انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي May 4th, 2010, 02:01   #31
Captive
Member

Captive's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: PersianDiscuss.com
تشکر از ايشان: 347 بار در 78 پست
Captive (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Captive
0

فکر کنم این کار هم واسه کوتاه مدت جواب بده :

تمام آی پی ها رو از طریق این سایت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] بن کنید و فقط IP های ایران رو Allowed بزنید تا بتونن سرمایه رو ببینن..
قديمي May 4th, 2010, 10:15   #32
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Captive نمايش نوشته ها
فکر کنم این کار هم واسه کوتاه مدت جواب بده :

تمام آی پی ها رو از طریق این سایت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] بن کنید و فقط IP های ایران رو Allowed بزنید تا بتونن سرمایه رو ببینن..
اون وقت تکلیف اونی که از ایران تازه مهاجرت کرده و تنها مرجعی که شاید داره این سایت هست چی می شه؟

این که نشد راه حل، این اسمش پاک کردن صورت مسئله است.

من چند وقت پیش در کانال RT مصاحبه ای با یکی از مدیران شرکت NOD (آنتی ویروس) دیدم دقیقاً در مورد همین مشکل در کشور روسیه، ایشون می گفتند که تنها راه حل این مساله خرید یک آنتی ویروس خوب هست، من فکر می کنم آقا رضا یک مقدار باید سرکیسه رو شل کنه و یک آنتی ویروس خوب برای این سایت تهیه کنه، بالاخره این سودی که از تبلیغات و نوشته های ما کسب می شه بد نیست یک مقداریش هم صرف امنیت سایت و نوشته های ما بشه، فکر هم نمی کنم قیمتش بیشتر از 100 یا حداکثر 200 هزار تومن بشه.
قديمي May 4th, 2010, 10:56   #33
masoud123
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2009
محل سكونت: ایران - تهران
تشکر از ايشان: 1,301 بار در 262 پست
masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
اون وقت تکلیف اونی که از ایران تازه مهاجرت کرده و تنها مرجعی که شاید داره این سایت هست چی می شه؟

من چند وقت پیش در کانال RT مصاحبه ای با یکی از مدیران شرکت NOD (آنتی ویروس) دیدم دقیقاً در مورد همین مشکل در کشور روسیه، ایشون می گفتند که تنها راه حل این مساله خرید یک آنتی ویروس خوب هست، من فکر می کنم آقا رضا یک مقدار باید سرکیسه رو شل کنه و یک آنتی ویروس خوب برای این سایت تهیه کنه، بالاخره این سودی که از تبلیغات و نوشته های ما کسب می شه بد نیست یک مقداریش هم صرف امنیت سایت و نوشته های ما بشه، فکر هم نمی کنم قیمتش بیشتر از 100 یا حداکثر 200 هزار تومن بشه.
سلام

متاسفانه در حملات DDOS آنتی ویروس قادر به جلوگیری و بستن حملات نیست، یا باید پهنای باند بالا و سرور قدرتمندی داشت که خیلی هزینه بر هست یا باید با حملات متقابل به سرور حمله کننده حجم حملات را پایین آورد که باز این به ضرر سرور سایت هست و مدام برای یک کار بیهوده مشغول میشه، یا اینکه بسیاری از IP ها را مسدود کرد که خوب با این کار هم بسیاری از یوزرها دچار مشکل می شوند، تنها را استفاده از خدماتی هست که بعضی از سایتها با گرفتن هزینه ماهیانه سایت را از اینگونه حملات در امان نگه می دارند.

موفق باشید
masoud123 آفلاين است
6 تشکر کننده از masoud123:
قديمي May 4th, 2010, 11:18   #34
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
0

مشکل جدیدی که من از صبح دارم این هست که وقتی پستم رو می خوام ارسال کنم، پستم ارسال می شه ولی پیغام خطا دریافت می کنم و از سایت سرمایه خارج می شه، این هم در ادامه مشکلات جدید بوجود آمده هست یا اینکه کلاً یه مشکله جدیده؟
قديمي May 4th, 2010, 11:20   #35
فرشاد صارمی فر
مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله

فرشاد صارمی فر's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 21,485 بار در 1,703 پست
فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرشاد صارمی فر
0

با سلام
چندين راه هست كه تنها ميتواند درصد حملات را كاهش دهد(هيچ وقت نمي توان حملات DDOS را از بين برد)
1-استفاده از پهناي باند بيشتر
2-استفاده از Cluster سرور و خوشه سازي سرور وب
3-استفاده از Ip Filtering
4-به جاي استفاده از هاست هاي آماده از يك سرور استفاده شود كه داراي پهناي باند بالا مي باشد
5-استفاده از Primary Server و يك Secondary Server بصورت همزمان
6-اگه از لينوكس استفاده بشه با سرويس دهنده آپاچي بي تاثير نيست
7-.........

خيلي راههاي ديگه هست ولي بيشتر براي سازمان ها و ارگانها استفاده ميشه و خيلي هاي ديگه كه فعلا حضور ذهن ندارم،

روش هاي ديگري مانند حمله متقابل هست كه از يك سرور مشابه اي استفاده ميشه براي كم كردن ميزان حملات،

در ضمن حتي اگر اين دوست تحت فايروال هاي خاصي اين حملات را انجام دهند باز هم امكان دستيابي به آي پي اصلي آنها هست و راههاي شناسايي آنها وجود دارد،بعد از شناسايي تعداد محدودي از آنها از طريق ارشاد و واحد ارتباطات و انفورماتيك وزارت ارتباطات و دادگستري وي‍ژه جرايم سايبر شما مي توانيد به صورت كاملا قانوني اقدام كنيد...

موفق باشيد
قديمي May 4th, 2010, 11:30   #36
فرشاد صارمی فر
مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله

فرشاد صارمی فر's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 21,485 بار در 1,703 پست
فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرشاد صارمی فر
0

نقل قول:
مشکل جدیدی که من از صبح دارم این هست که وقتی پستم رو می خوام ارسال کنم، پستم ارسال می شه ولی پیغام خطا دریافت می کنم و از سایت سرمایه خارج می شه، این هم در ادامه مشکلات جدید بوجود آمده هست یا اینکه کلاً یه مشکله جدیده؟
من از ديروز اين مشكل را دارم
3 تشکر کننده از فرشاد صارمی فر:
قديمي May 4th, 2010, 18:17   #37
Captive
Member

Captive's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: PersianDiscuss.com
تشکر از ايشان: 347 بار در 78 پست
Captive (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Captive
0

نقل قول:

دوست عزیز منظور بنده رو خوب متوجه نشدید ( من مظورم زمانی بود که دیگه هیچ راه حل وجود نداره ) و برای کوتاه مدت جواب میده..

اینکه هیچکس نتونه سایت رو باز کنه بهتره ، یا حداقل ایرانی ها بتونن ؟

اما بنده با شما موافق هستم که بلاخره بعضی مواقع آدم باید سر کیسه رو شل کنه
قديمي May 8th, 2010, 21:55   #38
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

سهم بازدیدکنندگان روسی از سایت سرمایه طبق سایت الکسا به 10 درصد رسیده که خیلی غیر طبیعیه .ایا حمله کنندگان روسی بودند؟
albertini آفلاين است
3 تشکر کننده از albertini:
قديمي May 8th, 2010, 22:43   #39
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
سهم بازدیدکنندگان روسی از سایت سرمایه طبق سایت الکسا به 10 درصد رسیده که خیلی غیر طبیعیه .ایا حمله کنندگان روسی بودند؟
اکثرا سرورهای حمله کننده در کشورهایی مانند چین، اندونزی، ویتنام، روسیه و این قبیل کشورها قرار دارند. دیدن این لینک هم خالی از لطف نیست: http://www.countryipblocks.net

البته روسیه در رتبه های اول تا سوم قرار نداشته. ظاهرا گاهی مواقع آمار الکسا زیاد دقیق نیست.
Reza آفلاين است
7 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 8th, 2010, 23:28   #40
xeroF
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

سلام

آقا رضا گاهي اوقات آمار مهمانان به طور غيرعادي بالا ميره. عكس زير مربوط به سه چهار روز پيش هست. اين عكس رو گرفته بودم كه اينجا نشون بدم كه چند دقيقه بعد سايت از دسترس خارج شد!! به نظر شما اين آمار غير طبيعي نيست؟

ddos.gif

به نظرم بايد آي.پي مهمانها رو بيشتر زير نظر داشته باشيد.

مهمانان ناخوانده و مزاحم......
xeroF آفلاين است
قديمي May 8th, 2010, 23:36   #41
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xeroF نمايش نوشته ها
سلام

آقا رضا گاهي اوقات آمار مهمانان به طور غيرعادي بالا ميره. عكس زير مربوط به سه چهار روز پيش هست. اين عكس رو گرفته بودم كه اينجا نشون بدم كه چند دقيقه بعد سايت از دسترس خارج شد!! به نظر شما اين آمار غير طبيعي نيست؟

ضميمه 73662

به نظرم بايد آي.پي مهمانها رو بيشتر زير نظر داشته باشيد.

مهمانان ناخوانده و مزاحم......
با سلام

دقیقا همینطور است و اینها میهمانان ناخوانده هستند. در اصل اینها بازدیدکننده نیستند. بلکه از یک سرور به قصد حمله و اتمام منابع سیستم، به تعداد بسیار زیاد صفحات سایت را لود می کنند. مثلا از یک IP (یک سرور)، در هر ثانیه چند صد بار یک صفحه از سایت را دریافت می کنند.
Reza آفلاين است
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 8th, 2010, 23:38   #42
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها

یکجا خونده بودم : روسیه آشیانه هکرها
قديمي May 9th, 2010, 00:24   #43
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

با سلام خدمت اقا رضا و سایر دوستان
برنامه ای مناسب به نام FortGuard وجود دارد که روی سرور نصب شده و در واقع نوعی ضد DDOS است.

این سایتش است:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

البته با IP ایران نمیتوانید وارد سایتش شوید. باید با ف ی ل ت ر شکن و یا وی پی ان کانکت شوید.

برنامه در 4 نسخه به فرش می رود:
نسخه Basic - قیمت 199$
نسخه Standard - قیمت 499$
نسخه Advanced - قیمت 899$
نسخه Gateway - قیمت 1599$

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

تعدادی تصویر هم ضمیمه کردم.
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg Intrusion-Alert.jpg‏ (33.2 کیلوبایت, 22 نمایش)
نوع فايل: jpg Status-Monitor.jpg‏ (25.3 کیلوبایت, 16 نمایش)
نوع فايل: jpg Logs-.jpg‏ (29.3 کیلوبایت, 14 نمایش)
AmirBabak آفلاين است
3 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي May 9th, 2010, 09:03   #44
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله AmirBabak نمايش نوشته ها
با سلام خدمت اقا رضا و سایر دوستان
برنامه ای مناسب به نام FortGuard وجود دارد که روی سرور نصب شده و در واقع نوعی ضد DDOS است.

این سایتش است:
http://www.fortguard.com

البته با IP ایران نمیتوانید وارد سایتش شوید. باید با ف ی ل ت ر شکن و یا وی پی ان کانکت شوید.

برنامه در 4 نسخه به فرش می رود:
نسخه Basic - قیمت 199$
نسخه Standard - قیمت 499$
نسخه Advanced - قیمت 899$
نسخه Gateway - قیمت 1599$

مقایسه

تعدادی تصویر هم ضمیمه کردم.
با سلام و تشکر از شما

این برنامه برای سرورهای ویندوز طراحی شده. البته من تجربه استفاده از نرم افزارهای مشابه بر روی لینوکس را داشته ام. اما متاسفانه هر یک از این نرم افزارها مشکلات، ضعف ها و محدودیت های خاص خود را دارند که تنها در عمل قابل مشاهده است.

موفق باشید
Reza آفلاين است
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 9th, 2010, 10:07   #45
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

نظر من این هست که اگر یک روشی اختراع می شه همیشه روش مقابلش هم درست می شه، اگر کسی ویروس می نویسه، حتماً آنتی ویروسش هم نوشته می شه اینکه بگیم هیچ راهی برای مقابله با این حملات وجود نداره بنظر من صحبتی هست که خیلی با عجله و بدون تحقیق گفته شده.

اگر قرار باشه راه مطمئنی برای این حملات وجود نداشته باشه که دیگه باید در اینترنت رو تخته کرد، اینهمه بانک موسسات بزرگ،مگه می شه راهی وجود نداشته باشه.

Bookmarks

برچسب‌ها
فنی, مشکلات, اخیر, روزهای, سایت

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است