انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي January 22nd, 2009, 13:31   #211
shadi1386b
Junior Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 13 بار در 8 پست
shadi1386b (سطح 0)
0

سلام خذمت دوستان عزيز مسابقه سخت و نفس گيري است من با 260 تا پوزيشن تا حالا 1030 تا شدم ولي بسيار مطالب اموزنده اي دارد من ميتوانم براي اينكه مي خواهم
shadi1386b آفلاين است
قديمي January 22nd, 2009, 14:33   #212
shabane1
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 454 بار در 190 پست
shabane1 (سطح 1)shabane1 (سطح 1)shabane1 (سطح 1)
0

سلام به همگی

من حسابم حدود 1060 $ هست

و بیشتر از0.08 نمیتونم پوز بگیرم ولی تو استیمنت یکی از دوستان تو همون اوایل 0.1 گرفته شده

دوستان و مدیریت راهنمایی بفرمایید

ممنوون
shabane1 آفلاين است
قديمي January 22nd, 2009, 14:56   #213
Sasha
Junior Member

تاريخ عضويت: Feb 2007
تشکر از ايشان: 63 بار در 16 پست
Sasha (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shabane1 نمايش نوشته ها
سلام به همگی

من حسابم حدود 1060 $ هست

و بیشتر از0.08 نمیتونم پوز بگیرم ولی تو استیمنت یکی از دوستان تو همون اوایل 0.1 گرفته شده

دوستان و مدیریت راهنمایی بفرمایید

ممنوون
سلام
بستگی داره چه ارزی باشه یا بهتر بگم بستگی به قیمت ارز داره

مثلا اگی قمت یورو دلار 1.3100 باشه برای 1 لات 131000 دلار نیازه و برای 0.1 لات 13100 دلار نیاز داره که با لوریج 10 شما حداقل باید 1310 دلار داشته باشین
Sasha آفلاين است
3 تشکر کننده از Sasha:
قديمي January 22nd, 2009, 19:13   #214
ahmadrfa
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: اراک
تشکر از ايشان: 161 بار در 24 پست
ahmadrfa (سطح 1)ahmadrfa (سطح 1)ahmadrfa (سطح 1)
0

این بروکر اصلا برای اسکالپ خوب نیست وقتی موقعیتش پیش میاد ، تا sell یا buy میکنی دوساعت طول میکشه تاعمل کنه بعضا وقتی فرصت بستن پوزیشن پیش میاد دیگه سود نداره من یا با سود کم میبندمش یا با یکی دو دلار ضرر من اینجوری نمیتونم باهاش کارکنم برای long term مناسب تر هستش
ahmadrfa آفلاين است
تشکر کننده از ahmadrfa:
قديمي January 22nd, 2009, 22:21   #215
arman1548
Member

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 127 بار در 49 پست
arman1548 (سطح 0)
0

سلام دوستان،

من چند شب پیش و در لحظات اولیه شروع به کار بازار پوزیشن پوند/ین باز کردم که در همان ابتدا 25 پیپ در سود رفت

اما از آنجا که منو خیلی حریصتر از این حرفها دید سریع برگشت و همینطور اومد پائینتر و پائینتر و از اونجایی که به من

برخورده بود اونو نبستم اما اون از من هم لجبازتر بود و به قول داریوش حرکت از این بیش شتابان کنیم و سرعتشو در

جهت عکس برای مخالفت با من بیشتر و بیشتر کرد تا اینکه حساب 1260 دلاری منو به 400 دلار رسوند (دیروز) و من

هم امروز آمده بودم که به علامت تسلیم دستمو بالا کنم.و ادامه ندم .اما قبل از نوشتن این مطلب یک فکری به

ذهنم رسید ( دوباره لجبازی با بازار) . یک پوزیشن باز کردم دوباره با همون جفت ارز پوند/ین و بدون استاپ و تیک

پروفیت رو روی 1200 پیپ تنظیم کردم و اینگونه دیگه کاری به بازار ندارم هر وقت خودش خواست پوزیشن منو میبنده.

به نظر شما من با این همه مشکلات و درگیری های روانی و احساسی میتونم در معامله موفق بشم؟

من فکر میکنم اول باید با خودم مبارزه کنم و بعد با بازار هر کسی بر خود مسلط شود قطعا بر بازار هم میتواند مسلط

شود اینو مطمئنم. در حال حاضر که اینو مینویسم معامله من 47 پیپ در سود هستش اما دیگه چه سود؟

البته اینو اطمینان دارم که داره دوباره قیمت برمیگرده و پوند و ین رو خریدم اما دیگه کاری بهش ندارم یا باید 1200 تا رو

بزنه یا ناک اوتم کنه و یا زمان مسابقه تموم بشه.

موفق باشید
arman1548 آفلاين است
قديمي January 23rd, 2009, 00:02   #216
ahmadrfa
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: اراک
تشکر از ايشان: 161 بار در 24 پست
ahmadrfa (سطح 1)ahmadrfa (سطح 1)ahmadrfa (سطح 1)
0

ااین لینک قوانین مورفی که خیلی معروف هست بخونید هم جالب هم با پوزیشن گرفتن ما مطابقت داره من یه قانون تو فارکس از خودم بهش اضافه میکنم
قانون مورفی در فارکس:
هرموقع که همه ایندیکیتور ها و اسیلاتورها و تحلیلهای فاندامنتال و تکنیکال و .... ، میگن اگه این پوزیشن رو بگیری سود میکنی ، وقتی پوزیشن رو گرفتی میبینی که همه چیز برعکس شد و این پوزیشن از معدود پوزیشنهایی که در تمام عمرتون اون همه تو ضرر میره !!!!

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
ahmadrfa آفلاين است
2 تشکر کننده از ahmadrfa:
قديمي January 23rd, 2009, 05:39   #217
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله moorik نمايش نوشته ها
الان که بروکر باز شده پوزیشن من 280- پیپ در ضرر بوده! الان اگه این حساب ریل بود کی جوابگوی من بود؟
احتمالا صاحب بروكر سياه پوست بوده كه به خاطر مارتين لوتر كينگ تعطيل كرده!
احتمالا انجمن دفاع از سياه پوستان فاركس كار جوابگوي شماست
قديمي January 23rd, 2009, 14:44   #218
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ahmadrfa نمايش نوشته ها
ااین لینک قوانین مورفی که خیلی معروف هست بخونید هم جالب هم با پوزیشن گرفتن ما مطابقت داره من یه قانون تو فارکس از خودم بهش اضافه میکنم
قانون مورفی در فارکس:
هرموقع که همه ایندیکیتور ها و اسیلاتورها و تحلیلهای فاندامنتال و تکنیکال و .... ، میگن اگه این پوزیشن رو بگیری سود میکنی ، وقتی پوزیشن رو گرفتی میبینی که همه چیز برعکس شد و این پوزیشن از معدود پوزیشنهایی که در تمام عمرتون اون همه تو ضرر میره !!!!

من هم اين قانون مورفي رو قبولش دارم، البته بيشتر تو رانندگي، بارها شده باند خودم ترافيك بودش، باند كناري خلوت همه رد ميشدن، اما تا ميومدم اون يكي باند، ترافيك ميشد، باند قبلي خلوت
قديمي January 23rd, 2009, 15:22   #219
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله emilvr نمايش نوشته ها
من هم اين قانون مورفي رو قبولش دارم، البته بيشتر تو رانندگي، بارها شده باند خودم ترافيك بودش، باند كناري خلوت همه رد ميشدن، اما تا ميومدم اون يكي باند، ترافيك ميشد، باند قبلي خلوت
عماد جان
این اتفاق دلیل روانی داره...یعنی ما تصور میکنیم که لاین های کناریمون داره سریعتر حرکت میکنه در صورتی که شاید اتفاقا" در واقع اینطور نباشه و حتی برعکس باشه...
اینو من قبلا" جایی فکر کنم خوندم و در عمل هم برام ثابت شده...
hamidrezamf آفلاين است
5 تشکر کننده از hamidrezamf:
قديمي January 24th, 2009, 21:42   #220
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

با درود خدمت دوستان سرمایه
توی این مدتی که من در این سایت عضو هستم بیشترین شکوه و شکایت مربوط به اسکالپ کاران عزیز هست ؛ نظر شخصی من این هستش که دوستان ما که نمی تونیم شرایط بروکرها رو تغییر بدیم پس بیایم خودمون رو با اونها هماهنگ کنیم ، یعنی اگر استراتژیهای کوتاه مدت با این بروکرهایی که با ایران و ایرانی جماعت کار میکنند به مشکل برمی خورند پس بیائیم و استراتژیهای بلند مدت تری رو انتخاب کنیم و به وسیله اونها ترید کنیم.
در همین فروم دوستانی هستند که با همین بروکرها کار می کنند و هیچ شکوه و شکایتی ندارند چون خودشون رو با شرایط وفق دادند. در نحوه ترید این دوستان چون از استراتژی بلند مدت استفاده می کنند چند پیپ زیاد مشکلی به وجود نمیاره و به راحتی سود خودشون رو از بازار می گیرند.
دوستانی هم که شرایط ترید در خارج از ایران رو دارند دیگه با خیال راحت می تونند بگردند و بروکر مناسب برای اسکالپ رو پیدا کنند.
در مورد این بروکر که مسابقه با پلتفرمش برگزار میشه باید خدمتتون عرض کنم که به نظر من چون حساب دمو هم همون شرایط ریل رو داره و ما با یک گیم طرف نیستیم پس جای خوشحالی و تبریک داره چون دست کم یک تریدر تازه کار می تونه دقیقا با حساب دمو یک حساب ریل رو تجربه کنه چون شرایط بازار همونی هستش که در دمو وجود داره !
قديمي January 24th, 2009, 23:11   #221
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

درود به دوستان

چند نکته است که لازم میدانم آنها را ذکر کنم البته اینها نظرات و تجربیات شخصی بنده میباشد و هیچ دخلی به گروه یا متد خاصی ندارند مدتها تلاش میکردم این رقم غیر قابل هضم 95% بازنده را بنوعی تجزیه و تحلیل کنم متدهای مختلف تکنیکال و فاندامنتال را چک کردم ، آموختم و تست کردم و پی بردم که هر روشی به نوعی سودمند بوده و میشود از آن بعنوان روشی با کارایی بالا استفاده کرد یک مدیریت سرمایه و ریسک هوشمندانه هم که چاشنی کار شود خوب نتیجه رضایت بخش خواهد بود چه بسیار تازه کارانی که در همان ماههای اول از لحاظ سیستم کاری در یک حساب دمو قابل توجه عمل میکنند و در حساب واقعی .... و چه بسیار افراد پر سابقه ایی که پس از گذشت چند سال و به هزار دلیل معلوم و نامعلوم به این نتیجه میرسند که این بازار جای پول در آوردن نیست که کم و بیش خودتان شاهد آن بوده اید.
و جالب اینجاست که این دو دسته اگر از لحاظ تجربه فرقی داشته باشند ممکن است از لحاظ معلومات و تئوریک هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته باشند پس کجای کار ناقص است .

در همین مسابقه کسانی بوده اند که در همان روزهای اول گوی سبقت را ربوده و با یک اختلاف 400 یا 500 دلاری در همان روزهای اول صدر جدول را به نام خود ثبت کردند اما پس از گذشت دو هفته....

آیا اینها چشم بسته روز اول سود کرده اند یا اصول تکنیکال و فاندامنتال نمیدانستند جواب خیر است پس چه شد که با تحقیق روی لیست نتایج مسابقه بعضا حسابهای 1400 دلاری میبینید که با اکوییتی مثلا 500 در اعماق جدول هستند

بنظر حقیر تمام این مشکلات ریشه در مسائل روانی دارد مسائل روانی که انسان همواره در سرتاسر زندگی با آنها در نبرد است ترس ، اضطراب ، استرس ، حرص ، طمع ، تکبر ، تزلزل ، اعتماد بنفس بیش از حد ، احساس حقارت و .... هر کدام از این مواردی که ذکر شد خود بتنهایی میتوانند ستونهای افکار و اهداف شما را بلرزه در آورند چه برسد به اینکه ما چندی از این احساسات را نیز با هم یدک بکشیم .

حال شما خودتان قضاوت کنید ما باعث سقوط و نابودی خود در این بازار هستیم یا اسپرد ، بروکر ، لویریج ، اخبار و هزاران بهانه دیگر یا اینکه هنوز فکر میکنیم تمام دنیا نشسته اند و چشم دوخته اند که ما مثلا 200 دلار سود کنیم و بسیج شوند تا آنرا از چنگ ما دربیاورند البته در سیاستهای مالی دنیا تردیدی نیست اما در اینکه تمام تقصیرات متوجه این سیاستها باشد بسیار تردید است

اصلا چطور است آنهایی که در پایان مسابقات چه آنها که مقام آورده اند و چه آنها که نیاورده اند در همینجا یا یک تاپیک اختصاصی به گفتگو بنشینند و موضوع را چنین انتخاب کنند " اشتباهاتی که منجر به ضررهای بزرگ من در این مسابقه شده "

فکر میکنید پاسخ دادن به چنین سوالاتی و از این دست نتیجه بخش تر و سودمندتر از این نیستند که هر روز شاهد راه اندازی یک تاپیک و معرفی یک سیستم جدید باشیم تاپیکهایی که بعضا بعد از چند روز یا حداکثر چند ماه پایانی جز نیمه کاره رها شدن ندارند آیا اگر قرار بود سیستمی پاسخگوی تمام و کمال نیازهای ما در این مارکت باشد تا بحال در سرتاسر دنیا نه فقط این سایت کشف نمیشد خیر دوستان من بنظر من حقیر " آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم " سیستم واقعی همینجاست در درون ما با ما ، بهتر است به بررسی آن بپردازیم ، بهتر است آنها را معرفی کرده و پردازش کنیم بهتر است اندیکاتوری بیابیم که نشاندهنده انرژی روانی ، شرایط روحی و نوسانات درونی ما باشد

دوستان محترم سایت سرمایه و کسانی که وقت و زندگی ارزشمند خود را پای اینکار گذاشته اند چه بپذیرید و چه نپذیرید ما اسیر خودمان هستیم اول خود شناسی بعد سیستم شناسی ما که کسی نیستیم اما اگر از بزرگان این کار هم بپرسید چیزی جز این نخواهید شنید

ارادت

آخرین ويرايش توسط vahidrock در January 24th, 2009 و ساعت 23:36
vahidrock آفلاين است
قديمي January 25th, 2009, 10:34   #222
niki
Senior Member

niki's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 343 بار در 110 پست
niki (سطح 0)
سوال

0

سلام دوستان
تاپيك اطلاعیه های دومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه
كه نتايج مسابقه را اعلام مي كرد از ديروز بسته شده است ( قفل شده است )
آيا علتي دارد و يا اينكه دوستان خبري دارند؟
من بيشتر از اينكه نگران مسابقه بشوم نگران غيبت آقا رضا هستم
آقا محسن هم غيبش زده است
اطلاع رساني مزيد امتنان خواهد بود
niki آفلاين است
قديمي January 25th, 2009, 11:14   #223
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله niki نمايش نوشته ها
سلام دوستان
تاپيك اطلاعیه های دومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه
كه نتايج مسابقه را اعلام مي كرد از ديروز بسته شده است ( قفل شده است )
آيا علتي دارد و يا اينكه دوستان خبري دارند؟
من بيشتر از اينكه نگران مسابقه بشوم نگران غيبت آقا رضا هستم
آقا محسن هم غيبش زده است
اطلاع رساني مزيد امتنان خواهد بود
با سلام

بنده چند روزی مسافرت بودم و الآن در خدمت دوستان هستم.

تاپیک اطلاعیه ها از ابتدا بسته بوده و با باز شدن بازار در روز دوشنبه، اعلام نتایج مسابقه ادامه پیدا می کند.

موفق باشید
Reza آفلاين است
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 25th, 2009, 13:34   #224
helijoop
Member

helijoop's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 195 بار در 45 پست
helijoop (سطح 1)helijoop (سطح 1)helijoop (سطح 1)helijoop (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به helijoop
0

سلام
بنظر شما پنج نفر بالای لیست در پایان مسابقات دارای چه بالانسی خواهند بود؟
helijoop آفلاين است
تشکر کننده از helijoop:
قديمي January 26th, 2009, 11:54   #225
gheysar
Member

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: shiraz
تشکر از ايشان: 68 بار در 32 پست
gheysar (سطح 1)gheysar (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به gheysar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله helijoop نمايش نوشته ها
سلام
بنظر شما پنج نفر بالای لیست در پایان مسابقات دارای چه بالانسی خواهند بود؟

4000+/- 300
gheysar آفلاين است
تشکر کننده از gheysar:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, گفتگو, مسابقات, دومین, دوره, درباره, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید