انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 9th, 2009, 16:26   #1576
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
چوب خط

0

سلام خدمت تمام دوستان سرمایه ای
امروز و دیروز به این تاپیک و تاپیک آمار ها برخورد کردم و خیلی ناراحت شدم چرا؟
دلیلش فقط مبحث دعوا ها و نزآع ها نبود بحث سر مسئله ندانستن ها بود

رک و پوسکنده اعلام می کنم
شما دوستانی که از یک شخصی یا اشخاصی حمایت میکنید چقدر از سیاست اشنایی دارید؟؟؟؟
در یک کلام میتونم بگم که اگر شما از دوستان از سیاست اشنایی داشتید وارد این مبحث نمی شدید
این مبحث رو ادامه نمیدم چرا که باعث بروز مشکلاتی برای سایت میشود

اما در رابطه با آزادی که دوستان به ان اشاره کردند
عملا هیچ شخصی در دنیا وجود نداشته است که آزاد بوده باشد دلیل ان را میدانید!!!
ایا می دانید ازادی در بی آرزویی است
چرا که آرزو ها و خواسته های ما برای امروز و فردا بالهای ما را در زنجیری قرار میدهد که به ما فراق بال نمی دهد تا بتوانیم به صورت آزاد باشیم

دیدم دوستانی که هر دو عزیز ما هستند از یکدیگر دلخور هستند که البته تشنج ها و همچنین خرده گیری بر این مسئله کاملا عقلانی و واقعی است
در هر امری مخالفت ها و انتقاد ها وجود دارد و این مسئله از این قوانین مستثنی نیست

بهتر میدانم قبل از هر چیزی یک هشدار به عزیزان بدهم البته به عنوان یک برادر کوچک
انهم ان است که خود را در بازی این نمایش قرار ندهید این بازی سیاست همیشه خسران دیده هایی زیاد داشته که عملا افرادی که سود برده اند افرادی بوده اند که در پشت پرده ها به کار خود ادامه داده اند

اگر عزیزی از شخصیتی پیروی میکند بهتر است در مکانی دیگر به ان ادامه دهد نه در سایتی که اکثریت ما همدیگر را فقط به صورت مجازی می شناسیم و از اخلاق و شخصیت همدیگر کاملا اشنایی نداریم

حیف ان است که دوستی ها و احترامات بابت امری بسیار نازل به خطر بیافتد و خدشه دار شود

با تشکر
2 تشکر کننده از HERCOOL:
قديمي June 9th, 2009, 16:33   #1577
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

سلام
کلا علاقه ای به مسائل حاشیه ای ندارم و سعی میکنم از اختلاف نظر ها و کدورت ها دور باشم اما در مورد این موضوع،مواردی وجود داشت که با عرض پوزش بیان میکنم.
به فرض اینکه جناب اقبالی ، هدفشون، دفاع از کاندیدای مورد نظرشون بوده ،خواهشمندم اندکی دقت کنید:
اولا اینکه اطمینان دارم که ایشون نامی از فردی نمیبردند.
ثانیا باعث میشد تا با پارامترهای کلان اقتصادی و تاثیر آنها و نحوه محاسبه بیشتر آشنا شویم.
ثالثا کلاهی که در این دوره سرمان رفت ، لا اقل با این اطلاع رسانی ، در دوره های بعدی بر سرمان نمیرفت، یعنی لا اقل 4 سال بعد میتوانیم قضاوت کنیم که آمار داده شده ، معیار صحیحی برای قضاوت هستند یا خیر؟
اما چه اتفاقی افتاد ، در همان ابتدا ، دوستانی که به خود حق هر گونه آزادی و اظهار نظری را میدهند ، این حق را برای جناب اقبالی محفوظ نمیدانند .گیرم شما عقل کل ،گیرم شما همه چیز را پیش از بیان شدن میدانید، چگونه وقتی ایشون توهینی به کسی نکرده و هنوز حرفی نزده ، به خود اجازه هر توهینی و هر حرفی را میدهید؟
(بنده کاسه داغتر از آش هستم)
نقل قول:
1-جناب اقبالی مثل اینکه حوصله ات سر رفته می خوای برای خودت سرگرمی درست کنی.
جناب البرز اگر برای شما این مدل حرف زدن راحت است ، برای بنده ناراحت کننده است که اینگونه ایشون رو خطاب قرار دهید.اگر با این گونه صحبت کردن راحت هستید ، پس قاعدتا نباید از صحبتهای بنده هم ناراحت شوید و یک طومار در پاسخ به من بنگارید!فکر میکنید زحمات زیادی که جناب اقبالی برای سایت کشیده اند ، برای سرگرمی بوده است؟

نقل قول:
2-دوست عزیز و گرامی مطالب شما پیش از اینکه شما بفرمائید درست و همه ما قبول داریم (حداقل 80% سایت)
.شما چگونه به راحتی به جای همه یا 80 درصد سایت حرف میزنید؟ از کجا معلوم که 80 درصد سایت ، دوست نداشته باشند که این موارد را بشنوند؟
نقل قول:
3-ولی این تاپیک جز ایجاد حاشیه و اینکه یه عده رو درگیر کنه نتیجه ای نخواهد داشت.
خیلی ممنون که به فکر ایجاد نشدن کدورت در سایت هستید! توجه داشتید که همین پست کوتاه شما به راحتی پایه ایجاد کدورت شد؟
یک سوال از شما دارم .انگار شما بدتون نمیاد که حاشیه و جنجال درست کنید؟ واقعا از این کار لذت میبرید؟ چه چیزی باعث شده که در بسیاری موارد ، خیلی رک و روان به خود اجازه هر گونه اظهار نظری بدهید؟ نمیتونستید لا اقل به احترام ایشون 10 پست صبر کنید؟ منظورم فقط این مورد و این تاپیک نیست!

نقل قول:
یکی نیست بگه تو که بلدی لالایی بگی چرا خودت خوابت نمی بره، درسته منهم خیلی جاها حاشیه ساز بودم ولی بنظرم این بحثها نتیجه ای نداره.
اگر کسی نیست ،بنده به شما میگم ، تو که لالایی بلدی ، چرا خودت خوابت نمیبره و لازم به گفتن نیست که شما خیلی جاها حاشیه ساز بوده اید!
در ضمن آیا قرار بود بحثی شکل بگیره؟ اصلا شما اجازه دادید بحثی شکل بگیره؟

نقل قول:
در ضمن کاندیدای محبوب شما هم در حد مدیر کودکستان ظاهر شد.
کسی به کسی توهینی نکرد ، اما آقای حقوق بشر و انتقاد ، شما به چه حقی به این راحتی فردی را مدیر کودکستان خطاب میکنید؟فکر میکنم اغلب افراد سایت با فردی موافق و با فردی مخالف باشند ، اما آیا همه شروع به کوبیدن و تمسخر یا تعریف و تمجید میکنند؟این رو هم بگم که مواردی از گذشته و خصوصیات خیلی ها میدونم که نشون دهنده اینه که انسان های بزرگی هستند.

نقل قول:
لطفاً این گنداب رو بیشتر از این هم نزنید، همینجوری بوش همه کشور رو برداشته.
جناب البرز ، دوست تحصیل کرده و با سواد و سرد و گرم چشیده ! خیلی ممنون که کشور را به گنداب تشبیه کردید یا لا اقل عملکرد مدیران را ، اما محض اطلاع خدمت شما عرض میکنم که افرادی با طرز تفکر شما باعث شدند تا مدیرانی بر سر پست ها باشند که نمی خواهند.جناب البرز ، جناب کلاید ، دقیقا همین طرز تفکر شما را عده زیادی در دور قبل هم داشتند و همین طرز تفکر ما را به اینجا کشانید!.فکر میکنید با شرکت نکردن ، قرار است سال آینده تحولی ایجاد شود ؟ ذره ای احساس نمیکنید که اگر حتی این دوره و دوره های بعدی هم شرکت نکنیم ، این تحول در زمانی اتفاق خواهد افتاد که سالها قبل از آن، ما از دنیا رفته ایم.گویا شما از جایی که در آن زندگی می کنید ، چندان اطلاعی ندارید.
دوست عزیز ، امضای شما توهین به خیلی ها نیست ؟ کلا حق انتقاد را فقط برای خودتان محفوظ میدانید یا زبونم لال دیگران هم چنین حقی دارند؟
البته توجه داشته باشید که این نقد یک پست 5 خطی از شما بود که اگر حوصله داشتم ، تعداد کلمات آن را هم میشمردم.
در پایان و جدا از همه این حرف ها ، شاد بودن و سلامت بودن و موفق بودن شما و دیگر ایرانیان ، خواست قلبی بنده است.
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله lastnight19
جناب اقبالی مثل اینکه حوصله ات سر رفته می خوای برای خودت سرگرمی درست کنی.

دوست عزیز و گرامی مطالب شما پیش از اینکه شما بفرمائید درست و همه ما قبول داریم (حداقل 80% سایت) ولی این تاپیک جز ایجاد حاشیه و اینکه یه عده رو درگیر کنه نتیجه ای نخواهد داشت. (یکی نیست بگه تو که بلدی لالایی بگی چرا خودت خوابت نمی بره، درسته منهم خیلی جاها حاشیه ساز بودم ولی بنظرم این بحثها نتیجه ای نداره، در ضمن کاندیدای محبوب شما هم در حد مدیر کودکستان ظاهر شد).

لطفاً این گنداب رو بیشتر از این هم نزنید، همینجوری بوش همه کشور رو برداشته.

آخرین ويرايش توسط behrouz-fx در June 9th, 2009 و ساعت 16:50
behrouz-fx آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 9th, 2009, 17:40   #1578
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
احسنت
همه ی حرف ما هم همینه
همین الان در تاپیک طنز جناب رهجو تصاویری قرار داده اند که آقای احمدی نژاد رو مورد تمسخر قرار داده اند بنده هم تصاویری گذاشتم که آقای موسوی رو ......... اما پست من به سرعت نور پاک شد در حالی که پست جناب رهجو پابر جاست. بفرمایید سایت سرمایه شده کلوپ سیاسی رضا و مدیران . بقیه هم باید کاسه کوزه مون رو جمع کنیم و بریم
با سلام
جناب طاهری بنده اصولا فردی بسیار سیاسی هستم ولی اون نوع سیاسی که شما فکر میکنید به هیچ وجه لقب وطن پرست بذاریم بهتر هست ؟
بنده نه طرفدار میر و نه محسن و نه کروبی و نه احمدی نژاد هستم که بخواهم کسی را تخریب یا از کسی حمایت کنم اگر صحبتی داشته باشم به صورت مکاتبه یا میل یا تلفن با طرف حسابم صحبت میکنم انجا هم که بنده تصویر گذاشتم بخش طنز بود بد نیست کمی در این رابطه تحقیق کنید طنز اونه که کاریکاتور احمدی نژاد را در نمایشگاه کتاب میدن دستش حالا شما فکر کردید مثلا تصاویر از جناب موسوی ..... میگذارید که بنده ناراحت میشم سخت در اشتباهید .

و اگر فکر میکنید آقا رضا اینجا کلوپ سیاسی به قول شما رضا و مدیران را طراحی کرده باز سخت در اشتباهید
این پیغامی هست که جناب وحید خان مسول تالار عمومی صبح برای بنده فرستاده .

در زمان حامد عزیز هم پست های من حذف میشد حتی آقا رضا هم چندین بار پست بنده را حذف کرده حالا این چه کلوپی هست که شما نام گذاشتید بنده بی خبرم
همینجا هم اعلام میکنم چه مدیریت سایت چه آقا محسن چه وحید عزیز اگر پستی از بنده دیدن که مغایرت با قوانین داشت اصلا به بنده خبر هم ندهند حذفش کنند حالا بزرگواری میکنند قبلا خبر میدهند احترام مارا میگریند دستشان درد نکنه اگر دوست داشتید جوابیه بنده به آقا وحید را هم براتون بذارم
قديمي June 9th, 2009, 17:45   #1579
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Aamed نمايش نوشته ها
سلام کلاید عزیز
خوب هستی عزیز دل برادر؟
با بهزاد اقبالی مشکل داری؟ با شیخ مهدی کروبی یا با مدیریت سایت؟ اول تکلیف خودت رو مشخص کن.
اگر با مدیریت مشکل داری چرا در تاپیک بهزاد می نویسی؟7- مگر یادت رفته بهزاد چه قدر برای انتقال تجربیاتش به شما وقت گذاشت. هر کسی که نداند من که شاهد بوده ام. مطالبی را که حتی به من به عنوان صمیمی ترین دوستش در این فروم نداد به شما داد. 2-آنروز من به بهزاد انتقاد نکردم چرا مطالب به این با ارزشی را به یک شخصیت مجازی می دهد، چون فکر می کردم شما را کامل می شناسد!!! اما زمان مشخص کرد شما تنها یک شخصیت مجازی هستید که حتی حرمت زحمات دیگران را هم در قبال خود به فراموشی می سپارید. چرا یکبار هویت خود را فاش نکردی؟ 1- چرا به یکباره غیب شدی و با اینکه اعلام کرده بودی با سیاست های اینجا مشکل داری دوباره برگشتی؟ 3 3-بهزاد چه از شما می دانسته که بازگو کردنش این همه شما را برآشفته کرده؟

کلاید عزیز شرافت نه حرفه و نه مزاح، شرافت یعنی حرمت را نگه داشتن. 6-شرافت یعنی احترام قائل شدن برای نظرات دوست و دشمن. شرافت یعنی نمک خوردن و نمکدون نشکستن. بحث جانبداری از بهزاد نیست، من هم با بهزاد اقبالی دوست هستم و هم با البرز عزیز(Lastnight)؛
اتفاقا بر سر کاندیدای مورد حمایت بهزاد، بارها با هم بحث کرده ایم و به تفاهم نرسیده ایم. اما این دلیل نمی شود که من وی را به عنوان یک دوست صمیمی در یک محیط عمومی زیر سوال ببرم. نظر او برای من محترم است و نظر من برای او. دوستی ما سر جای خودش و رای و نظر انتخاباتیمان هم درجایگاه خودش.
4- شما که میخوای دیکتاتوری وجود نداشته باشد و اول از خودت شروع می کنی، چرا نمی پذیری که اگر در این انجمن حاضر هستی باید به قوانین انجمن احترام بگذاری و قانون می گوید اگر مخالف پست یا مطلبی هستی تنها اجازه داری آنرا گزارش کنی و مبنای قضاوت و اجرای قانون مدیران سایت می باشند. ا
5-گر هم قوانین فروم سرمایه را قبول نداری پس چرا اصلا اینجا حضور داری؟

آرزومند بهترین آرزوهای شما
حامد خسروی
سلام جناب خسروی
دوست عزیز اینکه من چرا یکدفعه و یکدفع پیدام شد شاید بدلایل خصوصی باشه که نخوام که اینجا بیان کنم ولی حالا که می فرمایید در جزیان مسایل من و بهزاد قرار داشتید ،سوال دارم از شما :
1-من کی و چه وقت و کجا در عموم و حتی به شما اعلام کردم که دلایلم از رفتن ناگهانیم از سایت چیه که الان شما برای من تکلیف تعیین میکنید؟؟؟؟

2-من به شما چه تعهدی داده بودم که اسمم رو اعلام کنم یا مگر در قبال انتقال تحربیات بهزاد من بهش قول داده بودم که اسمم رو بگم؟؟؟؟
کمااینکه بارها اینکار رو کرده بودم..مردم بدونید من اسمم کلاید الکاشامونه...اصالتا کلدی...پدرم یهودی..مادرم مسیحی...خودم خدا ناپرست(حالا اینکه چطور میشه یک یهودی و مسیحی میتونن باهم ازدواج کنند رو باید توضیح بدم؟؟؟؟...اگر روابط قبل از ازدواج پدر و مادرم رو بیان کنم مطمئن میشین؟؟؟؟؟.....چیزی دیگه ای هم هست تا بگم تا شما راضی بشید؟؟؟؟؟)

3-بهزاد باید چیزی خاصی از من میدونست تا من براشفته بشم؟؟/؟؟؟...ایا شما وقتی از دست کسی دلخورین(چه به حق چه به ناحق) برای بیان دلخوریتون به خودتون اجازه میدنین به بیان مسایل خصوصی که زمانی بین 2 نفر ردوبدل شده (حالا اعم از هر چیز حتی اگر همش هم خوب بوده باشه) بپردازید؟؟؟؟...ایا خودتون وقتی حتی دشمنتون...دقت کنید حتی دشمنتون (چه برسه به دوستتون) از این روش استفاده کنه روشش رو تقبیح نمیکنید؟؟؟؟؟؟....اصلا گیریم طرف دشمن...طرف شخصیت مجازی...طرف دروغگو...وقتی طرف در مواجه با شما چنین روشی رو بکار نمیبره(و هیچ وقت هم بکار نخواهد برد) ایا شما از این روش استفاده میکنید؟؟؟...اصلا کلا شما استفاده از این روش رو تایید می کنید؟؟؟؟؟...خیلی خوشحال میشم یک جواب ساده اره یا نه بهم بدید

4-شما کجا بودین وقتی سر قوانین سایت بحث شد و این نتیجه گرفته شدکه بحث سیاسی برای سایت خطر داره پس از هر گروه و هر جناح کسی حق بحث سیاسی اعم از هر نوعش نداره؟؟؟؟؟.....من اون پستم برای اعتراض به شکسته شدن این قانون بود...اشتباه نکنید...اعتزاضم به بهزاد اقبالی نبود که چرا این کار رو کرده(هر چند که بنظرم اشتباه کرده ولی همه گاهی اشتباه میکنند و من همینجا تایید میکنم و امضا میدم که من از بهزاد تابحال به اندازه انگشتان یک دت هم اشتباه و تخلف در سایت ندیدم...حنی با اینکه مدیر بود می تونست)...اعتراضم به این بود که وقتی این اشتباه انجام شد نه تنها برخورد مناسب انجام نشد بلکه تشویق هم شد با اینکه اظهر من الشمس بود که این کار سیاسیه(دلایلش رو قبلا گفتم) و منجر به تحریک میشه؟؟؟؟؟...منظورم از برخود این نیست با بهزاد بتندی رفتار می شد بلکه بعلت شخصیت محترمش .... همونکه دوستان فرمودند بعلت سابقش به ایشون گفته می شد این کار رو بعد از انتخابات بکنه...نه تنها اینکار نشد بلکه تایید و تشویق شد...بلکه 53 نفر منجمله شما تاییدش کردید....من اعتراضم به این رویه بود...اعتراضم به این بود:

"واعظان کین جلوه بر محراب و منبر میکنند ,چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند"

واعظان اینجا بهزاد نیست...چون بهزاد هم فردیست که مثل من یک نظر خاص خودش رو داره...به درست یا غلط یک کاری رو برای بیان عقادیش میکنه که مطابق قانون سایت نیست....ولی ولی...من اعتراضم به افرادیست اعتراضم به روندیست که به این بی قانونی دراین مورد صحه میزارند و در جای دیگر و برای فرد دیگر تحمل نمی کنند و بهش می تازند.
5-شما خودتون از کسانی بودید که پای اون نوشته تشکر کردید و تاییدش کردید..بااینکه شرایط رو می دونستید(حداقل اینجور بنظر میاد چون دم از قانون سایت می زنید)...حالا میتونم بپرسم شما خودتون هم که قوانین سایت رو رعایت نمیکنید پس چرا برای دیگران تعیین تکلیف برای موندن یا رفتن می کنید؟؟؟؟......
چرا خودتون قوانین رو رعایت نکردید؟؟؟؟؟

6-شرافت یعنی ....یعنی.......یعنی ......یعنی.....
نمی دونم حالا مفهوم شرافت برای شما چیست و مفهموم طرفداری بدون اندیشه

7-فرمودید که از مسایل من و بهزاد اگاهید.....ولی باید بعضتون برسونم که مساله دادن جزوه ایکه حتی به شما نداد
مال 4 - 5 ماه بعد از اشناییمون هستش...پس احتمالا شما 4-5 ماه دیر از مسایل خبر دار شدید....حالا سوالی از شما دارم...ایا شما از مسایل قبل از اون هم خبر دارید؟؟؟؟؟....ایا می دونید قبل از اینکه بهزاد به من جزوشو بده(که بخاطر اینکار و بخاطر تمام چیزهایی که بهم یاد داده من منت دارش هستم و بدون هیچ تعارف یا چاپلوسی ازش متشکرم) من علت اینکه نمیتونم باهاش نزدیکتر از این درتماس باشم رو گفته بودم؟؟؟؟؟؟.....می دونستید بهزاد می تونست بهم اعتماد نکنه و خیلی راحت وقتی دلایلم رو شنید روابطش رو با من کم کنه؟؟؟؟؟؟.......می دونید بهش گفته بودم وقتی موقعش برسه حتما میام و از نزدیک می بینمش...نه اون بلکه امیر بابک و امیر شاهرودی رو هم خیلی خیلی بیشتر از خودشون مشتاقم که از نزدیک ببینمشون؟؟؟؟؟.....می دونید که دلایلم اینجا گفتنی نیست و به خود بهزاد هم بارها این نکته رو گفته بودم؟؟؟؟؟....می دونستی وقتی همون موقع که دلایلم رو گفتم می تونست روابطش رو کم کنه؟؟؟؟؟...حالا گناه من چیه که شرایط من اینطوره....تصمیم با بهزاد بود....حالا شما با این تفاسیر بازهم به سوال دیگرم جواب بدید:
اگر از این موضوع ها با خبر نبودید چطور میتونید به خودتون حق بدید که به هوای دونستن همه چیز ،درمورد من قضاوت کنید و از من بازخواست؟؟؟
اگر هم با خبر بودید باز با وقوف به شرایط چطور به خودتون اجازه می دید که این حرفا رو بزنید؟؟؟؟؟

8-فرمودید که به بهزاد گفتم به یک شخصیت مجازی اعتماد نکن و جزوتو نده...میشه بپرسم حال اکه اقا بهزاد بمن اعتماد کرده من چه خیانتی به اعتمادش کردم؟؟؟؟...ایا جزوشو پخش کردم؟؟؟؟...ایا بنام خودم زدم دادم بیرون؟؟؟؟؟؟...ایا بعد از گرفتن جزوه اومدم به همه گفتم من سوادم رو در این موضوع از خودم پیدا کردم و بهزاد هیچ نقشی نداشته؟؟؟؟...ایا بارها وبارها زبانا و عملا به همه ثابت نکردم من خیلی چیزها رو از بهزاد یاد گرفتم؟؟؟؟...ایا اصلا من از این جزوه شروع کردم به پول دراوردن از دیگران؟؟؟؟؟؟

کدوم یک از اینکارها رو کردم که به من میگید نمک خورده و نمکدون رو شکسته؟؟؟؟؟؟؟...چکار کردم در این مورد ؟؟؟؟؟

می دونید یکی از بچه های این سایت کتابهایی رو بمن شخصیت مجازی نمکدون شکن داده بدون اینکه حتی حتی یک کلمه ازدهنش شنیده باشید؟؟؟؟..کتابهایی که خود ایبوکش کلی قیمتشه...کتابهایی نه مثل این کتابهای مورفی و الیوت و این حرفا...کتابهای جدی اقتصاد که جز پرفروشترین کتابهای اقتصادی جهان هستند...یکبار شنیدن ادعا کنه و بگه که بمن اینا رو داده؟؟؟/(که اگرم بگه حقشه و من مدیونشم)...اصلا بهزاد تابحال اومده بگه چه چیزهایی بهم داده یا نداده(که اگرم بگه حق داره و من قبول دارم و منت دارش هستم)..حالا شما از چه چیز ناراخت شدین که همه جا جار می فرمایید که به کلاید اینا رو داده بمن نداده؟؟؟؟
اگر از اینکه به شما این جزوه داده نشده ناراحتین باید عرض کنم که بهزاد به یک نفر دیگه هم مطمئنم این جزوه رو داده(حالا اگر خودش خواست میگه)

مرسی

آخرین ويرايش توسط clyde_barrow در June 9th, 2009 و ساعت 17:50
clyde_barrow آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از clyde_barrow:
قديمي June 9th, 2009, 17:59   #1580
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله behrouz-fx نمايش نوشته ها
سلام
.جناب البرز ، جناب کلاید ، دقیقا همین طرز تفکر شما را عده زیادی در دور قبل هم داشتند و همین طرز تفکر ما را به اینجا کشانید!.فکر میکنید با شرکت نکردن ، قرار است سال آینده تحولی ایجاد شود ؟ ذره ای احساس نمیکنید که اگر حتی این دوره و دوره های بعدی هم شرکت نکنیم ، این تحول در زمانی اتفاق خواهد افتاد که سالها قبل از آن، ما از دنیا رفته ایم.گویا شما از جایی که در آن زندگی می کنید ، چندان اطلاعی ندارید.
سلام جناب بهروز

چون از من سوال پرسید بطور خلاصه نظرم رو میگم...البته می تونم کاملا شرحش بدم ولی چون بحث سیاسی میشه و قانون شکنی بهمین بسنده میکنم:

"من رای میدم ولی در عین رای دادن از کاندیدم پاسخگویی میخوام
من رای میدم ولی بخودم حق میدم که از کاندیدم سوال کنم و بخوام که به اشتباهات گذشته اش اعتراف کند و قول بدهد که دیگر انکار را تکرار نکند
من رای میدم ولی بخودم حق میدم از کاندید مورد نظرم انتقاد هم بکنم و بخوام که خودش رو بیشتر اصلا ح کنه

ولی....ولی

با این نوعی که طرفداران کروبی و موسوی از ایندو طرفداری میکنند و نمی زارن حتی یک سوال از شون بپرسیم.....با این نوعی که طرفدارهای کروبی و موسوی ایندو رو به عرش می رسونند و اشتباهاتشون رو لاپوشانی میکنند...با این نوع رفتار که بسیار شبیه به رفتار طرفداران احمدی نژاده ...من خوش بین نیستم و رای نمیدم

بله بقول شما شاید رای دادن نتیجه داشته باشه ولی تا وقتی از کسی که بهش رای میدم توقع نداشته باشیم...تا وقتیکه به خودمون و دیرگان اجازه پرسش از کاندید مورد نظرمون ندیم (به بهانه اینکه الان وقتش نیست)...با این وضع که کاندیداهای اصلاح طلب از زیر بار جوابگویی الان شانه خالی میکنند(اونمالان که هنوز انتخاب نشدن وخرشون از پل نکذشته)....تا این حالت برقراره نتیجه بازهم چیزی بهتر از احمدی نژاد نخواهد بود.....تا وقتی هر دوره به دوره توقعاتمون رو بالا نبریم از کاندیداها اونها هم تغییر نخواهند کرد....درست مثل زمان خاتمی...بهش رای دادیم ولی ازش نخواستیم واگر کسی هم ازش خواست و سوال کرد سریعا توسط طرفداران سرکوب شد و رانده شد

میگید فایده نداره؟؟/...میگم چرا اتفاقا داره...مثالش جنبش زنان....اینقدر کوشش کرد و تلاش کرد وهزینه کرد و یک میلیون امضا و کمپینهای دیگر راه انداختند که الان متحجر ترین افراد در گذشته برای جلب نظرشون تبلیغ و قول وزیر زن در کابینه میدن

اراتفاقا اینجوری که شما میگید عمل کردن و فقط هر 4 سال یکبار به فکر کشور افتادن ما رو به هیچ کجا نمی رسونه
ویادتون باشه جنبش زنان نه فقط در زمان خاتمی بلکه در زمان محمود به تلاشش ادامه داد تا الان نتیجه بگیره...و من کلاهم رو به احترام این گروه از سر بر میدارم

پ.ن: بازهم پست سیاسی شد ولی باید به این موضوع و این نوع شعار دادن یکبار برای همیشه جواب داده میشد.

با احترام

کلاید

آخرین ويرايش توسط clyde_barrow در June 9th, 2009 و ساعت 18:02
clyde_barrow آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از clyde_barrow:
قديمي June 9th, 2009, 18:01   #1581
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
با سلام
جناب طاهری بنده اصولا فردی بسیار سیاسی هستم ولی اون نوع سیاسی که شما فکر میکنید به هیچ وجه لقب وطن پرست بذاریم بهتر هست ؟
بنده نه طرفدار میر و نه محسن و نه کروبی و نه احمدی نژاد هستم که بخواهم کسی را تخریب یا از کسی حمایت کنم اگر صحبتی داشته باشم به صورت مکاتبه یا میل یا تلفن با طرف حسابم صحبت میکنم انجا هم که بنده تصویر گذاشتم بخش طنز بود بد نیست کمی در این رابطه تحقیق کنید طنز اونه که کاریکاتور احمدی نژاد را در نمایشگاه کتاب میدن دستش حالا شما فکر کردید مثلا تصاویر از جناب موسوی ..... میگذارید که بنده ناراحت میشم سخت در اشتباهید .

و اگر فکر میکنید آقا رضا اینجا کلوپ سیاسی به قول شما رضا و مدیران را طراحی کرده باز سخت در اشتباهید
این پیغامی هست که جناب وحید خان مسول تالار عمومی صبح برای بنده فرستاده .

در زمان حامد عزیز هم پست های من حذف میشد حتی آقا رضا هم چندین بار پست بنده را حذف کرده حالا این چه کلوپی هست که شما نام گذاشتید بنده بی خبرم
همینجا هم اعلام میکنم چه مدیریت سایت چه آقا محسن چه وحید عزیز اگر پستی از بنده دیدن که مغایرت با قوانین داشت اصلا به بنده خبر هم ندهند حذفش کنند حالا بزرگواری میکنند قبلا خبر میدهند احترام مارا میگریند دستشان درد نکنه اگر دوست داشتید جوابیه بنده به آقا وحید را هم براتون بذارم
سلام آقای رهجو.
ممنونم از شفاف سازی که کردید. پست شما طنز بود ،من هم فکر می کنم پریشب 2 تا جمله ی طنز و یک عکس گذاشتم که واقعا به سرعت نور پاک شد .البته اعتراضی هم نکردم. چون چند پست قبل را که طنز انتخاباتی داشتند دیدم فکر کردم مشکلی ندارد در این باره در تاپیک طنز پست زد .
پست شما هم بالاخره پاک شد ولی شاید اختلاف زمانی که ایجاد شد باعث این مسئله شد .به هر حال من هم وقتی پست شما را دیدم که هنوز باقی مانده کمی تعجب کردم اما اعتراضی نیست چون واقعا با این هیاهوی انتخابات و اختلافات سلیقه ای که در همه جا همینطور سایت ایجاد شده جای اعتراضی نمونده و ما هم اعتراضاتمان را کردیم دیگر ،مرجعی برای رسیدگی باشد اقدام می کنند بالاخره.
به هر حال ممنونم چون این پست شما برایم مهم بود.مرسی.
قديمي June 9th, 2009, 18:09   #1582
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
سلام آقای رهجو.
ممنونم از شفاف سازی که کردید. پست شما طنز بود ،من هم فکر می کنم پریشب 2 تا جمله ی طنز و یک عکس گذاشتم که واقعا به سرعت نور پاک شد .البته اعتراضی هم نکردم. چون چند پست قبل را که طنز انتخاباتی داشتند دیدم فکر کردم مشکلی ندارد در این باره در تاپیک طنز پست زد .
پست شما هم بالاخره پاک شد ولی شاید اختلاف زمانی که ایجاد شد باعث این مسئله شد .به هر حال من هم وقتی پست شما را دیدم که هنوز باقی مانده کمی تعجب کردم اما اعتراضی نیست چون واقعا با این هیاهوی انتخابات و اختلافات سلیقه ای که در همه جا همینطور سایت ایجاد شده جای اعتراضی نمونده و ما هم اعتراضاتمان را کردیم دیگر ،مرجعی برای رسیدگی باشد اقدام می کنند بالاخره.
به هر حال ممنونم چون این پست شما برایم مهم بود.مرسی.
سلام خانم شیخی
اون دیر پاک شدن هم به خاطر این بود که بنده دیر جواب پیغام وحید را دادم و وقتی هم دادم عنوان کردم که فکر نکنم که مسایل طنز ربطی به بحث های جدی سیاسی داشته باشد اما هر طور صلاح میدانند میتوانند عمل کنند کل پست بنده در اختیار ایشان هست حذف هم شد اصلا ناراحت نمی شوم واقعا ارزشو داره من بخواهم به خاطر منافع کسی دیگری با وحید کل کل کنم
الان سیاست هم مثل بازی فوتبال شده کسی دیگه حالشو مکنه من باید حرص بخورم
بی خیال
مرسی
قديمي June 9th, 2009, 18:54   #1583
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
سلام خانم شیخی
اون دیر پاک شدن هم به خاطر این بود که بنده دیر جواب پیغام وحید را دادم و وقتی هم دادم عنوان کردم که فکر نکنم که مسایل طنز ربطی به بحث های جدی سیاسی داشته باشد اما هر طور صلاح میدانند میتوانند عمل کنند کل پست بنده در اختیار ایشان هست حذف هم شد اصلا ناراحت نمی شوم واقعا ارزشو داره من بخواهم به خاطر منافع کسی دیگری با وحید کل کل کنم
الان سیاست هم مثل بازی فوتبال شده کسی دیگه حالشو مکنه من باید حرص بخورم
بی خیال
مرسی
با سلام
راستش در اين انتخابات پر شور بر قرار كردن تعادل بسيار مشكل شده . مثلا دوستي به يك شوخي در يك تاپيك شخصي اعتراض ميكنه اما خودش ..... بگذريم كه دوستان هم صاحب نظر و مسلما افكارشون براي شخص خودشون محترم و مقدسه
من فكر ميكردم كه همون شب پست اقا مسعود را پاك كرده ام . اما صبح متوجه شدم كه فراموش شده .
اما بنده زماني كه پستي ارسال بشه و وقت ويرايش براي كاربر برقرار باشه و در صورتي كه پست مشكل حادي نداشته باشه و اون كاربر هم ندونه كه پستش مغاير با قانون سرمايه هست به خود كاربر اطلاع ميدم . تا هم قوانين را بدونه هم خودش زحمت كار را بكشه
گاهي هم كه اقا رضا يا اقا محسن در نبود بنده زحمت ميكشند و ....گاهي هم در مورد بعضي مسايل با مدير سايت مشورت ميكنم
زماني هم دوستان نظر خاص و منظور متفاوتي از ارسال پستي دارند كه بنده از ايشان سوال ميكنم ببينم توضيح ايشون چيه و ايا من اشتباه ميكنم ! مثلا يكي دوستان كاريكاتور اقاي كروبي رو با ساسي مانكن ارسال كرده بود وقتي به ايشون گفتم كه چرا به اين روحاني محترم توهين كردي گفت كه دارم براش تبليغ ميكنم و از طرفداراي ايشون بود اما ظاهرا نميدونست كاريكاتور روحاني به اون فرد توهين ميكنه
گاهي چيزي كه از نظر دوستان يك شوخي ساده هست از نظر كساني كه روي اون مسئله اعتقاد دارند توهين به حساب مياد و گاهي اون براي سايت خطر ساز هم ميشه. در صورتي كه قصدي از طرف نگارنده در كار نيست
در همين مورد هم اقا مسعود اعتقاد داشت اين هيچ توهيني نيست و يك شوخيه اما بزرگواري كردند و ناراحت نشدند چون تامين نظر همه امكان نداره و اخرش ممكنه كسي ناراحت بشه
به هر حال بنده بنابر وظيفه سعي ميكنم كار خودم را انجام بدهم . و باز هم اعلام ميكنم در صورتي كه نسبت به پستي خاص نظر خاصي دارند به بنده اعلام كنند تا با هم صحبت كنيم .البته اگر قصد محكوم كردن دارند كه هيچي
بنده ديروز پست جناب نيروانا را پاك كرده بودم و بعد از صحبت با ايشون برگرداندم .بنده تعصب خاصي روي كاري ندارم . اي دي ياهوي بنده هم كه موجود هست
پ ن: من قبلا 28 تا پست اقا مسعود را يك جا پاك كردم
موفق و در پناه خدا باشيد

آخرین ويرايش توسط وحید در June 9th, 2009 و ساعت 19:06
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از وحید:
قديمي June 9th, 2009, 19:50   #1584
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
Talking شوخیه ها

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید نمايش نوشته ها
پ ن: من قبلا 28 تا پست اقا مسعود را يك جا پاك كردم
با این تفاسیر که آقا مسعود باید بن بشه

مقصود عرض ارادت بود
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي June 9th, 2009, 20:00   #1585
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با این تفاسیر که آقا مسعود باید بن بشه

مقصود عرض ارادت بود
سلام
حامد خان، ابی میگه که:
آدم میتونه بن باشه....... مگه فرشته هم بنه؟
تحویل بازارو از این حرفا
قديمي June 9th, 2009, 20:43   #1586
mohsenforex
Senior Member

mohsenforex's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
محل سكونت: بر روی کره ماه در حال نظاره و تفکر به انسانها
تشکر از ايشان: 685 بار در 242 پست
mohsenforex (سطح 3)mohsenforex (سطح 3)mohsenforex (سطح 3)mohsenforex (سطح 3)mohsenforex (سطح 3)mohsenforex (سطح 3)mohsenforex (سطح 3)mohsenforex (سطح 3)mohsenforex (سطح 3)mohsenforex (سطح 3)mohsenforex (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mohsenforex
Lightbulb

0

آقا مسعود سلام
خوبی داداش
آقا شنیدم این مدت که نبودی رفتی سواحل غربی عشق و حال
ایول بابا
دست من رو هم بگیر
والا من که موندم چه جوری از این فارکس سود کنم چه برسه به انتخابات

پ.ن:فقط خواستم عرض ارادتی کنم
آقا مسعود دلم برات خیلی تنگ شده

پ.ن: مخلص تمام بچه های سایت سرمایه هستم
از مدیران تا کاربران عادی
به خدا همتون رو دوست دارم

موفق و پاینده باشید
6 تشکر کننده از mohsenforex:
قديمي June 10th, 2009, 01:43   #1587
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها

جناب کلاید شما عصبانی نشوید، بالاخره تا بوده خشک تر با هم سوخته اند کاری از دست من و شما برای این جمعیت توهم زده بر نمی یاد.

پ.ن : جناب وحید سلیمانی شما اگر ندیدید و نخوندید دلیل نمی شه که نیست .
سلام

البته من هم فکر میکنم بحث مذکور ما دونفر کاملاً مورد توجه همگان هست و اون رو با شما ادامه ندیم.

آقا رضا مدیریت محترم و مالک سایت سرمایه

1-خواهشاً مشخص بفرمائید در کجای قوانین نوشته من میتوانم جمع کثیری را توهم زده بنامم.

2-جناب البرز خان چه سمتی در سایت دارند که مطابق فرموده بجای من دیده اند و بجای من تصمیم گرفته اند.

موفق باشید.

خواهشاً این پست را بی جواب نگذارید.
قديمي June 10th, 2009, 02:11   #1588
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

با سلام.

يه پيشنهاد داشتم :

اگر ميشد به يك طريقي تعداد پستهاي زده شده ي كاربران رو در تالارهاي غير تخصصي (تالار عمومي , تالار اعضاء و در صورت صلاح ديد تالار آگهي) رو زير اسم كاربر نشون داد خوب ميشد !

مثلا زير هر پست يك گزينه هست به اسم پست ها , يكي ديگه هم اضافه بشه به اسم پستهاي غير تخصصي و جلوش تعداد پستهاي غير تخصصي هر كاربر رو نشون بده !

موفق باشيد.
قديمي June 10th, 2009, 09:09   #1589
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله behrouz-fx نمايش نوشته ها
سلام
کلا علاقه ای به مسائل حاشیه ای ندارم و سعی میکنم از اختلاف نظر ها و کدورت ها دور باشم اما در مورد این موضوع،مواردی وجود داشت که با عرض پوزش بیان میکنم.
به فرض اینکه جناب اقبالی ، هدفشون، دفاع از کاندیدای مورد نظرشون بوده ،خواهشمندم اندکی دقت کنید:
اولا اینکه اطمینان دارم که ایشون نامی از فردی نمیبردند.
ثانیا باعث میشد تا با پارامترهای کلان اقتصادی و تاثیر آنها و نحوه محاسبه بیشتر آشنا شویم.
ثالثا کلاهی که در این دوره سرمان رفت ، لا اقل با این اطلاع رسانی ، در دوره های بعدی بر سرمان نمیرفت، یعنی لا اقل 4 سال بعد میتوانیم قضاوت کنیم که آمار داده شده ، معیار صحیحی برای قضاوت هستند یا خیر؟
اما چه اتفاقی افتاد ، در همان ابتدا ، دوستانی که به خود حق هر گونه آزادی و اظهار نظری را میدهند ، این حق را برای جناب اقبالی محفوظ نمیدانند .گیرم شما عقل کل ،گیرم شما همه چیز را پیش از بیان شدن میدانید، چگونه وقتی ایشون توهینی به کسی نکرده و هنوز حرفی نزده ، به خود اجازه هر توهینی و هر حرفی را میدهید؟
(بنده کاسه داغتر از آش هستم)
جناب البرز اگر برای شما این مدل حرف زدن راحت است ، برای بنده ناراحت کننده است که اینگونه ایشون رو خطاب قرار دهید.اگر با این گونه صحبت کردن راحت هستید ، پس قاعدتا نباید از صحبتهای بنده هم ناراحت شوید و یک طومار در پاسخ به من بنگارید!فکر میکنید زحمات زیادی که جناب اقبالی برای سایت کشیده اند ، برای سرگرمی بوده است؟

.شما چگونه به راحتی به جای همه یا 80 درصد سایت حرف میزنید؟ از کجا معلوم که 80 درصد سایت ، دوست نداشته باشند که این موارد را بشنوند؟
خیلی ممنون که به فکر ایجاد نشدن کدورت در سایت هستید! توجه داشتید که همین پست کوتاه شما به راحتی پایه ایجاد کدورت شد؟
یک سوال از شما دارم .انگار شما بدتون نمیاد که حاشیه و جنجال درست کنید؟ واقعا از این کار لذت میبرید؟ چه چیزی باعث شده که در بسیاری موارد ، خیلی رک و روان به خود اجازه هر گونه اظهار نظری بدهید؟ نمیتونستید لا اقل به احترام ایشون 10 پست صبر کنید؟ منظورم فقط این مورد و این تاپیک نیست!

اگر کسی نیست ،بنده به شما میگم ، تو که لالایی بلدی ، چرا خودت خوابت نمیبره و لازم به گفتن نیست که شما خیلی جاها حاشیه ساز بوده اید!
در ضمن آیا قرار بود بحثی شکل بگیره؟ اصلا شما اجازه دادید بحثی شکل بگیره؟

کسی به کسی توهینی نکرد ، اما آقای حقوق بشر و انتقاد ، شما به چه حقی به این راحتی فردی را مدیر کودکستان خطاب میکنید؟فکر میکنم اغلب افراد سایت با فردی موافق و با فردی مخالف باشند ، اما آیا همه شروع به کوبیدن و تمسخر یا تعریف و تمجید میکنند؟این رو هم بگم که مواردی از گذشته و خصوصیات خیلی ها میدونم که نشون دهنده اینه که انسان های بزرگی هستند.

جناب البرز ، دوست تحصیل کرده و با سواد و سرد و گرم چشیده ! خیلی ممنون که کشور را به گنداب تشبیه کردید یا لا اقل عملکرد مدیران را ، اما محض اطلاع خدمت شما عرض میکنم که افرادی با طرز تفکر شما باعث شدند تا مدیرانی بر سر پست ها باشند که نمی خواهند.جناب البرز ، جناب کلاید ، دقیقا همین طرز تفکر شما را عده زیادی در دور قبل هم داشتند و همین طرز تفکر ما را به اینجا کشانید!.فکر میکنید با شرکت نکردن ، قرار است سال آینده تحولی ایجاد شود ؟ ذره ای احساس نمیکنید که اگر حتی این دوره و دوره های بعدی هم شرکت نکنیم ، این تحول در زمانی اتفاق خواهد افتاد که سالها قبل از آن، ما از دنیا رفته ایم.گویا شما از جایی که در آن زندگی می کنید ، چندان اطلاعی ندارید.
دوست عزیز ، امضای شما توهین به خیلی ها نیست ؟ کلا حق انتقاد را فقط برای خودتان محفوظ میدانید یا زبونم لال دیگران هم چنین حقی دارند؟
البته توجه داشته باشید که این نقد یک پست 5 خطی از شما بود که اگر حوصله داشتم ، تعداد کلمات آن را هم میشمردم.
در پایان و جدا از همه این حرف ها ، شاد بودن و سلامت بودن و موفق بودن شما و دیگر ایرانیان ، خواست قلبی بنده است.
دوست عزیز من از صحبتهای شما به هیچ عنوان ناراحت نشدم، شما از من خواستید که طومار ننویسم به روی چشم من هم به چند خط در تائید فرمایشات شما بسنده می کنم،من نظرم رو فکر کنم به دفعات در رابطه با این موضوع بیان کردم، نظر شما رو هم مطالعه کردم، تفسیر جالبی از صحبتهای یک نفر بزرگتر و با تجربه تر از خودتون بود، که به این دلیل به شما تبریک می گم.

از این هم که اینقدر صحبتهام تونسته روی شما و بقیه تاثیر گذار باشه خوشحال هستم.
قديمي June 10th, 2009, 09:19   #1590
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید سلیمانی نمايش نوشته ها
سلام

البته من هم فکر میکنم بحث مذکور ما دونفر کاملاً مورد توجه همگان هست و اون رو با شما ادامه ندیم.

آقا رضا مدیریت محترم و مالک سایت سرمایه

1-خواهشاً مشخص بفرمائید در کجای قوانین نوشته من میتوانم جمع کثیری را توهم زده بنامم.

2-جناب البرز خان چه سمتی در سایت دارند که مطابق فرموده بجای من دیده اند و بجای من تصمیم گرفته اند.

موفق باشید.

خواهشاً این پست را بی جواب نگذارید.
جناب وحید سلیمانی سلام

در مورد قسمت توهم زده که فرموده بودید باید خدمتتون عرض کنم خیلی ها امضاهایی دارند که با قوانین مخالفه (از کروبی یا موسوی حمایت کردند)، خیلی ها بر ضد آقای احمدی نژاد پستها می زنند که اکثراً پاک هم نشده، پس ظاهراً می شه قوانین رو در این مورد خاص انتخابات نادیده گرفت.
خیلی ها نظر خودشون در مورد موسوی یا کروبی رو دارند به من تحمیل می کنند من احساس می کنم یک توهین مستقیم به من هست و من چون دلم نمی خواد زیر بار برم نظرم رو می گم، مثل جناب اقبالی که خواست نظرش رو در رابطه با عملکرد احمدی نژاد عنوان کنه (چون الان ایشون کاندیدا هستند پس می شه بحث انتخاباتی).

در مورد قسمت دوم فرمایشات شما، اون موقع که جناب اقبالی اون تاپیک رو ایجاد کردند امضایی داشتند در طرفداری از کروبی، شما این امضاء رو ندیدید و در پستی عنوان کردید که ایشون امضایی در طرفداری از کروبی نداشتند، خوب من هم گفتم چون شما ندیدید دلیل بر نبودن نیست، من جای شما تصمیم نگرفتم و فقط صحبتهای شما رو اصلاح کردم.

باز هم از اینکه اینقدر به صحبتهای من برای شما با ارزش و تاثیر گذار بوده که نقل ها و تفسیرها و تحلیل ها در رابطه با اون ارائه میکنید خوشحال هستم.

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 02:03 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.