انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي February 22nd, 2009, 23:37   #2281
Alireza Ghane
Senior Member

Alireza Ghane's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 2,974 بار در 676 پست
Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alireza Ghane
0

مشکل بزرگی برای من پیش اومده به محض اینکه پلتفرم fxopen (فقط در این متا این مشکل پیش میاد)رو اجرا میکنم سیستم ریستارت میشه
تمام راهها اعم از config و تغییر درایو رو هم امتحان کردم
فکر کنم مشکل از ویندوز هست
کسی میتونه کمک کنه؟

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

این ارور هم دارم
مرسی
قديمي February 22nd, 2009, 23:39   #2282
Alireza Ghane
Senior Member

Alireza Ghane's Avatar

Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)
0

......
قديمي February 23rd, 2009, 12:07   #2283
Alireza Ghane
Senior Member

Alireza Ghane's Avatar

کمک

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alireza28age نمايش نوشته ها
مشکل بزرگی برای من پیش اومده به محض اینکه پلتفرم fxopen (فقط در این متا این مشکل پیش میاد)رو اجرا میکنم سیستم ریستارت میشه
کسی میتونه کمک کنه؟

این ارور هم دارم
مرسی
یکی به داد ما برسه
قديمي February 23rd, 2009, 13:52   #2284
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:
یکی به داد ما برسه
سلام عليرضا آقا.

متا تريدر رو هم مجدد دانلود كرديد ؟ آنتي ويروس نصب داريد ؟ عكسي كه از ارور گذاشتيد غير از اجراي متا تريدر ديگه هم مياد ؟

به احتمال قوي كامپيوتر ويروسي هست.

ارادتمند - مهدي.
موفق باشيد.
قديمي February 23rd, 2009, 18:21   #2285
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 1,981 بار در 807 پست
fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
0

نقل قول:
کسی میتونه کمک کنه؟

این ارور هم دارم
مرسی
سلام
میتونید فایل اجرایی terminal.exe یکی از متاتریدرهای دیگه را بجای فایل terminal.exe بروکر fxopen بریزید.
احتمالا مشکل حل بشه
موفق باشید
قديمي February 23rd, 2009, 20:41   #2286
mohammad3m
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: Solar System
تشکر از ايشان: 763 بار در 280 پست
mohammad3m (سطح 2)mohammad3m (سطح 2)mohammad3m (سطح 2)mohammad3m (سطح 2)mohammad3m (سطح 2)mohammad3m (سطح 2)mohammad3m (سطح 2)
0

نقل قول:
کسی میتونه کمک کنه؟

این ارور هم دارم
مرسی
من هم چند ماه پیش دقیقا همین مشکل و ارور رو داشتم که متاسفانه نفهمیدم راه حل اصلی چیه و (برای استفاده از کسپر اسکای) مجبور به تعویض ویندوز شدم؛

ولی چیزی که فهمیدم؛
وقتی که به اینترنت کانکت میشدم و فایرفاکس یا متاتریدرو باز میکردم، اگه کسپراسکای باز بود سیستم ریست میشد، ولی اگه کسپرو خاموش میکردم سیستم ریست نمیشد و اروری هم نبود.
تئوری میگه که سیستم من ویروس یا مشکل امنیتی داشته که کسپر باعث ریست شدن اون میشده، ولی با چندین آنتی ویروس اسکن کردم و هیچ ویروسی پیدا نشد.
با بقیه ی آنتی ویروس ها سیستم ریست نمیشد.

در ضمن،
با دیدن تصویر شما یه چیزه دیگه به ذهنم رسید!؛
شما هم زمان چندین برنامه امنیتی باز دارید، ممکنه تداخل فایروال های مختلف باعث ریست شدن و این ارور میشه،
پس چک کنید که فقط یک فایروال (زون آلارم) روشن باشه و بقیه فایروال ها حتما خاموش.
(ممکنه مشکل من هم همین بوده و من متوجه نشدم.)

اگه مشکلتون با راه حل منطقی رفع شد، لطفا اینجا هم بیان کنید.
موفق باشید

آخرین ويرايش توسط mohammad3m در February 23rd, 2009 و ساعت 20:50
mohammad3m آفلاين است
2 تشکر کننده از mohammad3m:
قديمي February 23rd, 2009, 21:17   #2287
Alireza Ghane
Senior Member

Alireza Ghane's Avatar

Red face

0

ممنون از راهنمایی دوستان
تمام پیشنهادات شما رو قبلا انجام داده بودم نشد که نشد
نتیجه=بیخیال FXOPEN شدم
بازم ممنون از شما
تشکر کننده از Alireza Ghane:
قديمي February 23rd, 2009, 21:27   #2288
traderman123
Senior Member

traderman123's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
محل سكونت: UK
تشکر از ايشان: 731 بار در 144 پست
traderman123 (سطح 1)traderman123 (سطح 1)traderman123 (سطح 1)
0

سلام
من نرم افزارهای ادوبی مثل photoshop CS4 & Illustrator CS4 و .... را نصب کرده ام ولی پیغام میدهد که :licensing for this product has expired
کسی از دوستان ک - ر- ک و یا راه حلی سراغ داره که چیکار میشه کرد؟
قديمي February 23rd, 2009, 22:53   #2289
sarmaiedar
Senior Member

sarmaiedar's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: مشهد بلوار پيروزي
تشکر از ايشان: 522 بار در 186 پست
sarmaiedar (سطح 2)sarmaiedar (سطح 2)sarmaiedar (سطح 2)sarmaiedar (سطح 2)sarmaiedar (سطح 2)sarmaiedar (سطح 2)sarmaiedar (سطح 2)
0

سلام
به نظر شما بهترین و کاملترین مدیاپلیر کدام است؟
قديمي February 26th, 2009, 12:38   #2290
akilis2006
Senior Member

akilis2006's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 969 بار در 297 پست
akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به akilis2006
0

ویندوز ویستا را می توان اولین سیستم عاملی نامید که پس از عرضه دارای یک نسخه آزمایشی ۳۰ روزه است. به این صورت که پس از پایان مدت مقرر، امکان استفاده از آن وجود ندارد و شما برای فعال سازی آن باید حتماً به شکلی کاملاً قانونی این ویندوز را خریداری کنید، اما در کشور ما به دلیل عدم وجود قانون کپی رایت، برای رفع این مشکل پچ ها و ****** های متعددی ساخته شده است که به آسانی این محدودیت زمانی را از بین می برد و شما می توانید بدون مشکل از ویندوز ویستا استفاده کنید. در این مطلب سعی داریم یک روش بسیار عالی و در عین حال قانونی را به شما آموزش دهیم و در اولین قدم باید گفت ابزار مخفی در درون ویندوز ویستا توسط خود شرکت مایکروسافت نهفته است که با استفاده از آن می توانید مهلت ۳۰ روزه خود را تا ۱۲۰ روز تمدید کنید.
در صورتی که نسخه آزمایشی ویندوز ویستا را نصب کرده اید ابتدا باید اطلاع پیدا کنید که چند روز از مهلت ۳۰ روزه شما باقی مانده است.
بدین منظور از منوی Start روی آیکون Computer، راست کلیک کنید. در اینجا شما اطلاعات اساسی ویندوز خود را مشاهده می کنید.
در قسمت WindowsActivation تعداد روزهای باقی مانده از فعالیت ویندوز را ملاحظه می کنید. حال برای تمدید این مدت زمان چه باید کرد؟ این موضوع را از دو جهت باید بررسی کرد، زمانی که هنوز مهلت ۳۰ روزه شما تمام نشده است و می توانید از کلیه قسمت های ویندوز بدون محدودیت استفاده کنید و حالت دوم یعنی مدت زمان Active بودن ویندوز شما به پایان رسیده است و به نوعی ویندوز Lock شده است.
حالت اول؛ منوی Start را باز کنید. در محدوده جست وجوی آن عبارت cmd را وارد کرده و سپس کلیدهای Ctrl+Shift+Enter را همزمان بفشارید. خواهید دید که Command Prompt در حالت administrative برای شما باز خواهد شد، حالا دستور slmgr -rearm را با دقت وارد کنید و سپس Enter بزنید.
اکنون اندکی صبر کنید تا پنجره یی باز شود و از شما درخواست ری استارت ویندوز را داشته باشد در اینجا کافی است ویندوز خود را یک بار ری استارت کنید و در این مرحله مدت زمان فعال سازی ویندوز مجدداً به ۳۰ روز افزایش پیدا می کند اما این نکته مهم را به یاد داشته باشید که این روش توسط خود مایکروسافت ایجاد شده و تنها سه بار قابل دسترسی است و در دفعات بعدی بی اثر خواهد بود و از همه مهم تر اینکه در روزهای پایانی تمدید ویندوز این کار را انجام دهید تا حداکثر استفاده از این ترفند را داشته باشید.
حالت دوم؛ زمانی که مدت قانونی ویندوز پایان یافته است توجه داشته باشید این روش نیز تنها سه بار امکان پذیر است. اما روش کار، ابتدا باید Internet Explorer را باز کنید در آدرس بار، /:C را وارد کنید، C منظور درایوی است که ویندوز ویستا را در آن نصب کرده اید.
حال به مسیرC:/Windows/System۳۲بروید و فایل cmd.exe را بیابید. روی آن راست کلیک کنید و Run as Administrator را انتخاب کنید. اکنون همانند روش فوق دستور slmgr -rearm را وارد کرده و Enter بزنید.
در این مرحله شما پیامی مبنی بر تمدید ویندوز خود دریافت می کنید و باید سیستم را دوباره راه اندازی کنید و مشاهده می کنید مهلت ۳۰ روزه تمدید شده است.
لازم به ذکر است کلیه نکات مهمی که برای حالت اول ذکر شد نیز در این روش صادق است. پس کاملاً دقت کنید که سه بار شانس خود را از دست ندهید.
در پایان این سوال شاید مطرح شود که چگونه می توان به ویندوز ویستای آزمایشی دسترسی پیدا کرد که در پاسخ باید گفت مایکروسافت امکان دانلود این ویندوز را در سایت خود تنها برای افرادی که مدرک MSDN را دارند محدود کرده است. اما سایت های فراوانی وجود دارند که می توانید این ویندوز را از آنها دانلود کنید (البته با حجمی بالا) و راه بهتر هم تهیه سی دی های کپی موجود در بازار ایران است که همگی از دم کپی هستند و آزمایشی، البته در داخل آنها پچ های مخصوص غیرقانونی ویندوز نیز وجود دارد.
البته این ترفند همان طور که واضح بود کاملاً قانونی است اما مایکروسافت چندان از آن راضی نیست و در نظر دارد به زودی در نسخه های جدید ویستا آن را غیرفعال سازد.
تشکر کننده از akilis2006:
قديمي February 27th, 2009, 02:37   #2291
mohseny
Junior Member

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 19 بار در 6 پست
mohseny (سطح 0)
مقايسه سرعت و قيمت اينترنت ايران با كشورهاي ديگر

0

سرعت اینترنت رایگان در كره جنوبی ٥٠٠ برابر سرعت اینترنت پولی در ایران است و اینترنت پرسرعت (ADSL) به معنای واقعی در ایران وجود ندارد.

كارشناسان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اذعان بر این موضوع می گویند: "طبق استانداردهای بین المللی حداقل سرعت اینترنت ADSL، ٥١٢ كیلو بیت در ثانیه است، درحالی كه در ایران این سرعت به كمتر از ١٠٠ كیلو بیت در ثانیه می رسد!"

براساس برنامه چهارم توسعه تا پایان سال ٨٨ (پایان این برنامه) تعداد پورت های فعال ADSL باید به ٥/١ میلیون پورت برسد؛ درحالی كه هم اكنون به جای ٩٠٠ هزار پورت فعال، كمتر از ١٠٠هزار پورت فعال ADSL وجود دارد. به عبارت دیگر نفوذ ADSL در ایران یك نهم میزان پیش بینی شده در برنامه چهارم توسعه است.

متخصصان این حوزه معتقدند؛ شركت مخابرات با فراهم نكردن تسهیلات لازم و محدود كردن سرعت اینترنت ADSL باعث ورشكستگی شركت های PAP شده و اكنون نیز برخلاف اصل ٤٤ قانون اساسی در مورد لزوم توجه به امر خصوصی سازی، خود برای راه اندازی پورت های ADSL وارد عمل شده است.

دكتر علی اكبر جلالی، استاد دانشگاه علم و صنعت و پژوهشگرIT، می گوید: "اینترنت پرسرعت در جهان استانداردهای خاصی دارد. در بسیاری از كشورهای دنیا سرعت ٥/١ مگابیت بر ثانیه را سرعت معمول برای اینترنت پرسرعت می دانند، این در حالی است كه در برخی كشورها از جمله ایران ADSL (اینترنت پرسرعت) به عنوان یك وسیله ارتباط پرسرعت تلقی می شود كه حداكثر سرعت آن فقط ١٢٨ كیلو بیت بر ثانیه برای مردم است. بنابراین می توان نتیجه گرفت كه در حال حاضر در ایران اینترنت پرسرعت هنوز حتی برای كاربران به صورت ملموس و به معنای واقعی عرضه نشده است."

به گفته دكتر جلالی، قرار بود ١٣ شركت PAP از سال ٨٣ با سرمایه گذاری ٢٠٠ میلیارد تومانی، مسئولیت توسعه اینترنت پرسرعت را برعهده بگیرند اما عملا دچار مشكل شدند و نتیجه این كه در كمال تاسف ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در ایران فقط ٠١/٠ درصد است. یعنی از هر ١٠ هزار ایرانی فقط یك نفر به اینترنت پرسرعت دسترسی دارد، همین تعداد كم پورت اینترنت پرسرعت نیز فقط در شهرهای بزرگ راه اندازی شده است.

در حالی كه كشورهای توسعه یافته ای مانند فرانسه اینترنت را با سرعت ٣٠ مگابیت بر ثانیه و سوئد با سرعت ١٠٠ مگابیت بر ثانیه، در اختیار كلیه كاربران خانگی قرار داده اند.

همچنین طبق برنامه ای كه در سنگاپور تدوین شده، قرار است تا سال ٢٠١٠ به هر كاربر خانگی یك گیگابیت در ثانیه پهنای باند اختصاص یابد. بدین شكل در واقع سرعت اینترنت برابر با یك گیگابیت بر ثانیه خواهد بود.
mohseny آفلاين است
4 تشکر کننده از mohseny:
قديمي February 28th, 2009, 02:10   #2292
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام دوستان
ایا امکان این است که بنده به هنگام دریافت یک میل در سرویس میل گوگل(gmail) یک اس ام اس دریافت کنم؟
ممنون
قديمي March 1st, 2009, 17:47   #2293
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
Java Runtime Environment 6 Update 12

0

جاوا یک زبان برنامه‌نویسی شئ‌گراست که شرکت سان مایکروسیستمز آن را ابداع کرده‌است. زبان جاوا شبیه به ++C است اما مدل شیءگرایی آسان‌تری دارد و از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند. یکی از قابلیت‌های اصلی جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می‌دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته‌شده به این زبان بالا است و وابسته به سیستم عامل خاصی نیست، به عبارت دیگر می‌توان آن را روی هر رایانه با هر نوع سیستم عاملی اجرا کرد. برنامه‌های جاوا به صورت کدهای بیتی همگردانی (کامپایل) می‌شوند. که مانند کد ماشین هستند و به ویژه وابسته به سیستم عامل خاصی نمی باشند. “منبع: ویکی پدیا” جاوا یکی از برنامه هایی است که امروزه کاربران همانند FlashPlayer برای اجرای بسیاری از برنامه ها و … به آن نیازمندند. برای اجرای برنامه هایی که به زبان جاوا نوشته شده اند ، شما نیاز به نصب Java Runtime خواهید داشت. جاوا با تمامی پلتفرم های موجود سازگاری کامل داشته و به صورت رایگان به کاربران عرضه شده است. قابل ذکر است که به علت تحریم ، کاربران ایرانی اجازه ی دانلود این نرم افزار را از سایت رسمی آن ندارند.

لینک دانلود:[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

پسورد:[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پیروز باشید
قديمي March 9th, 2009, 14:22   #2294
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
پارتیشن بندی در محیط ویندوز با EASEUS Partition Master v3.0.2 Pro Edition

0

حتما پیش آمده که بعد از نصب ویندوز خواسته اید حجم درایو ها را کم یا زیاد نمائید. به دلایل مختلف که یکی از آن از بین رفتن اطلاعات می باشد این امر را امکان پذیر ندانسته اید و یا با این مشکل رو به رو بوده اید که می بایست ویندوز خود را از ابتدا دوباره نصب نمائید. اما بد نیست که بدانید نرم افزارهایی در دنیای رایانه ها وجود دارند که کاربر را قادر می سازند در همان محیط ویندوز خود به سادگی هرکاری که در مورد حجم درایو ها می خواهند انجام دهند. این نرم افزارها قابلیت هایی را در خود جای داده اند که آسان تر از آن که کاربر فکرش را کند فضای درایو ها را تنها باچند کلیک تغییر دهد. یکی از این نرم افزار ها EASEUS Partition Master نام دارد. نرم افزار فوق العاده ساده که به راحتی هرکاربری می تواند با محیط کار این ابزار آشنا شده و با آن ارتباط برقرار کند. کاربران دیگر لازم نیست برای انجام کارهایی نظیرتغییر در حجم درایو ها، ساختن پارتیشن جدید، پاک نمودن پارتیشن ها و ... ویندوز خود را از ابتدا بازگذاری نمایند. نکته ی جالب تر در مورد این نرم افزار این که ویندوز های 2000، XP و ویستا و تمامی نسخه های دیگر ویندوز و همچنین لینوکس در EASEUS Partition Master پشتیبانی خواهند شد. انواع هارد دیسک ها نظیر IDE, SATA, SCSI, USB removable disk هم در این ابزار قابلیت بارگذاری و اجرا دارند. کمترین میزان هارد دیسک پشتیبانی شده در این نرم افزار 2 گیگابایت و بیشترین 1 ترابایت نیز می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار EASEUS Partition Master v3.0.2 Professional Edition:
- استفاده فوق العاده آسان
- محیط کاربری ساده برای انجام سریعتر کارها
- انجام بسیاری از کارها به صورت Wizard
- قابلیت کپی و یا جابه جایی پارتیشن ها
- قابلیت حذف یکی یکی یا به طور همزمان پارتیشن ها
- تغییر Label پارتیشن ها
- فرمت پارتیشن ها
- ساخت بوتیبل دیسک
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ویستا و لینوکس
- و...

لينك دانلود:[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پيروز باشيد
قديمي March 9th, 2009, 14:32   #2295
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

Deep Freeze 6.41.021.1973

0

Deep Freeze یکی از محصولات شركت Faronics است. این نرم افزار تمامی تغییرات نرم افزاری را بعد از تنها یک Restart كردن کامپیوتر به حالت قبل برمی گرداند! مهم نیست که تغییرات و تنظیمات توسط کاربر انجام شده باشد و یا برنامه ها و ویروسها ویندوز را آلوده کرده باشند، فقط کافیست رایانه خود را ریستارت کنید تا همه تغییرات به حالت اولیه خود باز گردد.
برای استفاده از این نرم افزار شما احتیاج به هیچ نوع تخصص و اطلاعاتی ندارید تنها کاری که باید انجام دهید نصب کردن برنامه است. حتی اگر ویندوز پاک شود این برنامه قادر است آن را باز گرداند و برای این کار نیازی به اشغال هارد دیسک و هر چیز دیگری ندارد و جالب اینجاست که بعد از نصب این برنامه و تا زمانی که از آن استفاده می کنید سرعت کامپیوتر شما کم نمی شود و حتی در بعضی موارد دیده شده است که مقداری به سرعت آن اضافه می کند.
امنیت مطلق و واقعی در مقابل هکر ها، ویروس ها، جاسوس ها، کرم ها، اشکالات نرم افزاری، هر نوع خرابکاری خواسته و نا خواسته از جمله فرمت کردن پاک شدن فایل ها و پوشه ها، دستکاری تنظیمات سیستم، تنظیمات نرم افزاری، تنظیمات شبکه، تنظیمات سخت افزاری و ... این نرم افزار را مناسب جهت استفاده در آموزشگاه ها، مدارس، کافی نت ها، دانشگاه ها، استفاده شخصی و ... ساخته است. در حال حاضر بیش از پنج میلیون کامپیوتر در جهان مجهز به دیپ فریز میباشند.

این نرم افزار در ورژن های استاندارد ، حرفه ای و اینترپرایز تولید شده است، نسخه که در اینجا معرفی شده است کاملترین نسخه یعنی Enterprise می باشد.

ویژگی های این نرم افزار قدرتمند عبارتند از:

امنیت و کنترل
- تنظیمات Administrator با یک کد سفارشی رمز میشود
- تا 15 پسورد مختلف برای سه حالت از پیش برای Workstation ها قابل تنظیم است و می توان برای آنها تاریخ انقضا تعریف کرد
- تولید پسورد یک بار مصرف یا یک روز مصرف
- قابلیت غیر فعال کردن اختیاری موس و کیبورد هنگام انجام عملیتهای نگهداری

امکانات تنظیم
- تولید فایل نصب از پیش تنظیم شده
- تنظیم درایو های Freeze و Thaw از قبل
- زمان بندی برای ریستارت یا شات دان خودکار کامپیوتر
- تنظیم برای خاموش شدن کامپیوتر بعد از مدت بیکاری
- تنظیم زمان بندی خودکار برای خارج شدن از حالت فریز و انجام Windows updates یا update antivirus definitions و ...

امکانات انعطاف پذیری
- ایجاد درایو مجازی که میتواند جهت قرار دادن Save ها و فایل ها و برنامه هایی که مایل هستید استفاده شود
- تنظیم حجم و فایل سیستم درایو مجازی - FAT ، FAT32 NTFS -
- آیکون Deep Freeze 6.0 در Tray مشاهده شود یا خیر
- تنظیم از راه دور توسط Console یا Command Line
- مدیریت متمرکز

توجه:
- قبل از نصب برنامه ها و یا بازی ها روی سیستم و یا نوشتن اطلاعات روی درایوهایی كه Freeze شده اند حتما DeepFreeze را غیرفعال كنید در غیر این صورت بعد از Restart همه اطلاعات پاک خواهند شد!
- سعی کنید برنامه ها و بازی های خود را در محیطی نصب کنید که Freeze نشده باشد در غیر این صورت هر تغییری از قبیل save game و یا تغییرات در یاهو مسنجر ( Message Archive ) و ... بعد از Restart پاک خواهند شد!
- قبل از اینکه سیستم خود را برای تغییر ویندوز فرمت کنید حتماً را DeepFreeze پاک کنید.

لينك دانلود:[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پيروز باشيد
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید