انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي April 18th, 2008, 04:23   #1516
رامين مقدس
Member

رامين مقدس's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 127 بار در 49 پست
رامين مقدس (سطح 2)رامين مقدس (سطح 2)رامين مقدس (سطح 2)رامين مقدس (سطح 2)رامين مقدس (سطح 2)رامين مقدس (سطح 2)
0

سلام extacy جان
ممنون از راهنماييتون
موفق باشيد
رامين مقدس آفلاين است
تشکر کننده از رامين مقدس:
قديمي April 18th, 2008, 04:39   #1517
ashil
Member

ashil's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 507 بار در 144 پست
ashil (سطح 1)ashil (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ramin_Khabaloo نمايش نوشته ها
سلام extacy جان
ممنون از راهنماييتون
موفق باشيد
درود

البته این مترجمها را خیلی نمیشه ازشون انتظار داشت

یه سر به این لینک بزن [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

به صورت آنلاین برات ترجمه میکنه اما متن های کوتاه

موفق باشید
ashil آفلاين است
تشکر کننده از ashil:
قديمي April 18th, 2008, 07:13   #1518
xeroF
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fx-pip نمايش نوشته ها
آیا نرم افزاری هست که مثلا بهش بگی که این سایتها رو باز نکنه.
سلام
به نرم افزار خاصی نیاز نیست. خود مرورگر میتونه این کار رو انجام بده. من در مورد اینترنت اکسپلورر توضیح میدم. با سایر مرورگرها کار نکردم ولی قاعدتا باید اونها هم این امکان رو داشته باشند.
به مسیر زیر بروید:
IE>Tools>Internet Option>Content
در برگه Content و در قسمت Content Adviser دکمه Enable را بزنید . در پنجره ای که باز می شود برگه Approved Sites را انتخاب کنید.

در این قسمت می توانید سایتهای مورد نظرتان را وارد و دکمه Never را بزنید. با زدن دکمه OK در پنجره ای که باز می شود باید یک پسورد تعیین کنید . با این پسورد دیگران نمیتوانند تنظیمات را تغییر داده یا سایتهایی را از حالت مسدود خارج کنند این پسورد یک خاصیت دیگه هم داره که در ادامه توضیح می دم

در قسمت Approved Sites علاوه بر گزینه Never یک گزینه دیگه هم وجود داره به نام Always . اثر این گزینه چیست؟

اگر در برگه General در قسمت User Option تیک گزینه اول رو بردارید کل اینترنت فیلتر میشه به جز سایتهایی که در قسمت Approved Sites در قسمت Always اونها رو وارد کرده اید.
اما اگر در User Option گزینه دوم رو تیک بزنید باز هم کل اینترنت فیلتر میشه (به جز سایتهای Approved) ولی به هر سایتی که بخواهید وارد بشید مرورگر ازتون پسورد میخواد. (خاصیت دوم پسورد) اما اگر این گزینه تیک نداشته باشه حتی پسورد هم نمیخواد و اصلا سایت رو باز نمیکنه

حالا یک بار مرور کنیم ببینیم چی شد
1- شما می خواهید هیچکس از کامپیوترتون به اینترنت وصل نشه. تیک گزینه اول رو بردارید و گزینه دوم رو تیک بزنید که خودتون بتونید با پسورد وارد اینترنت بشین.
2- می خواهید دیگران فقط 5 سایت رو از کامپیوتر شما ببینند. با رعایت شرایط بند 1 آدرس اون سایتها رو با Always وارد کنید. در این حال مرورگر فقط اون 5 سایت رو باز میکنه
3- میخواهید دیگران فقط 5 سایت رو نبینند. آدرس اونها رو در Never وارد کنید و گزینه اول رو تیک بزنید.

در مجموع کار ساده ای هست . فقط کمی با گزینه ها تمرین کنید و نتیجه رو در عمل ببینید. مطمئنا متوجه همه چیز خواهید شد. اگر سوالی بود در خدمتم
xeroF آفلاين است
2 تشکر کننده از xeroF:
قديمي April 18th, 2008, 16:22   #1519
Chichest
Member

Chichest's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 217 بار در 66 پست
Chichest (سطح 1)Chichest (سطح 1)
0

البته با استفاده از firefox و opera میشه این روش رو دور زد !
Chichest آفلاين است
قديمي April 18th, 2008, 18:50   #1520
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasoulg نمايش نوشته ها
من از مرورگر فایرفاکس (موزیلا) استفاده می کنم. یک چند وقته که موقع باز کردن صفحات سایتها این پیام رو میده:
slockwave flash
the plug in performed an illegal operation . you are strongly advised to restart firefox
لطف کنید بگید مشکل از کجاست و چی کار باید بکنم؟
کسی نبود کمک کنه؟
قديمي April 18th, 2008, 18:59   #1521
ashil
Member

ashil's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 507 بار در 144 پست
ashil (سطح 1)ashil (سطح 1)
0

نقل قول:
کسی نبود کمک کنه؟
درود

من این مشکل رو با نگارش 2 فایرفاکس داشتم ولی با اینکه نگارش 3 نسخه بتا هستش از این مشکلات خبری نیست

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق باشید
ashil آفلاين است
تشکر کننده از ashil:
قديمي April 18th, 2008, 20:38   #1522
szh.1367
Senior Member

szh.1367's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 1,600 بار در 554 پست
szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)
0

نقل قول:
من از مرورگر فایرفاکس (موزیلا) استفاده می کنم. یک چند وقته که موقع باز کردن صفحات سایتها این پیام رو میده:
slockwave flash
the plug in performed an illegal operation . you are strongly advised to restart firefox
دوست عزیز سلام

من فکر نمی کنم که با تغییر ورژن نرم افزار مشکل شما حل بشود

احتمالا شما به تازگی نرم افزاری مثل فلش ام ایکس را نصب کرده اید یا نرم افزاری بر روی کامپیوتر خود نصب کرده اید که با فلش رابطه دارد
با پاک کردن نرم افزار دیگر مشکل شما حل می شود

توصیه :

هیچ برنامه بر روی فایرفاکس نصب نکنید چون خود نرم افزار بهترین ها را در اختیار دارد

اگر باز هم مشکل شما حل نشد بفرمایید تا فکر دیگری بکنیم
szh.1367 آفلاين است
تشکر کننده از szh.1367:
قديمي April 18th, 2008, 22:32   #1523
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
0

ممنون از توجهتون
بنا به توصیه جناب ashil فایر فاکس جدید رو نصب کردم. اما چون زبان فارسی نداشت، زبان عربی رو انتخاب کردم، اما ظاهرا فونت اون رو کامپیوتر من نداره چون به صورت حروف ناخوان وبه صورت خط میخی نشون میده.
اما فرمایش دوست عزیزمون جناب szh.1367 هم نمیدونم چه برنامه ای نصب کرده ام. راستشو بخواهید اصلا نمی دونم فلاش چیه؟ بیسوادیه دیگه.
خلاصه گیر کردیم.
قديمي April 18th, 2008, 22:55   #1524
xeroF
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf نمايش نوشته ها
چند سوال
1) بهترین نرم افزار برای فیلم برداری از محیط ویندوز
2) یه هارد دارم که چند روزه خراب شده
3) چند نرم افزار مشابه اکسل برای رسم نمودار کندل استیک
سلام
1- جواب سوال سوم رو بلد نیستم. اگر پاسخ رو پیدا کردید لطفا به ما هم اطلاع بدین
2- سوال دوم رو در حدی که بلدم در یک پست دیگه عرض می کنم

و اما سوال اول:
نقل قول:
بهترین نرم افزار برای فیلم برداری از محیط ویندوز چه نرم افزاری هست؟ ترجیحا" امکان تتظیم کیفیت وجود داشته باشه چون امکان داره چندین ساعت از نرم افزار استفاده بشه و نباید فضای خالی هارد کم بیاد...
بدون شک بهترین نرم افزار برای فیلمبرداری از صفحه نمایش , نرم افزار Camtasia هست. نامبر وان مطلق .
اگر دقت کنید اکثر سایتهای حرفه ای که فیلم آموزشی می سازند از این نرم افزار استفاده می کنند. مثلا همین تحلیلهای رابرت ماینر که توسط آقای حیدری در تاپیک مربوطه گذاشته میشه یا ویدیوهای آموزشی مارک مک ری.
اگر می خواهید چند ساعت مداوم با آن کار کنید علاوه بر هارد پرظرفیت , به رم کافی و کارت گرافیک قوی هم نیاز دارید. چون این نرم افزار فایل خروجی خودش رو در حین ضبط در قالب یک فایل پروژه داخل رم قرار میده و بعد از پایان فیلمبرداری , پروژه رو داخل هارد ذخیره میکنه. بعد شما میتونید پروژه رو به چندین فرمت قابل نمایش (و از جمله فلش) Convert کنید.
امکانات نرم افزار بسیار متعدد هست. یکی از امکانات جالبش اینه که به عنوان یک وب کم مجازی عمل میکنه. با استفاده از مسنجر میتونید محیط صفحه نمایش رو به صورت ریل تایم برای دیگران نمایش بدین که البته اینترنت پرسرعت لازم هست.
تصور کنید که افراد فیلم نمودارها و تحلیلهای خودشون رو همراه با توضیح با صدای خودشون به صورت ریل تایم به همدیگه نشان بدهند.
اگر یک وب کم فیزیکی داشته باشید میتونید از اشیاء خارجی هم فیلم بگیرید و وارد پروژه کنید.
برای شما که برنامه نویس mql هستید مسلط شدن به این نرم افزار فقط دو-سه ساعت تمرین نیاز داره. (بگذریم که ما تا به حال از درس mql شما محروم بوده ایم ).
خود نرم افزار هم روی اکثر سی دی های مولتی مدیا وجود داره .

اگر نسخه ترایال (30 روزه) از ورژن 3.0.2 رو پیدا کردید با شماره سریال زیر میتوانید آن را رجیستر کنید:
كد:
SVCMBJACBCULZCAM2KK2SB9DB
xeroF آفلاين است
2 تشکر کننده از xeroF:
قديمي April 18th, 2008, 23:27   #1525
szh.1367
Senior Member

szh.1367's Avatar

szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)
0

نقل قول:
ممنون از توجهتون
بنا به توصیه جناب ashil فایر فاکس جدید رو نصب کردم. اما چون زبان فارسی نداشت، زبان عربی رو انتخاب کردم، اما ظاهرا فونت اون رو کامپیوتر من نداره چون به صورت حروف ناخوان وبه صورت خط میخی نشون میده.
اما فرمایش دوست عزیزمون جناب szh.1367 هم نمیدونم چه برنامه ای نصب کرده ام. راستشو بخواهید اصلا نمی دونم فلاش چیه؟ بیسوادیه دیگه.
خلاصه گیر کردیم.
دوست عزیز یک پیشنهاد دیگه

شما می توانید نرم افزار فایر فاکس را پاک نمایید و نرم افزار opera را نصب کنید این هم سایت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

اگر با این نرم افزار هم به همین مشکل برخوردید دیگه من راهی به غیر از تعویض ویندوز بلد نیستم
szh.1367 آفلاين است
تشکر کننده از szh.1367:
قديمي April 18th, 2008, 23:37   #1526
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

0

آیا اپرا از موزیلا بهتره؟
یا مثل اکسپلور اعصاب خرد کن است؟

آخرین ويرايش توسط rasoulg در April 18th, 2008 و ساعت 23:39
rasoulg آفلاين است
قديمي April 18th, 2008, 23:47   #1527
szh.1367
Senior Member

szh.1367's Avatar

0

نقل قول:
آیا اپرا از موزیلا بهتره؟
یا مثل اکسپلور اعصاب خرد کن است؟
اگر بخواهم راستش را بگم من از این نرم افزار استفاده نکردم اما می دانم 100 پله از اکسپلور بهتره

یک امتحان کوچولو ضرر نداره
szh.1367 آفلاين است
تشکر کننده از szh.1367:
قديمي April 19th, 2008, 00:16   #1528
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xeroF نمايش نوشته ها
سلام
1- جواب سوال سوم رو بلد نیستم. اگر پاسخ رو پیدا کردید لطفا به ما هم اطلاع بدین
2- سوال دوم رو در حدی که بلدم در یک پست دیگه عرض می کنم

و اما سوال اول:
بدون شک بهترین نرم افزار برای فیلمبرداری از صفحه نمایش , نرم افزار Camtasia هست. نامبر وان مطلق .
اگر دقت کنید اکثر سایتهای حرفه ای که فیلم آموزشی می سازند از این نرم افزار استفاده می کنند. مثلا همین تحلیلهای رابرت ماینر که توسط آقای حیدری در تاپیک مربوطه گذاشته میشه یا ویدیوهای آموزشی مارک مک ری.
اگر می خواهید چند ساعت مداوم با آن کار کنید علاوه بر هارد پرظرفیت , به رم کافی و کارت گرافیک قوی هم نیاز دارید. چون این نرم افزار فایل خروجی خودش رو در حین ضبط در قالب یک فایل پروژه داخل رم قرار میده و بعد از پایان فیلمبرداری , پروژه رو داخل هارد ذخیره میکنه. بعد شما میتونید پروژه رو به چندین فرمت قابل نمایش (و از جمله فلش) Convert کنید.
امکانات نرم افزار بسیار متعدد هست. یکی از امکانات جالبش اینه که به عنوان یک وب کم مجازی عمل میکنه. با استفاده از مسنجر میتونید محیط صفحه نمایش رو به صورت ریل تایم برای دیگران نمایش بدین که البته اینترنت پرسرعت لازم هست.
تصور کنید که افراد فیلم نمودارها و تحلیلهای خودشون رو همراه با توضیح با صدای خودشون به صورت ریل تایم به همدیگه نشان بدهند.
اگر یک وب کم فیزیکی داشته باشید میتونید از اشیاء خارجی هم فیلم بگیرید و وارد پروژه کنید.
برای شما که برنامه نویس mql هستید مسلط شدن به این نرم افزار فقط دو-سه ساعت تمرین نیاز داره. (بگذریم که ما تا به حال از درس mql شما محروم بوده ایم ).
خود نرم افزار هم روی اکثر سی دی های مولتی مدیا وجود داره .

اگر نسخه ترایال (30 روزه) از ورژن 3.0.2 رو پیدا کردید با شماره سریال زیر میتوانید آن را رجیستر کنید:
كد:
SVCMBJACBCULZCAM2KK2SB9DB
xerof جان
به خودم اجازه ندادم فقط با دکمه تشکر از وقتی که گذاشتید و جواب کامل به سوالم دادید تشکر کنم...
ورژن 5 این نرم افزار برای دانلود هست ...با سرچ پیدا کردم...سریالش هم که راحت میشه پیدا کرد...
با تشکر از جوابتون...

پی نوشت: من شاگرد بی استعداد اساتید برنامه نویسی این سایتم...جدا" عرض میکنم..
hamidrezamf آفلاين است
تشکر کننده از hamidrezamf:
قديمي April 19th, 2008, 00:36   #1529
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

0

[QUOTE=rasoulg;184320]ممنون از توجهتون

کسی فونت عربی این فایرفاکس رو نداره؟
قديمي April 19th, 2008, 01:11   #1530
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

تشکر از ايشان: 403 بار در 135 پست
ghafari3 (سطح 1)ghafari3 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ghafari3
0

نقل قول:
slockwave flash
-------------------

نقل قول:
I have just install the latest version of Firefox and Flash and get this all the time. It seems the flash is not compatible with firefox. I find [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] crashes everytime. I guess I will to start using another browser to access flash content. I have tried numerous uninstalls, installs and upgrades and nothing seems to fix the problem. Firefox is 1.5.0.7 and flash installer is 9.0.16.0.
I went through some of bugzilla and found similar things have occured with previous versions of Flash.
نقل قول:
I have FIXED the problem. I found the site [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] which had a number of ideas and recommendations. What I found finally worked was uninstalling my version of flash and replacing it with Version 7 which is linked on the above mentioned page. The netscape version for Windows had firefox plugin inside of it. Installed it and my tricky page now works! Happy browsing.
Adobe Flash Player 9.0.124.0
آخرین ورژن این برنامه با حجم 1.42 مگابایت برای اجرای فایلهای فلش در محیط اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس و مرورگرهای دیگر

برای دانلود فایل پس از ورود به[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] برروی Softpedia Secure Download (US) - Stable کلیک کنید.

آخرین ويرايش توسط ghafari3 در April 19th, 2008 و ساعت 01:16
ghafari3 آفلاين است
تشکر کننده از ghafari3:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید