انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 15th, 2008, 14:06   #1
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 1,981 بار در 807 پست
fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
پیشنهاد برای کاهش بحث‌های حاشیه‌ای

0

سلام
آقا رضا و اقای رشیدی خسته نباشید

راستش یه چند وقتی هست که موضوعات و بحث های حاشیه ای خیلی خیلی زیاد شده.
نمونش همین چند روز اخیر تاپیک"مدیریت سرمایه"تالار آگهی.

از اونجایی که سرمایه یک فوریوم تخصصی هست بنظر من باید یه تدبیری اندیشده بشه که کمتر بحثهای حاشیه ای داشته باشیم.
راستش وقتی وارد سایت میشم و میبینم که یه بحث الکی و بی هدف اینقدر بازدید داره و یه بحث واقعا مفید و با هدف بازدید خیلی کمی داره
واقعا ناراحت میشم

هر دفعه که وارد سایت میشم دلم میخاد یه تاپیک و بحث مفید زده شده باشه ولی افسوس وقتی میام میبینم خبری نیست.

در این خصوص برای حفظ کمیت و کیفیت سایت سرمایه و اعضا و مطالب آن .بهتره که یک تصمیم و کار اساسی انجام بشه.

ببخشید که زیاد حرف زدم
برای این مصعله خودم یک پیشنهاد دارم:
بنظرم بهتره برای ثبت نام در فوریم دعوت نامه لازم باشه.
مثل همون کاری که Gmail گوگل در شروع کارش انجام داد.
یعنی هر کی میخاد در سایت ثبت نام کنه از طرف یکی باید معرفی بشه.

البته شاید این پیشنهاد زیاد در رفع اون مشکلات بالا که گفتم کمک نکنه ولی بی تاثیر هم نیست

قربان شما
موفق باشید
قديمي January 15th, 2008, 16:27   #2
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fx-pip نمايش نوشته ها
سلام
آقا رضا و اقای رشیدی خسته نباشید

راستش یه چند وقتی هست که موضوعات و بحث های حاشیه ای خیلی خیلی زیاد شده.
نمونش همین چند روز اخیر تاپیک"مدیریت سرمایه"تالار آگهی.

از اونجایی که سرمایه یک فوریوم تخصصی هست بنظر من باید یه تدبیری اندیشده بشه که کمتر بحثهای حاشیه ای داشته باشیم.
راستش وقتی وارد سایت میشم و میبینم که یه بحث الکی و بی هدف اینقدر بازدید داره و یه بحث واقعا مفید و با هدف بازدید خیلی کمی داره
واقعا ناراحت میشم

هر دفعه که وارد سایت میشم دلم میخاد یه تاپیک و بحث مفید زده شده باشه ولی افسوس وقتی میام میبینم خبری نیست.

در این خصوص برای حفظ کمیت و کیفیت سایت سرمایه و اعضا و مطالب آن .بهتره که یک تصمیم و کار اساسی انجام بشه.

ببخشید که زیاد حرف زدم
برای این مصعله خودم یک پیشنهاد دارم:
بنظرم بهتره برای ثبت نام در فوریم دعوت نامه لازم باشه.
مثل همون کاری که Gmail گوگل در شروع کارش انجام داد.
یعنی هر کی میخاد در سایت ثبت نام کنه از طرف یکی باید معرفی بشه.

البته شاید این پیشنهاد زیاد در رفع اون مشکلات بالا که گفتم کمک نکنه ولی بی تاثیر هم نیست

قربان شما
موفق باشید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم

با تشکر از دوست خوبم fx-pip یک راه حل به ذهنم رسید که اگه از لحاظ تکنیکی قابل اجرا باشه این قبیل مشکلات حل میشه

برای حل مشکل حاشیه و کمرنگ کردن اون به طوریکه خود به خود پست های حاشیه ای کم بشه و نظم و انضباط تاپیک ها و سایت حفظ بشه بهتره که ابتدا تالاری تحت عنوان حاشیه ایجاد بشه و سپس یک دسترسی در حد یک کلید در کنار دکمه هایی که داخل هر پست هست مثلا در کنار دکمه تشکر به صاحب تاپیک داده بشه تا وقتی بر روی اون کلیک کرد پست مربوطه خود به خود به تالار حاشیه منتقل بشه و در تاپیک حاشیه مرتبط با تاپیک اصلی قرار بگیره و اگر چنین تاپیکی در تالار حاشیه وجود نداشت خود به خود برای اولین بار ایجاد بشه و تاپیک های حاشیه قفل باشند.

اینجوری به دلیل اینکه بازدید کننده های کمتری پست های حاشیه ای رو می بینند به مرور زمان این قبیل پست ها کمتر می شوند و مطالب مفید در تاپیک ها باقی می ماند.

دسترسی صاحب تاپیک هم اگر بی خود و بی جهت باعث انتقال پست ها بشه و نتونه مدیران رو قانع کنه حذف بشه و تاپیک اصلی قفل شود و به تالار حاشیه منتقل شود.

موفق باشید
یا علی
قديمي January 15th, 2008, 16:37   #3
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
0

چرا ما بجای حل مساله باید صورتش رو پاک کنیم؟ واقعاً چرا؟
حاشیه با ابراز عقیده و اطلاع رسانی فرق داره ، ما باید فرهنگ بحث مؤدبانه رو نهادینه کنیم نه برقراری محدودیتها!!!
توفیق رفیق شفیق راهتان باد
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي January 15th, 2008, 17:01   #4
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله EFG نمايش نوشته ها
چرا ما بجای حل مساله باید صورتش رو پاک کنیم؟ واقعاً چرا؟
حاشیه با ابراز عقیده و اطلاع رسانی فرق داره ، ما باید فرهنگ بحث مؤدبانه رو نهادینه کنیم نه برقراری محدودیتها!!!
توفیق رفیق شفیق راهتان باد
سلام EFG عزیز

قرار نیست صورت مساله پاک بشه، اظهار نظر و ابراز عقیده هم سر جاشه فقط به طور اتوماتیک بحث ها نظام مند میشه و کسی که میخواد مطلبی رو یاد بگیره و دنبال اصل مطلب هست خسته نمیشه و پست های نامربوط که بعضی هاش روح آدم رو خسته می کنه نمی خونه

شما راه حلی بدید که فرهنگ بحث مودبانه نهادینه بشه، راه حل بنده (تازه اگر قابل اجرا باشه) مثل هرس کردن شاخه های درخت می مونه و ممکنه راه حل شما به اصلاح ریشه بپردازه

موفق باشید
یا علی

آخرین ويرايش توسط kakolokia در January 15th, 2008 و ساعت 17:04
kakolokia آفلاين است پاسخ با نقل قول
9 تشکر کننده از kakolokia:
قديمي January 15th, 2008, 17:25   #5
Alijaan
کاربر فعال سیستمها و روشهای معامله

Alijaan's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2005
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 2,489 بار در 710 پست
Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alijaan
Exclamation

0

سلام آقا رضا...

واقعا از اینکه بخاطر تاپیک آگهی من اینقدر سایت دچار تشویش و حاشیه شده متاسفم .
شاید چند سال پیش تعداد اعضای این فروم به حدی کم بود که این مسایل اصلا پیش نمیومد .
یا خیلی کم پیش میومد .
اما الان ....
حس میکنم شاید در شرایط فعلی ، قوانین موجود برای کنترل فروم بزرگی مثل سرمایه نیاز به بازنگری داره .

بنده هم چند راه حل به ذهنم میرسه :
1- در بعضی ازفرومها اینطوریه که قبل از اینکه تاپیک در معرض دید همگان قرار بگیره ، مدیر اون تالار اون تاپیک رو تایید میکنه .
اگر اون تاپیک تایید نشه دلیلش به فرد بازکننده اعلام میشه و تاپیک از اول اصلا باز نمیشه ، چه برسه به اینکه بخواد حاشیه درست کنه یا اینکه نظم مطالب رو بهم بریزه و یا اینکه تاپیک تکراری ایجاد کنه .
مدیر تالار هم میتونه تاپیکهایی که افراد میخوان باز کنن رو با قوانین سایت مطابقت بده و اگر مغایرتی در کار نبود اجازه افتتاح تاپیک داده بشه .
تا اونجایی که میدونم وی بولتین این توانایی رو داره .(اگر اشتباه نکنم)

2- تالار آگهی هم مثل سایر تالار ها یک مدیر داشته باشه ، تا تاپیک ها رو چه هنگام افتتاح و چه در حین فعالیت کنترل کنه .

3- یک هیات نظارت بر عملکرد افراد در تالار آگهی تشکیل بشه .(البته میتونه این جزو اختیارات مدیر تالار آگهی باشه و نیاز به هیات نباشه ، ولی ممکنه بعضی افراد برداشت شخصی از موضوع داشته باشن)
البته نیازی نیست این هیات قضاوت انجام بده ، چون موضوع خیلی پیچیده میشه .
همیشه هر کسی که تو تالار آگهی ، تاپیک تبلیغاتی باز میکنه .
یک سری شرایط و قوانین برای کارش معرفی میکنه .
هیات نظارت فقط بر عملکرد صاحب تاپیک نظارت داشته باشه که با قوانین و شرایط اعلام شده در اولین کامنت آگهی مطابقت داره یا خیر .
و در صورت مشاهده مغایرت فرد باز کننده آگهی از قوانین و شرایط اعلام شده علاوه بر اطلاع رسانی عمومی ، اخطار و در مرحله بعد تاپیک را قفل و دسترسی کاربر رو محدود یا قطع کنه .

از سوی دیگر اگر مشاهده کرد که فرد یا افرادی بدون پایه و اساس قصد تخریب یا حاشیه سازی در تاپیک مورد نظر را علی رغم قوانین مشخص شده در اولین کامنت تاپیک آگهی دارند .
به آنها اخطار و سپس دسترسی آنها محدود و یا قطع بشه .

3- گزینه دیگه اینه که یه فکری به حال آی دی های ساختگی که با یکی دو کامنت ، فقط برای حاشیه سازی درست میشن بشه .
درسته که تو قوانین سایت نوشته شده که هر کس فقط مجاز به داشتن یک نام کاربری است .
ولی همه میدونیم که تغییر آی پی کار خیلی سختی نیست .
متاسفانه افراد براحتی به خودشون اجازه میدن که در این محیط مجازی یک آی دی بسازند یا با یکی از دوستان یا نزدیکان خود هماهنگ کنند و با ساختن یک آی دی جدید ، شخصیت دیگران رو مورد هجوم و تجاوز قرار بدن .
میشه جزو قوانین سایت این موضوع رو گنجوند که افراد با کمتر از 100 کامنت اجازه شرکت در بحث هایی که ایجاد حاشیه میکنه رو ندارند ، وگرنه نام کاربری آنها مسدود خواهد شد .
قطعا اگر این آی دی های ساختگی نبود این Show در تاپیک مدیریت سرمایه بنده به این شکل و با این ابعاد اجرا نمیشد .

ارادتمند شما

آخرین ويرايش توسط Alijaan در January 15th, 2008 و ساعت 17:42
Alijaan آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 15th, 2008, 17:52   #6
Chipal
Senior Member

Chipal's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,878 بار در 1,194 پست
Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)
0

سلام
یک پیشنهاد و یک گلایه هم بنده دارم با اجازه

متاسفانه قسمتی از صحبتهای امروز حول و حوش فعالیت بنده بود .
دیروز هم غیر مستقیم صحبتها متوجه بنده بود تا حدودی . اما دلیلی برای پاسخ نمیدیدم .

خواهش میکنم یک نگاهی بندازید و ببینید بعد از کدوم پستها بنده امروز اقدام به ارسال جواب کردم .
اگر جلوی این پستها ( و به قول علیجان این آیدی ها ) گرفته بشه ، فکر نمیکنید قسمت عمده مشکل حل میشه ؟

پیشنهاد میکنم هر کسی که خارج از چهارچوب ادب و روال نرمال صحبت کرد ، بدون اخطار قبلی برای مدت محدودی ( مثلا 3 روز ) بن بشه . بار دوم یک هفته و بار سوم همیشه .
در کنار آیدیش هم این موضوع ذکر بشه .

فرق نمیکنه کی باشه . چه من ، چه هر کس دیگه ... بزارید بگن سانسور شدید ، جو خفه یا از این صحبتها . وقتی تنها راهش اینه ، مهم نیست . فکر میکنم بهتر از این اوضاع فعلیه .

و یک گلایه هم از مدیران عزیز ...
آقا حامد قبلا جایی مطرح کرده بود ( فکر کنم همین تالار بود ) که "چند بار تا حالا با دکمه گزارش پست نامناسب ، پستهای نامناسب رو اطلاع دادید ؟"
من خودم چند بار این کار رو کردم . به طور خاص در مورد عضوی که کل فارکس و کسانی رو که در این زمینه مشغولند رو با پستهاش زیر سئوال میبره و صرفا پستهاش در همین زمینه هست ...

بنده چند بار پستهای ایشون رو گزارش کردم . ولی ایشون هنوز با خیال راحت میاد هر چی دوست داره مینویسه و مستقیم و غیر مستقیم به تمام اعضا توهین میکنه و میره !
میدونم که تو قوانین هست که تشخیص مصداق با مدیرانه و ...
ولی این موضوع یا امثال اون دیگه فکر کنم کاملا روشنه و فراتر از جمله فوق هست .

در هر حال فکر میکنم اگر کمی جدی تر برخورد بشه با موضوع ، شاید مفید باشه .

ارادتمند
چیپال

آخرین ويرايش توسط Chipal در January 15th, 2008 و ساعت 17:54
Chipal آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 15th, 2008, 18:53   #7
Gh.Saeadian
Senior Member

Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
0

جناب حصارکی عزیز
شما اگه پست های منو به ترتیب ببینید متوجه میشید که من هم میخواستم اون تاپیک رو به یه روشی هرس کنم اما ...
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ][کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
بعد هم که در تاپیک "نقد شویم و نقد کنیم " اونطور مورد لطف حامدخان واقع میشم.
قضاوت با شما و دوستان

پ ن: یکی از دلایل کش مکش بجز عدم رعایت ادب ، متاسفانه جانبداری بی دلیل برخی از دوستان از همدیگه بوده ، و در این جریان هم در مورد هر دو طرف کاملاً مشهود بود. البته منظور خاصی ندارم و کلاً می گم.
4 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي January 15th, 2008, 19:26   #8
L0RD
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 2,738 بار در 764 پست
L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)
بحثهاي حاشيه اي اجتناب ناپذيره!

0

با اجازه دوستان منهم يك پيشنهاد دارم...

امروز براي اولين بار بود كه از بحثهاي حاشيه اي متنفر شدم! مطمئن باشيد در اون تاپيك چه حق ميگفتيد چه غير آن مورد لطف دوستان قرار ميگرفتيد! (چون از شروع يك هدف بيشتر نداشت)

ويبولتين هم امكاناتش در حدي نيست كه بتوان پيشنهادهاي دوستان را اجرا كرد! در مورد يوزهايي هم كه با پستهاي كم وارد اينجور بحثها ميشوند كاري نميشه كرد ...اگر بن هم شوند ميتوانند 10 تا يوزر ديگر بسازند.

بنظر من 2 كار ميتوان كرد:

1 - تعداد مديران را افزايش داد و از افراد هميشه آنلاين استفاده بيشتري كرد.(بيشتر فرومها از اين روش استفاده ميكنند)

2 - ايجاد يك چت رومي كه لينك به فروم باشه ولي جداي از صفحه اصلي و تاپيكها! كه يوزرها وقتي وارد اين چت روم ميشوند بتوانند با همان يوزر سايت با هم چت كنند ...

فكر كنم هك چت روم ويبي موجود باشه.

با تشكر از زحمات مديران
L0RD آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 15th, 2008, 19:45   #9
mb
Senior Member

mb's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
تشکر از ايشان: 882 بار در 372 پست
mb (سطح 1)mb (سطح 1)
0

با عرض سلام و خسته نباشید
چند پیشنهاد
1 : یوزر کمتر از 3 ماه عضویت حق پست (کامنت ) زدن ندارد .
2: یوزر کمتر از 6 ماه عضویت حق زدن تاپیک ندارد .
3: جهت سوالات ضروری کاربران کمتر از 3 ماه میتوانند به مدیر تالار و یا ایجاد کننده تاپیک پی ام بدهند .

پی نوشت : ماشالله اینقدر مطالب در این سایت زیاد و پر بار هستند که اگر یک کاربر تا 3 ماه شب وروز خواننده باشه مطالب تمام نمیشه .
موفق باشید .
قديمي January 15th, 2008, 19:56   #10
candletrader
مدیر سابق تالار "تحلیل تکنیکال"

candletrader's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: نه جائیکه دلم میخواد
تشکر از ايشان: 7,608 بار در 1,780 پست
candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)
0

سلام
من هم پيشنهادي دارم
در هر تالار يك تاپيك مخصوص تازه واردين كه ميتونه همون تعريفي كه دوستمون ام بي كردن را داشته باشند ايجاد بشه و سوالاتشون را كه مخصوص همون تالار است بپرسند و در صورتيكه شخص مربوطه متوجه نشد پي ام بدهند و يا دكمه اي براي اعلام سوال در تاپيك اصلي وجود داشته باشه تا شخص سوال كننده و سوال شونده كارشون راحتتر باشه. من چون با نرم افزارها آشنائي ندارم امكان عملي بودن آنرا نميدانم.
قديمي January 15th, 2008, 20:04   #11
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله L0RD نمايش نوشته ها
با اجازه دوستان منهم يك پيشنهاد دارم...

امروز براي اولين بار بود كه از بحثهاي حاشيه اي متنفر شدم! مطمئن باشيد در اون تاپيك چه حق ميگفتيد چه غير آن مورد لطف دوستان قرار ميگرفتيد! (چون از شروع يك هدف بيشتر نداشت)

ويبولتين هم امكاناتش در حدي نيست كه بتوان پيشنهادهاي دوستان را اجرا كرد! در مورد يوزهايي هم كه با پستهاي كم وارد اينجور بحثها ميشوند كاري نميشه كرد ...اگر بن هم شوند ميتوانند 10 تا يوزر ديگر بسازند.

بنظر من 2 كار ميتوان كرد:

1 - تعداد مديران را افزايش داد و از افراد هميشه آنلاين استفاده بيشتري كرد.(بيشتر فرومها از اين روش استفاده ميكنند)

2 - ايجاد يك چت رومي كه لينك به فروم باشه ولي جداي از صفحه اصلي و تاپيكها! كه يوزرها وقتي وارد اين چت روم ميشوند بتوانند با همان يوزر سايت با هم چت كنند ...

فكر كنم هك چت روم ويبي موجود باشه.

با تشكر از زحمات مديران
سلام
بنظرم افزایش تعداد مدیران گزینه خوبی باشه.
فکر کنم اگر برای هر تالار 3 یا 4 مدیر وجود داشته باشه دیگه همچین مشکلاتی پیش نمیاد یا اگر هم پیش بیاد خیلی کم هست.

موفق باشید
قديمي January 15th, 2008, 21:43   #12
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

سلام

فکر می کنم اکثر دوستان با اصل قضیه (اینکه زیاد شدن بحثهای حاشیه ای برای سایت مفید نیست و لازم است چاره ای برای این موضوع اندیشیده شود) موافق باشند. اما احتمالا در مورد راه حل و نحوه اجرا اختلاف نظر وجود دارد.

بعنوان نمونه این دو نظر را ببینید: نظر اول توسط یکی از دوستان عزیز از طریق PM برای من ارسال شده:
نقل قول:
آقا یک سوال...
چرا زودتر اقدام به بستن اون تاپیک عجیب نکردید؟ دسترسی به کامپیوتر نداشتید یا ندیده بودینش؟
نظر دوم در تاپیک " نقد شویم ، نقد کنیم" مطرح شده:
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله winter نمايش نوشته ها
از مدیریت این سایت بسیار گله دارم، بنظرم یکی از دلایل متضرر شدن بسیاری در فارکس همین سایت است، کاری به جنبه آموزشی آن ندارم (که البته شایان توجه است)، روشنگری ای که در تاپیک مدیریت سرمایه در حال انجام گرفتن بود بسیار با ارزش تر از بسیاری از مطالب مندرج در این سایت است.

جناب Reza ادمین محترم بهتر بود بجای قفل کردن تاپیک بحث را مدیریت میفرمودید
بسته به دیدگاه افرادمختلف، هر دو این نظرات می توانند درست باشند.

اما به نظر شما درست ترین اقدام کدام است؟ اگر شما مدیر سایت بودید در مواجهه با مسایل بوجود آمده در تاپیک "مدیریت سرمایه" از چه زمان در قضیه وارد می شدید و چه اقدامی انجام می دادید؟ (بقول جناب winter چگونه بحث را مدیریت می کردید؟)

از همه دوستان علاقه‌مند دعوت می کنم با مشارکت در این بحث و بیان نظرات خود، به بهبود و پیشرفت سایت سرمایه کمک کنند.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 15th, 2008, 22:04   #13
Gh.Saeadian
Senior Member

0

چون فاصله شروع بحث تا پاسخ جناب علیجان زیاد بود در همان مقطع وارد معرکه شده و دوستان را به آرامش دعوت کرده و آنها در انتظار اظهارنظر ایشان نگه می داشتم.
تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي January 15th, 2008, 22:55   #14
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

0

سلام
واقعا نمیدونم چه مطلب روشنگری و آموزنده ای در تاپیک "مدیریت سرمایه" بوده که این دوستمون اینطوری گفتن.
تاپیک رو جناب علیجان زدند با هدف مدیریت سرمایه دیگران.
همونطوری که اول تاپیک گفتن حسابهای بالای 20 هزار دلار
خب همه چیز رو همون اول مشخص کردند و هر کسی هم که میخواهد این مقدار سرمایه به جناب علیجان بدهد حتما اطلاعات بیشتری از نحوه کار ایشون جویا میشه و همینطوری سرمایه رو نمیدهد.
و من فکر میکنم هیچ نکته مبهمی وجود نداشته و مشکل اون دوستمون هم خودشون بودند و نه جناب علیجان.

هر شرکتی یا فروشگاهی میخواهد تبلیغ کند خدماتی رو که میتواند و در حد توانش هست ارائه میدهد. و همچنین مدارکی رو که در مورد کارش و یا وسیلش هست ارائه میده.
مثلا شرکت خودرو سازی میگه اقا من ماشینم استاندارد Euro II داره و همچنین شرکتمون ایزو هم داره و استاندارد هم هست.
خب شما میرید ماشین رو میبینید اگر خوشتون اومد میخرید و گرنه هیچ.میرید سراغ یه شرکت دیگه.
نمیتونید که شرکت خودروسازی رو مجبور کنید که اقا شما باید مدرک فرضا استاندارد آلایندگی سه داشته باشید تا من ماشینتون رو بخرم.

شرکت میگه همینی که هست میخایی بخر میخایی نخر

موفق باشید
پ.ن:خودمم نفهمیدم چی نوشتم و کلا خوبه
قديمي January 15th, 2008, 23:27   #15
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

سلام به همگی :
خدایش من دوبار هست میخواهم تاپیک جدید باز کنم اما هر بار که این موج حاشیه رو میبینم از کرده خودم پشیمان میشم و میگم ولش کن برای چی خودم را اسیر حواشی کنم اونهم دستی دستی ، حاشیه مثل موریانه ستونهای این سایت باارزش را داره میخوره و لطمعه اون هم مستقیما به من و کسانی می خورد که تازه کار هستند و اگر اساتید سایت نباشند و دست ما را را نگیرند حالا از هر نظر باید چهار طرف مانیتور را بوسید و برای همیشه این بازار را فراموش کرد نقد درست سازندس اگر نقد نباشه که ایرادات کار شناخته نمیشه اما متاسفانه بیشتر ما از جمله خودم نقد کردن صحیح را هم نمیدانیم نقد کردن هم مثل چیزهای دیگر چارچوب خودش را دارد که اگر از اون چارچوب خارج شود باعث تخریب میشه و بسیار میتونه خطر ساز بشه و میتونه باعث از بین رفتن حیثیت شخصی گردد
ببینید ما در سایت انواع اقسام تاپیک های آموزشی را داریم چه عیبی داره یک تاپیک هم با عنوان راههای درست نقد کردن
ایجاد بشه و در این مباحث هم کار بشه چون واقعا لازمه به نظر من باراهکارهای مصنوعی به این هدف نمیرسیم این کار باید ریشه ایی انجام شود من از آقا رضا درخواست دارم مثل تبلیغاتی که درسایت جلوی همه خودنمایی میکنه همچین تیزرهایی تبلیغاتی با مفاهیم درست نقد کردن در وسط هر یک از پستها قرار گیرد یعنی جوری باشد که همیشه جلوی چشم باشه و ملکه ذهن همه ما بشه من به شما قول میدهم احترام به همدیگر دوچندان میشه .
یا علی
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کاهش, پیشنهاد, بحث‌های, حاشیه‌ای

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 15:30 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.