انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي August 6th, 2009, 22:12   #31
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
0

درود

حالا که چنین موردی پیش اومده و این تاپیک بالا اومده و همه در حال دیدن هستند پیشنهاد میکنم جناب تیموریان قوانین را مجددا در این تاپیک قرار دهند تا همه ببینیم و یاداوری شود مثلا خود من به شخصه تالار نرم افزارها را دیدم و قوانین روشنی در این باره پیدا نکردم شاید اصلا خیلی از اعضا هم از این موضوع بی خبر باشند پس فکر میکنم یاداوری و اعلام مجدد مورد نیاز است . . ضمنا مشخص نیست چند تا از اندیکاتورها و اکسپرتهایی که در این سایت هستند مثل همین مورد باشند . حالا در این مورد صاحبش اهل پیگیری بوده و شاید در موارد دیگر صاحبش اهل پیگیری نباشد ولی به لحاظ اخلاقی لازمه که حتما خودمون چنین مواردی رو رعایت کنیم .

با تشکر
قديمي August 6th, 2009, 22:16   #32
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

من زیاد وارد نیستم در زمینه مسائل مربوط به سایت.
اگر بشه از سایت Backup گرفت خیلی خوب میشه.
قديمي August 6th, 2009, 23:24   #33
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 2,493 بار در 702 پست
WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به WISHMASTER
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
مگه این اندیکاتوره چیکار میکرد که جناب جف بخاطرش اخطار داد ؟!؟!؟
ای کاش دانلودش کرده بودم. خیلی کنجکاو شدم بدونم چی بود.
حالا در تالار اعضا قرار میگیره یا بالکل حذف میشه ؟
کافیه تو 4 شرد اسم همین اندیکاتورو یه جستجو بزنی ؛ برادران عرب زحمتشو کشیدن.
چیز به درد بخوری هم نیست.
من ای شارک و استراتژی پرو اف ایکس رو هم تو 4 شرد پیدا کردم. البته دلیل من فقط کنجکاوی بود.
قديمي August 7th, 2009, 19:10   #34
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

واقعا اتفاق دردناکیه تسلیت عرض می کنم. ما رو هم در غمتون شریک بدونین.
قديمي August 7th, 2009, 22:58   #35
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

با سلام
در مورد اضافه کردن نرم افزار ها و ... دارای کپی رایت .
راههایی برای مخفی کردن لینک ها درون پست ها هست

1) استفاده از تگ PHP

اگر شما هنگام پاسخ نوار ابزار ادیتور رو ببینید که یک دگمه کوچولو با برچسب php هست که اگر متنی رو داخل اون بزارید به شکل زیر دیده میشه :
PHP Code:
 متن آزمایشی 
مورد استفاده اون هم در حقیقت برای قرار دادن کدهای برنامه نویسی است تا از ایندکس شدن متن نامفهوم کدها جلوگیری بشه (هم در موتور جستجوی سایت و هم موتور جستجوی خارجی)

2) استفاده از تگ SPOILER
این تگ کلا متن رو مخفی و به صورت یک + نشون میده که با کلیک روی اون میتونید متن رو ببینید (یک دگمه در نوار ابزار ادیتور با علامت + باید دیده بشه) مثلا :
[SPOILER] متن آزمایشی[/SPOILER]
البته این قابلیت دوم باید توسط مدیر سایت فعال بشه وگرنه مثل متنی که من گذاشتم دیده میشه.
این کلا متن رو برای کاربران مهمان غیر قابل دیدن میکنه.

3) اون پیشنهاد دوستمون در مورد قرار دادن یک سوال به زبان فارسی در صفحه ثبت نام فروم هم بسیار کارگشاست. چند موردش رو توی سایت های دیگر دیدم که بسیار کمک کننده بوده.

با امید موفقیت هرچه بیشتر سایت سرمایه
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي August 8th, 2009, 00:07   #36
nirvana
Senior Member

nirvana's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 7,099 بار در 995 پست
nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nirvana
0

با سلام خدمت دوستان گرامی .

من مدتی بود که میخواستم این پیشنهاد رو بدم اما به فرصت و مجالش پیدا نشد . بنظرم این ایده اشتباهیه که ما بیایم هرچی که توی نت هست و یک سایت میخواد بفروشه رو بگیم اینجا نذاریم . من توی خیلی از سایت های فارکسی عضو هستم و اونها ایده های جالبی برای این کار دارن . امنیت سایت خیلی مهمه اما ما اینجا کنار هم هستیم تا بتونیم با این شرایط سخت یه جوری رشد کنیم . شاید قانون کپی رایت خیلی خوب هم باشه اما برای خود من الان رعایت یه همچین چیزی مثل یک شوخی بی مزه یا یک واقعیت تلخه چون بغیر از متاتریدر حتی کامپیوتری هم که دارم باهاش کار میکنم مشکل داره فعلا وضع ما اینطوریه و هیچ کس هم نمیتونه انکار کنه . اگر کسی واقعا فکر میکنه که کپی رایت مهمه و حتما همه موظف هستند اون رو رعایت کنن میتونه از خودش شروع کنه و یک نسخه ماکروسافت ویندوز تهیه کنه بگذریم . پاک کردن صورت مسئله که من خیلی وقته در سایت از طرف مدیران شاهد اون هستم راه حل خوبی نیست . بارها شده که من اکسپرتی رو میخواستم که امیربابک عزیز به سرعت برق و باد اون رو پاک کردن . من فرض رو بر این میگیرم که نیت خیره اما اگر هم اینطوری باشه راه های بهتری برای مدیریت هست . الان شما توی فورشیر هرچی دوست داری سرچ کن . از همین اندیکاتور تا هرچیز دیگه که توی اینترنت شانزده هزار دلاره و به راحتی برای دانلود هست . راه هست ولی اگر واقعا بخواهیم انجام بدیم و کار کنیم. اگر نه که دیلیت از همه چی راحت تره . ما میتونیم تمام این اندیکاتور ها رو به زبان فارسی یا یه چیز بی معنی یا از اون هم بدتر یه ترکیبی از فارسی و انگلیسی توی فورشیرد آپلود کنیم . پسورد همه رو هم از دم بذاریم سرمایه . هیج جاهم ننویسیم . یک نفر هم مسئول این آپدیت ها بشه . اینطوری امیربابک عزیز هم در راستای مدیریت یک طرفه برای حفظ سایت کار نمیکنه و فقط دیلیت نمیکنه. اینطوری کاربر ها هم راضی میشن . البته این فقط یک نظر بود و این روز ها چیزی که شاهد اون بودیم اینه که اکثریت معمولا در اقلیت هستند . بازهم دست همگی درد نکنه .

امیربابک عزیز امیدوارم که ناراحت نشید . غرض از نگارش پست انتقاد و پیشنهاد دوستانه ای بود که انجام شد (خیلی مخلصیم )

با تشکر ، نیروانا
بدرود
قديمي August 8th, 2009, 01:07   #37
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله nirvana نمايش نوشته ها

من مدتی بود که میخواستم این پیشنهاد رو بدم اما به فرصت و مجالش پیدا نشد . بنظرم این ایده اشتباهیه که ما بیایم هرچی که توی نت هست و یک سایت میخواد بفروشه رو بگیم اینجا نذاریم . من توی خیلی از سایت های فارکسی عضو هستم و اونها ایده های جالبی برای این کار دارن . امنیت سایت خیلی مهمه اما ما اینجا کنار هم هستیم تا بتونیم با این شرایط سخت یه جوری رشد کنیم . شاید قانون کپی رایت خیلی خوب هم باشه اما برای خود من الان رعایت یه همچین چیزی مثل یک شوخی بی مزه یا یک واقعیت تلخه چون بغیر از متاتریدر حتی کامپیوتری هم که دارم باهاش کار میکنم مشکل داره فعلا وضع ما اینطوریه و هیچ کس هم نمیتونه انکار کنه . اگر کسی واقعا فکر میکنه که کپی رایت مهمه و حتما همه موظف هستند اون رو رعایت کنن میتونه از خودش شروع کنه و یک نسخه ماکروسافت ویندوز تهیه کنه بگذریم . پاک کردن صورت مسئله که من خیلی وقته در سایت از طرف مدیران شاهد اون هستم راه حل خوبی نیست . بارها شده که من اکسپرتی رو میخواستم که امیربابک عزیز به سرعت برق و باد اون رو پاک کردن . من فرض رو بر این میگیرم که نیت خیره اما اگر هم اینطوری باشه راه های بهتری برای مدیریت هست . الان شما توی فورشیر هرچی دوست داری سرچ کن . از همین اندیکاتور تا هرچیز دیگه که توی اینترنت شانزده هزار دلاره و به راحتی برای دانلود هست . راه هست ولی اگر واقعا بخواهیم انجام بدیم و کار کنیم. اگر نه که دیلیت از همه چی راحت تره . ما میتونیم تمام این اندیکاتور ها رو به زبان فارسی یا یه چیز بی معنی یا از اون هم بدتر یه ترکیبی از فارسی و انگلیسی توی فورشیرد آپلود کنیم . پسورد همه رو هم از دم بذاریم سرمایه . هیج جاهم ننویسیم . یک نفر هم مسئول این آپدیت ها بشه . اینطوری امیربابک عزیز هم در راستای مدیریت یک طرفه برای حفظ سایت کار نمیکنه و فقط دیلیت نمیکنه. اینطوری کاربر ها هم راضی میشن . البته این فقط یک نظر بود و این روز ها چیزی که شاهد اون بودیم اینه که اکثریت معمولا در اقلیت هستند . بازهم دست همگی درد نکنه .

امیربابک عزیز امیدوارم که ناراحت نشید . غرض از نگارش پست انتقاد و پیشنهاد دوستانه ای بود که انجام شد (خیلی مخلصیم )

با تشکر ، نیروانا
بدرود
با سلام به نیروانای عزیز
داداش این نیش اول شما نیست، قبلاً هم ما رو مورد عنایت خودت قرار داده بودی اخوی! ممنونم.
اما بذار مطلبی رو بگم خدمت شما و سایر دوستان:

بنده دستم رو دکمه Delete نیست، بلکه فقط سعی کرده ام از حق و حقوق کاربران حق شناس ایرانی دفاع کنم.
ایکاش دوستانی که بارها از بنده خواسته اند تا فلان اکسپرت و اندیکاتور را که بابتش دهها بلکه صدها دلار هزینه کرده اند، از سایت حذف کنم، اینجا مطلب مرا تایید کنند.
بنده ضمن احترام به مدیریت سایت، باید علناً اعلام کنم که اقدامات بنده بیشتر برای رعایت قانون و حقوق فردی و تجاری است و نه مدیریت یک طرفه برای سایت.
دوست من، شما تا زمانیکه عینک بدبینی به چشم دارید، هیچوقت اقدامات شخصی مثل بنده را مثبت تلقی نخواهید کرد.

در هر صورت بد نیست هممون به این کلام معصوم ذره ای توجه می داشتیم:
"هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران نیز نپسند"

ذره ای خودتان را جای تولید کنندگان این محصولات و از آنها مهمتر خود را جای خریدارانی بگذارید که بابت این محصولات(هرچند اسکم و مزخرف)، هزینه پرداخت میکنند.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
9 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي August 8th, 2009, 13:38   #38
nirvana
Senior Member

nirvana's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 7,099 بار در 995 پست
nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nirvana
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
با سلام به نیروانای عزیز
داداش این نیش اول شما نیست، قبلاً هم ما رو مورد عنایت خودت قرار داده بودی اخوی! ممنونم.
اما بذار مطلبی رو بگم خدمت شما و سایر دوستان:

بنده دستم رو دکمه Delete نیست، بلکه فقط سعی کرده ام از حق و حقوق کاربران حق شناس ایرانی دفاع کنم.
ایکاش دوستانی که بارها از بنده خواسته اند تا فلان اکسپرت و اندیکاتور را که بابتش دهها بلکه صدها دلار هزینه کرده اند، از سایت حذف کنم، اینجا مطلب مرا تایید کنند.
بنده ضمن احترام به مدیریت سایت، باید علناً اعلام کنم که اقدامات بنده بیشتر برای رعایت قانون و حقوق فردی و تجاری است و نه مدیریت یک طرفه برای سایت.
دوست من، شما تا زمانیکه عینک بدبینی به چشم دارید، هیچوقت اقدامات شخصی مثل بنده را مثبت تلقی نخواهید کرد.

در هر صورت بد نیست هممون به این کلام معصوم ذره ای توجه می داشتیم:
"هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران نیز نپسند"

ذره ای خودتان را جای تولید کنندگان این محصولات و از آنها مهمتر خود را جای خریدارانی بگذارید که بابت این محصولات(هرچند اسکم و مزخرف)، هزینه پرداخت میکنند.

مرسی امیربابک عزیز از جوابتون . البته قبلا یادم نمیاد در رابطه با انتقاد شما مطرح کرده باشم . ولی بهر صورت کار شما درسته و من شکلی در اون ندارم اما ، در بالا هم خدمت شما و دوستان فرمودم ، وقتی اکسپرتی روی سایت قرار داده میشه برای اینه که چند نفر اون رو تست کنن بهترین تنظیماتش رو بدست بیارند ، و بهرصورت به نوعی از اون منتفع بشوند . اصلا ما اینجا برای همین جمع شدیم .

شما گفتید که آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران نپسند درسته ؟ الان من چند تا سوال از شما که این حرف رو میزنی و مطمئن که خرما خوردید و میگید نخورید می پرسم : آنتی ویروس شما ****** شده ؟ ماکروسافت آفیس شما ****** شده ؟ نسخه ویندوز شما اگر لپتاپه که هچی تازه اگر داس نباشه ****** نشده ؟ نسخه پی دی افی که داری ****** نشده ؟ نسخه وین رار که برای فشرده سازیه ****** نشده ؟ نسخه نمیدونم استفاده میکنی یا نه ادونس گتی که دارید ****** نشده ؟ نسخه ..... ****** نشده ؟

من بالا هم خدمت شما عرض کردم ، وضع ما فعلا همینه . اونی که میبینی توی یک کشور خارجی یک اندیکاتور رو بیست دلار میخره و براش اهمیتی نداره اولا همه جور ساپورتی رو داره دوما روزی دویست دلار در آمد داره . ما توی ایران هیچ کدوم اینها رو نداریم . داریم امیر بابک عزیز ؟ . قوانین خوبه اما واقع بینی از اون هم بهتره .

کلام آخر ، حرف شما از نظر منطق درسته و قانونی . اما یک قضیه ای هست در اکثر جاها از اون استفاده میشه . قصدم توهین به شخص خاصی نیست فقط یک ضرب المثل رو مطرح میکنم . به این کار میگن "شترمرغی " حساب کردن . یعنی چی ، یعنی جنس و قانون شتریه ، پول ساپورت و شرایط مرغی . و تا وضع ما اینه ، این قانون و این رفتار ، با یک عینک واقع بینی و نه بد بینی به قول شما ، یک عمل منفی دیده میشه .

قصدم ادامه این بحث نیست . از این پست به بعد هرچی هم که گفته بشه تکرار مکررات خواهد بود .
من آنچه شرط بلاغت است با شما میگویم ، شما خواه از سخنم پند گیر ، خواه ملال .

با تشکر ، نیروانا
بدرود .
قديمي August 9th, 2009, 01:13   #39
tabriz1366
Member

tabriz1366's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: تبریز
تشکر از ايشان: 244 بار در 76 پست
tabriz1366 (سطح 1)tabriz1366 (سطح 1)tabriz1366 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به tabriz1366
0

سلام
شب همگی خوش
با احترامی که نسبت به جناب تیموریان و نظراتشان قائلم
در این مورد با نظرات جناب نیروانا موافقم
همینطوری که فرمودن در ایران تمام برنامه های که مورد استفاده اکثر کاربران هست بصورت****** نشده است و فعلا اینجا یا اصلا نمیشه یا خیلی سخته که بخواهیم از این قانون پیروی کرد.
واگر هم بخواهیم محصولی خریداری کنیم نه از ساپورتش خبری هست نه از خدماتش و کلا دستمان هم به هیچ جا بند نیست.
این فقط نظر شخصی بود .

یا حق
tabriz1366 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از tabriz1366:
قديمي August 9th, 2009, 19:38   #40
MASK
Senior Member

MASK's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: tehran
تشکر از ايشان: 818 بار در 181 پست
MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)
0

سلام
منم کاملا با نیروانای عزیز موافقم
ما کلا از همه بابت توی تحریمیم
حتی نمیتونیم این اکسپرتهاو... رو خریداری کنیم چون کارت اعتباری نداریم(تحریم)
بعدشم که با زور یکی پیدا میکنیم نمیتونیم باهاش به راحتی خرید کنیم
حتی با وی پی ان هم گاهی نمیشه
حالا ما بیایم برای منافع اونایی که ما را محدود کردن شعار بدیم؟
راهش اینه که فقط اونایی رو که ایرانیا درست میکنن را توی قانونتون بزارین
وگرنه بی انصافی کردین
MASK آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از MASK:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
datacenter, مسدود, احتمال, اخطار, دریافت, سایت, شدن

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید