انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي April 19th, 2009, 16:11   #1006
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hosein Jun نمايش نوشته ها
با سلام خدمت آقا رضاي عزيز مدير محترم سايت
آقا من تشكر كم ميارم!!!
اگر امكانش هست محدوديت دكمه تشكر رو براي دوستان با سابقه تر برداريد!
من 90 درصد زماني كه در روز آنلاين ميشم توي تاپيك هاي سرمايه سير ميكنم! و با خوندن مطالب دوستان اين تشكره تنها گزينه مجازي براي نشان دادن تقدير از اونهاست.
حالا نميدونم امكان اين كار وجود داره يا نه. يا اينكه دلايل ديگه اي وجود داره كه تصميم مديران بر منوال فعلي قرار داره.
از زحماتي كه براي برپا موندن اين سايت ميكشيد كمال تشكر رو از شما و دوستانتون دارم
موفق باشيد

پ ن: اين پست رو اشتباهن در تاپيك" پيشنهاد و انتقاد در مورد روش انتخاب كاربر برگزيده ماه" زده بودم كه ازين بابت عذر ميخوام!!
با سلام به جناب حسین

متاسفانه تعداد تشکر روزانه برای تمام اعضاء با یک پارامتر تنظیم می شه و نمیشه برای برخی دوستان این تعداد رو افزایش داد.

در مورد دلیل قرار دادن این محدودیت هم قبلا توضیح دادم.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Reza:
قديمي April 20th, 2009, 11:45   #1007
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

جناب رهجو بنظر من بزرگترین تفاوتی که با سایر مدیران سایت داشت این بود که تالار سیستمها و روشها رو تخصصی کرد، سیستم ها رو بررسی که و سیستمهای سوده را از سیستمهایی که افراد کمتر توانسته بودند از اونها سود بگیرند جدا کرد. البته باید قبول کرد که این کار واقعاً کار مشکلی هست و از توان یکنفر خارج هست.

من می خواستم بدونم چرا برای سه تالار تحلیل تکنیکال، سیستمها و روشهای معامله و تحلیل فاندامنتال ما فقط یک مدیر برای هر بخش داریم؟
چرا 4 یا 5 مدیر برای هر بخش قرار نمی دید تا مثل کاری که جناب رهجو انجام داد تالارها رو تقسیم بندی کنیم و روشها و تحلیلهای مفیدتر رو از سایر تحلیلهاکه کمتر مورد استفاده هستند جدا نکنیم؟
قديمي April 22nd, 2009, 23:14   #1008
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام
پیشنهاد میکنم که آموزش چگونگی ایجاد لینک برای دیدن یک پست را در سایت ایجاد کنید.
با تشکر
قديمي April 23rd, 2009, 13:07   #1009
BLACK_NINJA
Senior Member

BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

با سلام
این لینکهایی که پایین آرم سایت سرمایه هست و حرف به حرف ایجاد میشود(چی گفتم) مشکل دارند.
نقشه راه سایت سرمایه به سیستم اعتبار دهی میرود
و سیستم اعتبار دهی به راهنمای برچسب گذاری تاپیک ها
راهنمای برچسب گذاری تاپیکها به نقشه راه سرمایه
قديمي April 23rd, 2009, 17:34   #1010
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
با سلام
این لینکهایی که پایین آرم سایت سرمایه هست و حرف به حرف ایجاد میشود(چی گفتم) مشکل دارند.
نینجاجان می شه یک مقدار در مورد این چیزی که نوشتی توضیح بدی، من که اصلاً متوجه منظورت نمی شم.
قديمي April 23rd, 2009, 17:40   #1011
shahroodi
Senior Member

shahroodi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 3,192 بار در 617 پست
shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
با سلام
با سلام
اقا رضا همونطور که جناب بلک نینجا گفتند ادرس لینکها با عنوانشون نمی خونه...هر کدوم رو کلیک میکنی میره روی یکی دیگه.

با تشکر
shahroodi آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از shahroodi:
قديمي April 23rd, 2009, 18:10   #1012
BLACK_NINJA
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
نینجاجان می شه یک مقدار در مورد این چیزی که نوشتی توضیح بدی، من که اصلاً متوجه منظورت نمی شم.
سلام
جناب lastnight19
در عکس یکی از لینکهای مورد نظر نشان داده شده.کلیک بفرمایید متوجه میشود.
ببخشید نتونستم عکس را پیوست کنم براتون اپلودش کردم.
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

آخرین ويرايش توسط BLACK_NINJA در April 23rd, 2009 و ساعت 18:43
BLACK_NINJA آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از BLACK_NINJA:
قديمي April 29th, 2009, 14:37   #1013
ehsantrader
Senior Member

ehsantrader's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: زیر نور ماه
تشکر از ايشان: 1,763 بار در 596 پست
ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)
0

سلام خدمت مدیریت محترم

پیشنهاد حذف تاپیک Persepolis Capital Management رو میدهم چون به جز مشتی دروغ و سیاه نمائی و زیر سوال بردن اعتبار سایت و اعضای سایت سودی ندارد واصلا چرا باید برای کسی که به سایت سرمایه میگوید کلاهبردار تاپیک تبلیغاتی ایجاد کرد؟

با تشکر

قديمي April 29th, 2009, 14:48   #1014
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ehsantrader نمايش نوشته ها
سلام خدمت مدیریت محترم

پیشنهاد حذف تاپیک Persepolis Capital Management رو میدهم چون به جز مشتی دروغ و سیاه نمائی و زیر سوال بردن اعتبار سایت و اعضای سایت سودی ندارد واصلا چرا باید برای کسی که به سایت سرمایه میگوید کلاهبردار تاپیک تبلیغاتی ایجاد کرد؟

با تشکر

سلام
زمانی جناب رامین روز آبادی ، تاپیکی ایجاد کردند و به بیان مطالبی پرداختند.لا اقل ایشان سواد کافی در زمینه ارز و سهام داشتند و قدرت پاسخ گویی به سولات را در خود میدیدند.به علاوه هیچ ، شخص یا گروهی را زیر سوال نبردند و فقط توصیه هایی انجام دادند.
کاش افرادی که تاپیک Persepolis Capital Management را ایجاد کردند ، به جای سخنان بی پایه و اساس و تهمت و زیر سوال بردن شعور جمعی ، اندکی دانش خود را بالا تر میبردند ، تا لااقل قدرت پاسخ گویی به سولات ساده را داشته باشند.
به نظر بنده ادامه چنین روندی ، جز بازی با روح و روان کاربر ها و ایجاد دلخوری چیزی نخواهد داشت ، در مرحله بعدی هم احتمالا عده ای به دام یک سری سود جو خواهند افتاد.
نمیدونم اینها فکر کردن اینجا بنگاه خرید و فروش ماشینه که هی میزنن تو سر یه چیزی ، الکی از یه چیزی تعریف میکنند؟
از طرفی هم دلم میخواد این بحث ادامه پیدا کنه ، تا ببینم این آقایون ، آخرش میتونن جواب چند تا سوال ساده رو بدن ، یا همچنان چشم و گوش بسته ، عمل مقدس copy ، PASTE را انجام میدهند؟ چون بد نیست یکبار برای همیشه چنین روندی به درستی پایان یابد.
شاد و سلامت باشید
قديمي April 29th, 2009, 15:08   #1015
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

بهروز جان قصد این آقایون اصلا بحث نیست.میبینید که اصلا حاضر نیستند بحث کنند.چون میدونند خودشون که هم سوادش رو ندارند و هم اصلا موضوعی نیست که بخوان ازش دفاع کنند.اینها فقط هدفشون کاربران تازه وارده.فقط و فقط هم میخوان از آمار بالای بازدید کنندگان سرمایه در جهت اهداف پلیدشون استفاده کنند.از یک طرف سایت سرمایه رو کلاه بردار خطاب میکنند.از طرف دیگه میگن چرا نمیذارید ما هر چی دلمون میخواد بگیم تو سرمایه!! و چرا جواب میدید!! بعدش هم که یک آی دی جدید میسازند میان با خودشون حال میکنند!
مدیران سایت هر بار طوری با این آقا و دار و دستشون برخورد میکنند که انگار اینها سابقه ای نداشتند و دوباره چند روزی از وقت و انرژی بچه های سایت برای سر و کله زدن با اینها هدر میره.آقا رضای عزیز آخه تحمل هم حدی داره.آزادی بیان هم افسار گسیخته نمیشه باشه.بنده پیشنهاد میکنم اون تاپیک پاک بشه و از این به بعد نیز با اولین پستهای این آقایون سریعا برخورد بشه تا کار به اینجا نکشه.راستش من نمیتونم ساکت بشینم وقتی به سرمایه و کاربرانش توهین میشه و میبینم که این سایت بخواد وسیله ای بشه در دست این افراد سودجو برای به دام انداختن یکسری کاربر از همه جا بیخبر.شاید ایراد از کم تحملی بنده باشه.ولی این روند رو هم درست نمیدونم.باید آبرو و حرمت سرمایه حفظ بشه.

ممنون از زحمات شما
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي April 29th, 2009, 21:23   #1016
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

سلام
با تشكر از اقا رضا و دوستان فعال بنده 2 پيشنهاد دارم
فروم سرمايه به دو قسمت سايت و فروم تقسيم شود و در قسمت سايت مباني اوليه و لازم فاركس قرار گيرد تا كساني كه دوست دارند با فاركس و مسايل ان به سرعت اشنا شوند اصل مطلب را گرفته و بدادند در فروم بايد دنبال چه چيزي باشند
و در همان سايت فروم سرمايه و قسمتهاي ان با توضيح كافي معرفي شود
2 در فرومهاي تخصصي اموزشي پستهاي لازم و ضروري و پستهاي تشكر و سوال با 2 رنگ متفاوت از هم جدا شوند تا وقت كمتري از خواننده گرفته شده و بتواند به سرعت به مقصود برسد
با تشكر
موفق باشيد

آخرین ويرايش توسط وحید در April 29th, 2009 و ساعت 21:30
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از وحید:
قديمي May 3rd, 2009, 12:13   #1017
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

چرا رفته رفته سرعت سايت مياد پايين.داره پيشرفت مي كنه؟ مشكل از اسكريپت هاست يا از سرور.منكه روزي 20 30 تا سايت بالا پايين مي كنم هيچكدوم اينجوري نيست.نا سلامتي ADSL 512 گرفتم كه اعصابم خط خطي نشه.

الان كه اين پست رو زدم واقعا افتضاحه سرعت.
قديمي May 3rd, 2009, 20:03   #1018
3der
Junior Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 19 بار در 13 پست
3der (سطح 1)3der (سطح 1)
0

آقا رضا خواهشا برای مواقعی که خودتون تو سایت نیستید یه فکری بکنید!

چند تا ناظر انتخاب کنید تا به امورات سایت از جمله زدن پست های مکرر (بعضا بیحاصل ) و پست های تبلیغاتی بعضی از کاربران که ملاحظه قوانین سایت رو نمی کنند رسیدگی کنند

شما در نظر بگیرید طرف می آد مسلسل وار در تمام تاپیکها یه پست رو تکرار می کنه حتی تاپیکهایی که اون پست هیچ ارتباطی بهشون نداره
حالا همه کاربران وقت شون بابت خوندن آنها تلف میشه که هیچ ، بدتر از اون اعصابشون خورد می شود
اگه مثل من بد بخت دسترسی درست و حسابی به اینترنت نداشته باشه که دیگه بد تر !!
درسته این قبیل پست ها بعدا حذف می شود ولی تاثیر بد خودشون رو می زارن

با تشکر
3der آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از 3der:
قديمي May 9th, 2009, 14:18   #1019
Coca-Cola
Member

Coca-Cola's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
تشکر از ايشان: 124 بار در 47 پست
Coca-Cola (سطح 0)
0

خدمت مدیریت محترم سایت

با سلام

بنده 2 روز پیش در یکی از تاپیک ها پستی درج کردم که در آن بک تست یک اکسپرت را ارائه کردم ، ولی پست من پاک شد .

بعد از آن در پست دیگری ، فقط چند مقادیر پارامتر یک اکسپرت را نوشته بودم ( نظیر DD , Profit factor , و ... ) و از دوستان خواستم که درباره این مقادیر نظر بدهند ..... آن پست هم پاک شد !

بعد پست دیگری زدم و پرسیدم که چرا پست های من پاک میشوند ؟ .... آن پست هم پاک شد !!!

الآن واقعآ شک کرده ام که شاید این پست ها پاک نشده و سیستم بنده اشکال پیدا کرده است !

ممکن است راهنمایی کنید ؟

با تشکر
Coca-Cola آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 9th, 2009, 19:24   #1020
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

من نمی تونم توی تالار اعضاء تاپیک جدید ایجاد کنم و در قواعد ارسال نوشته شده که "شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید" می خواستم ببینم که اشکال از تنظیمات من هست یا اینکه دسترسی من محدود شده.

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 02:32 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.