انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي December 31st, 2008, 05:50   #16
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid_vpshack نمايش نوشته ها
سلام

متا تریدر رو از کجا باید داونلود کرد؟

با تشکر
سلام.

نیازی به دانلود متا تریدر نیست , فایل سرور دموی این بروکر در ضمیمه هست که فقط باید تو پوشه متا تریدر در شاخه config کپی کنید. (البته اگر بروکر دوره دوم تغییر نکرده باشه و همون MWBroker باشه.)
-------------------

موفق باشید.
پ.ن : راستی من هم با تاخیر 7 روزه در برگزاری مسابقه 100% موافق هستم !
فايل ضميمه
نوع فايل: zip MWBrokers-Server.zip‏ (587 Bytes, 25 نمایش)
قديمي December 31st, 2008, 14:52   #17
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: فرديس ( بهشت برین )
تشکر از ايشان: 3,028 بار در 1,003 پست
Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hpanahi
0

سلام

ای کاش زمان مسابقه عقب نمی افتاد یا حداقل میفتاد باسه 10 بهمن !

رضا جان اینطوری دقیقا مسابقات همزمان میشه با امتحانات دانشجویان فارکسی d: به فکر ما هم باشید

من امتحاناتم از همون موقع ها شروع میشه یا همون 16 باشه یا 10 بهمن البته این نظر منه و من مطیع نظر جمع هستم

با احترام

پناهی
3 تشکر کننده از Hpanahi:
قديمي December 31st, 2008, 15:45   #18
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

درود به دوستان

دوستانی که خواهان تاخیر یک هفته ایی در برگزاری مسابقه هستند لطفا تایید خودشون رو فقط با فشردن دکمه تشکر در صفحه اول روی پستهای اینجانب و دوست عزیزم black - ninja اعلام کنند طبق گفته آقا رضا عزیز باید تعداد تشکر کنندگان به عدد 50 تابرسد تا با تاخیر موافقت بشه ممنون میشوم به این نکته توجه کنید.
قديمي December 31st, 2008, 16:00   #19
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

لطفا این ست را ببینید: http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...80&postcount=3
Reza آفلاين است
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي December 31st, 2008, 16:41   #20
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hpanahi نمايش نوشته ها
سلام

ای کاش زمان مسابقه عقب نمی افتاد یا حداقل میفتاد باسه 10 بهمن !

رضا جان اینطوری دقیقا مسابقات همزمان میشه با امتحانات دانشجویان فارکسی d: به فکر ما هم باشید

من امتحاناتم از همون موقع ها شروع میشه یا همون 16 باشه یا 10 بهمن البته این نظر منه و من مطیع نظر جمع هستم

با احترام

پناهی
من هم با جناب پناهی موافقم، امتحانات دانشگاه دقیقا از 23 شروع میشه، شما که به خاطر مسائل مذهبی مسابقات رو به تاخیر انداختین، اگه امکانش هست یه خورده هم به خاطر مسائل تحصیلی دانشجویان به تاخیر بندازین. از بهمن ماه شروع بشه خیلی بهتر هستش.
قديمي December 31st, 2008, 20:16   #21
m1624
Junior Member

تاريخ عضويت: Dec 2008
تشکر از ايشان: 9 بار در 4 پست
m1624 (سطح 0)
0

با سلام و احترام به نظرهمه دوستان

اینجا هم مثل اینکه ایرانی بازی ادامه داره.

یه روز قیر هست ، گونی نیست . یه روز گونی هست ، قیر نیست و ...
( البته دوستان ،من تو کار قیر و گونی نیستم ....)

اگه اینجور بخواهیم پیش بریم ، مسابقه موکول میشه به تعطیلات تابستون که دوستان درس و امتحان ندارن ، اونم حالا اگه به مناسبتی ، چیزی از این دست برخورد نکنیم.

دوستان خواهشا بیایید یه کم طرز فکرمون رو عوض کنیم . ما توی دنیای واقعی زندگی میکنیم ، هر چند با دنیای مجازی هم در ارتباطیم ولی این دنیای مجازی هم خودش یه واقعیته ( بابا عجب فیلسوفی هستم من !!!!)

اجازه بدین مسابقه طبق برنامه ریزی که انجام شده، روندش رو طی کنه و تغییرش ندیم .

بنده با به تاخیر افتادن مسابقه به خاطر ایام تاسوعا و عاشورا هم مخالف بودم ولی زمانی متوجه شدم که دیگه دیر شده بود ونمیشد اعلام کرد.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
m1624 آفلاين است
2 تشکر کننده از m1624:
قديمي December 31st, 2008, 21:17   #22
alibeti
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 352 بار در 125 پست
alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله m1624 نمايش نوشته ها
با سلام و احترام به نظرهمه دوستان

اینجا هم مثل اینکه ایرانی بازی ادامه داره.

یه روز قیر هست ، گونی نیست . یه روز گونی هست ، قیر نیست و ...
( البته دوستان ،من تو کار قیر و گونی نیستم ....)

اگه اینجور بخواهیم پیش بریم ، مسابقه موکول میشه به تعطیلات تابستون که دوستان درس و امتحان ندارن ، اونم حالا اگه به مناسبتی ، چیزی از این دست برخورد نکنیم.

دوستان خواهشا بیایید یه کم طرز فکرمون رو عوض کنیم . ما توی دنیای واقعی زندگی میکنیم ، هر چند با دنیای مجازی هم در ارتباطیم ولی این دنیای مجازی هم خودش یه واقعیته ( بابا عجب فیلسوفی هستم من !!!!)

اجازه بدین مسابقه طبق برنامه ریزی که انجام شده، روندش رو طی کنه و تغییرش ندیم .

بنده با به تاخیر افتادن مسابقه به خاطر ایام تاسوعا و عاشورا هم مخالف بودم ولی زمانی متوجه شدم که دیگه دیر شده بود ونمیشد اعلام کرد.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

اين دوستمون درست مي فرمايين

از مدير سايت نيز مي خواهم با قاطعيت بيشتري در اين جور مواقع برخورد كنند

من نيز امتحانات پايان ترم دارم ولي به خودم هيچ موقع اجازه نيدم كه اين مسئله رو مطرح كنم و به خاطر من مسابقه

به تاخير بيوفته و دوستان به خاطر من چند هفته براي شروع مسابقه صبر كنند

با تشكر
alibeti آفلاين است
3 تشکر کننده از alibeti:
قديمي December 31st, 2008, 22:00   #23
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

لطفا دوستانی که با تاخیر یک هفته ای زمان مسابقه موافق هستند، با تشکر از دو پست بالا موافقت خود را اعلام کنند.

در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.

موفق باشید
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

لطفا این ست را ببینید: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
ظاهرا تعداد تشکرها تا به حال بیش از 36 عدد نبوده .

به هر حال بالشخصه همیشه از اینکه ما ایرانی ها عادت به پیروی از قوانین اعلام شده نداریم متاسف بوده ام .
اگر به تاپیک ثبت نام اولین دوره مسابقات هم نگاه کنیم میبینیم که عده ای حتی تا آخرین روزهای مسابقه از قوانین انتقاد کرده و حتی پیشنهاد تغییر قوانین را می دادند .!!!

در انتها باید عرض کنم که به اعتقادات دوستان شیعه و متدین سایت احترام می گذارم و قصد من فقط به چالش کشیدن عدم رعایت نظر اکثریتی بود که با نزدن دکمه تشکر با تغییر زمان مخالف بودند و طبق معمول جامعه ما، این اکثریت همیشه در اقلیت بوده اند .
8 تشکر کننده از yusefamini:
قديمي December 31st, 2008, 22:30   #24
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله yusefamini نمايش نوشته ها

به هر حال بالشخصه همیشه از اینکه ما ایرانی ها عادت به پیروی از قوانین اعلام شده نداریم متاسف بوده ام .
اگر به تاپیک ثبت نام اولین دوره مسابقات هم نگاه کنیم میبینیم که عده ای حتی تا آخرین روزهای مسابقه از قوانین انتقاد کرده و حتی پیشنهاد تغییر قوانین را می دادند .!!!

در انتها باید عرض کنم که به اعتقادات دوستان شیعه و متدین سایت احترام می گذارم و قصد من فقط به چالش کشیدن عدم رعایت نظر اکثریتی بود که با نزدن دکمه تشکر با تغییر زمان مخالف بودند و طبق معمول جامعه ما، این اکثریت همیشه در اقلیت بوده اند .
درود به تمام دوستان

دوست عزیز مثل اینکه خیلی دارید تند میرید گویا شما در ایران زندگی نمیکنید ما نه مذهبی هستیم نه تاحالا تو عمرمون یک رکعت نماز خوندیم بحث این نیست که بخاطر مسائل مذهبی مسابقه عقب بیافته بلکه منظور اینه که در این چند روز تا شروع و تموم بشه خیلیها میان خیلیها میرن بعضیها مثل من مجبورند از یک شهر به شهر دیگر بروند قبول کنید که روزهای مناسبی برای مسابقه انتخاب نشده یود شما فکر میکنید اگر فقط 30 نفر دکمه تشکر رو فشار داده اند فقط همین 30 نفر تو کل این مملکت چنین مشکلی دارند نه دوست عزیز تعداد بیشتر از این حرفاست ولی یا بعضی تاپیک رو ندیدند یا خیلیها هم بیتفاوت به این مسائل هستند شما فقط بفکر خودت نباش که وقت به اندازه کافی داری بالاخره مجموع همین دوستان هستند که باعث میشه تعداد استقبال کنندگان از مسابقه بیشتر بشه اگر قرار باشه 50 تا بخاطر تاسوعا عاشورا 50 تا بخاطر امتحانات شرکت نکنند پس میخواید شما بتنهایی شرکت کنید باید یاد بگیریم که به حقوق دیگران احترام بگذاریم مشکل هر کسی مشکل بقیه هم هست اگر شما یکهفته هفته صبر کردی هنر کردی اینکه ما بلافاصله سعی میکنیم بی دلیل کسانی رو به باد انتقاد بگیریم بنظر من کار خیلی هنرمندانه ایی نیست اگر صبر شما اینقدر براتون درد سر سازه و غیر قابل تحمل ما راضی به ناراحتی شما نیستیم و من از مدیران سایت تقاضا میکنم مسابقه رو در همون زمان قبلی برقرار کنند ........................ چرا به اینجا که میرسه ما یادمون میاد ایرانی هستیم و تمام مشکلاتمون بخاطر بی ثباتی در تصمیم گیری هست

به هر حال از درایت مدیران سایت کمال تشکر و قدردانی رو دارم هر تصمیمی که آنها بگیرند ما در مقام اعتراض نیستیم....
قديمي December 31st, 2008, 22:38   #25
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahidrock نمايش نوشته ها
درود به تمام دوستان

دوست عزیز مثل اینکه خیلی دارید تند میرید گویا شما در ایران زندگی نمیکنید ما نه مذهبی هستیم نه تاحالا تو عمرمون یک رکعت نماز خوندیم بحث این نیست که بخاطر مسائل مذهبی مسابقه عقب بیافته بلکه منظور اینه که در این چند روز تا شروع و تموم بشه خیلیها میان خیلیها میرن بعضیها مثل من مجبورند از یک شهر به شهر دیگر بروند قبول کنید که روزهای مناسبی برای مسابقه انتخاب نشده یود شما فکر میکنید اگر فقط 30 نفر دکمه تشکر رو فشار داده اند فقط همین 30 نفر تو کل این مملکت چنین مشکلی دارند نه دوست عزیز تعداد بیشتر از این حرفاست ولی یا بعضی تاپیک رو ندیدند یا خیلیها هم بیتفاوت به این مسائل هستند شما فقط بفکر خودت نباش که وقت به اندازه کافی داری بالاخره مجموع همین دوستان هستند که باعث میشه تعداد استقبال کنندگان از مسابقه بیشتر بشه اگر قرار باشه 50 تا بخاطر تاسوعا عاشورا 50 تا بخاطر امتحانات شرکت نکنند پس میخواید شما بتنهایی شرکت کنید باید یاد بگیریم که به حقوق دیگران احترام بگذاریم مشکل هر کسی مشکل بقیه هم هست اگر شما یکهفته هفته صبر کردی هنر کردی اینکه ما بلافاصله سعی میکنیم بی دلیل کسانی رو به باد انتقاد بگیریم بنظر من کار خیلی هنرمندانه ایی نیست اگر صبر شما اینقدر براتون درد سر سازه و غیر قابل تحمل ما راضی به ناراحتی شما نیستیم و من از مدیران سایت تقاضا میکنم مسابقه رو در همون زمان قبلی برقرار کنند ........................ چرا به اینجا که میرسه ما یادمون میاد ایرانی هستیم و تمام مشکلاتمون بخاطر بی ثباتی در تصمیم گیری هست

به هر حال از درایت مدیران سایت کمال تشکر و قدردانی رو دارم هر تصمیمی که آنها بگیرند ما در مقام اعتراض نیستیم....
بله .... حق کاملا با شماست

بنده رسما از شما عذر خواهی میکنم و تشکر میکنم که شما مثل من تند نرفتید .

زنده باشید
7 تشکر کننده از yusefamini:
قديمي December 31st, 2008, 22:49   #26
alibeti
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 352 بار در 125 پست
alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)alibeti (سطح 2)
Smile

0

به نظرم اين تصميم بايد به كميته استيناف كشيده بشه

پس هر كس دوست داره كه مسابقه به زمان قبل برگرده از اين پست تشكر كنه

با تشكر
alibeti آفلاين است
قديمي December 31st, 2008, 22:50   #27
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

سلام دوستان.
من خودم از تشکر کننده ها هستم و اون هم به دلیل امتحاناتم هست.
این یک پیشنهاد بود و چند نفر هم به دلایل مختلف به این پیشنهاد رای دادند.
اگر به تعداد شرکت کننده ها و تعداد تشکر کننده ها نگاه کنم به این نتیجه می رسم که خوب این 36 نفر یا حالا 50 نفر به دلیل در اقلیت بودند نتونستنددر مقابل نظر حدودا 300 نفر برنده شوند و من در این جا حق را کاملا به جناب امینی می دهم و ز مدیریت سایت تقاضا دارم در مورد این پیشنهاد بررسی بیشتری کنند تا همه راضی باشند.
چون رای گیری بوده همه ی شرکت کنندگان اصولا باید شرکت می کردند و وقتی 36 نفر رای دادند خوب این یعنی در اقلیت بودن و تابع نظر اکثریت شدن.
ممنونم.
پ.ن: جناب امینی من عذر می خواهم از طرف خودم که با تشکر از این پیشنهاد موجب ناراحتی شما و بزرگانی مانند شما شدم .
قديمي December 31st, 2008, 22:52   #28
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله yusefamini نمايش نوشته ها

سلام
دوست عزیز
1: اگر شما یک رای گیری را اعلام میکردید. و محدودیت زمانی برای اعلام نتایج رای گیری داشتید.چه میکردید؟

مدیرت سایت اعلام کردند که:
نقل قول:
در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.
واین به این معنی نیست که راه دیگری برای تصمیم تاخیر در زمان مسابقه و جود ندارد.
برای اینکه مدیر سایت از کلمه فقط در آن جمله استفاده نکرده است.
اگر جمله به این شکل بود حرف شما قابل قبول بود.
فقط در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.

2: این شماره به علت انتقاد مورد قبول جناب pulp در صحفه بعد حذف شد.
3: تا لحظه اعلام تاخیر فقط یک نفر مخالفت کرد و یک نفر هم سوالی مطرح نمود که از آن پست مخالفتی مبنی بر تاخیر استنباط نمیشد. و مدیریت سایت با در نظر گرفتن محدودیت زمانی برای تصمیم و نبود مخالفتی از سوی دوستان به این معنی که بقیه دوستان دارای رای ممتنع هستند و تعداد تشکر ها تصمیم گرفتند که با تاخیر موافقت کرده و تاخیر را اعلام نمایند.

4: اتفاقا شما باید مورد انتقاد قرار بگیرید که تا کنون تماشاچی بوده و هیچ مخالفتی نکردید. و بعد از اعلام نتایج شروع به انتقاد کردید. اگر پست بنده را در صحفه قبل بخوانید میبینید که بنده دو دلیل منطقی برای تاخیر عنوان کرده ام.ولی شما آن را به مسائل مذهبی تنها مرتبط دانسته اید.

5: ما ایرانی ها از بهترین مردمان هستیم سعی کنیم این قدر خودمان را کوچک نشان ندهیم.

آخرین ويرايش توسط BLACK_NINJA در December 31st, 2008 و ساعت 23:29
BLACK_NINJA آفلاين است
قديمي December 31st, 2008, 22:58   #29
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
دوست عزیز
1: اگر شما یک رای گیری را اعلام میکردید. و محدودیت زمانی برای اعلام نتایج رای گیری داشتید.چه میکردید؟

مدیرت سایت اعلام کردند که:

واین به این معنی نیست که راه دیگری برای تصمیم تاخیر در زمان مسابقه و جود ندارد.
برای اینکه مدیر سایت از کلمه فقط در آن جمله استفاده نکرده است.
اگر جمله به این شکل بود حرف شما قابل قبول بود.
فقط در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.

2: تا این لحظه 30 نفر از پست مربوطه تشکر کردند. و این از نصف حداکثر تشکر ها بیشتر است. و بیشتر از نصف در رای گیری ها مورد توجه قرار میگیرند.

3: تا لحظه اعلام تاخیر فقط یک نفر مخالفت کرد و یک نفر هم سوالی مطرح نمود که از آن پست مخالفتی مبنی بر تاخیر استنباط نمیشد. و مدیریت سایت با در نظر گرفتن محدودیت زمانی برای تصمیم و نبود مخالفتی از سوی دوستان به این معنی که بقیه دوستان دارای رای ممتنع هستند و تعداد تشکر ها تصمیم گرفتند که با تاخیر موافقت کرده و تاخیر را اعلام نمایند.

4: اتفاقا شما باید مورد انتقاد قرار بگیرید که تا کنون تماشاچی بوده و هیچ مخالفتی نکردید. و بعد از اعلام نتایج شروع به انتقاد کردید. اگر پست بنده را در صحفه قبل بخوانید میبینید که بنده دو دلیل منطقی برای تاخیر عنوان کرده ام.ولی شما آن را به مسائل مذهبی تنها مرتبط دانسته اید.

5: ما ایرانی ها از بهترین مردمان هستیم سعی کنیم این قدر خودمان را کوچک نشان ندهیم.
جناب امینی حالا دونستی این اقلیت چطور در اکثریت قرار میگیرند؟
albertini آفلاين است
2 تشکر کننده از albertini:
قديمي December 31st, 2008, 23:01   #30
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
جناب امینی حالا دونستی این اقلیت چطور در اکثریت قرار میگیرند؟
اقای albertini شما اگر نظر یا انتقادی در مورد پست قبل دارید عنوان کنید.
این گونه سخن گفتن مشکلی را حل نمیکند.
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, گفتگو, مسابقات, دومین, دوره, درباره, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است