انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 12th, 2008, 11:15   #541
rahattar
Senior Member

rahattar's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران - کمی جنوب تر از جنوب شهر
تشکر از ايشان: 301 بار در 125 پست
rahattar (سطح 1)rahattar (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rahattar
0

من بشخصه انسانی بسیار مذهبی هستم ( و صد البته نه متحجر )
فعالیت 15 ساله در بخش فرهنگی مسجد محله گواه این مطلب است..
اما با نظر آقای lastnight موافقم ... هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد... از نام این سایت چنین بر می آید که مربوط به مباحث مالی و اقتصادی است
بهر حال به عقیده بنده مطرح کردن موضوعات مذهبی در اینجا دو آفت دارد :
اول : هر بحثی نیازمند کارشناس مربوط است تا اطلاعات ناصحیح وارد بحث نشود، مخصوصا در موضوعاتی با این سطح حساسیت
دوم : می تواند باعث ایجاد تفرقه و دلخوری بین اعضا شود، همه ما می پذیریم که توانایی های مورد بحث در این سایت فارغ از تمایلات مذهبی افراد است
قديمي July 12th, 2008, 11:38   #542
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rahattar نمايش نوشته ها
اما با نظر آقای lastnight موافقم ... هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد... از نام این سایت چنین بر می آید که مربوط به مباحث مالی و اقتصادی است
اول : هر بحثی نیازمند کارشناس مربوط است تا اطلاعات ناصحیح وارد بحث نشود، مخصوصا در موضوعاتی با این سطح حساسیت
دوم : می تواند باعث ایجاد تفرقه و دلخوری بین اعضا شود، همه ما می پذیریم که توانایی های مورد بحث در این سایت فارغ از تمایلات مذهبی افراد است
من از خوندن پست شما بسیار لذت بردم و خوشحالم که شما چنین نظری دارید.

من خودم انسان دین گریزی و کافری نیستم (البته خیلی مذهبی هم نیستم) ولی با توجه به این موضوع که رادیو، تلویزیون و روزنامه ها و همچنین هر جای دیگه ای که از این کشور پر از مطالب و نوشته های مذهبی است و اینکه بقول دوستمون اینجا یک سایت اقتصادی و مالی هست و اصولاً در کشور عزیزمون ایران نمی شه در مورد این جور مسائل بحث کرد و بحث ممنوعه، این جور پست ها باعث دلخوری اعضاء می شه و این حالت پیش می یاد که یه عده نظرات خودشون رو می گن و یه عده که مخالف هستند هیچی نمی تونند بگویند در نتیجه باعث دلخوری بین اعضاء می شه و بنظر می رسه که یه عده دارند نظرات خودشون رو به دیگران تحمیل می کنند.
قديمي July 12th, 2008, 12:09   #543
economic.finance
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 409 بار در 137 پست
economic.finance (سطح 1)economic.finance (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rahattar نمايش نوشته ها
بسیار زیبا و بجا
economic.finance آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 12th, 2008, 14:38   #544
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

مدیریت محترم سایت

با سلام

من ( نوعی ) یک تازه وارد هستم و بدلیل کم بودن پستهام امکان تشکر ندارم !

سئوالی میپرسم و دوستان بزرگوار جوابی میدهند ... ولی نمیتونم ازشون تشکر کنم ! اگر هم برای تشکر پستی بزنم ، ضمن اینکه نفرین دهها نفر رو برای پست بیمورد به جان خریدم ، برچسب " زدن پستهای بیمورد برای افزایش تعداد پستها" بهم میخوره ! و حتی احتمالا پستم توسط مدیران عزیز حذف بشه ...

از طرفی اگر تشکر نکنم ( تنها کاری که در قبال لطف بی منت دوستان میتونم انجام بدم ) ؛ شاید فرهنگ راهنمایی تازه واردان از بین بره ( چنانچه طی چند ماه اخیر کمرنگ شده و بر خلاف گذشته سئوالات بی پاسخ زیادی در سطح فروم دیده میشه ) .

مساله جالب اینکه احنمالا الان خیلی ها ( در واقع تمام تازه واردها ) مشکل منو دارند ؛ ولی برای تایید صحبت بنده ، امکان تشکراز این پست رو ندارند !!

بگذریم ! درد دلی بود و بس ...
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 12th, 2008, 16:21   #545
AbarEnsan
Senior Member

AbarEnsan's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: احتمالا دنیا
تشکر از ايشان: 2,172 بار در 488 پست
AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
بنظر من اسم تالار موضوعات عمومی رو به تالار موضوعات اسلامی و مذهبی تغییر بدیم، چون اکثر تاپیک ها در مورد موضوعات مذهبی اسلامی هست، مثل صحیفه سجادیه، امام حسین، حضرت علی و ...

نمی دونم من درست متوجه نمی شم یا قضیه چیز دیگه ای هست، که توی قوانین نوشته بحث در مورد موضوعات مذهبی ممنوع ولی هر ماه حداقل یک یا دو تا تاپیک با عناوین مذهبی زده می شه.
سلام
بنده هم اين موضوع رو به شكل ديگري در [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] مطرح كردم ولي به دليل شرايط خاص جامعه ما فكر نميكنم فعلا بشه از اين بحثها نتيجه قابل قبولي گرفت.
فعلا با همين روال كه مديران محترم سرمايه پيش گرفته اند ادامه ميدهيم تا......
شايد بودن چنين تاپيكهايي بهتر باشد....شايد.
قديمي July 12th, 2008, 21:16   #546
esitarget
Member

esitarget's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 153 بار در 48 پست
esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)
0

آقا من یه چیزی رو متوجه نمیشم! هرکی دوست داره مذهبی کار کنه هر کی دوست داره تخصصی کار کنه چرا اینفدر اینجا همه مثل هوو به تاپیک های مذهبی نگاه میککند!!؟ عجبا!!
اینگار این تاپیکهای مذهبی بدجوری رو اعصاب دوستانه ها نه؟
esitarget آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از esitarget:
قديمي July 12th, 2008, 21:54   #547
tamass4116
Senior Member

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 348 بار در 101 پست
tamass4116 (سطح 1)tamass4116 (سطح 1)tamass4116 (سطح 1)tamass4116 (سطح 1)
0

سلام به همه دوستان و شب بخیر
امروز داشتم توی سایت سرکشی میکردم متوجه شدم ( البته میدونم که همه شاید متوجه شده باشند ) بعضی از تالارها درست شدند و فعال شدند ولی الان دارند خاک می خورند و دوستانی زحمت آن را تا یه جائی کشیدند ولی الان رها شدند وقتی به سایتهای همسایه سرک میکشی میبینی دارند آنجا فعالیت میکنند که حتی اگر دقت کنید تعداد نفراتی که به آنجا سر میزنند از اینجا هم کمتره و ای بسا در آن سایتها فعالیتهای خودشون را بهینه تر کردند توی ذهنم این سوال بوجود آمد که :
- چرا اینجا رها میشه ؟
- چرا روش خودشون را در جای دیگه بهینه میکنند؟
- آیا ما به آنها فرصت اینکار رو در اینجا بهشون نمیدیم ؟
- آیا نگهدارنده خوبی نیستیم ؟
- فقط برامون تولید کنندگی مهمه ( آموزش و راه اندازی و ایجاد انگیزه ادامه )؟
- نگهداری دوستان چقدر برامون مهمه ؟
- عادت ما ایرانیها است که همیشه شکوفا شدن را در جای دیگه جستجو میکنیم ؟
وسوالهای خیلی زیاد دیگر که هنوز برای آن جوابی پیدا نکردم در صورتیکه آقا رضا مدیر محترم هم جوابی به این سوالها میتونه بده خیلی ازش ممنون میشم
با تشکر
پ ن : البته نمیدونم که این صحبتها را میشه بعنوان یک انتقاد گذاشت
tamass4116 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 12th, 2008, 22:02   #548
Chichest
Member

Chichest's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 217 بار در 66 پست
Chichest (سطح 1)Chichest (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله esitarget نمايش نوشته ها
آقا من یه چیزی رو متوجه نمیشم! هرکی دوست داره مذهبی کار کنه هر کی دوست داره تخصصی کار کنه چرا اینفدر اینجا همه مثل هوو به تاپیک های مذهبی نگاه میککند!!؟ عجبا!!
تاپیکهای مذهبی بدجوری رو اعصاب منه
Chichest آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 12th, 2008, 23:17   #549
economic.finance
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 409 بار در 137 پست
economic.finance (سطح 1)economic.finance (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله esitarget نمايش نوشته ها
بعضی از دوستان اگر در صحبتهاشون رعایت بعضی نکات رو بکنند از به حاشیه کشیده شدن هر چه بیشتر سایت جلوگیری میشه....دوست عزیز شما اگر بجای اینکه بیاید و با این ادبیات و الفاظ صحبت کنید،می رفتید و دقیق صحبتهای جناب البرز رو می خوندید متوجه میشدید که حرف ایشون و بنده و سایر کسانی که با ما همنظر هستند،این نیست که از تاپیکهایی مذهبی بدمون میاد و یا اینکه روی اعصاب ما هستند(بقول شما)،بلکه صحبت سر اینه که اگر طبق قانون صحبت در مورد مسایل مذهبی و بحث در مرود اونها ممنوع هستش پس چرا این تاپیکهای مذهبی وجود دارند؟؟؟؟...اگرمن هم بیام و نظرم رو در مورد مسایل مذهبی از دریچه دید خودم بیان کنم باز هم اجازه می دهند که تاپیک بزنم؟؟؟؟

امیدوارم که از این به بعد کمی با سعه صدر بیشتر(که از خصوصیات یک مسلمان معتقد محسوب میشه)با مسایل برخورد کنید و فکر نکنید که ما بخاطر داشتن عقیده ای مخالف شما در مورد تاپیکهای مذهبی، کافر و یا نامسلمون هستیم.

ممنون و موفق باشید.

آخرین ويرايش توسط economic.finance در July 12th, 2008 و ساعت 23:23 دليل: اشتباه تایپی
economic.finance آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از economic.finance:
قديمي July 13th, 2008, 02:30   #550
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

من فقط جواب LastNight عزیز رو میدم که حسابش تو سایت سرمایه از مابقی جبهه گیرنده های طرفدارش سواست:

عزیزم اولاً من به شما خدایی نکرده توهینی کردم!؟ بیراه گفتم!؟ که مرا به خشکه مقدسی، بی ادبیاتی ، بی حساب کتابی و... متهم کردید!
من صرفاً آماری ارایه دادم مبنی بر اینکه زیادی مته به خشخاش نگذارید، بگذارید هرکی با اعتقادات مذهبیش تو همین سایت حال کنه و پست بزنه!
آقا دموکراسی دو طرفه است، چرا ما ایرانی ها فقط یک طرف رو میچسبیم!؟

جالبه حکایت شاه بخشیده، شاه قلی نمی بخشه شده است!!
مدیران سایت تا کنون مانع نشدند ولی دوستان....؟؟

من هنوز پست بسیار زیبای شما را در رابطه با مظلومیت امام حسین به یاد دارم.
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

نمیتوانم بپذیرم که شما همان شمایید!!؟

در هر صورت مجدداً از همه دوستان مخالف عاجزانه برادرانه خواهشمندم بگذارند هرکی با اعتقاداتش حال کنه و مطلب بگذاره، هرکی دوست داشت میخونه هر کی هم نه که نه ، مشکلی نیست.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 13th, 2008, 05:26   #551
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

امیر بابک عزیز اگر اینگونه بود که مشکلی نبود

آخرین ويرايش توسط trendfinder در July 13th, 2008 و ساعت 05:30
trendfinder آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از trendfinder:
قديمي July 13th, 2008, 09:18   #552
della
Junior Member

della's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 64 بار در 13 پست
della (سطح 0)
تناپيكهاي مذهبي - آري يا خير ؟

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
در هر صورت مجدداً از همه دوستان مخالف عاجزانه برادرانه خواهشمندم بگذارند هرکی با اعتقاداتش حال کنه و مطلب بگذاره، هرکی دوست داشت میخونه هر کی هم نه که نه ، مشکلی نیست.
دوست عزيز

كلاً اين گونه تاپيكهاي مذهبي با قوانين سايت سرمايه مشكل دارند !

هر چند فكر مي كنم كه مديران سايت به خاطر ترس از واكنش افراد مذهبي ، خودشان قوانين خود را زير پا مي گذارند و سايت را دچار خود سانسوري مي كنند ! و اين باعث افت كيفي سايت در آينده خواهد شد .

براي حال كردن با مطالب مذهبي و ديني به اندازه كافي سايتهاي مذهبي هست - فكر نمي كنم اين سايت محل مناسبي براي پاتوق اين افراد باشد .

من يك سوال معمولي و ساده و با رعايت خطوط قرمز در يكي از اين تاپيكها كردم - فردا مطلب من بدون دادن هيچ تذكري از سوي مديران محترم پاك شد ! فكر نمي كنيد اين برخوردها يك سويه باشد ؟

پس يا بايد اين قوانين را اصلاح كرد يا اين تاپيكهاي مشكل آفرين را حذف كرد - شايد بهتر باشد براي اين كار يك راي گيري و نظر سنجي از كاربران سايت بشود .

با سپاس
قديمي July 13th, 2008, 09:28   #553
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
من فقط جواب LastNight عزیز رو میدم که حسابش تو سایت سرمایه از مابقی جبهه گیرنده های طرفدارش سواست:

عزیزم اولاً من به شما خدایی نکرده توهینی کردم!؟ بیراه گفتم!؟ که مرا به خشکه مقدسی، بی ادبیاتی ، بی حساب کتابی و... متهم کردید!
من صرفاً آماری ارایه دادم مبنی بر اینکه زیادی مته به خشخاش نگذارید، بگذارید هرکی با اعتقادات مذهبیش تو همین سایت حال کنه و پست بزنه!

جالبه حکایت شاه بخشیده، شاه قلی نمی بخشه شده است!!
مدیران سایت تا کنون مانع نشدند ولی دوستان....؟؟

من هنوز پست بسیار زیبای شما را در رابطه با مظلومیت امام حسین به یاد دارم.
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

نمیتوانم بپذیرم که شما همان شمایید!!؟

من اصلاً به اعتقادات کسی کاری ندارم، هرکس هر کاری که دلش خواست بکنه به من ربطی نداره، اصلاً شما برو شب تا صبح توی مسجد بخواب و تارک دنیا بشو و فقط کارت بشه دین و مذهب، من اینجا جلو همه می گم اصلاً به من ربطی نداره، هرکس هم خواست بره بت پرست بشه اونم به من ربطی نداره هرکس هرجای دنیا هرکاری دلش خواست بکنه، من خیلی هنر کنم خودم رو درست کنم.
من صحبتم اینه که چرا باید یه عده نظرات خودشون رو به دیگران تحمیل کنند؟
چرا من باید پستهام حذف بشه یا اصلاً نتونم چیزی بگم ولی یه نفر دیگه بتونه؟
اینجا داره به حقوق من و امثال من توهین می شه، حق من داره پایمال میشه، اصلاً صحبت من سراینکه شما چه اعتقادی دارید نیست، صحبت من اینه که اگه قرار شما بیائید در مورد امام حسین صحبت کنید باید منهم بتونم بیام و در مورد شخص مورد علاقم صحبت کنم، خوب توی جامعه ما نمی شه منهم راضی هستم از قوانینی که وضع شده، قانون قانونه و باید اجرا بشه، ولی اینکه در مورد یکی اجرا بشه و در مورد یکی اجرا نشه من رو عصبی می کنه.
توی قوانین سایت اومده بحث و هرگونه صحبت در مورد مسائل مذهبی ممنوع، اینجا قانون داره در مورد بعضی مثل من اجرا می شه در مورد بعضی مثل شما اجرا نمی شه (شما و من رو بصورت مثال گفتم)، پس شما با ما فرق دارید، شما از ما بهترون هستید، اینجا یه عده به یه عده دیگه ترجیح داده می شوند، من از این ناراضی هستم و شکایت دارم.

مگه فرق من با شما چیه؟ که شما می تونید بیائید در مورد مذهب صحبت کنید ولی من نمی تونم؟

در مورد ادبیات هم خدمتتون عرض کنم که یه چیزهایی در فرهنگ و زبان مادری ما (که ظاهراً شما فراموش کردید) هست که اسمش تشبیهات و استعارات ادبی هست.

در مورد اون پستی هم که زدم شما اگر دقت بفرمائید، اعتراض به کل مراسم عاشورا و تاسواست، که مثلاً خود شما می رید توی عزا داری و دسته و از همین مسائل ولی ما این مشکلات رو داریم که شما ازش بی خبر هستید و اونوقت اینهمه دارید سنگ امام حسین و دین رو به سینه می زنید و اصلاً فراموش کردید که امام حسین چی گفته.

آخرین ويرايش توسط lastnight19 در July 13th, 2008 و ساعت 09:35
lastnight19 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از lastnight19:
قديمي July 13th, 2008, 09:40   #554
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

از مدیریت محترم تقاضا دارم که هر چه سریعتر فکری به حال موضوعات پیش امده بکنند و از به وجود امدن دوبار حاشیه جلوگیری کنند.

نظر خودم:
ایجاد تاپیک های مذهبی محدود شود.

پ ن:
از مجله هفتگی سرمایه ما دیدن کنید.اقا وحید کولاک کرده
تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي July 13th, 2008, 12:43   #555
L0RD
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 2,738 بار در 764 پست
L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)L0RD (سطح 4)
0

متاسفانه بدلیل حاکمیت "ف ی ل ت ر ی ن گ" بر اینترنت ایران ، این دموکراسی نمیتونه 2 طرفه اجرا بشه! پس بهتره اون یکی طرف هم نباشه.چون باعث میشه که مخالفین در این مباحث(بعلت نداشتن اجازه اظهار نظر) در جایی دیگر و موضوع دیگر بیان شود!

مشکلی که نتنها در نت در خود جامعه هم میبینیم که مردم به چندین گروه و حذب تقسیم شدند و فقط یکسری که بنابردلائلی اجازه صحبت دارند همیشه برنده هستند ، که اکثر این افراد با چند سوال کوچک دیگر چیزی برای گفتن نخواهند داشت!

نظر بنده هم حذف کامل دو طرف هست چه مخالف و چه موافق.

مطمئا با اینکار همرنگی دوستان سرمایه بیشتر خواهد شد.

به امید اجرای این مهم در جوامع بزرگتر...
L0RD آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 21:32 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.