انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > بورس تهران

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي November 14th, 2015, 20:46   #46
PASSERBY
Senior Member

PASSERBY's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: ساکن ولایت مطلقه فقیه در کره شمالی ایران
تشکر از ايشان: 2,475 بار در 560 پست
PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)
1

سلام آقا رضا این سایت رو باز راه اندازی کنید فوقش فیلتر میشه بهتر از الان نیست؟
شما مسئول نگه داری آموزش های این تالار بودید و هستید. این همه آدم که برای شخص شما نمینوشتند که به تنهایی تصمیم گرفتید همه رو منهدم کنید یا دسترسی به اون ها رو از بین بردید. حداقل آرشیو رو برای دانلود قرار بدید من خودم نیاز به نوشته های خودم و تاپیک های خودم دارم باید از کجا پیداشون کنم؟

آقا سایتو برگردونید. اگر از فیلتر شدن هراس دارید میتونید سایت رو بفروشید حداقلش اینه که به این همه کاربر مدیونید و شخص دیگری اینجا رو راه اندازی بکنه حالا که شما کاملا بیخیال نشستید. این کار شما اصلا درست و انسانی نیست.
قديمي April 27th, 2016, 08:14   #47
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

آقا یه کار ساده می خوای بکنی باید بری 6 ماه دوره ببینی، یه 2 سالی هم کنار دست یکی که با سابقه است کار کنی تازه یاد می گیری چپ و راست کجاست (هنوز استاد کار نشدی، فقط راه افتادی). حالا تصور کن می خوای وارد بازار چند ده میلیارد دلاری بشی، مواردی که لازم داری تا تازه بیای اول خط، یه 4 سال بری دانشگاه در زمینه مرتبط تحصیل کنی، یه 2 سال حداقل بری زیر دست یکی که حداقل چند سال سابقه داره میزش رو تمیز کنی. بعد اگر ببینی اوضاع چه جوریا هست و شروع کنی معامله.

من نمی فهمم این چه وضعی بود که ما با نادانی واردش شدیم.
قديمي November 12th, 2016, 19:50   #48
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
0

روز اولی که مالکین سایت تصمیم گرفتند اون رو منحل کنند بخاطر غیر قانونی اعلام شدن ف ا ر ک س در زمان دولت احمدی نژاد بود . در حال حاضر تعداد زیادی فروم ف ا ر ک س ی فعال هست و فیلتر هم نشده و مالکینش هم در زندان نیستند ؛ من فکر میکنم اصل علت بسته شدن این سایت چیز دیگه ای بوده .

هرچند فرقی هم در اصل موضوع نداره . . . چون دیگه از کاربرای قدیمی تقریبا کسی وفادار به ف ا ر ک س نمونده و همه اعتراف به پوچ بودن و غیر ممکن بودنش کردند
تشکر کننده از arteshbod:
قديمي November 22nd, 2016, 13:06   #49
amirsh33
Junior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ایشان: 3 بار در يک پست
amirsh33 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amirsh33
0

سلام دوستان عزیز امروز بعد از 6 سال از سایت سرمایه یازدید کردم و متاسفانه با یک سایت برهوت مواجه شدم که هیچ فعالیتی در آن وجود ندارد .
amirsh33 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از amirsh33:
قديمي March 26th, 2017, 02:27   #50
Mostafa.Nasiri
Senior Member

Mostafa.Nasiri's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2004
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 6,815 بار در 1,078 پست
Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله MSN به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Mostafa.Nasiri
0

سایت سرمایه معتبر ترین منبع آموزش برای تازه کاران است
قديمي May 14th, 2017, 19:45   #51
محمد طالبی
مسئول سابق تالار "چنگال اندرو"

محمد طالبی's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 9,017 بار در 2,425 پست
محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)
ارسال پيغام بوسیله AIM به محمد طالبی ارسال پيغام بوسیله Yahoo به محمد طالبی
0

متاتریدر ف ا ر ک س پیچوفورک اکسپرت یه زمانی اینها همه زندگیم بود . همه رو کنار گذاشتم . ولی دوباره میخوام بیام تو بورس اونم بورس تهران . ببینم چی پیش پیاد........
محمد طالبی آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از محمد طالبی:
قديمي May 27th, 2017, 07:40   #52
kosha.3008
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: ماهشهر
تشکر از ايشان: 247 بار در 110 پست
kosha.3008 (سطح 3)kosha.3008 (سطح 3)kosha.3008 (سطح 3)kosha.3008 (سطح 3)kosha.3008 (سطح 3)kosha.3008 (سطح 3)kosha.3008 (سطح 3)kosha.3008 (سطح 3)kosha.3008 (سطح 3)kosha.3008 (سطح 3)kosha.3008 (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kosha.3008
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
برو تو این سایتهای دوست یابی و کلوب و پیج های فیسبوکی و فان اونجا آدم ریخته عین خودت واسه سرگرم شدنت
یکی از طرفداران این سایت شما بودی توهم در بدبخت کردن این بچه ها نقش کلیدی داشتی.
یادمه می‌گفتی من سیستم خودمو دارم ، سودده است.
البته من هم باید اعتراف کنم مطالب این سایت خیلی ها رو به گمراهی کشاند.
خیلی ها از این بازار اطلاع چندانی نداشتم و اونها رو مسول بخش فلان سیستم تو این سایت کرده بودن.
آیا این سوء مدیریت مسول سایت رو نشون نمیده.
با اینکه اکثرا همه میدونستن خیلی ها که مسول فلان بخش هستن یا کال شدن و یا اصلا حساب ریل ندارن و فقط صرفا با آزمون و خطا دارن به جلو میرن. یا هم به عقب.
یکی می‌گفت من ایکس سال در خارج بودم ، یکی می‌گفت من به فلان فن کاملاً مسلط هستم. آخرشم با کلی آرزو و وقت گرانبهای این حوونهای پاک و ساده بازی کردن. برای چی؟! چون میخواستن فقط جلوی بقیه خودشون رو نشون بدن ما بلدیم.
خانم شیخ السلطنه نیز با اینکه چیزی از این بازار حالیتون نبود با ایجاد جو و وانمود کردن اینکه دارید سود میکند. این کار شما باعث اغوای خیلی از این جوونا شده. من جمله خود شما هم فریب خودخواهی تون رو خوردید.
چوب خدا بی صداست. باشد که درس عبرتی براتون باشه تا در مراحل بعدی زندگیتون باعث بیراهه رفتن مردم نشین.
kosha.3008 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از kosha.3008:
قديمي June 23rd, 2017, 11:45   #53
Ali Tavakoli
Senior Member

Ali Tavakoli's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: همشهری دکتر علی شریعتی
تشکر از ايشان: 2,930 بار در 493 پست
Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Ali Tavakoli
0

آقا سلام

یه اندیکاتور میخوام که صبح از خواب بیدارم کنه ، صبحانه برام آماده کنه و بجام بره سرکار ؛ کسی داره این اندیکاتورو؟

وقتی از پشت سیستم رفتم به دنیای واقعی ، دیدم که واقعا افرادی که تو این سایت دور هم جمع بودند واقعن از همه لحاظ جز نوابغ بودند ولی حیف که در مسیر اشتباهی سرنوشتشون و سرنوشتمون رقم خورد.

هر جا هستید موفق باشید
قديمي June 30th, 2017, 18:33   #54
Mojtaba.s
Member

Mojtaba.s's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 441 بار در 81 پست
Mojtaba.s (سطح 1)Mojtaba.s (سطح 1)Mojtaba.s (سطح 1)
0

این قافله عمر عجب میگذرد.....
باورم نمیشه اون فروم پر هیجان سرزنده به این روز بیافته.....ولی کاش سر نمیزدم حداقل اون موقع فکر میکردم اساتید دارن تو ف ا ر ک س سود میکنن !!
چه جلساتی که برگزار نمیشد...چه پولهایی که بروکر ها بالا نکشیدن...
روزی نبود که کسی ادعای یافتم یافتم نکنه بعد میفهمیدیم چند نفرو تیغ زده و رفته
ولی خداییش هنوز هم باور دارم میشه سود کرد
ف ارک س یه خوبی داشت اونم این بود که حداقل به آدم امید میداد.یه بدی داشت اونم این که به ازای امیدی که بهت میداد چند برابرش ازت پول میگرفت!!

آخرین ويرايش توسط Mojtaba.s در June 30th, 2017 و ساعت 18:47
Mojtaba.s آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Mojtaba.s:
قديمي August 10th, 2017, 14:59   #55
gold24
Senior Member

gold24's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 855 بار در 195 پست
gold24 (سطح 1)gold24 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به gold24
0

تریدینگ شبیه جراجی میمونه ابزار تیغ جراجی رو هر کسی دستش گرفته بود فکر میکرد جراجه ولی اگر درس رو بخوانی آموزش ببینی جراح میشی من اگر 1000 دفعه دیگه هم به دنیا بیام باز معامله گر هستم
قديمي August 30th, 2017, 13:10   #56
pip.signal
Senior Member

pip.signal's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: mashhad
تشکر از ايشان: 545 بار در 208 پست
pip.signal (سطح 2)pip.signal (سطح 2)pip.signal (سطح 2)pip.signal (سطح 2)pip.signal (سطح 2)pip.signal (سطح 2)
0

یاد باد آن روزگاران یاد باد

WWW.EX4FOREX.COM

بانک اندیکاتور و اکسپرت
pip.signal آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 19th, 2017, 20:19   #57
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

ا سلام
دوستان عزیز سرمایه ما با هم روزهای خیلی خوبی را در این سایت داشتیم و خیلی جیزها در اینجا از همدیگه یاد گرفتیم اینجا فقط یک سایت سرمایه ای یا فا ر کسی نبود اینجا واقعا یک دانشگاه زنده زندگی بود من بشخصه واقعا از بودن در این سایت و استفاده از اطلاعات به اشتراک گذاشته توسط دوستان و یا به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانسته های خودم واقعا لذت میبردم ای کاش دوباره میشد که همه دوستان جمع میشدن و مثل گذشته با هم تبادل نظر و اطلاعات میکردیم با همه این احوال برای همه آرزوی موفقیت و پیروزی و آرامش و سلامتی دارم به امید روزی که دوباره دور هم جمع بشیم و به روزهای اوج گذشته در این سایت برگردیم
موفق و پیروز باشید
قديمي September 25th, 2017, 18:39   #58
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A نمايش نوشته ها
ا سلام
دوستان عزیز سرمایه ما با هم روزهای خیلی خوبی را در این سایت داشتیم و خیلی جیزها در اینجا از همدیگه یاد گرفتیم اینجا فقط یک سایت سرمایه ای یا فا ر کسی نبود اینجا واقعا یک دانشگاه زنده زندگی بود من بشخصه واقعا از بودن در این سایت و استفاده از اطلاعات به اشتراک گذاشته توسط دوستان و یا به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانسته های خودم واقعا لذت میبردم ای کاش دوباره میشد که همه دوستان جمع میشدن و مثل گذشته با هم تبادل نظر و اطلاعات میکردیم با همه این احوال برای همه آرزوی موفقیت و پیروزی و آرامش و سلامتی دارم به امید روزی که دوباره دور هم جمع بشیم و به روزهای اوج گذشته در این سایت برگردیم
موفق و پیروز باشید
من وقتی به اون زمان فکر می کنم به این نتیجه می رسم که بیشتر سایت سرمایه نقش فیس بوک رو برای من بازی می کرد، من هرچی یاد گرفتم فقط گمراه کننده بود.

سرگرم کننده بود.
قديمي July 27th, 2018, 16:42   #59
baghery
Member

baghery's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
تشکر از ايشان: 42 بار در 22 پست
baghery (سطح 0)
0

یعنی از این همه کاربرقدیمی این سایت یکی نیست که موفق شده باشه و بگه که نه ف ا ر ک س خوب بود ومن الان بهترین زندگی را دارم؟؟؟ یعنی یه نفر هم نیست؟؟؟
baghery آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 15th, 2018, 10:38   #60
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله baghery نمايش نوشته ها
یعنی از این همه کاربرقدیمی این سایت یکی نیست که موفق شده باشه و بگه که نه ف ا ر ک س خوب بود ومن الان بهترین زندگی را دارم؟؟؟ یعنی یه نفر هم نیست؟؟؟
من الان یه 2 سالی هست دارم روی ربات های و سیستم ها 100% خودکار کار می کنم، جواب می ده، از اول اشتباهی که کردیم این بود خودمون شروع کردیم به تصمیم گرفتن، خودمون هم که کامل نبودیم، خطای انسانی پیش اومد.

سیستم هایی که صد در صد مکانیکی هستند جواب می ده.

Bookmarks

برچسب‌ها
نظر, انجمن, اندازی, دوباره, دوستان, راه, راجع

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است