انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 5th, 2010, 12:23   #151
Navid110
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 1,485 بار در 345 پست
Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)
0

با سلام و تشکر از ارائه این ایده و تشکر از جناب البرز

شخصا موافق هستم اصولا برای کار حرفه ایی باید یه سلسله مراتبی ر و قائل شد میان افراد حاضر، - این مهم هرگز به معنای تفاوت ماهوی افراد نبوده بلکه نشانگر سطوح حرفه ایی افراد در زمینه مثلا اینجا در فارکس میباشد
انسان میباید حد و حدود خود را بداند از سال 2009 که وارد سایت سرمایه شدم اگر به تاریخ اولین پست ها مراجعه شود خواهیید دید که تا ماه ها فقط ناظر بودم اما دوستان که تازه با فارکس آشنا شده اند و و دانش خاصی را از بر نمی باشند با ورود ناگهانی به وسط یک تاپیک و بیان نمودن نظرات کاملا غیر کارشناسی باعت کج روی برخی دیگر گشته و و با تجربه تر ها میبایست تا مدتی فقط به دنبال ابهام زدایی در تاپیک شان باشند

گزینه ایی همانند مثلا تالار حرفه ایی ها یا تالار تریدرهای کهنه کار می تونه گزینه ایی مفیید باشه
شخصا تالار تریدر های کهنه کار رو زیبا می دونم البته هر اسمی میتونه داشته باشه

از فاکتور های مختلف هم باید بشه واسه ارزش یابی افراد استفاده کرد مثلا این آمار لحاظ بشه: حداقل .... زمان از عضویت در سایت سرمایه/ حد اقلی برای تعداد پست های داده شده/ حداقل تشکر های یک آی دی/ تعدا تاپیک های ایجاد شده/ رسیدن به سطح 11/ ...

البته این موارد خام بوده و جای بحث دارد اما به قول جناب البرز روی اصل (ایجاد تالار ویژه) موافقت بشه بعد میشه روی جزییاتش و چگونگی افراد تبادل نظر کرد
شخصا حاضرم این تالار ویژه راهاندازی بشه ولی از نظر جمع و شرایطی ک واسه ورود میزارن من شرایط ورود به اون رو نداشته باشم مهم اینه که این کار انجام بشه تا از محیط کاملا حرفه ایی اون استفاده کنییم

از دوستان خواهشمندم برای پخته تر شدن این ایده جناب البرز مشارکت بیشتری نشان بدهند
کمی حرفه ایی تر بیاندیشیم

با سپاس
نوید
قديمي June 5th, 2010, 13:21   #152
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

با سلام
این طرح دو سال پیش مطرح شد اما دارای ایراداتی بود که منجر به توقف آن شد یکی از موراد مطروحه این بود که افراد باتجربه با ایجاد چنین تاپیکی دیگر اشتیاقی به زدن پست در تاپیک های سطح پایین را نخواهند داشت و عملا کاربران تازه کار از دانش و علم افراد باتجربه بی نصیب خواهند ماند و همچنین سطح تاپیک های دیگر هم کاهش پیدا میکند چون بهترین های سایت به یک نقطه معطوف شدن و این خود به ایجاد پست های کم محتوا تر از طرف تازه کاران برای رسیدن به سطح کاربران با تجربه خواهد انجامید .

با احترام
قديمي June 6th, 2010, 09:57   #153
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
با سلام
این طرح دو سال پیش مطرح شد اما دارای ایراداتی بود که منجر به توقف آن شد یکی از موراد مطروحه این بود که افراد باتجربه با ایجاد چنین تاپیکی دیگر اشتیاقی به زدن پست در تاپیک های سطح پایین را نخواهند داشت و عملا کاربران تازه کار از دانش و علم افراد باتجربه بی نصیب خواهند ماند و همچنین سطح تاپیک های دیگر هم کاهش پیدا میکند چون بهترین های سایت به یک نقطه معطوف شدن و این خود به ایجاد پست های کم محتوا تر از طرف تازه کاران برای رسیدن به سطح کاربران با تجربه خواهد انجامید .

با احترام
جناب رهجو شما چرا چنین چیزی رو می فرمائید؟

شما که خودتون زمانی که مدیر تالار سیستمها و استراتژی بود هم قسمت "سیستمهای منتخب" رو راه اندازی کردید و هم اینکه چند تاپیک قفل شده ایجاد کردید که فقط خودتون قادر به پست زدن در اونها بودید، ولی بنظر من اشتیاق شما برای تاپیک زدن و اظهار نظر کردن نه تنها کم نشد بلکه روز به روز هم بیشتر شد (البته حمل براین موضوع نشه که من مخالف رویه شما هستم، اتفاقاً کاملاً هم با سیستم کاری شما موافق هستم) ولی چیزی که هست خود شما به عنوان نمونه بارز این قضیه اینکار رو مدتها پیش انجام دادید.

نمونه دومش هم جناب بهزادخان اقبالی که می تونید تشریف ببرید به تالار فاندامنتال و ملاحظه کنید که ایشون هم دقیقاً مشابه همین کار رو به یک شکل دیگه اونجا انجام داده اند.

جناب وحیدخان درزی هم با اون ماهنامه ای که زحمتش رو می کشند به نوعی همین کار رو کردند.

درسته شما دوستان گرامی اختیاراتتونن بیشتر از بقیه بود تونستید اینکار رو بکنید امثال من این اختیارات رو نداشتند و نکردیم، این دلیل نمی شه که کار مناسبی نیست.

بنظر من اینکار هم یک نوع تنوع هست و هم اینکه کاربران با توجه به ارزشگذاری که می شه از هم جدا خواهند شد.

و اینکه اگر در مورد این تصمیم رای گیری بشه من فکر می کنم بد نباشه.
قديمي June 6th, 2010, 10:43   #154
مسعود رهجو

مسعود رهجو's Avatar

مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب رهجو شما چرا چنین چیزی رو می فرمائید؟

شما که خودتون زمانی که مدیر تالار سیستمها و استراتژی بود هم قسمت "سیستمهای منتخب" رو راه اندازی کردید و هم اینکه چند تاپیک قفل شده ایجاد کردید که فقط خودتون قادر به پست زدن در اونها بودید، ولی بنظر من اشتیاق شما برای تاپیک زدن و اظهار نظر کردن نه تنها کم نشد بلکه روز به روز هم بیشتر شد (البته حمل براین موضوع نشه که من مخالف رویه شما هستم، اتفاقاً کاملاً هم با سیستم کاری شما موافق هستم) ولی چیزی که هست خود شما به عنوان نمونه بارز این قضیه اینکار رو مدتها پیش انجام دادید.

نمونه دومش هم جناب بهزادخان اقبالی که می تونید تشریف ببرید به تالار فاندامنتال و ملاحظه کنید که ایشون هم دقیقاً مشابه همین کار رو به یک شکل دیگه اونجا انجام داده اند.

جناب وحیدخان درزی هم با اون ماهنامه ای که زحمتش رو می کشند به نوعی همین کار رو کردند.

درسته شما دوستان گرامی اختیاراتتونن بیشتر از بقیه بود تونستید اینکار رو بکنید امثال من این اختیارات رو نداشتند و نکردیم، این دلیل نمی شه که کار مناسبی نیست.

بنظر من اینکار هم یک نوع تنوع هست و هم اینکه کاربران با توجه به ارزشگذاری که می شه از هم جدا خواهند شد.

و اینکه اگر در مورد این تصمیم رای گیری بشه من فکر می کنم بد نباشه.
البرز جان طرح شما خوبه اما نه برای انجمن های تخصصی به همان دلیلی که اشاره کردم
من نفهمیدم طرح شما چه ربطی به تالار سیستم ها داره بخش سیستم های منتخب برای کسی محدود نشده همه میتوانند اظهار نظر کنند یا از آن قسمت دیدن کنند این بخش به دلیل ایجاد نظم در تالار سیستم ها ایجاد شد برای کم کردن سردرگمی کاربران مگه شما برای ایجاد پست در تاپیک"سیستم ساده من " محدود شدید ؟

در مورد تاپیک های قفل شده ما همش سه تا تاپیک قفل شده داریم
1.قوانین تالار ( انتظار ندارید که هر کس از راه رسید بیاد اون قسمت،قوانین را تغییر بده)
2.ساعت چنده ؟
3.اطلاعیه ای تالار ( که این بخش به مدیر تالار مربوطه که خبرهای مدیریتی را به عرض دوستان برساند )
در موارد دیگه شما محدودیتی نداشتید باز من نفهمیدم این موارد چه ربطی به 3000 پستی ها داره

من یک تاپیک اختصاصی برای خودم در تالار عمومی باز کردم شما هم می تونستید این کار را بکنید مگر کسی جلوی شما را گرفت ؟
اگر کسی امد گفت جناب البرز شما حق باز کردن تاپیک اختصاصی ندارید من به شما قول میدم خودم تاپیکم را حذف کنم البته همان طور که گفتم این مورد در تالار های غیر تخصصی خوبه

به هر حال من به رای اکثریت احترام میذارم اگر مدیریت موافق باشند و اکثریت وجود داشته باشد

با تشکر
قديمي June 6th, 2010, 12:20   #155
مسعود رهجو

مسعود رهجو's Avatar

0

باسلام خدمت مدیریت محترم سایت سرمایه :

آقا رضا ما قسمتی در سایت داریم با نام "تالار آگهی ها" چه معنی داره IB های بروکر ها در قسمت تالار بروکر ها تبلیغ بروکرها را میکنند و اجازه انتقاد به کسی را هم نمیدن و هر پستی که در انتقاد به بروکر زده میشه سریعا با درخواست باز کننده تاپیک که نوعا IB ان بروکر هم هست سریعا حذف میشه من با این رویه به شدت مخالفم تالار بروکرها جهت بحث در رابطه با بروکر ها هست نه تبلیغات

منتظر پاسخ صریح شما هستم

با تشکر
قديمي June 6th, 2010, 19:36   #156
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
باسلام خدمت مدیریت محترم سایت سرمایه :

آقا رضا ما قسمتی در سایت داریم با نام "تالار آگهی ها" چه معنی داره IB های بروکر ها در قسمت تالار بروکر ها تبلیغ بروکرها را میکنند و اجازه انتقاد به کسی را هم نمیدن و هر پستی که در انتقاد به بروکر زده میشه سریعا با درخواست باز کننده تاپیک که نوعا IB ان بروکر هم هست سریعا حذف میشه من با این رویه به شدت مخالفم تالار بروکرها جهت بحث در رابطه با بروکر ها هست نه تبلیغات

منتظر پاسخ صریح شما هستم

با تشکر
با سلام خدمت مسعود عزیز،
مخاطب سوال شما بنده نبودم ولی این موضوع به نحوی یکی از بزرگترین دغدغه های من هم بود و میخواهم با شما موافقت کنم ولی به نظر من باید یک فرهنگ سازی انجام بشه .
من چندی پیش از این رویه که برای یک بروکر یک آی بی خودش را به میان میاندازه و به مقابله با بقیه میپردازه (و همچنین آی دی های دوستان و ایادی آی بی دیگه برای خراب کردن آی بی اول به مطرح کردن ایراد های بنی اسرائیلی میپردازند ، و از اون طرف مبالغه آی بی صاحب تاپیک برای بستن دهان مخالفان و .....) انتقاد کردم :
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
چیزی که در اینجا در جریان است یک جنگ قدرت است که با بررسی دقیقتر انگیزه ها و سخن ها میتوان فهمید جمع زیادی از موافقان و مخالفان از سوی آی بی ها هستند .
طنز ماجرا اینجاست که آی بی ها در خراب کردن همدیگر هم متبحر شده اند و وقتی یکی تاپیکی به قصد معرفی بروکر (و تبلیغات غیر مستقیم برای بروکر دلخواه خود) میزند ، ایادی آی بی های دیگر با ایرادهای بیخود و با مچ گیری های مضحک به خراب کردن آی بی اول می پردازند که چه بسا تاپیک به یک ضد تبلیغ تبدیل می شود .
تا جایی که میشد سعی کردیم به آی بی ها سخت گرفته شود که تبلیغات نکنند ، چنانچه با پسورد مدیر وارد تالار بروکرها شوید تازه میبینید چه حجمی از پست های تبیغاتی حذف شده وجود دارد . ولی از شما که به عنوان مدیر مدتها در سایت سرمایه زحمت کشیده اید یک همفکری میخواهم :
مثلا آی بی می آید می نویسد بروکر X بونوس میدهد .
به صرف این موضوع می توان پست ایشون را حذف کرد ؟ مرز تبلیغ و اطلاع رسانی کجاست ؟
پس از اینکه مدتی پست آی بی ها حذف شده است ، آنها به روشهایی مطلب می نویسند که نمیتوان روی آن اسم تبلیغ گذاشت یا حذف کرد .
مثلا یوزری (که شاید از طرف آی بی رقیب باشد) می آید می نویسد بروکر X خیلی ریکوت دارد . آی بی اول که مدافع سینه چاک بروکر است ، می آید می نویسد نه ریکوت ندارد و توضیحاتی میدهد . حتی اگر خودش نگوید آی بی هست بقیه مدام او را به عنوان آی بی خطاب مبکنند .
فاکتورهایی که باید در نظر بگیرید بسیار زیاد است .
در سایتهای بین المللی هیچ وقت یک آی بی مدافع بروکر نمی شود و از اعتبار خودش برای بروکر هزینه نمیکند . ولی متاسفانه در سرمایه چنین است .
به طور مثال در Forexfactory تاپیک بروکرهای FXCM و FXOPEN توسط ساپورتهای خود بروکر پشتیبانی می شود و خود بروکر جواب یوزرها را می دهد . همچنین است مثلا تاپیک instaforex در forex-tsd .
وقتی خود بروکر در تالار بروکرها در تاپیک مربوطه جوابگوی سوالات شود باعث می شود اولا صحبت ها و قولها مستند شده و بار حقوقی داشته باشد و در ضمن یوزرها تکلیف خودشان را بدانند . ولی وقتی آی بی در تاپیک میانداری میکند باعث می شود هر دروغی بگوید تا به سود دهی بیشتر برسد و هر قول نامربوط و غیر قابل انجامی از طرف بروکر میدهد . گرداندن تاپیک توسط بروکر و پاسخگویی به مشتریان توسط خود بروکرها در سایت های وزین forexfactory و forex-tsd و در طرف مقابل ، آشفته بازار میانداری آی بی ها در سایت سبک و عامیانه carigold به خوبی می تواند برای ما الگو باشد .
به هر حال در گام اول باید فرهنگ سازی کرد و صورت مسئله را پاک نکرد .
سوال شما از آقا رضا یکی از بزرگترین دغدغه های بنده هم هست و امیدوارم در حد سوال باقی نماند و از شما و تشکر کنندگان پست شما به عنوان دلسوزان سایت درخواست میکنم راهکار و راهنمایی هم برای این قضیه ارایه دهید .
با احترام
کسری
قديمي June 7th, 2010, 01:35   #157
مسعود رهجو

مسعود رهجو's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kasra نمايش نوشته ها
با سلام خدمت مسعود عزیز،
مخاطب سوال شما بنده نبودم ولی این موضوع به نحوی یکی از بزرگترین دغدغه های من هم بود و میخواهم با شما موافقت کنم ولی به نظر من باید یک فرهنگ سازی انجام بشه .
من چندی پیش از این رویه که برای یک بروکر یک آی بی خودش را به میان میاندازه و به مقابله با بقیه میپردازه (و همچنین آی دی های دوستان و ایادی آی بی دیگه برای خراب کردن آی بی اول به مطرح کردن ایراد های بنی اسرائیلی میپردازند ، و از اون طرف مبالغه آی بی صاحب تاپیک برای بستن دهان مخالفان و .....) انتقاد کردم :
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
چیزی که در اینجا در جریان است یک جنگ قدرت است که با بررسی دقیقتر انگیزه ها و سخن ها میتوان فهمید جمع زیادی از موافقان و مخالفان از سوی آی بی ها هستند .
طنز ماجرا اینجاست که آی بی ها در خراب کردن همدیگر هم متبحر شده اند و وقتی یکی تاپیکی به قصد معرفی بروکر (و تبلیغات غیر مستقیم برای بروکر دلخواه خود) میزند ، ایادی آی بی های دیگر با ایرادهای بیخود و با مچ گیری های مضحک به خراب کردن آی بی اول می پردازند که چه بسا تاپیک به یک ضد تبلیغ تبدیل می شود .
تا جایی که میشد سعی کردیم به آی بی ها سخت گرفته شود که تبلیغات نکنند ، چنانچه با پسورد مدیر وارد تالار بروکرها شوید تازه میبینید چه حجمی از پست های تبیغاتی حذف شده وجود دارد . ولی از شما که به عنوان مدیر مدتها در سایت سرمایه زحمت کشیده اید یک همفکری میخواهم :
مثلا آی بی می آید می نویسد بروکر X بونوس میدهد .
به صرف این موضوع می توان پست ایشون را حذف کرد ؟ مرز تبلیغ و اطلاع رسانی کجاست ؟
پس از اینکه مدتی پست آی بی ها حذف شده است ، آنها به روشهایی مطلب می نویسند که نمیتوان روی آن اسم تبلیغ گذاشت یا حذف کرد .
مثلا یوزری (که شاید از طرف آی بی رقیب باشد) می آید می نویسد بروکر X خیلی ریکوت دارد . آی بی اول که مدافع سینه چاک بروکر است ، می آید می نویسد نه ریکوت ندارد و توضیحاتی میدهد . حتی اگر خودش نگوید آی بی هست بقیه مدام او را به عنوان آی بی خطاب مبکنند .
فاکتورهایی که باید در نظر بگیرید بسیار زیاد است .
در سایتهای بین المللی هیچ وقت یک آی بی مدافع بروکر نمی شود و از اعتبار خودش برای بروکر هزینه نمیکند . ولی متاسفانه در سرمایه چنین است .
به طور مثال در Forexfactory تاپیک بروکرهای FXCM و FXOPEN توسط ساپورتهای خود بروکر پشتیبانی می شود و خود بروکر جواب یوزرها را می دهد . همچنین است مثلا تاپیک instaforex در forex-tsd .
وقتی خود بروکر در تالار بروکرها در تاپیک مربوطه جوابگوی سوالات شود باعث می شود اولا صحبت ها و قولها مستند شده و بار حقوقی داشته باشد و در ضمن یوزرها تکلیف خودشان را بدانند . ولی وقتی آی بی در تاپیک میانداری میکند باعث می شود هر دروغی بگوید تا به سود دهی بیشتر برسد و هر قول نامربوط و غیر قابل انجامی از طرف بروکر میدهد . گرداندن تاپیک توسط بروکر و پاسخگویی به مشتریان توسط خود بروکرها در سایت های وزین forexfactory و forex-tsd و در طرف مقابل ، آشفته بازار میانداری آی بی ها در سایت سبک و عامیانه carigold به خوبی می تواند برای ما الگو باشد .
به هر حال در گام اول باید فرهنگ سازی کرد و صورت مسئله را پاک نکرد .
سوال شما از آقا رضا یکی از بزرگترین دغدغه های بنده هم هست و امیدوارم در حد سوال باقی نماند و از شما و تشکر کنندگان پست شما به عنوان دلسوزان سایت درخواست میکنم راهکار و راهنمایی هم برای این قضیه ارایه دهید .
با احترام
کسری

با سلام

ممنونم کسرا جان از توجه ات ، خوشحالم که شما به این پست جواب دادید اول از همه بگم که بنده خیلی عجله دارم برای همین مطالبم را خلاصه میکنم . ثانیا اینکه همه انسانها از نظر من خوب هستند مگر خلافش ثابت بشه ثالثا رابطه دوستی با رابطه کاری از نظر بنده دوچیز مجزا هست اگر بنده از بهترین دوستنم هم در کار ایرادی ببنیم حتما تذکر میدم

با این تفاسیر :
1.از شما تشکر میکنم به خاطر زحماتی که می کشید چون این تالار از حساسیت زیادی برخودار هست .
2.با فرهنگ سازی موافقم اما این مورد زمانی محقق میشه که مدیران این مورد را رعایت کنند
مثال :
در مورد بروکر FIG دو تصویر را زمینه کردم یکی در تالار آگهی دومی در تالار بروکرها طبق قوانین تالار بروکر ها مباحث مربوط به IB ها را در تالار آگهی مطرح نمائید

حال شما نه تنها جلوی این کار را نگرفتید بلکه پست هایی را که به صورت انتقادی در این تالار زده میشد را حذف کردید فرق نمیکه یا شما حذف کردید یا اقا رضا این با معیارهای خودتان هم مطابقت ندارد بنابراین قبل از فرهنگ سازی نقش مدیریت در اینجا برجسته می شود بازار به من یاد داد با منطق و حقایق کار کنم نه احساسات منطق و حقایق میگن شما سهوا در این مورد سهلنگاری کردید و باعث شدید 2 هفته هم باز کننده تاپیک و هم کاربران با مسایلی که در اون تاپیک پیش آمد مثل آهنی که زنگ زده میشود خورده شوند .
اگر دنبال راهکار میگردید بهتره درون خودمون دنبالش بگردیم در ضمن با سه چهار پست از یک تاپیک میشه تشخیص داد باز کننده تاپیک دنبال چه چیزی هست آیا منافع خودش را دنبال میکنه یا نه هدفش کمک به دیگران هست آن وقت هست که نقش مدیریت خودشو نشان میده .

پ ن » اگر جسارتی شد بنده پوزش می طلبم
پ ن » دوست داشتم در این رابطه بیشتر صحبت کنم اما باید برم
با احترام
رهجو

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در June 7th, 2010 و ساعت 01:41
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از مسعود رهجو:
قديمي June 7th, 2010, 02:33   #158
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
با سلام

ممنونم کسرا جان از توجه ات ، خوشحالم که شما به این پست جواب دادید اول از همه بگم که بنده خیلی عجله دارم برای همین مطالبم را خلاصه میکنم . ثانیا اینکه همه انسانها از نظر من خوب هستند مگر خلافش ثابت بشه ثالثا رابطه دوستی با رابطه کاری از نظر بنده دوچیز مجزا هست اگر بنده از بهترین دوستنم هم در کار ایرادی ببنیم حتما تذکر میدم

با این تفاسیر :
1.از شما تشکر میکنم به خاطر زحماتی که می کشید چون این تالار از حساسیت زیادی برخودار هست .
2.با فرهنگ سازی موافقم اما این مورد زمانی محقق میشه که مدیران این مورد را رعایت کنند
مثال :
در مورد بروکر FIG دو تصویر را زمینه کردم یکی در تالار آگهی دومی در تالار بروکرها طبق قوانین تالار بروکر ها[ مباحث مربوط به IB ها را در تالار آگهی مطرح نمائید[/]

حال شما نه تنها جلوی این کار را نگرفتید بلکه پست هایی را که به صورت انتقادی در این تالار زده میشد را حذف کردید فرق نمیکه یا شما حذف کردید یا اقا رضا این با معیارهای خودتان هم مطابقت ندارد بنابراین قبل از فرهنگ سازی نقش مدیریت در اینجا برجسته می شود بازار به من یاد داد با منطق و حقایق کار کنم نه احساسات منطق و حقایق میگن شما سهوا در این مورد سهلنگاری کردید و باعث شدید 2 هفته هم باز کننده تاپیک و هم کاربران با مسایلی که در اون تاپیک پیش آمد مثل آهنی که زنگ زده میشود خورده شوند .
اگر دنبال راهکار میگردید بهتره درون خودمون دنبالش بگردیم در ضمن با سه چهار پست از یک تاپیک میشه تشخیص داد باز کننده تاپیک دنبال چه چیزی هست آیا منافع خودش را دنبال میکنه یا نه هدفش کمک به دیگران هست آن وقت هست که نقش مدیریت خودشو نشان میده .

پ ن » اگر جسارتی شد بنده پوزش می طلبم
پ ن » دوست داشتم در این رابطه بیشتر صحبت کنم اما باید برم
با احترام
رهجو
سلام مسعود عزیز ،
با توجه به اینکه عجله هم داشتی من متوجه نشدم انتقادتون فقط به هین مورد است و یا این فقط بیان مصداق بوده است . چون من هم شخصا با ایجاد تاپیک به نام بروکر توسط آی بی ها مخالف هستم ولی این مورد بارها تکرار شده است ، مخصوصا برای بروکرهای جدید .
تصمیم گیری در این مورد هم سخت است . مثلا یک آی بی تاپیکی ایجاد میکند به نام " بروکر X " و ما صرفا به خاطر آی بی بودن یا پس از تشخیص انگیزه صاحب تاپیک ، آنرا حذف کنیم .
شاید مدتها کاربر دیگری تاپیکی در این مورد ایجاد نکند . آیا به صرف اینکه یوزری آی بی است نباید تاپیک به نام بروکر ایجاد کند ؟
اگر حساسیت روی ایجاد کننده تاپیک داشته باشیم ، آی بی ها هم بلدند روش دیگری به کار بگیرند :
آنها معمولا آی دی های دیگری هم دارند و میروند با آی دی دیگری تاپیک را ایجاد میکنند .
بعد از آن دوباره همان آش است و همان کاسه .
منع آی بی ها از پست زدن در تالار بروکرها هم فکر نمیکنم کار درستی باشد و به نوعی پاک کردن صورت مسئله است .
در مورد پاک کردن پست های تاپیک ، تعداد پست های مخالف و موافق پاک شده دقیقا برابر بوده است و پست ها دقیقا طبق قوانین تالار بروکرها پاک شده است (یا حد اقل سعی بر این بوده است که اینطور باشد ) .

خوشحال میشوم به صورت کلی تر انتقادتان را بیان کنید تا با هم به راهکاری برسیم برای بهتر شدن اوضاع .
با احترام
کسری

* با جمله قرمز رنگ کاملا موافقم . ممنون .
قديمي June 16th, 2010, 12:19   #159
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

با توجه به اینکه بنده هر پستی در این تاپیک می زنم نخوانده امکان حذف آن می رود و علاقه ای به استفاده از پیام خصوصی در خویش احساس نمی نمایم اینبار از مدیر سایت خواهشمندم پیش ازحذف این پست در کمال آرامش محتوا را بخوانند وسپس اقدام به حذف پست بنده نمایند.......

با توجه به اینکه تالار الیوت مدیریتی در اندازه یک نام دارند و جناب امیر فرهنگ در این تالار حضوری ندارند از مدیر سایت خواهشمندم یک مدیر جدید برای این تالار انتخاب نمایند.چنانچه مدیر سایت سرمایه در معرفی مدیر جدید تاخیر به عمل آورند بنده طبق قوانین اولیه مدنی این حق را خواهم داشت که این موضوع را پیگیری نمایم و چنانچه پیگیری های بعدی نیز با برخورد حذفی مواجه شود داد خویش در نزد دادخواه دو عالم،قاضی القضات هفت آسمان خواهیم برد....

با کمال تشکر و احترامات وارده برادر کوچکتان ملک المتکلمین
قديمي June 18th, 2010, 02:07   #160
Saeed_M
مسئول تالار تحلیل‌های ترسیمی

Saeed_M's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 17,450 بار در 1,826 پست
Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Saeed_M
0

عرض ادب

از اعضای محترم , طی پیغام خصوصی در خواست فعال شدن مجدد تایپیک "عكسهاي جالب " را دارند .
لذا اگر امکانش هست بعد از حواشی پیش آمده و گذشت 1 سال این تایپیک را مجددا به روال عادی جهت استفاده برگردانید .

با احترام
6 تشکر کننده از Saeed_M:
قديمي June 26th, 2010, 10:21   #161
Khakestari
Senior Member

Khakestari's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
تشکر از ايشان: 3,213 بار در 495 پست
Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)
0

با سلام جناب رضا

هر روز شاهد هستيم كه تعداد زيادي از دوستان ما با مقوله فاركس اشنا شده وبه سرعت در اين انجمن نيز عضو مي شوند. و همانطور كه در نظر سنجي هم امده نسبت موفقيت و به شكست در اين بازار همچنان به نفع شكست مي باشد. علي رقم توصيه به مطالعه و كسب تجربه ، اكثريت به ازمودن ازموده مي پردازند و سريعا جذب ساده ترين و خطرناك ترين قسمت هاي كار در اين بازار مي شوند . و همانطور كه همگي اگاه هستند مكر بازار در اين است كه اول با كمي سود اغوا گري مي كند و بعد سرمايه مي برد.
پيشنهاد من اينست كه همانند نامه اول كه به عنوان خوشامد گويي در اغاز ثبت نام براي ثبت نام كننده فرستاده مي شود . نامه اي حاوي اين روشنگري ها نيز فرستاده شود و حداقل ، نوپايان را با مخاطرات اوليه كار در اين بازار اشنا كند و ادرس تاپيك هاي پند اموز را به اختصار براي مطالعه اوليه در انجا ذكر كند. هرچند كه دام براي كنه كاران نيز پهن است و نصيحت دائم براي همگي لازم ، اشنا بودن به مخاطرات، اگر چه جلويه خطر كردن را نمي گيرد اما باعث هوشياري بيشتر وپذيرفتن مسئوليت براي فرد مي شود.

به اميد موفقيت براي همگي دوستان
قديمي June 26th, 2010, 17:34   #162
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
-1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Khakestari نمايش نوشته ها
با سلام جناب رضا

هر روز شاهد هستيم كه تعداد زيادي از دوستان ما با مقوله فاركس اشنا شده وبه سرعت در اين انجمن نيز عضو مي شوند. و همانطور كه در نظر سنجي هم امده نسبت موفقيت و به شكست در اين بازار همچنان به نفع شكست مي باشد. علي رقم توصيه به مطالعه و كسب تجربه ، اكثريت به ازمودن ازموده مي پردازند و سريعا جذب ساده ترين و خطرناك ترين قسمت هاي كار در اين بازار مي شوند . و همانطور كه همگي اگاه هستند مكر بازار در اين است كه اول با كمي سود اغوا گري مي كند و بعد سرمايه مي برد.
پيشنهاد من اينست كه همانند نامه اول كه به عنوان خوشامد گويي در اغاز ثبت نام براي ثبت نام كننده فرستاده مي شود . نامه اي حاوي اين روشنگري ها نيز فرستاده شود و حداقل ، نوپايان را با مخاطرات اوليه كار در اين بازار اشنا كند و ادرس تاپيك هاي پند اموز را به اختصار براي مطالعه اوليه در انجا ذكر كند. هرچند كه دام براي كنه كاران نيز پهن است و نصيحت دائم براي همگي لازم ، اشنا بودن به مخاطرات، اگر چه جلويه خطر كردن را نمي گيرد اما باعث هوشياري بيشتر وپذيرفتن مسئوليت براي فرد مي شود.

به اميد موفقيت براي همگي دوستان
با سلام و تشکر از پیشنهاد شما

بخش زیر را به پیام خوشامدگویی اضافه کردم:

نقل قول:
هشدار: خرید و فروش در بازارهای مالی اعم از سهام، کالا، فلزات و خصوصا بازار ارز (فارکس) دارای ریسک زیادی بوده و در صورت عدم آشنایی کافی با شرایط این بازارها، امکان از بین رفتن سرمایه شما در مدت زمان بسیار کوتاه وجود دارد. لذا قبل از اشنایی کافی با ریسک ها و خطرات این بازارها، سرمایه خود را وارد آنها نکنید.
فراموش نکنید که هرگز سرمایه ضروری زندگی خود (مثلا پولی که قرض یا وام گرفته اید) یا بخش قابل توجهی از دارایی خود را وارد این بازارها نکنید. همچنین توصیه می کنیم این بخش را با دقت مطالعه کنید: افشای ریسک/سلب مسئولیت
موفق باشید
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Reza:
قديمي June 26th, 2010, 19:52   #163
danialfx
Senior Member

danialfx's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
محل سكونت: اتوبان ساري-شیراز و تاپیک کتابخوانی قیمت ها
تشکر از ايشان: 1,173 بار در 316 پست
danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به danialfx
0

سلام اقا رضا مدیر سایت سرمایه
حدود 1 سالی میشه من در سایتتون عضوم. و اوایل به خودم اجازه نمیدادم که بخوام انتقادی کنم
ولی الان بعد از 1 سال میبینم که انتقادی که داشتم روز به روز در این سایت بیشتر میشه
فکر میکنم اولین تاپیکی که در این سایت دیده بودم اخرین نقد راسپوتین بود که واقعا از توهین هایی که افراد به هم میکردن تعجب کرده بودم (یادم نمیاد چه اشخاصی بودن و شخص خاصی هم مد نظرم نیست)
و از اون روز به بعد باز هم در تاپیک های مختلف میبینم که افراد خیلی راحت بدون هیچ دلیلی و فقط به خاطر اختلاف سلیقه سخنانی به زبان میاورند که فکر میکنم دور از شان سایت و اعضاش باشه .
فکر نمیکنین وفتش شده باشه که افرادی که به هم توهین میکنن از پست زدن محروم بشن یا تا مدتی اجازه پست زدن نداشته باشن؟؟؟
اخرین این توهین ها هم تاپیک راهنماییم کنید دارم سقوط میکنم هست که با احترام نسبت به اعضایی که اونجا پست میزنن ولی وافعا 2 روزه که سر هیچ چیز افراد مشغول جر و بحث کردن هستند.
یعنی واقعا نمیشه بدون اینکه به هم توهین کنیم. بخوایم انتقادی نسبت به هم کنیم؟؟
یا دلیلی بیاریم که به این دلایل مثلا روشی اشتباهه
یا به این دلایل حرف من درسته؟؟
واقعا نمیشه نخوایم حرفامون رو به زور به دیگران بقبولونیم؟؟
نمیشه فقط دلیل بیاریم و نخوایم به زور خودمون و حرفمون رو به دیگران ثابت کنیم؟؟؟
نمیخواستم پست خاصی رو اسم بیارم. ولی واقعا این پست رو ببینید:

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله . نمايش نوشته ها
از اینکه تو خودتا گنده لات فارکس میدونی یه توهمه سر جوخه اما من فقط یه سوال کوچیک کردم جوش اوردی اگه بلد نیستی بگو من پیش دبستانی فارکس بهت بگم. از اینکه خودما کوچیک کردم از تو کوچولو سوال کردم درسته اشتباه کردم برو با تفکرات مریضت خوش باش. نباید از ادمایی که مشکل مثلث زدگی دارن وروان درگیر سوال کرد
واقعا به نظر شما افرادی که حاضر میشن از چنین واژه هایی استفاده کنن دلیلی داره که از پست زدن محروم نشن؟؟؟
من به عنوان کوچیکترین عضو و یه تازه کار واقعا خجالت میکشم چنین پست هایی رو بارها در سایت میبینم.
امیدوارم فکری برای این مشکل صورت بگیره
قربان شما
ارادتمند-دانیال

www.ouja-shomal.blogfa.com

آخرین ويرايش توسط danialfx در June 26th, 2010 و ساعت 19:57
danialfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از danialfx:
قديمي June 27th, 2010, 01:41   #164
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
3

آقا دانیال با سلام
اجازه میخوام مطلبی رو عرض کنم:

حقیقتش مثل معروفی داریم که: "نیش عقرب نه از ره کین است، اقتضای طبیعتش اینست"

من نمیدانم این نقل قولی که فرمودید دقیقاً مربوط به کیست، ولی با یک نگاهی که به اون تاپیک انداختم دیدم مجدداً اخراجی ها ، خداحافظی کرده ها! و سابقه داران قبلی سایت، معرکه گردان اصلی شده اند.

یکی از همین افرادی که عرض میکنم، ماهها پیش در پیغامی خصوصی ، هرچه فحش و ناسزا بود نثار بنده کرد(آنهم به ناحق)، و بنده نیز فقط با فشار یک دکمه ، آن را به اقا رضا اطلاع دادم. قرار بود برای همیشه ایشان بن(مسدود) شود، اما با صحبتی که با اقا رضا داشتیم قرار شد، بمدت چند ماه در توقیف باشند.
حال ایشان برگشته و مجددآً و اینبار به نحوی دیگر زمینه ساز ایجاد حاشیه در سایت شده است.

من اینجا میخوام فقط یه مطلب به اقا رضا عرض کنم:
"ترحم بر پلنگ تیز دندان(بد زبان!)
ستمکاری بود بر گوسفندان"

خواهشاً ایندفعه اقدامی جدی فرمایند.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 4th, 2010, 14:19   #165
Saeed_M
مسئول تالار تحلیل‌های ترسیمی

Saeed_M's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 17,450 بار در 1,826 پست
Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Saeed_M
15

با سلام خدمت آقا رضا

سؤالی واسم ایجاد شده ؟
چطوریه که یک کاربر به خودش اجازه میده اینطور به سایر کاربران توهین کنه ؟

نقل قول:
farari
فکر کنم امروز قلاده بیشتر سگ ها باز است که اینگونه منفی می دهند پس بتازید بر جرس

پی نوشت:گلادیاتورها شرعیه در بیارید.
...........
ظاهرا طبع شاعری هم دارن
اما نمیدونن که اینجا محل مشاعره و شب شعر نیست !!

اگر حق و حقوقی دارند ایشون که خواهشا زود تر قانعشون کنید تا زود تر دست از این جیغ های زننده بردارند .
نمیدونم حتما پیش خودشون احساس میکنن حق دارن بر گردن اعضای دیگه و اجازه دارن هر کاری خواستند آزادانه انجام دهند .
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کیفیت, پیشنهاد, مطالب, ارائه, ارتقاء, راهکار, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 15:03 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.