انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي May 1st, 2010, 23:44   #16
hosein-5
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 56 بار در 32 پست
hosein-5 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
با سلام
آقا رضا چرا چت روم سایت غیر فعال شده ؟
یکی از بهترین ابرازهایی که در زمان شلوغی سرور میتونه به داد کاربران برسه فکر کنم همین چت روم باشه

فکر کنم چهار سال پیش بود که سایت هک شد یکسری جملات عربی نوشته می شد
بعد از اینکه سایت درست شد آقا رضا گفتند از طریق چت روم سایت هک شد و چت روم
سایت تا مدتها حذف شد
hosein-5 آفلاين است
3 تشکر کننده از hosein-5:
قديمي May 1st, 2010, 23:55   #17
solati
Member

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 134 بار در 53 پست
solati (سطح 0)
0

واقعا باید یه خسته نباشید و خدا قوت جانانه به اقا رضا گفت که داره با تمام قوا با این هکرهای لجوج مبارزه میکنه بدون اینکه کوچکترین انتظار مادی از کاربران این سایت داشته باشه!

دست مریزاد اقا رضا
solati آفلاين است
7 تشکر کننده از solati:
قديمي May 2nd, 2010, 00:38   #18
moha
Senior Member

moha's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2006
محل سكونت: همین نزدیکی
تشکر از ايشان: 1,850 بار در 564 پست
moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به moha
0

با عرض سلام و خسته نباشید به آقا رضا
آقا رضایی که جانانه روی این بچه هایی که دوتا نرم افزار پیدا کردن و خیال می کنن دنیا رو فتح کردن؛ ایستاده
آقا رضایی که قبل از اینکه اونها اصلا اسم فارکس رو بشنون، برای آموزش صحیح و اصولی فارکس و جلوگیری از کلاهبرداری عده ای سودجو ،یک فضای ازاد بیان ایجاد کردن
آقا رضایی که یک جریان ازاد فکری ایجاد کرده تا تفکرات در آن به ترازوی عقل سنجیده بشه
آقا رضایی که یک تنه سایت عظیمی رو مدیریت می کنه و سختی و ناروایی هایی رو از امثال من و دوستان سرمایه ایی شنیده
آقا رضایی که طوری مدیریت می کنه انگار کسی بالای سر آدم نیست ولی سایت به زیبایی حرکت خودشو ادامه میده
آقا رضایی که به شخصه هیچ حرف تندی و ادعایی از جانب ایشون به کسی رو ندیدم و مطمئن هستم نخواهم دید
خسته نباشید اقا رضا

آقا رضا اگر مایل به تعقیب قانونی این افراد هستید راههای زیادی وجود داره
اگر ای پی این افراد رو دارید یا اینکه باز بخوان کاری بکنن واحد انفورماتیک ارشاد می تونه ردشون رو پیدا کنه
حتی اگه از ای پی خارجی استفاده کنن
واحد فنی vBulletin هم می تونه برای رد کردن این ها -که مثل مگس مزاحم ، کاری از پیش نمی برن ولی با وز وز کردن خودشون رو نشون میدن-کمک کنه

اگر قصد مقابله دارید یکی از نزدیکان ما اینکاره است و مگس کشهای زیادی داره
بهش بگم باهاتون تماس بگیرن؟
----------

زمستان خواهد گذشت و رو سیاهی برای افرادی می مونه که کاری بجز لگد انداختن بلد نیستند
همان هایی که برای مقابله با خودشان باید به دست قانون بیافتن .
--------------
یک ایده دیگر برای مقابله بهتر با این افراد همان نقطه ضعف فکری آنهاست.
اگر لوگوهایی از سرمایه تهیه بشه و شما در سایت قرار دهید، تا دیگر دوستان آنها را در وبلاگ ها و سایتهای خود قرار بدهند؛ میدونم سرمایه از این نوع کارها بی نیازه ولی بازهم بسیار مفید خواهد بود
اگر همه با عنوان فارکس به سایت سرمایه لینک بدن ؛ چه در بخش لینک چه در داخل پست که از نظر گوگل بسیار مفیده
آموزشهای ساده ایی برای کاربران داده بشه در پستهای که در سرمایه می نویسن طوری باشه که برای seo مفید باشه تا سرمایه رو در کلمه فارکس به صفحه اول گوگل ببریم
اونوقت یک جواب دندان شکن به این ها خواهد بود
اگر مایل باشید بنده برای این کارها و طراحی و آموزش ها هستم
قديمي May 2nd, 2010, 00:51   #19
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام خدمت دوستان گرامی و همراهان همیشگی سایت سرمایه

خوشحالم که دوباره سایت به وضعیت عادی بازگشته. البته این احتمال وجود دارد که دوباره سایت با مشکلات فنی مواجه شود. گرچه با تمام قوا تلاش می کنیم که اینگونه نشود.

یک نکته اینکه احتمالا تا چند روز ارسال ایمیل از طریق سایت (مثلا ارسال ایمیل برای کاربران در هنگام دریافت PM یا آپدیت شدن تاپیک های مشترک شده) با مشکل مواجه است.

با تشکر

پ.ن: من می رم که بخوابم. سایت صحیح و سالم تحویل شما، فردا صبح همینطور سالم از شما تحویل می گیرم / شب خوش
Reza آفلاين است
قديمي May 2nd, 2010, 02:16   #20
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
Lightbulb پاینده باد سایت سرمایه

0

سرمایه - سرمایه ماست . همه ما از سرمایه مان حفاظت می کنیم .

سرمایه خانه دوم خیلی از ماهاست - اجازه نمی دهیم که کسی به خانه مان حمله کند .

سرمایه مدرسه ای است که در آن خیلی چیزها یاد گرفته ایم - از مدرسه مان دفاع می کنیم .

هر چند که مدتی هست که به دلیل مشغله زیاد کمتر در سرمایه پست میزنم اما مثل گذشته هر روز به سایت سر میزنم . و هیچگاه ارادتم نسبت به مدیران دلسوز سایت (آقا رضا - آقا محسن و سایر مدیران عزیز) کم نمیشه . مطمئنن سایر دوستان نیز مانند من هستند .

آقا رضا درسته که من (و خیلی از ما ها) در این زمینه ها (مقابله با هکر ها) اطلاعات زیادی نداریم و شاید نتونیم کمک مناسبی انجام بدیم اما بهرحال حامی شما و سایت خودمون هستیم و همین حمایت ما برای دلسرد کردن دشمنان سایت کافیست .

آقای به اصطلاح هکر !! سرمایه 6 سال است که مثل کوه سرپاست - حالا شما هی پارازیت بفرست و فرضن 6 روز اون رو تعطیل کن . فکر میکنی خدشه ای به سایت وارد میشه ؟ 6 روز کجا و 6 سال کجا ... اصلا مهم نیست برامون .

آقا رضا - خسته نباشی . مخصوصا این روزها .

پ . ن : روز معلم به همه مدیران و کاربران سایت سرمایه که معلم من بودن و ازشون کلی مطلب یاد گرفتم - مبارک .
ارادتمند همه شما معلمان دلسوز حاضر در سایت سرمایه - شاگرد شما - محمد هورزاد .
قديمي May 2nd, 2010, 02:55   #21
johntaylor
Senior Member

johntaylor's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2009
محل سكونت: earth
تشکر از ايشان: 1,316 بار در 236 پست
johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)johntaylor (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله AIM به johntaylor ارسال پيغام بوسیله Yahoo به johntaylor
0

درود بر شما آقا رضا و دوستان عزیز

دو سه سال پیش که وارد فارکس شدم توی دو سه تا ترید اشتباه ضرر قابل توجهی دیدم. پس هر چی بلد بودم رو دوباره از نو مرور کردم و اینبار در کنارش نشستم پای کامپیوتر و اونجا اولین بار بود که با سرمایه آشنا شدم. نمیدونم چطور بهتون بگم عزیزان که چه تاثیر شگرفی روی کار من داشته. من کلا ً اهل نوشتن نیستم و در شرکت توی حرکتهای اینچنینی کلا ً سایلنتم اما اینجا نوشتم و مدتهاست که دارم یاد میگیرم. به اون عالی جنابان هم یه حرف کوچولو دارم: مرسی هکش کردین، تازه فهمیدم چقدر برام ارزش داره و اینکه یه جورایی معتادش شدم و از لذت خواندن مطالبش سیر نمیشم. شما باعث شدین برام ارزش دو چندان پیدا کنه و قدر و منزلت بیشتری پیدا کنه. نمیدونین چه احساس خوبی رو به من هدیه کردین وقتی بعد از عصبانیت دوباره صفحه سرمایه باز شد و تونستم تاپیک دلخواهمو ادامه بدم ...

یه کم به کارتون فکر کنین .. آیا واقعا ً اون نتیجه ای رو که میخواستین گرفتین؟ گمان نکنم ...

سپاس
johntaylor آفلاين است
قديمي May 2nd, 2010, 07:08   #22
hossein_7
Senior Member

hossein_7's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
محل سكونت: سرزمین سبز
تشکر از ايشان: 417 بار در 182 پست
hossein_7 (سطح 1)hossein_7 (سطح 1)hossein_7 (سطح 1)hossein_7 (سطح 1)hossein_7 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hossein_7
0

درود بر آقا رضا

واقعا خسته نباشيد كمتر پيدا ميشه كه هم از لحاظ اخلاقي و ويژگي هاي فردي و هم از نظر سطح علمي و سواد مثل شما در سطح بالايي باشه براي من باعث افتخار كه home page من سايت سرمايه ست.

يه دنيا خير و بركت و شادي نثار مديران توانمند و لايق سايت سرمايه
قديمي May 2nd, 2010, 10:58   #23
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hosein-5 نمايش نوشته ها
فکر کنم چهار سال پیش بود که سایت هک شد یکسری جملات عربی نوشته می شد
بعد از اینکه سایت درست شد آقا رضا گفتند از طریق چت روم سایت هک شد و چت روم
سایت تا مدتها حذف شد
سلام
این چت روم با اون چت روم چهار سال پیش فرق میکنه زمانی که بنده پیشنهاد راه اندازی مجدد چت روم سایت را دادم خود اقا رضا هم یکی از دغدغه هاش همین بود که مثل سری قبل هک نشه و دنبال نوع خاصی از چت روم رفتن که این مشکلات را نداشته باشد

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در May 2nd, 2010 و ساعت 11:08
مسعود رهجو آفلاين است
9 تشکر کننده از مسعود رهجو:
قديمي May 2nd, 2010, 13:48   #24
L0RD
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 2,738 بار در 764 پست
L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)
0

خیلی خوشحالم که سایت دوباره بالا اومد.امیدوارم که همیشه همینطور بمونه.

پ.ن: اینروهم بدونید که مقابله یا جلوگیری از حملات از نوع DDOS به این راحتیها هم نیست
L0RD آفلاين است
3 تشکر کننده از L0RD:
قديمي May 2nd, 2010, 20:25   #25
NoName
Senior Member

NoName's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 375 بار در 169 پست
NoName (سطح 1)NoName (سطح 1)
0

آقا رضا خسته نباشید
قديمي May 3rd, 2010, 01:45   #26
Captive
Member

Captive's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: PersianDiscuss.com
تشکر از ايشان: 347 بار در 78 پست
Captive (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Captive
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان گرامی و همراهان همیشگی سایت سرمایه
سلام خسته نباشید

رضا خان شما که ماشالله وضعتون خوب هست ( کور بشه چشم حسود ) خب چرا DDos Protection ها استفاده نمیکنید... ( بستگی به شدت حمله هم داره ) بین 150 الی 500 هزار تومان میگیرن ..

اگر از نوع ایرانیش باشه فکر کنم همون 150 تومن کافی باشه.. اما اگر چینی باشه و چینی صفت :دی ، تا 500 تومان هم باید بدید..

متمئننا واستون به صرفه هست.. اگر هم حملات ادامه پیدا نکرد که چه بهتر..

پ.ن: اگر خواستید من میتونم چند جا رو بهتون معرفی کنم /. موفق باشید
قديمي May 3rd, 2010, 02:41   #27
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

فکر کنم حملات هنوز قطع نشده چون سایت در روز چند باری بالا نمیاد تنها راه قطع کردن این حملات محدودیت آیپی های بازدید کننده هست مثلا هر آیپی فقط بتونه ده صفحه باز کنه فکر کنم ویبولیون این قابلیت رو داشته باشه
قديمي May 3rd, 2010, 11:24   #28
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

چقدر جالبه. برخی از این آقایان که با وعده های واهی و برای جذب مشتری و دریافت کمیسیون فارکس رو جام جهان نما و یا شغل دوم جلوه داده بودن، حالا با افزایش آگاهی مردم سعی میکنن منابع اطلاعاتی رو حذف کنن.
به فرض که شما تونستید سرمایه رو هم ببندید. بعدش چی؟
قديمي May 3rd, 2010, 11:53   #29
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

اگر تمایل داشتید می تونید در فیس بوک Sarmaye Forex رو ADD کنید تا در این جور مواقع باهم در مورد مشکلات بحث کنیم و کلاً مطالبی که اینجا نمی شه نوشت رو اونجا بیان کنید.
lastnight19 آفلاين است
5 تشکر کننده از lastnight19:
قديمي May 3rd, 2010, 14:25   #30
khozaei-p
Senior Member

khozaei-p's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2009
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 585 بار در 134 پست
khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به khozaei-p
0

با سلام خدمت اقا رضا

هرچند اینجا اساتید بزرگی از شما قدر دانی کردند که نشون دهنده جایگاه ویژه شماست اما من هم به عنوان یه تازه کار از زحمات شما سپاسگزارم

یکم در شده اما روز معلم به مدیر مدرسه فارکس اقا رضا و اساتید عزیزم که خیلی ازشون یاد گرفتن مخصوصا

استاد امیر بابک-- جناب آقای صارمی -- دکتر فرزام -- جناب هورزاد -- جناب اقبالی -- جناب بابا بهزاد و همه دوستن دیگه که قادر نیستم اسامیشون رو ذکر کنم تبریک میگم

هرکس کلمه ای به من بیاموزد مرا بنده و برده خود ساخته مولا علی (ع)

Bookmarks

برچسب‌ها
فنی, مشکلات, اخیر, روزهای, سایت

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است