انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي February 7th, 2009, 23:31   #256
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

یکی از نکات جالب توجه در نتایج این است که از روز دوم تا آخرین روز مسابقه، همواره میانگین Balance شرکت کنندگان بالاتر از میانگین Equity بوده است. همچنین با نزدیک شدن به پایان مسابقه، اختلاف میانگین Balance و میانگین Equity شرکت کنندگان افزایش داشته است.

از دوستان گرامی دعوت می کنم تحلیل و تفسیر خود از این موضوع را در ادامه این تاپیک مطرح کنند.
Reza آفلاين است
قديمي February 7th, 2009, 23:50   #257
Leprechaun
Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 495 بار در 117 پست
Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)
0

با سلام

به نوبه خود به نمايندگي از طرف تمامي دوستاني كه در مسابقه شركت كرده اند، از آقا رضا مديريت محترم سايت سرمايه، جناب محسن، شركت ايماني و تمامي عزيزاني كه نوعي براي برگزاري مسابقه قبول زحمت كردند صميمانه سپاس گذارم.
از دوستان عزيزم كه در طول مسابقه بنده رو مورد لطف قرار دادن بي نهايت ممنونم.
يك تبريك ويژه هم خدمت جناب ضيايي كه تونستن در روزهاي پاياني لذت رقابت رو دو چندان كنن.

ارادتمند
قديمي February 8th, 2009, 00:12   #258
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
یکی از نکات جالب توجه در نتایج این است که از روز دوم تا آخرین روز مسابقه، همواره میانگین Balance شرکت کنندگان بالاتر از میانگین Equity بوده است. همچنین با نزدیک شدن به پایان مسابقه، اختلاف میانگین Balance و میانگین Equity شرکت کنندگان افزایش داشته است.

از دوستان گرامی دعوت می کنم تحلیل و تفسیر خود از این موضوع را در ادامه این تاپیک مطرح کنند.
فکر کنم این موضوع طبیعی باشه.این نشون میده تریدرها پوزیشن های در سود را طبق روال عادی میبندند ولی پوزیشنهای منفی خودشون

رو به امید اینکه تبدیل به پوزیشنهای مثبت خواهند شد باز نگه میدارند.در واقع بعضی اوقات در ترید بجای اینکه سود کردن هدف و الویت ما

باشد ناخوداگاه تمایل به اثبات توانایی خودمون در پیش بینی بازار تبدیل به هدف اصلی میگردد که این میتواند خطرناک باشد.
albertini آفلاين است
قديمي February 8th, 2009, 00:13   #259
Falconbird
Junior Member

تاريخ عضويت: Dec 2008
تشکر از ايشان: 36 بار در 3 پست
Falconbird (سطح 1)Falconbird (سطح 1)
0

سلام و عرض ادب خدمت همه

از الطاف همه دوستان خوب سایت سرمایه کمال امتنان را دارم . همانطور که پیشتر هم عرض کردم این 4 هفته برای من پر از اشتباهات بزرگ بود. از همه کسانی که در برگزاری چنین مسابقاتی همت گمارده و باعث ارتقاء تجربه در تریدرهای ایرانی میشوند سپاسگذارم.

در روز های آخر می دونستم که آقای Leprechaun که متاسفانه اسم شریفشون را نمی دانم مثل من روی طلا کار میکنند . جا داره بهشون تبریک بگم ، چون با اختلاف زیادی که من تا اول هفته ایجاد کرده بودم خیلی بسرعت خودشون را بالا کشیدن و حتی اگر دیروز با سود معاملات خود را روی 920 میبستند الان ایشان نفر اول بودند. من هم به شما تبریک میگم که انقدر طلا رو خوب تحلیل میکنید.

امید به اینکه روزی ما ایرانی ها در این زمینه هم توی دنیا حرف برای گفتن داشته باشیم.

مخلص دوستان
Falconbird آفلاين است
قديمي February 8th, 2009, 08:27   #260
Alifar
Senior Member

Alifar's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: http://fxcompetitions.com
تشکر از ايشان: 8,694 بار در 3,200 پست
Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)Alifar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alifar
0

با سلام
خواستم از زحماتی که اقا رضا کشیدن تشکر کنم و به این بهانه علت افت خودمو در 4 روز اخر بگم
حقیقش روز 4 شنبه برام مشکلی پیش اومد که مجبور شدم شهر خودمو به مقصد شهری دیگر (مشکل بیمارستانی)ترک کنم
حتی نتونستم پوزیشن بازی که روی پوند/دلار داشتم رو ببندم فقط شبها میتونستم به چارت سرک بکشم حتی روز اخر اگه کامل پای چارت مینشستم جا برای لا اقل نفر سومی فراهم بود

اینبار قسمت ما نبود که اول بشیم
انشا اله سری بعد
در کل این اولین حسابی بود که پیش من 1ماه دووم اورد اونم با رشد 46درصدی که تو فرصتی دیگر به دلایل اون اشاره خواهم کرد (این مسابقه برای من که خیلی سازنده بود)
پ ن: به نفرات برتر هم تبریک میگم

آخرین ويرايش توسط Alifar در February 8th, 2009 و ساعت 08:52
Alifar آفلاين است
5 تشکر کننده از Alifar:
قديمي February 8th, 2009, 21:34   #261
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Falconbird نمايش نوشته ها

به نظرم هیچ دو نفری نمی تونند مثل هم کار نمی کنند. توی یه جزوه روانشناسی نوشته بود که هر وقت برای ترید احتیاج به نظر دیگران داشتی هنوز صلاحیت این کار رو پیدا نکردی ، چون حتمآ سیستم معاملاتی شما هنور دچار ضعف و ایراد است.
پس بهترین کار ، ادامه کسب تجربه و مطالعه بیشتر است. در ارتباط بودن با افراد ، نظراتشون و سیگنال ها باعث تداخل با نظرات شخصی میشه و درصد خطا رو بالا میبره.

احیانا اگر طلا اضافه آوردید این جملات رو هم طلا بگیرید.
قديمي February 9th, 2009, 02:43   #262
iman
Senior Member

iman's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2005
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 516 بار در 127 پست
iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به iman
0

بنده هم به نفرات برتر تبریک میگم برای بنده هم افتخاری بود در اولین مسابقه ای که شرکت کردم تجارب ارزشمندی کسب کردم
با امید موفقیت برای همه بچه های سرمایه
قديمي February 9th, 2009, 13:13   #263
fx.PARADISE
Senior Member

fx.PARADISE's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: ایران سرای من است
تشکر از ايشان: 846 بار در 243 پست
fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به fx.PARADISE
0

با سلام و تشکر از همه دوستان و دست اندر کاران این مسابقه

یک پیشنهاد دارم :

اگر دقت کرده باشید از رتبه 91 تا 180 دوستانی هستند که ثبت نام کرده بودند اما ظاهرا پوزیشنی نگرفته بودند. فکر می کنم برای نمایش بهتر رنکینگ مسابقات شرط گرفتن حداقلی از تعداد پوزیشن ( مثلا 5 پوزیشن تا 10 روز مانده به پایان مسابقه ) الزامی باشد تا دوستانی که اصلا پوزیشنی نمی گیرند از دور مسابقه فیلتر شوند.

خوشحال میشم سایر دوستان هم نظر خودشون را در این مورد ابراز نمایند.

این هم استیتمنت من : اگر گفتید مشکل کجاست؟

با تشکر
عكس ضميمه
نوع فايل: gif contest 3.gif‏ (5.0 کیلوبایت, 37 نمایش)

آخرین ويرايش توسط fx.PARADISE در February 9th, 2009 و ساعت 13:26
fx.PARADISE آفلاين است
تشکر کننده از fx.PARADISE:
قديمي February 9th, 2009, 13:25   #264
amin_ar
Member

amin_ar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 207 بار در 56 پست
amin_ar (سطح 1)amin_ar (سطح 1)amin_ar (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fx.PARADISE نمايش نوشته ها

این هم استیتمنت من : اگر گفتید مشکل کجاست؟

با تشکر
...من فکر میکنم یه شبی بوده که یه پوزیشن باز کردید و حد ضرر هم نگذاشتید و با خیال راحت خوابیدید! بعد وقتی صبح بیدار شدی اینطوری شدید
بعد هم بیخیال ادامه مسابقه شدید
قديمي February 10th, 2009, 06:09   #265
iman
Senior Member

iman's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2005
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 516 بار در 127 پست
iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)iman (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به iman
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله iman نمايش نوشته ها
بنده هم به نفرات برتر تبریک میگم برای بنده هم افتخاری بود در اولین مسابقه ای که شرکت کردم تجارب ارزشمندی کسب کردم
با امید موفقیت برای همه بچه های سرمایه
اینو یادم رفت
عكس ضميمه
نوع فايل: gif DetailedStatement.gif‏ (4.8 کیلوبایت, 26 نمایش)
قديمي February 10th, 2009, 17:31   #266
akhshik
Junior Member

akhshik's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: lahijan
تشکر از ايشان: 14 بار در 7 پست
akhshik (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به akhshik ارسال پيغام بوسیله Yahoo به akhshik
0

با سلام

ضمن عرض تبريك به نفرات برتر اين مسابقه تشكر مي كنم از آقا رضا مديريت محترم سايت سرمايه و شركت محترم ايماني اسپانسر مسابقه و همه عزيزاني كه در برگزاري اين مسابقه زحمات فراوان كشيده اند.

با آرزوي موفقيت براي همه دوستان
قديمي February 13th, 2009, 22:39   #267
eh$an
Junior Member

eh$an's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 24 بار در 10 پست
eh$an (سطح 0)
Smile تشکر

0

با سلام

بنده احسان پرتوی هستم و با وجود اینکه مدتهاست عضو سرمایه هستم اما بیشتر از مطالب دوستان استفاده کرده ام .

اولین پستم رو در این انجمن به خاطر شرکت در مسابقه زدم و پس از حدود یک ماه خوشحالم که به عنوان یکی از برندگان مسابقه این پست رو میزنم .

امروز که متوجه شدم تعداد افرادی که بهشون جایزه تعلق میگیره بیشتر شده و من هم جزو این افراد هستم لازم دونستم که از زحمات مدیریت محترم سایت( آقا رضا) و دوست خوبمون آقا محسن و همچنین اسپانسر محترم مسابقه و عزیزانی که زحمت این مسابقه رو کشیدند، تشکر کنم .

تا یک روز مونده به پایان مسابقه من در رتبه سوم بودم ، ولی در روز آخر با توجه به رقابتی که با mohammad211800 عزیز داشتم به رتبه چهارم منتقل شدم که جاداره به ایشون و دیگر برندگان مسابقه تبریک بگم .

در پایان، نمودار بالانس و جزئیات معاملاتم رو براتون میذارم .

شاد و پیروز باشید .
عكس ضميمه
نوع فايل: gif Balance2.gif‏ (12.9 کیلوبایت, 59 نمایش)

آخرین ويرايش توسط eh$an در February 13th, 2009 و ساعت 22:53
eh$an آفلاين است
5 تشکر کننده از eh$an:
قديمي February 15th, 2009, 13:04   #268
Sohrab_K
Senior Member

تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kurosh_lava نمايش نوشته ها
سهراب جان (sohrab_k) من هر وقت آیدی خودمو تو لیست نگاه می کنم چندمه آیدیه تو رو هم نگاه می کنم مثلا شما یه بار 4 رم یه بار 30 ام حالا هم 3 وم . هستی ( فردا رو نمی دونما)
فکر کنم داری موج سواری می کنی بابا دست ما رو هم بگیر اون پایینا داریم دستو پا می زنیم
همین الان 4 پیپ معادل 4 $ گرفتم
ولی 1 پله سقوط کردم
سلام

ممنون از لطف شما .

شرمنده که دیر پاسخ میدم . طی این دو سه هفته اخیر درگیر بودم و امروز اومدم مطالب اخیر سایت رو بخونم .

با وجودی که به امضام ( برنده شدن در مسابقه ) اعتقاد قلبی داشتم ، متاسفانه به دلیل مشکلات شخصی که طی مسابقه برام پیش اومد از اواسط مسابقه دیگه نرسیدم خودم ترید کنم .

به هر حال قسمت نشد جزء بنده ها باشم .(به وقول شما گرفتار موجهای زندگی شدیم ! ) الان هم که اومدم و دیدم تا نفر قبلی من جایزه گرفته و من موندم ، بیشتر دلم سوخت !

جا داره از مدیریت سایت و برگزار کنندگان مسابقه هم تشکر صمیمانه ای بکنم .

ارادتمند

Sohrab_K آفلاين است
تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي February 16th, 2009, 20:48   #269
omidchart
Member

omidchart's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 370 بار در 85 پست
omidchart (سطح 1)omidchart (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به omidchart
0

رتبه ششم در دور اول و رتبه پنجم در دور دوم.اینم استیمنت

قديمي February 20th, 2009, 23:11   #270
Sohrab_K
Senior Member

تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

آقا رضا

با سلام

ممکنه با توجه به اینکه تو شرایط شرکت در مسابقه اعلام استیتمنت برندگان پیشبینی و قبلا جزء شرایط شرکت در مسابقه به شرکت کنندگان اعلام شده بود ، استیمنت این عزیزان رو اینجا قرار بدید ؟

دیدن نحوه کار برنده ها همیشه آموزنده و لذت بخش هست .

ممنون
Sohrab_K آفلاين است
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, گفتگو, مسابقات, دومین, دوره, درباره, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید