انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي April 29th, 2009, 21:07   #271
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasoul.ak نمايش نوشته ها
ممنون از جوابتون
پس اينطور كه شما گفتيد ويندوزي كه روي گوشيهاي چنيي است ارجينال وميشه استفاده كرد
اگه اين مدلهاي گوشي چيني رو ميشناسيد مدل و قيمتش رو به من بگيد
سلام
عذر می خوام ، منظورمو بد رسوندم.اصولا چینی ها متخصص کپی کردن و از این جور کارها هستند.اما در مورد پاکت پی سی ، نمیتونن این کار رو انجام بدن چون نیاز به ویندوز اریجینال دارندو مایکرو سافت بهشون نمیده.
مورد دیگه اینکه چین معمولا سعی میکنه اجناسی با قیمت پایین و کیفیت متوسط تولید کنه (البته محصولات درجه 1 هم داره که گرون هستند) اما در مورد پاکت پی سی ، چون تکنولوژی پیشرفته داره و تولیدش گرون در می آید ،اینکارو نمیکنه.
بنا بر این بعید میدونم پاکت پی سی چینی گیر بیاد.
البته توجه داشته باشید که بسیاری از کمپانی های بزرگ ، بعضی از خط تولید ها شون در چین هست ، اما با همون قیمت و کیفیت مثلا اروپا ، این اجناس به فروش میرسه.
قديمي April 29th, 2009, 21:51   #272
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله behrouz-fx نمايش نوشته ها
سلام
عذر می خوام ، منظورمو بد رسوندم.اصولا چینی ها متخصص کپی کردن و از این جور کارها هستند.اما در مورد پاکت پی سی ، نمیتونن این کار رو انجام بدن چون نیاز به ویندوز اریجینال دارندو مایکرو سافت بهشون نمیده.
مورد دیگه اینکه چین معمولا سعی میکنه اجناسی با قیمت پایین و کیفیت متوسط تولید کنه (البته محصولات درجه 1 هم داره که گرون هستند) اما در مورد پاکت پی سی ، چون تکنولوژی پیشرفته داره و تولیدش گرون در می آید ،اینکارو نمیکنه.
بنا بر این بعید میدونم پاکت پی سی چینی گیر بیاد.
البته توجه داشته باشید که بسیاری از کمپانی های بزرگ ، بعضی از خط تولید ها شون در چین هست ، اما با همون قیمت و کیفیت مثلا اروپا ، این اجناس به فروش میرسه.
سلام
در دنيا معمولا 3 رده كيفي براي توليدات خود قايل هستند مثلا ماشين سفارش امريكا سفارش خليج و ...
اما در چين بيش از 15 رده كيفيتي دارند
زماني كه يك بازرگان ميخواد محصولي از چين وارد كنه زمان سفارش ميگه محصولي ميخوام با فلان قيمت چين با هر مارك و قيمتي شما بخواهيد توليد ميكنه براتون
بازرگانان ايراني كه ميدونند ما ملت دنبال چيز ارزونيم هم سفارش حد اقل قيمت رو ميدهند كه طبيعطا اين حد اقل كيفيت رو به همراه داره
همين چين محصولات تاپو درجه يك خودش رو به امريكا و اروپا صادر ميكنه كه كيفيت بسيار خوبي هم دارند
با تشكر
قديمي April 30th, 2009, 02:00   #273
Ahmad-Ali
Senior Member

Ahmad-Ali's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
محل سكونت: Iran-Tabriz
تشکر از ايشان: 562 بار در 315 پست
Ahmad-Ali (سطح 1)Ahmad-Ali (سطح 1)
0

سلام و شب بخیر.

با اجازه شما من هم یک سوال بپرسم.آیا در این گوشیها میتوان از دو سیم کارت استفاده کرد؟
ارادتمندتان احمد
قديمي April 30th, 2009, 13:21   #274
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ahmad-Ali نمايش نوشته ها
سلام و شب بخیر.

با اجازه شما من هم یک سوال بپرسم.آیا در این گوشیها میتوان از دو سیم کارت استفاده کرد؟
ارادتمندتان احمد
با سلام

به طور عادی نه. ولی میتونید که از این کیت های دوسیم کارت استفاده کنید. ( ریسکش با خودتون. من که استفاده کردم گوشی رو از کار انداخت و بردم گارانتی ولی پاکت پی سی هم دیده ام که راحت با اینها کار میکنه)

یک راه دیگه هم وجود داره : مخابرات برای یک سری از ادارات دولتی سیم کارتها رو با درخواست خودشون و یک هزینه 10-20 تومنی دو شماره ای میکنه. اگر هم اپراتورهاش فرق بکنن مهم نیست. (من یکی دیدم که یک شمارش تالیا بود و دومین شمارش همراه آخر!) . باید برای این کار به مخابرات مراجعه کنید ببینید انجام میدن یا نه. (یا خب طبق معمول ادارات دولتی آشنا ,پارتی , .. چیزی پیدا کنین)
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي May 1st, 2009, 19:39   #275
saman55
Junior Member

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
saman55 (سطح 0)
0

سلام خدمت همه دوستان عزیز و محترم من دو سوال داشتم اگر راهنمایی کنید ممنون میشوم
- من اگر بخواهم با استفاده از موبایل ترید کنم فقط شرایط زیر را میخواهم دوستان یک گوشی مناسب با قیمت خدود 300 200- هزار تومان هر چی کمتر باشه بهتر برام معرفی کنند
فقط میخواهم خط افقی و عمودی ترسیم کنم و فقط ترید کنم یعنی پوزیشن باز کنم . همین
ممنون میشم دوستان تجربه خودشون را به من هم بگویند.
saman55 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 1st, 2009, 20:29   #276
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله saman55 نمايش نوشته ها
سلام خدمت همه دوستان عزیز و محترم من دو سوال داشتم اگر راهنمایی کنید ممنون میشوم
- من اگر بخواهم با استفاده از موبایل ترید کنم فقط شرایط زیر را میخواهم دوستان یک گوشی مناسب با قیمت خدود 300 200- هزار تومان هر چی کمتر باشه بهتر برام معرفی کنند
فقط میخواهم خط افقی و عمودی ترسیم کنم و فقط ترید کنم یعنی پوزیشن باز کنم . همین
ممنون میشم دوستان تجربه خودشون را به من هم بگویند.
با سلام

فکر کنم جوابتون در این پست باشد

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پیروز باشید
قديمي May 5th, 2009, 12:26   #277
jamal.tavasoi
Junior Member

jamal.tavasoi's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: tehran
تشکر از ايشان: 43 بار در 11 پست
jamal.tavasoi (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به jamal.tavasoi
0

درود خدمت همه دوستان

نظرتون را در مورد سامسونگ i900 omnia می خواستم بدونم.

با سپاس
قديمي May 5th, 2009, 20:56   #278
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله jamal.tavasoi نمايش نوشته ها
درود خدمت همه دوستان

نظرتون را در مورد سامسونگ i900 omnia می خواستم بدونم.

با سپاس
با سلام

گوشی خوبیه و خیلی سریع. فقط مشکل اصلی اون اینه که رزولوشن صفحه اش نسبت به سایز اون خیلی کمه. توصیه می کنم که حتما قبل از خرید اگر تونستید گوشی روشن رو در یک بازی ( از لحاظ تعداد رنگها و دیدن تعداد زیادی رنگ در صفحه اون و سایز پیکسلها) دست یک نفر ببینید. و اگر تونستید مدلهای دیگه رو هم چک کنید.

الان هم یک مقدار بازار امنیا ریخته بهم و حدود50 تا 70 تومن مدلهای مختلفش گرون شده. اگر میتونید ونیاز مبرم ندارید فعلا یک مقدار صبر کنید.

موفق باشید.
تشکر کننده از mrm2007:
قديمي May 25th, 2009, 07:22   #279
pedarkhande
Senior Member

pedarkhande's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2005
تشکر از ايشان: 770 بار در 180 پست
pedarkhande (سطح 2)pedarkhande (سطح 2)pedarkhande (سطح 2)pedarkhande (سطح 2)pedarkhande (سطح 2)pedarkhande (سطح 2)pedarkhande (سطح 2)pedarkhande (سطح 2)
0

با سلام
خلاصه بعد از کلی بررسی و مقایسه تصمیم گرفتم یک sony ericsson x1 بگیرم . ویندوز موبایل نسخه 6 داره , صفحه نمایش 3 اینچ و رزولوشن خوب . گفتم قبل از خرید یک مشورتی با دوستان داشته باشم این گوشی از نظر ترید مشکلی نداره ؟ متا تریدر روی اون نصب می شه ؟
یک سوال دیگه هم دارم که البته می دانم تکراری هست ! من قیمت اینترنت ایرانسل و همراه اول را درست متوجه نشدم . بعلاوه اینکه کدام یک بهتر است ؟ یعنی از نظر سرعت و قطع نشدن و قیمت ؟
با تشکر
قديمي May 25th, 2009, 11:21   #280
sheida
Junior Member

تاريخ عضويت: Apr 2006
sheida (سطح 0)
0

سلام
من گوشي Imate Jamin دارم و متاتريدر موبايل را از سايت Union Forex گرفتم اما نميدونم مخصوص PDA هست يا اسمارت فون ‘ فقط ميدونم مال شركت Meta Quest هست . اما خطوط فيبو و ياامكان رسم خطوط را نداره كسي ميتونه راهنماييم كنه كه متاتريدر بهتري كه بدرده گوشي من بخوره و امكان خطوط فيبو را داشته باشه از كجا ميتونم دانلود كنم ؟
موفق باشيد.

آخرین ويرايش توسط sheida در May 25th, 2009 و ساعت 11:50
sheida آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 25th, 2009, 11:40   #281
sheida
Junior Member

تاريخ عضويت: Apr 2006
sheida (سطح 0)
0

راستي 1 سوال ديگه هم داشتم . اينكه براي كار با متاتريدر موبايل GPRS همراه اول بهتره يا ايرانسل (چه از نظر هزينه چه از نظر سرعت و كيفيت Connection)
در ضمن از اطلاعات مفيد دوستان متشكرم.

آخرین ويرايش توسط sheida در May 25th, 2009 و ساعت 11:46
sheida آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 27th, 2009, 01:04   #282
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pedarkhande نمايش نوشته ها
با سلام
خلاصه بعد از کلی بررسی و مقایسه تصمیم گرفتم یک sony ericsson x1 بگیرم . ویندوز موبایل نسخه 6 داره , صفحه نمایش 3 اینچ و رزولوشن خوب . گفتم قبل از خرید یک مشورتی با دوستان داشته باشم این گوشی از نظر ترید مشکلی نداره ؟ متا تریدر روی اون نصب می شه ؟
یک سوال دیگه هم دارم که البته می دانم تکراری هست ! من قیمت اینترنت ایرانسل و همراه اول را درست متوجه نشدم . بعلاوه اینکه کدام یک بهتر است ؟ یعنی از نظر سرعت و قطع نشدن و قیمت ؟
با تشکر
با سلام

1) در مورد x1 : شما یکی از بهترین گوشیهای قابل استفاده برای اینکار رو انتخاب کرده اید. (به خاطر صفحه نمایش بزرگ - رم بسیار بالا - سرعت بالا) من برای یکی از دوستانم متاتریدر موبایل مال فیبو رو نصب کردم وبدون مشکل کار میکنه.

2) با تجربه ای که من داشتم ایرانسل هم سرعتش بیشتره و هم قیمتش ارزونتر (حداق نصف مخابرات - اگر هم سیم کارت پیام رسانش رو بگیرید قیمتش میشه یک هفتم مخابرات). البته توی هفته گذشته یکی دو بار قطع شده ولی کلا بسیار سرتر از مخابراته.
3 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي May 27th, 2009, 17:44   #283
a.m.f
Senior Member

a.m.f's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 465 بار در 173 پست
a.m.f (سطح 2)a.m.f (سطح 2)a.m.f (سطح 2)a.m.f (سطح 2)a.m.f (سطح 2)a.m.f (سطح 2)a.m.f (سطح 2)a.m.f (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله MSN به a.m.f ارسال پيغام بوسیله Yahoo به a.m.f
0

سلام به همه دوستان

من تنبلی کردم و صفحات قبل رو نخوندم .
میتونید راهنماییم کنید که برای گوشی سونی اریکسون K800i میشه متاتریدر موبایل نصب کرد ؟
و اگر میشه :
در سایت الپاری چند مدل از این نرم افزار برای گوشیهای مختلف ذکر شده . من کدوم رو باید دانلود کنم ؟

ممنون و موفق باشید .
قديمي June 1st, 2009, 00:39   #284
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله a.m.f نمايش نوشته ها
سلام به همه دوستان

من تنبلی کردم و صفحات قبل رو نخوندم .
میتونید راهنماییم کنید که برای گوشی سونی اریکسون K800i میشه متاتریدر موبایل نصب کرد ؟
و اگر میشه :
در سایت الپاری چند مدل از این نرم افزار برای گوشیهای مختلف ذکر شده . من کدوم رو باید دانلود کنم ؟

ممنون و موفق باشید .
با سلام

خیر نمیشه. باید گوشی شما دارای سیستم عامل ویندوز موبایل باشه تا بشه روش متاتریدر نصب کرد

موفق باشید.
2 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي June 1st, 2009, 22:20   #285
hossein_jahan
Member

hossein_jahan's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 82 بار در 49 پست
hossein_jahan (سطح 0)
dar khoste rahnamaei

0

Ba salam khedmate dostan
lotfan mano rahnamaye konid
narm afzare meta treader 4 mobile ba ver build223 broker fibo ra roye goshi bedoneh moshkel nasb kardam va estefaseh ham mikardam vali modati hast ke be mahze vorod live update faal mishe paraye update be ver build 224 va goshi hang mikoneh leza az dostan agar kasi ver 224 ro dare khaheshan lotf konad va dar ekhtiyare man bezare test konam
dar zen goshi man htc touch 3G ast
ba tashakor
hossein_jahan آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
موبایل, اطلاعات, تمام, ترید

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید