انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

نمايش نتيجه نظرسنجي: آیا با تدوین و بازنگری در قوانین سایت موافقید؟
تدوین و بازنگری در قوانین سایت را لازم می دانم. 315 54.03%
قوانین فعلی به اندازه کافی شفاف هستند. لذا بازنگری در قوانین لزومی ندارد. 268 45.97%
تعداد رای دهندگان: 583. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي May 24th, 2009, 23:52   #31
mohsendani
Junior Member

mohsendani's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
محل سكونت: مشهد.امامت
تشکر از ايشان: 10 بار در 2 پست
mohsendani (سطح 0)
0

باسلام خدمت دوستان عزیز فقط می خواستم حضور خودم را به عنوان عضوی جدید اعلام کنم زیاد با ریز قوانین اشنا نیستم ولی هر چند وقت یکبار قوانین را مرور کردن و اصلاح کردن بد نیست با تشکر
mohsendani آفلاين است
تشکر کننده از mohsendani:
قديمي May 25th, 2009, 00:26   #32
davo
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 710 بار در 192 پست
davo (سطح 1)davo (سطح 1)davo (سطح 1)davo (سطح 1)davo (سطح 1)
0

با عرض سلام وخسته نباشید به نظر بنده سایت سرمایه سایت بزرگ و کار آمدیه و دلیلی نداره که بزرگتر نشه و بهتره به موازات رشد سایت قوانین هم اصلاح ،حذف ویا اضافه شوند . البته بهتره به نحوی باشه که هر صحبت در محل خودش باشه
با آرزو موفقیت همه
davo آفلاين است
قديمي May 25th, 2009, 01:37   #33
FARZAD_fa
Senior Member

FARZAD_fa's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: shiraz
تشکر از ايشان: 1,145 بار در 271 پست
FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)
0

سلام

هر سخن جایی وهر نکته مکانی دارد.

چرا عاقل کند کاری که باز ارد ÷شیمانی
قديمي May 26th, 2009, 01:34   #34
taghi
Junior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
محل سكونت: تهران، بیرجند، مشهد
تشکر از ايشان: 26 بار در 9 پست
taghi (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
دوست عزیز شاید شما در این تاپیک اقدام به فروش نمی کردید اما از این سایت برای افزایش مشترکی و تبلیغ کار خود استفاده میکردی یک ضرب المثل قدیمی میگه هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگره این قضیه هم از طرف شما مستثنا نیست اگر من ثابت کنم که شما از ابتدای سال 2009 اقدام به فروش سیگنال میکردی چه میکنی ؟
من به شما میگم اگر این قضیه ثابت شد بنده متنی را در آخر تاپیک شما الصاق میکنم و تاپیک شما را قفل میکنم اگر این شرط را می پذیرید بنده مدارک را در اختیار همه قرار می دهم تا بقیه کابران قضاوت کنند
با سلام و احترام به آقا رضای عزیز.
این دلیل شما اصلا منطقی نیست آقای رهجو.
قانون به نیت افراد کاری نداره ، عملکرد مهمه.
ا به هر حال کسی که توی اینکار خبره است از پست هاش تو این سایت شناخته می شه و طبیعیه که افراد بخوان با اون تماس بگیرن و از تخصصش استفاده کنن به شکل غیر عمومی.
کسی تعهدی نداره که اگه با این سایت شرع کرد تا ابد هم با اون ادامه بده.
یا اگه مجانی بود پولی نکنه . ربطی به رضای خدا نداره . این یه روال تجاری معمول هست.

اینطوری آقا رضا باید آی دی شما رو بن کنه چون با اسم اصل اصلی وارد شدین و این برای شما یه تبلیغه.

من در مورد مقررات سایت زیاد اطلاع ندارم اما به نظر من مشکل سایت اینه که دیگه اکثر افراد قدیمی و با تجربه اینجا فعالیتی ندارن. از دوستانی که توی قرار اول حضور داشتن کسی دیگه پیداش نیست. شاید به خاطر سخت گیری های مدیر سایت بود. گرچه من برای همه دوستانی که سایت زدن و همچنین آقا رضا و دیگران احترم قائلم اما چون به نظر من این سایت تقریبا نقطه ی شروع آشنایی اولین فارکس کارای ایرانی با هم بود و تقریبا اولین مطالب فارسی فارکس تو اینترنت رو داشت ( تقریبا) ، دلم می سوزه که فاروم های تازه کار با کپی کردن مطالب اون دارن جاشو می گیرن.
من فکر می کنم قوانین زیاد مهم نیست ، شکل اجرا مهمه. اگه مدیران انجمن ها( البته قصد جسارت به مدیران فعلی ندارم) کسانی باشن که در کار فارکس تجربه دارن و کار می کنن و کسانی باشن که بیان خودشون هم هر روز وقت بذارن و علاوه بر نظارت مطلب بنویسن و آموزش بدن و جواب پستها رو بدن خیلی از مشکلات حل می شه.

ضمنن در مورد ف. ی . ل ت . رینگ هم مشکل اساسی تر از این حرفاست. و من و شما هرچی دست و پا بزنیم اگه قرار باشه گرفتار ش شیم ، شدیم . نمی خوام 30 یا 30 حرف بزنم اما اینجا دیگه همه می دونن تغییر قانون دردی رو دوا نمی کنه و اجرا کنندش باید عوض شه .
taghi آفلاين است
تشکر کننده از taghi:
قديمي May 26th, 2009, 10:54   #35
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی: 583 نفر

تعداد افراد موافق با گزینه ( تدوین و بازنگری در قوانین سایت را لازم می دانم): 315
تعداد افراد موافق با گزینه (قوانین فعلی به اندازه کافی شفاف هستند. لذا بازنگری در قوانین لزومی ندارد): 268

با توجه به نتیجه نظرسنجی، بازنگری در قوانین سایت انجام و بر اساس ساز و کاری که در قوانین پیش بینی خواهد شد، مدیران تالارهای غیرتخصصی انتخاب خواهند شد.

برای عضویت در تیم بازنگری قوانین و همچنین انتخاب اعضای تیم، تاپیک زیر را ببینید.
http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4966

با تشکر
Reza آفلاين است
4 تشکر کننده از Reza:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
قوانین, موافقید؟, آیا, بازنگری, تالارهای, تدوین, غیرتخصصی

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 12:59 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.