انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 12th, 2009, 14:03   #166
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

باسلام

من هم از جناب اقبالی عزیز برای کار های بزرگی که در سایت سرمایه انجام دادند که میشه گفت در مدت مدیریت ایشون و در سایه زحمات ایشون و چند نفر دیگر از دوستان فاندامنتال یکی کاربردی ترین و مفید ترین قسمت های سایت شده

جناب اقبالی عزیز براتون ارزوی بهترینها رو دارم همیشه موفق و سلامت باشید

جا داره همین جا به جناب پیروزی عزیز هم بخاطر قبول این مسولیت تبریک بگم

به حق باید گفت جناب پیروزی عزیز از بهترین افراد سایت و از موثرترین افراد تالار تحلیل بنیادی هستند

جناب پیروزی عزیز همیشه پاینده باشید
قديمي February 12th, 2009, 14:19   #167
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

درود

جناب اقبالی عزیز واقعا خسته نباشید ، زحمات بینظیر شما در سایت سرمایه بر کسی پوشیده نیست امیدوارم همچنان در مسیر موفقیت پیش بروید اشخاصی امثال شما واقعا شایسته بیش از اینها هستند.

مدیریت جناب پیروزی را نیز به ایشان تبریک میگویم یقین دارم که انتخاب بجایی بوده و البته که ایشان در کارشان موفق خواهند بود .

با سپاس از تمامی دوستان و مدیران پر تلاش سرمایه
قديمي February 12th, 2009, 14:27   #168
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

از همه دوستان گرامی که بنده رو در این مدت تحمل کردن سپاس گذارم.زمانی که این احساس به ادم دست بده که دیگه نمیتونه ادم مفیدی باشه و چیزی در چنته نداره بودنش تنها موجب میشه که جلوی پیشرفت بقیه گرفته بشه.
مطمئنم جناب پیروزی مدیری لایق برای سایت سرمایه خواهند بود.ایشون اولین کسی بودند که بنده رو در تغییر تالار بنیادی همراهی کردند و اگر حمایت های ایشون نبود به هیچ وجه این اندک پیشرفت نیز حاصل نمیشد.
ضمن ارزوی شادکامی برای ایشون و خانواده محترمشون مدیریت تالار بنیادی رو خدمت بهزاد عزیز تبریک عرض میکنم.
جا داره از زحمات دوستانی که در پر رونق شدن تالار بنیادی قدم برداشتند تشکر کنم.به خصوص:
امید سبوکی
جناب البرز
کلاید
هرکول
امیر شاهرودی
کورش
کسرا
جناب فرنوشی
امین نیرو منش
و همچنین تمامی مدیران

تشکر ویژه ای هم باید داشته باشم از اقا رضا مدیریت محترم سایت،که به واقع مدیریت مثال زدنی ایشون ه همراه به بنده انرژی و نیرو میداد

اگر در این مدت حرف های بنده موجب رنجش شما عزیزان شد ازتون از صمیم قلب عذر خواهی میکنم.

ارزومند بهترین ها برای تمامی عزیزان

خدانگهدار

آخرین ويرايش توسط بهزاد اقبالی در February 12th, 2009 و ساعت 14:32
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 12th, 2009, 14:45   #169
piano11
کاربر برگزیده مهرماه 87

piano11's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
تشکر از ايشان: 19,103 بار در 4,331 پست
piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به piano11
0

با سلام خدمت جناب پیروزی عزیز
انتخاب شما رو به عنوان مدیر تالار فاندامنتال از صمیم قلب تبریک گفته و امیدوارم تالار پر بار تر از گذشته با کمک شما شاهد باشیم

موفق و پیروز باشید

و همچنین

از دوست گرامی و رفیق هنرمندمون جناب اقبالی هم که تا کنون این زحمت را به دوش میکشیدند قدردانی دارم امیدوارم در زندگی موفق تر و پیروز مند تر باشند
قديمي February 12th, 2009, 14:53   #170
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
0

سلام بهزاد جان
ضمن تشکر از تلاشهای بیدریغ شما در مدت پذیرش مسئولیت ، امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و مؤید باشی.
همچنین برای جناب پیروزی عزیز که مثل شیر دارن اون حساب رو اداره میکنن در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
موفق باشید
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي February 12th, 2009, 15:21   #171
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
Smile شایسته سالاری

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
از همه دوستان گرامی که بنده رو در این مدت تحمل کردن سپاس گذارم.زمانی که این احساس به ادم دست بده که دیگه نمیتونه ادم مفیدی باشه و چیزی در چنته نداره بودنش تنها موجب میشه که جلوی پیشرفت بقیه گرفته بشه.
مطمئنم جناب پیروزی مدیری لایق برای سایت سرمایه خواهند بود.ایشون اولین کسی بودند که بنده رو در تغییر تالار بنیادی همراهی کردند و اگر حمایت های ایشون نبود به هیچ وجه این اندک پیشرفت نیز حاصل نمیشد.
ضمن ارزوی شادکامی برای ایشون و خانواده محترمشون مدیریت تالار بنیادی رو خدمت بهزاد عزیز تبریک عرض میکنم.
جا داره از زحمات دوستانی که در پر رونق شدن تالار بنیادی قدم برداشتند تشکر کنم.به خصوص:
امید سبوکی
جناب البرز
کلاید
هرکول
امیر شاهرودی
کورش
کسرا
جناب فرنوشی
امین نیرو منش
و همچنین تمامی مدیران

تشکر ویژه ای هم باید داشته باشم از اقا رضا مدیریت محترم سایت،که به واقع مدیریت مثال زدنی ایشون ه همراه به بنده انرژی و نیرو میداد

اگر در این مدت حرف های بنده موجب رنجش شما عزیزان شد ازتون از صمیم قلب عذر خواهی میکنم.

خدانگهدار
سلام
آقای اقبالی شما با این پست(و خیلی چیزهای دیگر) نشان دادید که مدیر سایت یک فرد واقعا لایق را برای مدیریت تالار انتخاب کرده بودند.
فردی که به فکر پیشرفت تالار است .من هم از راهنماییها و تلاشهای شما تشکر میکنم.

جناب پیروزی برای شما ارزوی موفقیت دارم و میدانم مدیریت سایت دوباره فردی لایق را برای اینکار انتخاب کرده است.

من هر دوی شما را دوست دارم

موفق باشید در سایه ایمان به خداوند
قديمي February 12th, 2009, 15:31   #172
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb

0

جناب اقبالی عزیز ( بهزاد خان دوست داشتنی ) :
مطمئنم که تصمیمات شما همیشه درست است ، بنابراین کوچکترین نگرانی ای از تصمیم شما وجود ندارد ، این بهانه ای شد تا از دوست عزیزی چون شما تشکر نمایم ، چرا که در راه اندازی تیم ماهنامه یاریم نمودید و در مسائل زیادی مشاور حقیر بودید ، برایتان آرزوی موفقیت دارم و حضور دوست و همکار گرامی شما و ما جناب پیروزی را در جایگاه سابق شما به فال نیک می گیرم ، یا علی .
قديمي February 12th, 2009, 15:47   #173
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
امید سبوکی
جناب البرز
کلاید
هرکول
امیر شاهرودی
کورش
کسرا
جناب فرنوشی
امین نیرو منش
و همچنین تمامی مدیران

خدانگهدار
جناب اقبالی عزیز

آرزومندم باز هم حضور شما در سایت سرمایه ادامه داشته باشد و حتی سبک شدن مسئولیت شما باعث شود وقت آزاد بیشتری برای بهره مند ساختن کاربران این سایت از دانش خود داشته باشید .
زاویه نگاه شما به بازار بسیار مثال زدنی و خاص است ، چرا که علم و دانش را بر معاملات مقدم دانسته اید و همه جای این سایت ، اسم شما مترادف با کسب علم و دانش میباشد .
امیدوارم در مسیر زندگی خود همیشه موفق و خوش اقبال باشید .

---------------------------------------------------------------------------

من هم به نوبه خودم خدمت جناب آقای پیروزی تبریک میگویم ، امیدوارم روز به روز موفقیتهای بیشتری نسیبشان شود و به زودی نتیجه تلاشها و زحماتشان را به بهترین وجه دریافت کنند .

دعای خیر ما همیشه پشت سر شما دو عزیز خواهد بود .
قديمي February 12th, 2009, 15:47   #174
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

-----

آخرین ويرايش توسط albertini در February 12th, 2009 و ساعت 15:50
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از albertini:
قديمي February 12th, 2009, 16:05   #175
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

درود جناب اقبالی

راستش بنده اول شوکه شدم چون بعضی از پستهای بچه ها بوی خداحافظی میداد و ناراحت شدم از این خبر.ولی بعد متوجه شدم باز هم میتونیم از وجودتون و از دانشتون بهره مند بشیم و قضیه فقط جابجایی یک عنوان بین شما و آقای پیروزی بوده که اونم مهم نیستش چون ما قبلا هم شما دو نفر رو مدیران و اساتید تالار بنیادی میدونستیم و از این به بعد هم همینطور خواهد بود.
امیدوارم که با خالی شدن قسمتی از وقتتون و برداشتن این بار از شونه شما بیشتر بتونیم از دانشتون استفاده کنیم.
به آقای پیروزی هم تبریک میگم و برای ایشون هم در این مسیر و قبول این مسوولیت جدید آرزوی موفقیت میکنم.

شاد و پیروز باشید
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي February 12th, 2009, 16:34   #176
mahdikhani
مسئول تالار منابع

mahdikhani's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 1,402 بار در 427 پست
mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mahdikhani
0

براي هر دو عزيز ( جناب اقبالي و پيروزي گرامي ) آرزوي شادي و موفقيت روز افزون دارم .

آنانكه كه به ديگران خورشيد هديه مي كنند ، هرگز خودشان از نور و گرماي آن بي بهره نخواهند ماند ...

ايام بكام ...
قديمي February 12th, 2009, 21:47   #177
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

بهزاد جان سلام
فرمودید:
نقل قول:
زمانی که این احساس به ادم دست بده که دیگه نمیتونه ادم مفیدی باشه و چیزی در چنته نداره بودنش تنها موجب میشه که جلوی پیشرفت بقیه گرفته بشه.
من نمیدونم دلیل این تصمیم عجولانه و شاید احساسی شما چیست.
موضوع مدیریت در سایت صرفاً در یک بعد، مهم و اثر گذار است و آن امکانات مدیریتی پستها و تاپیکهاست.
قطعاً خادمی که ابزار داشته باشد خیلی بیشتر میتواند مثمرثمر باشد تا یک خدمتگذار عادی.
اینکه به کدام مسائل بال و پر بدید یا به کدام موازین ، سمت و سو.
تالار با وجود شما نظم خاصی بخود گرفته است.(اینرا از دید مدیریتی عرض میکنم نه از لحاظ محتوی)

در هر صورت ان شا الله که خیری وراء این تصمیم باشد.

ضمناً موفقیت جناب پیروزی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.کسانی که ایشان را از نزدیک زیارت کرده اند ، وی را شخصی بسیار بزرگوار و دوست داشتنی می یابند و من به شخصه بسیار خدمت ایشان ارادت دارم.

کوچیک هر دو بزرگوار

موفق باشید.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي February 14th, 2009, 12:16   #178
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

سلام
منم به هر دو بهزاد سرمایه تبریک میگم..
به بهزاد خان اقبالی برای این تحول قابل تقدیری که تو تالار فاندامنتال ایجاد کردن..امیدوارم خیرش رو چندین برابر تو دنیا و آخرت ببینن..
همینطور بهزاد خان پیروزی برای انتخاب به جاشون ...ایشون هم تو این پیشرفت نقش به سزایی داشتن..خدا عوضش رو بهش بده...
موفق باشید..
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از hamidrezamf:
قديمي February 16th, 2009, 20:30   #179
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

با سلام
جناب اقبالی عزیز از اینکه دیر متوجه شدم ببخشید
تالار بنیادی در دوران مدیریت شما تغییرات گسترده ای را به چشم دید و دریچه تازه ای را به سوی علاقه مندان به این مباحث باز کرد به نوبه خودم از زحمات شما تشکر می کنیم امیدوارم هر جا هستید بنیاد گرا باشید
از جناب پیروزی هم تشکر ویژه ای میکنم که این مسولیت را پذیرفتن که از منظر من انتخاب بسیار شایسته ای بود برای ایشان هم روزهای پر از موفقیت را خواستاریم
یا علی
قديمي February 22nd, 2009, 14:49   #180
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb

0

جناب پیری امیدوارم در مسئولیتتان در راه خدمت به دوستانتان موفق باشید ، یا علی.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
نظر, مورد, اظهار, در

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است