انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > بورس تهران

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي April 10th, 2011, 16:59   #106
hosein
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 112 بار در 32 پست
hosein (سطح 1)hosein (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله niknam121 نمايش نوشته ها
سلام
از دوستان با تجربه در بورس چند سوال دارم :
1- ایا میشه از طریق اینترنت خرید و فروش انجام داد؟
2- ایا از تجربیات فارکس در بورس میشه استفاده کرد؟
3- خرید در بورس بر اساس تکنیکال باید انجام بشه یا فاندامنتال؟
با تشکر
سلام
1 باید بری پیش کارگزارایی که خدمات انلاین میدن مثل مفید وبانک ملی
2از بحثهای تکنیکال میشه استفاده کرد
3-بنظرم اول تجربه بعد فاند بعدش تکنیکال البته فاندامنتال اینجا تحلیل صورتهای مالی هست.و اوضاع کلی صنعت مربوطه.
موفق باشی
hosein آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از hosein:
قديمي April 11th, 2011, 12:35   #107
gh@r@$
Junior Member

تاريخ عضويت: Mar 2011
تشکر از ايشان: 35 بار در 10 پست
gh@r@$ (سطح 0)
1

سلام
من دیروز تالار بورس کرج رفتم و در کلاسهای آموزشی رایگانی که برگزار می کرد شرکت کردم .در این تالار 3 جلسه آموزشی رایگان برگزار می شود .یک جلسه پایه و دو جلسه تحلیل تکنیکال برگزار می شود .

دیروز اولین جلسه را شرکت کردم .در این جلسه بسیاری از چیزها تکراری و آشنا بود .ولی چیزهایی وجود داشت که با بازار فارکس متفاوت بود . که انها را در زیر مطرح می کنم که سایر دوستان در صورت تمایل نظرشان را بفرمایند :

1- در بازار فارکس ،قیمت کلوز کندل ،آخرین قیمت معامله ای است که در آن روز انجام شده است ،در حالی که در بازار سهام داخل ، کلوز کندل ،میانگین وزنی معاملات روزانه ای است که انجام شده است .

2-در بازار فارکس ،قیمت کلوز کندل قبل با اپن کندل جدید برابر است ( تفاوت جزیی در حد چند پیپ) ،در حالی که در بازار سهام داخل ، قیمت کلوز کندل قبل برابر اپن کندل جاری نیست .

3-در بازار فارکس ،هیچ محدودیتی برای افزایش یا کاهش قیمت وجود ندارد ولی در بازار سهام داخل ، قیمت در یک روز می تواند در محدوده (کلوز کندل روز قبل +-(4درصد کلوز کندل روز قبل)) ، نوسان داشته باشد .

4-ایشان توصیه می کردند که در بازر سهام داخل ، در تایم دیلی تحلیل انجام شود و در سایر تایمها ،تحلیل چندان جالب نیست .

5-در بازار سهام داخل ،لوریج نداریم .

6-در بازار سهام داخل ، بدون آنکه خرید داشته باشیم نمی توانیم فروش انجام دهیم .البته ایشان معتقد بودند بزودی امکان آن فراهم خواهد شد که فروش داشته باشیم بدون آنکه خریدی کرده باشیم .

7-ایشان نهایتا نرم افزاری جهت ترید در بازار سهام معرفی کردند که جایگزین متاتریدر باشد و نیازی نباشد دیتاها را به طرق مختلف به متاتریدر منتقل کنیم .البته این نرم افزار رایگان نیست و از طریق سایت زیر قابل تهیه است . (که البته نسخه دمو و رایگان هم دارد)
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

8-ایشان معتقد بودند تحلیل تکنیکال بورس داخل با بورس ارز تفاوت دارد و الگوهای هارمونیک و کندل استیک و الیوت در تحلیل بورسهای داخل قابل استفاده نیست .و معتقد بودند بیشترین استفاده را در تحلیل بورس داخل ،خطوط حمایت و مقاومت ،الگوهای کلاسیک و خطوط فیبوناچی دارند .و دلیل ایشان هم برای این ادعا ،مورد اول ،همان کلوز کندل که بر اساس آخرین قیمت معامله نیست و دلیل دوم ،دامنه نوسانی که برای یک سهم در طول یک روز تعریف می شود بود .

9-بجهت معاملات آنلاین هم کارگزاری مفید را پیشنهاد دادند.

10-ساعت کاری بورس ما ،12-9 از شنبه تا چهارشنبه است .

11-و نهایتا اینکه گفتند بر خلاف تصور خیلیها که تصور می کنند در بورس داخل تنها در صورتی موفق هستند که از طریق افراد سرشناس در بازار ، بتوانند اطلاعاتی راجع به آینده یک سهم داشته باشند ،ایشان معتقد بودند که در بورس داخل بسیار راحت تر از بورس ارز می توان در آمد کسب کرد .

12- ایشان معتقد بودند در صورتی که تمایل دارید که تحلیل در بورس داخل را بعنوان شغل اول خود انتخاب نمایید ، با سرمایه حداقل 5 الی 6 میلیون تومان وارد این بورس شوید .

کل مطالبی که در جلسه اول این کلاس مطرح شد( بجز موارد تکراری) مطرح کردم .اگر دوستان پیشکسوت لطف کنند و این موارد را بررسی کنند و نظرشان را بفرمایند ، بسیار سپاسگزار خواهم بود .

آخرین ويرايش توسط gh@r@$ در April 11th, 2011 و ساعت 13:34
gh@r@$ آفلاين است پاسخ با نقل قول
10 تشکر کننده از gh@r@$:
قديمي April 12th, 2011, 07:23   #108
realfx
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 211 بار در 86 پست
realfx (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله gh@r@$ نمايش نوشته ها
سلام
من دیروز تالار بورس کرج رفتم و در کلاسهای آموزشی رایگانی که برگزار می کرد شرکت کردم .در این تالار 3 جلسه آموزشی رایگان برگزار می شود .یک جلسه پایه و دو جلسه تحلیل تکنیکال برگزار می شود .

دیروز اولین جلسه را شرکت کردم .در این جلسه بسیاری از چیزها تکراری و آشنا بود .ولی چیزهایی وجود داشت که با بازار فارکس متفاوت بود . که انها را در زیر مطرح می کنم که سایر دوستان در صورت تمایل نظرشان را بفرمایند :

1- در بازار فارکس ،قیمت کلوز کندل ،آخرین قیمت معامله ای است که در آن روز انجام شده است ،در حالی که در بازار سهام داخل ، کلوز کندل ،میانگین وزنی معاملات روزانه ای است که انجام شده است .

2-در بازار فارکس ،قیمت کلوز کندل قبل با اپن کندل جدید برابر است ( تفاوت جزیی در حد چند پیپ) ،در حالی که در بازار سهام داخل ، قیمت کلوز کندل قبل برابر اپن کندل جاری نیست .

3-در بازار فارکس ،هیچ محدودیتی برای افزایش یا کاهش قیمت وجود ندارد ولی در بازار سهام داخل ، قیمت در یک روز می تواند در محدوده (کلوز کندل روز قبل +-(4درصد کلوز کندل روز قبل)) ، نوسان داشته باشد .

4-ایشان توصیه می کردند که در بازر سهام داخل ، در تایم دیلی تحلیل انجام شود و در سایر تایمها ،تحلیل چندان جالب نیست .

5-در بازار سهام داخل ،لوریج نداریم .

6-در بازار سهام داخل ، بدون آنکه خرید داشته باشیم نمی توانیم فروش انجام دهیم .البته ایشان معتقد بودند بزودی امکان آن فراهم خواهد شد که فروش داشته باشیم بدون آنکه خریدی کرده باشیم .

7-ایشان نهایتا نرم افزاری جهت ترید در بازار سهام معرفی کردند که جایگزین متاتریدر باشد و نیازی نباشد دیتاها را به طرق مختلف به متاتریدر منتقل کنیم .البته این نرم افزار رایگان نیست و از طریق سایت زیر قابل تهیه است . (که البته نسخه دمو و رایگان هم دارد)

8-ایشان معتقد بودند تحلیل تکنیکال بورس داخل با بورس ارز تفاوت دارد و الگوهای هارمونیک و کندل استیک و الیوت در تحلیل بورسهای داخل قابل استفاده نیست .و معتقد بودند بیشترین استفاده را در تحلیل بورس داخل ،خطوط حمایت و مقاومت ،الگوهای کلاسیک و خطوط فیبوناچی دارند .و دلیل ایشان هم برای این ادعا ،مورد اول ،همان کلوز کندل که بر اساس آخرین قیمت معامله نیست و دلیل دوم ،دامنه نوسانی که برای یک سهم در طول یک روز تعریف می شود بود .

9-بجهت معاملات آنلاین هم کارگزاری مفید را پیشنهاد دادند.

10-ساعت کاری بورس ما ،12-9 از شنبه تا چهارشنبه است .

11-و نهایتا اینکه گفتند بر خلاف تصور خیلیها که تصور می کنند در بورس داخل تنها در صورتی موفق هستند که از طریق افراد سرشناس در بازار ، بتوانند اطلاعاتی راجع به آینده یک سهم داشته باشند ،ایشان معتقد بودند که در بورس داخل بسیار راحت تر از بورس ارز می توان در آمد کسب کرد .

12- ایشان معتقد بودند در صورتی که تمایل دارید که تحلیل در بورس داخل را بعنوان شغل اول خود انتخاب نمایید ، با سرمایه حداقل 5 الی 6 میلیون تومان وارد این بورس شوید .

کل مطالبی که در جلسه اول این کلاس مطرح شد( بجز موارد تکراری) مطرح کردم .اگر دوستان پیشکسوت لطف کنند و این موارد را بررسی کنند و نظرشان را بفرمایند ، بسیار سپاسگزار خواهم بود .

با سلام و تشکر از شما بخاطر ارائه این اطلاعات

چند نکته مهم نظر من رو به خودشون معطوف می کنن:

1- آیا تو این بورس stop loss توسط کارگذار گارانتی میشه ؟

2- اگه بورس با یه خبر خیلی مهم بد و فورس مازور مواجه بشه چقدر می تونیم امیدوار باشیم معاملات خودمونو نقد کنیم و از بین رفتن اصل سرمایه که بعنوان مارجین معاملات گذاشتیم جلوگیری کنیم؟

3- با توجه به تحلیل کارشناسان مبنی بر حبابی بودن شاخص بورس آیا معامله کردن در اون ریسک بالایی نداره ؟

4- آیا ایشان ( استاد دوره ) اشاره ای به متوسط سود ماهیانه درصورت بکارگیری ابزارهای تکنیکالی مذکور نداشتند ؟

با تشکر مجدد
realfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 12th, 2011, 12:30   #109
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: كرج
تشکر از ايشان: 4,255 بار در 1,272 پست
سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله abbas67set نمايش نوشته ها
جناب حاج حیدری با سلام

با توجه به تحلیل الیوتی که داشتید ایا بورس تهران با الیوت سازگاری دارد؟ و اینکه شما فقط تکنیکال را زیر نظر دارید و یا اینکه مباحث بنیادی را نیز در نظر میگیرید.

به نظر شما بهترین روش تکنیکال در بورس تهران چه روشی است؟

با تشکر

سلام
خدمت شما عرض شود که خیلی احتمالی دیتا بورس به دست من رسید و شروع به کار کردم تقریبا اوایل پارسال بود و خیلی که خیلی دونبالش بودم خوب جواب داد من دنبال الیوت و تکنیکال بودم که در بورس ایران راحت بهش رسیدم اما در مورد تمام سهام ها نه بعضی از سهام هستن که به دلیل افزایش سرمایه چارتشون گپ ها وحشتناکی دارد اما در حالت عالی جواب میدهد شما نیم نگاهی هم باید به ترازنامه شرکت ها و صورت های مالی داشته باشید اگر دانش حسابداری هم بلد باشید خیلی می تونه کمکتون بکنه

موفق پایدار باشید
قديمي April 12th, 2011, 19:59   #110
gh@r@$
Junior Member

تاريخ عضويت: Mar 2011
تشکر از ايشان: 35 بار در 10 پست
gh@r@$ (سطح 0)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله realfx نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر از شما بخاطر ارائه این اطلاعات

چند نکته مهم نظر من رو به خودشون معطوف می کنن:

1- آیا تو این بورس stop loss توسط کارگذار گارانتی میشه ؟

2- اگه بورس با یه خبر خیلی مهم بد و فورس مازور مواجه بشه چقدر می تونیم امیدوار باشیم معاملات خودمونو نقد کنیم و از بین رفتن اصل سرمایه که بعنوان مارجین معاملات گذاشتیم جلوگیری کنیم؟

3- با توجه به تحلیل کارشناسان مبنی بر حبابی بودن شاخص بورس آیا معامله کردن در اون ریسک بالایی نداره ؟

4- آیا ایشان ( استاد دوره ) اشاره ای به متوسط سود ماهیانه درصورت بکارگیری ابزارهای تکنیکالی مذکور نداشتند ؟

با تشکر مجدد
با سلام
خواهش می کنم .
الان داشتم بخش بورس سایت ایران-ایگلد رو نگاه می کردم ، دیدم دوست عزیز جناب حسابرس تاپیک پرسش و پاسخ پرباری زده است .من فکر می کنم سوالات پایه را در آن تاپیک مطرح کنیم بهتر باشد . البته ایشان رشته شان حسابداری است و من فکر می کنم بیشتر فاندامنتال تحلیل می کنند تا تکنیکال .ولی اطلاعات بسیار جامعی دارند .

خدمتتان عرض کنم در کل روال آموزشهای رایگان تالار بورس کرج ، به این صورت است که دو جلسه مقدماتی و دو جلسه تکنیکال برگزار می کنند .یعنی 4 جلسه . البته من ابتدا فکر می کردم 3 جلسه است که امروز در کلاس متوجه شدم 4 جلسه است .

حقیقتش روزهای 3 شنبه کلاسهای مقدماتی و کلاسهای تکنیکال روزهای یکشنبه است ومدرس کلاسها با هم متفاوت است. من یکشنبه دیگر سوالاتتان را خواهم پرسید ،چون امروز بیش از حد شلوغ بود . در صورت تمایل از جناب حسابرس هم می توانید بپرسید ، ایشان بسیار با حوصله پاسخ می دهند .

من کلا زیاد جلسه مقدماتی برایم جالب نبود و حلسه تکنیکال را بیشتر دوست داشتم . ولی تو این جلسه یکی از حاضرین در زمینه حبابی بودن شاخص بورس که شما سوال کردید ، از مدرس سوال کرد و مدرس پاسخ داد :"این حبابی است که حداقل امسال نمی ترکد!".

نکته جالب توجه این بود که تالار بورس آنقدر شلوغ بود که مجبور شدند حاضرین را دو دسته کنند و در دو بخش کلاس برگزار شد و مدیر تالار گفت :"این تا بحال سابقه نداشته است ."

چیزی که جالب بود این بود که در هر دو جلسه مقدماتی و تکنیکال ، فقط دو نفر از دوستان بودند که فارکس هم کار می کردند و می خواستند در بورس داخل هم سرمایه گذاری کنند و این جمعیت زیادی که آمده بودند ،هیچ کدام سابقه فعالیت در بازارهای مالی را نداشتند . در کل رغبت کلی جامعه به سرمایه گذاری در بورس زیاد شده است .

مدرس کلاس تکنیکال ، آموزش حضوری 16 ساعته ای دارد که به دلیل آنکه این کلاسها رایگان نیست ،متاسفانه اجازه انتقال مطالب آن را ندارم . ولی بعد با اجازه جناب حاج حیدری ،آغاز کننده تاپیک ، تحلیلهایم را بر اساس آموزه های این کلاس ،در تاپیک جاری قرار می دهم ، تا با هم تکنیکال در بورس داخل را بررسی کنیم و هم اینکه از تجربیات جناب حاج حیدری در این زمینه استفاده کنیم .

آخرین ويرايش توسط gh@r@$ در April 12th, 2011 و ساعت 20:50
gh@r@$ آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از gh@r@$:
قديمي April 12th, 2011, 22:08   #111
ravanbourse
Junior Member

تاريخ عضويت: Apr 2011
تشکر از ايشان: 2 بار در 2 پست
ravanbourse (سطح 0)
0

آقای حاج حیدری سلام می خواستم در مورد بورس تهران با شما مشورت کنم و نرم افزارهایی که مثل متاتریدر هست رو راهنماییم کنین . ممنون شماره تماس من 09364610431 و ravanbourse@yahoo

tnks
ravanbourse آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از ravanbourse:
قديمي April 13th, 2011, 11:07   #112
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: كرج
تشکر از ايشان: 4,255 بار در 1,272 پست
سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ravanbourse نمايش نوشته ها
آقای حاج حیدری سلام می خواستم در مورد بورس تهران با شما مشورت کنم و نرم افزارهایی که مثل متاتریدر هست رو راهنماییم کنین . ممنون شماره تماس من 09364610431 و ravanbourse@yahoo

tnks

سلام دوست عزیز در مورد انتقال دیتا به متاتریدر در سایت چرخی بزنید مطالبی پیدا میکنید
بهترین نرم افزار کامل بورس ایران نرم افزار شرکت مبنا هست که پولی است باید بخرید

موفق باشید
قديمي April 13th, 2011, 13:34   #113
realfx
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 211 بار در 86 پست
realfx (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله سعید حاج حیدری نمايش نوشته ها
سلام دوست عزیز در مورد انتقال دیتا به متاتریدر در سایت چرخی بزنید مطالبی پیدا میکنید
بهترین نرم افزار کامل بورس ایران نرم افزار شرکت مبنا هست که پولی است باید بخرید

موفق باشید
با سلام

آیا نرم افزار ره آورد ( شرکت مبنا ) با نرم افزار شرکت آریا سهم فرق داره ؟ چون قبلا توصیه کرده بودید از آریا سهم تهیه کنیم.

با تشکر
realfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از realfx:
قديمي April 13th, 2011, 16:20   #114
AR.dadkhah
Member

AR.dadkhah's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2010
تشکر از ايشان: 418 بار در 107 پست
AR.dadkhah (سطح 1)AR.dadkhah (سطح 1)
0

در این پست دوستمون لینک و اموزش تنظیمات نرم افزاری رو قرار دادن که به صورت رایگان دیتای بورس ایران رو دریافت میکنید و میتونید این دیتا رو به متااستوک یا امی بروکر منتقل کنید

البته در پستهای بعدی این تایپیک هم نحوه وارد کردن دیتا به امی بروکر هم اموزش داده شده

[SIGPIC][/SIGPIC]
AR.dadkhah آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 13th, 2011, 16:24   #115
AR.dadkhah
Member

AR.dadkhah's Avatar

0

اینجانب هم از فردا سعی میکنم تحلیل های خودم رو بر روی سهامهای مختلف در این تایپیک قرار دهم

[SIGPIC][/SIGPIC]
تشکر کننده از AR.dadkhah:
قديمي April 13th, 2011, 20:00   #116
AR.dadkhah
Member

AR.dadkhah's Avatar

توسعه معادن روی ایران

0

خوب قرار بود از فردا تحلیل بزارم اما یکی دو تایی رو اماده کردم که خدمت دوستان ارائه میدم

برای دست گرمی بد نیست شاید لازم شد

توسعه معادن روی ایران

عكس ضميمه
نوع فايل: png 29.png‏ (81.8 کیلوبایت, 8 نمایش)

[SIGPIC][/SIGPIC]
تشکر کننده از AR.dadkhah:
قديمي April 13th, 2011, 20:36   #117
AR.dadkhah
Member

AR.dadkhah's Avatar

سایپا

0

سهام شرکت سایپا هم تقریبا در موقعیت خرید قرار دارد
البته توصیه میشود در این مرحله با حجم کم خرید انجام بشود

سایپا

عكس ضميمه
نوع فايل: jpg 30.jpg‏ (99.9 کیلوبایت, 9 نمایش)

[SIGPIC][/SIGPIC]
قديمي April 13th, 2011, 22:06   #118
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

تاريخ عضويت: May 2010
تشکر از ايشان: 16,068 بار در 3,044 پست
Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله AR.dadkhah نمايش نوشته ها
خوب قرار بود از فردا تحلیل بزارم اما یکی دو تایی رو اماده کردم که خدمت دوستان ارائه میدم

برای دست گرمی بد نیست شاید لازم شد

توسعه معادن روی ایران

سلام دوست عزیز

میشه لطف کنید بفرمایید که نقش این چنگال اینجا چیه و چه نتیجه ای ازش میگیرید ، لطفا رفتار قیمت را در خصوص این چنگال تحلیل نمایید .
در ضمن یک درخواست دیگر هم داشتم در خصوص نحوه شناسایی اتمام موج 3 بیشتر توضیح دهید ( البته منظورم مفاهیم تئوریک نیست ، منظورم در تصویر خودتان است ) ، لطفا زیر موجهای با درجه پایینتر موج 3 را نیز برایم مشخص کنید ( میخواهم بدانم که زیر موجهای موج 3 را در حالی که با توالی گپ ها روبه رو بوده ایم چگونه میشماریم )

با تشکر
قديمي April 13th, 2011, 22:11   #119
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله AR.dadkhah نمايش نوشته ها
سهام شرکت سایپا هم تقریبا در موقعیت خرید قرار دارد
البته توصیه میشود در این مرحله با حجم کم خرید انجام بشود

سایپا

در این تصویر من بر خلاف شما اصلا موج 2 را پیچیده نمی بینم ، شما چطور میفرمایید موج 2 پیچیده است ؟

از کجا میدانید خط روند بالایی شکسته شده است شاید Traders Remorse ( پشیمانی معامله گران ) باشد و قیمت به زیر خط روند برگردد . لطفا به تاپیک نشانه های شکست مراجعه نمایید تا با مفهوم شکست کامل آشنا شوید
قديمي April 13th, 2011, 22:14   #120
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

0

شما ها میدانید قیمت پایانی یک سهم در بورس چگونه محاسبه میشود ؟

شما نقش سهام شناور آزاد و حجم مبنا را در محاسبه قیمت پایانی میدانید ؟

شما میدانید که قیمت پایانی یک سهم در بورس تهران لزوما آخرین قیمت آن سهم در دقایق پایانی فعالیت بازار نیست ؟
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
ایران, بورس, بررسی, تکنیکالی, سهام

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است