انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي August 18th, 2009, 20:30   #16
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
0

فکر کنم نفس همچین تاپیکی خلاف قوانین سایت باشه . این صحبتها رو باید تو وبلاگشون مینوشتند
تشکر کننده از arteshbod:
قديمي August 18th, 2009, 21:29   #17
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 714 بار در 237 پست
kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kurosh_lava
....

0

چه وضعی شده ! ای بابا دست ازسر این بنده خدا بردارید .
شما ها چند سالتونه ؟
من الان هم می گم راسپوتین حتی اگر هالی گریل هم نداشته باشه من و خیلی ها قبولش داریم
هنوزم می گم از این 27000 هزار تا یوزر که عضو هستند تعداد معدودی رو قبول دارم
که اولیش راسپوتینه . نه به خاطر این که هالی گریل داره . حالا چه دروغ چه راست.
ممکنه بگید اصلا من کی هستم که نظر می دم ؟ من کسی هستم که ضرر زیاد کردم همینو بس !
این آقا (راسپوتین) اولین کسی بود که اومد حرفی زد که حرف دل خیلی ها بود . البته گمون کنم اون موقع خیلی
تازه وارد ها نبودند.! !
اومد یه راهی رو باز کرد و نظراتش رو گفت . گفت اعتقاد من اینه . اونه .
بعد هم یکسری دلایل آورد .
حالا هم اعتقاد داره به هالی گریل رسیده .اصلا نمی خواد بگه ، دلیل هم داره واسش که نمی گه
بنده خدا چند بار بگه اول تاپیکش هم اتمام حجت کرده.
اصلا فکر کنید یک نفر بره تو یک رستوران معروف و هنگام وارد شدن شروع کنه به فحاشی و صاحب رستوران رو به کلاه برداری متهم کنه و بگه چون تو اینقدر سود می کنی پس داری سر مردم کلاه می زاری .و بگه من محاسبه کردم همچین سودی در ماه امکان نداره ... حالا اگه راست میگی بیا ثابت کن چطوری اینجوری سود می کنی؟؟؟؟؟
خوب مگه صاحب رستوران عقلش رو از دست داده که بیاد راه کسبش رو به طرف مقابل بگه !! ( مخصوصا این که طرف مقابلش بی ادب باشه)
قديمي August 18th, 2009, 21:54   #18
hooman2070
Junior Member

تشکر از ايشان: 30 بار در 9 پست
hooman2070 (سطح 0)
0

شما چه ساده اي سود كجا بود!
يك نگاه به استيتمنت ايشون كه در سايت موجود هست بنداز كه به قول خودش مطابق سيستم خودش اون
پوزيشن ها رو گرفته. به نظر شما اين معني هالي گريل داره؟!
به نظر من خالي گريل هم نيست چه برسه به هالي گريل.
hooman2070 آفلاين است
قديمي August 18th, 2009, 21:59   #19
mazifx
Senior Member

mazifx's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 2,822 بار در 814 پست
mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kurosh_lava نمايش نوشته ها

که اولیش راسپوتینه . نه به خاطر این که هالی گریل داره . حالا چه دروغ چه راست.
دوست عزیز یک کمی در مورد جمله بالا فکر کن.....شرط میبندم اصلا در موردش فکر نکردی(برام معنیش کن)
این نشونه اینه که خیلی ها چشم بسته کسی رو کار درست فرض میکنند.....و در مورد بچه بازی هم باید بگم که :گاهی اوقات خیلی راحت میشه جواب بچه هارو داد.....نتیجه پیچوندن بچه ها؛بهانه گیری و یکجور پافشاری اونهاست.

موفق باشید
قديمي August 18th, 2009, 22:04   #20
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hooman2070 نمايش نوشته ها
شما چه ساده اي سود كجا بود!
يك نگاه به استيتمنت ايشون كه در سايت موجود هست بنداز كه به قول خودش مطابق سيستم خودش اون
پوزيشن ها رو گرفته. به نظر شما اين معني هالي گريل داره؟!
به نظر من خالي گريل هم نيست چه برسه به هالي گريل.
شما چطور بخودت اجازه می دی با این که 1 ماه بیشتر عضو این سایت نیستی 5 تا پست هم زدی بیای و این جوری راجب یکی از اعضای فعال اینجوری اظهار نظر کنی .
من کی گفتم ایشون سود می کنه.
این پایین رو بخون:

نه به خاطر این که هالی گریل داره . حالا چه دروغ چه راست.
این آقا (راسپوتین) اولین کسی بود که اومد حرفی زد که حرف دل خیلی ها بود . البته گمون کنم اون موقع خیلی
تازه وارد ها نبودند.! !

نکنه از اون جمله آخر من ناراحت شدی !!
قديمي August 18th, 2009, 22:09   #21
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

متاسفم

0

اوه اوه جو این جا خیلی خرابه.
حالا به دوستان دیگه حق می دم نیان و پست نزنند.
فکر کنم اگر یک پست دیگه بدم فحش های خواهرمادر است که تحویل بنده می شود.
هرچی دلتون می خواد بگید. . بگید تا خسته بشید.
قديمي August 18th, 2009, 22:11   #22
hooman2070
Junior Member

تشکر از ايشان: 30 بار در 9 پست
hooman2070 (سطح 0)
0

من اتفاقا دو ساله عضو سايتم. ولي مگه عضو سايت بودن دليل ميشه علامه دهر باشي شما؟
در ثاني شما مثال رستوران را براي چي زديد؟ ....
hooman2070 آفلاين است
قديمي August 18th, 2009, 22:22   #23
jorg
Senior Member

jorg's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 1,108 بار در 257 پست
jorg (سطح 2)jorg (سطح 2)jorg (سطح 2)jorg (سطح 2)jorg (سطح 2)jorg (سطح 2)jorg (سطح 2)jorg (سطح 2)
0

سلام
یک روزی مردی را به سرزمین بد آب وهوای تبعید کردنند ودر آن مکان به مرد بسیار سخت می گذشت و شبها بیشتر مواقع از پشت پنجره گل ولای کف زمین را می دید وقصه می خورد که به چه سرزمینی بدی تبعید شده وازاین موضوع سالهارنج می برد .اما یک شب همان جور که از پشت پنجره چشمانش زمین را می دید به آسمان نگاه کرد ودید عجب آسمانی پر ستاره وزیبای که تا آن موقع ندیده بود .واز آن موقع به بعد از آن سرزمین لذت برد البته هرز گاهی هم به زمین نگاه می کرد تا زیبای آسمان بیشتر شود .
(برداشت آزاد )
قديمي August 18th, 2009, 22:30   #24
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

0

نقل قول:
من اتفاقا دو ساله عضو سايتم. ولي مگه عضو سايت بودن دليل ميشه علامه دهر باشي شما؟
....
َشما فکر کنم خیلی پرتید !!
حتی نمی دونید که تاریخ عضویت شما رو کنار آیدیتون زدند.
نمی خواستم پست بدم . ولی دیگه نشد خیلی گوشش باز بود . این دروغ های شما آدمو یاد یک بنده خدایی می ندازه که تو روز روشن دروغ می گه !

آخرین ويرايش توسط kurosh_lava در August 18th, 2009 و ساعت 22:34
kurosh_lava آفلاين است
قديمي August 18th, 2009, 22:40   #25
Professional
Senior Member

Professional's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: تبریز (شهر اولین ها)
تشکر از ايشان: 422 بار در 131 پست
Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)Professional (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله MSN به Professional ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Professional
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها

پس اصلآ تو اون تاپیکی که اصل مطلبش رو قبول ندارید ، چیکار میکنید ؟؟

قديمي August 18th, 2009, 22:52   #26
Ali Tavakoli
Senior Member

Ali Tavakoli's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: همشهری دکتر علی شریعتی
تشکر از ايشان: 2,930 بار در 493 پست
Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Ali Tavakoli
0

سلام
آقا خیلی جالب شد واسه من
این جا شده میدان تاخت و تاز . بچه های سایت به دو دسته تقسیم شدند .اینجا شده مکان یار جمع کنی
---------------------------------------------------------------------------------------
آقا نپرونید این اشخاص رو . چه راست چه دروغ . هالی گریل باشه یا نباشه مگه شما قدرت تجزیه و تحلیل ندارید که حرف یکی باعث گمراه شدنتون بشه . من خودم از شخصیت راسپوتین خوشم میومد چه بسا پست های ایشون رو شاید اصلا قبول نداشتم ( شاید هم داشتم )
--------------------------------------------------------------------------------------
دوستان جو تاپیک رو عوض نکنید . یه زمانی شاخص قصد داشت چهار روز بره مسافرت میومد یک تاپیک میزد از همه خداحافظی میکرد و جالب اینکه دوستان در فراقش گریه میکردند . حالا اینجا شده صحنه تاخت و تاز افکار
------------------------------------------------------------------------------------
دوستان از حرفهای من دلگیر نشید که من دوستدار تک تک بچه های سایتم
قديمي August 18th, 2009, 22:58   #27
majid2008
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2009
تشکر از ايشان: 415 بار در 103 پست
majid2008 (سطح 0)
0

با سلام

بنده از وقتی عضو سرمایه شدم دورا دور به این سایت سر میزنم و گاهی هم پست میزنم.....اما بیشتر تو سایت های خارجی عضویت دارم و بیشتر با اونا سرو کله میزنم نه اینکه سایت های ایرانی بد است خوب هستند ولی عیبی که دارند اینه که بحث ها تکمیل نمیشه یا تکراریه یا به دعوا و جدل کشیده میشه و آدم گیج میشه که نتیجه چی شد؟؟؟؟؟؟؟/

تو سایت های خارجی گاهی به هم بدو بیراه میگن اما خیلی کم (البته بستگی به اون کشور داره) و یک حسن دیگه اونا بیان اصول کلی روش کاریه خوده نه بیان نظرات شخصی و حمله به دیگران و هرکس تایپکی میزنه باید کامل توضیح بده تمام جزئیات رو بیان کنه و نتیجه کار رو هم اگر دیر وقتی هست شروع کرده بگه تا زمانی کامل نگفته کسی اظهار نظر نمیکنه بی جا پست نمیزنه و زود هم قضاوت نمیکنه البته بعضی حر فهای جناب راسپوتین درسته و بعضی از حرفاشونم هم نتیجه زود رنجی ایشون هست که منظوری ندارند و باید بدونند تو محیط مجازی این حرف ها هست و افرادی هستند که از ایشون انتقاد تند و گاهی بی ادبانه بکنند
دوستان اونایی که روش خوبی برای ترید کردن دارند به راحتی اونو در اختیار کسی قرار نمیدند پس اگر پست زدند و گفتند یافتیم یافتیم کنجکاویه دیگران رو بر می انگیزند و اگر بیان نکنند ممکنه مورد اعتراض دیگران هم قرار بگیرند و این طبیعیه.......

یکی از سیاست های بروکر ها یافتن روش های خوب بازار و خنثی کردن اوناست اینو به یاد داشته باشین میدونید چرا مسابقات جهانی اکسپرت برگزار میشه؟؟؟؟ و جوایز خوبی هم میدن تا بفهمند اون اکسپرت چه جوریه نقطه ضعفش چیه تا اونو منهدم کنند وگرنه چرا بروکری که تضمین میکنه اسپرد ثابته و غیر قابل تغییر تا سرو کله یک اکسپرت پیدا میشه که نقطه ضعفش اسپرد بالاست فوری بدون توجه به قوانین اسپرد رو بالا میبرند پس هیچوقت هیچ روشی رو اتوماتیک نکنین اونو به هرکس ندین و اصلا اونو همه گیر نکنین چون با این کار همه ضرر میکنند افرادی هستند که این روشها رو لو میدند و بروکر اقدام میکنه

اگر میخواین روشی رو به اشتراک بذارین بهتره رو در رو و دستی باشه در فروم ها فقط کلیات رو بیان کنید و از طریق این فروم افراد رو میشناسین و میتونید تشخیص بدین با کی باید حرف بزنین با کی نباید کار کنید همین.......

این رو به یاد داشته باشین تو فارکس اگر پر ضررترین روشها و پر سودترین روشها رو به رایگان در اختیار کسی قرار بدین در هر دو صورت محکوم هستید ....... این رو به تجربه بیان کردم............سپاسگذارم
majid2008 آفلاين است
7 تشکر کننده از majid2008:
قديمي August 18th, 2009, 23:07   #28
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

0

نقل قول:
من هر چي ميخام محترمانه پست بزنم ولي شما مثلي كه براي خودتان احترامي قائل نيستيد.
ابله اونو يك بچه هم ميتونه بخونه. منظورم اين بود من يك ايدي ديگه دارم كه بدلايلي خيلي وقته
ازش استفاده نكردم. شما چيزي كه براتون ابهامه بپرسيد بعد اگه جواب ندادم قضاوت كنيد.
متاسفم که اینقدر ترسو هستید که با آیدی دیگه ای میاید و این جور فحاشی می کنید.
واقعا متاسفم که جو سرمایه این جوری شده که به راحتی یکی میاد و به یکی توهین می کنه
همونطور که گفتم می تونید به فحاشی خود ادامه بدید .
من دیگه تو این تاپیک پست نمی دم . حتی اگر به فحاشی خود ادامه بدید.

Bookmarks

برچسب‌ها
آخرین, تاپیک, تحلیل, راسپوتین

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 21:59 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.