان کاملا بی منطق و مظلوم نمایی هستید که سعی در بهم کشیدن بحث دارید . این پست رو دادم فقط بخاطر اینکه کسی که مطالب رو میخونه این رو هم بخونه

بهر روی ، امیدوارم که موفق باشید .

با تشکر ، نیروانا
بدرود
قديمي August 18th, 2009, 20:02   #12
bbabareza
Senior Member

bbabareza's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 507 بار در 178 پست
bbabareza (سطح 1)bbabareza (سطح 1)bbabareza (سطح 1)bbabareza (سطح 1)bbabareza (سطح 1)
0

جناب راسپوتین پیشنهادی دارم

یک حساب دمو باز کرده و یوزر پسورد رو اینجا قرار دهید

و با سیستمتون پوزیشن بگیرید بطوریکه یکماه دوستان بتونند سیستم هالی گریل شما رو زیر نظر داشته باشند

خوب اینجوری دیگه بحث های جانبی نخواهیم داشت و شما هم به دوستان اثبات میشید بدون اینکه سیستمتون آشکار بشه

این آخرین راه حل رو اگه زحمتی نیست انجام بدید و همین جا بحث های حاشیه ای تمام بشه
bbabareza آفلاين است
2 تشکر کننده از bbabareza:
قديمي August 18th, 2009, 20:05   #13
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله bbabareza نمايش نوشته ها
جناب راسپوتین پیشنهادی دارم

یک حساب دمو باز کرده و یوزر پسورد رو اینجا قرار دهید

و با سیستمتون پوزیشن بگیرید بطوریکه یکماه دوستان بتونند سیستم هالی گریل شما رو زیر نظر داشته باشند

خوب اینجوری دیگه بحث های جانبی نخواهیم داشت و شما هم به دوستان اثبات میشید بدون اینکه سیستمتون آشکار بشه

این آخرین راه حل رو اگه زحمتی نیست انجام بدید و همین جا بحث های حاشیه ای تمام بشه
مطمئن باشید چنین کاری نخواهند کرد چون اصلا از اول هم هولی گریلی وجود نداشته
قديمي August 18th, 2009, 20:23   #14
bbabareza
Senior Member

bbabareza's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 507 بار در 178 پست
bbabareza (سطح 1)bbabareza (سطح 1)bbabareza (سطح 1)bbabareza (سطح 1)bbabareza (سطح 1)
0

اگر کسی تاتش کنه و بهش اثبات شه همچین سیستمی وجود نداره خودش یک نوع هالی گریل هست به نظر من

و اون موقع اونقدر تجربه به دست میاره که قانع بشه تنها راه موفقیت سودهای متناسب با سرمایه هست و به نظر من هالی گریل

اینه که ماهیانه بیش از 5% سود انتظار نداشته باشیم و بس

و در ضمن ایشون با پیشنهاد من اگه موافق باشن موفقیت و مهارت خودشون رو در ترید به نمایش خواهند گذاشت و تجربه و

تمرین و مهارت که باعث سود آوری مستمر بشه حتی اگه انسانی و غیر مکانیکال باشه به نوعی هالی گریل هست
bbabareza آفلاين است
تشکر کننده از bbabareza:
قديمي August 18th, 2009, 20:26   #15
mazifx
Senior Member

mazifx's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 2,822 بار در 814 پست
mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)
0

نمیدونم کیا اون پست منو قبل از لطف مدیران محترم سایت خوندند.
منم دیگه حال تایپ کردنش رو ندارم.از طرفی هم دیگه نمیخواستم پست بزنم(این آخریشه)
فقط بیدار شیم........

با این تفاسیر قصد از زدن اینجور تاپیکها فقط خودنماییست.
آقا رضا چه بار علمی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب به هالی گریل دست پیدا کردین؟ خوش به حالتون.نوش جونتون.به کسی هم ندین،چرا انقدر توی بوق و کرنا کردین؟.........اما دیگه این جور کارا توهین به شعور بنده و امثال بنده هستش
چرا انقدر وقت خلق خدا رو میگیرید؟

همین تاپیک: آخرین تاپیک و آخرین تحلیل آقای راسپوتین

خوب آقا تحلیلش کو؟بار علمیش کو؟
اگر بار علمی نداره آخرین تحلیل چیه؟
فقط تورو خدا نگین از هالی گریل تحلیل میکنید که خندم میگیره و یاد قرون وسطا میفتم....

اول خوب بخونید و فکر کنید و بعد پستم رو حذف کنید.

آخرین ويرايش توسط mazifx در August 18th, 2009 و ساعت 20:54
mazifx آفلاين است
3 تشکر کننده از mazifx:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
آخرین, تاپیک, تحلیل, راسپوتین

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 15:30 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.